NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Tampa - 10. února 2021   02:30

Tampa
11:28' Stamkos  (B. Point, Sergačjov) • 12:31' Palát  (Stamkos, B. Point) • 14:03' M. Joseph  (Sergačjov, Maroon) • 46:40' Gourde  (Sergačjov, Hedman) • 54:34' Stamkos  (B. Point, Palát) • 56:20' M. Joseph  (Hedman, Volkov)
Nashville
Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Ekholm, Benning, Borowiecki – Arvidsson, Duchene, F. Forsberg – Mikael Granlund, Malone, Kunin – Grimaldi, Sissons, Järnkrok – Olivier, McCarron, Trenin.
Lee, MacDougall – Fournier, Rody
Bridgestone Arena, Nashville
Tampa

Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se s Vámi a přeji Vám krásné ráno.
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 33:30 (11:11, 10:10, 12:9)
Zblokované střely – 11:15
Vyhraná vhazování – 28:27
Trestné minuty – 22:10
Hity – 20:24
V dnešním utkání jsme viděli od 5. minuty pouze jeden tým a tím byla hostující Tampa. Domácí se provinili několika vyloučení, které hosté tvrdě trestali. I přes místy sympatický výkon druhé lajny domácího celku, to dnes ani na bod nebylo. Za hosty řádil jako uragán Brayden Point, který byl rozhodně nejvíce vidět z celého utkání.
59:38'
Rutta si vyměňuje puk se svým spoluhráčem a vyčkává na závěrečnou sirénu.
59:01'
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:42'
Filip Forsberg z velmi dobré vzdálenosti nedokázal překonat, skvěle chytajícího, Andreje Vasilevského.
58:18'
Utkání se již víceméně dohrává, ani jeden z celků nechce zbytečně inkasovat branku.
57:42'
Ellis vystavil stopku rozvíjející se akci hostujícího celku, konkrétně zastavil Braydena Pointa, který je rozhodně adeptem na jednu z hvězd utkání.
57:02'
Domácí se snaží alespoň o snížení utkání, Vasilevskij je ovšem proti.
56:20'
Tampa právě vstřelila branku!
Druhou branku v dnešním utkání přidává MATHIEU JOSEPH, který přesně tečoval střelu Victora Hedmana.
Asistence: Victor Hedman a Alexander Volkov
54:58'
Hořký závěr pro domácí celek, který doplací na oslabení.
54:34'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Calle Järnkrok – 10 min. osobní trest).
54:34'
Ondřej Palát kombinoval s Braydenem Pointem, který následně nalezl osamoceného kapitána STEVENA STAMKOSE, který se ani tentokrát nemýlil.
Asistence: Brayden Point a Ondřej Palát
53:16'
Domácí celek se brání zuby nehty, zatím úspěšně.
52:41'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Ellis – 2+2 min, vysoká hůl).
52:06'
Hra se nám s přibývajícími minutami opět přiostřuje.
51:37'
Další skvělý zákrok domácího gólmana.
51:02'
Malém se do velké příležitosti dostal Brayden Point, k jeho smůle nedokázal přesně zpracovat pobídku jednoho ze svých spoluhráčů.
50:36'
Hráči Nashvillu se opravdu snaží dostat puk za záda Vasilevského, ale obrana Bolts zkrátka funguje na jedničku.
49:57'
Sergačjov se dostal k prudké ráně od modré, střela ovšem postrádala tolik potřebnou přesnost.
49:15'
Soros zlikvidoval střelecký pokus jednoho z hráčů hostujícího družstva.
48:36'
Přihrávka Stevena Stamkose na Braydena Pointa byla velmi nepřesná, každopadáně obdivuhodná čísla toto duo dostává na hrací ploše. Point snad hraje nepřetržitě již dvě minuty.
47:55'
Černák vytasil další ze série skvělých obranných zákroků.
47:12'
Ondřej Palát si nyní počínal skvěle, když vybojoval puk v rohu klužiště a následnou přihrávkou nalezl Pointa, který ovšem nedokázal zakončit.
46:40'
Po nepříliš přesvědčivém zákroku Juuse Sarose se k puku dostal YANNI GOURDE a z bezprostřední blízkosti zvyšuje vedení Bolts.
Asistence: Mikhail Sergačjov a Victor Hedman.
46:02'
Na straně druhé – totožná situace – totožné řešení, i Saros pokrývá puk svou lapačkou.
