NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Pittsburgh - 18. dubna 2021   21:07

Buffalo
Buffalo
00:26' Ruotsalainen (Cozens, Dahlin) • 22:18' S. Reinhart (Olofsson) • 48:02' S. Reinhart (Olofsson, Dahlin) • 58:12' Asplund (Mittelstadt)
4:2
(1:0, 1:0, 2:2)
Pittsburgh
Pittsburgh
50:18' Zucker  (J. Carter) • 59:37' Blueger  (Rodrigues, Ceci)
Buffalo
Tokarski (Houser) – Ristolainen (A), Bryson, Jokiharju, Dahlin, C. Miller, M. Samuelsson – Olofsson, S. Reinhart (A), Skinner – Tage Thompson, Mittelstadt, Asplund – Ruotsalainen, Cozens, Bjork – Dea, Eakin, Rieder.
L´Ecuyer, Puchmara – Sericolo, Kelly
KeyBank Center, Buffalo
Pittsburgh

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!

Střely na branku: 29 – 36
Je konec! Buffalo zvládlo dnešní utkání a poráží Pittsburgh 4:2. Ve třetí části jsme sledovali hodně ofenzivní podívanou. Domácí odskočili Pittsburghu na rozdíl tří branek. V přesilovce přidal svůj druhý zásah v utkání Sam Reinhart. Na jeho zásah sice odpověděl Jason Zucker, ale při hře bez brankáře se mezi střelce zapsal Asplund. V poslední minutě ještě napsal tečku za dnešním utkáním Teddy Blueger.
59:37'
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Pittsburgh se v poslední minutě dočkal ještě jedné branky! TEDDY BLUEGER projel po pravém křídle do útočného pásma, kde dostal příliš mnoho prostoru a odrazem o tyč poslal puk do branky! Asistence: Evan Rodrigues, Cody Ceci.
59:10'
Domácí brankář si pohlídal mezírku u levé tyčky a nepustil kotouč za svá záda. Gólman domácího Buffala dnes patří mezi nejlepší muže na ledě.
58:12'
Sabres právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Buffalo definitivně potvrzuje svůj triumf gólem do prázdné branky! Do útočného pásma se dostal RASMUS ASPLUND a bez problémů trefil odkrytou klec! Asistence: Casey Mittelstadt.
58:02'
Sidney Crosby projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže jeho nahození z pravé strany bylo hodně nepřesné a puk skončil daleko od branky.
57:20'
Casey DeSmith zůstává na střídačce a Pittsburgh zkouší zdramatizovat závěr duelu v šesti bruslařích na ledě!
57:04'
Guentzel dostal přihrávku na levý kruh, odkud bez váhání zakončil příklepem, ale jeho dělovku domácí brankář nepustil za svá záda!
56:30'
56:12'
Tage Thompson střílel od modré čáry, jenže jeho pokus zápěstím směřoval daleko od branky Penguins. Buffalo však nadále drží útočné pásmo.
55:45'
Hosté získali puk v obranném pásmu a bez problémů jej vyhodili přes všechny čáry za klec Buffala. Domácí musí rozjet novou akci.
55:05'
Dahlin sice udržel kotouč na modré čáře, jenže svou střelu poslal jen do bruslí hostujícího obránce. Buffalu však stačí držet puk daleko od své branky.
54:30'
Přesilovku si zahraje také Buffalo. Dvě minuty za podrážení dostává Letang.
54:10'
Michael Matheson si udělal prostor v útočném pásmu, kde si puk srovnal na čepeli a zakončil zápěstím. Jeho rána ale prolétla kolem zadní tyčky.
53:46'
53:33'
Hosté se sice dostali do tlaku, ale Tokarski dělovku od modré čáry dobře viděl a vyrazil puk ramenem mimo ledovou plochu.
52:26'
Jason Zucker dostal prostor před brankou, kde zakončoval bekhendem, ale jeho pokus vykopl domácí brankář pravým betonem mimo tři tyče.
52:00'
Domácí se hned v úvodu oslabení dostali ke kotouči a dokázali jej vyhodit za branku Penguins. Hosté musí rozjet novou útočnou akci.
51:46'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Dahlin – 2 min., držení hole).
51:20'
DeSmith si dal pozor na nahození ze středního pásma a hokejkou rozehrál na Marina. Druhý jmenovaný nedokázal rozehrát adresně a daroval puk domácím.
