NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Toronto - 13. ledna 2020   01:00

Florida
Florida
01:49' Brown (Connolly, Trocheck) • 03:47' Barkov (Pysyk, Sceviour) • 13:39' Hoffman (Toninato, Vatrano) • 20:49' Matheson (Trocheck, Connolly) • 22:25' Vatrano (Barkov) • 25:46' Trocheck  • 32:38' Huberdeau (Barkov, Stillman) • 44:33' Hoffman (Huberdeau, Dadonov)
8:4
(3:0, 4:3, 1:1)
Toronto
Toronto
23:30' Hyman  (Rielly, Kapanen) • 33:00' Marner  (Hyman, Barrie) • 35:26' Tavares  (W. Nylander, Kerfoot) • 40:34' Marner  (Hyman)
Florida
Brad Meier, Dan O'Halloran. Čároví: Darren Gibbs, Brad Kovachik
BB&T Center, Sunrise
15535 diváků
Toronto
Andersen (21. Hutchinson) – Barrie, Rielly (A), Holl, Dermott, Ceci, Marinčin – Marner, Matthews (A), Hyman – Kerfoot, Tavares (C), W. Nylander – Kapanen, Engvall, A. Johnsson – Spezza, Brooks, F. Gauthier. Hlavní trenér. Sheldon Keefe.

Československá stopa v utkání:

Martin Marinčin (TOR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:59
Tři hvězdy utkání:

1. Jonathan Huberdeau (FLA) 1+1
2. Aleksander Barkov (FLA) 1+2
3. Vincent Trocheck (FLA) 1+2
Statistiky: Střely na bránu: 29-47; Zablokované střely: 18-4; Vhazování: 47%-53%; Hity: 18-6; Přesilové hry: 1/2-0/3; Trestné minuty: 6-4.
Frederik Andersen dnes inkasoval po každé třetí střele Panthers branku a na začátku druhé třetiny utkání po čtvrtém gólu raději opustil bránu Leafs. Také Michael Hutchinson ovšem inkasoval čtyři branky, kterým se shodou okolností nevyhnul ani domácí Chris Driedger, a Jonathan Huberdeau dnes zásluhou gólu a asistence vytvořil nový rekord organizace v počtu bodů, který činí 420 bodů. Konečný výsledek fantastického utkání v Miami zní. Florida Panthers 8 Toronto Maple Leafs 4.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:40'
Domácí Brett Connolly to přehnal na pravém křídle s forčekingem a byl vyloučen na dvě minuty za držení.
56:34'
Michael Hutchinson u levé tyče rychle vyjel z brány, aby rozehrál, protože proti Floridě se nakonec nepískalo zakázané uvolnění. Brankář Leafs přečetl hru.
55:47'
Mike Hoffman mohl zkompletovat hattrick, jenže jeho první střela skončila na tyči a druhou od modré čáry poté Michael Hutchinson zachytil!
55:36'
Frank Vatrano mohl skórovat po trestném střílení, jenže těsně minul levou tyč brány!
55:36'
Cody Ceci zezadu jasně zahákoval Franka Vatrana v samostatném úniku a následuje tedy trestné střílení!
55:27'
Travis Dermott na levém křídle vypálil od modré čáry a domácí Chris Driedger dokázal puk podržet v náručí.
54:38'
Nahození Maple Leafs z pravého křídla bylo přizvednuto do ochranné sítě a následuje komerční přestávka.
54:08'
Panthers nepřesně rozehráli podél trestných lavic a proti domácím se tedy pískalo zakázané uvolnění.
53:30'
Brett Connolly se řítil sám na bránu, jenže puk nedokázal těsně zpracovat a Michael Hutchinson se mu vrhl rychle pod nohy, aby kotouč vleže zmrazil pod lapačkou.
53:22'
Morgan Rielly vypálil z levého kruhu pro vhazování a Chris Driedger na přední tyči kotouč snadno zastavil.
53:11'
Toronto právě vstřelilo branku, která neplatí!
