NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chicago : Flyers - 26. dubna 2022   02:00

Chicago
Chicago
01:44' E. Gustafsson (J. Toews, D. Kubalík) • 06:15' J. Toews (Lafferty) • 47:45' DeBrincat (P. Kane, McCabe)
3:1
(2:1, 0:0, 1:0)
Flyers
Flyers
08:03' K. Hayes  (Laughton, Konecny)
Chicago
Lankinen (Delia) – A. Vlasic, S. Jones, McCabe, Regula, R. Stillman, E. Gustafsson – DeBrincat (A), D. Strome, P. Kane (A) – D. Kubalík, J. Toews (C), T. Johnson – Kurashev, Lafferty, T. Raddysh – Katchouk, Reese Johnson, Borgström.
Skilliter, Schrader – Shewchyk, Kelly
United Center, Chicago
18 642 diváků
Flyers
Sandström (M. Jones) – Provorov (A), Attard, L. Högberg, Sanheim, Yandle, Zamula – Laughton (A), K. Hayes (A), Konecny – J. van Riemsdyk, Farabee, Brink – N. Cates, Frost, Tippett – Lindblom, N. Thompson, MacEwen.

Kdo se postavil do brankoviště?

Kevin Lankinen (CHI) – 33 zákroků, 1 OG, úspěšnost 97,1%, odchytal 59:43
Felix Sandström (PHI) – 30 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,9%, odchytal 56:37

Česká a slovenská stopa v utkání

Dominik Kubalík (CHI) – 0+1, 1 účast, 32 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 14:17

