NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Devils - 20. listopadu 2021   22:00

Tampa
Tampa
05:49' Rutta  • 18:15' Maroon (Colton, Sergačjov) • 26:17' Hedman (Katchouk, Rutta)
3:5
(2:1, 1:0, 0:4)
Devils
Devils
13:56' Šarangovič  (Holtz) • 41:12' Mercer  (Šarangovič, Siegenthaler) • 45:39' Vesey  (P. K. Subban, Siegenthaler) • 49:34' Šarangovič  (Bratt, N. Hischier) • 58:44' Tatar  (Graves)
Tampa
St. Laurent, Chmielewski – Cormier, Fournier
Amalie Arena, Tampa
19 092 diváků
Devils

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemně strávený nedělní den. Na počtenou!

3. Jan Rutta (TBL) – 1+1
Tampa sice po dvou třetinách vedla 3:1, ale ve třetím dějství o náskok přišla a nakonec i utkání prohrála. V první třetině se za domácí trefili Jan Rutta s Patrickem Maroonem, přičemž za Devils uspěl Jegor Šarangovič. Ve druhé dvacetiminutovce se do listiny střelců zapsal i Victor Hedman. Poté však už skórovali pouze hosté. O bleskové vyrovnání se postarali Dawson Mercer s Jimmym Veseym a v 50. minutě překlopil svým druhým gólem skóre na stranu New Jersey Šarangovič. O chvíli později neproměnil Point trestné střílení, a proto ve hře bez brankáře mohli hosté své vedení navýšit díky Tomáši Tatarovi. New Jersey se dnes raduje, vyhrálo 5:3.
59:35'
Severson ale šetří sekundy v rohu kluziště. Tampě už docházejí síly i čas.
59:16'
Tampa teď už nemá co ztratit, a proto to stále zkouší bez brankáře. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v jejím útočném pásmu.
58:44'
Devils právě vstřelili branku!
Ďáblové dokáží tento zápas dotáhnout do zdárného konce. Jejich pátou branku přidává do prázdné klece slovenský útočník TOMÁŠ TATAR, který vstřelil svůj druhý gól v sezoně. 3:5. Asistence: Ryan Graves.
58:27'
Z vrcholu kruhu to zkoušel Palát, který ale zařízení o pár čísel minul. Vzápětí pošetřil sekundy Zacha.
57:57'
Do konce řádné hrací doby zbývají už jen dvě minuty. Vasilevskij právě teď míří na střídačku.
57:27'
Subban nakonec dokázal i s trochou štěstí dostat puk do středního pásma. Poté mu pomohli kolegové.
57:02'
56:38'
Corey Perry se rychle otáčel na brankovišti, ale Blackwood proti němu stačil vystrčit hůl.
56:12'
Gólmana Devils nepropálil ani Victor Hedman. První formace Tampy ale předvedla velký přesilovkový nápor.
55:57'
Tvrdě střílel z kruhu i Steven Stamkos, proti jehož ráně se Blackwood opětovně zaskvěl.
55:35'
Ondřej Palát vybízel v mezikruží Braydena Pointa, který těsně minul horní tyč.
55:13'
Buly vyhráli hosté, přičemž Michael McLeod je okamžitě osvobodil odpalem přes všechny čáry.
55:02'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Dougie Hamilton – 2 min., podrážení).
54:08'
Do kvalitní pozice se dostával i Michail Sergačjov, jenž ale brankový prostor netrefil.
53:50'
Cirelli vybízel spoluhráče u zadní tyče. Tam ovšem Palát přesně zakončit nedokázal.
53:26'
Vasilevskij teď musel svému týmu pomoct s rozehrávkou. Kotouč ihned postrčil směrem k Hedmanovi.
52:49'
Na druhou stranu ale vyrazil Tomáš Tatar, jehož rána zápěstím skončila v lapačce Vasilevského.
52:22'
Po komerční pauze se hraje ve středním pásmu. Tampa by ráda znovu operovala před klecí New Jersey.
51:37'
Je ale vidět, že Tampa zapnula na daleko vyšší level. Rozhodně nechce z tohoto utkání odejít poražena.
51:17'
S rychlou střelou Raddyshe měla hostující obrana problémy. Odražený kotouč nakonec dokázala zastavit.
50:39'
Andreas Johnsson nahodil puk na bránu soupeřova celku. Touš si přebírá Victor Hedman.