Cody Ceci překonal sedícího Chrise Driedgera, který se mu po vyjetí zpoza brány snažil puk vypíchnout, jenže puk zasáhl nad úrovní horní tyče a jeho sklepnutí tedy pátý gól Toronta nepřineslo! Skóre dnešního zápasu zůstává 8:4.
52:33'
Maple Leafs se dostali ke střele na vnitřním oblouku levého kruhu pro vhazování a Chris Driedger se pouze ohlédl za sebe. Zřejmě ho zachránila tyč.
51:37'
Mark Pysyk vypálil ostře na vrcholu mezikruží, jenže Michael Hutchinson byl připraven a sevřel puk v náručí.
50:21'
Puk byl ve středním pásmu sražen mezi střídačky a prostor dostává další krátká komerční přestávka.
49:10'
Panthers se opět nepodařilo rozehrát podél střídaček a pískalo se tedy další zakázané uvolnění, po kterém se vhazovalo po pravici Chrise Driedgera.
48:33'
Jonathan Huberdeau rozjel další nebezpečnou akci, Jevgenij Dadonov mu ale puk nedokázal vrátit, a další akci Panthers zastavilo zakázané uvolnění.
47:59'
Chris Driedger ukryl nahození Maple Leafs z pravého křídla v lapačce a na přední tyči přerušil hru. Za vysokého skóre 8:4 následuje reklamní přestávka.
47:37'
Jonathan Huberdeau mohl skórovat po střele z levého kruhu pro vhazování, Michael Hutchinson ale puk mířící ke vzdálenější pravé tyči vyrazil.
46:44'
Brian Boyle usilovně bojoval za bránou Maple Leafs o puk, jenže se mu ho nepodařilo nakonec udržet. Ušetřil ovšem alespoň několik sekund z časomíry.
45:17'
Maple Leafs se nepodařilo rozehrát podél střídaček a pískalo se zakázané uvolnění. Tak nakonec ne, pouze postavení mimo hru v podání Leafs.
44:33'
Florida právě vstřelila branku!
MIKE HOFFMAN vypálil na bodu pravého kruhu a jeho střela bez přípravy v přesilové hře zamířila pod horní tyč odkryté brány! Útočník Jonathan Huberdeau si připsal asistenci a s počtem 420 bodů se teď stává nejproduktivnějším hráčem v historii organizace Floridy! Rekord. Asistence: Jonathan Huberdeau a Jevgenij Dadonov. (8:4)
44:10'
Justin Holl fauloval rozjetého Vincenta Trochecka a také on dostal dvě minuty za podrážení. Další trest.
43:32'
Brian Boyle mohl skórovat z pravého kruhu pro buly, jenže Michaela Hutchinsona zachránila horní tyč, od které se puk odrazil zpět do hry!
42:14'
Mike Hofmann vypálil hodně nebezpečně z pravého kruhu pro vhazování a puk mířil do vzdálenějšího horní rohu brány, Michael Hutchinson ale zasáhl pravým ramenem.
42:06'
Cody Ceci dostal dvě minuty za podrážení a Florida si zahraje vůbec první přesilovou hru v dnešním utkání.
41:55'
Auston Matthews se snažil u pravé tyče tečovat nahození Codyho Ceciho, jenže kotouč skončil za bránou.
40:34'
Toronto právě vstřelilo branku!
MITCHELL MARNER si nyní najel před bránu na přihrávku Zacha Hymana z levého křídla a pravou bruslí puk poslal do sítě, na brankové čáře ho ale ještě tečoval hokejkou, takže gól platí! Toronto snížilo a je to o tři góly. Asistence: Zach Hyman.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 21-31; Zablokované střely: 9-4; Vhazování: 47%-53%; Hity: 15-5; Přesilové hry: 0/0-0/2; Trestné minuty: 4-0.
Třetí třetina začne přibližně v 3:04.
Prostřední třetina utkání přinesla celkem sedm gólů, z nichž čtyři vstřeilla domácí Florida. Mnohem důležitější ale je, že se prosadil Jonathan Huberdeau a v počtu bodů vyrovnal rekord organizace Olliho Jokinena. Obě hvězdy nyní mají na kontě 419 bodů. Skóre po druhé třetině je. Florida Panthers 7 Toronto Maple Leafs 3.
