NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Winnipeg - 22. února 2021   04:00

Vancouver
Vancouver
03:38' B. Sutter (Jo. Benn) • 15:40' E. Pettersson (Boeser, J. T. Miller) • 59:22' E. Pettersson (Q. Hughes, J. T. Miller)
3:4
(2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)
Winnipeg
Winnipeg
34:37' Dubois  (Wheeler, Scheifele) • 45:43' Scheifele  (Wheeler) • 50:33' Pionk  (Dubois, Ehlers) • 60:27' Dubois  (Scheifele, Wheeler)
Vancouver
Schlenker, Joannette – Cormier, Barton
Rogers Arena, Vancouver
Winnipeg
Brossoit (Hellebuyck) – Poolman, Forbort, Pionk, Beaulieu, DeMelo, Morrissey – Dubois, Scheifele, Wheeler – Connor, Stastny, Ehlers – Copp, Lowry, Appleton – Perreault, N. Thompson, Lewis.

Střely 34:31
Vyhraná buly 58% : 42 %
Přesilovky 1/4 : 1/3
Zblokvané střely 10:19
Hity 17:25
Vancouver se dostal do dvoubrankového vedení, pak třemi góly Jets otočili stav zápasu. V poslední minutě třetí třetiny dokázal Elias Pettersson srovnat na 3:3, a tak se šlo do prodloužení. V něm o výhře hostů rozhodl Pierre-Luc Dubois.
Tři hvězdy utkání
1. Pierre-Luc Dubois (WPG) 2+1
2. Elias Pettersson (VAN) 2+0
3. Mark Scheifele (WPG) 1+2
Česká a slovenská stopa
Český ani slovenský hráč do zápasu nenastoupil.
Kdo se postavil do brankoviště?
Braden Holtby (VAN) – 27 zákroků, 4 OG, úspěšnost 87,1%, odchytal 58:30
Connor Hellebuyck (WPG) – 31zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,2%, odchytal 60:27
60:27'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Tak to bylo rychlé. Po pěkné individuální akci rozhoduje prodloužení tohoto zápasu PIERRE-LUC DUBOIS. Probojoval se před branku, odkud zakončoval přesně. Asistence: Mark Scheifele a Blake Wheeler.
60:01'
Začalo prodloužení.
Třetí třetina přinesla tři branky, celkově je stav 3:3, a tak za malý moment uvidíme prodloužení.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:22'
Vancouver právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno. První střela ELIASU PETTERSSONOVI nevyšla, druhá tvrdá rána už byla přesná a brankář Jets na jeho nechytatelnou ránu neměl nárok. Je vyrovnáno a půjdeme do prodloužení. Asistence: Quinn Hughes a J. T. Miller.
59:00'
Tlak domácích pokračuje dál. Jets se nemohou osvobodit.
58:37'
Elias Pettersson (Vancouver) vyslal tvrdou ránu, která sestřelila masku brankáře. Hra je okamžitě přerušená.
58:15'
Vancouver hraje v šesti, zkouší to bez brankáře. Tvrdá rána od modré čáry se od tyče odrazila mimo branku.
58:00'
Domácí celek má velkou šanci, v závěru zápasu hraje přesilovku.
57:47'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Josh Morrissey – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
57:27'
Neal Pionk (Winnipeg) pálil z dobré pozice před brankou, jeho pokus kryje domácí brankář. Buly před jeho brankou.
56:54'
Braden Holtby (Vancouver) znovu přerušuje hru, bude se vhazovat před jeho brankou. Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
56:37'
Jets si výraznější šanci v přesilovce zatím nevypracovali. Přesilovka se blíží ke konci.
56:10'
Brandon Sutter (Vancouver) vedl při vlastním oslabení akci domácích, ale ke střele na branku se nedostal.
55:33'
Jets hrají přesilovku a kombinují v útočném pásmu. Kyle Connor (Winnipeg) ránou z první netrefil horní odkrytou část branky.
55:16'
Alexander Edler (Vancouver) získal kotouč v obranném pásmu, a pak se rychle pokoušel přenést hru do útoku.
54:52'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brock Boeser – 2 min., sekání).
54:36'
Quinn Hughes (Vancouver) dostal kotouč do útočného pásma, ale následně se dostali do brejku hosté, kteří ale byli faulovaní.
54:05'
Elias Pettersson pálil znovu, jeho rána byla zblokovaná. Následně Horvatovu střelu zastavil jeden z obránců. Tlak domácích je obrovský.
53:42'
Canucks hrají aktivně, usadili se před brankou soupeře, kde kombinují. Elias Pettersson trefil tyč.
