NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Flyers - 11. prosince 2021   04:00

Vegas
Vegas
19:11' W. Karlsson (Marchessault, R. Smith) • 38:30' Pacioretty (Pietrangelo, Mark Stone) • 58:15' Pacioretty (Theodore, Pietrangelo)
3:4
(1:1, 1:1, 1:2)
Flyers
Flyers
04:21' K. Hayes  (Laughton) • 25:53' Willman  (P. Brown, MacEwen) • 43:54' Couturier  (Yandle, Giroux) • 49:37' J. van Riemsdyk  (Konecny, Yandle)
Vegas
Brossoit (Lehner) – Hague, Pietrangelo, McNabb, Whitecloud, B. Hutton, Theodore – Pacioretty, Kolesar, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Janmark, N. Roy, Dadonov – W. Carrier, A. Brooks, Amadio.
Rank, O'Rourke – Gibbons, O'Quinn
T-Mobile Arena, Las Vegas
18 0111 diváků
Flyers
Hart (M. Jones) – Provorov, Braun, Sanheim, Ristolainen, Yandle, Connauton – Laughton, Couturier, Konecny – Frost, Giroux, Atkinson – Willman, K. Hayes, J. van Riemsdyk – Lindblom, P. Brown, MacEwen.

Philadelphia Flyers vyhrává tento zápas, Vegas dala lekci z produktivity. Domácí trápí v oslabení a přesilovkách pokračuje dál. Flyers ukončili sérii porážek, Vegas sérii výher.

59:05'
Carter Hart musí být pozorný, vhazovat se bude před jeho brankou.
Golden Knights právě vstřelili branku!
Domácí snižují a pokouší se zdramatizovat zápas, v přesilovce se prosazuje tvrdou ránou na vzdálenější tyč MAX PACIORETTY. Asistence: Shea Theodore a Alex Pietrangelo.
58:05'
Alex Pietrangelo pálil a Carter Hart snadno zasahuje, v pohodě viděl střelu.
57:59'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Sean Couturier – 2 min., sekání).
57:19'
Hosté hrají velmi dobře, domácí v šesti.
56:39'
56:24'
Vegas přichází o útočné pásmo.
55:37'
Vegas v tomto zápase hraje velmi špatně, přesilovky, oslabení, hra v neutrální zóně. Všechny tyto aspekty hovoří pro Flyers.
55:37'
Carter Hart snadno kryje puk, buly před jeho brankou.
55:25'
Vegas se nemůže usadit v útočném pásmu, hosté hrají velmi dobře i v oslabení.
55:11'
Další vyhození hosté, Flyer míří za výhrou.
54:48'
V pohodě hosté vyhazují, domácí nedokáží trefit branku.
53:40'
Přesilovku hrají domácí.
53:29'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Keith Yandle – 2 min., hákování).
53:00'
Philadelphia hraje takticky velmi dobře, zodpovědně v obraně a rychle podniká protiakce. Domácí si neví s tímto stylem hry rady.
52:37'
Mattias Janmark měl na hokejce snížení, ale trefil jen ležícího brankáře.
52:24'
Snadno se hosté osvobozují.
52:03'
Alex Pietrangelo neudržel útočné pásmo, špatně hrají domácí přesilovku.
51:44'
Mark Stone pálil do kryté branky, ale Rasmus Ristolainen ho zblokoval.
51:11'
Travis Sanheim vyhazuje snadno přes všechny čáry.
Pokud chtějí domácí zdramatizovat zápas, měli by proměnit přesilovku.
50:28'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., vysoká hůl).
50:20'
Zápas pokračuje dál.
50:10'
Max Pacioretty se dostal k dorážce, ale Carter Hart byl připravený. Komerční přestávka.
49:37'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Jestli něco Vegas nejde, tak je to kromě koncovky také hra v oslabení. Vegas dostává laxním přístupem další gól v oslabení, prosazuje se celkem snadno JAMES VAN RIEMSDYK. Hosté míří za výhrou v tomto zápase. Asistence: Travis Konecny a Keith Yandle.
48:35'
Přesilovku hraje hostující celek, hodně důležitý moment zápasu.
48:35'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Max Pacioretty – 2 min., držení).