51:00'
Pittsburgh se okamžitě po snížení tlačí zpátky do útoku a hosté ještě chtějí zdramatizovat závěrečné minuty dnešního souboje. Buffalo má stále dostatečný náskok.
50:18'
Je sníženo! Pittsburgh se ještě nevzdává! Hned po vyhraném vhazování zůstal kotouč na levém kruhu a JASON ZUCKER pohotovou střelou překonal domácího brankáře! Asistence: Jeff Carter.
50:10'
Sidney Crosby přihrál na modrou čáru, odkud pálil Michael Matheson, ale Dustin Tokarski si jeho dělovku pohlídal. Vhazuje se po jeho pravici.
49:27'
Jason Zucker střílel z levé strany útočného pásma a jeho pokus ještě tečoval právě McCann. Domácí brankář však vytáhl další reflexivní zákrok!
49:12'
McCann zůstal zapomenutý na pravé straně útočného pásma, jenže se nedostal k přihrávce z levé strany. Obránce před ním puk tečoval do bezpečí.
48:29'
Bryan Rust si sjel na přihrávku mezi kruhy, odkud se bez přípravy opřel do kotouče, jenže jeho rána skončila vedle levé tyčky domácí klece.
48:02'
Buffalo využívá početní převahu a výrazně se přibližuje k vítězství v dnešním souboji! SAM REINHART dostal další přihrávku na pravý kruh, kde si puk připravil ke střele a zápěstím přidal svou druhou branku v utkání! Asistence: Victor Olofsson, Rasmus Dahlin.
47:11'
Buffalo si zahraje přesilovku. Marcus Pettersson dostává dvě minuty za hákování.
47:00'
Hosté se usadili v útočném pásmu. Od modré čáry vyzkoušel tvrdou střelu Kris Letang, ale jeho dělovka prolétla kolem levé tyčky domácí klece.
46:37'
John Marino střílel od modré čáry, nicméně připravený Dustin Tokarski jeho ránu viděl a připsal si snadný zákrok. Vhazovat se bude po jeho levici.
46:20'
McCann dostal přihrávku na levou stranu a zavezl puk do útočného pásma. Hosté se v něm sice na chvíli usadili, ale zakončit už nedokázali.
45:35'
Pittsburghu se nyní vůbec nepovedla rozehrávka a přihrávka z hole Letanga skončila na zakázaném uvolnění. Vhazování se vrátí před klec hostů.
45:06'
Domácí Buffalo se snad poprvé ve třetí třetině na delší dobu nastěhovalo v útočném pásmu. Rychlou akci zakončil Dahlin, ale DeSmith byl pozorný.
44:34'
Tobias Rieder si udělal prostor na levé straně a zakončil forhendem. Jeho slabý pokus však nemířil mezi tři tyče branky Penguins.
44:02'
Arttu Ruotsalainen táhl akci domácího Buffala středem ledové plochy. Na modré čáře proti němu vystoupil obránce, který puk vypíchl do pásma středního.
43:29'
Jeff Carter zavezl puk do útočného pásma, kde si chytrou kličkou zbavil oránce, jenže nahození z pravé strany trefilo brankáře do betonu.
43:06'
Mark Jankowski se v útočném pásmu dostal do zakončení, ale jeho příklep jen zaduněl o mantinel za brankou. Buffalo zatím brání velmi dobře.
42:41'
Crosby dostal přihrávku na levý kruh, ještě se tlačil před branku Buffala, ale jeho bekhendový pokus skončil na hrudníku připraveného brankáře.
42:06'
Buffalo se ze sílícího tlaku Penguins ubránilo vyhozením puku do útočného pásma. Letang dojel pro puk a může rozjet novou akci.
41:45'
Rodrigues dostal přihrávku na levý kruh, ale vracející se obránce v modrém dresu mu na poslední chvíli stačil přizvednout hokejku.
41:25'
Jared McCann si sjel pro přihrávku do středního pásma a nahodil kotouč do pásma útočného. Na jeho pobídku však nezareagoval spoluhráč.
40:23'
Crosby se natahoval po přihrávce z pravé strany, jenže lehkou tečí prodloužil puk jen do betonu připraveného brankáře v modrém dresu Buffala.
