NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Vegas - 26. ledna 2022   01:00

Carolina
Carolina
24:44' Niederreiter (J. Staal, Fast) • 25:41' Trocheck (A. Svečnikov, Stepan) • 48:32' Aho (A. DeAngelo, T. Teräväinen) • 63:49' Aho (A. Svečnikov)
4:3
(0:0, 2:1, 1:2 - 1:0)
Vegas
Vegas
38:15' Patrick  (Kolesar) • 53:08' B. Howden  (Theodore, Patrick) • 57:30' Hague  (W. Carrier, Janmark)
Carolina
Rehman, Luxmore – Nagy, Kelly
PNC Arena, Raleigh
15 288 diváků
Vegas

Carolina Hurricanes byla v tomto zápase lepším týmem, a tak bere dva body za výhrou v prodloužení. Vegas vydřelo ve třetí třetině bod. Dva góly v zápase dal domácí Sebastian Aho, dobře hrál také Martin Nečas.

Carolina právě vstřelila branku!
Zaslouženě vyhrávají domácí, protože Vegas nedokázalo puk dostat ze svého pásma. Před brankou byl zcela volný a v pohodě zakončující SEBASTIAN AHO. Asistence: Andrej Svečnikov.
63:34'
Vhazovat se bude ve středním pásmu po šarvátce za brankou domácích.
63:26'
Martin Nečas neuspěl, dostal se před branku, ale trefil jen brankáře. Následně Vegas neproměnilo velkou šanci.
63:07'
Vegas mělo znovu šanci dva na jednoho, ale přihrávka byla nepovedená.
62:50'
Teuvo Teräväinen pálil, obrana Vegas dokázala kotouč zblokovat do ochranné sítě nad brankou.
62:40'
Andrej Svečnikov se tlačil do branky, ale jeho akci zastavila obrana Vegas. Následně branka vypadla ze svého postavení, bude se vhazovat.
62:12'
Domácí mají kotouč za svou brankou, odkud rozehrávají.
62:09'
Nicolas Roy měl rozhodnout tento zápas, vedl situaci tři na jednoho. Jeho pokus kryje brankář. Bude se vhazovat.
61:47'
Vincent Trocheck byl volný před brankou, ale nevypálil přesně.
61:17'
Laurent Brossoit má kotouč za svou brankou, Vegas se pokouší hrát aktivně a dostat soupeře pod tlak.
60:50'
Shea Theodore čeká na vystřídání spoluhráčů.
60:30'
Domácí hokejisté hrají aktivně, Vegas se brání tlaku soupeře.
60:18'
Andrej Svečnikov minul branku po pěkné individuální akci.
60:01'
Buly pro domácí, prodloužení začalo.
60:01'
Carolina vedla 2:0, Vegas snížilo, pak si domácí vzali dvoubrankový náskok zpět. Ve třetí třetině dokázalo Vegas srovnat, a tak uvidíme prodloužení.
Hostující hokejisté díky dobré třetí třetině vydřeli bod, oba týmy mají po bodu, bude se pokračovat prodloužením.
60:00'
59:30'
Andrej Svečnikov to zkoušel individuálně, následná rána končí vedle.
59:10'
Laurent Brossoit přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
59:00'
William Karlsson měl velkou šanci, ale jeho bekhendová rána končí vedle branky.
58:15'
Jordan Staal drží kotouč v útočném pásmu, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty ve třetí třetině.
57:47'
Laurent Brossoit kryje velkou šanci domácích, stav zápasu je vyrovnaný. Komerční přestávka.
57:30'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Je vyrovnáno, tvrdou ránou se prosazuje od modré čáry zakončující NICOLAS HAGUE. Asistence: William Carrier a Mattias Janmark.
57:00'
Shea Theodore rozehrává od vlastní branky, tři minuty zbývají do konce třetí třetiny.
56:24'
Takticky hraje Carolina velmi dobře, snaží se držet hru daleko od vlastní branky.
55:57'
Nicolas Hague se výborně dokázal vrátit a zastavil nebezpečně vypadající akci soupeře.
55:31'
Dylan Coghlan ani William Karlsson nedokázali trefit branku.
55:17'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
54:50'
Vegas se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, následně se domácí rychle dostali do pásma, Vincent Trocheck pálil nepřesně.
54:14'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Chandler Stephenson minul branku ránou od modré čáry.
54:14'
Frederik Andersen kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
53:08'
Vegas snižuje na rozdíl jediné branky, prosazuje se povedenou střelou přes obránce BRETT HOWDEN. Asistence: Shea Theodore a Nolan Patrick.
