NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Kings - 25. ledna 2022   01:00

Rangers
Rangers
19:58' Kreider (A. Fox, Panarin) • 54:15' Goodrow (Panarin, R. Strome) • ' A. Fox
3:2
(1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)

3:2 (SN)

Kings
Kings
31:55' B. Lizotte  (M. Anderson, T. Moore) • 39:21' Iafallo  (Kopitar, A. Kempe)
Rangers
St. Laurent, Hebert – Brisebois, Barton
Madison Square Garden, New York
15 666 diváků
Kings

Je za námi velmi dramatický boj mezi Rangers a Los Angeles. Dva body nakonec bere za výhru 3:2 po nájezdech domácí celek, který před třetí třetinou musel dotahovat. V 55. minutě ovšem srovnal Barclay Goodrow a nájezdy poté rozhodl až v šesté sérii Adam Fox. Výborný výkon předvedl i Artěmij Panarin, jenž na dva góly přihrál. Skvěle si vedli i oba gólmani, kteří své celky drželi nad vodou. Remíza po šedesáti minutách byla zasloužená.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou!

3. Jonathan Quick (LAK) – 28 zákroků
V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.
Autorem vítězné branky je ADAM FOX.
Je hotovo! V šesté sérii vítězí Rangers, když Adam Fox bekhendem parádně pověsil puk nad ležícího Quicka.
Kaliyev trefil vyrážečku. Gól tedy nepadl.
Alexis Lafreniere odpověděl gólem, znovu je srovnáno!
Quinton Byfield zametl kotouč nad lapačku brankáře. Znovu Králové vedou.
Ryan Strome branku nedal. Quick jej vychytal.
Alex Iafallo trefil vyrážečku Igora Šesťorkina, takže rozhodnout mohou domácí.
Panarin našel mezírku mezi betony. Pokračujeme.
Anže Kopitar uklidil puk od tyče do branky, takže v tuto chvíli má blíže k výhře Los Angeles.
Ani Mika Zibanejad úspěšný nebyl. Quick precizně zakročil.
Viktor Arvidsson taktéž šel do bekhendu, ale kotouč přes hokejku gólmana nezvedl.
Chrise Kreidera si Jonathan Quick vybruslil. V první sérii gól nepadl.
Adrian Kempe si stáhl kotouč do bekhendu, ale brankáře nepřekonal. Igor Šesťorkin zasáhl lapačkou.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:51'
Julien Gauthier se natlačil před Quicka, ale ani on jej nepřekonal. Utkání tak rozhodnou nájezdy.
64:22'
V nastavené hrací době se hra zatím ani jednou nepřerušila. Za 40 sekund nám tedy zazní siréna.
63:49'
Jonathan Quick parádní rybičkou vyrazil pokus Artěmije Panarina z levého kruhu. Znovu nebyl ruský forvard úspěšný.
63:22'
Igor Šesťorkin měl na brankovišti velké potíže, ale tlak hostů do brány stačil zvládnout.
62:58'
Stále se hraje ve čtyřech. Vpřed se snažil dostat Kempe, ale bránící hráči v modrém se stačili zajistit.
62:28'
Fox se snažil hostujícího brankáře překonat střelou na bližší tyč. Quick ale těžké chvíle přečkal.
62:02'
Foxova přihrávka do strany nebyla úplně povedená. Ve hře ale už pokračuje Barclay Goodrow.
61:30'
Akce Rangers se nepodařila. Signalizován byl ofsajd, tudíž domácí museli vyklidit útočnou třetinu.
60:46'
Těžké chvíle hosté přežili. Kempe se už vrátil do hry, takže do přerušení pokračujeme ve čtyřech na obou stranách.
60:25'
Quick předvedl výborný zákrok lapačkou proti střele Panarina z kruhu. Rozhodnutí viselo ve vzduchu.
60:01'
Začalo prodloužení.
Je za námi šedesát minut hry, po kterých se nerozhodlo. Za stavu 2:2 tedy jdeme do prodloužení a na jeho začátku budou hrát Jezdci ještě přesilovku.
Střely na branku po 3. třetině: 25 – 34
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:44'
Dva zákroky za sebou teď předvedl Quick. Žádnou těžší práci ale neměl.
59:25'
Teď se bojuje o puk u mantinelu v rohu kluziště. Domácí by ale potřebovali také vystřelit.
58:57'
Buly ale zvládli lépe hosté, takže puk okamžitě šel přes všechny čáry.
58:46'
Velká šance pro domácí na rozhodnutí v řádné hrací době. Kouč Gerard Gallant si vyžádal oddechový čas, jeho tým bude hrát přesilovku.
