NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Pittsburgh - 18. ledna 2022   04:00

Vegas
Vegas
03:43' Stephenson (Dadonov, Theodore) • 12:12' Dadonov (Mark Stone, Pietrangelo) • 19:30' N. Roy (Pietrangelo, Marchessault)
3:5
(3:0, 0:2, 0:3)
Pittsburgh
Pittsburgh
26:56' Zucker  (J. Carter, Kasperi Kapanen) • 27:45' Blueger  (Boyle, Matheson) • 40:28' Kasperi Kapanen  (Malkin) • 42:12' Guentzel   • 58:52' Crosby
Vegas
Lehner (Ferguson) – McNabb, Pietrangelo (A), Theodore, Whitecloud, Coghlan, B. Hutton – Dadonov, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Janmark, N. Roy, Kolesar – W. Carrier, Patrick, Amadio.

3. Mattias Janmark (VEG) – 0+0
Pittsburgh Penguins dominoval ve druhé a třetí třetině a naprosto zaslouženě vyhrál tento zápas. Domácím kromě první třetiny nevyšlo vůbec nic. Hosté zaslouženě vyhrávají a Vegas má o čem přemýšlet, protože přišlo o vedení 3:0. Pete DeBoer a jeho tým rozhodně spokojený nebude.
59:00'
V poklidném tempu se zápas dohrává.
58:52'
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Hotovo, hostující celek tento zápas vyhraje, do prázdné branky poslal puk SIDNEY CROSBY.
58:39'
Jonathan Marchessault pálil z dobré pozice, první jeho rána v tomto zápase a Tristan Jarry ji v pohodě kryje.
58:17'
Domácí v šesti.
58:00'
Vegas rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
57:27'
Brayden McNabb rozehrává od své branky, Reilly Smith minul branku. Puk končí v ochranné sítí, bude se vhazovat.
57:05'
Mnoho času už domácí nemají na to, aby zkusili zápas zdramatizovat.
56:43'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího celku.
56:29'
Hra je přerušena pro zásah střídačky, vhazovat se bude ve středním pásmu.
56:05'
Zach Whitecloud rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
55:42'
Jonathan Marchessault z mezikruží vůbec netrefil branku, jeho pokus byl hodně nepovedený.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, hosté snadno drží vedení.
54:39'
Jevgenij Dadonov mířil v brejku na brankáře, ale minul branku, netrefil přesně.
54:32'
Komerční přestávka.
54:14'
Jevgenij Dadonov nevymyslel v útočném pásmu nic, naopak Evan Rodrigues vedl rychlou akci. Sidney Crosby pálil, ale trefil jen brankáře.
53:38'
Sledujeme hokej zejména ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není.
52:35'
Brayden McNabb neuspěl z bezprostřední blízkosti, Tristan Jarry snadno zastavil puk.
51:51'
Kasperi Kapanen se dostal do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
51:11'
Keegan Kolesar kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale na branku nevystřelil.
50:37'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí mírně zlepšují hru, ale na výraznější šance stále čekají.
50:03'
49:45'
Zakázané uvolnění proti Penguins, domácí získali možnost buly v útočném pásmu.
49:00'
Shea Theodore minul branku ránou od modré čáry, následně Malkin dostal puk do bezpečí.
48:28'
20:34, tak vypadá statistika střel na branku.
47:33'
Domácí hokejisté se sice dostali do útočného pásma, ale nic vymyslet nedokázali. Vegas nejde vůbec nic. Naopak hosté se stále víc přibližují k výhře.
46:34'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál a hosté pokračují dál v aktivní hře.
46:02'
Tristan Jarry si bez problémů poradil se střelou od modré.
44:29'
Tristan Jarry snadno kryje kotouč po nepovedené domácí střele. Velmi špatně hraje domácí celek od druhé třetiny. Naopak hosté dominují.
44:00'
14:31, tak vypadá statistika střel na branku. Jen jednu střelu na branku mají domácí v této třetině.
42:55'
Pittsburgh hraje rychle, jednoduše a dává góly. Domácím v tomto zápase od druhé třetiny nejde vůbec nic.
42:12'
Hosté jdou do vedení naprosto po zásluze, JAKE GUENTZEL obkroužil branku a snadno poslal puk do volné části branky. Domácím nejde vůbec nic.
