NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Montreal : Pittsburgh - 18. října 2022   01:00

Montreal
Montreal
41:10' Suzuki (Guhle, Hoffman) • 57:40' Caufield (Drouin, Guhle) • 63:09' Dach (Monahan, Suzuki)
3:2
(0:0, 0:2, 2:0 - 1:0)
Pittsburgh
Pittsburgh
23:52' Malkin  (M. Pettersson, Rust) • 27:56' Malkin  (Rust, P. Joseph)
Montreal
Chmielewski, Charron – Fournier, Knorr
Bell Centre, Montreal
21 105 diváků
Pittsburgh
DeSmith (Jarry) – Letang (A), Dumoulin, Petry, M. Pettersson, Rutta, P. Joseph – Rakell, Crosby (C), Guentzel – Rust, Malkin (A), Zucker – Kapanen, Carter, Heinen – Archibald, Poehling, McGinn.

3. Jevgenij Malkin (PIT) – 2+0
Hokejisté Montrealu poráží Pittsburgh 3:2 v prodloužení, byť po 40 minutách prohrávali 0:2!

Po bezbrankové úvodní části se dvakrát prosadil hostující Jevgenij Malkin a vypadalo to, že Habs i přes bojovný výkon vyjdou bodově opět naprázdno. V úvodu třetí třetiny však snížil Nick Suzuki, jenž doklepl puk za brankovou čáru po vlastní střele a závěrečnou hru bez gólmana pak v čase 57:40 bleskově zužitkoval Cole Caufield. Toho parádně našel Drouin. V prodloužení se pak hrálo nahoru dolů až do vyloučení hostujícího Jeffa Petryho. A to byl rozhodující moment celého duelu. V početní výhodě totiž Sean Monahan vybídl ke skórování Kirbyho Dacha, jemuž u tyčky stačilo jen správně nastavit čepel hole.

