NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Nashville - 28. listopadu 2021   03:00

Colorado
Colorado
04:41' Rantanen (Landeskog, Makar) • 17:37' Rantanen (Makar, Kadri) • 26:19' Byram (Landeskog, Makar) • 46:42' Ničuškin (Rantanen, D. Toews) • 55:12' Rantanen (Kadri, D. Toews) • 58:55' Jost (Aube-Kubel, E. Johnson)
6:2
(2:0, 1:1, 3:1)
Nashville
Nashville
24:44' Kunin  (Tolvanen, Johansen) • 56:28' Duchene  (Mikael Granlund, F. Forsberg)
Colorado
Rehman, Chmielewski – Apperson, Gibbons
Ball Arena, Denver
17 050 diváků
Nashville

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný start do nového dne a u dalšího hokeje zase někdy na počtenou.
3. Gabriel Landeskog (COL) – 0+2
Je dobojováno! Colorado napravilo své zaváhání z minulé noci, kdy prohrálo v Dallasu a dnes na svém ledě dokázalo přehrát Nashville vysokým rozdílem 6:2. O produktivitu zápasu se především starala elitní formace. První obranné duo si připsalo dohromady pět asistencí, centr první formace zase tři branky. Zbytek si kanadských bodů si rozdělila druhá a třetí formace. Na druhé straně výkony Nashvillu jsou jako na houpačce. V tuto chvíli je tato prohra třetí z posledních pěti zápasů, což je nelichotivá bilance.

Počet střel na branku: 35 (14, 12, 9) – 28 (4, 12, 12)
59:54'
Colorado drží puk na svých hokejkách a vyčkává na závěrečnou sirénu. Ta zazní co nevidět a domácí si připíšou dva body za své dnešní vítězství.
59:22'
Nicolas Aube-Kubel to vzal na sebe a zakončil. Puk skončil po jeho zakončení mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
59:01'
Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:55'
Colorado právě vstřelilo branku!
Tak tohle už je čirá exhibice v podání domácího týmu. Na začátku celé akce byl Erik Johnson, který přihrál rozjetému Aube-Kubelovi. Ten si všimnul na druhé straně TYSONA JOSTA a ten se ve finále nemýlil. Rittich byl bez šance – 6:2. Asistence: Nicolas Aube-Kubel a Erik Johnson.
58:36'
Roman Josi zasáhnul na poslední chvíli a puk odpálil daleko od své branky. Stav utkání se nemění.
57:59'
Logan O'Connor se prezentoval parádní inviduální akcí, kterou ale zakončil těsně nad břevno hostující branky.
57:43'
Philip Tomasino se skvěle otočil kolem branky a vypálil, domácí branká byl připraven a puk vyrazil do bezpečí.
57:12'
Zápas se už zřejmě bude pouze dohrávat. Nashville ztrácí tři branky a za 150 sekund to jednoduše nestihne.
56:28'
Rozhodčí si nebyli jisti svým verdiktem, a tak se raději šli podívat na video. Právě opakované záběry ukázaly správnost verdiktu, branka platí.
56:28'
Nashville právě vstřelil branku!
Brankové hody pokračují a Nashville opět snižuje na rozdíl tří branek. MATT DUCHENE dostal od Granlunda parádní přihrávku před branku, stačilo jenom zasunout puk za svá záda a to se taky povedlo – 5:2. Asistence: Mikael Granlund, Filip Forsberg.
56:06'
Jakov Trenin se snažil vyvézt puk z vlastního pásma. To se povedlo až na třetí pokus, Nashville to přece jenom zkusí.
55:36'
Coloradu to přece jenom nestačí a nadále se tlačí do útoku. David Rittich nebude vzpomínat na tento zápas úplně dobře.
55:12'
Zdá se být definitivně rozhodnuto. MIKKO RANTANEN se přece jenom dočkal a v dnešním utkání si připsal hattrick. Hned po vstřelení jeho třetí branky, tak led zasypaly čepice z publika – 5:1. Asistence: Nazem Kadri a Devon Toews.
