NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minnesota : St. Louis - 26. března 2021   01:00

Minnesota
Minnesota
25:46' Ma. Johansson (Fiala, Brodin) • 35:21' Kaprizov (Zuccarello)
St. Louis

Tímto se s vámi loučím, děkuji za vaši pozornost a přeji vám dobrou noc!
Dnešní utkání rozhodla stoprocentně efektivita, protože Minnesotě stačilo na vítězství 2:0 pouze jedenáct střel na branku!

Hity: 12 – 8
Hotovo! Minnesota předvedla skvělý defenzivní výkon, a přestože byla opticky a zejména střelecky horším týmem, slaví jedenáctou domácí výhru v řadě, což je klubový rekord! Lví podíl má na dnešním vítězství brankář Cam Talbot. Ne, že by čaroval, ale působil jistě a několikrát svůj tým v důležitých situacích podržel – zasloužená nula.
59:42'
Ze středního pásma zkoušel rozhodnout Nick Bjugstad, jenž ale netrefil prázdnou branku St. Louis.
59:25'
Kotouč je znovu za brankou St. Louis, které se okamžitě vrací do útočného pásma.
59:10'
St. Louis kombinuje jen u mantinelu a v pozicích, ze kterých se v podstatě zahrozit nedá.
58:49'
Domácí borci úspěšně vyhazují kotouč až za branku Blues a odjíždí vystřídat. To už na bodový zisk hostů nevypadá.
58:25'
Vhazování vyznělo lépe pro St. Louis, kterému se však nepodařilo udržet útočné pásmo a musí začít ze své třetiny.
58:05'
Zbývají poslední dvě minuty a Cam Talbot lapí další střelecký pokus Davida Perrona! Pokud dneska domácí zvítězí, hrdina je jasný.
57:43'
St. Louis pochopitelně dělá všechno pro to, aby domácím nepůjčilo kotouč, ale střelecké pokusy nepřichází.
57:16'
Blues už kombinují v útočném pásmu, ale parta kolem Cama Talbota prozatím úspěšně odolává.
56:44'
St. Louis hraje all-in, protože Jordan Binnington už opustil svou branku, tudíž hosté hrají v šesti hráčích.
56:16'
Blues tentokrát jen odevzdávají kotouč, aby mohli vystřídat a bránit se útoku domácích s čerstvými hráči.
55:50'
St. Louis utíká čas, vteřiny a minuty plynou, ale St. Louis se stále do žádného velkého trháku nedostává.
55:23'
Minnesota skvěle brání a má soupeře tam, kde ho chce mít. Blues mají optickou převahu, ale do šancí se dostávají těžko.
54:54'
St. Louis se vrací pro kotouč až do svého obranného pásma, ze kterého se pokusí rozjet další útočný výpad.
54:23'
Důležitý zákrok Cama Talbota! Brankář Minnesoty si dokázal najít střelu z mezikruží po přihrávce nahoru, kterou hostující hráč neusměrnil ideálně.
54:01'
Čas letí, zbývají poslední minuty a St. Louis by nutně potřebovalo udeřit, aby se mohlo pokusit o závěrečný tlak.
53:29'
Unavená pětka Minnesoty dostává kotouč až do pásma Blues a po nahození kotouče odjíždí střídat.
53:01'
St. Louis dobře pracuje na útočné polovině, díky čemuž dostal Minnesotu pod tlak, jenže střelecké pokusy nepřicházejí.
52:10'
Přečíslení tří na dva nezakončila přesně Minnesota, ale ani St. Louis na druhé straně, které vychytal Cam Talbot.
51:41'
Ryan Hartman dobře napadal rozehrávajícího soupeře, čímž mu zadělal na problémy, které však Blues ustáli.
51:26'
Když už je přece jen potřeba, Cam Talbot je na místě, jako tomu bylo v případě střely z pravého kruhu – komerční přestávka.
50:59'
St. Louis se snaží marně, jelikož Minnesota potvrzuje, že jí defenziva v této sezoně šlape a soupeře do vážných šancí nepouští.
50:01'
Už začala poslední desetiminutovka zápasu. Kotouč létá z pásma do pásma, ale bez toho, aniž by si některý z týmů vytvořil souvislý tlak.