Montreal tedy prolomil střelecké trápení a připisuje si druhé vítězství v sezóně. Pittsburgh ve svém třetím duelu poprvé padl. Získal však alespoň bod.
63:09'
Montreal právě vstřelil branku!
Je hotovo! Domácí dokonávají v prodloužení obrat, když dokázali využít početní výhodu. Sean Monahan si vybruslil s pukem na levý kruh. Místo rány pak poslal střílený pas na vzdálenější tyčku, do kterého vložil hůl KIRBY DACH, jenž usměrnil kotouč za záda bezmocného DeSmithe – 3:2. Asistence: Sean Monahan a Nick Suzuki.
62:50'
Domácí svírají bránící trojici Pens a hledají cestičky do dalších šancí.
61:59'
Mohlo být hotovo! Kirby Dach posunul puk z mezikruží doleva, odkud střílel Cole Caufield na odkrytou branku. Trefil však bližší tyčku!
61:46'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins:
Jeff Petry – 2 min., krosček.
60:55'
Šance na obou stranách! Monahanovi nevyšlo zakončení samostatného úniku, skvěle se vrátil Rust. Hosté se pak dostali do přečíslení 3 na 1, které zakončoval Malkin. Montembeault podržel svůj tým!
60:30'
Sidney Crosby připravil svou přihrávkou šanci pro Krise Letanga. Ten si puk stahoval na střed, ovšem obránce mu ho vypíchl. Následoval brejk Suzukiho, s nímž se stihl právě Letang vrátit.
60:01'
Hokejistům Montrealu se ve třetí třetině podařilo vymazat dvougólové manko. Kontaktní gól zaznamenal Nick Suzuki, v závěru pak rychle zužitkoval hru bez gólmana Cole Caufield. Bude se tedy prodlužovat. Fanoušci Habs ocenili po siréně, která základní hrací dobu ukončila, snahu svého týmu potleskem.
60:00'
59:35'
Sean Monahan zatáhl puk za branku hostí. Jeho přihrávku před branku však sebrala obrana.
59:00'
Začíná poslední minuta třetí třetiny.
57:40'
Tak tohle byla rychlá power-play! Po vyhraném buly puk putoval na modrou čáru, kde byl Kaiden Guhle. Ten rozehrál doprava na Jonathana Drouina, jenž vymyslel krásný diagonální pas na vzdálenější tyčku a COLE CAUFIELD střílel do odkryté branky – 2:2. Asistence: Jonathan Drouin a Kaiden Guhle.
57:34'
Ano, Sam Montembeault už zůstal na střídačce!
57:34'
Domácí si berou oddechový čas. Odvolají už teď brankáře?
57:34'
Mohlo být srovnáno! Kirby Dach našel od zadního mantinelu Joshe Andersona. Ten zprava zakončil do DeSmithe, který zaujal ve svém brankovišti dobrou pozici.
56:59'
Kris Letang se nyní spokojil s nahozením puku za branku domácích. Sekundy ubíhají.
56:23'
Hosté nedokázali vyhodit. Útočnou modrou udržel Savard, který puk posunul na Gallaghera. Ten střílel z první mimo.
56:08'
Hosté zahráli na zakázané uvolnění. Do konce řádné hrací doby scházejí necelé čtyři minuty. Vynutí si kanadský celek alespoň prodloužení?
55:41'
Protiútok Tučňáků. Jeff Carter si na levé straně dokázal obhodit obránce. Poté ještě hledal před branku najíždějícího Heinena, který byl ale ustrážen protihráčem.
54:48'
Jordan Harris zleva nahazoval puk na branku. DeSmith ho napoprvé neudržel a dorážet se už chystal Juraj Slafkovský. Gólman Penguins ale nakonec stačil před slovenským útočníkem hrací předmět neutralizovat.
54:11'
Hosté vyhodili a teď už jsou v plném počtu.
53:30'
Domácím se přesilová hra zatím nedaří. Nebezpečnější byli i v předchozím oslabení.
52:36'
Ryan Poehling dostal přihrávku mezi bránící hráče a v oslabení uháněl sám na Montembeaulta! Finále mu ještě stačil znepříjemnit vracející se Monahan, a i proto útočník Pens na gólmana Habs nevyzrál.