55:01'
54:45'
Domácí obránce byl už na ledě, ale hostující útočník nedokázal trefit odražený puk. Tohle mohlo skončit brankou.
54:23'
Jonas Johansson má na kontě svůj další úspěšný zákrok v tomto zápase. Přesilovka za malý moment končí.
53:58'
Početní výhoda se Nashvillu přelévá do druhé poloviny a je to prozatím ostudné představení.
53:33'
Už se zdálo, že by se Roman Josi dostal k puku. Nakonec ho kotouč neposlechnul a skončil ve středním pásmu.
53:18'
Colorado hraje své oslabení s naprostým přehledem a nepouští Nashville do zakončení.
53:01'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Jayson Megna – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
52:39'
Někdo z hostujících hráčů přihrál rukou, hra je opět přerušena. Vhazovat se bude v jejich obranném pásmu.
52:07'
Nicolas Aube-Kubel neměl komu přihrát, a tak zvolil nahození za hostující branku. Nashville opět míří na puk.
51:26'
Dante Fabbro si vyměnil puk s kolegou z obrany a dostal svůj tým do útočného pásma. Roman Josi potom celou akci zakončil. Bohužel pro něj to bylo neřesné.
51:05'
David Rittich nic neriskoval a raději puk schoval do rukavice. Hra byla přerušena, bude se vhazovat před jeho brankou.
50:36'
Alex Newhook to nepříjemně schytal u střídaček. Jenže rozhodčí i v tomto případě nechává hru pokračovat.
50:19'
Probíhá komerční přestávka.
49:36'
Hráči Colorada si tento zápas už užívají a zkouší fintičky na hostující obránce. Kadri hledal zadovkou Rantanena, ale neuspěl.
49:12'
Čas utíká velmi rychle, Nashville nemá celý zápas, aby se zase dostal aspoň do nějaké kontaktu s dnešním soupeřem.
48:26'
Roman Josi to zkouší ze všech možných pozic, ale ani jedna se nechytila. Hosté z Nashvillu se i nadále trápí ve svém zakončení.
47:58'
Mark Borowiecki většinou v zápasech rozdává, ale tentokrát to schytal od Nicolase Aube-Kubela, který ho čistě poslal na led.
46:42'
Naprostá nádhera v podání Rantanena, který si na zádech podržel obránce a posléze přihrál rozjetému VALERIJ NIČUŠKINOVI a ten zvýšil vedení svého týmu na rozdíl tří branek – 4:1. Asistence: Mikko Rantanen, Devan Toews.
46:31'
46:22'
Rozhodčí odpískal zakázané uvolnění, hra se opět stěhuje před branku českého brankáře, kde se bude vhazovat.
46:02'
David Rittich se opět vyznamenal, tentokrát to bylo proti dvou dorážkách z bezprostřední blízky jeho branky.
45:45'
Mikko Rantanen skvěle zaseknul a pohotově vystřelil. David Rittich byl připraven a připsal si úspěšný zákrok.
45:26'
Jonas Johansson dnes chytá s naprostým přehledem. Parádní práce od momentálně brankářské dvojky týmu z Colorada.
45:08'
Valerij Ničuškin dostal skvěle nabito do jízdy, ale svou střelu pouze poslal do obránce, který ji zablokoval do bezpečí.
44:47'
Dnešní utkání sleduje 17 050 diváků.
44:33'
Ryan Johansen nahodil puk na domácí branku a získal výhodu vhazování před jejich brankou.
44:10'
Nick Cousins se natáhnul, aby dokázal puk zpracovat. To se povedlo, jenže střelecký pokus už nebyl tak přesný.
43:41'
Nicolas Aube-Kubel nahodil puk do útočného pásma, kde se ho snažil dojet. Jenže bez úspěchu, obrana Nashvillu byla připravena.
43:03'
Po delší době se opět hraje v plném počtu na obou stranách. Colorado může opět zaútočit.