40:00'
39:44'
Michael Hutchinson přece jen ještě u své pravé tyče brány zmrazil puk pod lapačkou. Prostřední část utkání nabídla sedm gólů, z nichž čtyři vstřelili domácí.
39:20'
Kasperi Kapanen se dostal na vrcholu pravého kruhu pro vhazování k nahození, které skončilo pouze na ochranném skle. Ve druhé části už se asi nic nestane.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:25'
Auston Matthews před bránou nebezpečně tečoval střelu z levého kruhu pro vhazování, jenže Chris Driedger opět skvěle zasáhl a vyrazil puk mimo svou bránu.
37:41'
Mitchell Marner vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a jeho pokus mířil do předního horního rohu brány, Chris Driedger ale vytáhl parádní semafor.
37:09'
A rychle na opačnou stranu, kde mohl v blízkosti levé tyče skórovat Jevgenij Dadonov, jenže Michael Hutchinson se překonat nenechal a kotouč vyrazil.
36:55'
William Nylander na pravém křídle nabral obrovskou rychlost a z ostrého úhlu chtěl puk zasunout do sítě, jenže Chris Driedger ho na přední tyči vychytal levým betonem.
36:33'
A další zakončení Maple Leafs v rychlém sledu, když nejprve vystřelili v blízkosti pravé tyče a poté od modré čáry, Chris Driedger ale oba pokusy podržel v náručí.
36:20'
Auston Matthews vystřelil pro změnu na bodu pravého kruhu pro vhazování a Chris Driedger na přední tyči puk vyrazil. Poté si poradil i s dorážkou.
35:49'
Mitchell Marner na levém křídle vystřelil od modré čáry a Chris Driedger se tentokrát překonat nenechal, když kotouč vyrážečkou úspěšně vyrazil mimo tři tyče.
35:45'
Vyhození Panthers skončilo v ochranné síti a po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka. Zatím sledujeme fantastické utkání. Florida vede vysoko 7:3.
35:26'
JOHN TAVARES rychle zamíchal s pukem na ose útočného pásma a střelou zápěstím z vrcholu mezikruží zamířil nad lapačkou Chrise Driedgera do pravého horního rohu brány! Korekce hostí. Asistence: William Nylander a Alexander Kerfoot.
34:13'
Colton Sceviour mohl skórovat po přihrávce zpoza brány v blízkosti levé tyče, jenže jeho pokus bez přípravy prostor mezi třemi tyčemi minul a puk skončil mimo.
33:00'
MITCHELL MARNER si nabruslil u pravé tyče na skvělou bekhendovou přihrávku Zacha Hymana zpoza brány a bez přípravy z blízkosti zamířil mezi betony Chrise Driedgera! Maple Leafs snížili na 7:2. Asistence: Zach Hyman a Tyson Barrie.
32:38'
JONATHAN HUBERDEAU si najel mezi kruhy na přihrávku Aleksandera Barkova z pravého křídla a po nádherném bekhendovém blafáku u pravé tyče puk zasunul do sítě, čímž vyrovnal rekord v počtu bodů organizace, který činí 419 bodů! Asistence: Aleksander Barkov a Riley Stillman.
32:20'
Aleksander Barkov vzápětí vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a Michael Hutchinson tentokrát na přední tyči dobře zasáhl, když puk podržel v náručí.
31:31'
Mark Pysyk mohl skórovat po střele z levého kruhu pro vhazování, jenže Michael Hutchinson kotouč vyrazil před sebe a poté si poradil i s následnou dorážkou.
31:19'
Chris Driedger vytáhl dva skvělé zákroky, když nejprve zasáhl proti střele z pravé strany pravým betonem a poté proti druhé z opačné strany lapačkou. Reklamní blok.
30:18'
Maple Leafs vyrazili podél střídaček do přečíslení čtyři na tři, jenže Jason Spezza nedokázal přenést hru z pravého křídla doleva na Adama Brookse.
29:29'
Vincent Trocheck si chtěl v pravém kruhu pro vhazování obhodit jednoho z protihráčů na bekhend, jenže mu úmysl nevyšel a Maple Leafs vyrazili do protiútoku.
