NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : San Jose - 7. ledna 2023   04:00

Anaheim
Anaheim
06:38' Zegras (Klingberg, Vatrano) • 14:15' R. Strome (McTavish, Colt. White) • 33:06' McTavish (Silfverberg, Benoit) • 53:13' McTavish (Henrique) • 61:08' Klingberg (Terry, McTavish)
5:4
(2:2, 1:2, 1:0 - 1:0)
San Jose
San Jose
00:38' Nieto  (Barabanov, Vlasic) • 06:03' Lorentz  (E. Karlsson, Gadjovich) • 30:16' Meier  (Labanc, Hertl) • 33:20' Meier  (Labanc, Benning)
Anaheim
Stolarz (Gibson) – Fowler (A), Kulikov, Klingberg, Benoit, Vaakanainen, Colt. White – McTavish, Terry, Henrique (A) – Vatrano, Zegras, R. Strome – Silfverberg (A), Carrick, Comtois – Jays. Megna, Leason, Kirkland.
South, Schlenker – Mills, Johnson
Honda Center, Anaheim
16281 diváků
San Jose
Kähkönen (Reimer) – E. Karlsson, Jayc. Megna, Vlasic, Benning, Harrington, Ferraro (A) – Labanc, Meier, Hertl – Couture (C), Nieto, Barabanov – Sturm, Bonino (A), J. Svečnikov – Lindblom, Gadjovich, Lorentz.

3. Timo Meier (SJS) 2+0
Anaheim slaví nad San Jose vydřené vítězství 5:4 po prodloužení. Duel bude provázet poměrně kontroverzní rozhodnutí rozhodčích, kteří uznali gól domácích na 4:4 poté, co se Adam Henrique dostal do postavení mimo hru. Trenér San Jose si vzal video challenge, ale neuspěl, a to z důvodu, že se Henrique nezapojil během původní akce do hry. Zapojil se do ní až poté, co puk získali Sharks, kteří ale pokazili rozehrávku a dali tím prostor k tomu, aby Henrique uvolnil před kruhy Masona McTavishe, který vyrovnal. V následném prodloužení pak rozhodl pěknou střelou John Klingberg. San Jose tak nebylo nic platné, že v utkání své soupeře přestřílelo 41-29.
61:08'
Anaheim právě vstřelil branku!
A tentokrát se do nájezdů nepůjde! Hertl ve středním pásmu sice napřed vybojoval puk, ale následně ho zase ztratil a Ducks rozehráli finální akci. McTavish poslal puk před sebe na Terryho, ten si najel z pravé strany k brankoviště a našel na středu rozjetého JOHNA KLINGBERGA, který svou trefou rozhoduje o vítězství Anaheimu! Asistence: Troy Terry, Mason McTavish.
60:32'
Strome pokazil zpětnou přihrávku na modrou čáru a vyhnal svůj tým pryč z útočného pásma.
60:01'
Skutečně, potřetí v této sezoně půjdou Anaheim a San Jose proti sobě do prodloužení.
60:00'
59:32'
Útok Sharks nic nepřinesl. Ducks se dokázali zmocnit puku a poslat ho do neutrální zóny.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:00'
V předchozích dvou případech nakonec o osudu zápasu rozhodovaly nájezdy a v nich dvakrát vyhrál Anaheim.
57:40'
Základní hrací doba se pomalu, ale jistě, chýlí ke svému konci. Stále reálněji vypadá scénář, že potřetí ze čtyř vzájemných zápasů se půjde do prodloužení.
56:27'
Zakázané uvolnění hostujícího týmu.
55:38'
Velká šance San Jose, ve které byli Meier a Labanc, ale jejich souhra k návratu do vedení nestačila.
55:13'
54:30'
Sharks se osvobodili ze sevření.
54:05'
Anaheim se v přesilovce snaží ostřelovat branku soupeře. Dvě střely byly zblokované, další zamířila vedle.
53:13'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks:
HL – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva, odpyká Kevin Labanc.
53:13'
A gól platí! Tedy, zajímavé rozhodnutí. Důvodem může být to, že Henrique se dotkl kotouče až poté, co se ho zmocnili hráči San Jose, a tím pádem nedošlo k postavení mimo hru během akce, která vedla ke gólu. Alespoň tak to vysvětlil expert stanice ESPN Dave Jackson.
