NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Florida - 22. prosince 2019   01:10

Carolina
Carolina
49:16' Niederreiter (T. Teräväinen, D. Hamilton) • 52:59' Wallmark (Niederreiter, Nečas)
2:4
(0:1, 0:1, 2:2)
Florida
Florida
07:07' Dadonov  (B. Boyle) • 31:34' B. Boyle  (Ekblad, Connolly) • 40:26' Huberdeau  (Barkov, Hoffman) • 50:41' Acciari  (Huberdeau, Yandle)
Carolina
McCauley, Hebert – Amell, Mach
PNC Arena, Raleigh
18 224 diváků
Florida

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.

3. Nino Niederreiter (CAR) 1+1
Máme za sebou utkání mezi Carolinou a Floridou, v němž zvítězili Panteři 4:2 a připsali si tak třetí vítězství v řadě. V první třetině byla k vidění jen jedna branka, po chybě obránce využil únik Jevgenij Dadonov. Rovněž druhá dvacetiminutovka přinesla jen jeden zásah a znovu to bylo do sítě Mrázka, v přesilovce se výbornou tečí prezentoval Brian Boyle.

Třetí třetina nabídla góly hned čtyři. V její úvodní minutě využil druhou přesilovou hru v zápase Jonathan Huberdeau. V 50. minutě vstřelil gól naděje Nino Niderreiter, jenž šťastne tečoval zakončení Teräväinena. Avšak uplynula minuta a pár vteřin, když Floridě vrátil tříbrankové vedení střelou do pravého horního rohu Noel Acciari. Hurikáni se zmohli už jen na snížení, v přesilovce upravil na konečných 2:4 Lucas Wallmark. Svěřenci kouče Quennevilla se díky vítězství posunuli na osmou pozici Západní konference, Carolina se propadla za Pittsburgh na místo páté.
59:45'
Z dnešního zápasu si výhru odveze Florida, to už je jasné. Za vlastní brankou s pukem krouží Hamilton, kanadský bek se ani nepokouší ještě založit poslední kontr.
59:16'
Dougie hamilton po buly napálil hned prvního stojícího hráče, Teuvo Teräväinen vzápětí neuspěl proti dvojici soupeřů. Puk je ve středním pásmu.
58:54'
Florida je každou vteřinou blíže cennému vítězství. Gólman Driedger si našel prostor, odkud viděl ránu Slavina, proti níž si připsal efektivní zákrok lapačkou.
58:21'
Přes celé hřiště to zkusil Mackenzie Weegar, domácí obránce puk ze vzduchu sklepl těsně vedle branky Hurikánů.
57:45'
Panteři se zatím úspěšně brání. Šikovně, tak aby z toho nebylo zakázané uvolnění, vyhodil Aaron Ekblad.
57:00'
Kouč Brindamour využil postavení svých svěřenců v útočném pásmu k odvolání Mrázka, sledujeme power play!
56:56'
Nino Niederreiter si vylámal zuby na připraveném gólmanovi, dorazit puk nedokázal ani Sebastian Aho. Velká škoda pro domácí mužstvo.
56:08'
Hra se rychle přesunula zpět do útočné třetiny Caroliny. Od modré vypálil Jaccob Slavin, Keith Yandle srazil černou gumu do ochranné sítě.
55:44'
Noel Acciari za bránou soupeře svedl marný souboj s Dougiem Hamiltonem, urostlý bek se od kotouče odstavit nenechal.
55:10'
I Mrázek ještě musí být v pozoru, od pravého mantinelu ho tvrdou ránou prověřil Trocheck, český gólman zakročil pravým betonem.
54:58'
Barkov je na buly výborný. I teď ho zvládl, Ekblad následně vysokým obloučem vyhodil touš do středního pásma.
54:16'
Mackenzie Weegar dokázal osvobodit Pantery z tlaku jen za cenu zakázaného uvolnění. Po krátké odmlce se hra přesune zpátky před Driedgera.