45:38'
Andrei Vasilevskij nechtěl situaci podcenit a radši pokrývá puk svou lapačkou, uvidíme vhazování.
45:12'
Rutta skvělým obranným zákrok vystavil stopku rozvíjející se akci domácího celku.
44:32'
Hosté nyní drží puk na svých hokejkách a snaží se o překvapivou rozehrávku.
44:04'
Velice tvrdá rána Mikaela Granlunda! Střela mířila přesně do lapačky gólmana Bolts.
43:40'
Střela Josepha mířila do pravého ramena Sarosovy branky, který pohotově vyráží.
42:58'
Palát nedokázal proti přesile prostrčit puk na Pointa, puk tedy v držení domácích hráčů.
42:24'
Hosté se nyní osvobozují za cenu zakázaného uvolnění, následuje tedy vhazování před brankou Vasilevského.
42:09'
Nepřesná přihrávka vyhnala domácí celek pryč z útočného pásma.
41:36'
Sudí přerušuje hru kvůli údajnému ofsajdu domácích, uvidíme tedy vhazování.
41:02'
Hosté se po delší době dostali ke kotouči, konkrétně Point, ale po chvíli opět odevzdává domácímu celku.
40:37'
Domácí celek vletěl do třetiny jako uragán, uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.
40:08'
Hned v úvodu závěrečné třetiny se k zakončení dostal Sissons, který ovšem nedokázal překvapit Vasilevského.
40:01'
V druhé třetině jsme viděli výrazně méně přesilových her a žádný gól. Tedy jeden ano, ke konci druhé třetiny se prosadil Colton Sissons, jeho gól po zhlédnutí videa sudí dodatečně neuznal. Domácí celek se snaží, ale na rozjetou Tampu to prostě i nadále nestačí.
40:00'
39:48'
Hosté rozhodně nikam nespěchají, třetina se dohraje v klidu.
39:01'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:49'
Ani tato střela, kterou adresoval Point, taktéž, na branku Sarose, nijak nebezpečná nebyla.
38:25'
Cirelliho střela nijak výrazně neohrozila branku Sarose.
37:58'
Stamkos nedokázal obhodit bránicího Ellise, puk tedy opět v držení domácího Nashvillu.
37:23'
Domácí se i nadále tlačí do branky soupeře a opravdu se snaží o snížení stavu utkání.
37:02'
Uvidíme jak moc zacloumá po psychické stránce neuznaný gól, jednalo se o velmi těsný ofsajd.
36:23'
Trénerská výzva byla úspěšná, gól tedy není uznán z důvodu ofsajdu jednoho z hráčů domácího celku.
36:23'
Hostující tým využívá trenérskou výzvu.
36:23'
Naprosto nepochopitelným způsobem se domácí celek dostal do situace 3 na 1, kterou s chladnou hlavou proměnil Colton Sissons. Jenže pozor, mohlo tomu totiž předcházet postavení mimo hru.
35:59'
Velmi ostrá střela, v podání Ryana Ellise, míří kousek mimo tyče branky Tampy.
35:28'
Velkou chybu v rozehrávce domácích obránců udělal Fabbro. Hostující Cirelli nedokázal překonat Sarose, který vytasil brilantní zákrok!
34:58'
Ani napodruhé nedokázal Filip Forsberg překonat hostujícího gólmana.
34:26'
Hráči Tampy se osvobozují, alespoň na chvíli, pomocí vyhození puku skrz pásma, následuje ovšem opět vhazování před brankou Rusa Vasilevského.
33:50'
Skvěle si nyní počínal Andrei Vasilevskij, když vytasil stopku velmi dobré ráně jednoho z domácích hráčů.
33:04'
V druhé třetině již nevidíme tolik přesilových her, jako v té první, ale nasazení obou týmů je i nadále velmi vysoké.
32:37'
Hostující první obrana nyní uklidňuje situaci na kluzišti a snaží se nalézt skulinku v obranném bloku Nashvillu.
32:09'
Jeden z domácích hráčů se nyní srazil s rozhodčím a rozhodně nevypadá nadšeně.
31:39'
Velká šance jednoho z hostujících hráčů, Saros se ale stihl přemístit velmi rychle.
31:01'
Nyní se slovenský Cernak dostal do potyčky, mám pocit, že s McCarronem, i tentokrát bez vyloučení.
30:33'
Hosté nyní zesilují tlak na branku Sarose, domácí se brání zuby nehty.
