NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : St. Louis - 31. března 2022   04:00

Vancouver
Vancouver
20:31' Chiasson (B. Richardson, Ekman-Larsson) • 32:42' Elias Pettersson (N. Petan) • 55:11' Elias Pettersson (Garland, J. T. Miller)
3:4
(0:0, 2:3, 1:1)
St. Louis
St. Louis
27:26' Leddy  (R. O'Reilly, Perron) • 35:29' R. Thomas  (Saad) • 37:16' R. O'Reilly  (B. Schenn, Perron) • 49:29' N. Walker  (MacEachern, Faulk)
Vancouver
Demko (Halák) – Ekman-Larsson (A), T. Myers, Q. Hughes, L. Schenn, Dermott, B. Hunt – Pearson, J. T. Miller (A), Garland – Elias Pettersson, Horvat (C), Boeser – Podkolzin, Lammikko, Chiasson – N. Petan, B. Richardson, Lockwood.
Meier, Dunning – Alphonso, Mills
Rogers Arena, Vancouver
St. Louis
Husso (Binnington) – Leddy, Parayko (A), M. Scandella, Faulk, C. Rosén, Bortuzzo – Saad, R. O'Reilly (C), Perron – Bučněvič, R. Thomas, Tarasenko (A) – I. Barbašev, B. Schenn, MacEachern – N. Walker, Toropčenko, L. Brown.

3. Ryan O'Reilly (STL) 1+1
St. Louis Blues v napínavé třetí třetině dokázalo udržet těsné vedení a vyhrává tento zápas na ledě Vancouveru 4:3. Ville Husso předvedl dnes spolehlivý výkon.
59:48'
Ještě jeden icing.
59:41'
Zakázané uvolnění Blues, kotouč končí vedle branky. Bude se vhazovat před brankou hostů. Domácí mají ještě šanci.
59:23'
Marco Scandella nedokázal vyhodit, domácí hrají dál aktivně.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:50'
Po oddechovém času pokračuje zápas dál, Blues vedou o jednu branku.
58:36'
Oddechový čas pro domácí.
58:36'
Blues dostali kotouč do středního pásma a následně mohli částečně vystřídat. Ville Husso následně kryje skvělý pokus, který vysla Tanner Pearson.
58:10'
Domácí hrají v šesti, zkouší hru bez brankáře.
57:51'
Quinn Hughes se dostal do střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná obranou.
57:35'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou Vancouveru.
57:12'
Mnoho času už domácí celek na vyrovnání nemá.
56:43'
Quinn Hughes rychle otáčí směr hry, následně Brock Boeser pálil a jeho tvrdou ránu kryje Ville Husso .
56:21'
Domácí hrají nyní aktivně, tlačí se do zakončení, Blues jsou pod obrovským tlakem.
55:11'
Vancouver právě vstřelil branku!
Domácí celek se prosazuje a snižuje na rozdíl jediné branky. Conor Garland vypálil a jeho tvrdou ránu do branky tečovat ELIAS PETTERSSON. Asistence: Conor Garland a J. T. Miller.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Blues drží dvoubrankový náskok.
54:48'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Blues.
54:26'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Po komerční přestávce pokračuje hra dál.
53:57'
Pavel Bučněvič měl obrovskou šanci, dostal kotouč před odkrytou část branky, ale trefil jen rukavici brankáře. Thatcher Demko své spoluhráče nyní podržel.
53:17'
17:23, tak vypadá statistika střel na branku, více ze hry mají hosté, kteří vedou o dvě branky.
52:35'
Elias Pettersson rozehrává od své branky, následně přišel o puk, a tak mohou hrát hosté.
51:33'
Domácí hokejisté se pokouší hrát aktivně, ale naráží na dobře hrající obranu soupeře. Blues takticky podávají zodpovědný výkon.
51:11'
Ville Husso rozehrává od své branky, nechtěl žádné vhazování. Následně ale jeho tým o kotouč přišel.
50:33'
Canucks se nyní usadili v útočné třetině, ale zakončení nebylo přesné.
50:14'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Vhazovalo se ve středním pásmu.
49:29'
St. Louis právě vstřelilo branku!