53:43'
Sebastian Aho nabral velkou rychlost po levé lajně, jenže zapomněl vystřelit, zpoza brány pak nepřesně hledal Niederreitera.
53:00'
Zbývá sedm minut do konce základní hrací doby, přičemž Hurikání ztrácejí dva góly. To ještě lze stáhnout, o čemž se domácí sami přesvědčili v Coloradu.
52:59'
Carolina právě vstřelila branku!
O vítězi ještě není rozhodnuto! Nečas přihrál za branku Niederreiterovi, který rychle předal na druhou stranu LUCASI WALLMARKOVI, proti jehož zakončení se Driedger přesunul příliš pozdě. Asistence: Nino Niederreiter a Martin Nečas.
52:14'
Teuvo Teräväinen mizerno zadovkou vyslal do brejku Scevioura, jehož na poslední chvíli stihl zastavit Dougie Hamilton.
51:25'
Buly v obranném pásmu zvládl Aleksander Barkov, přes všechny čáry posléze vyhodil bez větších potíží Aaron Ekblad.
51:17'
Brian Boyle se zlobí, domnívá se totiž, že Wallmarka nepodrazil. Stanovisko rozhodčích už však nezmění, jsou z toho dvě minuty.
50:41'
Florida právě vstřelila branku!
Jenže zničehonic přichází čtvrtý gól v síti Mrázka! Český gólman nebude mít úplně čisté svědomí, rána NOELA ACCIARIHO na lapačku se určitě dala chytat. Asistence: Jonathan Huberdeau a Keith Yandle.
50:05'
Canes jsou pochopitelně při chuti! Okamžitě obsadili útočnou třetinu Panterů znovu, ještě to bude drama!
49:16'
Kouzlo Driedgerovy branky prolomeno! Ránu Hamiltona ještě gólman zpacifikoval, puk ale vyrazil přímo do míst, kde na dorážku čekal Teuvo Teräväinen. Fin trefil hůl padajícího spoluhráče NINA NIEDERREITERA a právě od ní se nakonec černá guma dostala do sítě! Asistence: Teuvo Teräväinen a Dougie Hamilton.
48:20'
Diváky potěšil tvrdým hitem Joel Edmundsson, jenž přišpendlil na mantinel Barkova. Fanoušci ocenili tento počin potleskem.
47:56'
Chvílemi je převaha Canes obrovská. Na dnešní utkání se ale skvěle vyspal Driedger, kanadsý fantom se zdá býti nepřekonatelným.
47:28'
Brett Pesce cíleně nahazoval na teč, James Martinook se však přes Weegara k zakončení neprobojoval.
46:58'
Za vysokým obloučkem se rozjel Lucas Wallmark. Švéd ujel všem protihráčům, jenže u puku byl později než gólman Panterů.
46:11'
Riskantní nahrávka Martina Nečase napříč celým pásmem na Haulu neprošla, kotouč ze vzduchu srazil do středního pásma Ekblad.
45:47'
Ihned po buly vypálil od modré čáry Trevor Van Riemsdyk, Chris Driedger otevřel čtvrtou desítku úspěšných zákroků.
45:29'
Sebastian Aho žabičkou našel Niederreitera. Švýcarský forvard netrefil touš ideálně, gólman schoval černou gumu v lapačce.
44:43'
Ani kapitán Jordan Staal nedokázal skórovat! Na pravém kruhu se ocitl sám před Driedgerem, ten mu ovšem skvěle změnšil úhel a projektil vyrazil!
44:17'
V pádu a ve velmi krkolomné pozici dokázal vystřelit James Martinook. Kanaďan vybojoval alespoň vhazování v útočné třetině.
43:39'
Člen čtvrté formace Toninato je znovu ve hře, Hurikánům se v dnešním utkání přesilovky, na rozdíl od soupeře, vůbec nedaří.