58:46'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., podrážení).
58:31'
Čtvrtá lajna Kings dostala kotouč do útočného pásma a teď už zamířila na střídačku. Svou práci tedy odvedla skvěle.
57:47'
Do práce znovu musel Jonathan Quick. Prodloužení je stále reálnější, do konce třetí třetiny už zbývají jen dvě minuty a pár sekund.
57:34'
Z otočky střílel Arvidsson, ale této střele několik centimetrů chybělo.
57:04'
Kempe posunul Kopitarovi, jehož střílené nahození rozhodně nebylo špatné. Alex Iafallo si ale u zadní tyče touš nenašel.
56:36'
Akce domácího celku byla kvůli ofsajdu zastavena. Hra je tedy přerušena.
56:02'
Sean Durzi měl dostatek času na rozehrávku. Nastartoval Danaulta, který ale po pravém křídle do útočného pásma nepronikl.
55:20'
Tlak domácích po brance na 2:2 dle očekávání mírně utichl. Jistě nás však čeká ještě zajímavý konec třetí periody.
54:15'
Rangers právě vstřelili branku!
Je srovnáno! Rangers znovu zatopili pod kotlem a po zásluze byli odměněni. Ryan Strome našel na modré čáře Artěmije Panarina, jehož nahození sklepl od tyče do branky BARCLAY GOODROW. Panarin si dnes připisuje druhou asistenci. 2:2. Asistence: Artěmij Panarin a Ryan Strome.
53:41'
Dryden Hunt se snažil překvapit hostujícího brankáře střelou z úhlu. Quick si ale spodní část své brány pokryl.
53:06'
Moore nezvládl zpracování, ale hosté teď hrají dostatečně daleko od své brány, což jim pochopitelně musí v této fázi utkání vyhovovat.
52:34'
Cenné sekundy pro hosty ve středním pásmu podržel Danault, který následně nahodil za bránu Rangers a jel střídat.
51:49'
Parádní pozici ke střele z voleje měl Panarin, jenž se do kotouče pořádně opřel. Klec LA ale netrefil, takže ani teď branka na 2:2 nepadla.
51:21'
Po zásahu Igora Šesťorkina je hra přerušena. Na řadu přichází předposlední reklamní pauza tohoto duelu.
50:56'
Tato početní výhoda se Kings hrubě nevydařila. Teď už kupředu míří domácí, kteří mají devět minut na to, aby vyrovnali.
50:20'
Adam Fox dokázal zastavit Moorea, ale Los Angeles drží útočnou třetinu.
49:56'
Barclay Goodrow dostal puk přes všechny čáry. V první minutě přesilovky toho hosté mnoho nevymysleli.
49:22'
Anže Kopitar nedokázal udržet puk v útočném pásmu. Do rozehrávky se tak musel zapojit Quick.
48:56'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Alexis Lafreniere – 2 min., vražení na mantinel).
48:25'
Nahození Trouby od modré čáry bylo zastaveno. Los Angeles urputně brání své jednobrankové vedení na ledě favorita.
48:01'
47:27'
Na druhé straně vyrazil do úniku v oslabení Moore, ale také Igor Šesťorkin předvedl skvostný zákrok. Skóre se tedy nemění.
46:56'
Fox vybídl zcela volného Zibanejada na levém kruhu. Zkušený útočník pálil z první, ale břevno o kousek minul.
46:30'
Domácí už drží puk v útočném pásmu a teď rozjíždí svůj přesilovkový kolotoč.
46:01'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Olli Määttä – 2 min., vysoká hůl).
45:24'
Před Quickem vznikl obrovský závar, hosté touš dostali už pryč, jenže za okamžik budou hrát oslabení.
44:42'
Danault byl masírován ve vlastním pásmu. Následně puk neuhájil a ke střele z mezikruží se dostal Braden Schneider. Quick znovu svůj celek podržel.
44:09'
Lapačku Šesťorkina teď našel střelec zatím rozdílového gólu Alex Iafallo.
43:51'
Na druhé straně měl zase hromadu práce Quick, který se ale znovu zaskvěl.
43:36'
Blake Lizotte zahrozil bekhendem. Kotouč se odrazil před gólmana a poté zasáhli domácí beci.
43:09'
Králové dobře brání vlastní třetinu, což potvrdili i nyní, kdy po mantinelu posunuli touš do neutrální zóny.
42:28'
Doughtyho střelu Igor Šesťorkin neviděl. Zareagoval na ni, ale nakonec zasahovat nemusel, protože puk letěl nad jeho klec.
42:02'