42:53'
42:19'
Následuje další vyhození přes všechny čáry. David Rittich si opět zahraje s pukem a rozehraje ho na delší vzdálenost.
41:56'
Hostům jednoduše ty přesilovky dnes nejdou a potvrzuje se to u této delší početní výhody. Dnes to zřejmě na výhru nebude stačit.
41:33'
Devon Toews získal čistým způsobem puk a vyhodil ho až k Rittichovi. Ten kotouč rychle vrací aspoň do středního pásma.
41:13'
Tohle nevypadá, že by se Nashville měl nějak v útočném pásmu prosadit. Když už by se prosadil, tak ztroskotá na pohotovém brankáři.
40:41'
Jenže Colorado získalo čistým způsobem puk a drží ho pod svou kontrolou. Tímpádem ubírá sekundy z trestu svého kapitána.
40:10'
Hostující tým má před sebou skoro tři minuty početní výhody. Jsem velmi zvědav, zda se jim podaří snížit na rozdíl jediné branky.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 5:08.
Je za námi velmi zajímavá druhá třetina, která byla spíše více plodná na trestné minuty než na branky. Colorado si drží dvoubrankový odstup a po druhé třetině vede nad Nashvillem 3:1. Ještě není nic rozhodnuto, třetí třetina bude velmi zajímavá a já vás na ni srdečně zvu.

Počet střel na branku: 26 – 16
40:00'
39:37'
Hostující tým si do třetí třetiny přenese dlouhou početní výhodu. Uvidíme, zda se jim podaří snížit nebo ne.
39:29'
39:08'
Ryan Johansen byl nepříjemně dohrán, ale hra pokračuje a Colorado může opět zaútočit na hostující branku.
39:01'
Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:41'
Oba týmy hrají opět ve čtyřech a převážně se hraje před brankou Davida Ritticha, který je dnes pod enormním tlakem. Rozhodně mu nezávidím.
37:53'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 10 min. osobní trest, vyprovokování bitky + 2 min., vyprovokování bitky + 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mattias Ekholm – 2 min., nesportovní chování).
37:53'
Domácí kapitán doslova zválcoval Mattiase Ekholma, kterému teče z hlavy krev. Landeskog se rovnou odebral do šatny.
37:53'
David Rittich byl nepříjemně dohrán ve svém brankovišti a rozhodčí mají plné ruce práce s bitkami.
37:38'
Nashville vyhrál vhazování a hned puk dostal daleko do bezpečí. Teda aspoň na chvíli, než se Colorado vrátí na dostřel jejich branky.
37:29'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Dante Fabbro – 2 min., sekání).
37:12'
Mikko Rantanen klepe na dveře hattricku, ale zatím je Rittich proti mu a nehodlá tomuto hráči otevřít.
36:41'
Bowen Byram je dnes k nezastavení. Tento mladík si vzal puk ve vlastním pásmu a v tom útočném dokázal pohotově a přesně vystřelit.
36:08'
Mark Borowiecki vytáhnul svou hůl daleko od sebe a znepříjemnil, tak rozehrávku soupeře. Parádní práce tohoto obránce.
35:36'
Druhá třetina se nám pomalu blíží ke svému konci a Colorado stále vede nad Nashvillem o dvě branky.
35:12'
Ryan Johansen dvakrát střílel, ale ani jednou netrefil domácí branku. Tohle je obrovská škoda pro tento tým.
34:47'
Roman Josi zatím nehraje úplně povedený zápas, ale to na straně Nashvillu není sám, který by potřeboval nějaký impuls.
34:25'
Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu, které vzápětí dokázali udržet. Ovšem domácího brankáře nepříměli k zákroku.
34:13'
34:13'
Roman Josi vypálil od modré a donutil domácího brankáře k zákroku. Po krátké přestávce se bude vhazovat před jeho brankou.
33:39'
Mark Borowiecki je tvrdý chlap, který umí rozdat, ale taky umí příjmout. Před malou chvíli jsme toho byli svědky.