53:16'
Přesilovku hrají domácí, hosté nyní vyhodili přes všechny čáry, a tak mají čas na drobný odpočinek.
52:57'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nathan Beaulieu – 2 min., hákování).
52:28'
Adam Lowry (Winnipeg) byl hodně blízko skórování, ale neuspěl z bezprostřední blízkosti.
50:33'
Hostující celek proměnil přesilovou hru a dostává se do vedení. Tvrdou ránou od modré čáry uspěl NEAL PIONK. Asistence: Pierre-Luc Dubois a Nikolaj Ehlers.
50:06'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, přesilovku nyní hrají hosté.
49:44'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brandon Sutter – 2 min., vysoká hůl).
49:11'
Neal Pionk (Winnipeg) se ve svém pásmu opřel do kotouče a vyhodil jej přes všechny čáry. Oslabení Jets pomalu končí.
48:40'
Winnipeg vyhazuje přes všechny čáry, Braden Holtby musel rozehrávat od své branky.
48:09'
Přesilovku hrají domácí, ale nemohou se dostat do útočného pásma.
47:48'
Quinn Hughes (Vancouver) pálil od modré čáry, jeho ránu brankář vyrazil, a pak si už poradila obrana Canucks, která rychle vyhodila.
47:25'
Bo Horvat (Vancouver) pálil rychle v přesilovce, jeho rána se od tyče odrazila zpět do hry.
46:45'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Derek Forbort – 2 min., hákování).
46:40'
Vancouver má ponechanou výhodu.
45:43'
Je vyrovnáno. Tvrdou ránu vyslal MARK SCHEIFELE. Puk propadl domácímu brankáři a útočící hráč přetlačil obránce v brankovišti, a tak doklepl kotouč za brankovou čáru. Asistence: Blake Wheeler.
45:02'
Úvodní pasáž třetí třetiny je pryč, Jets špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění.
44:40'
Jets rychle otáčí směr hry, Mason Appleton (Winnipeg) chtěl zakončovat, ale kotouč netrefil podle představ.
44:15'
Sledujeme rychlý hokej v úvodu třetí třetiny, hosté svou přesilovku proměnit nedokázali.
42:40'
Vancouver vyhazuje do středního pásma, a tak může vystřídat.
42:15'
Paul Stastny (Winnipeg) se dostal před brankou k puku, ale neodkázal jej přesněji poslat na branku. Gólman Canucks kryje.
41:18'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Nils Höglander – 2 min., hákování).
41:11'
Tanner Pearson (Vancouver) se dostal do dobré střelecké pozice, ale brankáře nepřekonal.
40:56'
Kyle Connor (Winnipeg) se propracoval do střelecké pozice. S jeho pokusem si obrana dokázala poradit.
40:33'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Pierre-Luc Dubois (Winnipeg) se prosadil jako jediný ve druhé třetině. Po čtyřiceti minutách hry vede domácí Vancouver jen o gól.
40:00'
39:33'
Brock Boeser (Vancouver) nedokázal před brankou soupeře nic vymyslet, Elias Pettersson následně minul.
39:10'
Bo Horvat (Vancouver) dostal kotouč do útočného pásma, ale jeho rána od modré čáry postrádala přesnost.
39:00'
Poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:23'
Sledujeme dramatickou pasáž hry, domácí se pokouší navýšit znovu své vedení, hosté hrají zodpovědně.
37:38'
Connor Hellebuyck (Winnipeg) neudržel kotouč v rukavici, vypadl mu a těsně doklouzal vedle branky. Nechybělo mnoho a domácí skórovali.
37:10'
Nathan Beaulieu (Winnipeg) nahodil kotouč do útočného pásma, ale obrana Canucks si dokázala poměrně snadno poradit.
36:48'
Vancouver rozehrává od své branky, Tyler Myers (Vancouver) se pokoušel dostat do zakončení, ale minul puk.
35:21'
Po komerční přestávce pokračuje utkání dál. Jets posíleni vstřelenou brankou dál pokračují v aktivní hře.
34:37'
Po rychlé akci se dokázal hostující celek prosadit, a tak je sníženo na rozdíl jediné branky. Bleskovou akci Jets zakončoval PIERRE-LUC DUBOIS. Asistence: Blake Wheeler a Mark Scheifele.
34:24'
Pierre-Luc Dubois (Winnipeg) postupoval do útočného pásma, ale před brankou přihrávku spoluhráče nedostal.
34:02'
Hraje se hodně rychle, zbytečně se nepřerušuje a hra plyne.
