NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : San Jose - 10. února 2021   04:00

Kings
Kings
27:00' Kopitar (Iafallo, D. Brown) • 37:54' D. Brown (A. Kempe, Doughty) • 50:45' D. Brown (Iafallo)
3:4
(0:2, 2:0, 1:1 - 0:0)

0:1 (SN)

San Jose
San Jose
01:22' Meier  (Donato, R. Šimek) • 17:48' Couture  (Marleau, Knyžov) • 59:15' E. Kane  (Couture, Burns) • ' Couture

Martin Jones (SJS) – 24 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,9%, odchytal 63:27
San Jose Sharks vyhrává tento zápas 4:3 po nájezdech. Hosté vedli o dvě branky, domácí pak dokázali srovnat na 2:2. Ve třetí třetině se Kings dostali do vedení, ale Sharks v poslední minutě srovnali stav zápasu na 3:3. V nájezdech rozhodl Couture.
V samostatných nájezdech zvítězil tým San Jose Sharks.
Autorem vítězné branky je LOGAN COUTURE.
Gabriel VILARDI neproměňuje.
Logan COUTURE proměňuje.
Lias ANDERSSON neproměňuje. Trefil tyč.
Ryan DONATO neproměňuje. Vymíchal brankáře, ale neuspěl.
Anže KOPITAR neproměňuje. Mezi betony neuspěl.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:36'
Evander Kane (San Jose) dobře pálil, ale netrefil branku.
64:21'
Vhazovat se bude ve středním pásmu po ofsajdu Sharks.
64:00'
Gabriel Vilardi (Los Angeles) tak tak dokázal udržet kotouč před brankovou čárou, nechybělo mnoho a hosté vyhráli.
63:06'
Tomáš Hertl (San Jose) zkoušel rychle dobruslit kotouč, ale brankář Kings byl u něj dříve, hra je přerušená.
62:34'
Kopitar ani Brown nedokázali proměnit obrovské příležitosti, které si vypracovali. Martin Jones své kolegy podržel.
62:00'
Dvě minuty prodloužení jsou pryč.
61:59'
Shark se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Cal Petersen nyní své kolegy podržel.
61:12'
Kings rozehrávají od své branky, následně Jeff Carter chtěl tečovat před brankou, ale na přihrávku nedosáhl.
60:49'
Timo Meier (San Jose) to vzal na sebe, ale jeho rána končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
60:32'
Sledujeme prodloužení, puk mají hosté.
60:01'
Dvě branky jsme viděli ve třetí třetině, a tak uvidíme za stavu 3:3 prodloužení.
60:00'
59:15'
San Jose právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno, natřikrát dokázal kotouč za brankáře Kings dostat EVANDER KANE. Obrana Kings se snažila, ale zabránit vyrovnání nedokázala. Asistence: Logan Couture a Brent Burns.
59:00'
Poslední minuta hry.
58:46'
Oddechový čas hostů.
58:46'
Cal Petersen (Los Angeles) podržel své spoluhráče a udržel kotouč před brankovou čárou. Velké šance nyní hostující celek proměnit nedokázal.
58:00'
Sharks hrají bez brankáře. Zkouší to v šesti.
57:40'
Mnoho času už hostující celek nemá na vyrovnání, velkou šanci měl Hertl, ale netrefil.
56:40'
Timo Meier (San Jose) hledal před brankou spoluhráče, ale obrana Kings si dokázala poradit. Brankář tak zasahovat nemusel.
56:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Kings drží těsné vedení.
55:01'
Hraje se ve středním pásmu, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.
53:34'
Evander Kane (San Jose) přihrával před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl připravený na zakončení. Kotouč tedy končí na hokejce domácích.
53:00'
Ani jeden celek se momentálně nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry.
52:25'
Cal Petersen (Los Angeles) kryje kotouč, vhazovat se tak bude před jeho brankou.
52:10'
Kings se dostávají do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Na branku ovšem vystřelit nedokázali.
Martin Jones (San Jose) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
50:45'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Domácí celek otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení. Po rychlé akci se důraznou střelou prosazuje obránci Sharks nepokrytý DUSTIN BROWN. Asistence: Alex Iafallo.
50:30'
Marcus Sörensen (San Jose) čekal na spoluhráče, ale nikdo se mu do lepší střelecké pozice neuvolnil.
50:11'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
50:07'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Sharks se usadili v útočném pásmu. Následně musel Cal Petersen zasahovat. Komerční přestávka.
49:26'
Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý hokej.
49:02'
Jaret Anderson-Dolan (Los Angeles) pálil ze zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána do horní části branky byla nepřesná.