40:10'
Domácí Buffalo uspělo na úvodním vhazování třetí třetiny. Domácí celek v ní bude chtít uhájit pracně vybudovaný náskok z úvodních čtyřiceti minut.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 22:54.
Střely na branku: 18 – 25
Druhá třetina je minulostí! Také prostřední část dnešního souboje se o něco lépe povedla domácímu Buffalu. Ve 23. minutě se po další rychlé akci prosadil Sam Reinhart. Poté byl aktivnější hostující Pittsburgh, ale Tokarski si při největší šanci soupeře poradil s tečovaným nahozením. Po čtyřiceti minutách platí stav 2:0.
40:00'
39:26'
Jake Guentzel projel po pravém křídle do útočného pásma a zápěstím mířil mezi betony domácího brankáře. Dustin Tokarski byl na ledě včas a připsal si jistý zákrok.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:37'
Dahlin se snažil udržet puk na modré čáře, ale prudké vyhození mu přes čepel přeskočilo do středního pásma. Hokejisté Pittsburghu mohou rozjet útok.
38:05'
Sam Reinhart se před brankou Pittsburghu dostal k volnému kotouči a bekhendem jej zkoušel zvednout nad beton brankáře. Také Casey DeSmith nyní podržel svůj tým.
37:35'
Dustin Tokarski si dal pozor na tečované nahození. Kotouč už směřoval do protipohybu domácího brankáře, ale ten jej betonem stačil vykopnout mimo branku!
37:10'
Ristolainen se v útočném pásmu opřel do volného kotouče, ale jeho ránu srazil jeden z obránců Penguins mimo hrací plochu. Vhazuje se před brankou hostů.
36:38'
Ceci si ukousl příliš velké sousto, když chtěl rozehrát konstruktivně a napadající soupeř jej málem obral o kotouč. Hostující zadák měl i kus štěstí.
36:10'
Evan Rodrigues udržel puk na modré čáře a forhendem jej nahodil před branku soupeře. Nikdo v bílém dresu však neclonil domácímu brankáři.
35:37'
Rasmus Ristolainen našel přihrávkou v útočném pásmu Skinnera, jehož dělovka o kousek minula levou tyčku branky Penguins.
35:10'
Skinner dostal přihrávku na pravou stranu, obhodil si hostujícího obránce, ale kotouč už nedojel před dalším zadákem Pittsburghu.
34:38'
Cody Ceci si všiml dojíždějícího Skinnera a stačil se připravit na tvrdý náraz. Obránce Pittsburghu stačil puk zadovkou odehrát na Mathesona.
34:10'
Letang nahodil puk do rohu útočného pásma, nicméně tam neměl nikoho ze svých spoluhráčů v bílém dresu. Buffalo sbírá odražený puk.
33:44'
Jason Zucker si dělal prostor na pravém kruhu, kam také letěla skákavá přihrávka, ale hostující útočník kotouč v klíčovou chvíli vůbec netrefil.
33:06'
Guentzel přenechal puk zadovkou Crosbymu, ale kapitán hostujícího mužstva zakončil do hrudníku domácího brankáře. Hosté se v koncovce trápí.
32:39'
Jake Guentzel napadal rozehrávku domácího celku v jeho obranném pásmu. Domácí hokejisté si dali na hostujícího střelce pozor a rozehráli.
32:10'
Brian Dumoulin projel po pravé straně do útočného pásma, jenže jeho zakončení si brankář domácího Buffala pohlídal a puk vyrazil do rohu.
31:36'
Jeff Carter clonil před brankou Buffala, ale nahození od modré čáry před ním zablokoval jeden z domácích obránců. Buffalo dnes zdobí také obětavost.
31:10'
Tobias Rieder poslal přihrávku na levou stranu, jenže rozjetý Skinner na kotouč nedosáhl. Obrana Pittsburghu může rozjet novou akci.
30:31'
Dustin Tokarski vyjel za svou branku a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Buffalo se hned vydalo do útoku, ale Arttu Ruotsalainen se daleko nedostal.
30:00'
Je za námi polovina základní hrací doby dnešního souboje a domácí Buffalo dnes podává jeden ze svých nejlepších výkonů v této sezóně. Pittsburgh se prakticky nedostává do šancí.
29:34'
Dylan Cozens se v útočném pásmu položil do odraženého puku, jenže unáhlenou střelou vůbec netrefil branku Pittsburghu. Domácí však drží puk.
