NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Colorado - 9. května 2021   04:00

Kings
Kings
13:58' S. Walker (Vilardi, Iafallo) • 45:21' Kupari (L. Andersson, S. Walker)
2:3
(1:2, 0:1, 1:0)
Colorado
Colorado
04:46' D. Toews  (Burakovsky, Compher) • 10:31' Makar  (Rantanen, Burakovsky) • 29:45' D. Toews  (Makar, Bellemare)
Kings
Petersen (Grosenick) – M. Anderson, Doughty (A), Björnfot, Roy, Määttä, S. Walker – A. Kempe, Kopitar (C), T. Moore – Iafallo, Vilardi, L. Andersson – Wagner, Kupari, Athanasiou – Lemieux, Anderson-Dolan, Grundström.
Chmielewski, Lambert – Gawryletz, Knorr
Staples Center, Los Angeles
2 482 diváků
Colorado
J. Johansson (Grubauer) – D. Toews (A), Makar, Graves, Timmins, Renouf, MacDonald – Landeskog (C), Jost, Rantanen (A) – Ničuškin, Kadri, Donskoi – Burakovsky, Newhook, Compher – Söderberg, Bellemare, Sherwood.

3. Rasmus Kupari (LAK) – 1+0
Colorado Avalanche získá v tomto zápase dva body za vybojovanou výhru 3:2 nad Los Angeles. Boj o čelo divize zůstává dál dramatický.
59:52'
Oddechový čas pro domácí.
59:51'
Velkou šanci měl Lias Andersson, ale do přihrávky před prázdnou branku dal hokejku jeden ze soupeřů.
59:00'
Poslední minuta hry. Kings rozehrávají od své branky.
58:30'
Adrian Kempe (Los Angeles) nedostal puk do útočného pásma, má ještě jednu šanci.
58:17'
Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.
57:41'
Drew Doughty (Los Angeles) pálil od modré čáry, ale minul branku.
57:00'
Tři minuty zbývají do konce třetí třetiny, Kings se do střelecké pozice dostat nedokázali.
56:18'
Valerij Ničuškin (Colorado) díky dobré hře dokázal dostat puk do středního pásma.
55:44'
Los Angeles rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru z obou stran.
55:14'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Colorado má jednobrankový náskok.
54:24'
Mikko Rantanen (Colorado) nabral ve středním pásmu rychlost a projel do útočného pásma. Zakončit však nedokázal.
54:00'
Anže Kopitar a Andreas Athanasiou měli velkou šanci, ale hostující brankář situaci dobře vyhodnotil a překazil akci.
53:33'
Cale Makar (Colorado) nahazoval od modré čáry, jeho rána končí vedle.
53:13'
Brendan Lemieux (Los Angeles) to zkoušel individuálně, ale přes obranu soupeře se prosadit nedokázal.
52:02'
Sledujeme nyní aktivní hru Kings, domácí hráči se ženou za vyrovnáním, ale nesmí zapomínat na obranu.
51:47'
Jonas Johansson (Colorado) kryje dobrou ránu jednoho z domácích hráčů.
50:40'
Už hrajeme pět na pět, ale i tak pokračuje aktivní hře Colorada. Domácí hráči mají problémy zachytit tempo soupeře.
50:28'
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Laviny kombinují v útočném pásmu, Alex Newhook (Colorado) to vzal na sebe, ale minul branku.
49:36'
Polovinu oslabení už Kings zvládli, další část zbývá.
49:05'
Mikko Rantanen (Colorado) byl úplně volný před brankou, ale nedokázal dorazit kotouč do branky. Nedosáhl na něj.
48:34'
Colorado hraje přesilovku, snaží se co nejrychleji se dostat do útočného pásma.
48:27'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Carl Grundström – 2 min., podrážení).
48:17'
Kings pokračují v aktivní hře a pokouší se vyrovnat.
47:00'
Joonas Donskoi (Colorado) vedl útočnou akci Colorada, usadil se v útočné třetině, ale vypálit přesněji nedokázal.
46:51'
Jonas Johansson (Colorado) raději přerušuje hru, Alex Iafallo se dostal do dobré střelecké pozice.
