NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : San Jose - 22. dubna 2021   03:30

Vegas
Vegas
06:51' Marchessault (W. Karlsson, Martinez) • 32:52' Mark Stone (Pacioretty, Theodore) • 39:10' Tuch (Theodore, Marchessault) • 53:18' Marchessault (Janmark) • 59:05' Janmark (Marchessault)
5:2
(1:1, 2:1, 2:0)
San Jose
San Jose
02:38' Meier  (Kellman) • 31:07' Hertl  (Marleau, E. Karlsson)
Vegas
M.-A. Fleury (Lehner) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty (A), Mark Stone (C), Stephenson – Marchessault, W. Karlsson, Tuch – W. Carrier, Sikura, Reaves – Janmark, Nosek.
Morton, Anderson – Flemington, Gawryletz
T-Mobile Arena, Las Vegas
3 950 diváků
San Jose
Kořenář (M. Jones) – Ferraro, Burns, Knyžov, E. Karlsson, R. Šimek, Vlasic – E. Kane, Couture (C), Gregor – Balcers, Hertl (A), Marleau (A) – Meier, Gambrell, Labanc – Leonard, Kellman, Donato.

Marc-Andre Fleury (VEG) – 31 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,9%, odchytal 60:00
Hokejisté Las Vegas díky povedené druhé polovině zápasu vyhrávají 5:2 a získávají dva body do tabulky. Hostující Josef Kořenář podal velmi dobrý výkon, ale prohře svého celku nezabránil. Vegas se stává prvním týmem, který postupuje do play-off. Jonathan Marchessault získal čtyři kanadské body, za hosty se trefil Tomáš Hertl.
59:05'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Jonathan Marchessault hattrick mít dnes nebude, přenechal kotouč spoluhráči. Tím byl MATTIAS JANMARK, který do prázdné branky dává gól. Asistence: Jonathan Marchessault.
58:21'
Erik Karlsson (San Jose) těžkou situaci zvládl, Stone nevypálil.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Sharks se nastěhovali do útočného pásma.
57:43'
Hosté hrají bez brankáře.
57:43'
Logan Couture (San Jose) se dostal do útočného pásma, ale jeho ránu poměrně snadno kryje domácí brankář.
57:16'
56:50'
Alex Tuch (Vegas) se pokoušel prosadit v útočném pásmu, ale obrana mu nedala prostor.
55:48'
Hostující celek hraje přesilovku, ale domácí celek se zatím dobře brání.
55:20'
Kevin Labanc (San Jose) pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje Marc-Andre Fleury.
55:16'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká William Carrier.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. domácí Vegas vede o dvě branky.
54:35'
Josef Kořenář (San Jose) kryje ránu od modré čáry. Komerční přestávka.
54:03'
Sharks bojují, pokouší se co nejrychleji snížit. Ale zatím jim nedává domácí obrana mnoho prostoru.
53:18'
Vegas navyšuje své vedení. Rychlou ránou bez přípravy prostřelil Josefa Kořenáře JONATHAN MARCHESSAULT. Dává svou druhou branku v tomto zápase. Tentokrát poslal kotouč přesně do horního rohu branky, s tím nemohl brankář nic dělat. Asistence: Mattias Janmark.
53:00'
Utkání pokračuje dál.
52:55'
Patrick Marleau (San Jose) pálil od modré čáry, Marc-Andre Fleury kryje puk. Komerční přestávka.
52:25'
Delší dobu se nepřerušuje, sledujeme plynulejší pasáž hry.
52:02'
Erik Karlsson (San Jose) vyhodil přes všechny čáry na branku Vegas, takže se zakázané uvolnění nepíská.
51:42'
Sledujeme dramatickou pasáž hry.
51:25'
Alex Tuch (Vegas) a Brayden McNabb kombinovali v útočném pásmu, rána končí vedle.
50:58'
Brayden McNabb (Vegas) ani Alex Tuch (Vegas) nedokázali své velké šance proměnit.