28:44'
Aleksander Barkov na pravém křídle vyrazil do přečíslení tři na dva a krásnou přihrávkou našel v mezikruží Jonathana Huberdeaua, který chtěl zamířit k pravé tyči, Michael Hutchinson ho ale vychytal! Parádní zákrok brankáře Maple Leafs.
27:27'
Kasperi Kapanen na levém křídle vyrazil do útoku a z ostrého úhlu chtěl puk nahodit před bránu, jeho nebezpečné nahození ale Panthers přizvedli mimo.
27:11'
Panthers se ocitli v postavení mimo hru a za pětibrankového vedení domácí Floridy následuje krátká komerční přestávka. Domácí vedou vysoko 6:1.
26:33'
Maple Leafs jsou dnes zralí na ročník a mohli alespoň snížit střelou z levého kruhu pro vhazování, jenže Chris Driedger byl na přední tyči opět připraven a puk vyrazil.
25:46'
VINCENT TROCHECK vybojoval kotouč v blízkosti obranné modré čáry a podél trestných lavic poté vyrazil do rychlého protiútoku, který zakončil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování osobně, a jeho nádherná střela zápěstím pak zamířila nad lapačkou Michaela Hutchinsona do vzdálenějšího levého horního rohu brány – 6:1! Bez asistence.
25:26'
Zdá se, že pátý inkasovaný gól Maple Leafs konečně probudil, protože nyní jsou hodně aktivní. Na pravém křídle ale jejich akci zastavilo postavení mimo hru.
25:06'
Alexander Kerfoot na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu, Chris Driedger se ale namáčkl na přední tyč, aby kotouč levým ramenem zastavil a poté puk zmrazil.
24:21'
Maple Leafs se nachází v pozici, na kterou rozhodně nejsou zvyklí, a tak se snažili rychle rozehrát. Kolmá přihrávka podél trestných lavic ale skončila na icingu.
23:30'
Maple Leafs sice vypálili od modré čáry nepřesně, jenže puk se od hrazení za bránou odrazil k levé tyči, kde si ho levou bruslí rychle přikopl ZACH HYMAN a bekhendem poté z obrovské blízkosti zamířil pod horní tyč! První gól Maple Leafs. Asistence: Morgan Rielly a Kasperi Kapanen.
22:25'
Aleksander Barkov vybojoval kotouč před střídačkami a vyrazil do rychlého protiútoku, který u levé tyče brány vyšperkoval zpětnou přihrávkou, a FRANK VATRANO během oslabení poté skóroval mezi betony střídající Michaela Hutchinsona! Asistence: Aleksander Barkov.
21:57'
Auston Mattthews vypálil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho rána bez přípravy se od brusle Coltona Scevioura odrazila do ochranné sítě.
21:29'
Mike Hoffman byl vyloučen na dvě minuty za držení a Leafs mají k dispozici druhou přesilovou hru v zápase.
20:49'
Střídání v týmu Toronto Maple Leafs: ze hřiště odchází Frederik Andersen, přichází Michael Hutchinson.
20:49'
MICHAEL MATHESON na levém křídle vypálil od modré čáry po pěkné zpětné přihrávce Vincenta Trochecka a puk pod levým betonem Frederika Andersena zamířil ke vzdálenější pravé tyči sítě! Frederik Andersen inkasoval po každé třetí střele Panthers a opustil bránu. Panthers vedou 4:0. Asistence: Vincent Trocheck a Brett Connolly.
20:25'
Maple Leafs byli sice během úvodní třetiny střelecky aktivnější, jenže v úvodu prostřední části prohrávají na ledě domácí Floridy o tři góly. Bude comeback?
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 11-14; Zablokované střely: 4-1; Vhazování: 42%-58%; Hity: 13-3; Přesilové hry: 0/0-0/1; Trestné minuty: 2-0.
Druhá třetina začne přibližně v 2:05.