46:20'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Colorado rozehrává od své branky.
46:07'
Komerční přestávka.
45:21'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
A je sníženo na rozdíl jediné branky. V přesilovce se z mezikruží prosazuje obranou Colorada nepokrytý RASMUS KUPARI. Dává svou první branku v NHL. Asistence: Lias Andersson a Sean Walker.
45:00'
Úvodních pět minut hry ze třetí třetiny je pryč, Kings zlepšili hru, ale na zdramatizování zápasu to není.
44:34'
Kings se usadili v útočném pásmu. Adrian Kempe pálil z dobré pozice mezi kruhy, ale zlomil hokejku.
44:10'
Domácí celek kombinuje v útočném pásmu, následná rána od modré čáry nebyla přesná.
43:26'
Drew Doughty (Los Angeles) pálil od modré čáry, Jonas Johansson (Colorado) byl připravený a k dorážce se nedostal nikdo z domácích.
43:19'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Mikko Rantanen – 2 min., podrážení).
43:10'
Mikko Rantanen (Colorado) zkoušel vybojovat kotouč v útočném pásmu, ale obrana mu nedala prostor.
42:36'
Jonas Johansson (Colorado) rozehrává rychle od své branky, přerušovat hru nechtěl.
42:14'
Domácí nahodili kotouč do útočného pásma, ale Kings se před brankou soupeře usadit nedokázali.
41:30'
V úvodu třetí třetiny sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
40:56'
Alex Iafallo (Los Angeles) se vrátil do svého pásma a velmi dobře dokázal zblokovat střelu soupeře.
40:33'
11:26, tak aktuálně vypadá statistika střel na branku. V tomto ohledu jsou jednoznačně aktivnější hosté.
40:01'
Utkání zde ve Staples Center pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Jednu branku jsme viděli ve druhé třetině. O dva góly vede hostující Colorado na ledě Los Angeles.
40:00'
39:57'
Ještě jedno zakázané uvolnění, buly před brankou Colorada.
39:40'
Jonas Johansson (Colorado) tak tak dokázal zastavit ránu od modré čáry. Domácí nyní hrají aktivněji.
39:00'
Joonas Donskoi (Colorado) zkoušel vybojovat kotouč, ale neuspěl v soubojise soupeřem.
38:25'
Drew Doughty (Los Angeles) pálil od modré čáry, jeho tvrdou ránu dokázala zastavit obrana v čele s brankářem.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, domácí brankář si připisuje další zákrok.
37:03'
Anže Kopitar (Los Angeles) rozehrává od své branky, ale do útočného pásma do nějaké šance se tým nedostal.
36:37'
9:23, tam vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
36:01'
Gabriel Landeskog (Colorado) mohl přihrávat, ale vzal to na sebe. Jeho rána z první končí vedle branky. Domácí brankář zasahovat nemusel.
35:36'
Devon Toews (Colorado) nahazoval puk do útočného pásma, jeho spoluhráči v souboji o puk úspěšní nebyli.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, podle předpokladů vede Colorado na ledě Los Angeles.
34:36'
Ofsajd zastavil domácí akci, píská se přerušení hry. Komerční přestávka.
34:15'
Kings protečovali kotouč do útočného pásma, zakázané uvolnění se tedy nepíská.
34:02'
Kings se usadili v útočném pásmu, rána od modré čáry byla zblokovaná.
33:43'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, Colorado svou přesilovku proměnit nedokázalo.
32:35'
Colorado Avalanche hraje aktivně, Nazem Kadri měl obrovskou příležitost, ale Cal Petersen ho vychytal.
32:20'
J. T. Compher (Colorado) pálil z dobré pozice před brankou, jeho rána končí vedle branky.
31:50'
Domácí celek se musí bránit aktivní hře Colorada. Gabriel Landeskog měl velkou šanci, ale brankáře neprostřelil ránou z první.
31:03'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., sekání).
30:36'
To jsme se už dostali do druhé poloviny hry ve druhé třetině zápase, Colorado si vybojovalo faul.