50:26'
Ryan Donato (San Jose) měl obrovskou šanci, ale Marc-Andre Fleury skvěle dokázal vytáhnout kotouč mířící do branky.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:22'
Tomáš Nosek (Vegas) pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje poměrně snadno Josef Kořenář.
49:03'
Rudolfs Balcers (San Jose) se dostal do útočného pásma, jeho rána od mantinelu byla zblokovaná.
48:25'
Shea Theodore (Vegas) to zkoušel z levého kruhu, jeho rána na vzdálenější tyč nebyla přesná.
47:43'
Domácí hokejisté se nyní dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
47:22'
Jonathan Marchessault (Vegas) vypálil, jeho ránu kryje Josef Kořenář. Komerční přestávka.
47:14'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry.
46:43'
Špatnou přihrávkou se hostující celek dostal z útočného pásma. Sharks rozehrávají od své branky.
46:29'
Brent Burns (San Jose) rychle rozehrával od své branky, zakázané uvolnění se nepíská. Hosté se dostali ke střele. Šimkova rána byla zblokvaná.
45:35'
Domácí celek uklidnil hru, Vegas se snaží co nejrychleji dostat se do útočného pásma.
45:04'
Marc-Andre Fleury (Vegas) přerušil hru, Timo Meier (San Jose) jej prostřelit nedokázal. Hra je přerušená. Buly před brankou Vegas. Sharks hrají aktivně.
44:43'
Marc-Andre Fleury (Vegas) za pomoci obránců dokázal přečkat velkou příležitost soupeře.
43:53'
Vegas vybojovalo buly v útočném pásmu, ale nevyhrálo ho. Směr hry se tedy otáčí.
43:29'
Alex Pietrangelo (Vegas) nejprve minu blafákem branku. Následně puk znovu ukryl do své výstroje brankář Sharks.
43:12'
Alex Pietrangelo (Vegas) se krásně uvolnil ke střele, ale jeho tvrdá rána minula branku.
42:53'
Chandler Stephenson (Vegas) z kruhu trefil jen rameno brankáře. Josef Kořenář své spoluhráče znovu podržel.
42:45'
Nicolas Hague (Vegas) pálil od modré čáry, Josef Kořenář kryje i tento pokus.
42:23'
Dylan Sikura (Vegas) to vzal na sebe, jeho tvrdá rána končí mimo branku.
42:00'
Zach Whitecloud (Vegas) pálil po Noskově přihrávce z první. Jeho rána končí vedle branky.
41:16'
Logan Couture (San Jose) se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána byla obranou Vegas zblokovaná.
40:40'
Alex Pietrangelo (Vegas) rozehrával od své branky, následně se domácí dostali do útočného pásma, ale nikdo nevystřelil.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Ve druhé třetině se prosadil Tomáš Hertl, který poslal Sharks do vedení. Za domácí srovnal Mark Stone a v poslední minutě Alex Tuch poslal Vegas do vedení.
40:00'
39:10'
Poprvé v zápase jde domácí celek do vedení. Jonathan Marchessault dostal puk do útočného pásma. Následně od modré čáry mohl pálit Theodore. Místo střely našel zcela volného u tyče spoluhráče. ALEX TUCH si zpracoval kotouč a poslal jej do horní části branky. Asistence: Shea Theodore a Jonathan Marchessault.
39:00'
Poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:53'
Ryan Donato (San Jose) pálil, ale Marc-Andre Fleury byl pozorný a puk odkryl do rukavice. Buly před jeho brankou.
38:37'
Golden Knights znovu posílají kotouč za branku Josefa Kořenáře.
38:17'
Kevin Labanc (San Jose) pálil nepřesně, následně Vegas vyhodilo přes všechny čáry.
37:48'
Chandler Stephenson (Vegas) se znovu dostal sám před branku Sharks, ale poskakující kotouč nezpracoval podle představ.
37:24'
Domácí dostali hru do útočného pásma, kde se pokoušeli získat nějaký čas.
37:03'
Logan Couture (San Jose) pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná.
36:50'
Přesilovku si zahraje hostující celek.