49:29'
Dvojice Mats Zuccarello a Kirill Kaprizov měla na hokejkách třetí gól, ale tentokrát na defenzivu s Jordanem Binningtonem v zádech nevyzrála.
49:04'
Nepřesná střela od modré čáry jen proletěla kolem domácí branky.
48:46'
Zatím marně, protože Wild skvěle brání střední pásmo a svou obrannou modrou čáru.
48:26'
Minnesota dobrým napadáním vytlačila St. Louis až do jeho pásma, odkud se hosté snaží rozjet další atak.
47:59'
Vyhrané vhazování přichází vniveč, protože se hosté připravili o útočné pásmo nepřesnou přihrávkou na modrou čáru.
47:48'
V levém kruhu se nakonec dostal ke střele Torey Krug, ale Cam Talbot pokračuje v jistém výkonu a chytá! Komerční přestávka.
47:25'
Hlavní dění se znovu stěhuje před Cama Talbota, kde kombinují hráči v bílých dresech – zatím bez střelby.
46:53'
Kevin Fiala zkoušel zaskočit Jordana Binningtona objetím branky, ale střelou na přední tyčku neuspěl.
46:34'
Zakázané uvolnění St. Louis. Vhazuje se v útočném pásmu Minnesoty, která drží dvoubrankový náskok.
46:24'
Blues vlétli do útočného pásma, jenže nahozený kotouč od pravého mantinelu jen proletěl před brankou a následně ven z pásma.
45:57'
Nahození Blues končí ztrátou kotouče, po níž jsou na tahu domácí, ale ti si v ofenzivě nevedou o moc lépe.
45:23'
Kotouč vyletěl z hrací plochy na jednu ze střídaček. Vhazuje se ve středním pásmu.
45:06'
Bojuje se převážně ve středu hřiště. Ani jednomu z mužstev se nedaří vytvořit další souvislý útok.
44:13'
Zakázané uvolnění St. Louis stěhuje hru před jeho brankáře.
43:24'
Velká šance St. Louis! David Perron stál zcela osamocený před brankou Minnesoty, kam taky dostal kotouč, ale Cam Talbot dokázal pohotově zareagovat a ubránit svou branku!
43:10'
Blues oslabení ustáli, dokonce se dostali do zajímavého protiútoku po levé straně, po němž si Cam Talbot připisuje další zákrok.
42:54'
Minnesota nadále drží útočné pásmo, přihrává si a pálí, jenže netrefuje zařízení.
42:35'
Tlak Minnesoty nadále pokračuje! St. Louis se úspěšně brání, tedy alespoň prozatím.
42:10'
Defenziva St. Louis dobře dostupuje, a když už se domácí dostanou ke střele, míří jen mimo brankovou konstrukci.
41:46'
Domácí borci trpělivě kombinují v útočném pásmu, leč zatím bez výraznějších střeleckých pokusů.
41:20'
Blues úspěšně vyhazují kotouč přes všechny čáry. Minnesota musí začít znovu od svého brankáře.
40:57'
Dvě minuty pro Justina Faulka (STL) za hákování při chytání ujíždějícího Kevina Fialy.
40:57'
Cam Talbot úspěšně kryje střelu z pravého kruhu, načež se vzápětí dostal do brejkového úniku Kevin Fiala, jenž si vybojoval faul!
40:44'
Minnesota se krátce po vhazování vydala do útoku, ale hosté její útok odrazili.
40:18'
St. Louis okamžitě zahrozilo, a přestože se nedostalo do zakončení, donutilo domácí vyhodit na zakázané uvolnění.
40:01'
Střely na branku po 2. třetině: 8 – 24
Druhá třetina končí, a přestože je St. Louis nadále opticky aktivnější a má střeleckou převahu, domácí díky gólům Marcuse Johanssona a Kirilla Kaprizova vedou o dvě branky!
40:00'
39:32'
Ofsajdové postavení Minnesoty zastavuje její brejkovou situaci po pravé straně hřiště.
39:08'
Justin Faulk prověřil pozornost Cama Talbota, který v závěru prostřední části hájí své čisté konto.
38:34'
Nico Sturm (MNS) i Zachary Sanford (STL) míří rovnou do šaten, protože dostávají pětku za bitku.
38:34'
Zachary Sanford dohrál u mantinelu Nicka Bjugstada, což se vůbec nelíbilo Nicovi Sturmovi a bitka byla na světě! Trvala však méně času než ta první.