52:10'
Alex Pietrangelo prodloužil do útočného pásma, ale jeho spoluhráči rychle o pásmo přišli. Hrát mohou domácí.
51:45'
Laurent Brossoit má kotouč za svou brankou, sledujeme klidnější pasáž hry, domácí míří za výhrou v tomto zápase.
51:10'
24:20, domácí jsou střelecky aktivnější, hosté dnes hrají špatně.
51:00'
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.
50:05'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, ofsajd domácích.
49:46'
Sebastian Aho se rychle dostal do útočného pásma, kde kombinuje se spoluhráči.
49:09'
Domácí rozehrávají od své branky, Anthony DeAngelo vede rychlou akci.
48:51'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Pietrangelo – 2 min., vysoká hůl).
48:32'
Bleskově domácí využili přesilovku, tečí před brankou po střele od modré čáry se prosazuje SEBASTIAN AHO. Snadná branka pro domácí. Asistence: Anthony DeAngelo a Teuvo Teräväinen.
48:26'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Dylan Coghlan – 2 min., podrážení).
47:59'
Chandler Stephenson měl na hokejce vyrovnání, ale jeho střelu v situaci dva na jednoho výborně kryje Frederik Andersen.
47:27'
Brady Skjei rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
47:00'
Hosté se pokoušeli získat útočné pásmo, ale přihrávka nebyla přesná. Následnou akci domácí neproměnili.
46:27'
Vhazovat se bude před brankou domácích. Následně se píská přerušení hry, komerční přestávka.
46:14'
23:16, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější je domácí celek.
45:50'
Buly v obranném pásmu Vegas se bude opakovat.
45:33'
Laurent Brossoit přerušuje hru. Vhazovat se bude před brankou Vegas.
45:07'
Mattias Janmark měl šanci, ale nepřekonal brankáře soupeře. Frederik Andersen podržel své spoluhráče.
44:40'
Vegas znovu vyhazuje a fanoušci domácích jsou nespokojení.
44:16'
Mark Stone dobře hraje při vlastním oslabení, šetří čas, následně puk poslal přes všechny čáry.
44:00'
Domácí pokračují v přesilovce.
43:20'
Jevgenij Dadonov to vzal na sebe, jeho rána končí nad, Andrej Svečnikov na druhé straně neuspěl.
42:33'
Shea Theodore ani Nicolas Hague se nedokázali dostat do zakončení, následně Sebastian Aho měl obrovksou šanci, ale brankáře Vegas nepřekonal.
42:00'
Dvě minuty budeme sledovat hru čtyři na čtyři, a pak přesilovku domácích.
41:55'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Teuvo Teräväinen – 2 min., sekání).
41:31'
Zach Whitecloud dokázal vyhodit přes všechny čáry, Anthony DeAngelo se vrátil za svou branku, rychle dostal hru do útočného pásma.
41:18'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu a má hodně času.
41:03'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Pietrangelo – 2+2 min, vysoká hůl).
40:38'
Domácí celek začal aktivně, Brett Pesce pálil, ale brankář si dokázal poradit. Následně kryje brankář další střelu.
40:15'
40:01'
40:00'
39:36'
Další úspěšné vyhození Caroliny.
39:19'
Domácí v pohodě vyhazují přes všechny čáry.
39:00'
Poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:32'
Hostující celek hraje přesilovku, ale nemůže se usadit v pásmu.
38:15'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Nino Niederreiter – 2 min., zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).
38:15'
Branka platí.
38:15'
Výzva domácích – nedovolené bránění brankáři.
38:15'
Brendan Smith přišel za svou brankou o puk, Keegan Kolesar poslal puk před branku, odkud se dokázal prosadit NOLAN PATRICK. Jeho druhá branka v sezoně. Vegas z první šance snižuje. Asistence: Keegan Kolesar.
37:40'
Sebastian Aho se dostal do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
37:07'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Vegas přišlo po vlastní chybě o útočné pásmo.
36:46'
Brett Pesce se snadno dostal k zakončení, jeho rána byla zblokovaná.
36:20'
Laurent Brossoit kryje další ránu soupeře. Vegas hraje hodně špatně a v podstatě čeká na přestávku.
35:53'
Laurent Brossoit vůbec nevěděl, kde je puk, Nečas ho nedokázal poslat do odkryté části branky.
35:01'
Ofsajd Vegas, komerční přestávka. Buly ve středním pásmu.
33:44'
Vegas rozehrává od své branky, nakonec je z toho jen icing.