43:10'
Petr Mrázek rozehrál nepřesně přímo na hůl Stralmana, jenž se pokusil z velké dálky překvapit vracejícího se českého gólmana. Rodák z Ostravy se zaskočit nenechal.
42:36'
Další rána obránce Hamiltona byla o poznání nebezpečnější, ani teď z toho ale není gól. Driedger si našel místo, odkud viděl na kotouč a zasáhl pravým ramenem.
42:09'
Erik Haula nabil na modrou Hamiltonovi, jehož střelu dokázal zblokovat mimo nebezpečí Colton Sceviour.
41:39'
Početní převaha čeká i na domácí, prolomí kouzlo Driedgerovy brány? Za katrem už sedí Toninato, útočník podrazil Nečase.
41:30'
Hurikání doplácejí na nedisciplinovanost. Oba tresty, jak před ruhým, tak před třetím gólem byli naprosto zbytečné a právě tyto fualy s největší pravděpodobností stáli Carolinu zápas.
40:26'
A to se také děje! Po souboji za brankou se puk odrazil mezi kruhy, kde stál úplně osamocený JONATHAN HUBERDEAU. Nejproduktivnější hráč Panterů v sezóně udělal Mrázkovi kličku do forhendu a poté bez problémů trefil odkrytou svatyni. Asistence: Aleksander Barkov a Mike Hoffman.
40:10'
Závěrečná dvacetiminutovka začíná přesilovou hrou Floridy. Hosté mohou udělat velký krok směrem k vítězství.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 3:01.
Ve druhé dvacetiminutovce Florida dokázala navýšit své vedení. Postaral se o to Brian Boyle, který v pčetní převaze tečoval mimo dosah Mrázka střelu obránce Ekblada. Hurkáni mají i nadále střelecky navrch, Chris Driedger si ale se všemi pokusy protihráčů zatím věděl rady.
40:00'
39:40'
Dougie Hamilton krátce po vyhraném buly odpálil kotouč přes všechny čáry, ve druhém dějství už se Panteři do šance nedostanou, to je jasné.
39:30'
Rotržku mezi Svečnikovem a Connollym řeší hlavní rozhodčí potrestáním obou hokejistů. První jmenovaný ale dostává o dvě minuty navíc, neboť si ještě neodpustil zásah vysokou holí. Po odpískání došlo k potyčce mezi Edmundssonem a Brownem, i oni jsou posláni na trestnou lavici.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:48'
Mrázek ještě drží naděje domácích na body. Z pravého kruhu na něj sám najížděl Sceviour, s jehož bekhendovou střelou si rodák z Ostravy poradil.
38:26'
Presink Martina Nečas a Erika Hauly kýžené ovoce nepřinesl, Stralman celou situaci vyřešil nahrávkou volným středem na Dadonova.
37:48'
Druhou přesilovku Florida nevyužila, Lucas Wallmark skočil na led a okamžitě se zapojuje do plnění defenzivních povinností.
37:04'
Petr Mrázek vůbec netušil, kam se touš po ráně Huberdaua odrazila. Měl velké štěstí, že se od jeho betonu neodrazila do brány.
36:36'
Pokus Ekblada projet do útočné třetiny nevyšel. Kanadský gólman si vylámal zuby na Teravainenovi, jenž obránci vypíchl kotouč.
36:00'
Aleksander Barov zvládl buly, jenže Ekblad následně napálil hned prvního bránícího Aha, od nějž se kotouč odrazil do středního pásma.
35:48'
Další faul v útočném pásmu, to by mohlo Carolinu později hodně mrzet. Nedovoleným bráněním se provinil Lucas Wallmark.
35:03'
Na druhou stranu se vydal Noel Acciari, jehož střela od pravého mantinelu nebyla vůbec špatný, Mrázek ji vyrazil s vypětím všech sil.