Tři hvězdy utkání

1. P Jonathan Toews (CHI) – 1+1
2. Alex DeBrincat (CHI) – 1+0
3. Jake McCabe (CHI) – 0+1
Chicago Blackhawks díky povedené první třetině a velmi dobře takticky odehrané třetí části vyhrávají tento zápas poměrem 3:1. Tři branky jsme viděli v první třetině a jednu ve třetí části. Zasloužená výhra domácího celku.
59:24'
Hostující celek se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.
59:10'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Sam Lafferty – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Joel Farabee – 2 min., krosček).
59:10'
Za brankou hostů se strhla potyčka.
59:00'
Poslední minuta hry.
58:48'
Celou situaci zkoumalo video. Puk brankovou čáru nepřekročil brankovou čáru.
58:48'
Hosté měli velkou šanci, puk mířil do branky, ale obránce na poslední chvíli vrátil puk pod brankáře, který jej zalehl. Hra je přerušená.
58:37'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Jake McCabe – 2 min., podrážení).
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:20'
Nate Thompson pálil, James van Riemsdyk dorážel nepřesně. Následně domácí vyhodili tak, aby z toho nebyl icing.
57:00'
Hosté se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.
56:34'
Hosté to zkouší bez brankáře, hrají v šesti.
56:05'
Flyers už mnoho času na zdramatizování zápasu nemají.
55:45'
Domácí brankář vůbec nevěděl, kde je puk, ale končí mimo branku.
55:42'
Hra je nyní přerušena, komerční přestávka.
55:30'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, James van Riemsdyk hodně důrazně zakončoval a najel do brankáře soupeře.
53:24'
Dominik Kubalík se dostal do útočného pásma, kde čekal na spoluhráče, od nich však neměl potřebnou podporu. Domácí tak o puk přišli.
52:57'
Tyler Johnson měl obrovskou šanci, to se už hraje pět na pět, dostal přihrávku před branku, ale jeho zakončení míří nad.
52:18'
Travis Sanheim se z ničeho nic dostal do úniku, který zakončoval. Jeho rána však končí vedle.
51:41'
Nyní se už domácí celek dostal do útočného pásma, kde kombinuje, Taylor Raddysh se také zapojil do akce.
51:17'
Nate Thompson se při vlastním oslabení dostal do šance, hosté měli možnost dva na jednoho, ale střelu kryje brankář.
50:51'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Kevin Hayes – 2 min., podrážení).
50:38'
Travis Konecny pálil bez přípravy, jeho rána končí v ochranné síti nad brankou, komerční přestávka.
50:14'
Sledujeme rychlou hru, více ze hry mají nyní domácí hokejisté, kteří navýšili své vedení.
47:45'
Chicago právě vstřelilo branku!
Domácí celek navyšuje své vedení po rychlé akci. Puk získal Kane, který přes celé pásmo přihrál na spoluhráče. Puk dostal ALEX DEBRINCAT, jehož rána z první zapadla přesně do branky. Asistence: Patrick Kane a Jake McCabe.
46:30'
Felix Sandström kryje kotouč, komerční přestávka.
45:54'
28:25, tak vypadá statistika střel na branku, více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se také dostali do vedení. Alex Vlasic čeká na vystřídání spoluhráčů.
44:58'
Ofsajd ukončil akci Chicaga, vhazovat se bude ve střední třetině.
44:24'
Patrick Kane to vzal na sebe, jeho rána bez přípravy končí vedle branky, nechybělo moc jeho pokusu.
44:00'
Přesilovku hraje domácí celek, který se rychle usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
43:09'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Ronnie Attard – 2 min., hákování).
42:55'
Philipp Kurashev vypálil, brankář soupeře ho vychytal.
42:30'
Oba týmy si dokázal vypracovat zajímavé šance, ale zatím od první třetiny na branku čekáme.
Dominik Kubalík postupoval do útočného pásma, to se mu podařilo, ale následně byla střela zblokovaná.
41:30'
Owen Tippett kombinoval se spoluhráči, ale do výraznější šance se nedostal.
41:12'
Nyní už sledujeme hru pět na pět, přesilovka končí.
40:36'
Taylor Raddysh ani Alex DeBrincat nedokázali své velké šance proměnit, dobré čtení hry předvedl brankář.
40:10'
Felix Sandström musel hned z kraje třetí třetiny zasahovat, dokázal si poradit se střelou soupeře.
40:01'
Ve druhé třetině jsme sledovali rychlý hokej, který branku nepřinesl, a tak platí stále těsně domácí vedení 2:1. Uvidíme, co se stane ve třetí části.
40:00'
39:14'
Alex DeBrincat měl dobrou šanci, ale jeho rána končí těsně vedle branky.
39:02'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (James van Riemsdyk – 2 min., hákování).
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:19'
Dobrou šanci měli nyní domácí hokejisté, ale jeden z hráčů trefil jen tyč branky.
38:16'
38:00'
Jedna z posledních šancí domácích v přesilovce nebyla přesná.
37:17'
Felix Sandström si dokázal poradit se střelou od modré čáry, zakončoval Seth Jones. Bude se vhazovat.
36:45'
Taylor Raddysh postupoval do útočného pásma, dostal se tam, ale jeho rána od mantinelu nebyla přesná.
36:26'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, přesilovku nyní hraje Chicago.
36:16'
Komerční přestávka.
36:16'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Scott Laughton – 2 min., sekání).
35:50'
Seth Jones si poradil s akcí soupeře a rychle se pokoušel otáčet směr hry, obrana Fylers byla připravená.
34:56'
Kevin Lankinen se dostal do problémů, špatně rozehrál, Morgan Frost pokračoval v útočné akci, ale vypálit nedokázal. Dobře zapracovala obrana.
34:28'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, mnoho vyložených šancí jsme zatím ve druhé třetině neviděli.
33:23'
Vhazovat se nyní bude před brankou hostů. Domácí vybojovali buly a rychle se dostali ke střele, se kterou si brankář dokázal poradit.
32:38'
31:03'
Poprvé se v tomto zápase hlasitěji ozývají domácí fanoušci. Následně se jejich tým může po zakázaném uvolnění dostat do pásma.
30:38'
Sam Lafferty to vzal na sebe, jeho rána končí vedle branky, přesněji nad brankou.
29:32'
Felix Sandström si poradil se střelou od modré čáry, dorážka už skončila vedle branky.
29:15'
Patrick Kane vedl zajímavou akci Chicaga, ale nedokázal se dostat do střelecké pozice.