33:06'
Vincent Trocheck pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě nad brankou. Domácí vybojovali buly v útočném pásmu.
32:40'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, mnoho příležitostí utkání momentálně nenabízí.
32:03'
17:12, střelecky i opticky i gólově je lepší domácí celek. Vegas na nějakou výraznější šanci čeká.
31:45'
Zach Whitecloud pálil od modré čáry, jeho pokus se od tyče odrazil před branku a puk kryje brankář Frederik Andersen. Bude se vhazovat.
31:30'
Puk vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude v hostujícím útočném pásmu.
31:09'
Domácí vyhráli buly ve středním pásmu, následná rána od modré čáry byla zblokovaná.
30:59'
William Carrier pálil, v pohodě kryje puk domácí brankář. Komerční přestávka.
30:53'
30:24'
Mizerně hraje Vegas přesilovku, na nějakou výraznější šanci hosté čekají. V pohodě se domácí brání.
30:07'
Chandler Stephenson byl sice volný před brankou, ale puk se k němu nedostal.
29:45'
Alex Pietrangelo rozehrává od své branky, následně hosté v pohodě vyhodili.
29:26'
Špatně si počínali hosté, kteří se sami připravili o útočné pásmo.
29:04'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje.
28:53'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Derek Stepan – 2 min., nedovolené bránění).
28:04'
Jesper Fast zůstal volný před brankou, ale neuspěl. Dobře si počínala obrana hostů.
27:44'
17:8, domácí jsou jednoznačně lepším týmem.
27:16'
Vegas Golden Knights, pokud chtějí v tomto zápase pomýšlet na body, musí změnit všechno.
25:41'
I v tomto zápase dostalo Vegas bleskově dva góly, kolikátý zápas v sezoně to už je. VINCENT TROCHECK po skvělé přihrávce spoluhráče v pohodě zakončoval k tyči. Asistence: Andrej Svečnikov a Derek Stepan.
24:44'
Zaslouženě jdou domácí do vedení, obrana Vegas nedokázala vyhodit puk a soupeř toho využil. Dorážkou vlastní střely se prosazuje NINO NIEDERREITER. Asistence: Jordan Staal a Jesper Fast.
23:30'
Shea Theodore pálil od modré čáry, Frederik Andersen na střelu viděl a puk v pohodě ukryl do rukavice.
23:13'
Andrej Svečnikov si vypracoval další zajímavou šanci, ale i tentokrát vytáhl velmi dobrý zákrok Laurent Brossoit.
22:55'
Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu, Vegas hraje hodně pasivně.
22:41'
Domácí celek má převahu, hraje aktivně, snadno se dostává do zakončení.
21:18'
Laurent Brossoit podržel své spoluhráče, velkou šanci měl Sebastian Aho, ale nedokázal prostřelit brankáře.
20:37'
Shea Theodore pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle branky, následně Jonathan Marchessault trefil jen brankáře.
20:10'
20:01'
Utkání pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Vegas v přesilovce nevymyslelo nic, a tak po první třetině platí bezbrankový stav. Více ze hry měli v první části zápasu domácí.
20:00'
19:36'
Sebastian Aho skvěle zblokoval akci Vegas.
19:10'
Puk je znovu za brankou Vegas. Shea Theodore čeká na spoluhráče, následně i on šel střídat.
18:30'
Další vyhození přes všechny čáry, Vegas musí o útočné pásmo pracně bojovat.
18:14'
Domácí celek rychle vyhazuje přes všechny čáry.
18:10'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Seth Jarvis – 2 min., hákování).
17:52'
Sebastian Aho nabral rychlost ve středním pásmu, ale obrana ho nenechala vypálit.
17:09'
William Karlsson zkoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale neprosadil se.
16:48'
Sledujeme klidnější pasáž hry, střelecky aktivnější jsou domácí, v tomto ohledu vedou 9:5.
16:10'
Brady Skjei se dostal do zakončení, následně pálil Martin Nečas. Obrana Vegas následně vyhodila přes všechny čáry.
15:01'
Tři na dva postupovali domácí hokejisté, ale Nicolas Hague se dokázal dobře vrátit a nenechal soupeře vypálit.
14:32'
Andrej Svečnikov autorem další nebezpečné rány. Puk končí v ochranné síti nad brankou. Bude se vhazovat. Nejprve ale komerční přestávka.
14:08'
Frederik Andersen kryje rychlou ránu hostů od modré čáry.