34:37'
Do střeleckých statistik se mohl po návratu zapsat Erik Haula, z mezikruží si ale na gólmana nepřišel.
34:04'
Zakázané uvolnění vrátí dění hry před branku Dridgera. Byl to Mike Matheson, kdo osvobodil Pantery dlouhým odpalem.
33:47'
Mackenzie Weegar při otočce podklouzl, ještě se však stihl včas zvednout a ujet před Teravainenem do bezpečí za vlastní branku, odkud přihrál Ekbladovi.
33:08'
Finský forvard následně nahrál za branku Vatranovi. Američan se odvážně pokusil vyjet zpoza svatyně a zasunout touš k bližší tyči, ta mu ovšem v klíčovou chvíli sjela z čepele hole.
32:59'
Středem kluziště probruslil do útočné třetiny Aleksander Barkov, ani jeden ze tří protihráčů mu nedokázal zabránit v jízdě.
32:23'
Panteři jsou při chuti, rychle se snaží o další zásah, jenž by mohl být klidně rozhodujícím. Connolly se ale nedokázal prosadit přes Hamiltona.
31:34'
Přesilová hra je využita, Florida odskakuje do dvoubrankového vedení. Od modré čáry nahodil na bránu Ekblad, mimo dosah Mrázka ztečoval puk před brankou stojící BRIAN BOYLE. Asistence: Aaron Ekblad a Brett Connolly.
31:02'
Při vlastním oslabení zahrozil Sebastian Aho, známý svojí velkou rychlostí. Finský forvard střelou ze zápěstí nechal vyniknout Driedgerovu lapačku.
30:41'
Aaron Ekblad si na modré čáře neporadil se zpracováním, rychlý pas od Vatrana mu proletěl mezi bruslemi.
30:07'
Přesilovka Floridy začala svižnou ránou Huberdeaua. Mrázek toho moc neviděl, naštěstí pro něj kotouč prosvištěl těsně nad jeho horní tyčkou.
29:52'
V útočném pásmu se zbytečného faulu dopustil Andrej Svečnikov, který vysokou holí nešikovně zasáhl do obličeje Trochecka. Jasné dvě minuty.
29:11'
Dlouhou a velmi těžkou nahrávku Frank Vatrano zpracovat nedokázal. Černé gumy se chopil Andrej Svečnikov, jenž rozjíždí kontr na druhou stranu.
28:50'
Trevor Van Riemsdyk zabojoval a udržel pásmo proti dvojici protihráčů. Poté si vyměnil puk s Nečasem a nahodil před branku, kde Haula tečoval touš přímo do výstroje gólmana.
28:00'
Dougie Hamilton nahodil z poloviny hrací plochy přímo na branku, Driedger byl nucen přerušit hru kvůli dotírajícímu Ahovi.
27:33'
Postavená mimo hru hostujícího mužstva. Kličku navíc udělal před modrou čárou autor doposud jediného gólu Jevgenij Dadonov.
27:07'
Josh Brown v těžké pozici dokázal vyhodit alespoň do středního pásma. Unavená druhá útoční lajny Floridy okamžitě prchá na střídačku.
26:47'
Na střelu to nebylo, a tak Jaccob Slavin pouze nahodil kotouč za svatyni Driedgera, kde Ekblad přetlačil Wallmarka.
26:28'
Fran kVatrano překombinoval celou akci. Klidně mohl z levého kruhu už střílet, místo toho však hledal obsazeného Barkova.
25:46'
Po ztrátě McGinna se do brejku dostal Toninato. Nepřesnou nahrávkou ale hledal na pravém křídle Scevioura.
25:03'
Avšak třetí lajna Caroliny se rovněž nechce nechat zahanbit a nechybělo mnoho, aby projektil Martina Nečase zapadl k levé tyči. Driedger na poslední chvíli vytasil vyrážečku.
24:22'
Třetí lajna Floridy dnes hraje výborné utkání. Brian Boyle ve velké šanci zamířil těsně nad, následně Dadonov rovněž o kousek minul.