33:13'
Jeden z hráčů Jets se nyní dostal do střelecké pozice, jeho rána končí vysoko nad brankou. Domácí brankář zasahovat nemusel.
31:40'
Quinn Hughes a Elias Pettersson postupovali do útočného pásma, ale ani jeden z nich nedokázal nic vymyslet.
31:10'
Sledujeme aktivní hru domácích, Brandon Sutter pálil na vzdálenější tyč, ale minul branku.
30:43'
Komerční přestávka.
30:37'
Canucks špatně rozehráli, u puku byl první obránce Jets, a proto se píská zakázané uvolnění.
30:24'
Hostující celek vybojoval útočné pásmo, Trevor Lewis (Winnipeg) ale nic vymyslet nedokázal.
30:07'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině, sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
28:47'
Domácí brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Mnoho šancí jsme ve druhé třetině zatím neviděli.
28:06'
Mason Appleton (Winnipeg) hledal spoluhráče, Andrew Copp (Winnipeg) pálil od modré čáry, ale rána byla nepřesná.
27:38'
Braden Holtby (Vancouver) měl před svou brankou nepřehlednou situaci, kotouč se pohyboval v brankovišti, ale nepřešel brankovou čáru.
26:51'
Hostující celek se pokoušel dostat se do útočného pásma, ale je píská no postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
25:39'
Braden Holtby (Vancouver) kryje ránu, kterou vyslal z dobré pozice hostující Josh Morrissey.
25:15'
Tucker Poolman (Winnipeg) se vracel za svou branku, ale podklouzl, jeho zaváhání napravil kolega.
24:44'
22:10, tak vypadá statistika střel v tomto zápase. Adam Lowry rychle zakončoval, ale brankář Vancouveru byl připravený.
23:37'
Connor Hellebuyck (Winnipeg) přerušuje hru, buly před jeho brankou.
23:00'
J. T. Miller (Vancouver) obkroužil branku a rychle zakončoval do odkryté části branky, ale brankář Jets se výborně natáhl a střelu zastavil.
22:40'
Blake Wheeler (Winnipeg) pálil rychle po buly, jeho rána byla zblokovaná.
22:33'
Jets se nyní stabilněji usadili v útočném pásmu, kde vybojovali vhazování.
22:12'
Paul Stastny (Winnipeg) čekal na přihrávku před brankou, ale kotouč se k němu nedostal. Obrana Canucks byla připravená.
21:40'
Zack MacEwen (Vancouver) to vzal na sebe, obkroužil branku, ale vypálit nedokázal.
21:20'
Sledujeme rychlý úvod druhé třetiny.
20:01'
Brandon Sutter a Elias Pettersson se dokázali prosadit v první třetině, a tak po úvodních dvaceti minutách vede střelecky aktivnější Vancouver o dvě branky.
20:00'
19:30'
Už se pravděpodobně nic nestane.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině. Jets měli velkou šanci, al jeden z hráčů neuspěl. Na druhé straně Tanner Pearson minul branku.
17:32'
Ofsajd na straně Jets, buly ve středním pásmu.
17:06'
Adam Lowry (Winnipeg) pronikal do útočného pásma, ale domácí obrana jej nenechala vypálit.
16:30'
17:7, tak vypadá statistika střel na branku, domácí diktují tempo hry, vedou o dvě branky a soupeři mnoho prostoru nedávají.
15:40'
Aktivněji hrající domácí celek navyšuje své vedení, po pěkné akci se prosazuje ELIAS PETTERSSONm který dokázal rychle poslat kotouč do horní části branky. Důrazná hra Canucks se vyplatila. Asistence: Brock Boeser a J. T. Miller.
15:01'
Bo Horvat (Vancouver) se po pěkné a rychlé akci spoluhráčů dostal do zakončení, ale nedokázal se prosadit, Connor Hellebuyck (Winnipeg) ho vychytal.
14:42'
Winnipeg se nyní propracoval do útočného pásma, následně musel Connor Hellebuyck (Winnipeg) zasahovat proti střele od modré čáry.
14:23'
Ofsajd se píská proti Jets, komerční přestávka, a pak buly ve středním pásmu.
14:01'
Sledujeme klidnější pasáž hry, aktivnější jsou domácí, střelecky vedou 15:5, ale prosadili se jen jednou.
13:04'
Tucker Poolman (Winnipeg) od modré čáry nedokázal trefit branku. Následně Blake Wheeler z bezprostřední blízkosti minul.
12:30'
Kyle Connor (Winnipeg) mohl v situaci dva na jednoho přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení. S jeho pokusem neměl brankář žádnou práci, rána končí vedle.
