NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Edmonton - 18. dubna 2021   01:00

Winnipeg
Winnipeg
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
Edmonton
Edmonton
31:59' Barrie  (McDavid, Yamamoto) • 46:37' Puljujärvi  (McDavid, Draisaitl) • 52:57' Chiasson  (Barrie, Draisaitl)
Winnipeg
Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), Poolman, Forbort, Pionk, Stanley, DeMelo – Connor, Scheifele (A), Dubois – Copp, Stastny, Ehlers – Perreault, Lowry (A), Appleton – Harkins, N. Thompson, Lewis.
Schlenker, Nicholson – Barton, Toomey
Bell MTS Place, Winnipeg
Edmonton
M. Smith (Koskinen) – Nurse (A), Barrie, K. Russell, A. Larsson (A), Jones, Bear – Draisaitl, McDavid (C), Puljujärvi – Kahun, Haas, Yamamoto – Kassian, Nygärd, Chiasson – D. Shore, Khaira, J. Archibald.

Tři hvězdy utkání
1. Tyson Barrie (EDM)
1+1
2. Mike Smith (EDM) 26 zákroků
3. Alex Chiasson (EDM) 1+0
Česká a slovenská stopa
Český ani slovenský hráč do zápasu nenastoupil.
Kdo se postavil do brankoviště?
Connor Hellebuyck (WPG)
– 22 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,0%, odchytal 57:59
Mike Smith (EDM) – 26 zákroků, 0OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00
Hostující Winnipeg Jets vyhrává tento zápas na půdě soupeře 3:0 a zaslouženě získává body z tohoto utkání. Winnipeg nedokázal ani jednou překonat brankáře soupeře. Za Oilers skórovali Tyson Barrie, Jesse Puljujärvi a Alex Chiasson.
59:43'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nate Thompson – 2 min., podrážení).
59:30'
Už se podle všeho nic nestane.
59:10'
Connor Hellebuyck (Winnipeg) se musel vrátit do branky, vhazovalo se před jeho svatyní.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:50'
Mark Scheifele zakončoval, ale brankáře prostřelit nedokázal.
58:20'
Oddechový čas pro domácí.
58:20'
Mike Smith (Edmonton) přerušuje hru, buly před jeho brankou.
58:07'
Kyle Connor (Winnipeg) pálil, ale rána se mu podle představ nepovedla.
57:50'
Mike Smith (Edmonton) vyjel za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče. Puk ale získal domácí celek.
57:11'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí celek hraje bez brankáře.
56:10'
Zápas se rychle dohrává a domácím už mnoho času nezbývá.
55:51'
Connor McDavid (Edmonton) se dostal do zakončení, ale jeho pokus z bezprostřední blízkosti končí vedle branky.
55:27'
Mark Scheifele (Winnipeg) ani Josh Morrissey nedokázali své střelecké pokusy přesněji zakončit. Obě rány končí vedle.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině Oilers vedou nad svým soupeřem 3:0.
54:37'
Nikolaj Ehlers (Winnipeg) pálil, jeho tvrdou ránu zblkoval soupeř.
54:18'
Gaëtan Haas (Edmonton) se při vlastním oslabení dostal do útočného pásma, přesněji ale vypálit nedokázal.
54:00'
Přesilovku hraje domácí celek, vypracoval si dvě dobré střelecké pozice, ale ani jednu proměnit nedokázal.
53:43'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Tyson Barrie – 2 min., držení).
52:57'
Edmonton právě vstřelil branku!
Hostující celek navyšuje své vedení, přidává v tomto zápase druhý přesilovkový gól. Tyson Barrie (Edmonton) vypálil od modré čáry a jeho pokus před brankou tečoval nechytatelně ALEX CHIASSON. Asistence: Tyson Barrie a Leon Draisaitl.
52:17'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nikolaj Ehlers – 2 min., krosček).
52:14'
Kotouč vypadl z hrací plochy, buly ve středním pásmu.