36:50'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Tuch – 2 min., hrubost).
36:07'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině. Josef Kořenář (San Jose) kryje další střelu Vegas.
35:40'
San Jose dostalo kotouč do útočného pásma, ale na branku tým vypálit nedokázal. Rozehrávat tak mohou domácí.
35:20'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
35:16'
Chandler Stephenson (Vegas) se na sebe zlobí, situaci mohl vyřešit podstatně lépe. Josef Kořenář ukryl puk do rukavice. Komerční přestávka.
34:50'
Golden Knights propadli, Dylan Gambrell (San Jose) se z ničeho nic dostal do brejku, ale Marc-Andre Fleury dobře zasáhl.
34:30'
Hosté se usadili v útočném pásmu. Nosek vybojoval kotouč a rychle otáčí směr hry.
34:10'
Sledujeme rychlý hokej, Vegas se pokouší získat poprvé v zápase vedení, ale Sharks se zodpovědně brání.
32:52'
Vegas využívá přesilovku a srovnává na 2:2. Velmi podobně jako v předchozím zápase se i nyní prosazuje MARK STONE. Puk dostal k brance a rychlou střelou na vzdálenější tyč srovnává stav zápasu. Max Pacioretty získává 600. bod v NHL. Asistence: Max Pacioretty a Shea Theodore.
32:32'
Max Pacioretty (Vegas) pálil, jeho rána byla zblokovaná.
32:06'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Mario Ferraro – 2 min., držení).
31:07'
San Jose právě vstřelilo branku!
Hosté jdou díky nedůrazné hře Vegas do vedení. K odraženému puku se dostal TOMÁŠ HERTL. Jeho tvrdá rána zapadla přesně do branky. Marc-Andre Fleury ne nepřesunul 14. gól pro Hertla v sezoně. Asistence: Patrick Marleau a Erik Karlsson.
30:55'
Komerční přestávka.
30:46'
Ryan Donato (San Jose) si dobře najel před branku, ale vypálit nedokázal.
30:11'
Dostali jsme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině, stále platí vyrovnaný stav. Ve druhé třetiny 4:4 střely na branku.
29:25'
Chandler Stephenson (Vegas) se dostal do brejku, ale brankář jej vychytal.
29:08'
Alex Pietrangelo (Vegas) od modré čáry minul branku. Následně jeho spoluhráči přišli o útočné pásmo.
28:32'
Marc-Andre Fleury (Vegas) musel za svou branku, odkud rozehrával. Následně se William Karlsson (Vegas) sice dostal do útočného pásma, ale nevypálil.
27:50'
Na nějakou výraznější šanci ve druhé třetině zatím čekáme.
27:18'
Shea Theodore (Vegas) rozehrává od své branky, následně se domácí dostali do útočného pásma, kde kombinují.
26:46'
22:10, tak vypadá statistika střel na branku.
26:26'
Dylan Sikura a Tomáš Nosek se dostali do útočného pásma, ale svou šanci neproměnili.
26:12'
Vegas se pokoušelo dostat do útočného pásma, ale puk vypadl z hrací plochy. Komerční přestávka.
25:00'
Prvních pět minut hry ze druhé třetiny je pryč, domácí měli k dispozici přesilovky, které neproměnili.
24:18'
Tomáš Hertl (San Jose) se pokoušel dostat do útočného pásma, což se mu podařilo. Následně od modré pálil Erik Karlsson.
24:06'
Noah Gregor (San Jose) pálil z levé strany, jeho projektil v pohodě kryje brankář Vegas. Buly před jeho brankou.
23:38'
23:31'
Max Pacioretty (Vegas) minul branku, to byla poslední akce v přesilovce.
22:54'
Chandler Stephenson (Vegas) dostal hru do útočného pásma, následně domácí kapitán minul branku.
22:20'
William Karlsson (Vegas) pálil, Josef Kořenář vyrazil a Nikolaj Knyžov vyhodil přes všechny čáry.
21:54'
Znovu musí domácí hokejisté bojovat o útočné pásmo. San Jose zodpovědně brání.
