NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Flyers - 18. ledna 2022   01:30

Islanders
Islanders
31:44' Nelson (Bailey, Greene) • 34:28' Cizikas (Salo, Clutterbuck) • 44:44' Beauvillier (Nelson, Wahlstrom) • 58:37' M. Martin (Clutterbuck, Pelech)
Flyers

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

3. Anthony Beauvillier (NYI) 1+0
Je konec. New York Islanders zvítězil nad Philadelphií Flyers 4:1. První polovina zápasu branku sice nepřinesla i přes velké šance, ale ve 32. minutě otevřel brankový účet domácí Nelson. Domácí byli na koni a proto se o tři minuty později prosadil také Cizikas, který poslal Islanders do dvoubrankového vedení. Ve 38. minutě ovšem se štěstím snížil Konecny. Ve 45. minutě ale vrátil dvougólové vedení na domácí stranu Beauvillier a minutu před koncem skóroval do prázdné Martin.
Dnešní utkání sledovalo 17 255 diváků.
59:27'
Hosté se sice ještě nyní snažili něco vymyslet ve třetině soupeře, ale přišli o kotouč.
58:37'
Islanders právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto, neboť domácí celek jde do vedení 4:1! Cal Clutterbuck poslal kotouč ze svého pásma, který si ve zpracoval rukavicí MATT MARTIN a následně dloubáčkem přes hůl soupeře zakončil do prázdné. Asistence: Cal Clutterbuck a Adam Pelech.
58:23'
James van Riemsdyk se dostal ke střele z mezikruží, ale jeho rána trefila pouze tyč!
57:56'
Islanders se následně podařilo postrčit puk do středního pásma.
57:46'
Hosté zatím drží puk u mantinelu, ale nemohou se dostat do ničeho vážnějšího.
57:25'
Philadelphia Flyers hraje bez brankáře!
57:08'
Následně přišla střela na druhé straně, kterou sice Martin Jones chytil, ale neměl komu rozehrát a k vidění tak bude další vhazování v pásmu Flyers.
56:58'
Philadelphia se sice nastěhovala do útočného pásma, ale pouze na chvíli.
56:22'
Islanders se následně osvobodili a obě mužstva mohou vystřídat své formace.
55:56'
Claude Giroux to zkusil z levé strany, ale jeho pokus byl zblokován bruslí domácího obránce.
55:22'
Hostům se zatím nedaří vytvořit nějaký tlak v závěru základní hrací doby a Ilja Sorokin nemá žádnou práci.
54:07'
Kevin Hayes nebezpečně přihrával před domácí branku, ale Ilja Sorokin chytil kotouč do své moci.
53:54'
53:16'
Jean-Gabriel Pageau předvedl skvělou rychlost a v oslabení se dostal do úniku, ovšem Martin Jones na jeho zakončení nastavil beton.
52:45'
Scott Mayfield se dostal ke kotouči v souboji s Atkinsonem a poslal jej přes celé kluziště.
52:18'
Cal Clutterbuck se dostal k puku v útočném pásmu a snažil se jej co nejdéle držet daleko od své svatyně.
51:54'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Oliver Wahlstrom – 2 min., hákování).
51:54'
Cam Atkinson to opět zkoušel z levé strany, ale tentokrát byl jeho pokus zblokován do ochranné sítě.
51:30'
Posléze se Flyers sami zatáhli na svou polovinu a stále tak hrají bez brankáře.
51:19'
Cam Atkinson nahazoval z levé strany před bránu, ale jeho pokus šel vedle.
50:43'
Philadelphia Flyers bude hrát přesilovou hru, ale ještě to zkouší bez brankáře a drží puk v útočné třetině.
49:43'
Cal Clutterbuck měl před sebou dostatek místa, ale jeho zakončení skončilo v moci brankáře Jonese. Následně došlo k menší roztržce.
49:00'
Travis Konecny se snažil vypálit z levé strany, ale Dobson jeho pokus zblokoval.
48:24'
Noah Dobson pálil od modré čáry, ale jeho pokus byl zblokován do ochranné sítě.
47:47'
Mathew Barzal pálil z pravého kruhu, ale jeho tvrdá rána skončila na zákroku Martina Jonese, který tak podržel Flyers v malé naději na zvrat.
46:36'
Flyers se ovšem nepovedlo vytvořit nic nebezpečného a New York odvrátil kotouč do bezpečí.
45:53'
Philadelphia Flyers tak musí jet na maximum, pokud nechce prohrát už poosmé v řadě.
44:44'
Domácí mužstvo si bere dvoubrankové vedení zpět na svou stranu a je blízko vítězství! Brock Nelson se snažil probojovat do zakončení z levé strany, ovšem Jones jeho pokus nepustil, ale následně do odraženého kotouče plácnul ANTHONY BEAUVILLIER a Jones kapituloval. Asistence: Brock Nelson a Oliver Wahlstrom.
44:01'
Nyní přišla vysoká hůl hostujícího hráče Keitha Yandleho a hra je přerušená.
43:44'
Joel Farabee nahodil puk na domácí bránu, se kterým Ilja Sorokin neměl problém a chytil jej do lapačky.
43:08'
Nyní přišlo jen zakázané uvolnění Flyers a hra se přesune před brankáře Martina Jonese.
42:39'
Islanders sice získali kotouč, ale následně se s ním dostali pouze za svou bránu a čekali na vystřídání formací.
41:50'
Posléze přišlo zakončení, ale to skončilo jen v moci brankáře Sorokina.
40:45'
Philadelphia vlétla do třetí periody velice aktivně a snaží se něco vymyslet v útočném pásmu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 03:21.
40:00'
38:58'
Joel Farabee se dostal do úniku a mohl srovnat stav utkání, ovšem Ilja Sorokin předvedl další fantastický zákrok!
38:26'
Islanders se opět dostali dopředu, ovšem nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
37:12'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Hostům se podařilo snížit na 1:2 a máme tady 100. gól v NHL od TRAVISE KONECNEHO! Ten to totiž zkusil z pravé strany, ale jeho pokus si srazil do vlastní brány Noah Dobson a Ilja Sorokin na razantní změnu dráhy puku nedokázal zareagovat. Asistence: Travis Sanheim a Scott Laughton.
36:45'
Špatná přihrávka na straně domácího celku, který se tak dopustil zakázaného uvolnění.