29:45'
Colorado právě vstřelilo branku!
Colorado navyšuje své vedení, po rychlé akci dostal puk neobsazený DEVON TOEWS. Jeho rána zapadla přesně do horní část branky. Asistence: Cale Makar a Pierre-Édouard Bellemare.
29:31'
Colorado nyní diktuje tempo hry, hraje aktivně.
27:52'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou. Buly ve středním pásmu.
27:27'
Anže Kopitar (Los Angeles) ani Adrian Kempe nedokázali své dobré střelecké pozice proměnit. Obrana Colorada nyní svému brankáři příliš nepomohla.
26:33'
25:52'
Alex Newhook (Colorado) se po rychlé akci natáhl a před brankou zkoušel tečovat kotouč. Jeho akci chyběla přesnost.
25:01'
Gólman Colorada musel za svou branku, odkud rozehrává. Následně ale akci zastavila obrana Kings.
24:39'
Gabriel Vilardi (Los Angeles) se pokoušel tečovat kotouč před brankou, ale obrana Colorada byla připravená.
23:59'
7:12, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Ofsajd Kings. Vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.
23:29'
Mikko Rantanen (Colorado) se po rychlé akci dostal do střelecké pozice, jeh o rána končí vedle branky, gólman Kings nyní zasahovat nemusel.
22:46'
Na nějakou výraznější šanci ve druhé třetině zatím čekáme, sledujeme klidnější pasáž hry.
22:20'
Špatná domácí rozehrávka znamená zakázané uvolnění.
21:44'
Lias Andersson (Los Angeles) bojoval v útočném pásmu o puk, získal přihrávce, ale přesněji vypálit nedokázal.
21:18'
Gabriel Vilardi (Los Angeles) se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho projektil končí těsně vedle branky.
20:01'
Utkání pokračuje dál druhou třetinou, hostující celek do ní vstupuje s jednobrankovým vedením.
20:01'
Tři branky jsme viděli v první třetině. Devon Toews a Cale Makar poslali Colorado do dvoubrankového vedení, za domácí pak snížil Sean Walker. Hosté v zápase ale opticky dominují, na střely vedou 12:6.
20:00'
19:23'
Už se pravděpodobně nic nestane.
18:55'
Carl Grundström (Los Angeles) byl blízko vyrovnání, ale po rychlé akci se výborně dokázal přesunout brankář Colorada, který akci ukončil.
17:54'
Trevor Moore (Los Angeles) měl dvě zajímavé příležitosti, ale brankáře Colorada prostřelit nedokázal.
17:24'
Sean Walker (Los Angeles) znovu rychle rozehrává od vlastní branky, ale do výraznější šance se Kings nedostali.
17:00'
Poslední tři minuty zbývají z první třetiny, Colorado hraje sice v oslabení, ale v pohodě se brání.
16:36'
Valerij Ničuškin (Colorado) to vzal na sebe a rychle po zisku puku dokázal vyhodit přes všechny čáry.
16:20'
Laviny vyhodili, a tak musí Los Angeles o útočné pásmo bojovat.
16:06'
Kings se rychle dostali do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet.
15:54'
Přesilovku si nyní zahraje domácí celek, který se může pokusit o vyrovnání.
15:54'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Alex Newhook – 2 min., sekání).
13:58'
Domácí celek vyslal na branku v tomto zápase čtvrtou střelu a dokázal se prosadit. Gabriel Vilardi našel volného spoluhráče, tím byl SEAN WALKER. Jeho zakončení zapadlo přesně do branky, gólman Lavin na rychlou střelu nedosáhl. Asistence: Gabriel Vilardi a Alex Iafallo.
13:08'
Gabriel Landeskog (Colorado) se dostal bleskově do útočného pásma, Tyson Jost (Colorado) si najížděl do střelecké pozice, ale nevypálil.
12:41'
Buly před brankou Colorada, Andreas Athanasiou (Los Angeles) zkoušel rychle vybojovat kotouč, ale obrana soupeře byla úspěšnější.