48:00'
Jeff Carter (Los Angeles) pálil z dobré pozice před brankou, ale gólmana prostřelit nedokázal. Martin Jones si připsal velmi dobrý zákrok.
47:49'
Velkou šanci měli nyní domácí, ale brankář Martin Jones vytáhl velmi dobrý zákrok a kotouč ukryl do výstroje. Komerční přestávka.
47:32'
Anže Kopitar (Los Angeles) to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal. Následně se Sharks rychle dostali do útoku, ale nevystřelili.
47:13'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
45:17'
Jaret Anderson-Dolan (Los Angeles) zblokoval střelecký pokus, který vyslal Tomáš Hertl.
44:47'
Přesilovku si tedy zahrají hosté, Tomáš Hertl (San Jose) se zkoušel uvolnit do střelecké pozice, ale domácí obrana ani brankář jej nenechali vypálit.
44:30'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Carl Grundström – 2 min., vysoká hůl).
44:13'
Sharks se probojovali do útočného pásma, ale do střelecké pozice se dostat nedokázali.
43:32'
43:06'
Michael Amadio (Los Angeles) hledal najetého spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost. Následně v akci pokračoval Anže Kopitar, ale on ani Alex Iafallo nevypálili.
42:45'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, 17:21, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
41:31'
Domácí celek vstoupil aktivně do třetí třetiny, ve které zatím platí vyrovnaný stav 2:2.
41:12'
Adrian Kempe (Los Angeles) se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si brankář San Jose dokázal poradit. Buly před jeho brankou.
40:01'
Ve druhé třetině dokázal domácí celek vyrovnat. Anže Kopitar snížil, a pak v přesilovce dokázal v závěru třetiny vyrovnat Dustin Brown.
40:00'
39:40'
Cal Petersen (Los Angeles) si poradil se střelou soupeře. Už se nic nestane.
37:54'
Bleskově domácí celek proměnil tuto přesilovku a vyrovnává stav zápasu na 2:2. Z dorážky z bezprostřední blízkosti poslal kotouč za brankáře soupeře osamocený DUSTIN BROWN. Asistence: Adrian Kempe a Drew Doughty.
37:37'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Ryan Donato.
36:40'
Kings tuto přesilovku proměnit nedokázali, navíc si nevypracovali žádnou výraznější šanci.
36:23'
35:52'
Marc-Édouard Vlasic (San Jose) nabral kotouč na hokejku a vyslal ho na domácí branku, Cal Petersen byl připravený.
35:30'
Stále se Kings nemohou rozestavit v útočném pásmu.
35:11'
Další vyhození přes všechny čáry. Čas v přesilovce se domácím pomalu krátí.
34:52'
Sharks vyhazují šikovně přes všechny čáry, Kings musí o útočné pásmo znovu bojovat.
34:46'
Přesilovku nyní hraje domácí celek, ale musí rozehrávat od své branky.
34:23'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Matt Nieto – 2 min., hákování).
34:10'
Domácí mají ponechanou výhodu, Cal Petersen míří z branky.
34:00'
Píská se zakázané uvolnění, hra se tak vrací před branku Kings.
33:26'
10:17, tak vypadá statistika střel na branku, mnoho práce v posledních minutách brankáři nemají.
32:30'
Carl Grundström (Los Angeles) dostal výbornou přihrávku, probojoval se do střelecké pozice, ale brankáře neprostřelil.
32:00'
Erik Karlsson (San Jose) to zkoušel od modré čáry, jeho tvrdá rána rozezvučela mantinel za brankou.
31:36'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Kings se usadili v útočném pásmu. Jaret Anderson-Dolan nechal puk spoluhráči, Alex Iafallo minul branku.
31:34'
Komerční přestávka.
31:16'
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
30:52'
San Jose se usadilo v útočném pásmu, Brent Burns (San Jose) pálil od modré čáry, jeho spoluhráči puk před brankou tečovat nedokázali.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Kings stále prohrávají o jednu branku.
29:30'
9:17, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, sledujeme stále aktivní hru Sharks, ale domácím se podařilo snížit.
29:01'
Dustin Brown (Los Angeles) byl v dobré pozici před brankou, ale netrefil ideálně puk.
28:41'
Přesilovku hraje domácí celek dobře, usadil se v útočném pásmu, ale na nějakou šanci čeká.
27:07'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min., vysoká hůl).
27:00'
Po rychlé akci domácí celek snižuje na rozdíl jediné branky. Po pěkném přiťuktuní Iafalla se do brejku dostal ANŽE KOPITAR, který střelou mezi betony skóroval. Asistence: Alex Iafallo a Dustin Brown.