51:06'
Connor Hellebuyck (Winnipeg) kryje kotouč, buly před jeho brankou. Komerční přestávka.
50:53'
Zack Kassian (Edmonton) hledal v situaci dva na jednoho spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit.
50:32'
Pierre-Luc Dubois (Winnipeg) rozehrával od své branky, rychle se dostal do útočného pásma, ovšem vypálit na branku nedokázal.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek před malou chvilkou navýšil své vedení. Oilers mají dvoubrankový náskok.
49:21'
Hra je přerušená, komerční přestávka.
49:01'
Zbytečně se nepřerušuje, Logan Stanley pálil od modré čáry. Jeho rána končí nad.
47:55'
Nate Thompson (Winnipeg) rychle obkroužil branku, ale kotouč do volné části branky zasunout nedokázal.
47:37'
Winnipeg se pokouší odpovědět, ale zatím na nějakou výraznější šanci čeká.
46:37'
Z ničeho nic navyšuje hostující celek své vedení. Před brankou zůstal zcela volný JESSE PULJUJÄRVI. Dostal přihrávku, a pak ránou z první poměrně snadno překonal brankáře. soupeře. Asistence: Connor McDavid a Leon Draisaitl.
46:27'
Hosté se usadili v útočném pásmu.
46:11'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
45:36'
Domácí celek se nyní usadil v útočném pásmu, Kyle Connor pálil z bezprostřední blízkosti, byl blízko gólu, ale minul branku.
45:01'
Úvodních pět minut hry ze třetí třetiny je pryč, aktivněji hraje hostující celek, který vede na střely 22:16.
43:30'
Oba týmy střídají, sledujeme klidnější pasáž hry, ve kteří třetině na nějakou výraznější příležitost čekáme.
42:15'
Connor McDavid (Edmonton) se na druhé straně dostal do zajímavé střelecké pozice, ale neuspěl. Tucker Poolman se výborně vrátil a akci soupeře zastavil.
42:00'
Josh Morrissey (Winnipeg) to vzal na sebe, jeho rána od modré čáry končí o malý kousek vedle branky.
41:47'
Logan Stanley (Winnipeg) byl u kotouče první, píská se zakázané uvolnění proti hostujícímu celku.
41:19'
Sledujeme klidnější pasáž hry, oba celky nyní střídají, ani jeden tým se nemůže dostat do útočného pásma stabilněji.
40:50'
Utkání pokračuje třetí třetinou, zatím vede hostující celek o jednu branku.
40:01'
Tyson Barrie (Edmonton) se zatím jediným střelcem zápasu, ve kterém tedy vede hostující Edmonton na ledě Winnipegu 1:0.
40:00'
39:40'
Jets dostali kotouč bezpečně daleko od své branky.
39:27'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:50'
Leon Draisaitl ani Jesse Puljujärvi nedokázali své dobré střelecké pozice proměnit ve výraznější střelu.
38:32'
38:23'
Neal Pionk (Winnipeg) rozehrává od své branky, přesilovka Jets pomalu končí.
37:46'
Kyle Connor (Winnipeg) pálil od modré čáry nepřesně, předtím jeho spoluhráč neproměnil brejk.
37:36'
Oilers se dostali do dobré střelecké pozice při vlastním oslabení, ale brankář znemožnil přihrávku.
36:32'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Jujhar Khaira – 2 min., držení).
36:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině. Jujhar Khaira se dostal do útočného pásma, ale nevystřelil.
35:26'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Hostující celek vede o jednu branku.
34:38'
Josh Morrissey (Winnipeg) pálil jako správný obránce od modré čáry, jeho rána nebyla špatná, ale brankář si dokázal poradit, obrana následně odehrála puk do bezpečí.
34:05'
Kris Russell (Edmonton) to vzal na sebe, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale brankář byl připravený a kotouč vyrazil před sebe.