53:13'
Přestože byl Henrique zády ke hře, vyhýbal se hráči San Jose a před zapojením do hry se natáhl ještě nohou do středního pásma, vše nasvědčuje tomu, že se skutečně jednalo o ofsajd. Rozhodčí ale poměrně dlouho situaci kontrolují. Jisté je, že Henrique byl v útočném pásmu v době, kdy byl kotouč zavážen do útočného pásma, zhruba 20 sekund před vstřelenou brankou.
53:13'
Ovšem David Quinn se San Jose si bere trenérskou výzvu kvůli potenciálnímu postavení mimo hru.
53:13'
A je vyrovnáno! Hosté po rozehrávce zpoza vlastní klece přišli o puk, ten se dostal před kruhy k MASONOVI MCTAVISHOVI, který skvěle umístěnou střelou srovnává na 4:4! Asistence: Adam Henrique.
52:38'
Trochu tuto statistiku vylepšil za domácí Simon Benoit, který měl rychlost, ale ne dostatečnou, aby se uvolnil od křižujícího Hertla. Střílel tak pod tlakem a přímo do Kahkonena.
52:00'
San Jose vede na střely už 38-26.
51:28'
Rychlý přechod domácích do útoku. Comtoisovo zakončení bylo sraženo do ochranné sítě. Komerční pauza.
51:10'
Po takřka čtyřech minutách byla k vidění střela na branku a hned zavoněla gólem! Sturm se mezi kruhy otočil kolem své osy a vypálil na branku Anaheimu. Stolarz byl povyjetý a dokázal puk svým tělem vyrazit.
50:30'
A tak se postupnými pasážemi s přerušováním či bez přerušování dostala závěrečná dvacetiminutovka do druhé poloviny.
49:25'
Gadjovichova střela byla sražena obranou Anaheimu do ochranné sítě. Třetí třetina zatím zcela postrádá tempo, což dělalo utkání velmi atraktivním v prvních dvou třetinách.
48:45'
Hosté jsou sice v útočném pásmu, ale zatím se nevymanili od mantinelu.
47:41'
Hertl sotva přešel útočnou modrou čáru a nahodil na Stolarze, který lapačkou zastavil letící puk. Sharks se povedlo vybojovat vhazování v útočném pásmu.
47:22'
A pro změnu se Sharks dostali do postavení mimo hru.
47:15'
Nadále je hra velmi kouskována. Další z řady icingů hostujícího týmu.
46:42'
Zegras se odhodlal ke střele už od modré čáry, Kankonen si s letícím projektilem poradil a přerušil hru.
46:32'
Kahkonen si připisuje svůj 19. zákrok. Gadjovich na něj z pravé strany recept nenašel. Komerční pauza.
44:34'
Další nepřesný pas San Jose, který ústí v zakázané uvolnění.
44:07'
Hra se nyní poměrně dost kouskuje. Nietova střela byla protečována do ochranné sítě za Stolarzem.
43:27'
Kahkonen přerušuje hru a za jeho brankou se strhla hromadná strkanice.
43:14'
Icing Sharks po nepřesné rozehrávce. Hra se tak přesune před Kahkonena.
42:35'
Vlasicovu střelenou přihrávku zpoza levého kruhu se snažil tečovat Lorentz, ale netrefil se mezi tři tyče.
41:50'
Terry z levého kruhu nedokázal zamířit přesně a napálil puk do zadního hrazení. Hosté následně vyhazují na icing.
41:15'
Střela Silfverberga byla sražena do ochranné sítě za brankou San Jose.
40:50'
Třetí třetina začala opatrnou hrou z obou stran. Tempo se rozjíždí trochu pomaleji než v předchozích třetinách.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 06:01.
Také druhá třetina nabídla hodně divokou podívanou. Přestože tentokrát ani jeden tým nehrál v oslabení, i tak padly tři branky. San Jose přestřílelo ve druhé třetině své soupeře 20-8 a vedou po 40 minutách 4:3, když se dvěma tečemi prosadil Timo Meier. Za Anaheim se trefil Mason McTavish, který dosáhl hodně šťastného gólu po odrazu kotouče od plexiskla, kvůli čemuž brankář Kahkonen neměl reálnou šanci, jak gólu zabránit.