26:30'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek zatím stále marně čeká na první střelecký úspěch.
26:20'
Anže Kopitar (Los Angeles) od modré čáry vypálil a jeho pokus kryje brankář Martin Jones. Komerční přestávka.
25:50'
Sharks přišli o útočné pásmo, a pak se domácí pokoušeli o rychlou protiakci, ale nedokázali se prosadit.
24:27'
Cal Petersen (Los Angeles) raději přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou. San Jose se nyní pokouší vrátit k aktivní hře z první třetiny.
24:00'
Sledujeme rychlý hokej v úvodu druhé třetiny, střelecky stále vedou hosté 14:5 a na góly 2:0.
23:39'
Tomáš Hertl (San Jose) se zkoušel kličkou od mantinelu uvolnit pro střelu, ale na domácího obránce si nepřišel.
23:14'
Radim Šimek (San Jose) překazil domácí útočnou akci, a pak se sám pokoušel dostat do střelecké pozice, jeho pokus byl zblokovaný.
22:50'
Jaret Anderson-Dolan (Los Angeles) pálil od modré čáry, ale minul branku, na druhé straně se pak v útočném pásmu nedokázali prosadit hosté.
22:20'
Anže Kopitar (Los Angeles) to vzal na sebe, z bezprostřední blízkosti vypálil, ale nedokázal prostřelit brankáře.
22:13'
Špatná rozehrávka San Jose znamená zakázané uvolnění, buly před brankou hostů.
21:48'
Jeff Carter (Los Angeles) se pokoušel po příchodu z trestné lavice ohrozit branku soupeře, ale nepodařilo se mu to. Rána z první mu nesedla.
21:35'
21:24'
Sharks zakládají poslední přesilovkovou útočnou akci, rychle se dostali do útočného pásma, ale puk kotouč vypadl.
21:12'
Erik Karlsson (San Jose) pálil z dobré pozice před brankou, ale domácí brankář Cal Petersen byl pozorný.
20:55'
San Jose hraje aktivně, Brent Burns ani Erik Karlsson nedokázali od modré čáry důrazněji vypálit.
20:20'
Sharks se usadili v útočném pásmu, Tomáš Hertl hledal spoluhráče před brankou, ale jeho přihrávka byla zblokovaná domácí obranou.
20:01'
Utkání pokračuje dál, Sharks pokračují v přesilovce, kterou si přinesli z první třetiny.
20:01'
Aktivněji hrající Sharks vedou po první třetině na ledě Los Angeles o dva góly. Nejprve uspěl Timo Meier, a pak v závěru první třetiny Logan Couture. Střelecky vedou hosté 12:4. Kings na nějakou výraznější šanci čekají.
20:00'
19:35'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jeff Carter – 2 min., vysoká hůl).
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
17:48'
V ponechané výhodě se prosazuje hostující celek, který tak navyšuje své vedení. Po přihrávce spoluhráče zakončoval do odkryté části branky LOGAN COUTURE. Asistence: Patrick Marleau a Nikolaj Knyžov.
17:10'
Adrian Kempe (Los Angeles) se s pukem probojoval do útočného pásma, ale jeho zakončení postrádalo přesnost i důraz.
16:30'
Anže Kopitar (Los Angeles) byl zatlačen hluboko do obranného pásma, ale situaci zvládl, a tak se Kings ubránili důrazné hře soupeře.
16:15'
Timo Meier (San Jose) se sice dostal do útočného pásma, ale přes domácí obránce se k zakončení nedostal.
15:48'
Tuto přesilovku nedokázal domácí celek proměnit, stále platí vedení Sharks.
15:04'
Až nyní se Kings usadili před brankou soupeře, ale puk končí vedle branky.
14:40'
Kings rozehrávají od své branky, Carl Grundström (Los Angeles) čekal v útočném pásmu na přihrávku, ale spoluhráči mu puk poslat nedokázali.
14:04'
San Jose vyhodilo přes všechny čáry, následně Kings špatně rozehráli, a tak se píská icing.
13:42'
Domácí hokejisté si tedy nyní zahrají přesilovku, ve které se mohou pokusit o vyrovnání.
13:31'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Kevin Labanc – 2 min., vysoká hůl).
13:30'
Hra je nyní přerušena, bude se vylučovat.
12:33'
Kings pokračují v aktivní hře, rána od modré čáry nebyla přesná.
12:09'
Dustin Brown (Los Angeles) výborně před brankou zkoušel tečovat spoluhráčovu střelu, ale brankář si dokázal poradit. Stav zápasu je tedy neměnný.