50:06'
Brayden Point stav utkání nevyrovnal! Mackenzieho Blackwooda už měl položeného, avšak nakonec zamířil jen do horní tyče.
50:06'
Puk přes čáru nepřešel, nicméně Point se už chystá na své trestné střílení.
50:06'
Ale ještě se zkoumá, jestli náhodou při faulu na Pointa puk nepřešel brankovou čáru.
50:06'
Pojede se trestné střílení. Ryan Graves podrazil zcela jasně Braydena Pointa. Domácí budou mít velkou šanci ke srovnání.
49:34'
Tato třetina rozhodně není třetinou Andreje Vasilevského. Čtvrtá branka New Jersey jde na vrub brankáře. Jesper Bratt z rohu kluziště našel JEGORA ŠARANGOVIČE, který pohotově zakončil po ledě. Vasilevskij si mezírku mezi betony a ledem vůbec nepokryl. 3:4. Asistence: Jesper Bratt a Nico Hischier.
49:16'
Tomáš Tatar se nedokázal dostat na puk. Pomalu ale jistě se dostáváme do závěrečných deseti minut základní hrací doby.
48:36'
Ty Smith šikovně dokázal dostat puk alespoň do neutrální zóny. Jeho spoluhráči už museli vystřídat.
47:49'
Tampu teď zastavil ofsajd. Na řadu přichází komerční pauza.
47:33'
Jan Rutta musel rychle reagovat před Mercerem. Kotouč nakonec stačil odehrát.
46:53'
Nahození Gravese se snažil těsně před brankou Lightning tečovat Mercer. Střelci druhého gólu Devils se ale zakončení tentokrát nevydařilo.
46:22'
O podobně dlouhou rozehrávku se pokoušela Tampa, ale kotouč doskákal jen na zakázané uvolnění.
45:39'
Nedáš, dostaneš! P. K. Subban zpoza vlastní brány vymyslel krásnou přihrávku pro JIMMYHO VESEYHO, jenž následně upaloval úplně sám na Vasilevského. Jednoho z nejlepších gólmanů současnosti překonal bekhendovým blafákem. 3:3. Asistence: P. K. Subban a Jonas Siegenthaler.
45:12'
Ránu Taylora Raddyshe z kruhu brankář Blackwood vyrazil. Ve třetí třetině zatím podává muž v masce na straně Devils brilantní výkon.
44:35'
Bratt posunul na modrou čáru Hamiltonovi, jehož dělovka mezi tři tyče nezapadla.
43:59'
Neuvěřitelný Blackwood drží hosty ve hře! Joseph s Killornem jeli úplně sami na branku New Jersey. Předali si kotouč, ale brankář Devils vychytal Killorna ve vyložené pozici.
43:15'
Další útočnou akci se pokusil založit Corey Perry, ale jeho zadovka nebyla příliš přesná.
42:36'
Patrick Maroon zůstal úplně sám před bránou. Obránci jej sice rychle dobruslili, ale útočník Tampy zvolil bekhendovou kličku. Blackwoodova lapačka ale byla na svém místě.
42:07'
Tvrdá rána hostujícího obránce Smithe přesná nebyla. Záhy ale šel kotouč z hole Katchouka na zakázané uvolnění.
41:12'
Hokejisté New Jersey se znovu dostávají do hry! Jegor Šarangovič ještě ve střední třetině vybídl DAWSONA MERCERA, jenž nabral rychlost na pravém křídle. Vasilevskému nejprve naznačil střelu a poté si puk zase stáhl. Nakonec jej zastrčil za přední tyč, ruský gólman se levým betonem na puk natahoval marně. 3:2. Asistence: Jegor Šarangovič a Jonas Siegenthaler.
40:57'
První zákrok třetí třetiny si připsal Mackenzie Blackwood. Proti ráně z kruhu zasáhl bez větších problémů.
40:47'
Hned na začátku třetiny se hosté pokoušeli něco vymyslet, ale McDonagh už uklidňuje hru.
40:01'
Tampa po čtyřiceti minutách vede 3:1. O zvýšení jejího náskoku se ve 27. minutě postaral Victor Hedman, který úspěšně dokázal zakončit přesný Katchoukův pas. Dvě další gólovky si Blesky vytvořily v oslabení, ale proměnit je nedokázaly. I New Jersey ale mohlo v závěru třetiny skórovat, McLeod však zamířil jen do tyče.
Střely na branku po 2. třetině: 22 – 19
40:00'
39:51'