24:13'
Ze souboje v rohu kluziště vyšel jako vítěz Vincent Trocheck, Teravainen presoval amerického foravrda neúspěšně.
23:55'
Český gólman ve sklužnách Hurikánů si připsal jeden z těch snazších zákroků. Nahození Antona Strålmana od pravého mantinelu schoval v lapačce.
23:10'
Obránce Mike Matheson zavezl puk do útočné třetiny, kde přihrál na levou stranu Vatranovi. Jeho nahození zblokoval do rohu kluziště Slavin.
22:46'
Brett Pesce se dopředu pokusil vyslat Foegeleho, jenž těsně nedosáhl na rychle letící touš, tu do své moci uzmul Weegar.
22:09'
Domácí hokejisté se ještě chvíli drželi v ptočné třetině, do té doby, dokud nahrávku Svečnikova nevystihl Aaron Ekblad.
21:56'
Nepovedená přesilovka Hurikánů je u konce. Mark Pysyk, člen čtvrtého útoku Panterů, je zpátky na ledě.
21:05'
A byl to právě Colton Sceviour, který se po chybě obránce dostal do úniku, s bekhendovým zakončením si ovšem Petr Mrázek poradil!
20:22'
Dougie Hamilton si narazil s Teravainenem, střelu příklepem obětavě zblokoval Colton Sceviour.
20:01'
Do druhé třetiny vstupuje Carolina v početní převaze. Z vyloučení Pysyka zatím uběhly pouhopouhé čtyři sekundy.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 2:05.
Skončila první třetina utkání mezi Carolinou a Floridou, v níž jsme viděli jediný gól. O ten se na začátku osmé minuty postaral Jevgenij Dadonov, ruský forvard využil chyby Van Riemsdyka, samostatný nájezd zakončil přesnou střelou do levého horního rohu. Carolina je zatím střelecky aktivnější, největší šanci Foegeleho ovšem skvěle vytěsnil Driedger.
20:00'
19:56'
V samotném závěru prvního dějství přichází první vyloučení. Na lavici hanby už sedí Mark Pysyk, jenž inkasoval dvě minuty za hru vysokou holí.
19:07'
Ofsajd zastavuje jeden z posledních útoků Hurikánů v úvodní dvacetiminutovce. Za modrou se zapomněl Svečnikov.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:58'
Erik Haula nevyřešil přečíslení tři na dva vůbec dobře. Žabičku na Martina Nečase dokázal zastavit obránce Mike Matheson.
18:16'
V brankovišti Petra Mrázka skončil po souboji s Hamiltonem forvard Vincent Trocheck. Hlavní rozhodčí nepřerušil hru, neboť byl americký forvard do branky natlačen.
17:33'
Vlastní nepozorností přišli Panteři o pobyt v útočném pásmu. Na modré čáře přeskočil kotouč přes čepel hole Antonu Strålmanovi.
17:13'
Pokud by Nino Niederreiter dokázal zpracovat puk, mohla Carolina zamířit do rychlého brejku. To se nestalo, za vlastní brankou rozjíždí postupný útok Slavin.
16:45'
Po zakončení Aarona Ekblada Mrázek chvíli nevěděl, kde má puk, ten se zasekl někde mezi jeho betony.
16:08'
Ne úplně rychlého střídání domácího celku se snažil využít Dominic Toninato. Skoro se mu to povedlo, nakonec si ovšem dokázal před forvarda dát tělo Joel Edmundsson.
15:29'
Okamžitě po buly vypálil od modré čáry Dougie Hamilton. Driedger nemusel zasahovat, projektil zblokoval Weegar.
15:00'
Trevor Van Riemsdyk splnil obranné povinnosti na výbornou. Udržel na zádech dotírajícího Dadonova a po mantinelu přesně přihrál Gardinerovi.