29:10'
Cody Ceci si ještě prodloužil pobyt na ledové ploše a rozjel akci, po které zakončoval Bryan Rust. Jeho pokus přizvedl domácí obránce do ochranné sítě.
28:29'
Cody Ceci se snažil udržet puk v útočném pásmu, jenže kotouč mu přes čepel hokejky uskočil do středního pásma. Pittsburgh musí vyklidit třetinu.
28:02'
Jeff Carter se dostal do útočného pásma a zakončil. Jeho ránu z velké dálky domácí brankář Arttu Ruotsalainen schoval do lapačky.
27:36'
Cody Eakin se na levé straně zbavil obránce, přehodil si puk na forhend a prověřil hostujícího brankáře. Casey DeSmith udržel kotouč v lapačce, vhazuje se po jeho pravici.
27:10'
Michael Matheson ještě udržel puk v útočném pásmu, jenže střelecký pokus se mu vůbec nepovedl a puk skončil vedle branky Buffala.
26:38'
Hokejisté Pittsburghu se ze sílícího tlaku Buffala vymanili jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry k domácímu brankáři. Buffalo je nyní lepší.
26:05'
Tage Thompson projel s pukem po pravém křídle do útočného pásma a vymyslel přihrávku před branku, kam si sjížděl Cozens. Druhému jmenovanému scházel k zakončení krok.
25:37'
Sam Reinhart se dostal do rohu útočného pásma, kde se zbavil obránce a hledal Skinnera. Druhý jmenovaný se nechal odstavit Cecim.
25:12'
John Marino zavezl puk po pravém křídle do útočného pásma, jenže přihrávkou před branku neoslovil svého spoluhráče. Pittsburgh ale pokračuje v aktivní hře.
24:59'
24:27'
Letang střílel z pravé strany. Před brankou clonil Bryan Rust, ale domácí brankář s vypětím všech sil udržel kotouč před brankovou čárou.
23:32'
Až nyní se hokejisté Buffala zmocnili odraženého kotouče a dokázali jej poslat daleko z obranného pásma. Kvarteto domácích hokejistů míří na střídačku.
23:15'
Pittsburgh se v úvodu přesilovky usadil v útočném pásmu, jenže Guentzel puk tečoval mimo tři tyče. Domácím se nepodařilo puk vyhodit.
22:59'
Pittsburgh si zahraje svou první přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Cody Eakin.
22:18'
Buffalo hned v úvodu druhé třetiny přidává druhou branku! SAM REINHART vlétl do útočného pásma po pravé straně, kam dostal přihrávku a zápěstím uklidil puk do vzdálenějšího horního rohu! Asistence: Victor Olofsson.
21:37'
Cody Ceci si našel prostor pro zakončení od modré čáry. Domácí brankář Tokarski měl dobře zakrytý výhled, ale nakonec si připsal dobrý zákrok.
21:10'
Buffalo se sice dostalo ven z obranného pásma, jenže domácí se na kotouči moc dlouho neudrželi. Obránci Penguins se totiž rychle stáhli zpět.
20:31'
Letang se v útočném pásmu položil do odraženého kotouče a jeho ránu ještě tečoval Guentzel. Druhý jmenovaný puk tečoval jen mimo levé tyčky!
20:10'
Buffalo uspělo na úvodním vhazování druhé třetiny dnešního souboje. Domácí celek v ní bude chtít napodobit aktivní výkon z úvodní části.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 22:00.
Střely na branku: 9 – 12
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hokejisté domácího Buffala. Hned v první minutě se po skvěle sehraném protiútoku prosadil Arttu Ruotsalainen. Domácí celek poté ještě hrál dvě přesilovky a vybojoval si další šance. Casey DeSmith však další kotouč za svá záda nepustil. Do kabin se odchází za stavu 1:0.
20:00'
19:24'
Tobias Rieder se dostal k odraženému puku v útočném pásmu, jenže bekhendovou přihrávkou na brankoviště neoslovil nikoho ze spoluhráčů v modrém dresu.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:22'
John Marino se na modré čáře snažil udržet puk v útočném pásmu, jenže svou rukavicí jej přizvedl na střídačku Buffala. Vhazuje se ve středním pásmu.
18:01'
Další vyhození Buffala už končí na zakázaném uvolnění a vhazování se přestěhuje zpátky před klec domácího mužstva. Hosté chtějí vyrovnat před přestávkou.