33:15'
Colorado začíná být zase nebezpečnějším týmem než je Nashville. Právě hosté by měli konečně začít hrát.
32:44'
Eeli Tolvanen se dostal do útočného pásma, ale tam nic světoborného neukázal. Navíc tento hráč přišel v klíčovém okamžiku o puk
32:36'
Oba týmy hrají v plném počtu.
31:51'
Když je Matt Duchene u puku, tak se z tribun začíná pomalu ozývat lehčí pískot na jeho osobu. Přece jenom Duchene tady pár sezón strávil.
31:29'
Hostující hráči jsou ve čtyřech více nebezpečnější než jejich soupeř, ale v zakončení jednoduše nemají štěstí.
30:56'
Týmy si teď na dvě minuty zkusí hru ve čtyřech. Uvidíme, kdo se s tím popasuje lépe. Zda to bude Colorado nebo Nashville.
30:36'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nazem Kadri – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Nick Cousins – 2 min., hrubost).
30:36'
30:23'
Už to mohlo být zase o jedinou branku, ale Ryan Johansen nepochopitelně neprotlačil puk za záda domácího brankáře. Stav zůstává nezměněn.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny dnešního utkání. Colorado plní roli favorita a vede o dvě branky.
29:12'
Tyson Jost orazítkoval mantinel za Rittichovou brankou. Český brankář v tuto chvíli nemusel zasahovat.
28:44'
Mattias Ekholm nepříjemně dohrál protihráče u mantinelu, ale rozhodčí nechává správně pokračovat hru. To nebyl nějaký zákrok proti pravidlům.
28:18'
Nechci lhát, ale zdá se mi, že Jonas Johansson si až v tuto chvíli připsal první zákrok v nové třetině.
28:09'
Hráči Nashvillu zatlačili na svého dnešního hostitele a ten vyhodil přes všechny čáry. Máme tady zakázané uvolnění.
27:37'
Bowen Byram je zřejmě při chuti a hned po vhazování se tlačil do další střely. Ta byla zablokována do ochranné sítě nad brankou.
27:31'
26:19'
Další skvělý rozbor hostující obrany a Colorado opět odskakuje do dvoubrankového vedení v zápase. BOWEN BYRAM si z modré čáry skvěle najel před branku, kde dostal puk za záda českého brankáře – 3:1. Asistence: Gabriel Landeskog a Cale Makar.
26:03'
Mikko Rantanen mohl mít po této akci svůj třetí gól, ale na ten si bude muset počkat.
25:43'
Na ledě jsou elitní formace a po krátké pauze se bude vhazovat před brankou Davida Ritticha po nedorozumění v rozehrávce jeho týmu.
24:44'
Ojedinělá šance pro Nashville ve druhé třetině přinesla snížení jejich zápasového manka. Tolvanen pohotově vypálil na domácí branku, kde byl připraven LUKE KUNIN. Ten jeho střelu dokázal tečovat za záda domácího brankáře – 2:1. Asistence: Eeli Tolvanen a Ryan Johansen.
24:16'
Colorado se opět usadilo v útočném pásmu, což znamená, že Rittich musí být na pozoru. Střela může přijít odkudkoliv.
23:40'
Skvělá kombinace domácího týmu a ještě lepší zákrok Ritticha v brance Nashvillu. Kdyby to vyšlo, tak by Mikko Rantanen měl vedle dvou branek i asistenci.
23:22'
Dante Fabbro to chtěl dostat do jízdy, ale jeho spoluhráč z formace to nepochopil a přihrál na špatnou stranu.
22:48'
Na začátku druhé třetiny se rozhodně nenudíme. Akce střídá akci, je to jednoduše hokej nahoru a dolů.
22:17'
Nepochopitelně se před brankou Ritticha objevili tři domácí hráči. Nashville měl velké štěstí, že se tito hráči nedomluvili.
21:49'
Mark Borowiecki se vydal na útočný výlet, ale tento obránce nic sám proti přesile tří hráčů nezmohl, a tak se musí vrátit zpět.
