NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Buffalo - 2. dubna 2023   01:00

Flyers
Flyers
16:35' Frost (Lemieux, Allison) • 36:24' Frost (Farabee, Sanheim) • 45:11' Konecny (N. Cates)
3:6
(1:1, 1:4, 1:1)
Buffalo
Buffalo
19:51' Okposo  (Krebs, Samuelsson) • 21:25' Tuch  (Mittelstadt) • 22:40' Greenway  (Jost, Dahlin) • 23:46' J. Skinner  (Mittelstadt, Power) • 36:02' Tuch  (Mittelstadt, J. Skinner) • 56:33' Tuch  (Quinn)
Flyers
Dunning, L'Ecuyer – Alphonso, Flemington
Wells Fargo Center, Philadelphia
Buffalo

To by z Wells Fargo Center bylo vše, přeji vám příjemnou a ničím nerušenou neděli.
Ve třetím dějství oba celky přidaly po jedné brance. Třetí trefu domácích přidal po vhazování Travis Konecny, poslední slovo měli ale symbolicky hosté z Buffala. Hattrick v posledních minutách kompletoval Alex Tuch. Dva body tak připadají na konto Sabres, Flyers odcházejí s prázdnou.

59:58'
Utkání se už víceméně jen dohrálo, Sabres už domácím kotouč nepůjčili.
59:11'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
Scott Laughton – 2 min., sekání, odpyká Wade Allison + 10 min. osobní trest, nesportovní chování