Domácí teď marně dobývali útočné pásmo. Následně jej museli vyklidit, poněvadž jinak by se pískal ofsajd.
41:26'
Na konci přesilovky tvrdě pálil od modré čáry Roy, ale Šesťorkin pravým betonem černou gumu vykopl.
41:02'
Dustin Brown se kousek před bránou snažil tečovat nahození svého dlouholetého kolegy Doughtyho. To se mu i povedlo, ale touš zaplul mimo tři tyče.
40:24'
Hosté pokračují v přesilovce a znovu zahrozili. Kopitar vybídl na levém kruhu Kempeho, jehož svižná střela skončila na rameni Igora Šesťorkina.
40:01'
Králové si po dvou třetinách stále drží svou střeleckou převahu, navíc už dokázali překlopit skóre na svou stranu. V první polovině třetiny jsme viděli šance na obou stranách, přičemž branku vstřelil až ve 32. minutě Blake Lizotte. Chvíli před pauzou poslal poprvé v utkání hosty do vedení v přesilovce Alex Iafallo.
Střely na branku po 2. třetině: 15 – 22
40:00'
39:21'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
První část přesilovky je využita! Adrian Kempe přenesl hru na pravý kruh ke Kopitarovi, který vybídl mezi kruhy ALEXE IAFALLA. První zakončení se sice útočníkovi s číslem 19 přes hůl Millera nevydařilo, ale poté už puk zaplul pod horní tyč. 1:2. Asistence: Anže Kopitar a Adrian Kempe.
39:03'
Do konce druhé periody zbývá zhruba minuta. Los Angeles načalo svou dlouhou čtyřminutovou početní výhodu.
38:45'
Hned po buly tvrdě střílel Doughty, ale lapačka gólmana byla připravena.
38:41'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Barclay Goodrow – 2+2 min, vysoká hůl).
38:25'
Tohle gól nebyl, přestože Madison Square Garden se už skoro radovalo. Artěmij Panarin předvedl parádní stahovačku a následně bekhendem trefil jen břevno.
37:49'
Druhá lajna Los Angeles zahrozila. Moore vybídl Arvidssona, který se rychle otočil, ale pak přestřelil.
37:32'
Jonathan Quick si lapačkou stáhl nahození ze strany. Po krátkém přerušení se bude vhazovat před ním.
37:12'
Quinton Byfield se dobře vrátil na svou polovinu. Pokus o co nejrychlejší útok se hokejistům v modrém nevydařil.
36:28'
36:02'
Alexis Lafreniere si už už rovnal kotouč na levém kruhu, ale Millerův pas byl až příliš důrazný.
35:19'
Velmi tvrdě střílel z kruhu Mika Zibanejad. Švédský útočník ale jen vyprášil Quickovy betony.
34:56'
Úvodní přesilovkový tlak Rangers je pryč. Hosté už dokázali vyhodit puk přes všechny čáry.
34:38'
Na brankovišti se opět dobře orientoval Kreider, ale Quick jeho snažení zastavil.
34:28'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Phillip Danault – 2 min., podrážení).
33:59'
Nakonec se však k ráně od modré čáry dostal Anderson. Igor Šesťorkin do zákroku nemusel.
33:38'
U mantinelu ve vlastním pásmu přitlačil Miller, jenž soupeře nechce jen tak pustit.
32:58'
Při chuti hrající Arthur Kaliyev se snažil objet bránu Rangers a následně přihrát. Obránci domácích ale situaci zvládli.
31:55'
Po zásluze máme srovnáno, neboť Los Angeles bylo brance několikrát blízko. Do otevřenější obrany se vydal BLAKE LIZOTTE, který parádní střelou do horních pater brány vsítil svůj šestý gól v ročníku. 1:1. Asistence: Mikey Anderson a Trevor Moore.
31:44'
Hosté si teď chtěli pomoct nahozením, ale kotouč jako první nedojeli.
31:02'
Hra byla zastavena kvůli ofsajdu. Na řadu přichází další komerční pauza.
30:32'
Alex Iafallo vyplaval sám na levém kruhu. Svou střelu zápěstím namířil těsně nad horní tyč.
29:50'
Dostáváme se do poloviny řádné hrací doby. Viděli jsme zatím jen jeden gól, ale šance přibývají na obou stranách.
29:16'
Do úniku se na druhé straně dostal Hunt, který byl ale na poslední možnou chvíli zastaven Andersonem.
28:59'
Dlouho teď hosté svého soupeře motali. Hlavně Kempe byl aktivní, po jehož ráně se kotouč dostal k Arthuru Kaliyevovi. Posledně jmenovaný našel z úhlu Šesťorkinovu lapačku.