Velká šance na konci třetiny zůstala neproměněna. Hamilton svým stříleným nahozením vybízel Mercera, jenž těsně minul.
39:33'
Tampě bylo odpískáno zakázané uvolnění. Sedmadvacet sekund před druhou sirénou se bude vhazovat před její klecí.
39:17'
Křížná přihrávka Veseyho přesná nebyla. Stejný hráč se ale dostal na kotouč i později. Tentokrát zakončil, ale Vasilevskij se překvapit nenechal.
39:00'
Damon Severson si nahodil puk, který poté i dojel. Přihrávku před bránu ale nezvládl. Do rychlého kontru si to mířil Pierre-Édouard Bellemare, jenž trefil Blackwoodovu hruď.
38:17'
Na konci třetiny sledujeme poměrně otevřený hokej z obou stran. Na druhé straně pálil Anthony Cirelli, Mackenzie Blackwood vynikl.
37:45'
Andreas Johnsson se šikovně obtáčel před brankoviště. Pravý beton ruského gólmana předvedl skvělý švih.
37:07'
Přečíslení tří proti jednomu zakončil střelou z kruhu Michael McLeod. Forvard New Jersey ale orazítkoval pouze tyč. Nechybělo moc a mohlo to být znovu o gól.
36:44'
Devils se nadechují. Jejich třetí formace je nyní pořádně vidět v útočném pásmu.
36:04'
Po spolupráci mezi Stamkosem a Bogosianem puk zapadl na hůl zcela volného Ryana McDonagha. Zkušený zadák Tampy tvrdě vypálil, ale Blackwood si i s mírnými problémy poradil.
35:16'
Do práce musel Andrej Vasilevskij, jenž si dokázal pokrýt zakončení Mercera.
34:52'
Dělovka Victora Hedmana od modré čáry orazítkovala jen a pouze zadní mantinel. Následně hostující bek Graves vyhodil z vlastní třetiny.
34:25'
Vpřed se tlačil Michael McLeod, který si ale při zpracování hracího předmětu pomohl vysokou holí.
34:01'
Brayden Point se proháčkoval do mezikruží, avšak na poslední možnou chvíli byl o kotouč obrán Smithem.
33:19'
Na konci přesilovky ještě od modré čáry střílel P. K. Subban, ale Vasilevskij byl i v tuto chvíli úspěšnější. Mezitím se Alex Killorn vrátil na led.
33:01'
Hosté teď svírají svého soupeře v pásmu. Tampa se ale srdnatě brání.
32:27'
Dougie Hamilton vybídl po levé ruce zcela volného Pavla Zachu, který ale svou ránu namířil jen do ramene Andreje Vasilevského.
31:51'
Hosté by rádi předvedli daleko lepší přesilovku než před pár minutami, ale zatím to na zlepšení nevypadá. Severson se provinil ofsajdem.
31:19'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Alex Killorn – 2 min., sekání).
31:10'
Hosté se nadechovali k solidnímu tlaku, avšak Vasilevskij jejich snažení vychytal. Nyní však New Jersey má ponechanou výhodu, takže za okamžik čeká celek v bílých dresech přesilovka.
29:36'
29:17'
Ani tentokrát se Tampa v oslabení neprosadila. Úplně sám si to na svatyni New Jersey mířil Mathieu Joseph, ale bekhendový blafák mu nevyšel.
28:36'
Domácí se dostali v oslabení do obrovské šance! Killorn ještě vybízel volnějšího Sergačjova před bránou, ale Blackwood na poslední chvíli natáhl svou hokejku.
28:10'
Úvod přesilovky trávilo na puku New Jersey, ale teď se už Tampa osvobodila.
27:36'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Corey Perry – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku).
27:13'
Do rychlého kontru vyrážel i Cirelli s Palátem. Zakončení ale první formaci Lightning nevyšlo.
26:17'
Tampa právě vstřelila branku!
Domácí navyšují své vedení na rozdíl dvou branek. Boris Katchouk si z pravé strany všiml osamoceného VICTORA HEDMANA, jenž z levého kruhu dokonale zavěsil k přední tyči. Blackwood rameno vystrčit nestačil. 3:1. Asistence: Boris Katchouk a Jan Rutta.
25:59'
Boris Katchouk si nezpracoval poměrně ostrou pobídku svého spoluhráče. Poté puk jen posunul za bránu Ďáblů.