47:51'
Max Pacioretty trefil jen beton brankáře, snadná práce pro brankáře Harta.
47:46'
47:32'
Zach Whitecloud rozehrává od své branky, následně domácí otáčejí směr hry, ale do útočného pásma se nedostali.
47:00'
Vegas je střelecky aktivnější, ale v tomto zápase stále prohrává o jednu branku.
45:38'
Zakázané uvolnění Flyers, vhazovat se bude před jejich brankou.
45:32'
Alex Pietrangelo od modré čáry, tři dobré šance pro tohoto hráče během jednoho střídání. Carter Hart je rozdílovým hráčem.
45:13'
Alex Pietrangelo neuspěl ani tentokrát. Brankář ho vychytal. Následná rána končí vedle.
44:46'
Potřetí v zápase vede hostující celek zde ve Vegas. Alex Pietrangelo pálil do tyče.
44:05'
Ben Hutton měl obrovskou šanci, ale brankář soupeře to vychytal, tyhle neproměněné šance znamenají, že hosté vedou.
43:54'
Krásná přesilovka hostů a Flyers znovu vedou. Tvrdou ránou dostal puk do odkryté části branky neobsazený SEAN COUTURIER. Asistence: Keith Yandle a Claude Giroux.
43:37'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Mark Stone – 2 min., hákování).
43:18'
Max Pacioretty trefil v dobré střelecké pozici jen beton brankáře, domácí velkou šanci proměnit nedokázali.
Michael Amadio vedl zajímavou akci, ale puk končí vedle branky.
42:11'
James van Riemsdyk kombinoval v útočném pásmu, ale rána se mu nepovedla.
41:37'
Nepřehledná situace v útočném pásmu Vegas, bránící se celek si dokázal poradit. Dadonov od modré čáry minul.
41:12'
Rasmus Ristolainen to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal.
40:38'
Nicolas Hague rozehrává od své branky, ale přihrávka se mu nepovedla podle představ, hrát tak mohou hosté.
40:10'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Hosté se znovu dostali do vedení, ale v závěru třetiny domácí dokázali vyrovnat. Hodně podobná třetina té první, uvidíme, co se zde ve městě neonů stane ve třetí části.
40:00'
39:20'
Carter Hart přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině, Dadonov následně neuspěl.
38:30'
Tentokrát šťastný odraz pomohl domácím, který vyrovnávají stav zápasu. Pietrangelovu střelu vyrazil hostující brankář, ale na dorážku nedosáhl. Autorem branky je MAX PACIORETTY. Asistence: Alex Pietrangelo a Mark Stone.
38:14'
Travis Sanheim zblokoval zajímavou střelu, kterou vyslal Alex Pietrangelo.
37:20'
Philadelphia jen odevzdala puk a její hráči šli střídat.
36:56'
Mattias Janmark neuspěl, Carter Hart ho vychytal, nejvýraznější šance Vegas v posledních minutách.
36:26'
Buly v obranném pásmu Flyers vyhrál útočící celek. Ale ohrozit branku nedokázal.
36:16'
Dadonov minul branku, následně jeho spoluhráč pálil nepřesně. Vhazovat se bude před brankou Flyers.
36:07'
35:42'
Špatně hrají domácí přesilovku, nemohou se dostat do zakončení.
35:00'
Laurent Brossoit byl připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře, hosté následně znovu dostali hru až za branku Vegas.
34:34'
Flyers znovu vyhazují přes všechny čáry. Vegas musí o útočné pásmo bojovat.
34:17'
Domácí hrají přesilovku, ale z posledních devíti neproměnili ani jednu.
34:07'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Max Willman – 2 min., hrubost).
34:07'
Hra je přerušena po střetu hráčů ve středním pásmu.
33:38'
Hraje se spíše ve středním pásmu. Mnoho šancí k vidění není.
33:11'
Philadelphia se dostala do útočného pásma, kde se pokoušela něco vymyslet, ale finální přihrávka nevyšla.
32:49'
William Karlsson po rychlé akci zakončoval, ale jeho pokus kryje celkem snadno Carter Hart. Vhazovat se bude před jeho brankou.
32:25'
Hra je přerušená.