38:17'
Nahozený kotouč si Cam Talbot pohlídal a ukryl puk do své lapačky. Menší strkanice se obejde bez trestů.
37:41'
Do brejku se vydal Kevin Fiala, který si najel mezi kruhy, ale střelu tahem mu zablokoval bránící hráč.
37:24'
Blues sice vyhráli vhazování a usadili se v útočném pásmu, jenže kotouč ztrácí a musí se vracet zpátky.
36:54'
Krátce po vhazování se opřel do kotouč Justin Faulk, jenž domácího brankáře nezaskočil.
36:49'
Když už Blues vystřelí, Cam Talbot je na místě! Tentokrát si dobře našel pokus Braydena Schenna.
36:43'
St. Louis se snaží odpovědět a do konce třetiny alespoň snížit, jenže urputná defenziva Minnesoty ho nepouští do šancí.
35:41'
Na druhé straně se činil Cam Talbot, který si připisuje další pohodový zákrok.
35:21'
Minnesota právě vstřelila branku!
Neskutečná efektivita Wild! KIRILL KAPRIZOV vlétl do útočného pásma, na levé straně zmátl Toreyho Kruga a přesnou střelou tahem zaskočil Jordana Binningtona. Asistence: Mats Zuccarello.
35:07'
Kevin Fiala proti přesile bránících hráčů neuspěl, tudíž se musí se svými parťáka vracet do obranného pásma.
34:22'
Tempo hry trošku opadlo, respektive oběma týmům nelze odepřít snahu, ale sledujeme spíše nahozené kotouče a souboje za brankami.
34:07'
Wild se to přece jen podařilo, jenže Jordan Binnington se skvěle přesunul k pravé tyčce, kde betonem zastavil pokus Victora Raska. Komerční přestávka.
33:45'
Minnesota dobře vytlačila hru za branku St. Louis. Oba týmy bojují o kotouč převážně ve středu hřiště a snaží se zaútočit.
33:23'
Přesilová hra pomohla St. Louis, aby se dostalo zase do tempa a zatlačilo domácí v jejich třetině. Výraznější šance však nepřidává.
33:01'
Cam Talbot má zatím dobré utkání a našel si i skrytou střelu od modré čáry, která ho trefila do masky. Zdá se, že část výstroje potřebuje drobnou úpravu kustoda Wild, protože puk zůstal zaseknutý v mřížce!
32:56'
Skvělý Cam Talbot! Brankář Minnesoty se rychle přesunul k pravé tyčce, u které lapačkou vychytal nebezpečný pokus Vladimira Tarasenka.
32:42'
Vladimir Tarasenko střílel z levého kruhu tahem, jenže svou střelu poslal jen do bránícího hráče. Tlak St. Louis pokračuje.
32:21'
Minnesota krátce po vhazování vyhazuje puk až do obranného pásma Blues.
32:08'
Na hranici levého kruhu dostal nabito David Perron, který umí skórovat, ale tentokrát na Cama Talbota nevyzrál.
31:53'
Minnesota potvrzuje, že její defenziva pevná, protože toto oslabení zvládá velmi dobře.
31:34'
St. Louis vyhrálo vhazování a přihrává si kolem domácí branky. Zatím však na střelecký pokus čekáme.
31:12'
Komerční přestávka je u konce, hosté si zahrají třetí přesilovku a mají šanci vyrovnat nepříznivé skóre!
31:12'
Zajímavá šance pro St. Louis! Na trestnou lavici totiž míří Kirill Kaprizov (MNS), jenž si v souboji se soupeřem pomohl háčkem.
31:04'
Jejich snaha končí příliš dlouhou přihrávkou do jízdy, po které je pochopitelně odpískáno zakázané uvolnění.
30:45'
Nátlak St. Louis k nebezpečné střele nevedl, přesto jsou hosté stále na kotouči a snaží se rozjet další útočnou akci.
30:20'
St. Louis se samo vyhnalo z útočného pásma nepřesnou přihrávkou, po které musí pro kotouč až k vlastnímu brankáři.
29:49'
Marné nahození St. Louis domácí defenziva zachytila, přesto Blues dokázali zastavit rodící se brejk a zahrozili – Cam Talbot pravou tyčku uhlídal.