13:37'
Jonathan Marchessault nezpracoval puk na modré čáře, následně se ale Vegas usadilo v útočném pásmu.
13:12'
Domácí celek nahodil kotouč do útočného pásma, následně pálil Teuvo Teräväinen., Laurent Brossoit si dokázal poradit.
12:32'
Domácí se prosadit nedokázali, ale byli blízko. Trefili tyč.
12:13'
Seth Jarvis poslal kotouč nad, následně se vyloučený hráč Vegas vrací do hry.
11:52'
Jaccob Slavin pálil, jeho rána byla zblokovaná, Nečas pokračuje v akci.
11:30'
Nino Niederreiter dostal rychle hru do útočného pásma, hosté nemohou vyhodit kotouč.
11:16'
Ofsajd zastavuje rychlou akci domácích, následně se bude vhazovat ve středním pásmu. Hurricanes mají velmi dobré přesilovky.
10:44'
Vegas vyhazuje přes všechny čáry, Anthony DeAngelo rozehrává od své branky.
10:13'
Ostrý test pro obranu Vegas. Andrej Svečnikov měl obrovskou šanci, trefil horní tyč.
10:13'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Chandler Stephenson – 2 min., držení).
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, zatím čekáme na první branku v zápase.
09:18'
Shea Theodore a Nicolas Roy kombinovali v útočném pásmu, ale ani jeden z nich se nedokázal dostat do střelecké pozice.
08:27'
Vypadalo to, že Vegas půjde do oslabení, ale nakonec utkání pokračuje pět na pět.
08:27'
Komerční přestávka.
08:05'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
07:38'
Jaccob Slavin vypálil, Teuvo Teräväinen tečoval puk před brankou, ale Laurent Brossoit si dokázal poradit.
06:43'
Laurent Brossoit si připsal další zákrok, hostující brankář už má čtyři zákroky, domácí zatím dva.
06:05'
Keegan Kolesar to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se přes obránce Hurricanes dostat nedokázal.
05:03'
Laurent Brossoit musel zasahovat proti střele z velké dálky. Hostující brankář situaci zvládl.
04:19'
Sebastian Aho se objevil před brankou, dostal puk, ale svou šanci proměnit nedokázal. Laurent Brossoit kryje kotouč.
04:03'
Jonathan Marchessault prodloužil do útočného pásma, ale brankář Frederik Andersen vyjel za svou branku, aby mohl podpořit rozehrávku.
03:45'
Střelecky je zápas vyrovnaný, oba týmy mají na svém kontě dvě střely.
03:14'
Martin Nečas se po rychlé akci propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje Laurent Brossoit. Vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.
02:51'
Nicolas Roy a Brett Pesce se dostali do souboje, akce hostů pokračovala dál. Následně puk kryje brankář domácích.
02:17'
Michael Amadio, autor rozhodující branky ze zápasu Vegas ve Washingtonu, nyní neuspěl. Jeho rána byla zblokovaná.
01:48'
Sledujeme rychlý hokej, Jonathan Marchessault a William Karlsson kombinovali v útočném pásmu. Vegas se ke střele nedostalo.
01:23'
Seth Jarvis se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obrana Vegas ho nenechala vypálit.
00:50'
Chandler Stephenson vedl zajímavou akci Vegas, ale nedokázal najít přihrávkou spoluhráče.
00:22'
Další buly před brankou domácích, ale hostující celek prohrál souboj o kotouč.
00:06'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Caroliny, bude se vhazovat před brankou domácích.
00:01'

Carolina Hurricanes: F. Andersen (Raanta) – Slavin, A. DeAngelo, Skjei, Pesce, Brendan Smith, Cole – T. Teräväinen, Aho, Jarvis – A. Svečnikov, Trocheck, M. Nečas – Niederreiter, J. Staal, Fast – Lorentz, Kotkaniemi, Stepan.

Vegas Golden Knights: Brossoit (Lehner) – Hague, Pietrangelo, Theodore, Whitecloud, McNabb, Coghlan – W. Carrier, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, Dadonov – Janmark, N. Roy, Kolesar – B. Howden, Patrick, Amadio..
Vegas Golden Knights se po měsíci domácích zápasů vydali na venkovní trip. Podle mnohých je jedná o nejnáročnější sérii venkovních zápasů v posledních měsících. Vegas má už první zápas z této série za sebou. Ve Washingtonu dokázalo vyhrát 1:0, trefil se Amadio, brankář Lehner neinkasoval. Teď čeká Vegas Carolina, pak Florida s Tampou.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Carolina Hurricanes a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.