10:54'
Utkání pokračuje dál. San Jose se usadilo v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet, ale prosadit se nedokázalo. Los Angeles rychle otáčí směr hry.
10:45'
Cal Petersen (Los Angeles) kryje ránu, kterou vyslal Nikolaj Knyžov (San Jose). Buly před brankou domácích, komerční přestávka.
10:05'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, 3:7, aktivnější jsou střelecky hosté. Sharks se už dokázali prosadit hned v úvodu zápasu.
09:29'
Dustin Brown (Los Angeles) se aktivně dostával do útočného pásma, Alex Iafallo (Los Angeles) ho podporoval, ale k zakončení se domácí celek dostat nedokázal.
08:40'
Jaret Anderson-Dolan (Los Angeles) sice vyhrál buly v útočném pásmu, ale jeho spoluhráči o útok rychle přišli. Směr hry se tedy otáčí.
08:21'
San Jose se dostalo do útočného pásma, kde kombinovalo. Brent Burns (San Jose) hledal dobrou přihrávkou spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit.
07:35'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Domácí měli možnost buly v útočném pásmu, ale o puk přišli.
07:18'
Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu.
06:41'
Mikey Anderson (Los Angeles) ještě udržel útočné pásmo, jeho rána od modré čáry postrádala přesnost i důraz.
06:05'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, mírně opticky aktivnější jsou domácí, ale brankář Sharks podává dobrá výkon.
05:53'
Los Angeles se sice dostalo do útočného pásma, ale Austin Wagner (Los Angeles) byl v postavení mimo hru.
05:36'
Mikey Anderson (Los Angeles) to vzal nyní na sebe, s jeho pokusem si dokázal poradit jeden z obránců, který zblokoval jeho ránu.
05:02'
2:6, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, sledujeme povedený vstup hostů. Noah Gregor (San Jose) to zkoušel individuálně, ale prosadit se do zakončení nedokázal.
04:13'
Cal Petersen (Los Angeles) měl nyní hodně práce, Ryan Donato (San Jose) se pokoušel dostat do útočného pásma, ale neuspěl. Brankáře Kings nepřekonal.
03:30'
Drew Doughty (Los Angeles) nyní rozehrává od své branky, následně se do útočného pásma dostal Adrian Kempe, ale nedokázal vypálit na branku.
03:04'
Domácí hokejisté se nemohou dostat do tempa, sledujeme aktivní hru Sharks, Kings mají problémy s přechodem do útočného pásma.
01:22'
Ze druhé střely na branku se prosazuje hostující celek, po rychlé akci našel Donato před brankou volného spoluhráče. Tím byl TIMO MEIER, který už poměrně snadno zakončova. Asistence: Ryan Donato, Radim Šimek
01:00'
Sharks začali aktivně,
00:01'
Utkání brzy začne.

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – M. Anderson, Doughty, MacDermid, Clague, Määttä, Strand – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Wagner, Amadio, J. Carter – L. Andersson, Vilardi, A. Kempe – Grundström, Anderson-Dolan, Moore.

San Jose Sharks: M. Jones (Dubnyk) – Ferraro, Burns, R. Šimek, E. Karlsson, Knyžov, Vlasic – E. Kane, Couture, Labanc – Meier, Donato, Hertl – Nieto, Gambrell, Sörensen – Gregor, Marleau, Balcers..
Poslední vzájemný zápas se odehrál 28. prosince 2019 a hostující Kings vyhráli 3:2 v prodloužení. Ve druhé třetině Sharks získali dvoubrankové vedení, to ve třetí části smazal Martin Frk. V čase 61:31 rozhodl prodloužení Carter.
Los Angeles Kings je v tabulce Západní konference na posledním osmém místě. Kings mají bilanci 3-0-2-6 a získali jen 8 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhráli jediný. Poradili si s Minnesotou Wild 2:1. LA nestačilo na Minnesotu 3:5, Ananeim Ducks 1:3 a Vegas 2:5 a 3:4.
San Jose Sharks neprožívá povedený vstup do sezony. Tým odehrál 10 zápasů s bilancí 1-3-1-5 a získal 9 bodů. V tabulce Západní divize je San Jose na předposlední sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál dva. Poradil s s Minnesotou Wild 5:3 a Anaheimem Ducks 5:4 v nájezdech. Tým nestačil na Colorado Avalanche 3:7 a 0:3 a v posledním zápase podlehl Anaheimu Ducks 1:2 v nájezdech.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a San Jose Sharks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.