29:32'
Jordan Binnington raději pokryl střelu z pravé strany, načež přichází komerční přestávka. Pro Blues přichází vhod.
29:26'
Těžký úsek pro St. Louis, které spíše vyhazuje puky a snaží se držet hru na útočné polovině hrací plochy.
28:58'
Další povedená akce Kevina Fialy tentokrát přesnou přihrávkou na gól neskončila. Minnesota však rychle získává puk zpět.
28:36'
Neskutečná efektivita Minnesoty, která vyslala jen čtyři střely na branku a ze třetí vstřelila vedoucí gól.
28:08'
Minnesotu vstřelená branka očividně povzbudila, jenže tentokrát jsou na tahu znovu hosté, kteří útočí!
27:34'
Kombinaci Wild zakončil ránou od modré čáry Jared Spurgeon, jehož pokus zastavil zřejmě někdo z bránících hráčů.
27:13'
Zajímavý brejk St. Louis končí jen bekhendovým zakončením v pádu, se kterým neměl Cam Talbot větší problémy.
26:35'
Minnesota je po vstřeleném gólu při chuti a St. Louis musí bojovat o kotouč ve svém obranném pásmu.
25:46'
To jsem zakřikl, protože tu máme vedoucí gól! Kevin Fiala skvěle zavezl puk do pásma, a když už se zdálo, že bude z mezikruží střílet, šikovně našel na pravém kruhu volného MARCUSE JOHANSSONA. Švédský útočník jen uklidil kotouč do odkryté branky, čímž posílá Wild do vedení. Asistence: Kevin Fiala, Jonas Brodin.
25:32'
Potvrzuje se, že proti sobě nastupují tým, které se soustředí zejména na pevnou defenzivu a protiútoky. Zatím bez efektu.
24:40'
Minnesota se rychle dostala do útočného pásma, kde ovšem přišla o kotouč, jenže brejk St. Louis zastavuje ofsajdové postavení.
24:13'
Pohodový zákrok Cama Talbota, po němž se vydal do útoku Kirill Kaprizov, jemuž je odpískán ofsajd.
23:54'
Kotouč vyletěl z rohu obranného pásma Wild, tudíž je hra přerušena a bude se vhazovat po levici Cama Talbota.
23:28'
St. Louis se marně snaží přejít přes útočnou modrou čáru, kterou si Minnesota důsledně brání.
22:58'
Dva zákroky pro Jordana Binningtona! Nejprve si poradil se střelou od modré čáry, načež pokryl i dorážku soupeře.
22:36'
Brankář Minnesoty bezpečně vyráží také nahozený kotouč od modré čáry.
22:08'
Vůbec se jí to nedaří, ba naopak se musí bránit! St. Louis dokonce zahrozilo nenápadnou střelou z pravé strany, kterou Cam Talbot kryje.
21:44'
St. Louis vytlačilo hru na polovinu Minnesoty, která však získala kotouč do své moci a snaží se založit další útok.
21:20'
Jordan Greenway sice vybojoval nahozený puk za brankou, ale k žádné střelecké šanci jeho aktivita nevedla.
20:42'
Domácí pokračovali v aktivitě, jenže málem neuhlídali ujíždějícího Braydena Schenna, před nímž zachytil dlouhý pas bránící hráč.
20:15'
Úvodní ofenzivní výpad druhé třetiny obstarala Minnesota, jejíž akci zastavuje ofsajdové postavení.
20:01'
Střely na branku po 1. třetině: 2 – 10
Už je tomu tak! V první dvacetiminutovce gól nepadl, což není úplně překvapením, protože na výraznější šance čekáme. Aktivnějším a lepším týmem je rozhodně St. Louis, ale žádný oslnivý zápas rozhodně nesledujeme.
20:00'
19:39'
Tým Minnesoty se znovu úspěšně osvobozuje. Už se zdá, že první třetinu ustojí oba brankáři bez ztráty čistého konta.
19:01'
Minnesotě se nedaří vyhodit kotouč, jenže St. Louis kombinuje jen v pozicích, odkud se zakončuje těžko.
18:22'
Druhé vyhození v krátkém sledu, po němž musí Blues začít znovu ze svého obranného pásma.
18:01'
Už toho bylo dost, Minnesota zachytává kombinaci a vyhazuje kotouč až za brankáře St. Louis.