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres:
Casey Mittelstadt – 10 min. osobní trest, nesportovní chování.
59:11'
Rukavice shodili Laughton a Mittelstadt, nakonec ale k žádné bitce nedošlo. Hostující hráč se moc prát nechtěl, celé to vlastně vzniklo kvůli seknutí Laughtona hokejkou.
59:00'
Běží posledních 60 sekund třetí periody a asi i zápasu.
58:42'
Sandström má ještě jeden zákrok, bekhendem ho prověřil Girgensons.
58:16'
Kotouč vyletěl mezi střídačky.
58:08'
Frost nedostal puk na Farabeeho do slotu díky dobré obranné práci Stillmana.
57:28'
Power se snaží uklidnit hru, domácí totiž pořád napadají a koušou.
56:40'
56:33'
Buffalo právě vstřelilo branku!
Zdá se, že je rozhodnuto! ALEX TUCH ve spolupráci s Quinnem vybojoval puk nad levým kruhem a dostal se za obranu. Svoji třetí velkou šanci na hattrick už ale využil, když si Sandströma vymíchal a poté zakončil do odkryté klece. Asitence: Jack Quinn
56:22'
Cozens hráče v oranžovém vyhání zpět.
56:06'
Frost vrací hru před klec Buffala.
55:46'
Tuch na modré získal puk a vyrazil do protiakce, obešel Ristolainena a zakončoval z levé strany. Sandström vyráží do ochranné sítě, bude se tak vhazovat.
55:22'
Osvobození pro hosty zařídil Jokiharju.
55:06'
Flyers jsou nadále nastěhovaní před Luukkonenem.
54:43'
Cates se dostal ke střele z levého kruhu poté, co Samuelsson nedokázal vyhodit.
54:40'
Rasmus Dahlin – 2 min., držení.
Po komerční pauze se bude vylučovat a tlak Letců tak umocní přesilovka.
54:40'
Rychlý průnik Catese po levé straně zastavoval faulem Dahlin.
54:27'
Hosté si to už komplikovat nebudou a asi budou kotouče jen uklízet do bezpečí.
54:05'
Van Riemsdyk dostává hru zpět před Luukkonena.
53:47'
Zdá se ale, že domácí počínají utahovat šrouby.
53:28'
Okposo nyní vyhazuje přímo na branku Sandströma, hosté mohou střídat.
53:07'
Ránu Yorka obětavě příjmul Okposo.
52:52'
Sabres se ale kupodivu nedokázali dostat ven z pásma.
52:26'
Farabee místo střely raději přihrával, což ocenil dobře postavený Krebs, který se tak zadarmo dostal ke kotouči.
52:07'
Krebs veze puk daleko od své klece.
Komerční přestávka.
51:52'
Farabee přijímal přihrávku v době, kdy byl shledán v útočné třetině, pískáno je proto postavení mimo hru.
51:39'
Cates uklidňuje hru, domácí střídají.
51:19'
Quinnovu žábu na Cozense srazil dobře postavený Sanheim.
50:53'
Oba celky střídají, s kotoučem hrají hosté.
50:08'
Tuch ze střídačky naskočil k modré čáře a dostal se do úniku, hattrick si ale nepřipsal, protože Sandströma nepřekonal ani nadvakrát!
49:41'
Domácí nahazují a odcházejí střídat.
49:28'
Skinner z ostrého úhlu míjí.
49:00'
Seeler neustál napadání Girgensonse, naštěstí pro Flyers mu pomohl Ristolainen.
48:48'
Domácí najednou po ledě doslova létají, od dalšího snížení je drží jen pohotové Lukkonenovy zákroky.
48:26'
Cates nastřeloval puk před branku, kde projížděl Provorov.
48:00'
47:49'
Frost v mezikruží při střele zlomil hůl a musí na střídačku pro novou.
47:21'
Tuch s Cozensem ušetřili cenné vteřinky ve středním pásmu.
46:50'
A Cates si sám připravil gólovou šanci, když se obtočil kolem pravé tyčky a snažil se puk procpat podél ní až do branky. Luukkonen se ale roztáhl, jak mohl a betonem nacpal puk přímo na tyč! Skvělý zákrok hostujícího brankáře.
46:00'
Rasmus Dahlin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
45:50'
Konecny z podobné pozice zkusil další ránu, nyní mu v cestě stála připravená vyrážečka Luukkonena.
45:11'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Tak to byla velmi rychlá akce! Cates vyhrál buly na TRAVISE KONECNYHO a ten z levé strany propálil Luukkonena do horní části branky – 3:5. Asistence: Noah Cates
45:09'
Nyní už ale ano, ačkoliv to Krebs málem stihl, icing už neodvrátil.
44:43'
Okposo vyhazuje přes celé kluziště, York ale za pukem dvakrát nespěchal a pískat se tak nebude.
44:20'
43:55'
Lemieux dokonce vyjel do útočné akce, kterou zakončil pasem na Sanheima. Jeho pokus z mezikruží kryje hostující brankář.
43:26'
Nyní se ke střele dostal Tuch, po zákroku Sandströma je ale puk znovu odpálen.
43:09'
Buffalo hraje v plném počtu o poznání lépe.
42:52'
Zpět se nyní musí vracet Dahlin pro další vyhozený puk.
42:23'
Sanheimovo vyhození na modré zastavil Mittelstadt, Farabee se ale postaral o to, aby se puk dostal až k Luukkonenovi.