52:26'
Ta začala právě nyní.
52:09'
Za nedovolené bránění je vyloučen Jeff Petry. Síly na ledě se na 17 sekund vyrovnají, pak začne přesilovka Montrealu.
51:48'
Další příležitost domácích v oslabení! Christian Dvorak vjel z pravého křídla do útočného pásma a nahrál doleva Seanovi Monahanovi. Jeho střelu zastavil DeSmith lapačkou!
51:31'
Po Guentzelově přihrávce měl dobrou možnost Jevgenij Malkin. Jeden z bránících hráčů mu včas vložil do zakončení hůl.
50:51'
V oslabení se dostal do šance Jake Evans! Ten jel na DeSmithe z pravé strany, brankáře hostí neprostřelil!
50:25'
Zuckera zasáhl do obličeje Arber Xhekaj. Ten tedy míří na trestnou lavici a po reklamní přestávce začne přesilovka Pens. Ta bude dvouminutová.
50:25'
Jason Zucker zůstal ležet na ledě před domácím brankovištěm. Vypadá to, že dostal zásah vysokou holí.
50:19'
Zakázané uvolnění domácího týmu. Před námi je už jen necelých deset minut ze třetí třetiny.
49:15'
Arber Xhekaj střílel od modré čáry. Přesně ale mladý zadák Habs nemířil.
48:36'
Střely na branku – 28:24
47:55'
Hosty přibrzdil odpískaný ofsajd.
47:23'
Juraj Slafkovský se dostal k puku v rohu a snažil se s ním vybruslit do střelecké pozice. Hosté ho nakonec dokázali ubránit.
46:47'
Hosté nechtějí jen bránit, teď odehráli dobré střídání. Jeff Petry podpořil útok na pravém křídle a po jeho zadovce střílel z kruhu Danton Heinen. Montembeault schoval puk ve výstroji.
46:12'
Nick Suzuki zkusil překvapit DeSmithe střelou z téměř nulového úhlu. Hostující brankář nebyl dokonale přilepen na bližší tyčce a může být rád, že puk uvízl někde v jeho výstroji! Následuje reklamní pauza.
45:26'
Jan Rutta u zadního mantinelu složil Brendana Gallaghera. U rozhodčích mu to prošlo.
44:47'
Rickard Rakell nestihl opustit útočné pásmo před tím, než do něho vjel s pukem Guentzel. Ofsajd Tučňáků.
43:37'
Zakázané uvolnění hostujícího týmu.
42:10'
Domácí s na začátku třetí části vrátili do utkání. To bude ještě hodně zajímavé.
41:19'
Sidney Crosby vyzkoušel domácího brankáře ranou švihem. Montembeault byl pozorný.
41:10'
Habs početní výhodu nevyužili, skórovali však krátce po jejím skončení! Guhle nahrál na levé křídlo NICKOVI SUZUKIMU. Ten dobruslil na kruh pro vhazování, odkud vystřelil. Kotouč projel mezi betony DeSmithe a zastavil se před brankovou čárou. Suzuki ho však celou dobu důsledně sledoval, obkroužil branku a zasunul hrací předmět na místo určení – 2:1. Asistence: Kaiden Guhle a Mike Hoffman.
40:53'
Další Hoffmanova střela, tentokrát mimo. Kotouč pak navíc vyjel z domácí útočné třetiny.
40:25'
Z pravé strany vypálil Mike Hoffman. Puk zůstal ve výstroji DeSmithe, což bylo důležité. Před brankou totiž číhal na vypadnutý kotouč Gallagher.
40:01'
Domácí před sebou mají ještě minutu přesilovky při vyloučení Jeffa Petryho. Třetí třetina začne za malou chvíli.
Třetí třetina začne přibližně ve 2:57.
Statistiky:
Střely na bránu: 24 – 21 | Přesilová hra: 0/1 – 0/2 | Trestné minuty: 4 – 2
Ve druhé třetině se dvakrát prosadili hosté z Pittsburghu, kteří tak odcházejí do kabin s vedením 2:0. Domácí přitom v jejím úvodu pokračovali v aktivní hře, jenže ve 24. minutě jim vzal vítr z plachet Jevgenij Malkin, který se přesně trefil z voleje. To Tučňáky povzbudilo a převzali tak iniciativu. Ve 28. minutě se tak radoval opět Malkin, jenž dorazil puk do branky po bekhendovém nahození Rusta. Canadiens pak chvíli trvalo než se vzpamatovali. Nějaké šance si poté vytvořili, ovšem stále dojíždějí na bídnou koncovku. Za posledních osm třetin skórovali pouze jednou.