17:44'
Útočící hráči St. Louis si trpělivě přihrávají kolem branky Cama Talbota, leč bez střeleckého zakončení.
17:23'
Vyhrané buly je základ, což hosté pokračují a díky němu kombinují v útočném pásmu – zatím bez střely.
17:10'
Ze ztráty vznikl únik Jordana Kyroua, kterého Carson Soucy (MNS) zastavil jen přidržením. Komerční přestávka.
16:52'
Kevin Fiala dobře zabojoval za brankou Blues, ale jeho parťák na modré čáře neudržel prudkou přihrávku.
16:30'
Defenziva St. Louis si však počíná více než dobře a domácí nepouští do nebezpečných střeleckých pozic.
16:08'
Nepřehlednou situaci před brankou Minnesoty dokázal Cam Talbot ustát. Wild může zaútočit!
15:44'
Přihrávka na Jadena Schwartze byla příliš dlouhá, což znamená zakázané uvolnění hostujícího celku.
15:32'
St. Louis drží kotouč ve svém pásmu, čeká na vystřídání a vydává se do dalšího ofenzivního výletu.
14:58'
Minnesota se v ofenzivě výrazně trápí. Nahozené kotouče jsou spíše marnými pokusy, a když už ho Wild přece jen získá, rychle ho ztrácí.
14:05'
Marco Scandella pálí z hranice levého kruhu, ale Cam Talbot prokazuje mrštnou lapačku!
13:57'
Ke střele se nedostali, ale dokázali si poradit s protiútokem domácího mužstva. Nestranný divák se dnes příliš nebaví.
13:37'
Ve středním pásmu však přichází rychlá ztráta, po které se Blues znovu stěhují před branku Cama Talbota.
13:11'
Kombinace St. Louis v útočném pásmu nemá dlouhého trvání, protože se Minnesota zmocňuje puku a může zaútočit.
12:47'
Jaden Schwartz zakončoval tentokrát z pravé strany, jenže jeho bekhendovému pokusu chyběla razance i přesnost.
12:30'
St. Louis z protiútoku nezakončilo, přesto jeho akce pokračovala, až Jaden Schwartz pálil z levého kruhu jen do náruče Cama Talbota – komerční přestávka.
12:02'
Druhý zákrok brankáře Blues, který si s pokusem z prostoru před brankou bez problémů poradil.
11:39'
Marná snaha Minnesoty pokračuje. St. Louis vyhazuje kotouč až za domácí branku a může v poklidu prostřídat.
11:19'
Minnesota roztočila kolotoč kolem hostující branky, načež sevřela hosty a přihrávku brankovištěm na zadní tyč zastavil Jordan Binnington tygřím skokem.
10:57'
Tečovaný kotouč vyletěl mimo hrací plochu. Vhazuje se po levici brankáře St. Louis, který zatím nijak výrazněji zasahovat nemusel.
10:48'
Podaří se to Minnesotě teď? Domácí hráči v zelených dresech už kombinují kolem branky Jordana Binningtona.
10:22'
Kotouč opustil hrací plochu. Minnesotě nevyšel ani začátek druhé přesilové hry v tomto utkání. Wild se nemůže dostat do zápasu.
10:10'
Blues se okamžitě po vhazování osvobozují. Minnesota musí začít zpoza své branky.
09:53'
Rozhodčí znovu vstupují do dění zápasu, protože trestají dalšího hráče! Dvě minuty za hákování pro Roberta Bortuzza (STL).
09:20'
St. Louis už je tak na pěti střelách na branku, zatímco domácí Minnesota vyslala jediný střelecký pokus!
09:02'
Tentokrát se musel činit Cam Talbot, který jistým zákrokem zastavil brejkovou situaci St. Louis.
08:45'
Za nahozeným kotoučem se hnal Kevin Fiala, který ho dokázal v rohu kluziště vybojovat pro své parťáky, ale pak následovala ztráta.
08:19'
Ofenzivní výpad Minnesoty zastavuje hvizd sudího – ofsajd. Vydařenější vstup do zápasu mají rozhodně hosté ze St. Louis.
07:45'
Na hranici kruhu zůstal osamocený Marco Scandella, který poslal prudkou ránu do blokujícího obránce.
