NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Flyers - 19. října 2022   01:00

21:25' Stamkos (Naměstnikov, Kučerov) • 24:12' Stamkos (Kučerov, Hedman)
2:3
(0:0, 2:1, 0:2)
Flyers
Flyers
30:43' Laughton  (Zamula, Frost) • 41:06' J. van Riemsdyk  (Hayes, DeAngelo) • 52:44' Cates N.
Tampa
Vasilevskij (Elliott) – Černák, Hedman (A), Sergačjov, Foote, Cole, Perbix – Hagel, Point, Kučerov – Killorn (A), Stamkos (C), Paul – Perry, Colton, Naměstnikov – Maroon, Bellemare, Koepke.
Luxmore, Kozari – McNamara, Murray
Amalie Arena, Tampa
19 092 diváků
Flyers
Hart (Sandström) – DeAngelo, Provorov, Braun, Sanheim, Zamula, Seeler – Konecny, Hayes, Laughton (A) – Allison, Cates N., Farabee – Laczynski, Frost, J. van Riemsdyk – Cates J., MacEwen, Deslauriers.

3. Noah Cates (TBL) – 1+0
Zápas je u konce. Po otočce ve třetí třetině si Flyers zapisují další dva body a po třech zápasech jsou stoprocentní. Tampa prohrává třetí zápas ze čtyř. O otočku se ve třetí třetině postarali van Riemsdyk, který se prosadil ve 42. minutě, a Cates, jenž skóroval v minutě číslo 53.
59:50'
V posledních sekundách už se ani blesky nedostávají ke střelám. Philadelphia opravdu tvrdě brání a dává do toh ovše.
59:30'
Stamkosova další rána znovu nezapadla do sítě. tentokrát se ani nedostala k Hartovi.
59:06'
Odražený kotouč mířil pomalu na odkrytou klec Tampy. Jeden z hráčů ho ale stihl dojet a znovu založit útok.
58:25'
Tampa už se snaží s odkrytou klecí. Stamkos pálil z dálky a jeho střela nebyla špatná. Na hattrick tomu ale ještě něco chybělo.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:43'
Philadelphia se dostala dvakrát rychle před branku Vasilelvského, ale nedokázala ani jedno uvystřelit.
56:06'
Poslední čtyři minuty hry se právě začaly odpočítávat a zatím to nevypadá, že by Tampa měla soupeře nějak trápit.
55:37'
Foote místo střely volil přihrávku spoluhráči před sebou, ten ale ani nedokázal vypálit a už byl odzbrojen.
55:03'
Kučerov potáhl kotouč podél pravého mantinelu do útočného pásma a následně ho servíroval Stammkosovi k levé tyči. Bylo to ale nepřesné.
52:44'
Philadelphia právě vstřelila branku! Hosté otočili utkání ve svůj prospěch! NOAH CATES si našel kotouč v mezikruží. Byl zády k brance, ale dokázal se s ním rychle otočit a následně vypálit, a jeho střela byla parádní. Flyers tak již vedou 3:2.
52:34'
Střela hostů šla mimo branku. Ti ale v útočném pásmu zůstávají i nadále.
51:53'
V obranném pásmu dlouho zůstávala i Tampa, která nemohla najít cestu k rychlému přechodu do útoku.
51:23'
Flyers se poměrně dlouho nemohli dostat ze svého obranného pásma, přestože drželi kotouč na svých hokejkách.
50:50'
Po zákroku brankáře Tampy, který kotouč přikryl, následuje další komerční brejk,
50:30'
Dvě střely Tampy z pravé strany nebyly vůbec špatné. Opět se ale vyznamenal Hart.
49:46'
Kotouč se odrazil po souboji ve středním pásmu a skončil mimo hrací plochu. Následuje krátká komerční pauza.
49:18'
Rozehrávka útoku Lightning byla zoufalá, zpoza branky jeden z hráčů namířil dvakrát po sobě kotouč na hokejku soupeře ve středním pásmu.
48:28'
Dlouhé nahození Tampy neskončí icingem, brankář hostů se totiž kotouče dotkl a pak ho podržel za brankou.
47:51'
Philadelphia už je kompletní. Musí se ale stále bránit kombinaci blesků, které nyní hrajo uvelice odbře.