42:20'
Ivan Provorov – 2 min., podrážení.
42:02'
Ofsajd Buffala.
41:36'
Po buly pálil Seeler, další úspěšný stop ze strany Luukkonena.
41:32'
Kotouč po odrazu od mantinelu usměrnil na branku Cates, Luukkonen přerušuje hru zákrokem.
41:26'
Allison po přistrčení Konecnyho z modré čáry minul.
41:01'
Skinner si na levé straně prohodil Ristolainena, k puku se už nazpět nedostal.
40:38'
Flyers se nakonec do pásma dostali, po nahození se ale rozhodli raději střídat.
40:15'
Frost na modré přejel příliš brzy, a tak nemohl hrát.
40:01'
Ve druhém dějství si hosté z Buffala otevřeli u Sandströmovy klece novou pobočku své věhlasné střelnice. Ofenzivou známí Sabres dali hned čtyři branky, dvakrát se trefil Alex Tuch, po jedné brance přidali Jeff Skinner a Jordan Greenway. Průběžný debakl mírnil Morgan Frost, který je zatím jediným střelcem na straně Letců.
Střely na branku: 31 : 22.
Další třetina začne přibližně v 3:10.
40:00'
39:49'
Krebs dělá to samé jen na druhé straně kluziště.
39:23'
Provorov se snaží uklidnit hru hned poté, co Flyers nadvakrát nezakončili.
39:06'
Běží poslední minutka druhé periody.
38:41'
Frost je dnes s Allisonem nejvýraznějším hráčem domácích borců. Nyní útočník Philadelphie střílel bekhendem od pravé tyčky, Luukkonen další snížení nepřipustil.
38:23'
Pokus Catese na branku neprošel, v cestě mu stálo hned několik hráčů.
37:51'
DeAngelo dostal nabito na pravý kruh, puk mu ale přeskočil hůl v době, kdy domácí bek střílel.
37:02'
Po nepřesné rozehrávce domácího Lemieuxe zůstal puk ležet mezi kruhy a ten na branku ihned napálil Girgensons. Lotyš sice vyhrál v soutěži o nejtvrdší střelu zápasu, s přesností už to tak slavné nebylo.
36:24'
Odpověď Letců je takřka okamžitá! Farabee na modré čáře dokázal prostrčit puk na najíždějícího MORGANA FROSTA, jenž střelou na vzdálenější tyčku přidává druhý gól svého týmu. Asistence: Joel Farabee a Travis Sanheim.
36:02'
Odbila pátá! ALEX TUCH si u modré narazil s Mittelstadtem a z pravého kruhu vyslal přesnou ránu do levé šibenice – 1:5. Asistence: Casey Mittelstadt a Jeff Skinner.
35:34'
Nyní jim byl odpískán ofsajd, takže síly mohou občerstvit oba týmy.
35:28'
Olofsson jen nahazuje, hosté chtějí střídat.
34:55'
Poskakující puk vyplaval u pravé tyčky, kde jej bekhendem dorážel Allison, jenž dnes snad už potřetí neuspěl.
34:45'
Skinner sebral puk po ztrátě Brauna a na levé straně naznačil ránu golfákem, touš poté potáhl a vypálil zápěstím. Sandström byl ale připraven a skóre se tak nemění.
33:59'
Frost z otočky za hostující klecí vyprodukoval pěknou přihrávku do slotu, kde však v cestě stála hokejka Jokiharjua.
33:44'
Luukkonena pořádně vystrašilo nahození Hayese z brankové čáry od levého rohu. Kotouč mu nejprve vypadl, ale finský gólman jej naštěstí pro svůj tým opětovně dokázal ukrýt.
33:19'
33:18'
Cozens z modré trefil připraveného Sandströma.
32:49'
Lemieux šetří další cenné vteřinky před brankou Luukkonena.
32:36'
Konecny odehrál puk do středního pásma.
32:23'
Skinner už to nechtěl prodlužovat a vypálil z pravého kruhu na bližší tyč, což Sandström zvládl podchytit a zasáhnout.
32:07'
Už jsou ale zpět a kombinují.
31:45'
Skinner s Mittelstadtem si příliš nerozuměli na modré a připravili se o pásmo.
31:25'
Ristolainen po vhazování dostává puk do bezpečí.
31:19'
Noah Cates – 2 min., podrážení.
Sabres si tak zahrají první přesilovku zápasu, to vše až po komerční pauze.
31:19'
Dvojice Lemieux – Cates to přehnala s důrazem při napadání v útočné třetině, druhý jmenovaný dostane menší trest.
31:07'
Sanheimovu střelu z modré dokázal Luukkonen zastavit.
30:53'
Zakázané uvolnění hostů.
30:31'
Tippettova nepříliš povedená střela Luukkonena pořádně protáhla, obzvlášť poté, co hostující brankář musel rychle chytat i následnou dorážku.
30:04'
Braunovu pumelici schytal do nohy Cozens.
29:38'
Allison se zničehonic dostal až před Luukkonena, kterého si položil, následně však bekhendem nedokázal přehodit jeho lapačku!
28:41'
Greenway na levém kruhu dlouho váhal se střelou, až mu puk sebral Hayes.
28:14'
Tippett ustál napadání hostů, když tlak opadl, tak domácí útočník stejně kotouč ztratil.
27:57'
Flyers nahazují a obránci v oranžovém střídají.
27:36'
Vyhrané vhazování a rychlý pokus Brauna z modré, na překonání Luukkonena to ale domácím hráčům nestačilo.