14:46'
Po ose Nečas – Dzingel se černá guma dostala až k Eriku Haulovi. Finský útočník z mezikruží zakončil kousek vedle pravé části konstrukce.
14:11'
Ihned po zisku touše se Brett Connoly otočil a vystřelil ze zápěstí. Ke křídelníkovi se však dobře stáhl Brett Pesce, který zblokoval ránu do ochranné sítě.
13:30'
Jaccob Slavin nastřelil kotouč do útoného pásma. Nejrychleji se k němu přihnal Foegele, po jehož pasu pálil do připraveného brankáře Svečnikov.
13:05'
V pozoru musel být český gólman proti střele Dominica Toninata z vrcholku levého kruhu, přízemní pokus Mrázek vykopl levým betonem.
12:48'
Souboj v rohu kluziště dokázala ovládnout floridská menšina. Dadonov poté přihrál před branku Hofmanoovi, jenž z dobré pozice minul Mrázkovu svatyni.
12:20'
Od modré čáry nahazoval na teč Jaccob Slavin. K jeho smůle žádná z hokejek nedokázala změnit směr kotouče, Dirieger zapsal snadný zásah lapačkou.
11:53'
Na druhé straně odvážný výpad ponikl Brian Boyle. na druhý bod v zápase si tento americký centr ještě bude muset pár minut počkat.
11:30'
Carolina se na malý moment usadila v útočném pásmu. Nahrávku Niederreitera zpoza brány nedokázal do sítě usměrnit Foegele.
10:27'
Právě Andrej Svečnikov stál na konci brejkové akce, kterou zakončil forhendovou střelou těsně vedle pravé tyče.
10:17'
Mike Matheson ještě dokázal zachytit puk na modré čáře, avšak Florida o pásmo velmi rychle přišla, jelikož bek srazil černou gumu přímo na hůl Svečnikova.
09:56'
Martin Nečas přihrál po levé lajně rozjetému Eriku Haulovi, jehož pobídka před branku nenašla Martinooka, nýbrž Ekblada.
09:14'
Van Riemsdyk v dalším případě vystřelil o poznání lépe, než před prvním inkasovaným gólem. S křižným zakončením si Driedger poradil.
08:46'
Teuvo Teravainen zadovkou hledal spolhráče, ten však za finským forvardem chyběl. Svěřenci kouče Brindamoura se sami připravili o útočnou třetinu.
08:19'
Opět se přerušuje hra, na vině je pro změnu postavení mimo hru hostů. Zbytečnou kličku navíc udělal před modrou Colton Sceviour.
07:53'
Domácí mužstvo se okamžitě podařilo vyrovnat, jenže Adrej Svečnikov zamířil nepřesně, posléze Mackenzie Weegar vyhodil přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
07:07'
Panteři se ujímají vedení! Po mizerné střele Van Riemsdyka poslal Boyle do samostatného úniku JEVGENIJE DADONOVA. Ruský forvard nevymýšlel nic složitého, forhendem zamířil přesně do levého horního rohu. Asistence: Brian Boyle.
06:54'
Dobrá výměna kotouče mezi Teravainenem a Niederreiterem a následná střela prvního jmenovaného. Švýcarovi nechybělo mnoho, aby kotouč ještě tečoval.
06:10'
Fin Aho si do souboje proti Ekbladovi nevěřil. Raději udělal otočku a čekal na Teravainena, jemuž stejně poslal nepřesnou přihrávku.
05:38'
Další rána Hamiltona, kterou tentokráte vyrazil gólman pouze před sebe. K dorážce se dostal Warren Foegele, načež Chris Driedger vytáhl parádní zákrok vyrážečkou!
05:11'
Na druhé straně vypálil Dougie Hamilton, jenž je letos velmi produktivním hráčem. Na Driedgera si ovšem nepřišel, gólman zasáhl lapačkou.
