NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Flyers - 2. prosince 2021   01:00

Rangers
Rangers
03:41' Trouba (Kakko, Lundkvist) • 09:32' Dryden Hunt (Panarin, A. Fox) • 20:34' Kreider (Kakko, Zibanejad) • 59:16' Panarin
Flyers

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Kdo se postavil do brankoviště?

Igor Šesťorkin (NYR) – 33 zákroků, 1 OG, úspěšnost 97,1%, odchytal 59:57
Carter Hart (PHI) – 24 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,9%, odchytal 58:16

Česká a slovenská stopa

Filip Chytil (NYR) – 0+0, +/- 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 12:07

Tři hvězdy utkání

1. Igor Šesťorkin (NYR) 33 zákroků, 1 OG, úspěšnost 97,1%
2. Jacob Trouba (NYR) 1+0
3. Kaapo Kakko (NYR) 0+2
Dnešní utkání sledovalo 15 687 diváků.
Je konec. New York Rangers potvrdil svou famózní formu a zvítězil nad Philadelphií Flyers 4:1. Už ve 4. minutě otevřel brankový účet Trouba a poslal Rangers do vedení. V 10. minutě zvýšil vedení na 2:0 Hunt. Vstup do druhé periody se domácím opět podařil a ve 21. minutě se trefil také Kreider. Ve 30. minutě sice dal naději hostům Frost, ale Philadelphia dnes nepředvedla dobrý výkon a byla potrestána čtvrtou brankou v poslední minutě zápasu od Panarina.
59:16'
Rangers právě vstřelili branku!
Je definitivně rozhodnuto o vítězství domácích, kteří vedou 4:1! ARTĚMIJ PANARIN dokázal vzít kotouč Claude Girouxovi a následně zakončil do prázdné svatyně. Bez asistence.
59:07'
Střela do prázdné brány nekončí gólem, neboť na brankové čáře zasahuje obránce Flyers.
58:40'
Stále se Philadelphia nemůže dostat do žádné šance a Rangers vyhazují puk.
58:06'
Hosté se nemohou dostat přes střední pásmo a Rangers skvěle brání.
57:49'
57:46'
Philadelphia Flyers to zkouší bez brankáře!
57:27'
Claude Giroux pálil z pravé strany, ale jeho pokus byl sražen a následně New York opět vyhodil puk.
56:29'
Keith Yandle to zkusil ze středu, ale jeho pokus byl sražený a následně Rangers vyhodili kotouč.
55:49'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Adam Fox – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
55:19'
Tentokrát skončil puk v lapačce hostujícího gólmana.
54:46'
Artěmij Panarin se dostal do velké šance, ale Carter Hart předvedl fantastický zákrok, když na poslední chvíli vyšvihl svou vyrážečku!
54:01'
Kevin Rooney se dostal ke střele po přihrávce Ryana Stromea v přečíslení 2 na 1, ale Carter Hart si poradil.
53:03'
Filip Chytil se dostal ke kotouči, ale jeho pokus z levého kruhu skončil v moci gólmana Cartera Harta.
52:35'
Čas se nyní hostům velice rychle krátí a stále si nemohou vytvořit vůbec nic nebezpečného, neboť se nedostanou s pukem u holí přes polovinu hrací plochy.
52:15'
Nyní se Philadelphia Flyers sice dostala do pásma soupeře nahozením puku za bránu, ale následně o něj opět přišla.
51:38'
Znovu skvělý presink ze strany New Yorku, který soupeři nedává ani trochu místa na nějakou kombinaci.
50:56'
Kaapo Kakko velice dobře napadá rozehrávku Philadelphie, která si ve třetí části zápasu vůbec neví rady.
50:38'
Travis Konecny nahodil puk na pravé straně, ale nic víc z toho pro Flyers nebylo.
50:00'
Zbývá nám posledních deset minut základní hrací doby a Rangers stále hájí dvoubrankové vedení.
49:13'
Chyba hostujícího obránce a Filip Chytil se ocitl ve velké šanci, ale svůj pokus o bekhendový blafák nakonec nedotáhl!
48:39'
