NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Florida - 13. října 2019   01:10

Islanders
Islanders
25:40' Lee (Barzal, D. Toews) • 37:31' Jo. Bailey (Eberle, Pelech) • ' B. Nelson
3:2
(0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)

1:0 (SN)

Florida
Florida
05:34' Malgin  (Dadonov, Weegar) • 53:58' Dadonov  (Huberdeau, Strålman)
Islanders
Dwyer, Brenk – Baker, Alphonso
NYCB Live/Nassau Coliseum, New York
11 421 diváků
Florida

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších utkání se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 11:7
Utkání je u konce a domácí tým se může radovat z druhé výhry v sezóně. Rozhodl o tom v samostatných nájezdech Brock Nelson. New York tak potvrdil svou roli nejlepšího týmu v samostatných nájezdech, naopak Florida prohrála druhý rozstřel ve dvou dnech a ve statistice celkové úspěšnosti v této činnosti je na posledním místě.
V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Islanders.
Jediným úspěšným střelcem v samostatných nájezdech byl BROCK NELSON a zajistil tak domácím prémiový bod.
Huberdeau musel dát, pomalým nájezdem se snažil rozhýbat Varlamova, ten se ale na brankové čáře roztáhl a puk zastavil. New York vítězí!
Bailey zkusil bleskovou kličku, gólman puk zastavil betonem.
Trocheck neuspěl, Varlamov jeho švih vytěsnil vyrážečkou.
Pomalý nájezd skončil nepřesnou střelou, puk šel nad branku.
Barkov zkusil bekhendový blafák, Varlamovovu branku ale netrefil.
Nelson se trefil střelou na gólmanovu vyrážečku a otevřel skóre nájezdů.
Samostatné nájezdy začínají.
Statistiky

Střely na branku: 25:36
Zásahy brankářů: 34:23
Vyhraná vhazování: 25:31
Hity: 24:28
Velice aktivní prodloužení gól nepřineslo, takže tu budeme mít poslední kapitolu utkání – samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:27'
Za kruhy napřáhl ke střele Hoffman, Varlamov ale mohl zůstat v klidu, sražený puk se k němu nedostal.
63:28'
Trocheck nenašel prostor pro střelu, nebo přihrávku, raději i s pukem vyjel z útočného pásma.
62:41'
Barzal našel Leeho, jeho střelu z první Montembeault vyrazil!
62:20'
Dadonovovu střelu zablokoval Nelson.
61:49'
Montembeault si připsal další úspěšný zákrok, New York je zatím v prodloužení jasně aktivnější.
61:26'
Zleva pálil Brassard, jeho švih Montembeault vyrazil mimo ledovou plochu.
61:04'
Přihrávku skrz pásmo dostal Lee, tmu ale golfák z první vůbec nevyšel. Hosté po několika dalších vteřinách vyhodili na zakázané uvolnění.
60:30'
Rychlá výměna hráčů na ledové ploše, domácí se trpělivě chystají k výpadu.
60:01'
Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo. Florida se ve třetí třetině upnula k jedinému cíli, smazat ztrátu a podařilo se ji to. O gól na 2:2. se v 54. minutě postaral po kombinaci s Huberdeauem Jevgenij Dadonov a poslal tak zápas do prodloužení. Florida si tak zahraje druhé ve dvou dnech.
60:00'
59:25'
Hosté se vymanili z vlastního pásma, po mantinelu poslali puk do pro ně bezpečnějších míst.
58:55'
Varlamov ležel v brankovišti a měl co dělat, aby puk při velkém závaru po Mathesonově střele udržel před brankovou čárou. Těžký moment pro domácí tým.
58:17'
Clutterbuck svým dobrým postavením zastavil rodící se akci Floridy, puk poslal za branku.
57:26'
Na druhé straně se už postavení mimo hru pískalo, Barzal byl až příliš rychlý.
56:22'
Vatrano musel počkat, až mu spoluhráč vyjede z útočného pásma, celou akci zvládli jen tak tak. Z následného výpadu ale Varlamova neohrozil.
55:16'
Barzalova dorážka z pravé strany narazila do Mathesona, ten tak výrazně pomohl svému přemisťujícímu se brankáři.
54:44'
Florida je po vyrovnávací brance na koni, stále pokračuje nápor hostů a Varlamov má plno práce.
53:58'
Florida právě vstřelila branku!
Zase máme vyrovnaný stav a to po rychlé akci hostů. U modré čáry si puk vyměnili Jonathan Huberdeau s JEVGENIJEM DADONOVEM a ten poté pověsil prudký švih pod Varlamovovo břevno. Asistence: Jonathan Huberdeau, Anton Strålman.
53:27'
Johnston vybojoval na obranné modré puk a rozjel po delší době protiakci New Yorku. Dlouhého trvání to ale nemělo.
52:22'
Po Weegarově přihrávce si z modré čáry sjel Ekblad, předvedl i povedenou kličku, střelu mu ale Varlamov pokryl bleskovou lapačkou.
51:55'
Nápor Floridy byl teď přerušen Dadonovovou nepřesnou rozehrávkou, tu vystihl Pelech.
50:48'
Už je ale po přesilovce, domácí mohou alespoň trochu vydechnout.
50:39'
Trocheckova střela byla zablokována, hosté ale i nadále vytváří na oslabeného soupeře velký tlak.
50:03'
Po přihrávce na levou stranou vystřelil Barkov, tlačil puk pod horní tyčku, ten ale Varlamov vyrazil svou maskou.
49:52'
Hoffmanovu střelu ze střední vzdálenosti zblokoval Pelech, hosté zůstávají v pásmu.
49:08'
New York se celkem bez problémů osvobozuje, puk letí přes všechny čáry až k Montembeaultovi.
48:48'
Vylučuje se na straně domácích, dvě minuty za hákování dostal Leo Komarov.
48:43'
Tvrdou ránu od modré čáry vyslal domácí Boychuk, dělovka skončila těsně vedle.
48:14'
Florida přitlačila, Varlamov se tak má na svém brankovišti co ohánět.
47:46'
Neuspěl ani Yandle se svou ranou od modré čáry, gólman New Yorku měl celkem dobrý výhled.
47:21'
Po průniku hostů pravou stranou přišla přihrávka na Dadonova a ten předvedl rychlý švih. Puk ale zamířil přesně do míst, kde hlídkoval Varlamov a ten jej skryl ve své výstroji.
46:39'
Nahození od modré čáry skončilo vedle Varlamovovy branky.
45:48'
Na druhé straně pálil od modré čáry Strålman, jeho rána šla nad Varlamovovu branku.
45:08'
Zprava se před branku Floridy natlačil Nelson, byl ale příliš blízko na to, aby byl schopen překonat připraveného gólmana.
44:30'
Varlamov pro jistotu přikryl nahozený puk, nechtěl riskovat problémy od dojíždějících hráčů.
43:43'
Dlouhý pas za obranu Floridy skončil v rohu, odkud se jej snažil vyšťourat Lee.
42:44'
No a jak Ross Johnston, tak i Josh Brown dostali pětiminutové tresty za bitku.
42:44'
A máme tu regulérní bitku, do které se pustili domácí Ross Johnston a hostující Josh Brown. Krátká šarvátka skončila výhrou domácího útočníka.
41:59'
Toewsova střela od modré čáry byla zblokována, Montembeault zasahovat nemusel.
41:33'
Netrefil se ani Barzal, který dostal od host na levé straně až mnoho prostoru na střelu.
40:34'
Hned v úvodu našel Beauvillier Nelsona a ten tvrdě vystřelil těsně vedle branky Floridy.