Mitchell Marner dvě sekundy před přestávkou vystřelil na pravém křídle a domácí Chris Driedger skvěle zasáhl pravým betonem. Brankář Floridy tedy drží po dvaceti minutách čisté konto a Florida vede o tři góly, když se postupně prosadili Josh Brown, Aleksander Barkov a Mike Hoffman, který skóroval ve čtvrtém zápase v řadě. Skóre po první třetině, která byla od domácích perfektní. Florida Panthers 3 Toronto Maple Leafs 0.
20:00'
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:29'
Florida už hraje v plném počtu a Noel Acciari na levém křídle napřáhl k pěkné střele zápěstím, která těsně nad ledem minula vzdálenější pravou tyč brány Toronta.
17:43'
Maple Leafs mohli dvakrát střílet, jenže akci zbytečně překombinovali a Colton Sceviour kotouč podél trestných lavic úspěšně vyhodil a rychle zamířil na střídačku.
16:19'
Chris Driedger vyrazil ránu Maple Leafs z pravého kruhu pro vhazování a Panthers se poté podařilo puk podél trestných lavic vyhodit až k bráně Frederika Andersena.
16:06'
Noel Acciari vyhodil puk přes ochranné sklo a byl poté vyloučen na dvě minuty za zdržování hry. Přesilovka.
15:50'
Martin Marinčin podepsal s Maple Leafs novou roční smlouvu a na bodu levého kruhu napřáhl k prudké střele, kterou Chris Driedger zachytil a podržel puk v náručí.
14:13'
Tyson Barrie na pravém křídle vypálil ihned po vhazování téměř od modré čáry a jeho prudká rána bez přípravy minula přední pravý horní roh brány Panthers.
14:10'
Chris Driedger si bez problému poradil s táhlým nahozením Maple Leafs, když u své levé tyče brány zmrazil puk pod lapačkou. Komerční přestávka.
13:58'
Brian Boyle mohl vzápětí skórovat z téměř stejného místa, Frederik Andersen byl ale tentokrát připraven a puk po dobrém zákroku sevřel ve své lapačce.
13:39'
MIKE HOFFMAN skóroval ve čtvrtém zápase v řadě, když na bodu levého kruhu napřáhl po rychlém protiútoku k pěkné střele zápěstím a nad vyrážečkou Frederika Andersena vymetl přední levý horní roh brány! Florida udeřila! Asistence: Dominic Toninato a Frank Vatrano.
13:19'
Tyson Barrie odpověděl prudkou střelou z pravého kruhu pro vhazování, která minula přední pravý horní roh brány. Chris Driedger tedy zasahovat nemusel.
12:47'
Josh Brown je dnes hodně aktivní a nyní na pravém křídle vypálil od modré čáry, Frederik Andersen měl ale čistý výhled a bez problému zasáhl vyrážečkou.
12:29'
Panthers vyráží do rychlých protiútoků, které mohou být pro Maple Leafs smrtelné, o čemž už se v dnešním zápase přesvědčili dvakrát, a prohrávají o dva góly.
11:13'
Chris Driedger si připsal dobrý zákrok a Aleksander Barkov si sjel z levého křídla do mezikruží, kde předvedl nádhernou stahovačku a jeho střela byla zablokována.
10:56'
Jevgenij Dadonov na pravém křídle nedosáhl na dlouhou kolmou přihrávku podél střídaček a proti Panthers se pískalo zakázané uvolnění.
10:24'
Mike Hoffman na pravém křídle nemohl pokračovat v útočném snažení kvůli přihrávce rukou a po přerušení hry dostává prostor další krátká reklamní přestávka.
09:31'
Pierre Engvall na pravém křídle nabral velkou rychlost a bekhendem puk z ostrého úhlu posílal nebezpečně před bránu, Panthers ale jeho úmysl skvěle přečetli.
08:33'
Aleksander Barkov se snažil dostat do zakončení na levém křídle, jenže Maple Leafs k němu rychle přistoupili a po zisku kotouče mohli otočit hru na druhou stranu.
07:35'
Justin Holl na pravém křídle vystřelil od hrazení a Colton Sceviour jeho pokus srazil vedle přední tyče brány, kde poté Chris Driedger zmrazil puk pod lapačkou.
07:25'
William Nylander mohl skórovat v blízkosti levé tyče, jenže Chris Driedger ho vychytal a ukryl kotouč ve svém náručí. Následuje krátká komerční přestávka.