35:55'
Tentokrát přišla rána z pravé strany, která ale byla zblokována jen do zámezí.
35:28'
Hostující mužstvo se snaží něco vymyslet v pásmu soupeře, ale zatím se mu nedaří vystřelit na bránu ruského borce.
34:28'
Domácí mužstvo zvyšuje svůj náskok na dvě branky! Cal Clutterbuck zpoza brány poslal kotouč na modrou čáru, kde si jej zpracoval Robin Salo, který čekal na vhodný moment pro zakončení a následně vypálil fantastickou ránu do levé šibenice, kterou ještě lehce tečoval CASEY CIZIKAS. Asistence: Robin Salo a Cal Clutterbuck.
33:20'
Zach Parise sváděl boj o kotouč v rohu kluziště, ale nakonec o něj přišel a Flyers mohou dopředu.
32:38'
Philadelphia Flyers se nyní sice snažila odpovědět na polovině soupeře, ale není z toho nic nebezpečného.
31:44'
Máme tady úvodní branku dnešního klání a New York jde do vedení! Josh Bailey navezl kotouč do útočné třetiny, kde jej posunul BROCKU NELSONOVI a ten skvělou střelou zápěstím vymetl pavučiny v pravém rohu. Asistence: Josh Bailey a Andy Greene.
31:24'
31:05'
Domácím se opět podařilo vyhodit puk do bezpečí a vypadá to, že ani tato třetí přesilová hra Flyers nepřinese branku.
30:28'
Claude Giroux to znovu zkoušel z levé strany, ale Ilja Sorokin byl opět připraven.
30:00'
Prolnuli jsme se do druhé poloviny základní hrací doby a stále jsme nezaznamenali kotouč v síti.
29:46'
Ilja Sorokin byl znovu připraven a tentokrát si poradil se střelou Claude Girouxe.
29:24'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Josh Bailey – 2 min., vysoká hůl).
28:32'
Znovu se hraje ve třetině domácích a Flyers se snaží něco vymyslet čelem k mantinelu.
27:39'
Zach Parise se dvakrát bekhendovou stranou hokejky snažil protlačit puk mezi betony Jonese, ale to se mu nepodařilo.
27:06'
Kieffer Bellows si objel bránu soupeře a následně dostal puk do brankoviště, ovšem obrana Flyers dokázala kotouč odvrátit.
26:35'
Travis Konecny pálil znovu, ale tentokrát jen vedle domácí svatyně.
25:42'
New York se posléze snažil něco vymyslet v útočném pásmu, ale není z toho nic nebezpečného.
25:09'
24:58'
Přesilová hra Islanders je jedna velká katastrofa, neboť se Flyers znovu dostali do přečíslení, ale ruský brankář Ilja Sorokin následně dokázal pochytat hned tři zakončení soupeře!
24:32'
Philadelphia Flyers se dostala do přečíslení 2 na 1 a Scott Laughton se opět ocitl v tutovce, ale ani tentokrát neprostřelil Sorokina!
24:11'
Noah Dobson to rovněž zkoušel z levého kruhu, ale jeho tvrdá rána skončila na zákroku Martina Jonese.
23:52'
Následně se Flyers podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.
23:38'
Oliver Wahlstrom pálil z první na levé straně, ale jeho pokus byl zblokován vedle brány.
23:09'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Connor Bunnaman – 2 min., sekání).
22:12'
Islanders zatím ještě zůstávají v šatně myšlenkami a Travis Konecny se znovu dostal ke střele z pravé strany, ovšem minul.
21:21'
Posléze se opět Philadelphia snažila něco vymyslet ve třetině soupeře, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
20:39'
Hosté se na začátku druhé třetiny dostali do přečíslení 2 na brankáře a po přihrávce Travise Konecneho zakončoval Scott Laughton, ale Ilja Sorokin předvedl fantastický zákrok!
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:28.
20:00'
19:57'
Noah Dobson to ještě zkoušel od modré a Casey Cizikas chtěl tečovat puk, ovšem netrefil jej čistě.
19:36'
Casey Cizikas a následně Cal Clutterbuck pálil, ovšem mimo svatyni hostů.
18:38'
Flyers se dostali do zakončení z levé strany, ale Ilja Sorokin nemusel zasahovat.
17:20'
Noah Dobson pálil od modré tvrdou ránu, která ale letěla jen vedle brány. Po chvíli se Islanders dostali znovu do zakončení, ale Martin Jones byl připraven.
16:35'
Nyní už se hrálo opět na druhé straně a Cal Clutterbuck se snažil protlačit puk u levé tyče, ovšem tam měl beton Martin Jones.
15:55'
Philadelphii se následně podařilo vyhodit kotouč do bezpečí a posléze se hosté dostali ke střele, kterou pokryl Ilja Sorokin.
15:09'
Islanders nyní semknul soupeře v útočném pásmu a Mathew Barzal pálil z pravého kruhu, ovšem jeho pokus skončil v moci gólmana.
14:01'
Nakonec přišla střela domácího hráče od modré, kterou ale Martin Jones chytil do lapačky a následuje komerční přestávka.
13:29'
Philadelphia ovšem je zatím o něco aktivnějším celkem a Oskar Lindblom proskočil mezi obránci, ovšem o puk následně přišel.
12:12'
Opět se hraje nahoru a dolů, ale nyní bez vážnějších střel na bránu.
11:11'
Anthony Beauvillier chtěl využít chyby soupeře, který podklouzl ve svém pásmu, ale Islanders nakonec toho nevyužili.
10:17'
Přihrávka rukou a následuje komerční přestávka.
10:12'
Také druhé oslabení Islanders přežili bez újmy, ale opět se hraje v pásmu domácích.
09:42'
09:02'
Tentokrát se Islanders podařilo dostat puk do bezpečí ze své poloviny hrací plochy.
08:39'
Philadelphia pokračuje ve velmi útočné hře, ale zatím se ji ve druhé přesilovce nedaří vymyslet něco produktivnějšího.
07:42'
07:29'
Scott Laughton vypálil z levé strany tvrdou ránu, kterou Ilja Sorokin vyrazil maskou do horní tyče!
06:52'
Hosté se zkoušeli prodrat dopředu po levé straně, ale nakonec se k puku dostal soupeř.
02:27'
00:27'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Scott Mayfield – 2 min., držení).
00:01'