30:00'
Polovina základní hrací doby již za námi.
29:12'
Josi si v dnešním zápase počíná skvěle, takřka bez chyb, nyní si smlsnul na Maroonovi.
28:37'
Saros vystavil skvělý zákrok proti střele Cirelliho, následuje tedy vhazování před jeho svatyní.
28:06'
27:38'
Další osvobození v podání vyhození kotouče skrz všechna pásma.
27:06'
Minuta přesilovky za námi a domácí se nejsou schopni dostat do pásma.
26:58'
Domácí se nedokážou zformovat tak, jak by si přáli. Tampa brání přesilové hry opravdu skvěle.
26:29'
Vasilevskij hned v úvodu oslabení musel vytasit přesvedčivý zákrok, následuje tedy další vhazování.
26:06'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Alex Killorn – 2 min., podrážení).
25:52'
Palát si nyní počínal velmi drze, když se pokusil obejít Ekholma, ten jej ovšem odzbrojil a puk se vrací do držení domácích hráčů.
25:26'
Killorn nepřesně adresoval přihrávku na Cirelliho, puk tedy v držení domácího celku.
24:47'
Joseph zkoušel pozornost domácího gólmana, tohle lehké nahození jej nemohlo nijak ohrozit.
24:12'
Jan Rutta se dostal do menší potyčky s jedním z hráčů domácího celku, tentokrát bez vyloučení.
23:40'
Domácí nyní na puku o něco lepší, snaží se zahájit další akci, kterou by nejradši zakončili snížením stavu.
22:58'
Fabbro vystavil stopku rozvíjející se akci, kde se v hlavní roli pohyboval Steven Stamkos.
22:36'
Další skvělý pokus jednoho z domácíh hráčů, tentokrát to byl jediný střelec domácích, Ricco Grimaldi, který nedokázal prostřelit gólmana Tampy.
22:07'
Tvrdá střela Forsberga končí v lapačce Vasilevského.
21:36'
Josi si počínal velice zkušeně, když hravě obral o puk jednoho z útočníků hostující Tampy.
20:57'
Velmi aktivní Jopseh, se nedokázal dostat skrz bránicího obránce, puk tedy v držení hráčů Nashville.
20:34'
Point nedokázal udržet puk na modré, hosté to budou muset zkusit znovu.
20:08'
I vhazování v úvodu druhé třetiny vyhrává centr z hostujícího celku.
20:01'
V první třetině jsme viděli skvělý úvod domácího Nashville, který ovšem po sérii vyloučení nedokázal dohrát třetinu tak, jak jí započal. Tampa i bez Nikity Kucherova i nadále dokáže proměňovat přesilovky, kterými si velmi pomáhají, Hosté právem vedou a diktují tempo.
20:00'
19:46'
Kapitán Josi se snaží o uklidnění situace, rozhodně nikam nespěchá a nejspíše počká do ukončení třetiny.
19:24'
19:20'
Tvrdá rána jednoho z domácích hráčů končí v lapačce gólmana hostujícího celku.
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:14'
I podruhé dokázala hostující Tampa vyhodit puk do bezpečí.
18:02'
Domácí tedy rozvíjejí akci, od které očekávají okamžité snížení.
17:39'
Ihned v úvodu oslabení hosté vyhazují puk z pásma.
17:24'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Mathieu Joseph – 2 min., držení).
16:24'
Järnkrok si skvěle obhodil Cirelliho, následně ale nedokázal přesně přihrát svému spoluhráči.
15:52'
Zakázané uvolnení v podání hostujícího celku, následuje tedy vhazování před brankou Vasilevského.
15:06'
Ellis vystavil stopku rozvíjející se akci hostujícího celku, kotouč tedy v drženi domácích hráčů.
14:37'
Domácí celek se snaží nepodlehnout tlaku hostujících Bolts a neinkasovat další gól.
14:03'
Mikhail Sergačjov nádhernou přihrávkou našel volného MATHIEUA JOSEPHA, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil.
Asistence: Mikhail Sergačjov a Patrick Maroon
12:58'
Nyní si skvěle musel počínat Andrei Vasilevskij, když vytasil stopku dvěma zákrokům ze strany domácího celku.
12:31'
Steven Stamkos skvělým způsobem našel osamoceného ONDŘEJE PALÁTA a ten posílá hostující celek do vedení!
Asistence: Steven Stamkos a Brayden Point
11:51'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Jakov Trenin – 2 min., hákování).