Trestné minuty: 4:2
Čtyřicet minut hry je za námi a jestli po první třetině vedli hosté, tak nyní je vše naopak. New York ve druhé třetině přidal na tempu, tlačil se do útoku a byl odměněn dvěma góly. O vyrovnání se ve 26. minutě postaral Anders Lee po Barzalově přihrávce a skóre ve 38. minutě otočil Josh Bailey. Do kabin si tak hráči New Yorku odnáší jednobrankový náskok v podobě výsledku 2:1 a jsou o krůček blíže bodovému zisku.
40:00'
39:38'
Zleva se do sóla dostal Brock Nelson, zkusil střelu mezi betony, gólman Floridy ale gól do šatny nepřipustil.
39:04'
Eberle pálil z velice ostrého úhlu, Montembeault si svou levou tyčku pohlídal.
38:37'
Akce u druhé branky, Huberdeau při své snaze o vyrovnání narazil na Pulocka, ten jej o puk obral.
37:31'
Islanders právě vstřelili branku!
Domácí otáčí skóre a vedou! Hráči v modrém vystihli ve středním pásmu rozehrávku soupeře, byl z toho rychlý přechod do útoku, Eberle našel na levé straně JOSHE BAILEYHO a ten se přesnou ranou trefil pod horní tyčku. Asistence: Jordan Eberle, Adam Pelech.
36:55'
Dal Colle schytal od Browna tvrdý hit a vrazil do mantinelu. Bylo to ale čistá a domácí hráč se ihned zvedl.
35:42'
Ve velké šanci byl Eberle, najel si zprava do zakončení, střelu po zemi mu ale Montembeault vyrazil!
35:18'
Hostující gólman pro jistotu přikryl puk, zabránil tak případnému zmatku v jeho brankovišti.
34:40'
Domácí tým začíná stupňovat svůj tlak, na Montembeaulta létají puky ze všech stran.
33:33'
Velkou rychlost předvedl domácí Leddy, natlačil se do zakončení, to ale, stejně jako dorážku od Komarova zastavil pravý beton gólmana Floridy,
32:07'
Z ostrého úhlu zkusil štěstí Ekblad, trefil však pouze boční konstrukci Varlamovovy branky.
31:21'
Zmatky i na druhé straně, ke střele toho ale domácí Pelech a Barzal nevyužili.
30:40'
Na druhé straně vyřešil Varlamov závar u své levé tyčky, nyní si může vychutnat ovace publika.
29:53'
Eberle našlápl k individuální akci, podařilo se mu i přebruslit obránce, následné zakončení měl ale na dlouhou hůl a ještě z bekhendové strany a Montembeault to tak měl jednoduché.
29:33'
Je po přesilovce, Del Colle se mohl vrátit na ledovou plochu.
28:55'
Puk letí ven z pásma, tohle oslabení jde domácímu týmu na výbornou.
28:40'
Až teď se hosté dokázali usadit v útočném pásmu, zatím si ale pouze přihrávají a na Varlamova nic nejde.
27:33'
Přesilovku si zahraje hostující tým, dvě minuty za hákování dostal Michael Dal Colle.
27:27'
Bleskový přechod domácích do útoku zakončovalo duo Bailey – Brassard, puk prolétl těsně vedle Montembeaultovy brány.
26:36'
Rázem domácí hráči ožili a opět se tlačí do útoku.
25:40'
Je srovnáno! Velký kus práce u gólu New Yorku odvedl Barzal, který nezazmatkoval, místo zakončení si počkal, přihrál ke kruhu, kde se do puku opřel ANDERS LEE a jeho střela z první skončila v horním růžku Montembeaultovy branky. Asistence: Mathew Barzal, Devon Toews.
25:02'
Od modré nahozený puk se snažil tečovat Huberdeau, jeho pokus skončil vedle Varlamovovy branky.
24:27'
Trochu kostrbatý přechod hostů do útočného pásma, skončilo to postavením mimo hru.
23:28'
Malgin se po dojetí vyhozeného puku ke střele nedostal, nevyšla mu ani přihrávka do druhé vlny na Yandlea.
22:58'
Domácím nevyšlo střídání a je z toho konec přesilovky. New York bude pykat za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Ross Johnston.
22:33'
Od modré čáry pálil Toews, jeho prudký švih ale skončil vedle Montembeaultovy branky.
21:46'
Už je přerušená hra, dvě minuty za podrážení dostal MacKenzie Weegar.
21:21'
Domácí mají ponechanou výhodu, momentálně jsou na ledě v šesti.
20:37'
Domácí zahájili druhou třetinu aktivně, krouží kolem Montembeaulta, zatím ale bez střel. Neuspěl ani Beauvillier, ten skončil v rohu.