40:00'
39:59'
Ještě jedno přerušení hry, Stolarz musel ukrýt kotouč pod lapačku, jelikož Gadjovich byl před brankovištěm hodně důrazný a snažil se dorazit střelu Vlasica mezi betony domácího brankáře.
39:23'
Svečnikov si sjel na levém křídle do ostrého úhlu a snažil se nahodit na branku Anaheimu. Ke své smůle ale jeho střela šla mimo.
38:59'
Hosté se po delší době objevili v útočném pásmu a na Stolarze vyslali už 30. střelu v tomto utkání.
38:25'
Ducks byli v útočném pásmu u kotouče dalších 50 sekund, ze svého tlaku ale ani tentokrát nic nevytěžili. Rozhodně ale má San Jose nyní v obraně práce víc, než dost.
37:30'
Po poměrně velkém náporu Anaheimu se San Jose osvobodilo jen za cenu zakázaného uvolnění.
37:06'
A ještě Zegras střílel z prostoru před kruhy, napálil puk ale jen do bránícího Hertla.
36:24'
Další pokus Comtoise, tentokrát byl zblokovaný bránícím Barabanovem.
36:08'
Anaheim hodně oživl a snaží se do konce druhé třetiny ještě vyrovnat. Comtois po kličce do bekhendu brankáře Kahkonena nepřekonal, domácí ale zůstávají v útočném pásmu.
35:23'
Klingberg se dostal k dorážce Leasonovi střely, ale z pravé strany brankoviště nechal vyniknout lapačku Kahkonena, který si připsal jeden ze zákroků tohoto zápasu! Vždyť před hráčem Anaheimu byla zčásti odkrytá klec, ale Kahkonen se sklouzl a v pádu zachytil letící kotouč. Komerční pauza.
33:42'
Meier se zjevil v obrovské šance na pravé straně brankoviště, ale nepovedlo se mu Stolarze tentokrát překonat. Důležitý zákrok pro brankáře Anaheimu.
33:20'
San Jose právě vstřelilo branku!
A Sharks se zase vrací do vedení! Ránu od modré tečoval mezi kruhy TIMO MEIER a dostal tím kotouč za záda Stolarze, který nestihl zareagovat. Asistence: Kevin Labanc, Matt Benning.
33:06'
A je vyrovnáno! Brankář Kahkonen měl obrovskou smůlu. Šel si za branku pro nahozený puk, který se ale odrazil od plexiskla do prostoru u brankoviště. Za odraženým kotoučem se přiřítil MASON MCTAVISH, jehož první střelu sice Kahkonen po svém skoku zastavil holí, ale na další dorážku už byl hostující brankář krátký. Velešťastný gól Anaheimu. Asistence: Jakob Silfverberg, Simon Benoit.
32:20'
Hra nyní probíhá především podél mantinelů. Oba týmy se po přechodech do útoku nemohou vymanit z tlaku obran a nedostávají se do prostoru.
31:35'
Ducks sice byli usazeni v útočném pásmu, ale nedokázali se vůbec dostat ke střele na branku. Jejich dlouhé postavení před brankovištěm Kahkonena vyšlo naprázdno.
30:16'
Aktivita se San Jose vyplácí! Kevin Labanc vypadal, že neví, co s kotoučem, a tak ho poslal na branku. Puk tečoval TIMO MEIER, po jehož zásahu se puk prolétl pod horní tyč Stolarzovy klece. Asistence: Kevin Labanc, Tomáš Hertl.
29:49'
Osmadvacetiletý Stolarz už má na kontě 20 zásahů v tomto klání. Dnes chytá svůj první zápas od 10. prosince. V posledním svém utkání byl střídán po 18 minutách kvůli zranění, zajímavostí je, že i tehdy chytal proti San Jose.
28:34'
Tlak San Jose nepřerušila ani krátká pauza. Další výpad hostujícího týmu. Nieto střílel už zpoza pravého kruhu a doufal v odraz pro dorážku. Kotouč však trefil Stolarze do hrudi a domácí brankář přerušuje hru.
27:50'
Nico Sturm se dostal do dalšího zakončení z jízdy, ale Stolarz i tentokrát dokázal kotouč zastavit a přerušuje hru. Komerční pauza.