21:25'
Bowen Byram to také zkusil. Domácí obránce sice branku trefil, ale Rittich si dokázal poradit a puk schoval do výstroje.
21:07'
Nazem Kadri si udělal prostor ke střele, kterou ale orazítkoval pouze mantinel za brankou hostujícího týmu.
20:49'
Jedna střela za druhou míří na hostující branku. David Rittich chytá jak nejlépe umí, ale má to těžké.
20:28'
Cale Makar napřáhnul ke střele od modré čáry, která následně orazítkovala tyč hostující branky. Už to mohlo být o tři branky.
20:06'
Colorado vyhrálo i druhé úvodní buly v tomto zápase a snaží se navázat na povedenou první třetinu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 4:07.
Je za námi první třetina, která nám přinesla hokej na jednu branku. Colorado je lepším týmem a zaslouženě po první třetině vede nad soupeřem z Nashvillu 2:0. O obě branky se postaral Mikko Rantanen, který se dvakrát trefil v přesilové hře.

Počet střel na branku: 15 – 4
20:00'
19:47'
V této třetině se už zřejmě nic zásadního nestane. Colorado půjde do šatny rozhodně spokojenější.
19:15'
David Rittich si v posledních pár sekundách připsal několik důležitých zákroků a udržel ztrátu svého týmu na dvou brankách.
19:01'
Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:43'
Tak ani z toho nebude nějaké ohrožení domácí branky. Brankář Colorada se v první třetině musí docela nudit.
18:13'
Ryan Johansen byl v útočném pásmu proti přesile a o puk nakonec přišel. Colorado se rychle přesouvá do útoku.
17:48'
Nashville už v první třetině prohrává o dvě branky a v dalším průběhu tohoto utkání to bude mít velmi těžké.
17:37'
17:37'
Domácí přesilovka opět zafungovala a Colorado odskakuje do dvoubrankového trháku. Krásnou a rychlou kombinaci zakončil velmi tvrdou střelou MIKKO RANTANEN, který si připsal už druhý gól v tomto zápase – 2:0. Asistence: Cale Makar a Nazem Kadri.
17:13'
Tohle je velmi dobrý vstup do svého třetího oslabení v zápase. Nashville získal puk a ihned ho vyhodil přes všechny čáry.
17:03'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Colton Sissons – 2 min., hákování).
16:42'
Cale Makar skvěle ubránil modrou čáru a udržel svůj tým na dostřel hostující branky, kterou dnes hájí David Rittich.
16:36'
Před komerční přestávkou se zdálo, že rozhodčí bude vylučovat. Nakonec se pokračuje v pěti lidech na obou stranách.
16:23'
16:06'
První třetina se nám pomalu blíží ke svému konci. Dočkáme se ještě nějaké branky nebo si budeme muset počkat na další třetinu?
15:42'
Matt Duchene přihrál na volného Johansena. Ten si počkal na vhodnou příležitost, ale stejně nedokázal přesně zaměřit.
15:20'
15:05'
André Burakovsky orazítkoval v přesilové hře tyčku hostující branky. Obrovská škoda pro domácí tým, už to mohlo být o dvě branky.
14:43'
Nazem Kadri si sice skvěle najel, ale jeho střela nebyla z těch nejpřesnějších. Puk skončil mimo branku.
14:22'
Před malou chvíli jsme se dostali do druhé minuty této přesilovky. Nashville ještě nevyhodil a jenom se brání.
13:51'
André Burakovsky si najel na levé straně ke střele a donutil Ritticha k zákroku ramenem. Colorado nehodlá opustit útočné pásmo.
13:42'
Cale Makar zkusil své štěstí od modré čáry, ale Rittich byl připraven a puk schoval do výstroje. Vhazovat se bude před jeho brankou.
13:28'
Klíčový moment první třetiny pro Nashville, který se opět musí bránit ve čtyřech lidech. Rittich bude mít práci, o tom není pochyb.