Domácí se po celkem pěkné jednoduché akci dostali do zakončení z mezikruží, ale Carter Hart si poradil.
47:51'
Jacob Trouba nahodil puk z vlastní poloviny kluziště a odpískalo se tak zakázané uvolnění.
47:28'
Adam Fox sice dával puk z levé strany před bránu, ale žádný z jeho spoluhráčů jej nedokázal zakončit.
46:48'
Barclay Goodrow byl velice nepříjemně zasažen pukem do obličeje po střele Keitha Yandleho a okamžitě běžel směrem do šatny.
46:43'
Zatím nám toho zápas ve třetí periodě moc nepřináší, neboť se Philadelphia nemůže pořádně dostat k puku.
45:28'
Stále hraje New York přesně to co potřebuje a nevydává se do nějakých riskantních útoků.
44:11'
Philadelphia tentokrát vyhodila puk jen přes celé kluziště a je z toho zakázané uvolnění.
43:28'
Posléze na druhé straně dával puk Sean Couturier před bránu, ale domácí obrana byla pozorná.
42:58'
Náznak rychlého výpadu Rangers neklapl podle představ, neboť Alexis Lafreniere neudržel kotouč.
42:29'
Domácí hráči nyní nikam moc nespěchají a drží kotouč ve svém pásmu.
41:43'
41:28'
Hostům se ovšem nedaří v přesilové hře něco vymyslet a Rangers opět vyhazují kotouč.
40:44'
Oddechový čas pro hosty.
40:44'
Igor Šesťorkin si poradil s bekhendem Seana Couturiera a Flyers mají ještě minutu přesilové hry.
40:14'
Philadelphia Flyers pokračuje v přesilové hře ze druhé třetiny a mohou tak snížit na rozdíl jediné branky.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 03:00.
40:00'
39:52'
Potom co se Flyers snažili až příliš dostat ke kotouči, který měl pod kontrolou Igor Šesťorkin, došlo k mele za bránou.
39:43'
Vyloučení v týmu New York Rangers (K'Andre Miller – 2 min., krosček).
39:25'
Jacob Trouba předvedl skvělou práci směrem dozadu, což potvrdil také Igor Šesťorkin skvělým zákrokem.
38:25'
Mika Zibanejad sice hledal svého spoluhráče, ale puk poslal do prostoru kde nebyl nikdo.
37:39'
Domácí nyní jsou usazeni v útočném pásmu, kde se snaží zvýšit své vedení zpět na tři branky.
36:28'
Jednička draftu Alexis Lafreniere zkoušel zakončit z otočky po odražené střele od zadního plexiskla, ale Carter Hart si připisuje úspěšný zákrok.
36:15'
35:36'
Adam Fox zavrávoral na modré čáře a Sean Couturier se dostal do úniku, ovšem jeho následné zakončení skončilo vedle brány!
35:06'
Artěmij Panarin pálil z levé strany nepřesně a kotouč vyletěl z útočného pásma.
34:34'
Úvod přesilové hry se Rangers moc nepodařil, protože se dopustili jen zakázaného uvolnění.
34:15'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Morgan Frost – 2 min., vysoká hůl).
34:02'
Ivan Provorov pálil z dobré pozice, ale jeho ránu vyrazil Igor Šesťorkin do ochranné sítě.
33:37'
Travis Sanheim se z pozice beka odhodlal podpořit ofenzívu a vystřelil, ovšem Igor Šesťorkin opět připraven.
33:03'
Ruský brankář Igor Šesťorkin tentokrát raději skryl kotouč pod svou lapačku a následuje komerční přestávka.
32:29'
Patrik Nemeth vypálil od modré rány a Carter Hart jeho pokus neviděl, ovšem kotouč letěl vedle brány Flyers.
32:02'
Claude Giroux nabil Morganu Frostovi, ale ten z první tentokrát nedokázal podruhé prostřelit Igora Šesťorkina.
31:48'
Artěmij Panarin sice z otočky hledal jednoho ze svých spoluhráčů, ale to se mu nepodařilo a dopředu jdou znovu hosté.
31:06'
Sean Couturier pálil z první, když se dostal k odraženému kotouči, ale jeho rána letěla nakonec jen vedle brány Rangers.
30:39'