21:38'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Erik Karlsson – 2 min., hákování).
21:33'
21:10'
Sharks vyhazují přes všechny čáry, zdá se, že toto oslabení v pohodě zvládnou.
20:56'
Mark Stone (Vegas) dostal puk před odkrytou část branky, ale kotouč netrefil.
20:26'
Domácí se nemohou dostat do útočného pásma, Sharks velmi dobře brání.
20:01'
Vegas pokračuje v přesilovce.
20:01'
19:8, tak vypadá statistika střel na branku v první třetině. Vegas rychle inkasovalo, následně se podařilo domácím vyrovnat. Zatím platí nerozhodný stav 1:1.
20:00'
19:55'
Dva dobré zákroky si připsal hostující brankář v samotném závěru. Josef Kořenář podržel své spoluhráče.
19:32'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Marc-Édouard Vlasic – 2 min., podrážení).
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:56'
Dylan Sikura (Vegas) se dostal do velké šance, při svém debutu za Vegas. Sám před brankářem trefil jen betony brankáře. Hra je přerušená.
18:41'
Vhazovat se bude před brankou Vegas, domácí se dopustili zakázaného uvolnění.
18:09'
Domácí hokejisté nyní kontrolují hru, Max Pacioretty měl velkou šanci, ale brankáře Sharks nepřekonal.
17:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, stále platí nerozhodný stav. Vegas muselo dotahovat.
16:25'
Mattias Janmark (Vegas) dostal hru do útočného pásma, následně pálil od modré čáry Alex Pietrangelo. Jeho projektil kryje Josef Kořenář.
15:35'
Domácí celek rozehrává od své branky, Vegas se ovšem nedokázalo dostat do útočného pásma, píská se zakázané uvolnění.
15:12'
15:08'
15:08'
Marc-Andre Fleury (Vegas) na poslední chvíli zastavil střelecký pokus soupeře. Noah Gregor měl před sebou odkrytou část branky, ale skvěle zasáhl domácí brankář.
14:50'
Oslabení domácí celek zvládl, nyní sledujeme už hru pět na pět.
14:20'
Brayden McNabb (Vegas) se dostal do střelecké pozice, ale brankáře neprostřelil.
14:07'
13:41'
Max Pacioretty (Vegas) se dostal do brejku, tváří v tvář neprostřelil brankáře soupeře. Josef Kořenář (San Jose) si připsal dobrý zákrok.
13:30'
Nyní už přesilovka Sharks 5:4.
13:00'
Hostující celek hraje aktivně, Erik Karlsson pálil dvakrát, ale neprostřelil brankáře Vegas.
12:31'
Jeden z hráčů Sharks pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
12:12'
Vegas nyní hraje v oslabení 3 na čtyři.
12:07'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Shea Theodore – 2 min., nedovolené bránění).
12:00'
Hostující celek rozehrává od své branky, Erik Karlsson (San Jose) pálil z dobré pozice, ale neprostřelil brankáře.
11:28'
Sledovat tedy budeme hru čtyři na čtyři.
11:26'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brent Burns – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Max Pacioretty – 2 min., krosček).
11:26'
Tomáš Nosek (Vegas) dostal přihrávku mezi kruhy, ale Josef Kořenář byl připravený. Následně se na ledě strhla potyčka.
11:04'
Domácí přišli o útočné pásmo, rychle se dostali do obranné třetiny, ale San Jose vypálit na branku nyní nedokázalo.
10:27'
Špatná rozehrávka Sharks znamená zakázané uvolnění.
10:20'
Hostující celek kontroluje hru, sledujeme poněkud klidnější pasáž hry.
10:01'
11:5, tak vypadá statistika střel na branku.
09:44'
Brent Burns (San Jose) se dostal do útoku, vyslal tvrdou ránu a Marc-Andre Fleury tak tak ramenem zasáhl.
09:19'
Sharks se usadili v útočném pásmu, hned dvě střely vyslal hostující celek a Marc-Andre Fleury měl hodně práce.