27:33'
Luukkonen zastavil hru zákrokem proti nahození Lemieuxe ze středního pásma. Před brankou se pak strhla strkanice, při které Krebs inkasoval úder holí. Rozhodčí ale celou situaci řeší jen domluvou, vylučovat se nebude.
27:22'
Krebs vytlačil z pásma Catese, jenž sotva překročil modrou.
26:44'
Stejně tak činí Allison, teď to skoro vypadá jako přesilovka Šavlí.
26:29'
Farabee puk jen odhazuje.
26:13'
Cozens dokázal vystřelit rovnou z vhazování, domácí gólman zasahuje.
Pokračovat budeme po komerční pauze.
26:11'
Do protiakce tak vyrazil Peterka, jemuž ale zkazil radost z gólu připravený Sandström.
26:03'
Luukkonen neudržel nahození Deslausierse, ale Dahlin puk uklidil do bezpečí.
25:56'
Přizvednutý pas Frosta zaletěl do ochranné sítě.
25:39'
Olofsson se marně natahoval po přihrávce Greenwaye do mezikruží, byla příliš prudká.
25:28'
Kotouč vypadl ze hřiště, bude se vhazovat ve středním pásmu.
25:19'
Ten poté nabízel puk Greenwayovi, ten narazil na Sandströmův beton.
25:07'
Power rozjel Mittelstadta.
24:50'
Flyers potřebují uklidnit hru, to se jim ale moc nedaří.
24:31'
Napodruhé už proti zkušenému útočníkovi Buffala zasáhl Sandström, od jehož lapačky puk vyletěl až do ochranné sítě.
24:23'
Okposo z mezikruží rozezvučel tyč!
23:46'
Tak teď za Sandströma padá jeden puk za druhým! JEFF SKINNER se po krosové přihrávce z hole Mittelstadta dostal k ráně z pravého kruhu, kterou ještě brankář Letců vyrazil, následná dorážka mu však propadla skrz betony – 1:4. Asistence: Casey Mittelstadt a Owen Power.
23:29'
Peterkovu ránu z pravého kruhu vyrazil Sandström do tyčky.
22:40'
Hosté vedou o dvě branky! Jost s kotoučem objel branku a bekhendem zakončil, na což domácí gólman zareagoval betonem, na dorážku JORDANA GREENWAYE byl ale krátký. Asistence: Tyson Jost a Rasmus Dahlin.
22:27'
Greenway poslal ze slotu na branku odražený kotouč, Sandström odolal.
22:03'
Okposo napadá rozehrávajícího DeAngela, ten ale situaci zvládl.
21:25'
Sabres obracejí vývoj zápasu! Mittelstadt protáhl puk do pásma a z pravého kruhu předložil puk na hůl ALEXE TUCHA a ten se z mezikruží nemýlil. Jeho rána skončila těsně pod břevnem Sandströmovy klece. Asistence: Casey Mittelstadt.
21:11'
Lemieux dostal krosový pas od Konecnyho, ale nedokázal vystřelit.
20:44'
Frost z pravého rohu vracel puk na kruh pro Konecnyho, ten pálil nepřesně a Luukkonen měl tak poměrně snadnou práci se zákrokem.
20:26'
Icing Buffala přerušuje hru.
20:01'
20 minut za námi a 40 nás ještě čeká. Dlouho to vypadalo na bezbrankovou třetinu, jenže v 17. minutě dokázal otevřít skóre Morgan Frost. Flyers se snažili dohrát zbytek první části v klidu, zničehonic jim ale ujeli dva hostující útočníci a po pasu Krebse dokázal srovnat Kyle Okposo. To bylo v době, kdy do sirény zbývalo 9 sekund a nějaké ty drobné k tomu.
Střely na branku: 14 : 5
Další třetina začne přibližně v 2:12.
20:00'
19:51'
A je vyrovnáno! To je pro domácí borce rána, protože ti se snažili třetinu v poklidu dohrát před soupeřovou klecí. Poté ale do přečíslení vyrazil Krebs s KYLEM OKPOSEM. Zkušený útočník po Krebsově přihrávce střílel z pravého kruhu a trefil se naprosto přesně do pravé šibenice – 1:1. Asistence: Peyton Krebs a Mattias Samuelsson.
19:34'
Seeler se obtočil kolem branky a podél pravé tyčky zakončoval, Luukkonen tam ale nenechal ani kousek místa.
19:22'
Domácí prostřídávají během hry a kombinují v útočné třetině.
18:55'
Hayes před brankou dobře zaclonil střelu Laughtona, hostující brankář ale dokázal zasáhnout.
18:31'
Provorov odradil Greenwaye od střely z pravé strany.
18:15'
Hosté už to dohrávají spíše na neinkasování.
17:52'
Sabres vyndali puk z pásma odrazem o hrazení.
17:34'
Dahlina tlačí Cates na mantinel.
16:35'
Domácí jdou do vedení! Power v souboji o puk na pravém kruhu nepřetlačil Lemieuxe a ke kotouči se dostal MORGAN FROST, jenž sice v pádu, ale přesto dokázal dostat puk za Luukkonena – 1:0. Asistence: Brendan Lemieux a Wade Allison.
16:22'
Van Riemsdyk zpětným pasem přišel o puk.
16:05'
Oranžoví si ale nerozuměli a hosté vyvážejí touš.
15:51'
Flyers se dostávají ke kombinaci v pásmu.
15:32'
York čeká na dostřídání spoluhráčů.
15:12'
Sabres ale bez větších potíží přesunuli hru na druhou stranu.
15:01'