17:34'
Domácí se z tlaku Pittsburghu vymanili jen za cenu vyhození kotouče do středního pásma. Odražený kotouč však získali opět hokejisté Penguins.
17:05'
Zach Aston-Reese se prosmýkl mezi dvojicí obránců do útočného pásma a zkoušel zakončit bekhendem. Jeho pokus trefil jen boční síť.
16:37'
Zach Aston-Reese se po pravém křídle prosmýkl do útočného pásma a prověřil pozornost domácího brankáře. Dustin Tokarski s jeho pokusem neměl problém.
16:10'
Další obrovská šance Buffala! Na přihrávku před branku Penguins si nabruslil Reinhart, ale lehkou tečí neusměrnil kotouč mezi tři tyče!
15:38'
Jared McCann bekhendem nahodil puk do útočného pásma, nicméně tam kralovali hokejisté domácího Buffala, kteří puk odehráli do bezpečí.
15:02'
Marcus Pettersson bojoval o puk na levé straně útočného pásma, jenže bekhendem jej odevzdal hráčům domácího Buffala. Pokračuje boj o střední pásmo.
14:34'
Skinner si hledal místečko v útočném pásmu. Domácí hokejista si dokonce troufl na zakončení zápěstím, ale trefil brusle prvního soupeře.
14:10'
Rust svedl souboj na opačné straně ledové plochy. Hostující útočník vybojoval puk pro Crosbyho, který se ještě otáčel a nedostal se do zakončení.
13:27'
Colin Miller poslal přihrávku do rohu útočného pásma, kde se k puku dostal Eakin, jenže zadovkou před branku daroval puk obráncům Penguins.
13:12'
Dylan Cozens projel za nahozením na modrou čáru a protečoval puk do útočného pásma. Proti přesile obránců v bílém neměl šanci na úspěch.
12:54'
12:06'
John Marino uspěl v souboji v rohu obranného pásma, jenže nedokázal vyhodit puk z obranného pásma. Buffalo tak může pokračovat v kombinaci.
11:34'
Dahlin rozjel další přesilovkovou kombinaci domácího mužstva, nicméně Buffalo se na kotouči dlouho neudrželo. Pittsburgh brání skvěle.
11:05'
Hosté se hned v úvodu oslabení dostali k volnému kotouči a dobře postavený Letang jej bez váhání vyhodil přes všechny čáry za klec Buffala.
10:54'
Buffalo si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Jake Guentzel.
10:27'
Reinhart bojoval o puk za brankou Pittsburghu, jenže zadáci v bílém mu nedali ani kousek prostoru a vybojovali kotouč pro sebe. Pokračuje boj o každý metr ledu.
10:03'
Colton Sceviour dostal nabito na modrou čáru, odkud bez přípravy zakončil příklepem, ale jeho dělovku domácí brankář vykopl pravým betonem.
09:29'
Domácí pod tlakem vyhodili kotouč jen k brankáři hostujícího celku. Pittsburgh zatím poslal na ledovou plochu čerstvé síly, které budou dobývat defenzivu Buffala.
09:10'
Sidney Crosby přihrál na pravou stranu útočného pásma, odkud vypálil Rust, jenže jeho dělovku si domácí brankář Dustin Tokarski s přehledem pohlídal.
08:34'
Domácí brankář vyjel za svou klec, kde zastavil nahození po mantinelu a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Buffalo zatím brání pozorně.
08:10'
John Marino dostal prostor na levé straně a ze středního pásma nahodil puk do pásma útočného. Na jeho pobídku si však nesjel nikdo ze spoluhráčů.
07:37'
Jacob Bryson se dostal do útočného pásma a z ostrého úhlu chtěl překvapit hostujícího brankáře. Jeho pokus ale rozvlnil pouze boční síť.
07:10'
Hosté se usadili v útočném pásmu. Před brankou hlídkoval aktivní kapitán Sidney Crosby, ale k hvězdnému hokejistovi se kotouč vůbec nedostal.
06:26'
Buffalo mohlo přidat druhou branku! Dahlin dotíral na brankovišti a snažil se dorazit odražený kotouč za DeSmithe. Hostující brankář ale udržel beton na ledě!