09:02'
Alec Martinez (Vegas) pálil jako obránce od modré čáry, ale trefil jen obránce.
08:04'
Alex Tuch (Vegas) se dostal do střelecké pozice, ale neprostřelil brankáře. Josef Kořenář své spoluhráče podržel.
06:51'
Máme srovnáno na 1:1. Domácí se usadili v útočném pásmu. William Karlsson našel před brankou volného JONATHANA MARCHESSAULTA. Ten si počkal na pohyb brankáře, a pak kotouč poslal ke vzdálenější tyči. Asistence: William Karlsson a Alec Martinez.
06:10'
Alex Pietrangelo (Vegas) rozehrává, ale jeho spoluhráči se do útočného pásma nedostali, akci zakončuje postavení mimo hru.
06:03'
Kotouč vypadl z hrací plochy, buly ve středním pásmu. Komerční přestávka.
05:24'
Po buly ve středním pásmu pokračuje zápas dál, Marc-Andre Fleury rozehrával za svou brankou.
05:17'
Sledujeme klidnější pasáž hry, Vegas se pokouší vrátit k aktivní hře, ale akci domácích ukončuje ofsajd.
04:31'
Chandler Stephenson (Vegas) to vzal na sebe, jeho akci chybělo přesnější zakončení.
03:51'
Jonathan Marchessault (Vegas) dostal kotouč do útočného pásma, obrana Sharks pokus od modré čáry zblokovala.
02:38'
Tradiční začátek z pohledu Vegas. Po aktivní hře Golden Knights inkasují branku. Před brankou zůstal neobsazený TIMO MEIER, který těžil z přihrávky Kellmana. Asistence: Joel Kellman.
02:23'
Tomáš Nosek (Vegas) zakončoval bekhendem, ale neuspěl.
01:40'
Domácí hokejisté začali aktivně a hostující brankář musí být pozorný.
01:30'
Max Pacioretty (Vegas) se dostal do brejku, ale Josef Kořenář předvedl velmi dobrý zákrok. Následně si poradil i se střelou od modré čáry.
01:00'
Jonathan Marchessault (Vegas) se pokoušel dostat do zakončení, ale Josef Kořenář byl přípravený.
00:21'
Jako první se Vegas dostalo do útočného pásma. Hosté rychle otočili hru a Hertl pálil. Jeho rána byla zblokovaná.
00:01'
Úvodní buly pro domácí, zápas začíná.
00:01'

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lehner) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty, Mark Stone, Stephenson – Marchessault, W. Karlsson, Tuch – W. Carrier, Reaves, Janmark – Nosek.

San Jose Sharks: Kořenář (M. Jones) – Ferraro, Burns, Knyžov, E. Karlsson, R. Šimek, Vlasic – E. Kane, Couture, Gregor – Balcers, Hertl, Marleau – Meier, Gambrell, Labanc – Leonard, Kellman, Donato..
Hokejisté Las Vegas hrají ve velké pohodě a pokud získají ze zápasu alespoň bod, mají jistotu postupu do play-off.
Tento zápas se bude hrát na Stripu v Las Vegas v T-Mobile Areně. Utkání by měly sledovat necelé čtyři tisíce diváků přímo v hale.
Vegas Golden Knights jsou v čele Západní divize, aktuálně mají bilanci 25-7-2-11 a získali 66 bodů. Nyní drží sérii sedmi výher v řadě. V posledních pěti zápasech porazili Los Angeles Kings 4:2 a 6:2. Dále Anaheim Ducks 4:0 a 5:2. V zatím posledním zápase tým porazil San Jose Sharks 3:2 v nájezdech.
San Jose Sharks jdou v tabulce Západní divize na šesté pozici s bilancí 12-6-5-22 a ziskem 41 bodů. Z posledních pěti zápasů tým všechny prohrál. Nestačil na Anaheim Ducks 0:4 a 1:4,na Minnesotu Wild 2:3 a 2:5. V zatím posledním zápase prohrálo San Jose ve Vegas na nájezdy 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a San Jose Sharks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.