Trestné minuty: 0:0
První třetina je za námi a my měli možnost sledovat hokej, který sice nezvedal ze sedadel, ale také nenudil. Ze začátku byli aktivnější domácí, to se ale s postupem času změnilo a pomohl tomu i úvodní gól, který dali po rychlém přechodu do útočného pásma hráči Floridy. Jmenovitě to byl Denis Malgin, který dokončil akci Jevgenije Dadonova. No a byl nakonec i jediným přesným střelcem třetiny, snaha domácích o srovnání se totiž rozbíjela o pevnou obranu a gólmana Montembeaulta.
20:00'
19:31'
Poskakující puk v pásmu New Yorku, nikdo jej ale není schopen zpracovat tak, aby z toho byla případná střela na Varlamova.
18:54'
Dal Colle už měl našlápnuto k možnému brejku, na poslední chvíli mu puk vysekl Ekblad.
18:35'
Ve velice slušné pozici byl domácí Eberle, jenže ji vůbec nezužitkoval a jeho rána z pravého kruhu byla sražena mimo led.
17:16'
Zpoza branky se bleskově vyloupl Acciari a snažil se zasunout za Varlamovovu tyčku. Ten tam byl včas a zabránil druhému gólu za svými zády.
16:16'
Přes obránce to zkusil hostující Barkov, byla to ale spíše jen propagační střela, Varlamov neměl problémy zakročit.
15:21'
Po ztrátě puku tu byl kontr Floridy, Dadonov hledal zprava najíždějícího Malgina, ten se ale nedokázal odpoutat od obránce a celá akce skončila nezdarem.
14:46'
Yandle nedokázal zpracovat přihrávku na modré čáře, je z toho protiútok New Yorku, ten zahájil Lee.
14:26'
Ekbladovo nahození z pravé strany málem překvapilo Varlamova, ten musel kromě puku sledovat i dotírající hráče.
13:41'
Mathesonův pokus přes obránce prolétl nad brankou Semjona Varlamova a skončil na zadním mantinelu.
12:43'
Dal Colle a Bailey zakombinovali v útočném pásmu, druhý jmenovaný poté přihrával zpět branku, pas byl ale krapet nepřesný a pouze prolétl těsně před brankovištěm.
12:16'
Florida v dalším útočném pokusu, nyní ale rozlet hostů zastavil hvizd čárového – ofsajd.
11:51'
Se svou střelou neuspěl ani na druhé straně Strålman, Varlamov si poradil.
10:42'
Od modré čáry vypálil Mayfield, trefil však ale pouze jednoho z hráčů, clonících před Montembeaultem.
09:34'
Před Montembeaultem vznikl obrovský závar, domácí hokejisté už zvedali ruce na oslavu gólu, gólman Floridy ale nějakým způsobem zvládl udržet puk před brankovou čárou.
09:01'
Už to vypadalo, že se domácí Beauvillier dostane do rychlého kontru, při pokusu o naznačení kličky ale přišel o puk.
08:10'
Florida u puku, z hloubi vlastního pásma se snaží o rychlý přechod do útoku. Je to ale do plných.
07:05'
Na Varlamova teď pálil z dobré pozice Barkov, domácí gólman byl na svém místě a připsal si úspěšný zákrok.
06:39'
Domácí se samozřejmě snaží o co nejrychlejší srovnání, soupeř se teď ubránil za pomoci zakázaného uvolnění.
05:34'
Je tu první gól a po aktivním startu domácích jej nakonec dala hostující Florida. Po průniku do pásma nejprve neuspěl Dadonov, poté ale poslal přihrávku do druhé vlny a pohotovou ranou prostřelil Varlamova DENIS MALGIN. Asistence: Jevgenij Dadonov, MacKenzie Weegar.
04:22'
Začal se hrát velice akční hokej, oba celky se probudily a snaží se o útočný styl.
03:51'
Barzal se málem prodral mezi dvěma obránci do šance, na poslední chvíli byl ale zastaven Mathesonem.
03:10'
Ekblad předvedl u mantinelu poměrně ostrý hit, bylo to ale podle sudích v rámci pravidel.
02:49'
Clutterbuckova střela z dálky byla tečována, skončila pak těsně vedle branky Floridy.
02:41'
A před něj se hra vrací po nepřesné rozehrávce jeho spoluhráčů – je tu zakázané uvolnění.
01:58'
Domácí zahájili zápas velice aktivně, snaží se cpát před Montembeaulta.
00:57'
Barzal se prodíral do útočného pásma po pravé straně, přihrál poté na Eberleho, ten už byl ale pod dobrou obranou.
00:01'