Už to vypadalo, že Provorov vyhozený puk dostihne včas, ale nestalo se tak. Po icingu se hra vrátí k Luukkonenovi.
14:48'
To se jim ale nepovedlo, podobně dopadl i následný kontr Philadelphie, který skončil ofsajdovým postavením.
14:29'
Sabres se snaží ustát hluboký presink domácích a rozjet útočnou akci.
14:04'
Sandström za brankou zastavil nahození Girgensonse a vypomáhá s rozehrou.
13:48'
Tempo hry je v posledních minutách dobré, chybí nám už jen góly.
13:22'
Dotěrný Farabee ale nedal Cozensovi prostor a vytlačil ho ven, puk je ve středním pásmu.
13:00'
Peterkova jedovka mířila příliš vysoko, Buffalo zůstává v pásmu.
12:29'
Do úniku na druhé straně vyrazil Allison, proti němu se Luukkonen vytáhl, když ramenem přizvedl touš nad břevno!
12:02'
Stejný hráč nyní krosem připravil palebnou pozici pro Olofssona, tomu do střely sáhl domácí bek.
11:41'
Na druhou stranu hru přesunul důrazný Greenway.
11:25'
Ristolainen zápěstím z modré míjí minimálně o metr.
11:06'
V útočné třetině nyní kombinují domácí.
10:24'
Skinner si na pravé straně pohrál se Seelerem, Mittelstadt po jeho nabídce nedokázal přesněji vystřelit.
09:52'
Farabee se ze vzduchu snažil dorážet do odkryté klece vysokou žabičku Frosta, ale kotouč se mu nepodařilo ideálně trefit.
09:36'
Dahlin z ostrého úhlu bekhendem cpal puk někam k Sandströmově masce.
09:08'
Na druhé straně hru přerušuje Luukkonen zákrokem proti Frostovi.
08:56'
A vracel se příkladně, střele Quinna ve vlastní třetině zabránil tím, že mu do ní vložil hůl.
08:48'
York na modré neudržel pásmo a musí spěchat zpět.
08:23'
Lemieux z pravé strany jen vyprášil Luukkonenovu lapačku.
07:57'
Konecny při svém návratu do sestavy brzy útočil na první gól, od Luukkonenova betonu se ale puk odrazil až nad mantinel.
07:46'
Sanheim sebral puk po pádu Tucha ve středním pásmu.
07:26'
Nepřesná přihrávka Buffala končí až u branky domácích, píská se tak icing.
07:15'
DeAngelovo nahození ze středního pásma si našlo cestu až do Luukkonenovy lapačky.
06:49'
Dahlin se z pravé strany natlačil až před branku, kde byl na zákrok připraven Sandström.
06:33'
Farabee pálil z levého kruhu, ale Luukkonen byl pozorný a hrozbu první branky odvrátil vyrážečkou. Puk poté skončil v ochranné síti.
06:17'
Ti uspěli na buly a mohli tak vystřídat, s kotoučem hrají hosté.
05:58'
Icing Letců.
05:39'
Ljubuškin z levé strany přestřelil.
05:01'
Van Riemsdyk před brankou ještě hledal Lemieuxe, ale Luukkonen byl na tuto možnost připraven a bleskově se přesunul ke své levé tyči!
04:24'
Hayes dostal přihrávku do mezikruží, trefil však jen střed klece a s ním i Luukkonena.
04:12'
Power jen nahodil a k puku se dostávají domácí.
03:58'
Flyers stihli prostřídat, stejně tak učinili i hosté.
03:33'
Peterka tečoval nahození od modré, Sandström odpověděl betonem.
03:21'
Letci se ale nedostali ven z pásma.
03:04'
Girgensonse u branky odstavil od puku Provorov.
02:45'
Luukkonen chvíli poté přikryl nahození od mantinelu, bude se vhazovat.
02:34'
Olofsson jako poslední hráč dokázal zastavit vznikající akci Deslausierse.
02:11'
Cozensův pokus odráží Sandström vyrážečkou do rohu.
01:43'
Tuchovi do tandemu najížděl spoluhráč, hostující forvard se ale rozhodl zakončovat sám a branku minul.
01:11'
Cates po levé straně projel až k levé tyčce, tam však neměl dostatek prostoru na to, aby hostující klec výrazněji ohrozil.
00:39'
Tippett to o chvíli později zkoušel sám z levého kruhu, Luukkonen zasáhl ramenem.
00:20'
Tippett už připravoval akci pro Frosta, přihrávka na něj byla příliš dlouhá.
00:01'
Cozens se už ve středovém kruhu potkává s Frostem, buly je na spadnutí.
Úvodní pětky už jsou seřazeny na modrých čarách a všichni diváci stojí, hymna je tu. Za necelé tři minuty padne úvodní buly. Doufám, že jste mezitím nestihli usnout.
Ještě nezazněla ani hymna, začínat budeme až po ní.
Ve Wells Fargo Center ještě probíhá ceremoniál související se s loučením bývalého hokejisty Stevea Coatese, jenž nyní končí i svou kariéru reportéra.
Připomeňme si ještě poslední zápasy obou týmů. Domácí Flyers se na svůj led vrací po porážce 4:5 po prodloužení, kterou utrpěli v Ottawě. Buffalo naopak poslední utkání vyhrálo, když v KeyBank Center porazilo Rangers poměrem 3:2 rovněž po prodloužení.
Jak už bývá zvykem, začneme o nějakou tu minutku později.