32:12'
Zach Whitecloud pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
31:44'
Od posledního gólu na výraznější šanci čekáme, sledujeme klidnější pasáž hry v tomto ohledu.
31:07'
Vegas rozehrává od své branky, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.
30:40'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, následně Flyers vyhodili na zakázané uvolnění.
30:14'
James van Riemsdyk pálil na branku po odražené střele, Laurent Brossoit kryje puk do lapačky. Komerční přestávka.
29:44'
Oskar Lindblom vedl bleskovou akci Flyers, Laurent Brossoit si dokázal poradit. Následně je hra přerušená pro zásah vysokou holí.
29:21'
Domácí hokejisté se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, ale ke střele se tým nedostal.
28:25'
Hostující celek má převahu, hraje aktivněji, snadněji se dostává do zakončení.
27:57'
Carter Hart kryje puk po střele, kterou vyslal Shea Theodore.
27:35'
Vegas se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, ale rána byla zblokována.
26:35'
Komerční přestávka.
25:53'
Klasické nedáš nedostaneš. Domácí Vegas měli hodně šancí, ale minuli nebo trefili brankáře, na druhé straně šťastný odraz a MAX WILLMAN zakončoval do prázdné branky. Asisntece: Patrick Brown a Zack MacEwen.
25:19'
Sledujeme hodně živelný hokej, šance střídá šanci.
25:09'
Jonathan Marchessault minul branku, jeho rána končí na mantinelu za brankou.
24:29'
Max Pacioretty znovu v šanci, nyní trefil brankáře. Obrovské šance domácí nedokázali proměnit.
24:13'
Max Pacioretty se dostal do brejku, ale branku vůbec netrefil.
23:50'
Travis Konecny se velmi dobře vrátil za svou branku, díky čemuž zastavil nebezpečně vypadající akci Vegas.
23:19'
Oskar Lindblom dostal puk do útočného pásma, ale obrana Vegas si dokázala poradit. Následně musel zasahovat také Laurent Brossoit.
22:47'
Směr hry se rychle otočil, ale Vegas nedokázalo přesněji vypálit.
22:26'
Poněkud komplikovaná rozehrávka Vegas znamená, že mohou hrát hosté. Ti se usadili v útočném pásmu.
21:45'
Vegas rozehrává od své branky, následně rychle pálil Jonathan Marchessault. Jeho pokus kryje Carter Hart. Bude se vhazovat.
21:27'
Nicolas Hague pálil po akci svého kapitána, ale rána byla zblokovaná.
21:03'
Hostující celek se pokouší hrát aktivně, domácí se musí bránit tlaku soupeře.
20:45'
Michael Amadio se objevil v dobré střelecké pozici, ale jeho rána nebyla vůbec přesná.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny pro hosty.
20:01'
Kevin Hayes a William Karlsson se prosadili v první třetině a po úvodních dvaceti minutách platí zde na Stripu ve městě neonů vyrovnaný stav. Hosté se prosadili jako první, a pak skórovala domácí formace.
20:00'
19:11'
Nádherná akce v útočném pásmu a je vyrovnáno, po kombinaci na jeden dotek se prosazuje střelou do odkryté části branky WILLIAM KARLSSON. Asistence: Jonathan Marchessault a Reilly Smith.
18:33'
Carter Hart ukryl kotouč do rukavice, devátý zákrok hostujícího brankáře, zakončoval Brayden McNabb.
17:41'
Flyers rozehrávají od své branky, Claude Giroux se však do střelecké pozice po rychlé akci dostat nedokázal.
17:25'
Vegas se může dostat stabilněji do útočného pásma, jeho soupeři špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění.
16:49'
Akce Vegas zastavil ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu. Mnoho šancí momentálně není. Hosté kontrolují hru.
16:22'
Philadelphia dostala puk do útočného pásma, ale její hráči byli na ledě dlouho, a tak šli střídat.
16:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, hostující celek vede o jednu branku.
15:51'
Kevin Hayes se po pěkné kličce dostal k zakončení, Laurent Brossoit kryje puk. Komerční přestávka.
15:20'
Scott Laughton si velmi dobře počínal v obranném pásmu, dokázal překazit kombinaci Vegas.
