NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Seattle Kraken - 30. ledna 2022   19:00

Rangers
Rangers
11:46' Zibanejad (Panarin, Trouba) • 24:23' Lafreniere (Zibanejad, Z. Jones) • 59:26' K'A. Miller (Zibanejad)
3:2
(1:0, 1:1, 1:1)
Seattle Kraken
27:17' McCann  (Jordan Eberle, Marcus Johansson) • 58:52' Gourde  (Giordano, McCann)
Rangers
Šesťorkin (A. Georgijev) – R. Lindgren, B. Schneider, K'A. Miller, Trouba, Z. Jones, Hájek – Kreider (A), Zibanejad, Lafreniere – Panarin (A), R. Strome, Goodrow (A) – Brodzinski, McKegg, J. Gauthier – Dryden Hunt, K. Rooney, Reaves.
L'Ecuyer, Rooney – Hunt, Flemington
Madison Square Garden, New York
18 006 diváků
Grubauer (Driedger) – Giordano (C), A. Larsson (A), Vince Dunn, Borgen, H. Fleury, Lauzon – Marcus Johansson, McCann, Jordan Eberle – Appleton, Gourde, Järnkrok – Donato, Wennberg, Donskoi – Blackwell, Sheahan, Kuhlman – Geekie.

2. K'Andre Miller (NYR) – 1+0
Rangers vedli v zápase o dvě branky, následně hosté dokázali vyrovnat. V poslední minutě si domácí celek vzal vedení zpět, rozhodující branku vstřelil K'Andre Miller.
59:26'
Rangers právě vstřelili branku!
Je to gól, Rangers! Domácí celek jde do vedení a podle všeho tento zápas vyhraje. Tvrdou ránou se prosazuje K'ANDRE MILLER. Asistence: Mika Zibanejad.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:52'
Seattle právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno, hosté srovnávají stav zápasu. Tvrdou ránou se prosazuje z první YANNI GOURDE. Asistence: Mark Giordano a Jared McCann.
58:44'
Hosté se usadili v útočném pásmu.
58:32'
Oddechový čas pro domácí.
58:32'
Igor Šesťorkin přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
58:25'
Hosté hrají v šesti bez brankáře.
57:42'
Jordan Eberle vedl individuální akci, Yanni Gourde následně minul kotouč z bezprostřední blízkosti.
57:20'
Domácí se pokoušeli něco vymyslet. Barclay Goodrow pálil přes obránce, ale jeho pokus zblokoval brankář.
57:00'
Philipp Grubauer má kotouč za sovu brankou, hosté mají kotouč pod kontrolou.
56:55'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Mika Zibanejad – 2 min., podrážení).
56:40'
Hostující celek hraje aktivněji, domácí celek se musí bránit.
56:16'
Ryan Donato dostal kotouč do útočného pásma, ale jeho pokus o zakončení byl hodně nepovedený.
55:35'
Seattle se pokouší vyrovnat, tlačí se do zakončení, ale domácí obrana je pozorná.
55:20'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál.
55:20'
Komerční přestávka.
55:12'
Sledujeme už hru pět na pět. Libor Hájek pálil, ale brankáře nepřekonal.
54:17'
Artěmij Panarin měl obrovskou šanci, ale jeho rána končí mimo. Gólman zasahovat nemusel.
53:28'
Jordan Eberle přišel o kotouč, ale následný brejk nedokázal domácí hráč proměnit.
52:42'
Jacob Trouba to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky
52:21'
Sledovat budeme hru čtyři na čtyři. Buly před brankou Rangers.
52:21'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Chris Kreider – 2 min., držení).
52:18'
Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Vince Dunn – 2 min., hákování).
52:07'
Rangers se pokoušeli dostat do útočného pásma, ale Panarin nevypálil.
51:03'
Mason Appleton to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do střelecké pozice.
51:00'
Chris Kreider se propracoval do střelecké pozice, ale trefil jen prostor, kde byl brankář.
50:21'
Pokračujeme ve třetí třetině.
50:21'
49:41'
Pomalu, ale jistě se dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, sledujeme souboje o kotouč ve středním pásmu.
49:35'
Philipp Grubauer kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Následně Rangers prohráli buly.
48:35'
Igor Šesťorkin vyjel za svou branku, zapojil se do rozehrávky svého celku. Následně pálil Greg McKegg a Philipp Grubauer kryje kotouč.
48:00'
Osm minut hry je pryč, ve třetí třetině na nějakou výraznější šanci čekáme. Hosté rozehrávají od své branky.
47:30'
Jordan Eberle si vybruslil do dobré střelecké pozice, ale nedokázal zpracovat puk podle představ,
46:48'
Kraken rozehrává od své branky, Mason Appleton se propracoval k zakončení, jeho rána byla zblokovaná.