06:05'
Jason Zucker rozjel akci Pittsburghu po pravém křídle. Hosté se sice dostali do útočného pásma, nicméně nikdo v bílém se nedostal do zakončení.
05:19'
05:00'
Buffalu nevyšel ani další pokus o usazení se v útočném pásmu. Hráči Penguins skvěle vystupovali a nedali domácím hokejistům moc prostoru.
04:29'
Letang se před vlastní brankou zmocnil volného kotouče a nikým neatakován jej poslal přes všechny čáry za branku Buffala. Domácí musí rozjet novou akci.
04:10'
Buffalo se během přesilovky sice udrželo v útočném pásmu, jenže kombinace domácího celku zatím v nějaké zakončení nevyústila.
03:19'
Buffalo si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Jason Zucker.
03:16'
Jason Zucker se v útočném pásmu dostal k odraženému kotouči a pohotově jej napálil na klec domácího celku. Připravený brankář schoval puk mezi betony.
03:05'
Dumoulin střílel příklepem od modré čáry, jenže domácí brankář měl čistý výhled a připsal si snadný zákrok levým ramenem. Penguins ale drží útočné pásmo.
02:41'
Mark Jankowski napadal rozehrávku Buffala na modré čáře. Obránci v modrém si dali pozor a bez problémů přešli do útočného pásma.
02:12'
Tobias Rieder se hnal za nahozením do útočného pásma, jenže zadáci Pittsburghu se k němu stačili vrátit a odehráli puk ven z obranného pásma.
01:42'
Arttu Ruotsalainen dostal další přihrávku mezi kruhy, odkud tentokrát zakončil příklepem. Jeho dělovku hostující brankář vykopl levým betonem.
01:10'
Hosté se usadili v útočném pásmu, ale kotouč na svých hokejkách dlouho neudrželi. Buffalo vlétlo do dnešního souboje skvěle a pokračuje v agresivním napadání.
00:26'
Domácí Buffalo se hned v úvodu dnešního souboje dostává do vedení! Domácí celek se dostal do přečíslení! Dylan Cozens poslal přihrávu před poloodkrytou branku a ARTTU RUOTSALAINEN poslal puk do sítě! Asistence: Dylan Cozens, Rasmus Dahlin.
00:10'
Pittsburgh uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Hostující celek se ihned vydal do útoku, ale Guentzel přišel o puk v rohu kluziště.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledě. Buffalo bude hrát v modrém, zatímco Pittsburgh oblékne bílou sadu dresů.

Buffalo Sabres: Tokarski (Houser) – Ristolainen (A), Bryson, Jokiharju, Dahlin, C. Miller, Irwin – Olofsson, S. Reinhart (A), Skinner – Tage Thompson, Mittelstadt, Asplund – Ruotsalainen, Cozens, Bjork – Dea, Eakin, Rieder.

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Letang (A), Dumoulin (A), Marino, M. Pettersson, Ceci, Matheson – Rust, Crosby (C), Guentzel – Zucker, J. Carter, McCann – Rodrigues, Blueger, Aston-Reese – Sceviour, Jankowski, R. Zohorna..
Buffalo Sabres

Domácí Buffalo je na tom mnohem hůře. Ve čtyřiceti čtyřech odehraných zápasech získalo Buffalo jen dvacet devět bodů a drží poslední osmou pozici Východní divize. Buffalo dlouhou dobu táhlo sérii porážek. V poslední době už ale přišlo také několik vítězných zápasů. Naposledy však doma prohrálo právě se svým dnešním soupeře.
Pittsburgh Penguins

Hostující Pittsburgh letos prožívá povedenou sezónu. Ve čtyřiceti čtyřech zápasech získali Penguins padesát devět bodů a drží druhou pozici Východní divize za vedoucím Washingtonem. Na vedoucí celek ztrácí tři body a mají o jeden zápas méně. Penguins navíc z posledních pěti duelů hned čtyřikrát zvítězili. Jediná porážka přišla doma po nájezdech s Philadelphií. V sobotu navíc Pittsburgh uspěl právě na ledě Sabres.
Vzájemné zápasy

Buffalo – Pittsburgh 2:3
Pittsburgh – Buffalo 4:0
Pittsburgh – Buffalo 5:2
Buffalo – Pittsburgh 0:3
Buffalo – Pittsburgh 2:5
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Buffalem Sabres a Pittsburghem Penguins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.