05:27'
Brett Connolly vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a mířil do předního horního rohu brány, Frederik Andersen ale puk vyrážečkou vyrazil mimo.
04:03'
Auston Matthews mohl snížit střelou z pravého kruhu pro vhazování, Chris Driedger ale předvedl pěkný semafor, po kterém ukryl kotouč ve své lapačce.
03:47'
ALEKSANDER BARKOV si najel před bránu na krásnou přihrávku Marka Pysyka zpoza brány Toronta a po ledě zamířil vedle pravého betonu Frederika Andersena k levé tyči! Panthers vedou 2:0. Asistence: Mark Pysyk a Colton Sceviour.
02:41'
Maple Leafs mohli vyrovnat po střele z pravého kruhu pro vhazování, která mířila do levého rohu brány, Chris Driedger ji ale vyrazil vyrážečkou do ochranné sítě.
02:09'
Josh Brown vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a Frederik Andersen kotouč hrudí vyrazil.
01:49'
JOSH BROWN si najel na vzdálenější pravé tyči na nahození Bretta Connollyho z levé strany a poté skvělou tečí puk o lapačku Frederika Andersena usměrnil k přední tyči! Panthers rychle udeřili. Asistence: Brett Connolly a Vincent Trocheck.
01:09'
William Nylander dobře vypálil z prostoru pravého kruhu pro vhazování a také Chris Driedger si připsal dobrý zákrok, když levým ramenem vyrazil puk za svou bránu.
00:23'
Aleksander Barkov vzápětí vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování, jeho rána ale zamířila pouze do náruče Frederika Andersena, který kotouč vyrazil.
00:09'
Maple Leafs vyhráli úvodní vhazování zápasu, Anton Strålman ale předvedl skvělý forčeking a dostal se na pravém křídle ke střele, kterou Frederik Andersen vyrazil pravým betonem, a připsal si první zákrok.
00:01'

Florida Panthers: Driedger (Montembeault) – Ekblad (A), Matheson, Brown, Yandle, Strålman, Stillman, Pysyk – Dadonov (C), Barkov, Huberdeau – Acciari, Trocheck (A), Connolly – Hoffman, Toninato, Vatrano – B. Boyle, Sceviour. Hlavní trenér: Joel Quenneville.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Barrie, Rielly (A), Holl, Dermott, Ceci, Marinčin – Marner, Matthews (A), Hyman – Kerfoot, Tavares (C), W. Nylander – Kapanen, Engvall, A. Johnsson – Spezza, Brooks, F. Gauthier. Hlavní trenér. Sheldon Keefe.

Rozhodčí: Brad Meier, Dan O'Halloran. Čároví: Darren Gibbs, Brad Kovachik.

Martin Marinčin (TOR) 13 zápasů, 0+0, +/- +3
Vzájemné zápasy

Oba týmy se potkaly v loňské sezóně NHL čtyřikrát a oba si body spravedlivě rozdělily, když Toronto i Florida dvakrát vyhrály na střídačku na svém domácím ledě.
Toronto Maple Leafs

Toronto vyhlíží své desáté vítězství během posledních třinácti utkání poté, co prohrálo dvakrát v řadě. Maple Leafs vyhráli devět z posledních dvanácti zápasů, když nestačili pouze na hokejisty týmu New Yorku Rangers, Edmontonu a naposledy Winnipegu. Zajímavostí je, že Toronto všechny tři porážky utrpělo na domácím ledě.
Florida Panthers

Panthers mají během posledních zápasů výsledky jako na houpačce a v zápase proti Torontu jim navíc může chybět Sergej Bobrovskij poté, co v neděli předčasně opustil trénink. Hlavní trenér Joel Quenneville věří, že zranění není vážné, organizace ovšem z AHL povolala Sama Montembeaulta, který bude asi v pozici dvojky.
Maple Leafs čeká na začátku nového týdne střetnutí na Floridě, kde budou usilovat o desátou výhru během posledních třinácti zápasů. V bráně domácích Panthers zřejmě bude chybět skvělý brankář Sergej Bobrovskij.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.