Philadelphii vstřelená branka hodně nakopla a opět se hraje v pásmu New Yorku.
30:00'
Máme za sebou polovinu základní hrací doby a Rangers hájí dvoubrankový náskok.
29:37'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Kouzlo ruského gólmana je odčarováno a Flyers snižují na 1:3! Claude Giroux z pravé strany poslal puk před bránu, kde se lehce odrazil od brusle Atkinsona a MORGAN FROST dokázal zakončit pod Igora Šešťorkina. Asistence: Cam Atkinson a Claude Giroux.
28:28'
Adam Fox tentokrát vystřelil z pravé strany, ale Carter Hart si nadvakrát poradil a skryl kotouč ve své moci.
27:40'
Domácí celek přežil pět minut v oslabení bez jediné újmy a nyní si mohou odpočinout v rámci komerční přestávky.
26:56'
26:51'
Cam Atkinson se následně rovněž dostal do zakončení, ale hrdina Igor Šesťorkin opět chytá kotouč a je hlasitě opěvován fanoušky slovy "Igor! Igor!"
26:40'
Travis Konecny pálil z pravé strany, ale jeho pokus byl zblokován.
25:45'
New York Rangers nyní získali puk na své hole a drží jej co nejdále od své svatyně.
24:50'
Obrovský tlak Flyers, kdy domácí brankář chytá s hráčskou holí, ale Philadelphii se nedaří vstřelit branku!
24:26'
Igor Šesťorkin měl obrovské štěstí, protože střela hostujícího hráče trefila horní tyč!
23:53'
Ivan Provorov vystřelil nebezpečnou střelu, po které byl v brankovišti zmatek, ale Rangers dokázali vyhodit puk.
23:34'
Sean Couturier to zkoušel z levé strany, ale jeho zakončení vyrazil Igor Šesťorkin.
22:18'
Velká komplikace pro domácí, kteří se budou 5 minut bránit a navíc přišli o svého hráče.
21:56'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Dryden Hunt – 5 min., napadení + 10 min. osobní trest, napadení).
20:34'
Fantastický vstup domácího celku do druhé třetiny a je to už 3:0! CHRIS KREIDER čekal před bránou na přihrávku, kterou nakonec dostal od Zibanejada a zakončil k levé tyči. Asistence: Kaapo Kakko a Mika Zibanejad.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:03.
20:00'
19:30'
Barclay Goodrow šel do přečíslení 2 na 1 a Ryan Reaves trefil také brankovou konstrukci hostující svatyně!
18:42'
Kevin Hayes zblokoval další pokus Ryana Lindgrena a New York chce vstřelit třetí branku před přestávkou.
18:35'
Artěmij Panarin svou ránou zápěstím z levé strany rozezvonil pouze levou tyč hostující svatyně!
18:06'
Rangers znovu dobývají bránu soupeře, ale Carter Hart zatím drží svůj celek pouze od dvougólové ztráty.
17:02'
Fanoušci Rangers sice slaví třetí branku, ale ta platit nebude, jelikož se už dříve odpískal ofsajd!
16:47'
Nyní nám hra trochu polevila svoje tempo a puk se spíše dostává z jedné strany na druhou.
15:19'
Patrik Nemeth předvedl skvělý obranný zákrok, když šli hosté do přečíslení 3 na 1, ale finální přihrávku domácí obránce zblokoval lehnutím na led.
15:02'
Flyers nyní vyhodili puk přes všechny třetiny a následovat tak bude vhazování před Carterem Hartem.
14:22'
Někdejší dvojka draftu Kaapo Kakko to následně zkoušel ze středu mezikruží, ale Carter Hart puk po celou dobu viděl a následně také vyrazil.
13:56'
Opět toho Philadelphia nedokázala moc vymyslet v útočné třetině a dopředu jde Rangers.
12:59'
Travis Sanheim vystřelil od modré čáry a jeho pokus byl tečován, ovšem nakonec skončil puk vedle brány.
12:32'
Tentokrát Rangers raději podrželi puk za svou bránou a čekají na vystřídání své formace.
11:53'