12:09'
11:03'
J. T. Miller (Vancouver) pálil od modré čáry, jeho tvrdou ránu kryje pozorný Connor Hellebuyck. Buly před jeho brankou.
10:25'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Canucks rozehrávají od své branky, ale Jets se zodpovědně brání a nedávají soupeři mnoho prostoru.
09:49'
Nate Schmidt (Vancouver) to vzal na sebe, jako obránce vypálil od modré čáry, jeho pokus končí mimo branku.
09:16'
Přesilovku hraje domácí celek, který musí rozehrávat od své branky, následně se hráči Canucks rychle dostali do útočného pásma.
09:10'
08:02'
Domácí se dostali do ofsajdu, komerční přestávka.
07:40'
Winnipeg rozehrává od své branky, sledujeme rychlou pasáž hry. Kromě vstřelené branky na nějakou výraznější šanci čekáme.
07:08'
Tanner Pearson nabral rychlost ve středním pásmu, jeho rána byla zastavená brankářem, Nils Höglander se k zakončení nedostal.
06:32'
Zakázané uvolnění se nepíská, hosté musí od své branky rozehrávat, vypadalo to, že Canucks špatně vyhodili.
06:08'
K výraznější šanci se hráči Winnipegu nedostali, směr hry se rychle otáčí.
06:00'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou, Jets mají možnost získat útočné pásmo.
05:53'
Braden Holtby (Vancouver) kryje kotouč, buly před jeho brankou.
05:31'
Jay Beagle (Vancouver) z bezprostřední blízkosti zakončoval, brankáře prostřelit rychlou střelou nedokázal.
05:04'
Domácí sice dostali hru ze svého pásma, ale k ohrožení branky soupeře se nedostali. Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
04:40'
Tucker Poolman (Winnipeg) se pokoušel rychle vyrovnat, jeho rána z bezprostřední blízkosti byla zblokovaná. Gólman zasahovat nemusel.
03:38'
Domácí celek se dostává do vedení, kotouč se po střele Benna nečekaně odrazil, čehož využil BRANDON SUTTER, který zakončoval do odkryté části branky. Asistence: Jordie Benn.
03:32'
Další přerušení hry, buly před brankou Jets.
03:25'
Nils Höglander (Vancouver) je autorem další střely, tentokrát si brankář Connor Hellebuyck dokázal poradit. Buly před jeho brankou.
03:04'
Jets přišli o kotouč ve svém pásmu, následně se pokoušeli domácí něco vymyslet, ale neměli dostatek času na přípravu střely.
02:30'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Zack MacEwen – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Derek Forbort – 5 min., bitka).
01:55'
Mason Appleton (Winnipeg) přihrával před branku, kde hledal spoluhráče, ale obrana Canucks si nyní dokázala poradit a nenechala soupeře vypálit.
01:22'
0:2, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Aktivněji do něj vstoupili hosté.
01:00'
Kyle Connor (Winnipeg) dostal kotouč do útočného pásma, ale obrana si dokázala v pohodě poradit.
00:09'
Hra je rychle přerušená, zakázané uvolnění vrací hru před branku Jets.
00:01'

Vancouver Canucks: Holtby (Demko) – Edler, Schmidt, Q. Hughes, Jo. Benn, Juolevi, T. Myers – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat, Höglander – MacEwen, B. Sutter, Gaudette – Roussel, Beagle, Virtanen.

Winnipeg Jets: Brossoit (Hellebuyck) – Niku, Poolman, Forbort, Pionk, Beaulieu, DeMelo – Dubois, Scheifele, Wheeler – Connor, Stastny, Ehlers – Copp, Lowry, Appleton – Perreault, N. Thompson, Lewis..
Poslední vzájemný zápas se odehrál 20. února a hostující Jets vyhráli 2:0. Trefili se Scheifele a Appleton.
Vancouver Canucks nastoupil do 21 zápasů s bilancí 7-1-1-12 a získal 17 bodů. V tabulce Severní divize je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál dva. Poradil si s Calgary Flames 3:1 a 5:1. Tým nestačil na Flames 1:3, 3:4 v prodloužení a Winnipeg Jets 0:2.
Winnipeg Jets odehrál 17 zápasů s bilancí 8-2-1-6 a získal 21 bodů. V tabulce Severní divize je na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál tři. Poradil si s Ottawou Senators 5:1, Edmontonem Oilers 6:5 a Vancouverem Canucks 2:0. Tým nestačil na Ottawu Senators 1:2 a na Edmonton Oilers 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Winnipeg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.