40:00'
39:41'
Hosté opět vyhazují.
39:08'
Hosté na úvod oslabení vyhazují. Do přestávky to budou chtít za každou cenu ubránit s nulou.
39:00'
Domácí v plném počtu a navíc půjdou do početní výhody oni! Jeff Petry podrazil Nicka Suzukiho.
38:41'
Ránu Zuckera z pravého kruhu vytěsnil do bezpečí Montembeault.
38:05'
Crosby si na útočné modré počkal na Jevgenije Malkina. Ten přejel do pásma a zkusil to golfákem. Branku netrefil.
37:23'
Další rána Letanga už prošla. Montembeault ji vyrazil a domácí následně i vyhodili.
37:07'
Střelu Krise Letanga domácí srazili do rohu. Pens ale pokračují v přesilovkovém náporu.
36:54'
Za nedovolené bránění je vyloučen mladý obránce Habs s českými kořeny Arber Xhekaj. Přesilovka pro hosty.
35:59'
Kaiden Guhle nahazoval puk na branku od modré čáry. DeSmith asi mnoho neviděl a byl rád, že se od něho kotouč odrazil vedle jeho klece.
35:25'
Jake Guentzel před brankou tečoval střelu od modré čáry. Montembeault zareagoval včas a puk vyrazil.
34:33'
Josh Archibald teď naboural do stromu, který mu tam postavil Brendan Gallagher. Fanoušky Habs tento moment velmi potěšil.
34:06'
Brendan Gallagher udržel puk na levém kruhu, otočkou se zbavil protihráče a šikovně vystřelil švihem. Casey DeSmith však bleskově máchl lapačkou a nadále drží čisté konto!
33:45'
Johnny Kovacevic udržel pro domácí i pod tlakem útočnou modrou a nakonec i vypálil. DeSmith si připsal další úspěšný zákrok.
33:16'
Střely na branku – 21:19
32:01'
Domácí pokračují v náporu! DeSmithe zasypali několika dalšími ranami v krátkém sledu. Gólman Pittsburghu drží.
31:26'
Nyní ale příležitosti domácích. Na levé straně projel do zakončení Kirby Dach a DeSmith, který byl zaměstnán projíždějícími hráči u brankoviště, reagoval na poslední chvíli! Poté pálil z vrcholu levého kruhu Kaiden Guhle, ovšem gólman hostí se proti jeho ráně stačil postavit.
30:56'
Domácí vypadli z role. Teď se nemohou dostat ani k puku.
30:00'
Brock McGinn střílel z levé strany nad. Pittsburgh po vedoucím gólu postupně přebral iniciativu.
29:08'
Dobrou příležitost měl nyní Danton Heinen. Jeho střelu ze slotu však Montembeault kryje.
27:56'
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Hosté navyšují vedení hned po reklamní přestávce a opět se prosadil JEVGENIJ MALKIN! Právě on vyhrál buly v útočné třetině. K puku se pak dostal Bryan Rust, jenž ho z levé strany bekhendem nahodil na branku. Montembeault ho vyrazil jen k Malkinovi a ten zblízka rozvlnil síťku za zády montrealského gólmana – 0:2. Asistence: Bryan Rust a Pierre-Olivier Joseph.
27:48'
Ryan Poehling nabral rychlost u levého mantinelu a dostal se až do zakončení. Puk končí pod brankářem Montembeaultem. Následuje reklamní přestávka.
27:22'
Poehling našel křížnou přihrávkou Jasona Zuckera. Ten střílel z pravého kruhu, ovšem Montembeault se přemístil včas.
26:59'
Domácí jsou v plném počtu.
26:44'
Rickard Rakell střílel z mezikruží. Montembeault byl připraven.
26:29'
Domácí vyhazují.
25:59'
Domácí první polovinu oslabení zvládli. Penguins si zatím šanci nepřipravili.
24:58'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens:
Kirby Dach – 2 min., hákování.