New York Islanders: I. Sorokin (Varlamov) – Mayfield, Pelech, Dobson, Chára, Greene, Salo – Bailey (A), Barzal, A. Lee (C) – Bellows, Nelson, Beauvillier – Wahlstrom, Pageau, Parise – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.
Trenér: Barry Trotz

Philadelphia Flyers: M. Jones (Hart) – Sanheim, Provorov, Braun, York, Ristolainen, Yandle – Atkinson (A), Giroux (C), Farabee – Konecny, Laughton (A), Lindblom – Mayhew, K. Hayes, J. van Riemsdyk – MacEwen, Bunnaman, Frost.
Trenér: Mike Yeo

Rozhodčí: Mclsaac, South – Fournier, Mills.
Philadelphia Flyers

Philadelphia Flyers je momentálně ve stejné divizi na 7. pozici s 33 body a skóre 94:125. Forma Flyers je velice špatná a po prohře 2:3 na ledě Bostonu to byla už šestá prohra v řadě. Naposled tak Philadelphia přivítala doma New York Rangers. Ovšem ani tentokrát si Flyers nesáhli na body a po otočce ve třetí třetině prohráli 2:3.
New York Islanders

New York Islanders se aktuálně nachází v Metropolitní divizi na posledním 8. místě s 28 body a skóre 67:84. Díky odloženým zápasům mají ovšem Islanders o devět zápasů méně, než první Rangers. Po výhře 3:2 nad New Jersey Devils se Islanders utkali doma s Washingtonem Capitals. Ovšem na tento celek nestačili a prohráli 0:2.
V dalším zápase NHL se proti sobě utkají týmy New York Islanders a Philadelphia Flyers. Naposled se spolu tato mužstva utkala v říjnu na ledě Islanders, kteří zvítězili v poměru 3:0. Dnes se bude hrát opět v UBS Aréně v New Yorku. Úvodní buly je naplánováno na 01:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.