42:02'
Zakázané uvolnění proti Vegas, hosté mají možnost buly v útočném pásmu.
41:43'
Vegas se sice usadilo v útočném pásmu, ale nic vymyslet nedokázalo. Hostující celek dominuje dál.
40:28'
Zaslouženě je vyrovnáno, prosazuje se krátce po začátku třetí třetiny tvrdou ránou KASPERI KAPANEN. Asistence: Jevgenij Malkin.
40:01'
40:00'
39:04'
Michael Amadio kombinuje se spoluhráči v útočném pásmu, střelecký pokus si domácí nevypracovali.
38:26'
Zakázané uvolnění na druhé straně, snadno se může hostující celek dostat do střelecké pozice.
38:08'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Penguins.
37:56'
Hra je přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu Vegas.
37:07'
Jason Zucker dostal puk do útočného pásma, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Alex Pietrangelo otáčí směr hry, ale neměl nikoho, s kým by mohl hrát.
36:40'
Jevgenij Dadonov vrací hru do středního pásma, následně jeho spoluhráči od modré čáry minuli branku.
36:16'
Pittsburgh v tomto zápase dominuje, je jasně lepším týmem.
35:36'
35:33'
Michael Amadio ani Ben Hutton se nedokázali prosadit.
35:13'
Domácím se v této třetině nedaří vůbec nic. Marně se pokouší se soupeřem držet tempo.
35:01'
9:25, tak vypadá statistika střel na branku.
34:40'
Jake Guentzel rychle otočil směr hry, dostal se ke střele, která byla zblokovaná.
34:05'
Jevgenij Dadonov připravil střeleckou pozici pro svého kapitána, ale Stone netrefil puk podle představ. Snadná práce pak pro obranu hostů.
33:41'
Chandler Stephenson se sice dostal do střelecké pozice, ale nedokázal nic vymyslet před brankou.
33:27'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, domácí rozehrávají od své branky.
31:33'
31:02'
Puk je ve střední třetině, Vegas se nemůže dostat do tempa, sledujeme velmi dobrou hru hostů.
30:41'
Po dlouhé době se Vegas dostalo do útočného pásma, ale rána byla zblokovaná.
30:08'
Sidney Crosby měl na hokejce vyrovnání, ale Robin Lehner se vyznamenal proti střele soupeře. Komerční přestávka. Vegas v této třetině ještě ani nevystřelilo.
29:23'
Nicolas Roy pálil z otočky, jeho pokus dobře zblokoval Dominik Simon.
29:04'
Nyní se domácí usadili v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.
28:30'
Další zápas, ve kterém Vegas rychle inkasuje dvě branky, rozhodně to není ojedinělá záležitost.
27:45'
Bleskově se znovu prosazují hosté a opět Vegas rychle inkasuje dvě branky. Střelu Boyla dokázal brankář Vegas vyrazit, následně už TEDDY BLUEGER pálil do prázdné branky. Asistence: Brian Boyle a Michael Matheson.
26:56'
Hostující celek se prosazuje díky důrazu před brankou, na tohle už domácí nestačili, rychlou střelou poslal puk pod horní tyč v přesilovce JASON ZUCKER. Asistence: Jeff Carter a Kasperi Kapanen.
26:25'
Ben Hutton vyhodil přes všechny čáry.
26:21'
Mattias Janmark ztečoval Malkinovu střelu mimo hrací plochu. Dobře hraje hostující celek přesilovku, v této třetině už má sedm střel.
25:54'
Jake Guentzel vypálil, jeden z domácích hráčů zblokoval puk před brankou.
25:19'
Hostující celek hraje aktivně, ale domácím se podařilo vybojovat puk a vyhodit.
25:09'
Jevgenij Malkin pálil, Brayden McNabb dokázal jeho ránu zblokovat do ochranné sítě nad brankou.
25:02'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Roy – 2 min., podrážení).
24:54'
Michael Matheson měl odkrytou část branky, ale jeho rána končí mimo branku.
24:32'
Vhazovat se nyní bude před brankou Vegas. Teddy Blueger byl vykázaný z vhazování. Jeho spoluhráč, Brian Boyle, buly prohrál.
24:22'
23:49'
Robin Lehner kryje kotouč po střele Zuckera, vhazovat se bude před brankou domácích.