25:33'
Následná rozehrávka Tampy zapadla na zakázané uvolnění. Těžiště hry se přesouvá do pásma úřadujícího šampiona NHL.
25:09'
Dnes zatím ne tolik výrazný Steven Stamkos nebezpečně střílel z kruhu. Blackwood dával pozor.
24:40'
Před bránu Tampy dostal kotouč Jesper Bratt. Na střelu to sice nebylo, ale Vasilevskij raději přikryl touš pod svou lapačkou.
24:12'
Brayden Point se dostával do výhodné střelecké pozice, ale nakonec byl zastaven dovoleným způsobem.
23:41'
Mackenzie Blackwood předvedl vynikající zákrok. Palát přihrál Pointovi, který na pravý kruh nabil Cirellimu. Útočník Tampy s číslem 71 na dresu ale zamířil jen do připravené lapačky brankáře Devils.
23:10'
Corey Perry si vyměnil místo s Victorem Hedmanem. Hvězdný švédský obránce si najel na levý kruh, ale ke střele se neodhodlal.
22:23'
Jegor Šarangovič se znovu uvolnil mezi kruhy. Jeho rychlá rána příklepem ale zapadla na hruď pozorného Vasilevského.
21:37'
Před branku hostů se dostával McDonagh, který velice šikovně vypomohl útoku. Přihrávku do předbrankového prostoru ale nezvládl.
21:16'
Nyní si oba celky jen vyměnily kotouč ve středním pásmu. Začátek druhé periody je opatrný.
20:43'
Pavel Zacha si v rohu kluziště pomohl na hranici pravidel. Mohl být rád, že mu rozhodčí neodpískali krosček.
20:15'
První rozehrávka New Jersey ve druhé třetině skončila zakázaným uvolněním. Bude se vhazovat před Blackwoodem.
20:01'
Za námi je dvacet minut, po kterých je o krok napřed domácí Tampa. Ta se dostala do vedení v 6. minutě díky precizní střele Jana Rutty, avšak ve 14. minutě odpověděl Jegor Šarangovič. Chvíli před pauzou využili domácí přesilovou hru, trefil se Patrick Maroon. Po první třetině tedy Tampa vede 2:1.
Střely na branku po 1. třetině: 9 – 4
20:00'
19:28'
Ďáblové se dostali do útočného pásma jen na chvíli. Následně vybojoval vhazování ve třetině Devils útočník Tampy Mathieu Joseph.
19:06'
Rutta vybídl na vrcholu pravého kruhu Katchouka, jehož ránu gólman hostů vyrazil.
18:15'
Díky příkladnému tlaku do brány je Tampa odměněna druhou trefou! Ross Colton dostal nabito na pravý kruh, odkud po ledě vystřelil. Od betonu Blackwooda se puk odrazil na brankoviště, kde se snažil dorážet Perry, avšak úspěšný byl PATRICK MAROON. 2:1. Asistence: Ross Colton a Michail Sergačjov.
17:59'
Přesilovku načala druhá přesilovková formace. Maroon hledal mezi kruhy Coltona, který ale dostatek prostoru nedostal.
17:31'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Damon Severson – 2 min., hákování).
17:18'
Individuálně to středem kluziště zkoušel Ondřej Palát, který byl zahákován. Za okamžik si Tampa zahraje další početní výhodu.
16:56'
Musíme ale říct, že na konci periody tahá New Jersey za delší konec provazu. Od vyrovnávací branky je lepším týmem.
16:33'
Tomáš Tatar pohotově vystřelil z levého kruhu, avšak Vasilevskij dokázal pravým betonem zareagovat. Ruský brankář si připsal svůj třetí zákrok v utkání.
16:12'
Severson si dojel vyhozenou černou gumu jako první, tudíž je pískáno zakázané uvolnění Tampy.
15:36'
Subban se snažil nastartovat spoluhráče na útočné modré čáře, ale Bogosian zareagoval. Kotouč za sebe nepustil.
14:56'
Tatarovu střelu od modré čáry dorážel z kruhu Nico Hischier. Švýcarský útočník minul o pár čísel prostor u zadní šibenice.
14:48'
Po vstřelené brance je New Jersey na koni. Andrej Vasilevskij si musel pořádně hlídat přední tyč, aby mu vedle ní touš nepropadl do sítě.
13:56'