12:31'
Kings se dostali před branku soupeře, ale rána byla zblokovaná. Jaret Anderson-Dolan nedokázal ohrozit branku.
12:06'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji prosadit v útoku.
11:45'
Ofsajd Kings, komerční přestávka.
11:40'
3:12, tak vypadá statistika střel na branku.
10:31'
V pohodě hrající Colorado navyšuje své vedení, tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje CALE MAKAR. Domácí brankář toho mnoho neviděl, a tak na kotouč nedokázal reagovat. Asistence: Mikko Rantanen a André Burakovsky.
10:20'
Joonas Donskoi (Colorado) to vzal na sebe, vypracoval si dobrou střeleckou pozici.
10:02'
Přesilovku hraje hostující celek, který se pokouší navýšit své vedení. André Burakovsky pálil, ale neprostřelil brankáře.
09:20'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Brendan Lemieux – 2 min., podrážení).
08:53'
Pierre-Édouard Bellemare (Colorado) se probojoval do útočného pásma, jeho projektil končí vedle branky.
06:57'
Adrian Kempe (Los Angeles) a Anže Kopitar (Los Angeles) kombinovali v útočném pásmu, pokoušeli se něco vymyslet, ale naráželi na dobře připravenou obranu Colorada.
06:16'
04:46'
Aktivněji hrající hostující celek se dostává do vedení, po chybě v rozehrávce Kings puk získal DEVON TOEWS, který si vybruslil před branku a pohodlně zakončoval. Asistence: André Burakovsky a J. T. Compher.
03:46'
Tyson Jost (Colorado) ani Mikko Rantanen (Colorado) nedokázali své možnosti proměnit. Brankář Kings kryje kotouč.
03:27'
Tobias Björnfot (Los Angeles) se pokoušel na modré čáře vybojovat kotouč, ale Colorado hraje aktivněji.
03:00'
Cal Petersen (Los Angeles) musel za svou branku, odkud rozehrával. Tyson Jost (Colorado) vybojoval kotouč, akci hostů pokračovala dál.
02:12'
Conor Timmins (Colorado) vedl zajímavou akci, ale k přesnější střele se propracovat nedokázal.
02:00'
Colorado využili špatné domácí rozehrávky před brankou, J. T. Compher (Colorado) se zmocnil puku a z bezprostřední blízkosti pálil jen do připraveného brankáře.
01:15'
Domácímu brankáři kotouč propadl mezi betony a byl volný v brankovišti. Obrana se k němu včas dostala a odehrála.
00:58'
Jonas Johansson (Colorado) byl připravený a dokázal si poradit s ránou od modré čáry.
00:23'
Gabriel Landeskog (Colorado) rozehrává od své branky, ale Mikey Anderson dobře napadal, a tak to měli hosté obtížné.
00:01'

Los Angeles Kings: Petersen (Grosenick) – M. Anderson, Doughty, Björnfot, Roy, Määttä, S. Walker – A. Kempe, Kopitar, T. Moore – Iafallo, Vilardi, L. Andersson – Wagner, Kupari, Athanasiou – Lemieux, Anderson-Dolan, Grundström.

Colorado Avalanche: J. Johansson (Grubauer) – D. Toews, Makar, Graves, Timmins, Renouf, MacDonald – Landeskog, Jost, Rantanen – Ničuškin, Kadri, Donskoi – Burakovsky, Newhook, Compher – Söderberg, Bellemare, Sherwood..
Los Angeles Kings odehrálo 52 zápasů s bilancí 19-2-6-25 a získalo 48 bodů, V tabulce Západní divize je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál tři. Poradil si s Anaheimem Ducks 2:1, Ariznou Coyotes 3:2 a 4:2. Tým nestačil na Anaheim 2:6 a Colorado Avalanche 2:3.
Colorado Avalanche odehrálo 52 zápasů s bilancí 31-4-4-13 a získalo 74 bodů. V tabulce Západní divize je na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál čtyři. Poradil si se San Jose Sharks 3:0, 4:3 a 5:4 v prodloužení. Tým poradil Los Angeles 3:2. Colorado podlehlo San Jose 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Colorado Avalanche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.