28:24'
Strome si našel přihrávku Panarina a celkem rychle vystřelil. Quick si prostor mezi betony pohlídal, ale teď jednoznačně zažíváme zatím nejzáživnější pasáž hry.
27:55'
Na druhé straně se připomněl Drew Doughty. Obránce LA si najel na střed, položil si obránce, ale v ideální pozici těsně minul. Nechybělo moc a mohlo být srovnáno.
27:09'
Neuvěřitelný zákrok Jonathana Quicka! Po Haškovsku dokázal zastavit lapačkou zakončení Trouby z bezprostřední blízkosti.
26:36'
Arvidsson byl sražen k zemi. V akci ale pokračoval Danault, který ve výhodné pozici našel Andersona. Bek první formace Kings znovu střílel, ale opět byl úspěšnější Igor Šesťorkin.
26:06'
Zakázané uvolnění tentokráte přišlo na straně hokejistů Los Angeles.
25:43'
Arthur Kaliyev našlápl na levé straně, vyměnil si puk s kolegou a poté vystřelil. Jeho přízemní rána zapadla kousek vedle zadní tyče.
25:06'
K'Andre Miller se objevil ve velmi dobré pozici mezi kruhy. Jonathan Quick si povyjel a pravým betonem výborně zasáhl.
24:32'
Dá se říct, že také start druhé periody je poměrně opatrný. Jde vidět, že ani jeden tým nechce udělat chybu.
23:59'
První lajna Los Angeles se na chvíli usadila v útočném pásmu. Kempe předal na modrou čáru Andersonovi, jehož dělovku Igor Šesťorkin vyrazil.
23:23'
Domácím byl odpískán icing. Vhazování bude obstaráno v pásmu Rangers.
22:59'
Morgan Barron ztratil puk v útočném pásmu. Rychle se společně se spoluhráči vracel a situaci stačil dobruslit.
22:19'
Reaves nezvolil dobré řešení, když bruslí přikopával puk do vlastní třetiny. Ke kotouči se dostali hosté, kteří okamžitě vystřelili, ale Igor Šesťorkin dával pozor.
21:22'
Hosté po delší době hrají v plném počtu. Při dlouhém oslabení inkasovali jednou.
20:59'
Znovu se mezi kruhy objevil Strome, ale tentokrát obránci Kings zareagovali lépe.
20:32'
Domácí pokračují v přesilovce. Panarin krásnou přihrávkou mezi kruhy vybídl Stromea, jehož pokus vyrazil Quick ramenem nad sebe. Důležitý zákrok hostujícího brankáře.
20:01'
Rangers po dvaceti minutách vedou, přestože v první třetině nepodali dobrý výkon. Na bránu Quicka zatím vyslali jen tři pokusy, ale ujala se teč Chrise Kreidera těsně před sirénou v přesilovce. Los Angeles toho předvedlo směrem dopředu daleko více, ale zatím si na brankáře Igora Šesťorkina nepřišlo. Co nám nabídne druhá třetina?
Střely na branku po 1. třetině: 3 – 11
20:00'
19:58'
Necelé dvě sekundy před koncem první třetiny se domácí nakonec v přesilovce trefují! Artěmij Panarin posunul aktivnímu Foxovi, který si povyjel blíže k bráně a poté naservíroval parádní pas CHRISI KREIDEROVI, jenž zvedl touš nad beton gólmana. Kreider vstřelil svůj třicátý gól v sezoně. 1:0. Asistence: Adam Fox a Artěmij Panarin.
19:19'
Před bránou se na chvíli uvolnil Kreider, který se snažil ještě vylepšovat pozici svému kolegovi. Los Angeles se ale už osvobodilo.
18:55'
Kotouč však putuje přes všechny čáry. Dozadu se tedy musí vracet Adam Fox.
18:22'
Domácí v plném počtu a v tuto chvíli začíná tříminutová početní výhoda Newyorčanů.
17:58'
Greg McKegg byl při svém snažení po křídle až příliš osamocen. Nebylo velkým překvapením, že vystřelit nedokázal.
17:17'
Trouba se štěstím udržel puk v útočném pásmu. Aktivnější při hře ve čtyřech jsou ale zatím hosté.
16:22'
Tak nakonec ne. Teď se bude hrát ve čtyřech na obou stranách, protože bek Rangers byl také potrestán. Až poté začne přesilovka Rangers.
16:22'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan Lindgren – 2 min., krosček).
16:22'
Za ostrý zákrok na Ryana Lindgrena dostal Brendan Lemieux trest na pět minut + do konce utkání za vražení na mantinel. Jezdce čeká pětiminutová přesilovka.
16:22'
Teď však byla k vidění hromadná potyčka. Uvidíme, jak rozhodčí rozdají tresty.