Běloruský útočník JEGOR ŠARANGOVIČ se dočkal své první trefy od posledního světového šampionátu! Alexander Holtz jej pohotově našel mezi kruhy, Šarangovič poté přesně zamířil do volné části branky. 1:1. Asistence: Alexander Holtz.
13:44'
Tampa solidně zatopila pod kotlem v útočném pásmu, ale hosté se nakonec dokázali ubránit.
12:56'
Přihrávka Patricka Maroona z levého kruhu směrem na střed se s přesností nepotkala.
12:25'
Už to vypadalo, že by Ďáblové mohli vyrazit do přečíslení dvou na jednoho, ale přihrávka Bratta směrem na Dawsona Mercera byla zachycena.
12:09'
Ostrou ránu vyprodukoval Zach Bogosian. Blackwood předvedl vynikající zákrok lapačkou.
11:45'
Hodně prostoru dostal na levé straně útočného pásma Boris Katchouk. Dělovka útočníka čtvrté formace zapadla těsně vedle zadní tyče.
11:10'
Oba celky už hrají v plném počtu.
10:53'
Ve chvíli, kdy hosté rozjeli svou zkrácenou přesilovku, se k ráně z kruhu dostal Ryan Graves. Pokus obránce New Jersey s číslem 33 na dresu byl sražen do ochranné sítě.
10:06'
Brayden Point se defenzívou New Jersey vpřed neprotlačil. Zastavil jej pozorný Damon Severson.
09:32'
Při hře čtyř proti čtyřem se hokejisté Lightning zatím nikam neženou. Přihrávají si před Vasilevského klecí.
09:10'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Alex Killorn – 2 min., držení hole).
08:47'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Pavel Zacha – 2 min., nedovolené bránění).
08:41'
New Jersey se pokoušelo o teprve druhou střelu mezi tři tyče díky Pavlu Zachovi. Jeho pokus byl ale zastaven obránci.
08:16'
Mackenzie Blackwood musel likvidovat další ostrou ránu od modré čáry. Jeho zákrok byl ale velmi přesvědčivý.
07:41'
Před bránou Ďáblů se uvolnil Corey Perry, jemuž ale zakončení příliš nesedlo.
07:15'
Zach Bogosian si přebral kotouč ve vlastním pásmu. Hrací předmět zatím daleko výrazněji drží celek v černých dresech.
06:52'
Tampa je při chuti. I tentokrát se chtěla usadit v útočném pásmu, ale obrana New Jersey byla pohotovější.
05:49'
Na konci 6. minuty jde favorizovaná Tampa do vedení! Vyhození zpoza brány zachytil u modré čáry JAN RUTTA, který si najel blíže k bráně a poté zápěstím parádně vystřelil mezi lapačku a beton brankáře Blackwooda. Rutta vsítil svou druhou branku v sezoně. 1:0. Bez asistence.
05:20'
Ryan McDonagh teď s kotoučem na hokejce vyčkává za brankou svého týmu. Mezitím jeho spoluhráči z útočných formací střídají.
04:35'
Sergačjov dokázal zastavit nahození Hamiltona. Následně se snažil co nejpřesněji přihrát, ale to se mu příliš nepovedlo.
04:10'
03:57'
Nyní už není tlak Blesků tak výrazný. Zdá se, že hosté oslabení přežijí.
03:23'
Domácí hrají přesilovku velmi dobře. Až nyní se dokázali hosté ubránit alespoň tím, že touš posunuli do střední třetiny.
02:58'
Na vrchol levého kruhu nabízel Hedman touš Stamkosovi, ale kapitánovi Tampy rána vůbec nevyšla.
02:25'
Ondřej Palát našel mezi kruhy Pointa, jenž jen těsně minul zadní tyč Blackwoodovy svatyně.
02:10'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (P. K. Subban – 2 min., nedovolené bránění).
01:54'
Tampa si za okamžik zahraje první přesilovku. Momentálně má ponechanou výhodu.
01:22'
Hosté se dostali pod mírný tlak, ale Hischier už dokázal dostat kotouč alespoň do středního pásma.
00:36'
Nahození českého obránce Jana Rutty dokázal hostující brankář Blackwood vyrazit do rohu hrací plochy.
00:16'
Hosté se snažili celkem rychle dostat do útočného pásma, ale Mercer mezi kruhy upadl.
00:01'