Claude Giroux si našel puk za bránou v souboji spoluhráče, ale jeho nahození před domácí svatyni opět nepřineslo nic nebezpečného.
11:27'
Claude Giroux získal puk, ale jeho nahození z poloviny hrací plochy nepřineslo nic nebezpečného.
10:37'
Philadelphia Flyers nyní chtěla odpovědět, když držela pár desítek vteřin puk v útočném pásmu, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
09:32'
New York odskakuje do dvoubrankového vedení! Artěmij Panarin našel svou přihrávkou rozjetého DRYDENA HUNTA po pravé straně, který byl těsně bráněn Ivana Provorovem, ale i přesto dokázal zakončit mezi betony Harta. Asistence: Artěmij Panarin a Adam Fox.
09:00'
Artěmij Panarin to skvěle vykombinoval s Ryanem Stromem a právě druhý jmenovaný posunul puk před bránu, kde z první zakončil Dryden Hunt, ale Carter Hart vytáhl parádní semafor.
08:32'
Joel Farabee tentokrát zůstal na kolenou po pádu u mantinelu s K'Andre Millerem a rozhodčí přerušili hru.
08:02'
Další střela Jacoba Trouby od modré čáry, kterou se snažil tečovat Filip Chytil, ale síť se nerozvlnila.
07:28'
Kevin Hayes si vyměnil kotouč s Travisem Konecnym, ale při zakončení mu kotouč sjel a nebylo to tak nic nebezpečného.
06:56'
Philadelphia zatím je v útoku aktivnějším celkem, ale ani Zack MacEwen nedokázal prostřelit domácího brankáře.
06:28'
Ivan Provorov sice navezl kotouč do útočné třetiny, ale svého krajana v bráně Igora Šesťorkina neměl šanci překonat.
05:46'
Sean Couturier našel Jamese van Riemsdyka před bránou, ale jeho následné zakončení bekhendem skončilo vedle domácí brány.
04:48'
Znovu to byli Rangers, jenž se snažili něco vymyslet přes levou stranu, ale obrana Flyers odpálila kotouč do bezpečí.
03:41'
Domácí celek využívá hned svou první přesilovou hru a ujímá se vedení 1:0! JACOB TROUBA si nejprve vyměnil kotouč s hráčem na levé straně a posléze také na pravé a následně vypálil přízemní pumelici přesně k pravé tyči. Asistence: Kaapo Kakko a Nils Lundkvist.
03:07'
Tentokrát se kotouč dostal mimo hrací plochu a následovat bude vhazování na polovině Philadelphie.
02:40'
Artěmij Panarin trestuhodně přihrál na modré čáře a Joel Farabee se vydal dopředu, ale jeho pokus nebyl zas tak nebezpečný a domácí brankář si poradil.
02:03'
01:40'
Sean Couturier to následně zkoušel na druhé straně, ovšem Igor Šesťorkin si rovněž úspěšně poradil.
01:08'
Carter Hart už tentokrát musel zasahovat proti střele Artěmiho Panarina.
00:53'
Domácí celek se hned dvakrát dostal na polovinu soupeře k nebezpečné přihrávce, ale ani jedna neskončila střelou na bránu.
00:01'

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – A. Fox, R. Lindgren, Trouba, K'A. Miller, Lundkvist, Nemeth – Kakko, Zibanejad, Kreider (A) – Dryden Hunt, R. Strome, Panarin (A) – J. Gauthier, Chytil, Lafreniere – Reaves, Goodrow (A), K. Rooney.
Trenér: Gerard Gallant

Philadelphia Flyers: Hart (M. Jones) – Seeler, Provorov (A), Ristolainen, Sanheim, Braun, Yandle – J. van Riemsdyk, Couturier (A), Farabee – Atkinson, Frost, Giroux (C) – Konecny, K. Hayes, Laughton – MacEwen, Bunnaman, Lindblom.
Trenér: Alain Vigneault

Rozhodčí: Morton, Kozari – Nansen, Apperson.
Sestavu budou mít více okleštěnou hosté z Philadelphie. Bude jim chybět hned několik hráčů, jejich absence není zanedbatelná. Jedná se například o Ryana Ellise, Kevina Hayese nebo třeba Dericka Brassarda. Na marodce Rangers je pouze Sammy Blais.