V polovině třetí třetiny udělal hostující celek důležitý krok k výhře v tomto zápase, z dorážky se prosazuje z předbrankového prostoru NATHAN WALKER. Asistence: Mackenzie MacEachern a Justin Faulk.
Marco Scandella vedl zajímavou akci Blues, Nathan Walker pokračoval v akci, následný pokus o střelu byl nepovedený.
48:36'
Canucks rozehrávají od své branky, následně se dostali do útočného pásma, ale obrana Blues si počínala dobře.
47:27'
Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme klidnější a rychlou pasáž hry. Optickou převahu mají hráči Blues.
47:00'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, hostující celek stále vede o jednu branku.
46:57'
Komerční přestávka.
46:32'
Pavel Bučněvič kombinuje se spoluhráči, následně pálil Justin Faulk a jeho pokus kryje brankář.
45:46'
Blues se po rychlé akci středem dostali do střelecké pozice před brankou, ale puk končí vedle.
45:18'
Marco Scandella rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
45:01'
Nathan Walker byl volný před domácí brankou, ale spoluhráči mu přihrát nedokázali.
44:27'
Více ze hry má nyní hostují celek, souboje o kotouč probíhají ve středním pásmu.
43:40'
J. T. Miller se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku, Hra pokračuje dál.
43:12'
Vhazovalo se před brankou Blues, domácí velkou šanci neproměnili.
42:36'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
42:07'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
41:17'
Canucks vyhodili tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění, ale nakonec se icing píská.
40:53'
Hostující celek vstoupil do třetí třetiny aktivně, tlačí se před branku. Domácí se musí bránit.
40:01'
Pět branek nabídla druhá třetina, po které vede St. Louis na ledě Canucks o jednu branku 3:2. Uvidíme, co přinese dramatický duel ve třetí třetině.
40:00'
39:25'
Blues se nyní propracovali do útočného pásma, kde kombinují a pokouší se něco vymyslet.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:45'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, více ze hry mají hosté.
37:16'
Hostující celek se dostává do vedení, z předbrankového prostoru se prosazuje rychlou střelou ke vzdálenější tyči RYAN O'REILLY. Asistence: Brayden Schenn a David Perron.
36:27'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Vasilij Podkolzin – 2 min., držení).
35:29'
Při vlastním oslabení se po rychlé akci skvělým blafákem prosazuje hostující hráč. Do šance se dostal ROBERT THOMAS, který si poradil s brankářem. Asistence: Brandon Saad.
35:10'
Quinn Hughes se vrací za svou branku, odkud rozehrává.
34:50'
Přesilovku hraje domácí celek, který se sice dostal do útočného pásma, ale na výraznější šanci v přesilovce čeká.
34:20'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Mackenzie MacEachern – 2 min., podrážení).
33:42'
Tanner Pearson zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale nedokázal se prosadit. Jeho rána končí vedle.
33:24'
Sledujeme rychlý hokej, fanoušci se v areně baví, domácí celek vede o jednu branku.
32:42'
Domácí celek jde znovu do vedení, po chybě Tarasenka, který přihrál na osu hrací plochy, se prosazuje tvrdou ránou ze střední vzdálenosti ELIAS PETTERSSON. Asistence: Nic Petan.
32:26'
Hostující celek se dostal k další zajímavé střele, ale puk končí zblokovaný před brankou, následně si poradila obrana.
31:52'
Thatcher Demko kryje kotouč po střele z pravé strany, kterou vyslal Brayden Schenn. Bude se vhazovat.
31:30'
Marco Scandella měl plné ruce práce, aby si dokázal poradit s akcí soupeře. To se mu nakonec podařilo.
31:05'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme aktivní hru Canucks.
30:48'
Domácí se rychle dostali přes střední pásmo do útočného, ale následně je puk zblokovaný mimo. Komerční přestávka.
30:13'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v tomto zápase i ve druhé třetině .Střelecky vedou hosté 14:10.
29:30'
Oliver Ekman-Larsson se vrací do svého obranného pásma, následně rozehrál na spoluhráče.