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews, Boychuk, Leddy – Eberle, Barzal, Lee (C) – Kühnhackl, B. Nelson, Jo. Bailey (A) – Dal Colle, Brassard, Beauvillier – Clutterbuck (A), Komarov, Johnston.

Florida Panthers: Montembeault (Bobrovskij) – Ekblad, Weegar, Strålman, Matheson, Brown, Yandle (A) – Hoffman, Barkov (C), Huberdeau (A) – Connolly, Trocheck, Vatrano – Dadonov, Malgin, Hawryluk – Sceviour, Acciari, Hunt.

Rozhodčí: Dwyer, Brenk – Baker, Alphonso.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas může začít.
Florida Panthers

Hosté jsou v Atlantické divizi až na sedmém místě se třemi body a jeden z nich vybojovali včera v noci na ledě Buffala, kde sice zvládli v poslední třetině dohnat dvoubrankovou ztrátu, když se trefili Dadonov a jedenáct vteřin před koncem Hoffman, samostatné nájezdy už ale Floridě nevyšly a tým odjel s porážkou 2:3 po samostatných nájezdech.

Odehrané zápasy

Tampa Bay – Florida 5:2
Florida – Tampa Bay 4:3
Florida – Carolina 3:6
Buffalo – Florida 3:2 sn
New York Islanders

Domácí tým má odehrány čtyři zápasy a po nich je na šestém místě Metropolitní divize se ziskem pouhých dvou bodů. Naposledy si mužstvo odskočilo do Caroliny, kde to nedopadlo podle představ a pouhé dva vstřelené góly stačily pouze na porážku 2:5. Gólově se prosadili Nelson a Boychuk. Dnes, před svými fanoušky se nepodařený start pokusí alespoň trochu napravit a potěšit je výhrou.

NY Islanders – Washington 1:2
NY Islanders – Winnipeg 4:1
NY Islanders – Edmonton 2:5
Carolina – NY Islanders 5:2
Dobré ráno u NHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy New York Islanders a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.