27:29'
A další těžký zákrok domácího brankáře, který ovšem zastavil rozjetého Sturma.
27:08'
Hertl se dostal před brankovištěm ke kotouči, ale ani nadvakrát nedokázal překonat Stolarze, který se evidentně rozchytal.
26:44'
Nadále ale platí, že Sharks jsou aktivnějším týmem na hřišti. Labanc nyní střílel zpoza pravého kruhu, ale přestřelil.
25:55'
Nieto po vyhraném buly v útočném pásmu těsně minul svou tečí Karlssonovy střely branku Anaheimu.
25:25'
Hra trochu přišla v posledních minutách o své tempo. Může se ale jednat o ticho před bouří. Oba týmy dnes prokázaly, že chtějí hrát útočně.
24:19'
Sharks zasáhli kotouč ve středním pásmu vysokou holí, hra tak byla přerušena.
23:35'
Fowlerova jedovatá střela začala před Kahkonenem klesat, brankář San Jose ale byl připraven a betony odrazil puk mimo brankoviště.
23:06'
Teď už Kahkonen zapisuje první zákrok ve druhé třetině. Vykryl zakončení zpoza pravého kruhu a přerušil znovu hru.
22:17'
Kahkonen ukryl odražený kotouč po nepřesné střele Comtoise pod lapačku a raději přerušil hru.
22:02'
San Jose dál vytváří velký tlak na Stolarze. Harrington pálil od modré čáry, brankář Anaheimu kotouč odvrací.
21:30'
Meier je dál hodně aktivní a potvrzuje, proč je druhým nejaktivnějším střelcem celé ligy. I další jeho střelu ale Stolarz vyráží. Pro Sharks je škoda, že ze svých více než 180 střel nevytěžil víc než 21 branek – což je ale i tak obdivuhodná statistika.
21:01'
Meier se přiřítil k brankovišti Anaheimu, z blízkosti ale nedokázal už zvednout kotouč nad beton Stolarze. San Jose se nepovedlo ani následující dorážení, znovu to ale byla zajímavá šance hostů.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 05:09.
Z buly v útočném pásmu nakonec nic nebylo, ale i tak toho bylo v první třetině k vidění až dost. Po 20 minutách je skóre zápasu 2:2, když San Jose dokonce vedlo díky Nietovi a Lorentzovi v sedmé minutě už 2:0, ale Anaheimu se posléze povedlo brankami Zegrase a Stromea srovnat. Sharks v první třetině přestříleli své soupeře 13-10 a zatím se potvrzuje, že defenzivy obou týmů toho nejspíš příliš nepředvedou.
20:00'
19:58'
Zakázané uvolnění San Jose. Na poslední dvě sekundy dokonce Ducks odvolávají brankáře a na buly půjde hned šest domácích.
19:30'
Oproti většině první třetiny, závěr této periody trochu postrádá tempo. Ani jeden z týmů už nechce riskovat, že bude inkasovat.
18:49'
Kotouč skončil v obranném pásmu Sharks v hledišti. Mimochodem, i z těchto dvou týmů známe účastníky letošního All-Star Game. Z Anaheimu se mezi dosavadní vybranou osmičku dostal Troy Terry, ze San Jose Erik Karlsson.
18:03'
Icing hostujícího týmu po nepřesné přihrávce.
17:46'
White střílel z pravého kruhu, ale přímo brankáře Kahkonena, který puk zkrotil na svých betonech a přerušil hru.
17:00'
Sharks vedou na střely už 13-8. V první třetině se obrany zrovna svou prací neblýskají.
16:45'
16:36'
Další vyhození Anaheimu, který toto oslabení už zvládne.
16:08'
Až teď se povedlo Anaheimu osvobodit a domácí mohou prostřídat. Síly ale docházely i hráčům Sharks, jejichž kombinace se postupně výrazně zpomalovala.
15:40'
Sharks stále drží postavení v útočném pásmu.
15:09'
Hertl před brankovištěm výborně vystřelil po přihrávce zpoza branky, ale o pár centimetrů minul levou tyč Stolarzovy klece.
14:45'
Komerční pauza, po které budou Sharks hrát přesilovku.