07:12'
St. Louis uspělo na vhazování, načež se dostalo do útočného pásma, kde se mu však nedaří kombinovat. Blues hrají jen v rozích a zády k brance.
06:39'
Kotouč vyletěl ze hřiště na tribuny, tudíž se píská. Následuje první komerční přestávka.
06:23'
Wild dobře ubránili své pásmo, navíc se vydali do přečíslení dvou na jednoho, které zakončoval Jonas Brodin střelou vedle pravé tyčky.
05:54'
Minnesota znovu vyhazuje kotouč přes všechny čáry, ale St. Louis se hodně rychle vrací do útočné třetiny.
05:42'
St. Louis je aktivní, kombinuje převážně v útočném pásmu, leč bez nebezpečných střeleckých pokusů. Když už se Blues dostanou ke střele, pálí mimo branku.
04:55'
Minnesota si může oddechnout, protože vyhazuje puk až k Jordanu Binningtonovi.
04:36'
St. Louis obléhá útočné pásmo, ale zatím se mu nedaří vytvořit nebezpečnou střeleckou pozici.
04:12'
Karty se rychle otáčí. Na trestnou lavici míří tentokrát domácí Jonas Brodin (MNS), který dostává menší trest za držení.
04:00'
Minnesota se poté marně snažila dobýt útočné pásmo a vytvořit si střeleckou pozici – St. Louis se osvobozuje.
03:19'
Na levé straně se dostal k nebezpečné střele Jake Greenway, jehož ránu Jordan Binnington vyráží svou vyrážečkou.
02:43'
Minnesotě zatím početní výhoda vůbec nevychází. St. Louis dobře brání svou polovinu, a když už se Wild dostane do pásma, Blues kotouč rychle vyhodí přes všechny čáry.
01:57'
Uvidíme, co přijde teď. Za krosček je potrestán Vince Dunn (STL), který daruje domácím první přesilovku.
01:49'
Ani jedno z mužstev si nemůže vytvořit souvislý tlak, ze kterého by bylo schopné zahrozit.
01:14'
Nahození Wild však končí jen za hostující brankou a v moci brankáře St. Louis, jenž rozjíždí další útočný výpad svého mužstva.
00:53'
St. Louis se krátce po vhazování dostalo do útočného pásma, jenže Cama Talbota nijak výrazně neohrozilo. Minnesota se osvobozuje.
00:01'
Pět minut za bitku pro Ryana Hartmana (MNS) i Braydena Schenna (STL).
00:01'
To je nástup jako hrom! Okamžitě po vhazování sundali rukavice Ryan Hartman a Brayden Schenn, kteří si rozdali pár zajímavý ran.
00:01'

Minnesota Wild: Talbot (Kähkönen) – Mayhew, Spurgeon (C), Dumba, Brodin, Soucy, Cole – Zuccarello, V. Rask, Kaprizov – Fiala, Hartman, Ma. Johansson – Greenway (A), J. Eriksson Ek, Cramarossa – Bjugstad, Bonino, Sturm.

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Faulk, Krug, Scandella, Dunn, Bortuzzo, Walman – Tarasenko (A), B. Schenn (A), Schwartz – Perron, R. O'Reilly (C), Kyrou – Hoffman, Thomas, Sanford – Blais, J. de La Rose, Clifford.

Rozhodčí: Lee, L’Ecuyer – Baker, Gibbons.
Oba týmy se v této sezoně potkají poprvé, ale vzájemné zápasy hovoří jasně. Příliš gólů nepadá a slaví spíše St. Louis.
Minnesota je příjemným překvapením dosavadního průběhu sezony, protože mu patří čtvrté místo Západní divize. Wild za to vděčí také šňůře pěti výher v řadě, po kterých přišly dvě porážky v Coloradu, které však domácí odčinili triumfy proti Anaheimu. Nejsilnější zbraní Minnesoty je zejména defenziva, protože tým dostal jen 78 gólů v 31 zápasech!

O čtyři body zaostává St. Louis, které se propadlo kvůli sérii pěti proher za sebou. Ve třech zápasech však získalo alespoň bod, pak dvakrát uspělo na ledě San Jose a naposledy padlo na ledě rozjetých Golden Knights.
Zdravím všechny fanoušky NHL! Dnešní program je nabitý a od 1:00 budeme sledovat také souboj Minnesoty proti St. Louis!