Uvidíme první přesilovku Pittsburghu.
24:30'
A mohlo to být o dva góly! Po ráně Petterssona dorážel Sidney Crosby zblízka jen do pravého betonu Sama Montembeaulta!
23:52'
Gól dávají poměrně z ničeho nic hosté! Marcus Pettersson nabil na pravou stranu útočného pásma JEVGENIJOVI MALKINOVI, který se opřel do puku z první a trefil se ke vzdálenější tyčce. Asistence: Marcus Pettersson a Bryan Rust.
23:36'
Další dobré střídání Canadiens. Ti drželi puk v útočném pásmu. DeSmith musel likvidovat střelu Colea Caufielda z pravého kruhu, nakonec kotouč vypadl ze hřiště.
23:10'
Domácí pokračují v aktivní hře po i přestávce. Pens mají v defenzivě co dělat.
21:45'
Teď měli hosté velké štěstí! Christian Dvorak krásně našel Brendana Gallaghera, který z úhlu nastřelil bližší tyčku poloodkryté klece! DeSmith se přesouval pozdě.
21:08'
Jordan Harris na ose hřiště na nic nečekal a zkusil to z otočky. Pálil vedle.
20:32'
Od levého mantinelu zaměstnal DeSmithe Guhle. Hostující brankář si připsal první zákrok ve druhé třetině.
20:01'
Další třetina začne přibližně ve 2:06.
Statistiky:
Střely na bránu: 11 – 6 | Přesilová hra: 0/0 – 0/0 | Trestné minuty: 0 – 0
Po první třetině hraje Montreal s Pittsburghem bez gólů. Domácí byli velmi aktivní a o jejich dobré hře vypovídá i statistika střel na branku. Nejblíže změny skóre však byli hned ve 2. minutě Tučňáci. Ti se po střele Heinena dokonce radovali, ovšem video opakované záběry odhalily, že se kotouč odrazil zpátky do hry od tyčky.
20:00'
19:58'
Na závěr ještě nepřesná střela Kaidena Guhleho od modré čáry. Víc už toho první třetina nepřinese.
19:52'
Do střely Kirbyho Dacha z pravého kruhu vložil hůl Kris Letang. Ještě jedno vhazování v obranném pásmu Pittsburghu.
19:41'
Jeff Carter v rohu atakoval jednoho z domácích hráčů, což se nelíbí fanouškům Montrealu. Hraje se ale dál.
19:10'
Hostům pískána přihrávka rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.
18:55'
David Savard vyzkoušel hostujícího brankáře od červené čáry. Ten nahozený puk lapil do rukavice a hned rozehrál.
18:42'
Zakázané uvolnění hostí. Hra se stěhuje před DeSmithovu svatyni.
17:43'
Danton Heinen dojel v útočném pásmu puk a všiml si nalevo najíždějícího Jeffa Cartera. Ten střílel do připraveného Montembeaulta.
17:20'
Domácí zatím pokračují ve střeleckém trápení. V posledních dvou zápasech dali jen jeden gól a dnes dosud neskórovali.
16:37'
Poehling hledal za ním najíždějícího Joshe Archibalda. Ten však přijal puk ještě před útočnou modrou a po přejetí do pásma vystavil svůj tým do postavení mimo hru. Další reklamní přestávka.
16:02'
Nyní sledujeme pasáž, kdy se puk rychle přelévá ze strany na stranu, ale bez dalších šancí.
14:44'
Juraj Slafkovský ve sprintérském souboji s Janem Ruttou. Hostující zadák to zvládl jen částečně. Puk dojel před svým soupeřem, pak ho však odehrál k protihráčům. Habs tak mohou kombinovat v útočném pásmu.
13:49'
Cole Caufield nabral rychlost na levé straně a projel až před branku. DeSmith jeho zakončení pokryl.
12:41'
Nyní se připomněli i hosté! Jevgenij Malkin nejprve střílel z levého kruhu a Montembeault si připsal úspěšný zákrok. Gólman Montrealu se pak o chvíli později stačil přemístit proti ráně Bryana Rusta z bezprostřední blízkosti. Natáhl proti kotouči levý beton!
12:07'
Po střele Nicka Suzukiho z pravého kruhu DeSmith přerušil hru. Následuje reklamní pauza. Montreal je aktivnějším týmem.
11:32'
Domácí Jevgenij Dadonov ve velké šanci! Natlačil se až před DeSmithe a zakončoval z otočky bekhendem. Brankář Pens kotouč vyrazil před sebe, ovšem padající Dadonov už nedokázal dorazit hrací předmět do odkryté části klece!
11:01'
Až teď se Tučňáci vymanili a mohou poslat na led čerstvé síly.
10:33'
Domácí teď svírají hosty, kteří nemohli vystřídat a jsou na ledě dlouho. Kovacevic od modré minul. Harrisovu ránu pak vyrazil DeSmith.
09:50'
Jan Rutta poslal kotouč pouze na icing. Vhazuje se před DeSmithem.
09:30'
Střely na branku – 4:2
09:01'
Hostující akci zastavil odpískaný ofsajd. Hráči Montrealu se velmi svižně pohybují a to dělá hostům zatím problémy.
08:09'
Nick Suzuki odstavil hitem od puku Rakella. U toho mohl těžit Cole Caufield, který měl před sebou dost prostoru na pravém křídle. Zvolil střelu, kterou vyrazil DeSmith.
07:10'
Od modré vystřelil Jeff Petry, jenž v Montrealu poměrně dlouho působil. Montembeault vyrazil.
06:26'
Ránu Davida Savarda zablokoval Kris Letang. Hostující obrana zatím dobře vykrývá a blokuje střely soupeře.
06:14'
Habs hrají aktivně. Z levé strany se natlačil do zakončení Cole Caufield. Jeho bekhendový pokus však netrefil prostor mezi tyčemi.
05:43'
Na slotu se tlačil do zakončení domácí obránce Kaiden Guhle. Letang jeho střelu zablokoval.
04:42'
Z ostrého úhlu to zkoušel Jake Evans. DeSmith svým zákrokem přerušil hru.
02:16'
Z pravého kruhu to zkusil Chris Wideman. První těžší zákrok si připsal hostující Casey DeSmith, který chytá poprvé v tomto ročníku.
01:52'
Hosté se radovali z gólu, který ale nakonec nepadl! Kasperi Kapanen našel chytrou přihrávkou zpoza branky Dantona Heinena, který ranou z levého kruhu překvapil Montembeaulta. Z prvního pohledu se zdálo, že puk vylétl z branky, ale opakované záběry ukázaly, že útočník Pens nastřelil vzdálenější tyčku. Rozhodčí tak po kontrole videa rozpažili.
01:18'
Jason Zucker přenesl hru doleva na Jana Ruttu. Ten vystřelil a první zákrok si připsal domácí Montembeault.
00:28'
Zakázané uvolnění Pittsburghu znamená první přerušení hry.
00:01'
Montrealu dnes schází brankář Jake Allen, který je podle vyjádření klubu na krátké rodičovské dovolené. Místo něho byl z farmy povolán Cayden Primeau, který bude na střídačce. Roli startujícího gólmana obstará Samuel Montembeault.