32:50'
11:18, tak vypadá statistika střel a branku, aktivněji hrající hosté se dostali do vedení.
31:59'
Přesilovka je úspěšná, hostující celek se dostává do vedení. Po rychlé kombinaci uspěl ránou od modré čáry neobsazený TYSON BARRIE. Asistence: Connor McDavid a Kailer Yamamoto.
31:33'
Connor McDavid (Edmonton) rozehrával další útočnou akci, hosté se usadili před brankou soupeře, ale skóre se zatím nemění.
31:30'
Connor Hellebuyck (Winnipeg) kryje kotouč, puk je před brankovou čárou, bude se vhazovat.
31:12'
Kailer Yamamoto (Edmonton) a Tyson Barrie kombinovali v útočném pásmu. Náslendá rána od modré čáry postrádala přesnost.
30:50'
Přesilovku hraje hostující celek a domácí znovu vyhazují přes všechny čáry.
30:33'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Neal Pionk – 2 min., hákování).
30:01'
Leon Draisaitl (Edmonton) se pokoušel do druhé poloviny hry ve druhé třetině, zatím na nějakou výraznější šanci čekáme.
29:06'
Connor Hellebuyck (Winnipeg) kryje ránu, kterou vyslal Zack Kassian od modré čáry. Komerční přestávka.
27:46'
Nyní už sledujeme hru pět na pět, v přesilovce se hostující celek prosadit nedokázal.
27:02'
Andrew Copp (Winnipeg) se pokoušel dostat do brejku, ale hra je přerušená pro ofsajd.
26:40'
Jets vyhazují přes všechny čáry, a tak musí Tyson Barrie (Edmonton) rozehrávat od své branky.
26:10'
Leon Draisaitl (Edmonton) se dostal do dobré střelecké pozice, jeho rána z kruhu končí na tyči. Obrovská šance nebyla úspěšná.
25:23'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Logan Stanley – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
24:44'
Zbytečně se nepřerušuje, hraje se rychlý hokej. Dvě dobré příležitosti měl hostující celek, ale obě rány končí mimo branku.
24:12'
Connor McDavid (Edmonton) pronikal do útočného pásma, ale vypálit na branku přes dobrou obranu soupeře nedokázal.
23:36'
10:11, tak vypadá statistika střel na branku. Mírně aktivnější jsou hosté.
23:15'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
22:13'
Logan Stanley (Winnipeg) rozehrává od své branky, následně se domácí dostali do útočného pásma, ale vypálit nedokázali.
21:30'
Kris Russell (Edmonton) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
21:08'
Sledujeme klidný úvod druhé třetiny, hraje se zejména ve středním pásmu.
20:01'
9:10, tak vypadá statistika střel na branku, na úvodní gól čekáme. Po první třetině platí bezbrankový stav 0:0.
20:00'
19:03'
Andrew Copp (Winnipeg) pálil z dobré pozice před brankou, jeho projektil kryje brankář. Bude se vhazovat.
18:56'
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět a pět.
18:34'
Hostující celek vyhodil přes všechny čáry, domácí tedy musí rozehrávat od vlastní branky.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:43'
Kailer Yamamoto (Edmonton) pálil, jeho střelu z dobré pozice zastavil soupeř. Následně Jets vyhazují přes všechny čáry.
16:56'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Andrew Copp – 2 min., podrážení).
16:34'
Obě obrany hrají zodpovědně, mnoho vyložených šancí v tomto zápase zatím k vidění není.
15:46'
Connor Hellebuyck (Winnipeg) kryje ránu od vlastní branky, vhazovat se bude před jeho brankou.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Tucker Poolman pálil od modré čáry, jeho projektil končí vedle branky.
13:18'
Jujhar Khaira (Edmonton) se dostal v útočném pásmu k zakončení, ale jeho rána končí v ochranné síti nad brankou.
12:53'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Kyle Connor (Winnipeg) vypálit nedokázal, následně kotouč vypadl z hrací plochy.