13:20'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Eeli Tolvanen – 2 min., držení).
12:57'
Domácí tým hraje v šesti lidech a do přerušení má toto střídání daleko. Uvidíme, co dokáže Colorado vymyslet.
12:26'
Jeden z domácích hráčů byl nepříjemně dohrán u mantinelu a Colorado má výhodu. Za malý moment si zahrají druhou přesilovku.
12:04'
11:57'
Jonas Johansson si připsal další zákrok, tentokrát proti střele Philipa Tomasina. Vhazovat se bude před jeho brankou.
11:22'
Po špatném vstupu se Nashville dostává do hry a konečně je rovnoprávným soupeřem v zápase. Čekají nás zajímavé minuty.
10:47'
Podle televizní grafiky, tak domácí pětka přetahuje svůj čas na ledě. Toho by mohli využít hostující hráči.
10:16'
David Rittich vůbec nevěděl, ale i tak se mu podařilo přežít další nebezpečnou akci domácího týmu.
09:41'
Z8pas se pomalu, ale jistě začíná vyrovnávat. Ani jeden tým nemá na ledové ploše přesilu. Za malý moment se dostaneme do druhé části první třetiny.
09:26'
Další velká šance pro Nashville. Tentokrát v ní byl Filip Forsberg, který dostal příliš moc prostoru, ale domácí branku nedokázal trefit.
08:49'
Ryan Johansen se objevil v první velké příležitosti hostujícího týmu. Hráč Preds ale nedokázal u levé tyčky doklpenout puk za záda domácího brankáře.
08:36'
Přechod Colorada a Nashvillu do útočného pásma je úplně nebe a dudy. Domácí tým s naprostou lehkostí přechází z pásma do pásma.
08:13'
Nick Cousins byl proti přesile a o puk posléze přišel. Tohle byla pro Nashville škoda, z toho něco mohlo být.
07:46'
Hostující tým se snad poprvé v zápase usadil na delší dobu v útočném pásmu. Colorado se nebezpečně zatáhlo ke své brance.
07:38'
Valerij Ničuškin se skvěle uvolnil, poté byl seslán k ledu, ale rozhodčí v tom neviděl nedovolený zákrok a nechal hru pokračovat.
07:16'
Další nepřesná rozehrávka hostujícího týmu a další možnost pro Colorado a jejich útok. Rittich si v první třetině jednoduše neodpočine.
07:04'
Nazem Kadri si udělal prostor pro střelu, ale tu poslal pouze do míst, kde byl připraven Rittich. Ten podržel puk ve výstroji, hra byla přerušena.
06:41'
Jenže jejich tlak netrvá moc dlouho, protože Colorado dnes zatím hraje skvěle a soupeře do ničeho nepouští.
06:07'
Vhazování se muselo dvakrát opakovat, jelikož to nebylo podle pravidel. Hráči Nashvillu ho následně vyhráli a můžou zaútočit.
06:02'
06:02'
Kurtis MacDermid si nepohlídal přechod do útočného pásma a následně byl odpískán ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
05:39'
Na tahu je teď hostující tým, ale ten se stále v zápase rozkoukává. Domácí brankář nemá tolik práce jako jeho kolega na druhé straně.
04:41'
04:41'
Tak tohle byla nádhera v podání domácího týmu. Colorado rozebralo svého soupeře rychlou kombinací, kterou zakončil MIKKO RANTANEN. Domácí útočník stál u jedné z tyček a velmi chytře překonal Davida Ritticha v brance soupeře – 1:0. Asistence: Gabriel Landeskog a Cale Makar.
04:32'
Colorado se opět nastěhovalo do útočného pásma, kde se bude posléze vhazovat. Rittich musí být připraven na všechno.
04:13'
David Rittich vyrazil puk do prostoru, kde byl jeho obránce a ten ho odpálil daleko od jejich branky.
04:04'
Domácí tým má zatím dvanáctou nejlepší přesilovou hru v NHL, ale zatím se Colorado rozehrává.