11:28'
V předbrankovém prostoru si skvěle počínal Brayden Point, který má lví podíl na srovnání stavu, když dopomohl k dostání kotouče ke STEVENU STAMKOSOVI, který s odkrytou brankou neměl problém.
Asistence: Brayden Point a Mikhail Sergačjov
11:21'
10:57'
Střelu Stevena Stamkose bez jakýchkoliv problémů chytá pohotový Saros
10:18'
Situaci 2 na 1 nedokázali hráči hostujícího celku úspěšně proměnit ve vyrovnávací gól.
09:46'
Hra se nám v posledních minutách velmi přiostřuje, vzhledem k tomu, že se nacházíme v polovině první třetiny je to velmi brzy.
09:21'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Jakov Trenin – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Erik Černák – 2 min., hrubost).
09:06'
Josi vybojoval puk pro svůj celek a nyní se domácí mohou zaměřit na obléhání soupeřovy branky.
08:47'
Hosté hned v úvodu oslabení posílají puk pryč z obranného pásma.
08:27'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Jan Rutta – 2 min., krosček).
07:58'
Tečovaná střela Fabbra neznamená nic jiného, než vhazování před brankou Vasilevského.
07:26'
Kapitán hostujícího celku, Steven Stamkos, nevyzrál nad velezkušeným Mattiasem Ekholmem, puk tedy v držení domácího celku.
06:51'
06:02'
Point si neporadil s obráncem, který vystavil skvělou stopku rozvíjející se akci.
05:35'
Tampa v přesilovce, zatím, nic nevymyslela, domácí se osvobozují vyhozením kotouče z pásma.
04:51'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Ellis – 2 min., nedovolené bránění).
04:43'
Nashville právě vstřelil branku!
Po skvělém úniku se dostal k zakončení ROCCO GRIMALDI, který si poradil s bránicím obráncem a následně nádhernou střelou překonává bezmocného Vasilevského.
Asistence: Sean Malone a Calle Järnkrok
04:12'
Nepřesná přihrávka vyhnala Bolts ven z útočného pásma.
03:50'
03:14'
Další skvělý zákrok hostujícího gólmana, poradil si s ránou Forsberga.
02:41'
Ekholm hledá skulinku v obranném bloku hostujícího celku, zatím bez jakéhokoliv úspěchu.
02:08'
Vasilevskij si připisuje první zákrok v dnešním utkání, když si pohlídal přední tyč své branky.
01:50'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ryan McDonagh – 2 min., hrubost).
01:11'
Hezký hit v hned v úvodu utkání ze strany jednoho z domácích hráčů.
00:42'
Sergačjov se snažil o rychlou rozehrávku, ale domácí obránce přečetl jeho úmysl.
00:10'
Hosté vyhrávají úvodní vhazování.
00:01'

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Ekholm, Benning, Borowiecki – Arvidsson, Duchene, F. Forsberg – Mikael Granlund, Haula, Cousins – Tolvanen, Sissons, Järnkrok – Olivier, Trenin.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Hedman, Rutta, McDonagh, Černák, Sergačjov (C), L. Schenn (A) – Palát, B. Point (A), Stamkos – Killorn, Cirelli, T. Johnson – Coleman, Gourde, Goodrow – Maroon, M. Joseph, Volkov.

Nashville Predators

Domácí Nashville je na tom mnohem hůře. Predátoři získali ve dvanácti zápasech jen deset bodů. Hůře je na tom v Centrální divizi jen poslední Detroit, který má bodů osm. Nashville už naopak inkasoval čtyřicet branek. Poslední dva duely v řadě navíc Nashville prohrál. Nejproduktivnějším hráčem je zatím Forsberg, který má na kontě jedenáct bodů.
Tampa Bay Lightning

Hostující Tampa letos prožívá vynikající sezónu. Obhájce Stanley Cupu v letošním ročníku odehrál deset zápasů, ve kterých získal sedmnáct bodů a patří mu první pozice Centrální divize. Tampa má navíc skvělou defenzivu. Dosud inkasovala jen devatenáct branek. Výborné výkony tradičně podává brankář Vasilevskij. Posledních pět zápasů v řadě navíc Tampa dokázala ovládnout v základní hrací době. Nejproduktivnějším hráčem je Steven Stamkos s jedenácti body.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Nashville Predators a Tampa Bay Lightning.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.