16:12'
Los Angeles se v útočném pásmu drží také v těchto sekundách.
15:24'
Zatím největší šanci zápasu měl Dustin Brown, jenž zakončoval nadvakrát. Nejprve jej domácí gólman vychytal, ale následně to Brown měl na bekhendu a před ním zůstala poloprázdná branka. Trefena však nebyla.
14:43'
První větší starosti pro Quicka, který se musel rychle přesouvat proti zakončení Panarina. Ruskou hvězdu ale velezkušený brankář vychytal.
14:21'
Kopitar na modré čáře našel Roye, jehož rychlá střela zápěstím skončila na vyrážečce Šesťorkina.
13:43'
Ryan Lindgren uklidnil hru ve vlastní třetině. Domácí však potřebují najít protihru, zatím stále mají na kontě jen jedinou střelu mezi tři tyče.
12:59'
Do přečíslení dvou proti jednomu se domácí nedostali kvůli vystrčené hokejce Andersona. Zadák s číslem 44 teď zachránil svůj celek před těžkými chvílemi.
12:25'
12:05'
Tvrdou ránu Danaulta nedokázal jen o kousek dorazit Arvidsson. Přesilovka hostů špatně nevypadá, ale domácí oslabení přežijí.
11:34'
Slovinský hokejista si najel na pravý kruh, odkud zápěstím vystřelil. Pozorný brankář Rangers si připsal úspěšný zákrok.
11:09'
Igor Šesťorkin musel dávat pozor proti nahození Kempeho od modré čáry, kterému touš přistrčil Kopitar.
10:36'
Hned v úvodu oslabení ale domácí vyhazují. Touš dopředu se pokusí dostat Doughty.
10:25'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Jacob Trouba – 2 min., vysoká hůl).
10:25'
Moore z levé strany velmi šikovně vybízel najíždějícího Arvidssona u zadní tyče. Švédský forvard byl faulován Troubou, takže po komerční pauze uvidíme první přesilovku Kings.
09:54'
Rychlost už ve středním pásmu nabral Moore. Na vrcholu kruhu chtěl střílet, jenže domácí jeho ránu zablokovali.
09:22'
Poctivý výkon obou celků směrem do obrany je znát. Nyní hostující obránci dlouho vyčkávají s rozehrávkou.
08:41'
Alexis Lafreniere nastartoval Panarina, jenž si protáhl střídání a mířil si to kupředu po křídle. Následně vybídl Goodrowa, jenže předávka puku s ním ideální nebyla.
07:50'
Dobrou práci v defenzívě odvedl Kempe, jenž vypíchl puk a následně se hnal vpřed. Igor Šesťorkin ale vystartoval z brány a hokejkou zapracoval.
07:01'
Za prvních sedm minut hry musel Quick do zákroku jen jednou. Defenzíva Kings působí velmi dobrým dojmem.
06:29'
Pokus Ryana Lindgrena od modré čáry byl sražen hokejkami hostujících hráčů. Rangers ale pokračují ve svém ofenzivním snažení.
05:56'
Krok natáhl Strome, který se protáhl po křídle až ke střele. Těsně přestřelil horní tyč Quickovy brány.
05:32'
Lemieux si rychle hodil puk před bránu, ale nezakončil. O chvíli později pálil od modré Durzi, hrací předmět byl sražen do ochranné sítě.
04:59'
Před brankoviště si nabruslil Hunt, který se chystal zakončit pobídku z křídla. Skvělý obranný zákrok ale předvedl obránce Roy, jenž holí touš vypíchl.
04:20'
Jezdci jsou v úvodu střetnutí nevýrazní. První formace si teď chce vybojovat co nejlepší výchozí pozici a kupředu míří Zibanejad.
03:26'
Phillip Danault si najížděl do předbrankového prostoru po rychlé střele z otočky. Bývalý útočník Montrealu ale černou gumu netrefil úplně nejlépe.
02:49'
Greg McKegg bojoval u mantinelu v útočném pásmu. Poměrně rychle byl dostoupen zadáky v bílých dresech.
02:06'
Dustin Brown nabízel puk zpoza brány na brankoviště, ale ani v tomto případě se Králové až k ráně nedostali. Nicméně v úvodu mají mírně navrch oni.
01:36'
Quinton Byfield měl útočné choutky, ale po levém křídle do střelecké pozice nepronikl. Jezdci vzápětí otočili hru, ale zastaveni byli kvůli ofsajdu.
01:01'
Mezi kruhy si najížděl Kempe, jehož ránu ale srazil Fox do rohu kluziště.
00:40'
V úvodu se domácí hnali kupředu, ale zatím střelu na bránu Quicka nevyslali.
00:01'