46:37'
46:29'
Morgan Geekie si sjel před branku, ale neodkázal, následně z trestné lavice odjel Ryan Reaves, který minul branku.
46:14'
Hosté hrají přesilovku, ale na výraznější šanci čekají.
45:20'
Vince Dunn rozehrává od své branky, následně Joonas Donskoi dostal kotouč do útočného pásma, ale domácí vyhodili.
45:00'
Seattle kombinuje v útočném pásmu, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet.
44:35'
Přesilovku hraje hostující celek, který se ale nemůže propracovat do výraznější šance.
44:28'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan Reaves – 2 min., vysoká hůl).
44:15'
Ryan Donato se pokoušel tečovat spoluhráčovu střelu před brankou, následně znovu minul.
43:50'
13:27, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou výrazně hostující hokejisté.
42:41'
Vince Dunn pálil z dobré pozice, jeho pokus ale končí vedle branky.
41:31'
Krakeni dobře brání, následně pálil Mika Zibanejad, ale dvakrát minul branku
41:07'
Rangers hrají přesilovku, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.
40:36'
Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Mason Appleton – 2 min., podrážení).
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou, do které vstupuje domácí tým s jednobrankovým vedením.
40:01'
Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině. Rangers navýšili své vedení, následně dokázal hostující celek snížit na rozdíl jediné branky.
40:00'
39:34'
Krakeni se pokoušeli dostat se do útočného pásma, následně ale musel po střele Hunta zasahovat brankář Krakenů.
39:16'
Ještě jedno vhazování. Buly před brankou hostujícího celku.
39:06'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Rangers.
38:41'
Greg McKegg rozehrává od své branky, 11:25, tak vypadá statistika střel na branku.
38:24'
Alexander Wennberg vybojoval kotouč, ale dostal se do souboje se soupeřem.
37:45'
Igor Šesťorkin rozehrává od své branky, jeho spoluhráči se dostali do útočného pásma, ale přesně nevypálili.
37:06'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál, Rangers rozehrávají od své branky.
37:03'
36:32'
Krakeni se usadili v útočném pásmu, ale rána končí vedle branky.
36:00'
Jordan Eberle a Mark Giordano zkoušeli něco vymyslet před brankou. Akce nebyla zakončená.
35:32'
Nyní sledujeme velké souboje o kotouč, hraje se ve středním pásmu.
35:05'
Artěmij Panarin se dostal do útočného pásma, ale jeho pokus končí vedle.
34:46'
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme nyní už hru pět pět.
34:28'
Morgan Geekie pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje brankář.
33:29'
Mark Giordano rozehrává od své branky, Jordan Eberle pokračoval v akci, dostal se do útočného pásma, ale domácí rychle vyhodili.
32:55'
Přesilovou hru hraje hostující celek, který ale musí bojovat o útočné pásmo.
32:44'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Jacob Trouba – 2 min., nedovolené bránění).
32:00'
Hraje se rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
30:35'
Alexander Wennberg bojoval v útočném pásmu o puk, ale nedokázal nic vymyslet.
30:14'
9:21, tak vypadá statistika střel na branku. Po zakázaném uvolnění se vhazovalo před brankou Rangers.
29:19'
Vhazovat se bude před brankou Seattlu. Hostující celek rychle otočil směr hry, Jordan Eberle pálil z dobré pozice mimo.
29:00'
27:17'
Krásně sehráno a hostující celek snižuje, po nádherné kombinaci se prosazuje JARED MCCANN. Obrana Rangers jen přihlížela rychlé akci soupeře. Asistencce: Jordan Eberle a Marcus Johansson
24:23'
Domácí celek navyšuje své vedení, první střelecký pokus byl zblokovaný, následně puk dostal do branky ALEXIS LAFRENIERE, který byl zcela volný. Asistence: Mika Zibanejad a Zach Jones.
23:24'
Braden Schneider pálil od modré čáry, rána byla před brankou zblokovaná.
22:27'
Sledujeme klidnější pasáž hry, na nějakou výraznější šanci čekáme.
21:25'
Krakeni vypálili od modré čáry, brankář Rangers si poradil.
21:00'
Adam Larsson Haydn Fleury byl u kotouče první, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Rangers.
20:29'
Philipp Grubauer kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
20:01'
Mika Zibanejad se prosadil jako první, po jeho brance vede po první třetině domácí celek 1:0. Haydn Fleury mohl vyrovnat, ale brankář ho vychytal.
20:00'
19:40'
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
19:06'
Igor Šesťorkin výborně kryje střelecký pokus soupeře, Haydn Fleury měl na hokejce vyrovnání, ale brankář Rangers podržel spoluhráče.