28:00'
Tři střely na branku zaznamenal v přesilovce hostující celek, ale k vyrovnání tyto příležitosti nevedly.
27:53'
27:30'
Travis Sanheim nahodil kotouč do útočného pásma, tam byli jeho spoluhráči, ale ke střele se Philadelphia nedostala.
26:59'
Travis Konecny ani nadvakrát nedokázal překonat brankáře soupeře. Tento hráč je nyní hodně aktivní, ale nedaří se mu vyrovnat.
26:27'
Přesilovku hraje hostující celek, který se usadil v útočném pásmu, ale ohrozit branku nedokázal.
25:53'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Erik Gustafsson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
25:48'
Flyers jsou aktivní, domácí se musí bránit.
25:26'
Travis Konecny kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, s následnou ránou si domácí brankář poradil.
24:54'
Kevin Lankinen na druhé straně vytáhl povedený zákrok rukavicí proti střele soupeře z bezprostřední blízkosti.
24:34'
Domácí vypálili od modré čáry, brankář si se střelou dokázal poradit.
24:21'
Felix Sandström byl připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře. Oba kluby se pokouší hrát rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
23:08'
Sledujeme rychlý hokej v úvodu druhé třetiny. Více ze hry mají domácí hokejisté, ale na výraznější šanci čekáme.
22:44'
Seth Jones rychle rozehrál na spoluhráče, Taylor Raddysh pokračoval v akci, ale ani on se ke střele nepropracoval.
22:11'
Scott Laughton jen nahodil kotouč na branku soupeře, hosté se do výraznější šance nyní nedostali.
21:39'
Tyler Johnson vedl zajímavou akci svého celku, ale do výraznější šance se propracovat nedokázal.
21:20'
Seth Jones dostal puk na modrou čáru, jeho projektil ale končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
20:14'
Utkání pokračuje druhou třetinou, sledujeme jediné utkání, které se dnes v noci hraje v rámci NHL.
20:01'
Po první třetině vede domácí celek těsně 2:21. Erik Gustafsson a Jonathan Toews poslali domácí do dvoubrankového vedení, a pak po rychlé akci dokázal snížit Kevin Hayes. Uvidíme, co přinese prostřední třetina.
20:00'
19:30'
Už se pravděpodobně nic nestane v první třetině.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:39'
Felix Sandström na druhé straně se vyznamenal proti střele Kubalíka, která šla do odkryté části branky.
18:00'
Kevin Lankinen si dokázal poradit s brejkem soupeře, skvělé čtení hry od brankáře.
17:20'
Travis Sanheim postupoval se spoluhráči do útočného pásma, ale domácí hokejisté vybojovali puk a rychle otočili směr hry.
17:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.
16:36'
16:21'
Ivan Provorov se dostal k odraženému puku a poslal ho na branku, rána míří nad.
15:57'
Morgan Frost se až nyní propracoval do první výraznější přesilovkové šance, ale Kevin Lankinen si dokázal poradit s první střelou a zlikvidoval také dorážku.
14:26'
Hostujíc celek má možnost přesilové hry, ale po vyhraném buly se nedokázal prosadit v útočném pásmu.
14:26'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Sam Lafferty – 2 min., nedovolené bránění).
14:26'
13:59'
Philipp Kurashev zakončoval do odkryté části branky, ale Felix Sandström výborně dokázal lapačkou vytáhnout střelu soupeře.
13:43'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
13:16'
Morgan Frost postupoval do útočného pásma, ale proti přesile soupeřů se prosadit nedokázal.
13:00'
Střelecky je zápas vyrovnaný, oba kluby mají na svém kontě devět střel na branku.
12:43'
Nyní se hraje už pět na pět, domácí přesilovku proměnit nedokázali.
11:45'
Erik Gustafsson vyslal z druhé vlny tvrdou ránu. Jeho pokus z mezikruží kryje brankář Felix Sandström. Bude se vhazovat.
11:18'
Patrick Kane kombinoval se spoluhráči, následná rána od modré čáry končí vedle branky.
10:50'
Kevin Lankinen má kotouč u své branky, Erik Gustafsson rychle rozehrává a pokouší se dostat se do útočného pásma, to se na první pokus nepodařilo.
10:26'
Domácí celek hraje přesilovku, ale hosté dokázali vyhodit přes všechny čáry.
10:23'
10:23'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min., krosček).
09:00'
5:9, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, aktivnější je nyní hostující celek. Ten pokračuje v důrazné hře.
08:03'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Krátce před polovinou první třetiny se prosazuje také hostující celek. Domácí chybovali ve svém pásmu, hosté rychle otočili směr hry a situaci dva na jednoho střelou do odkryté části branky zakončoval KEVIN HAYES. Asistence: Scott Laughton a Travis Konecny.
07:20'
Po krátkém přerušení hry pokračuje zápas dál. Zatím mají výrazně více ze hry domácí hokejisté.
06:50'
06:15'
Domácí celek navyšuje své vedení, po úniku z trestné lavice a šikovné přihrávce spoluhráče se z brejku prosazuje rychlou střelou JONATHAN TOEWS. Asistence: Sam Lafferty.
06:08'
05:35'
Travis Konecny kombinoval v útočném pásmu se svými spoluhráči. Od modré čáry pálil Travis Konecny. Jeho rána končí vedle, následně domácí vyhodili.
05:08'
James van Riemsdyk byl volný před brankou, dostal přihrávku. Jeho rána byla zblokovaná, a a pak obrana rychle vyhodila.
04:45'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, Ivan Provorov naznačil střelu, hostující akce pokračuje dál.
04:08'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Jonathan Toews – 2 min., sekání).
03:18'
Domácí celek pokračoval v zajímavé akci, ale útočné pásmo neudržel, píská se ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:47'
Felix Sandström musel znovu zasahovat, tentokrát si poradil se střelou z pravého kruhu. Bude se vhazovat.
01:44'
Domácí celek se z první výraznější šance dostává do vedení, rychlou střelou se z mezikruží prosazuje obranou neobsazený ERIK GUSTAFSSON. Asistence: Jonathan Toews a Dominik Kubalík.
00:59'
Vhazovat se nyní bude před brankou domácích, hosté sice vybojovali puk, ale do zakončení se nedostali.
00:17'
Hned z kraje zápasu se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Flyers.
00:01'