23:30'
Keegan Kolesar zblokoval střelu soupeře, Evan Rodrigues nyní neuspěl.
23:25'
Robin Lehner má na svém kontě další zákrok, Sidney Crosby neuspěl v přesilovce. Hostující celek hraje početní výhodu velmi dobře.
23:00'
Sidney Crosby pálil z první po závaru před brankou, jeho rána bez přípravy končí nad.
22:26'
Vegas vyhazuje přes všechny čáry.
22:22'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Mattias Janmark – 2 min., podrážení).
22:21'
Evan Rodrigues to vzal na sebe, byl faulovaný, ale neprosadil se.
21:52'
Dominik Simon a Evan Rodrigues se sice dostali do útočného pásma, ale šanci si nevypracovali.
21:08'
Robin Lehner předvedl dva velmi dobré zákroky proti střelám Malkina. Jevgenij Malkin měl na hokejce snížení, ale brankář Vegas své kolegy podržel.
20:40'
Zach Whitecloud pálil od modré čáry, jeho pokus byl hodně nepřesný, puk končí vysoko nad brankou.
20:23'
Jonathan Marchessault to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se propracovat tento hráč nedokázal.
20:01'
Utkání pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Pittsburgh Penguins byl střelecky v první třetině aktivnější, z osmi střel se neprosadil, naopak Vegas ze sedmi střel dalo hned tři branky.
20:00'
19:30'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Poprvé v sezoně inkasuje Pittsburgh tři branky v první třetině, z hranice brankoviště se prosazuje po střele Pietrangela od modré čáry důrazný NICOLAS ROY. Asistence: Alex Pietrangelo a Jonathan Marchessault.
19:00'
Poslední minuta hry a tato přesilovka se nedaří Vegas, Nicolas Roy minul po pěkné akci branku.
18:42'
Reilly Smith dostal hru do útočného pásma, kde domácí přišli o puk, hrát mohou soupeři.
18:19'
Jevgenij Dadonov hlídkoval před brankou, ale jeho rána byla zblokovaná, následně Brock McGinn vyhodil přes všechny čáry.
17:50'
Domácí celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Vegas se nemůže usadit v útočném pásmu.
17:39'
17:39'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Brian Boyle – 2 min., hákování).
17:08'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Hosté se musí bránit.
16:37'
Brayden McNabb skvěle zblkoval akci soupeře, následně dostal hru do útočného pásma. Dobré střídání tohoto hráče Vegas.
16:04'
Dominik Simon to zkoušel individuálně, ale moc daleko se s kotoučem dostat nedokázal, přišel o něj.
14:50'
Pittsburgh hraje aktivně, tlačí se do zakončení, Jevgenij Malkin vedl zajímavou akci, Jason Zucker nevypálil přesně.
14:14'
Jake Guentzel po pěkné individuální akci měl dobrou střeleckou pozici, ale bekehdem poslal puk vysoko nad.
13:54'
Po inkasované brance hrají hodně velmi aktivně, domácí hráči se musí bránit a zatím to s vypětím všech sil zvládají.
13:37'
Louis Domingue autorem další střely, puk končí vedle, Sidney Crosby dorážet nedokázal.
13:12'
Kris Letang kombinuje v útočném pásmu, Jake Guentzel tečoval puk před brankou, alel Robin Lehner dokázal zasáhnout.
12:12'
Vegas navyšuje své vedení, po dobré střele kapitána Marka Stonea se prosazuje dobrou tečí před brankou JEVGENIJ DADONOV. Asistence: Mark Stone a Alex Pietrangelo.
11:50'
Zach Whitecloud protečoval puk do útočného pásma, následně hosté rozehráli pouze na zakázané uvolnění.
11:20'
3:4, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, mírně aktivnější je hostující celek.
10:58'
Zach Whitecloud pálil od modré čáry, Tristan Jarry kryje puk. Komerční přestávka.
10:34'
Hostující celek s přehledem přečkal oslabení. Jednu střelu dovolili hosté.
10:14'
William Karlsson vypálil, Tristan Jarry byl připravený, snadná práce pro brankáře Penguins.
09:57'
Jeff Carter při vlastím oslabení vypálil, Robin Lehner byl připravený.