18:32'
Julien Gauthier to zkoušel individuálně, ale přes obranu se nepropracoval do zakončení.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:00'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Rangers.
16:13'
Riley Sheahan kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, Karson Kuhlman čekal na přihrávku před brankou, ale puk k němu spoluhráči nedostali.
16:08'
15:27'
Rangers vyhodili do útočného pásma, následně znovu vyhodili.
15:01'
Polovina přesilovky je pryč, dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.
14:24'
Krakeni se pokouší propracovat do útočného pásma, následně se jim to podařilo.
14:08'
Přesilovku si nyní zahraje hostující celek, domácí početní výhodu proměnili, uvidíme, jak si povedenou hosté.
14:08'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Libor Hájek – 2 min., hákování).
14:08'
13:27'
Ryan Donato mohl vyrovnat, dostal se do výborné střelecké pozice, ale jeho pokus vyrazil brankář.
11:46'
Přesilovku domácí hokejisté proměnili, ránou z první se po rychlé přihrávce se prosazuje MIKA ZIBANEJAD. Asistence: Artěmij Panarin a Jacob Trouba.
11:01'
Rangers se usadili v útočném pásmu, Ryan Strome minul branku. Jeho rána z kruhu končí vedle.
10:57'
Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Alexander Wennberg – 2 min., podrážení).
10:06'
Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají domácí hokejisté.
09:30'
Jordan Eberle mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku, Následně minul branku Adam Larsson.
09:06'
Adam Larsson vedl zajímavou akci Krakenů, následně pálil Mark Giordano a jeho projektil kryje brankář.
08:09'
Rangers rozehrávají od své branky, následně Ryan Reaves přišel o kotouč.
07:30'
Libor Hájek se dostal k odraženému puku, ale jeho pokus byl před brankou zblokovaný.
07:04'
Hraje se klidnější pasáž hry, vhazovat se nyní bude v neutrální zóně.
06:54'
Yanni Gourde se propracoval do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus kryje brankář.
06:29'
Krakeni vybojovali kotouč, následně ale špatně rozehráli. Píská se zakázané uvolnění.
06:29'
Philipp Grubauer Philipp Grubauer Philipp Grubauer kryje puk po střele, kterou vyslal Ryan Lindgren. Komerční přestávka.
05:27'
Adam Larsson rozehrává od své branky, ale Rangers se dokázali dobře zorientovat a zastavili akci soupeře.
05:00'
Úvodních pět minut hry je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
04:31'
Hosté rozehrávají od své branky, Jared McCann čekal na přihrávku, ale kotouč k němu spoluhráči nedostali.
04:00'
Ryan Lindgren prodloužil kotouč do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.
02:20'
Ryan Donato to zkoušel individuálně, ale nedokázal překonat obranu soupeře.
01:53'
Joonas Donskoi prodloužil kotouč do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.
01:41'
Kevin Rooney rozehrává od své branky, následně se dostali do útočného pásma, ale nevypálil.
00:51'
Chris Kreider čekal v útočném pásmu na přihrávku, ale obrana si dokázala poradit.
00:15'
Utkání začalo, domácí brankář rozehrává od vlastní branky, následně puk získali hosté.
00:01'
Zápas brzy začne.

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – R. Lindgren, B. Schneider, K'A. Miller, Trouba, Z. Jones, Hájek – Kreider, Zibanejad, Lafreniere – Panarin, R. Strome, Goodrow – Brodzinski, McKegg, J. Gauthier – Dryden Hunt, K. Rooney, Reaves.

Seattle Kraken: Grubauer (Driedger) – Giordano, A. Larsson, Vince Dunn, Borgen, H. Fleury, Lauzon – Marcus Johansson, McCann, Jordan Eberle – Appleton, Gourde, Järnkrok – Donato, Wennberg, Donskoi – Blackwell, Sheahan, Kuhlman..
New York Rangers odehrál 45 zápasů s bilancí 24-4-4-13 a ziskem 60 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým dva. Poradil si s Arizonou Coyotes 7:3 a s Los Angeles Kings 3:2 v nájezdech. Tým nestačil na Carolinu Hurricanes 3:6, Columbus Blue Jackets 3:5 a Minnesotu Wild 2:3.
Seattle Kraken odehrál 43 zápasů s bilancí 12-2-4-25 a získal 32 bodů. V tabulce Západní konference je tým na patnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým tři. Poradil si se San Jose Sharks 3:2, Floridou Panthers 5:3 a Pittsburg Penguins 2:1 v prodloužení. Tým nestačil na St. Louis Blues 0:5 a na Nashville Predators 2:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New York Rangers a Seattle Krakem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.