14:45'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks:
Sam Carrick – 2 min., vysoká hůl.
14:15'
Ovšem při hře ve čtyřech na obou stranách se Anaheim dokázal nakonec střelecky prosadit a je vyrovnáno! McTavish si obloukem najel do pravého kruhu, nacentroval před brankoviště a tam už RYAN STROME jen protečoval puk za záda Kaapa Kahkonena! Asistence: Mason McTavish, Colton White.
13:45'
Průnik domácích do útočného pásma. Zegras ale nedokázal přihrávku ze strany zužitkovat k zakončení, Kahkonen kotouč odkopl.
13:16'
Meierovi se přílišné vyčkávání s přihrávkou nevyplatilo. Dostal se už do středního pásma a je z toho postavení mimo hru.
12:44'
Troy Terry – 2 min., nedovolené bránění.
12:41'
Další střela Klingberga už byla přesnější, zastavil ji však svým zákrokem Kahkonen, který přerušuje hru.
12:33'
Dělovka Klingberga zamířila jen do zadního hrazení. Ducks jsou dál v útoku.
12:12'
Obětavý skok Nieta, který odpálil kotouč z mezikruží do střední třetiny.
11:40'
Další vyhození San Jose. Anaheimu se zatím v této přesilovce nepovedlo vystřelit na branku. Jediný pokus Henriqua šel vedle.
10:45'
Jelikož v Megnově obličeji byla po zásahu hokejkou krev, má Anaheim příležitost k dlouhé přesilovce. Lépe do této části ale vstupuje San Jose, které vyvezlo puk ze svého pásma.
10:37'
Komerční pauza.
10:37'
Steven Lorentz – 2+2, vysoká hůl.
09:55'
Kotouč skončil v hledišti a hra je přerušena. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
09:09'
Hertl je zpět na ledě.
09:00'
Tak to je neskutečné! Frank Vatrano byl na okraji brankoviště, dostal se k němu odražený puk, ale domácí útočník při zakončení a i při následující dorážce trefil dvakrát z bezprostřední blízkosti tyč! Tomu se říká spálená gólovka! Po druhé tyči se puk odrazil na opačnou stranu brankoviště k brankáři Kahkonenovi, který měl nyní obrovskou porci štěstí.
08:35'
Anaheim se sice snaží v útočném pásmu kombinovat, ale zatím nenachází dobrou střeleckou pozici.
07:50'
Hosté se osvobodili a mohou prostřídat.
07:23'
Fowler střílel od modré čáry, Kahkonen ovšem měl na puk dobrý výhled a kotouč vyráží do bezpečí.
07:09'
Tomáš Hertl stáhl Vatranovi během přerušené hry helmu z hlavy a jde na trestnou lavici za hrubost. Přesilovka pro Anaheim.
07:09'
Velká šance Meiera, který se cpal k dorážce po střele Hertla, který napálil boční síťku. Meierovi se ovšem nepovedlo propasírovat puk přes beton Stolarze, který se natlačil nohou ke své tyči a odolal náporu.
06:38'
Tohle je o poznání lepší impuls pro Anaheim! TREVOR ZEGRAS přijal v levém kruhu přihrávku a propálil přesouvajícího se Kahkonena! Asistence: John Klingberg, Frank Vatrano.
06:14'
V obranném pásmu Sharks se servali Jonah Gadjovich a Sam Carrick. Anaheim se snaží o nějaký impuls, ale tuto bitvu Carrick z Ducks nakonec prohrál. Oba jdou na pět minut vychladnout.
06:03'
A je to už 2:0! Ránou od modré čáry vyzval Erik Karlsson STEVENA LORENTZE k teči, která propadla za záda brankáře Stolarze! Asistence: Erik Karlsson, Jonah Gadjovich.
05:25'
Sharks jsou dál vysoce aktivní. Anaheim vyhazuje na zakázané uvolnění.
04:28'
Labanc se snažil nadvakrát prosadit z levé strany brankoviště, Stolarz jeho náporu odolal a přerušuje hru. Tento brankář má nejvíce inkasovaných branek v prvních třetinách z celé NHL.
04:10'
Couture tečoval letící kotouč mezi kruhy, jeho zakončení však vyletělo až do ochranné sítě.