Chicago Blackhawks: Lankinen (Delia) – A. Vlasic, S. Jones, McCabe, Regula, R. Stillman, E. Gustafsson – DeBrincat, D. Strome, P. Kane – D. Kubalík, J. Toews, T. Johnson – Kurashev, Lafferty, T. Raddysh – Katchouk, Reese Johnson, Borgström.

Philadelphia Flyers: Sandström (M. Jones) – Provorov, Attard, L. Högberg, Sanheim, Yandle, Zamula – Laughton, K. Hayes, Konecny – J. van Riemsdyk, Farabee, Brink – N. Cates, Frost, Tippett – Lindblom, N. Thompson, MacEwen..
Poslední vzájemný zápas se odehrál 5. března a domácí Flyers vyhráli 4:3.
Chicago Blackhawks odehrálo 79 zápasů a je na sedmé pozici v Centrální divizi. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Porazilo Arizonu Coyotes 4:3 v prodloužení. Tým nestačil na Nashville Predators 3:4, Calgary Flames 2:5, Los Angeles 1:4 a na San Jose 1:4.
Philadelphia Flyers se nachází na posledním místě Metropolitní divize. Má bilanci 20-5-11-43 a získala 61 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrála jen dva. Porazila Montreal Canadiens 6:3 a Pittsburgh Penguins 4:1. Tým nestačil na Buffalo Sabres 3:4 a 3:5 a Toronto Maple Leafs 2:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Chicago Blackhawk a Philadelphia Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.