28:49'
Domácí celek se nyní dostal do útočného pásma, ale rána od modré čáry postrádala přesnost.
27:26'
Máme vyrovnáno, tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje NICK LEDDY. Puk propadl brankáři mezi rukou a tělem do branky. Asistence: Ryan O'Reilly a David Perron.
26:57'
Nick Leddy vypálil a jeho pokus tak tak dokázal domácí brankář vytěsnit vedle branky. Puk minul branku o malý kousek.
26:31'
Brad Richardson si vybruslil do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus byl obranou zblokovaný.
25:26'
Ville Husso kryje kotouč po střele, kterou vyslal Brock Boeser. Bude se vhazovat v domácím útočném pásmu.
25:01'
Blues se nastěhovali do útočného pásma, ale obrana domácích si dokázala poradit.
24:30'
J. T. Miller hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka postrádala přesnost. Akce Canucks končí.
24:13'
Vhazovat se nyní bude před brankou Blues, domácí hokejisté se pokouší hrát aktivně, ale na další velkou šanci čekají.
23:54'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho velkých šancí nenabízí.
23:00'
Ivan Barbašev vyslal nebezpečnou střelu, ale brankář si dokázal poradit.
22:33'
Vhazovat se nyní bude v útočném pásmu Canucks, Hosté vybojovali puk a otáčejí směr hry.
22:24'
Další domácí rána od modré čáry, puk končí vedle, pak už kotouč kryje Ville Husso.
22:02'
Canucks pokračují v aktivní hře, tlačí se do zakončení, ale obrana je pozorná.
20:31'
Domácí celek se dostává do vedení, po pěkné akci dostal přihrávku před branku ALEX CHIASSON. Jeho rychlé zakončení zamířilo přesně do horní části branky. Asistence: Brad Richardson a Oliver Ekman-Larsson.
20:01'
5:7, střelecky byl v první třetině aktivnější hostující celek, ale prosadit se nedokázal. Po dvaceti minutách hry platí vyrovnaný stav 0:0.
20:00'
19:42'
Brock Boeser měl velkou šanci, ale nedokázal kotouč zasunout za brankáře.
19:18'
Justin Faulk se dostal do útočného pásma, ale zakončení se mu nepodařilo podle představ.
19:00'
Poslední minuta hry v první třetině.
18:25'
Domácí hokejisté začínají hrát aktivněji, tlačí se do zakončení. Rána od modré čáry končí vedle.
18:07'
Oliver Ekman-Larsson zastavil nebezpečně vypadající akci soupeře, hrát tak mohou domácí od své branky.
17:44'
Blues byli zatlačení až do svého obranného pásma, odkud rozehrávají.
17:00'
Marco Scandella kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, pokus o zakončení byl zblokovaný domácí obranou. Canucks následně rychle otáčí směr hry.
16:30'
Vladimir Tarasenko se objevil volný před brankou, ale přihrávka na něj byla nepřesná.
16:14'
Thatcher Demko vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale udržel ho před brankovou čárou. Robert Thomas měl obrovskou příležitost.
16:00'
Brayden Schenn pokračoval v zajímavé akci svého celku, ale do výraznější šance se St.Louis nedostalo.
15:28'
Hosté se nyní dostali do útočného pásma, ale střelecký pokus byl hodně nepovedený.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Juho Lammikko vedl zajímavou akci, následně pálil Brad Hunt, ale Ville Husso byl připravený.
14:42'
Nyní se hosté dostali do útočného pásma, ale přihrávka zpoza branky postrádala přesnost.
14:18'
Ryan O'Reilly se vracel do svého pásma, odkud rozehrál na spoluhráče, sledujeme klidnější pasáž hry.
13:40'
Blues mají kotouč za svou brankou, oba kluby střídají a na led posílají odpočinuté hráče.
13:22'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry momentálně.
12:49'
Hra je přerušena, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou.
12:27'
Sledujeme rychlý hokej, který fanoušky baví a zbytečně se nepřerušuje.
12:04'
Hosté se na malý moment dostali do útočného pásma, ale zakončení nebylo přesné.