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – A. Fox, R. Lindgren, Trouba, K'A. Miller, B. Schneider, Hájek – Panarin (A), Zibanejad, Kreider (A) – Goodrow (A), R. Strome, Lafreniere – Reaves, K. Rooney, McKegg – J. Gauthier, M. Barron, Dryden Hunt.
Trenér: Gerard Gallant

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – Doughty (A), M. Anderson, M. Roy, O. Määttä, Durzi, Björnfot – A. Kempe, Kopitar (C), Iafallo – Arvidsson, Danault, T. Moore – D. Brown (A), Byfield, Grundström – Kaliyev, B. Lizotte, B. Lemieux.
Trenér: Todd McLellan

Rozhodčí: St. Laurent, Hebert – Brisebois, Barton.
Česká a slovenská stopa

Libor Hájek (NY Rangers)
Vzájemné zápasy

11.01.2022 Los Angeles – NY Rangers 3:1

LOS ANGELES KINGS

Králové rozhodně neprožívají špatnou sezonu. Po letech útlumu to vypadá, že by letos mohli proniknout do play-off, přestože zápasů se bude hrát ještě hodně. Tým kouče Todda McLellana je v tabulce Západní konference na šesté pozici s pětibodovým náskokem na deváté Calgary, které je momentálně mimo pozice zaručující vyřazovací část. Los Angeles sice třikrát v řadě prohrálo, ale včera si po výhře 3:2 spravilo chuť na ledě New Jersey. Nejproduktivnějším hráčem týmu je kapitán Anže Kopitar, jenž nastřílel 13 branek a na 23 přihrál.

NEW YORK RANGERS

Hokejisté Rangers se drží těsně za Floridou a Tampou ve Východní konferenci. Newyorčané nasbírali 58 bodů ve 42 zápasech a jsou tedy na třetí příčce své konference a v Metropolitní divizi dokonce první. Z posledních pěti utkání Rangers padli jen na ledě Caroliny, minule ovšem vyhráli, a to když poměrem 7:3 zdolali Arizonu především díky povedené druhé třetině a hattricku Chrise Kreidera. Třicetiletý Američan nastřílel už 29 branek a spolu s Alexandrem Ovečkinem vládne střelcům NHL. Produktivnější z týmu Rangers však jsou Adam Fox a Artěmij Panarin.
Hezké úterní ráno. Také dnes nám NHL nabídne bohatý program a my budeme společně sledovat bitvu mezi New Yorkem Rangers a Los Angeles Kings. Utkání začíná krátce po 1:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.