11:44'
Po krátké přestávce pokračuje utkání dál.
11:30'
Jesse Puljujärvi (Edmonton) netrefil v útočném pásmu kotouč podle představ, následuje komerční přestávka. Puk vypadl z hrací plochy. Sledujeme dramatickou pasáž hry.
10:52'
Alex Chiasson (Edmonton) tečoval kotouč před brankou a domácí gólman tak tak zasáhl.
10:01'
Na druhé straně měl šanci jeden z hráčů Oilers, ale ani on nedokázal svou velkou šanci proměnit.
09:42'
Nikolaj Ehlers (Winnipeg) se z brejku dostal do zakončení, puk stihl v ostré pozici, ale trefil jen brankáře.
09:04'
Kailer Yamamoto (Edmonton) se znovu dostal do brejku, položil si brankáře, ale jeho beton překonal nedokázal. Velmi dobrý zákrok domácího brankáře znamená vyrovnaný stav.
08:50'
Kailer Yamamoto (Edmonton) se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale trefil jen brankáře.
08:00'
7:6, tak vypadá statistika střel na branku, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
07:15'
Hraje se rychlý hokej, oba týmy střídají. Následně puk kryje Connor Hellebuyck. Komerční přestávka.
06:30'
Adam Lowry (Winnipeg) napadal soupeřovu rozehrávku, ale neuspěl. Následně právě on zakončoval rychlou akci týmu, ale minul branku.
05:09'
Hraje se zejména ve středním pásmu, více ze hry má domácí celek, který vede na střely na branku 6:4.
04:40'
Hostující celek rozehrává od své branky, Dominik Kahun dostal puk do útočného pásma, ale Neal Pionk nenechal soupeře vypálit.
02:48'
Darnell Nurse (Edmonton) pálil od modré čáry, Connor Hellebuyck kryje jeho ránu. Buly před brankou Jets.
02:32'
Sledujeme nyní rychlejší hokej, hra se zbytečně nepřerušuje.
02:00'
Jets se usadili v útočném pásmu, ránu od modré čáry dokázal brankář vyrazit před sebe, a pak už hrála obrana.
01:28'
Darnell Nurse (Edmonton) to vzal na sebe, v jeho akci pokračoval Connor McDavid, jehož pokus zastavil brankář Winnipegu.
00:53'
Tucker Poolman (Winnipeg) se jako obránce dostal do zajímavé střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
00:19'
Sledovat budeme hru čtyři na čtyři.
00:19'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mason Appleton – 2 min., vysoká hůl).
00:16'
Mike Smith (Edmonton) kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
00:13'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Tyson Barrie – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
00:01'
Zápas brzy začne.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Poolman, Forbort, Pionk, Stanley, DeMelo – Connor, Scheifele, Dubois – Copp, Stastny, Ehlers – Perreault, Lowry, Appleton – Harkins, N. Thompson, Lewis.

Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Nurse, Barrie, K. Russell, A. Larsson, Jones, Bear – Draisaitl, McDavid, Puljujärvi – Kahun, Haas, Yamamoto – Kassian, Turris, Chiasson – D. Shore, Khaira, J. Archibald..
Poslední vzájemný zápas se odehrál 21. března a domácí Edmonton vyhrál 4:2.
Winnipeg Jets odehrál 44 zápasů s bilancí 21-6-3-14 a získal 57 bodů. V tabulce Severní divize je na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál čtyři. Poradil si s Montrealem Canadiens 4:2 a 5:0, Ottawou Senators 3:2 a Torontem 5:2.
Edmonton Oilers odehrál 42 zápasů s bilancí 23-2-2-15 a získal 52 bodů. V tabulce Severní divize je na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Calgary Flames 3:2 a Ottawou Senators 4:2 a 3:1. Tým nestačil na Montreal 2:2 v prodloužení a na Calgary Flames 0:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Winnipeg Jets a Edmonton Oilers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.