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (B. Elliott) – Rutta, Hedman (A), Bogosian, McDonagh (A), Sergačjov, Claesson – Cirelli, B. Point, Palát – M. Joseph, Stamkos (C), Killorn – Perry, Bellemare, Maroon – Raddysh, Colton, Katchouk.

New Jersey Devils: Blackwood (J. Bernier) – D. Hamilton, Graves, Severson (A), Ty Smith, P. K. Subban (A), Siegenthaler – Tatar, N. Hischier (C), Zacha – Bratt, Mercer, A. Johnsson – Holtz, Šarangovič, Kuokkanen – Zetterlund, M. McLeod, Vesey.

Rozhodčí: St. Laurent, Chmielewski – Cormier, Fournier.
Česká a slovenská stopa

Jan Rutta (Tampa) – 14 zápasů, 3 body (1+2)
Andrej Šustr (Tampa) – 8 zápasů, 1 bod (1+0)
Erik Černák (Tampa) – 12 zápasů, 3 body (0+3)
Ondřej Palát (Tampa) – 15 zápasů, 10 bodů (4+6)
Christián Jaroš (New Jersey) – 2 zápasy, 0 bodů
Marián Studenič (New Jersey) – 5 zápasů, 0 bodů
Tomáš Tatar (New Jersey) – 15 zápasů, 6 bodů (1+5)
Pavel Zacha (New Jersey) – 15 zápasů, 11 bodů (7+4)
Poslední vzájemné utkání

Poslední vzájemný zápas sehrály oba celky v lednu 2020. Tehdy se z domácí výhry v poměru 3:1 radovalo New Jersey.

NEW JERSEY DEVILS

Ďáblové by se rádi protlačili do play-off, kde chyběli už tři roky po sobě. Sezonu zatím nemají špatně rozehranou, poněvadž v patnácti duelech vybojovali 17 bodů a drží se na desáté pozici Východní konference. New Jersey ale potřebuje zabrat, neboť prohrálo už tři duely v řadě. Po porážkách s Bostonem a na ledě Rangers Devils v minulém utkání nestačili 1:4 na Floridu. Hned čtyři hráči tohoto celku mají na kontě 11 kanadských bodů, jedná se o Pavla Zachu, Dawsona Mercera, Andrease Johnssona a Jespera Bratta.

TAMPA BAY LIGHTNING

Hokejisté Tampy momentálně pobývají na šesté příčce Východní konference. Úřadující šampióni NHL posbírali 21 bodů v patnácti zápasech. V posledních dnech mají velmi dobrou formu, neboť dokázali vyhrát tři zápasy v řadě. Uspěli po prodloužení s Floridou, suverénně přehráli Islanders a naposledy zvítězili po nájezdech na kluzišti Philadelphie. Zatím nejproduktivnějším hráčem týmu je kapitán Steven Stamkos, který má na kontě 9 branek a 9 asistencí. Stabilně skvělá čísla má gólman Andrej Vasilevskij, jenž si drží 92,2% úspěšnost zákroků.
Hezký sobotní večer při sledování textového přenosu z NHL. Dnes budeme sledovat utkání mezi Tampou Bay Lightning a New Jersey Devils. Hezkou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.