09:41'
Mark Stone marně hledá cestu do útočného pásma, hosté hrají velmi dobře.
09:23'
Hosté vyhazují přes všechny čáry, hosté patří na druhé místo ohledně oslabení.
08:57'
Jevgenij Dadonov přišel o puk, a tak mohou hrát hosté. Do výraznější šance se nedostali.
08:38'
Pět vteřin se bude hrát čtyři na čtyři, a pak začne domácí přesilovka.
08:38'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Kris Letang – 2 min., hákování).
08:09'
Vegas mělo velkou šanci, ale jeden z hráčů trefil tyč.
07:53'
Vegas má ponechanou výhodu.
07:17'
William Karlsson se položil do přihrávky soupeře, domácí celek dostal hru do středního pásma.
07:00'
Přesilovku hraje hostující celek, který se usadil v útočném pásmu.
06:43'
06:43'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Michael Amadio – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě).
05:52'
Robin Lehner rozehrával od své branky, puk získali hosté, ale prosadit se nedokázali.
05:18'
William Karlsson našel Smitha, který měl obrovskou šanci, ale jeho rána končí vysoko nad brankou. Tristan Jarry zasahovat nemusel.
04:47'
Pokud se ještě vrátíme k první brance Vegas, tak všichni asi čekali, že bude Stephenson přihrávat na druhou stranu, kde byl Stone, ale rozhodl se pro střelu.
04:47'
Domácí celek se prosadil jako první a nyní se bude vhazovat po zakázaném uvolnění před brankou hostů.
03:43'
Domácí celek se dostává do vedení, po rychlé akci se prosazuje rychlou střelou mezi metony brankáře soupeře CHANDLER STEPHENSON. Asistence: Jevgenij Dadonov a Shea Theodore.
03:16'
William Karlsson hledal spoluhráče, jeden z obránců Pittsburghu tečoval puk mimo.
02:42'
Brayden McNabb to zkoušel individuálně, ale jeho pokud byl zblokovaný hostující obranou. Ke střele se Vegas nedostalo.
01:43'
Tristan Jarry rozehrává od své branky, jeho spoluhráči však puk v útočném pásmu nezískali, hrát mohou domácí.
01:32'
Zakázané uvolnění vrací hru před braku Penguins, domácí budou vhazovat v útočném pásmu.
01:05'
Malkin vedl další zajímavou akci hostů. Ti vstoupili do zápasu aktivně, domácí hokejisté se musí bránit.
00:50'
Jason Zucker se dostal do zakončení, jeho střelu z dobré pozice tak tak dokázal zastavit brankář Robin Lehner.
00:01'

Vegas Golden Knights: Lehner (Ferguson) – McNabb, Pietrangelo (A), Theodore, Whitecloud, Hague, Coghlan – Dadonov, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Janmark, N. Roy, Kolesar – W. Carrier, Patrick, Amadio.

Pittsburgh Penguins: Jarry (Domingue) – Dumoulin, Letang (A), M. Pettersson, Marino, Matheson, Ruhwedel – Guentzel, Crosby (C), Rust – Zucker, Malkin, Kasperi Kapanen – D. Simon, J. Carter, Rodrigues – Boyle, Blueger, B. McGinn..
Utkání se bude hrát na Stripu v Las Vegas v T-Mobile Areně. Domácí klub si pro své fanoušky přichystal bohatý doprovodný program nejen v areně, ale také před ní poblíž hotelu New York-New York.
Vegas Golden Knights odehrálo 39 zápasů s bilancí 19-4-2-14 a získalo 48 bodů. V tabulce Západní konference je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým jediný. Poradil si s New Yorkem Rangers 5:1. Nestačil na Winnipeg Jets 4:5 v prodloužení, Nashville Predators 2:3, Chicago Blackhawks 1:2 a na Toronto Maple Leafs 3:4 v nájezdech.
Pittsburgh Penguins odehrál 37 zápasů s bilancí 18-4-5-10 a získal 49 bodů. V tabulce Východní konference je na sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Philadelphií Flyers 6:2, Anaheimem Ducks 4:1 a San Jose Sharks 2:1 v prodloužení. Tým nestačil na Dallas Stars 2:3 a na Los Angeles Kings 2:6.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Pittsburgh Penguins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.