14:32'
Claude Giroux vybojoval v útočném pásmu puk pro spoluhráče, ale následně Flyers přišli o útočné pásmo.
14:10'
Hraje se spíše ve středním pásmu, domácí celek stále čeká na první výraznější šanci.
13:49'
13:25'
Jonathan Marchessault pálil na bližší tyč, ale trefil brankáře, Carter Hart vyrazil puk a obrana vyhodila.
12:44'
Mark Stone trefil brankáře, následně Ivan Provorov vyhodil přes všechny čáry.
12:06'
Cam Atkinson vyhodil přes všechny čáry, domácí musí o útočné pásmo bojovat.
11:52'
Shea Theodore minul branku, Max Pacioretty následně pálil lépe, ale Carter Hart kryje puk.
11:40'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Rasmus Ristolainen – 2 min., hákování).
11:27'
James van Riemsdyk dostal hru do útočného pásma, Oskar Lindblom minul branku.
11:13'
Jevgenij Dadonov měl zajímavou příležitost, ale minul branku.
10:57'
Vegas se pokouší hrát aktivně, ale doplácí na nepřesnost přihrávek a střelby.
10:23'
Hosté se dostali k zakončení, ale střelecký pokus končí vedle branky.
10:07'
Buly před brankou Vegas, komerční přestávka.
09:58'
Carter Hart rozehrával od své branky, následně puk vypadl z hrací plochy.
08:32'
Max Pacioretty dostal hru do útočného pásma, ale vypálit nedokázal. Zatím hraje výrazně lépe hostující celek. Domácí doplácí na nepřesné přihrávky.
07:55'
Travis Sanheim pálil od modré čáry, jeho rána končí nad brankou, Michael Amadio vybojoval puk pro Vegas, směr hry se otáčí.
07:34'
Hra je přerušena, Nicolas Hague se tlačil do zakončení, ale nedokázal přesněji vypálit.
06:51'
Komerční přestáka.
05:09'
Max Pacioretty pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná. Flyers hrají dobře ve své obranné třetině.
04:39'
Laurent Brossoit kryje puk po další střele soupeře. Vegas si musí dávat pozor na akce soupeře.
04:21'
Hosté jdou do vedení, bekhendová střela KEVINA HAYESE propadla domácímu brankáři až za brankovou čáru. Šťastný moment pro hosty, méně pro domácí. Asistence: Scott Laughton.
03:53'
Max Pacioretty se dostal k dorážce, ale brankář Flyers ve vyznamenal. Carter Hart předvedl dva dobré zákroky.
03:25'
Travis Sanheim dělal problémy obraně Vegas, ale vypálit na branku nedokázal.
02:43'
Shea Theodore rozehrává od své branky, ale nemá komu, spoluhráči jsou obsazení soupeři.
02:35'
Travis Konecny pálil nepřesně, sledujeme hokej čtyři na čtyři.
02:26'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (James van Riemsdyk – 2 min., podrážení).
02:21'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Adam Brooks – 2 min., hákování).
01:46'
Jevgenij Dadonov hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka postrádala přesnost.
01:29'
Laurent Brossoit si poradil se střelou soupeře, domácí se rychle dostali do útočného pásma.
01:10'
Sledujeme aktivní hokej ze strany Vegas, domácí se i bez svého elitního centra pokouší hrát útočný hokej.
00:13'
Keegan Kolesar vedl zajímavou akci, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal.
00:01'
Vegas Golden Knights odehráli 25 zápasů s bilancí 13-2-0-10 a získali 25 bodů. V tabulce Západní konference jsou na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhráli tři. Porazili Arizonu 7:1, Calgary Flames 3:2 a po dramatickém zápase Dallas Stars 5:4. Tým nestačil na Edmonton Oilers 2:3 a na Anaheim Ducks 5:6.
Philadelphia Flyers odehrála 24 zápasů s bilancí 7-1-4-12 a získala 20 bodů. V tabulce Východní konference je tým na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů všechny prohrál. Nestačil na New Jersey Devils 2:5, New York Rangers 1:4, Tampu Bay 1:7, Colorado Avalanche 5:7 a na Devils 0:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Philadelphia Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.