11:14'
J. T. Miller a Conor Garland dostali kotouč do útočného pásma, ale ohrozit branku se domácí dvojici nepodařilo.
10:28'
Blues se díky chybám soupeře snadněji dostává do střeleckých pozic, tu největší Vladimir Tarasenko, ale neprosadil se.
10:20'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, nakonec se píská zakázané uvolnění Vancouveru. Vhazovat se tak bude v jeho obranném pásmu.
10:20'
Vladimir Tarasenko dostal skvělou přihrávku a zakončoval do odkryté části branky, ale výborně zasáhl brankář Thatcher Demko. Komerční přestávka.
09:18'
Oliver Ekman-Larsson má kotouč ve svém obranném pásmu a čeká na rozehrávku a dostřídání kolegů. Následně Canucks přišli v útočném pásmu o kotouč.
08:57'
Domácí se usadili v útočném pásmu, ale pokus o zakončení nebyl povedený.
08:31'
Brad Hunt v poklidu rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry ze strany Canucks.
07:53'
Will Lockwood byl u puku první, posunul jej na spoluhráče. Následná kombinace ale ke střele a ohrožení branky nevedla.
07:28'
Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, více ze hry mají nyní hráči Canucks.
06:44'
Elias Pettersson rozehrával od své branky, ve středním pásmu se mu přihrávka nepodařila.
06:10'
Hostující celek rozehrává od své branky, dostal se sice do útočné třetiny, ale k zakončení se Blues nedostali.
05:23'
4:1, tak vypadá statistika střel na branku, sledujeme zatím utkání, které vyznívá lépe pro domácí.
05:15'
Will Lockwood autorem další domácí rány. Znovu do akce musel brankář Blues. Ville Husso si se střelou z otočky dokázal poradit.
04:55'
Canucks hrají aktivně, nyní se dostali do zajímavé střelecké pozice, ale Luke Schenn nesupěl.
04:40'
Vladimir Tarasenko se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho zakončení kryje brankář Thatcher Demko.
03:04'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Blues. Domácí vyhráli buly, ale následně se do střelecké pozice nedostali.
02:36'
Will Lockwood vypálil z ostré pozice a jeho pokus kryje poměrně snadno brankář Ville Husso.
02:15'
Thatcher Demko raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
01:50'
Oliver Ekman-Larsson rozehrává od své branky, J. T. Miller se dostal do útočného pásma, následná rána končí vedle.
01:11'
Domácí celek vstoupil do zápasu aktivně, tlačí se do zakončení a obrana Blues musí být pozorná.
00:34'
Ville Husso si dokázal poradit se střelou od modré čáry, dobrá práce hostujícího brankáře.
00:01'

Vancouver Canucks: Demko (Halák) – Ekman-Larsson, T. Myers, Q. Hughes, L. Schenn, Dermott, B. Hunt – Pearson, J. T. Miller, Garland – Elias Pettersson, Horvat, Boeser – Podkolzin, Lammikko, Chiasson – N. Petan, B. Richardson, Lockwood.

St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Leddy, Parayko, M. Scandella, Faulk, C. Rosén, Bortuzzo – Saad, R. O'Reilly, Perron – Bučněvič, R. Thomas, Tarasenko – I. Barbašev, B. Schenn, Kyrou – MacEachern, N. Walker, Toropčenko..
Zápas brzy začne.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 29. března a domácí Blues vyhráli 4:1. Tarasenko zaznamenal tři kanadské body za dvě branky a jednu přihrávku.
Vancouver Canucks je v tabulce Pacifické divize na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Porazil Colorado Avalanche 3:1 a Dallas Stars 4:1. Tým nestačil na Buffalo 2:3 v prodloužení, Minnesotu Wild 2:3 v prodloužení a St. Louis Blues 1:4.
St. Louis Blues odehrálo 65 zápasů s bilancí 33-3-9-20 a ziskem 81 bodů. V tabulce Centrální divize je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým dva. Poradil si s Washingtonem Capitals 5:2 a Vancouverem Canucks 4:1. Tým nestačil na Columbus Blue Jackets 4:5, Philadelphii Flyers 2:5 a Carolinu Hurricanes 2:7.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a St. Louis Blues.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.