Philadelphia Flyers: Sandström (Ersson) – Provorov, York, Sanheim, Ristolainen, Seeler, DeAngelo, Braun – Farabee, Frost, Tippett – Laughton (A), N. Cates, Konecny – J. van Riemsdyk, Hayes, Lemieux – Deslauriers, Allison.
Trenér: John Tortorella

Buffalo Sabres: Luukkonen (Levi) – Samuelsson, Dahlin (A), Power, Jokiharju, Ljubuškin, Stillman – J. Skinner, Mittelstadt, Tuch – Peterka, Cozens, Quinn – Greenway, Jost, V. Olofsson – Girgensons (A), Krebs, Okposo (C).
Trenér: Don Granato

Rozhodčí: Dunning, L'Ecuyer – Alphonso, Flemington.
Letošní vzájemné souboje:

10.1.2023
Buffalo Sabres – Philadelphia Flyers 0:4
Branky: 3. MacEwen, 14. Farabee, 15. Cates N., 42. Allison

18.3.2023
Philadelphia Flyers – Buffalo Sabres 5:2
Branky: 16., 34. a 46. Tippett, 24. Farabee, 39. van Riemsdyk – 43., 60. Olofsson
Oba celky mají před utkáním společné jedno – s velkou pravděpodobností se jich nebudou týkat vyřazovací boje. O něco reálnější šanci na postup ještě živí hosté, ti tak dnes nutně potřebují bodovat.

Buffalo je v tabulce Atlantické divize na 5. pozici se ziskem 79 bodů, na přímý postup do playoff nyní ztrácí rovných 5 bodů.

Domácí Flyers mají bodů jen 71 a v Metropolitní divizi jim patří 7. místo, Tortorellovo mužstvo je tak více než jednou nohou ze hry.
Zhruba hodinku po půlnoci se ve Wells Fargo Center rozjede střetnutí týmů Philadelphia Flyers a Buffalo Sabres. Přeji vám příjemný hokejový zážitek a doufám, že se dočkáme hezkého a férového souboje.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 1:00.