03:57'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mattias Ekholm – 2 min., držení).
03:26'
Nazem Kadri se prezentoval rychlou inviduální akcí, která byla zakončená pohotovou střelou do prostoru, kde byl připraven český brankář.
03:03'
Tyson Jost pouze nahodil puk do útočného pásma, kde by se ho rád pokusil dojet. Jenže to se nepovedla podle představ.
02:33'
Oba týmy střídají, a tak jeden hráč z domácího týmu zavezl puk za vlastní branku, kde vyčká na dostřídání formace.
02:14'
Chyba v rozehrávce Nashvillu, ale Colorado ji nedokázala potrestat. Pokračujeme za nerozhodného stavu.
01:48'
Colton Sissons musel hrát, tohle by nebylo zakázané uvolnění. Navíc si musel dávat pozor před dotírajícím útočníkem.
01:40'
Matt Benning vystřelil po odpískání, a tak si s ním chtěl domácí Jost popovídat. Rozhodčí ho k němu ale nepustil.
01:16'
Poprvé jsou v útočném pásmu i hostující hráči, ale jejich útok nemá dlouhého trvání. Colorado se poměrně snadno ubránilo.
00:52'
Bowen Byram se musí zastavit, jelikož rozhodčí odpískal ofsajd. Hra se stěhuje do středního pásma, kde se bude vhazovat.
00:37'
Colorado vstoupilo do tohoto zápasu pravou nohou, Nashville je hned v úvodních sekundách pod velkým tlakem.
00:01'
Úvodní buly dopadlo lépe pro domácí tým, který na nic nečeká a ihned se dostává do útočného pásma, kde se bude snažit o ohrožení branky Ritticha.
00:01'
Kdo se postaví do brankoviště
Jonas Johansson (CBJ) | 1-1-1, 3,23 obdržených branek na zápas, 90,5 úspěšnost zákroků, bez čistého konta
David Rittich | 1-0-0, 1,96 obdržených branek na zápas, 93,3% úspěšnost zákroků, bez čistého konta

Colorado Avalanche: J. Johansson (Kuemper) – Makar, D. Toews, Girard, Byram, J. Johnson, E. Johnson (A) – L. O'Connor, Rantanen (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Kadri, Ničuškin – Aube-Kubel, Newhook, Jost – MacDermid, Jayson Megna, Helm.
Trenér: Jared Bednar

Nashville Predators: Rittich (Saros) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Ekholm (A), Benning, Borowiecki – Duchene, Mikael Granlund (A), F. Forsberg – Kunin, Johansen, Tolvanen – Jeannot, Sissons, Trenin – Tomasino, Novak, Cousins.
Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Rehman, Chmielewski – Apperson, Gibbons.
Česká a slovenská stopa v týmech
Pavel Francouz (COL) – brankář | zraněný
Martin Kaut (COL) – útočník | zraněný
David Rittich (NSH) – brankář | 2 zápasy, 1-0-0, 1,98 obdržených branek na zápas, 93,3% úspěšnost zákroků, bez čistého konta
Nashville Predators
Hosté z Nashvillu jsou příjemným překvapením letošní sezóny. Tým, od kterého se nic zázračného v podstatě nečekalo se drží v kontaktu se špičkou konference a bojuje o playoff. Preds jsou šestí a na svém kontě mají 23 bodů. Ovšem pomalu začíná blikat výstražné světlo, protože z posledních pěti zápasů dokázali vyhrát jenom dva.

Koho sledovat
Ryan Johansen – útočník, 20 zápasů (6+10)
Matt Duchene – útočník, 20 zápasů (12+9)

Colorado Avalanche
Domácí Colorado se po nepovedeném vstupu do sezóně zvedlo a získalo na své konto množství bodů. V tuto chvíli jsou Avs na devátém místě se ziskem 21 bodů. Do minulého zápasu dokonce táhli sérii šesti vyhraných zápasů, ale na ledě Dallasu se prohrálo o dvě branky, a tak série skončila.