03:30'
Sharks vedou zkraje utkání na střely už 6-3. Zatím se moc nebrání, což je znát.
02:51'
Po dalších dvou střelách Ducks se povedlo Kaapovi Kahkonenovi hru přerušit. Bude se vhazovat v obranném pásmu Sharks.
02:34'
Se svou trochou přispěli do statistik také domácí. Silfverberg střílel od modré čáry, trefil ale jen brankáře Kahkonena.
01:25'
A další dvě střely. Hertlovo protečováni Stolarz vyrazil, stejně jako ránu od modré, kterou jeho směrem vyslal Harrington. Sharks vlétli do zápasu skutečně po hlavě.
00:56'
San Jose má hodně dobrý vstup do utkání. Hosté se znovu dostali do útočného pásma. Meier napřed mířil mimo, Labanc poté z ostrého úhlu přinutil brankáře Stolarze k zákroku.
00:38'
Hosté bleskově otevírají skóre utkání! Alexaner Barabanov nabral ve středním pásmu rychlost, projel až do pravého kruhu, a byť jeho zakončení vyrazil brankář Stolarz, s rychlou dorážkou se z druhé vlny přiřítil MATT NIETO. Asistence: Alexandr Barabanov, Marc-Édouard Vlasic.
00:01'

Anaheim Ducks: Stolarz (Gibson) – Fowler, Kulikov, Klingberg, Benoit, Vaakanainen, Colt. White – McTavish, Terry, Henrique – Vatrano, Zegras, R. Strome – Silfverberg, Carrick, Comtois – Jays. Megna, Leason, Kirkland.
Trenér: Dallas Eakins

San Jose Sharks: Kähkönen (Reimer) – E. Karlsson, Jayc. Megna, Vlasic, Benning, Harrington, Ferraro – Labanc, Meier, Hertl – Couture, Nieto, Barabanov – Sturm, Bonino, J. Svečnikov – Lindblom, Gadjovich, Lorentz.
Trenér: David Quinn

Rozhodčí: South, Schlenker – Mills, Johnson.
Bude se jednat už o čtvrtý vzájemný zápas obou týmů v této sezoně. První dva na ledě San Jose dokázal vyhrát Anaheim, v obou případech po samostatných nájezdech (čímž se potvrzuje předchozí informace). V prosinci se pak hrálo na ledě Ducks, kde San Jose vyhrálo drtivě 6:1.
San Jose na tom není o moc lépe. Oproti Anaheimu má o pět bodů více a jedním z rozdílů je snad to, že byť má velmi špatnou defenzivu, dokáže tento tým v útoku občas zabrat a nepatří v produktivitě k nejhorším. Paradoxem zároveň je, že byť se Sharks dost trápí, hrají o poznání lépe na hřištích soupeřů, kde doposud posbírali dvě třetiny svých výher v této sezoně. A proto se dá očekávat, že by Anaheim mohl mít v noci na sobotu s hrou svých soupeřů poměrně velké problémy. Pokud by ovšem utkání dospělo až k remíze v základní hrací době, budou mít naopak problémy Žraloci. Z deseti prodloužení (či nájezdů) v této sezoně prohráli hned třikrát.
Anaheim patří v této sezoně suverénně k nejhorším týmům. Byť v lize nalezneme i dva slabší celky, nejedná se zrovna o něco, čím by se Ducks mohli chlubit. Mají nejhorší defenzivu ze všech, k tomu mají hodně slabou produktivitu, a o to možná větším překvapením je, že dokázali z posledních deseti zápasů vyhrát hned čtyřikrát. Ducks jsou totiž zároveň týmem, za které se občas blýsknou brankáři senzačním výkonem, dotáhnout duel do prodloužení a v něm se Anaheimu už sedmkrát z jedenácti pokusů povedlo strhnout vítězství na svou stranu. Jinak ale ve většině zápasů jsou obrana a výkony brankářů podprůměrné.
Zámořská NHL v noci na sobotu nabídne také souboj dvou nejhorších celků Pacifické divize. Anaheim, který je dokonce třetím nejhorším týmem celé ligy, přivítá na svém ledě čtvrtý nejhorší celek soutěže ze San Jose. Zároveň se bude jednat o souboj dvou velmi špatných obran.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.