Montreal Canadiens: Montembeault (Primeau) – Savard (A), Guhle, Wideman, Xhekaj, Kovacevic, Harris – Caufield, Suzuki (C), Monahan – Jos. Anderson, Dach, Drouin – Gallagher (A), Dvorak, Dadonov – Hoffman, Evans, Slafkovský.
Trenér: Martin St. Louis

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Letang, Dumoulin, Petry, M. Pettersson, Rutta, P. Joseph – Rakell, Crosby (C), Guentzel – Rust, Malkin (A), Zucker – Kapanen, Carter, Heinen – Archibald, Poehling, McGinn.
Trenér: Mike Sullivan

Rozhodčí: Chmielewski, Charron – Fournier, Knorr.
Montreal Canadiens:
Montreal se v covidovém ročníku 2020/21 překvapivě dostal až do finále Stanley Cupu. V minulé sezóně byl naopak od začátku jedním z nejhorších týmů soutěže. Zlepšení přinesl až příchod trenéra Martina St. Louise, jenž už nemohl zabránit nepostupu do play-off, ale pod jeho vedením už Habs v zápasech alespoň nepůsobili odevzdaně. Canadiens také sáhli k přestavbě. Po vítězství v draftové loterii si vybrali jako jedničku slovenský supertalent Juraje Slafkovského. Z Chicaga získali talentovaného centra Kirbyho Dacha. Zajímavým jménem je určitě zkušený forward Jevgenij Dadonov, který loni působil ve Vegas. Hodně si v Montrealu slibují také od Seana Monahana, který šel v posledních letech v Calgary výkonnostně dolů a změna prostředí by mu mohla pomoci.

Canadiens vstoupili do sezóny velmi zajímavě, když doma zdolali 4:3 ambiciózní Toronto. Zápas rozhodl 19 sekund před koncem Josh Anderson. Poté už ale přišlo ofenzivní trápení v podobě porážek 0:3 v Detroitu a 1:3 ve Washingtonu. Nejproduktivnějšími hráči týmu jsou tříbodoví Cole Caufield (2+1) a Nick Suzuki (1+2). Dva zápasy – včetně vítězného s Torontem – odchytal Jake Allen. Naposledy ve Washingtonu pak chytal Sam Montembeault.

Na rozdíl od soupeře mají Habs řadu hráčů na listině zraněných. Možná celou sezónu nebude po operaci kolena k dispozici kanadská brankářská hvězda Carey Price. Na marodce jsou i Joel Edmundson, Michael Matheson či Paul Byron.
Pittsburgh Penguins:
Penguins mají jednu z posledních šancí zabojovat o Stanley Cup s generací kolem Sidneyho Crosbyho, Jevgenije Malkina a Krise Letanga. Poslední dva veteráni se v létě domluvili s organizací na nových smlouvách. Zejména ta Letangova, která vyprší v době, kdy bude produktivnímu obránci 41let, řadu odborníků udivila.

Že by ale tým vedený kouče Mikem Sullivanem mohl alespoň v tomto ročníku ještě fungovat, ukázaly hned první dva zápasy. Tučňáci potěšili své příznivce jasnými výhrami nad Arizonou i Tampou. Oba soupeře přehráli výsledkem 6:2. Skvělou formu pak ukázal kapitán Crosby, jenž v těchto duelech posbíral celkem 6 bodů (2+4). Zdatně mu sekundoval také kolega z formace Jake Guentzel (2+2). Dobře si vedli i zmínění Letang (0+3) a Malkin (1+1). Oba duely pak úspěšně odchytal 27 letý Tristan Jarry, který dosáhl úspěšnosti zákroků 93,8 %.
Vítám tu všechny milovníky toho nejkvalitnějšího hokeje! V noci z neděle na pondělí je na programu utkání NHL mezi Montrealem Canadiens a Pittsburghem Penguins. Habs se nacházejí v období přestavby kádru, nicméně soupeře chtějí co nejvíce kousat. Pens začali ročník dvěma výhrami a v kanadském městě se pokusí o vítězný hattrick.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.