04:35'
Florida zvládla buly v útočném pásmu, jenže Anton Stralman volil místo přímé střely ještě nahrávku, kterou výborně vystihl Joel Edmundsson.
04:09'
Noel Acciari s velkou lehkostí přebruslil Pesceho, vzápětí ale z bezprostřední blízkosti nedokázal Mrázkovi bekhendem poslat touš do sítě mezi nohama.
03:40'
Sebastian Aho zvítězil v bruslařském souboji proti Acciarimu. Poté však neměl komu nahrát, na Weegara nevyzrál.
03:18'
Ofsajd zastavil postupný přechod Panterů do útočného pásma. Frank Vatrano byl bez puku rychlejší, než s pukem jedoucí Connolly.
02:53'
Odvážně se Aleksandr Barkov vydal do dvojice protihráčů směrem k vlastní svatyni. Foegele ani Svečnikov s touto variantou neppčítali, Fina o kotouč nepřipravili.
02:02'
Martin Nečas pěknou žabičkou uvolnil Trevora Van Riemsdyka, jehož tvrdou ránu ztečoval až do ochrané sítě Keith Yandle.
01:25'
Po zranění se vrátivší Erik Haula se snažil dorazit ránu Gardinera od modré, avšak Driedger udržel touš ve výstroji.
01:14'
Vincent Trocheck nahodil od pravého mantinelu před branku, odkud tečoval puk kousek vedle levé tyčky Noel Acciari.
00:23'
Té ale premiérový útok nevyšel, neboť Staala připravil o kotouč Ekblad. Následně Mrázek pro jistotu přikryl nahození Barkova.
00:05'
Utkání bylo zahájeno, tak pojďme na něj! Úvodní buly ovládl Jordan Staal, útočí tedy Carolina.
00:01'

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – D. Hamilton, Slavin, Pesce, Edmundson, T. van Riemsdyk, Gardiner – Foegele, J. Staal (C), Svečnikov – T. Teräväinen, Aho, Niederreiter – Nečas, Wallmark, Dzingel – Haula, Martinook, B. McGinn (A).

Florida Panthers: Driedger (Bobrovskij) – Ekblad, Weegar, Strålman, Matheson, Brown, Yandle (A) – Connolly, Barkov (C), Vatrano – Acciari, Trocheck, Huberdeau (A) – Dadonov, B. Boyle, Hoffman – Sceviour, Pysyk, Toninato.

Rozhodčí: McCauley, Hebert – Amell, Mach.

Petr Mrázek (CAR)
Martin Nečas (CAR)
Florida Panthers

Florida je na tom oproti nedělnímu soupeři o něco hůře. V tabulce Západu se nachází na desáté pozici, přičemž na Carolinu ztrácí sedm bodů. Panteři dokázali zvítězit v posledních dvou zápasech, předtím ale zase měli pro změnu sérii tří proher v řadě. Svěřenci kouče Quennevilla určitě budou chtít pokračovat ve vítězné šňůře i na ledě Hurikánů, tam je však nečeká vůbec nic lehkého. Nejlépe bodujícím hráčem Floridy je Kanaďan Jonathan Huberdeau, jemuž se podařilo posbírat již 45 kanadských bodů.
Carolina Hurricanes

Hurikáni z Caroliny na tom v letošní sezóně nejsou vůbec špatně. V Západní konferenci okupují čtvrtou pozici. Svěřenci kouče Brindamoura v posledníchsedmi kláních šestkrát zvítězili, nestačili jen na Vancouver, jemuž podlehli až po prodloužení. V minulém střetnutí naopak v Coloradu předvedli parádní obrat v závěrečných minutách zápasu. Nejlépe bodujícím hráčem Canes je ruský forvard Andrej Svečnikov s 36 body.
Všem hokejovým fanynkám a fanouškům přeju krásné nedělní ráno! Vítám vás při sledování nejlepší hokejové ligy světa, u zápasu mezi Carolinou a Floridou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.