47:38'
Colton byl připraven na pravé straně. Od tyčky pálil velice dobře, ale Hart se vytáhl a i jeho puk vychytal.
47:05'
Flyers se znovu osvobodili vyhozením. Následně sami najeli do pásma a dobře forčekovali.
46:30'
Philadelphii se pak podařilo vyhodit a vjezd Tampy zpátky do pásma byl dost pomalý, takže hosté vyplýtvali dost času v oslabení.
46:05'
Hart se vytáhl dvěma dobrými zákroky proti dvěma střelám Tampy v rychlém sledu.
45:34'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
2 min. – držení.
45:05'
Tampa rychlou akcí pronikla do útočné třetiny, nepovedlo se jí ale ohrozit branku soupeře.
44:56'
Zakázané uvolnění nyní předvedl tým Philadelphie. Před její branku se tak hra přesouvá zpět.
43:56'
Konecny dostal parádní pas do osamoceného prostoru před Vasilevským. Jeho rána ale mířila přímo do gólmana.
41:06'
Philadelphia právě vstřelila branku! Philadelphia skóruje hned z úvodu poslední periody. Kevin Hayes střílel velice dobře, jeho ránu ale ještě malinkou tečí usměrnil před brankářem JAMES VAN RIEMSDYK. Asistence: Kevin Hayes a Anthony DeAngelo.
40:25'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning:
Steven Stamkos – 2 min., hákování.
40:01'
Druhá třetina je minulostí. Konečně začaly padat branky. Nejprve dokázal poslat do té philadelphijské dva puky Steven Stamkos. Kapitán Tampy se prosadil v obou případech takzvaně ze své kanceláře, kterou má postavenou na levém kruhu. Odtamtud vmetl oba puky do branky. Jeden z toho mezi nohama Harta. Philadelphii se ale podařilo snížit, ve 31. minutě se kotouč od Vasilevského po zákroku odrazil k Laughtonovi, jenž ho poslal do volné branky.
40:00'
39:35'
Nick Paul dojel z levé strany k brance soupeře a vybojoval tam kotouč. Jeho následná rána nadělala Hartovi problémy, ale gól z toho nakonec nebyl.
39:03'
Černákova rána zprava od modré čáry nebyla z nejlepších. Kotouč se sice zastavil až o Harta, nijak ho ale neohrozil.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:42'
Tampa se už přes minutu zdržuje v pásmu hostů. Stamkos se snažil dělat nepříjemnosti v brankovišti, kde šprtal do kotouče hokejkou i přestože se k němu cpalo několik hokejistů soupeře.
38:02'
Cole se snažil dojet odražený puk, ale nakonec vypálil pouze naprázdno. Soupeř rychle otočil hru.
37:22'
Tampa má na kontě téměř dvojnásobné množství střel co soupeř. Je to čtyřiadvacet ku třinácti.
36:47'
Dvě střely hostů, ani jedna úspěšná. jednu z nich betonem vyrazil Vasilveskij, ta druhá minula branku a tvrdě narazila o zadní mantinel.
36:06'
Po Pointově dělovce chvíli po buly kotouč skákal u brankoviště, než ho brankář Philadelphie dokázal hokejkou odmést jinam.
35:59'
Flyers se znovu dostali pod tlak a znovu to řešili pouze vyhozením přes všechny čáry. Po icingu se hra přesouvá zpět k Hartovi.
35:23'
Sergačjov našel spoluhráče čekajícího na puk před brankou. Ten pak rychle pálil z první, ale jen do hrudi Harta.
35:03'
Na druhé straně měl obrovskou šanci jeden z hokejistů, který dostal pas přímo skrz kluziště k levé tyči a okamžitě tečoval, jenže Vasilevskij předvedl parádu a nepovolil mu skórovat.
34:23'
Zmatků v útočném pásmu chtěl využít Černák, který si sjel k brance a pálil, ovšem přes skrumáž hráčů kotouč do branky nedostal.
33:49'
Sergačjov si nachystal kotouč přesně na hokejku a rychle vypálil od modré. Jeho rána skončila na hrudi Harta.
33:36'
Flyers se chtěli osvobodit, ale kotouč poslali přes všechny čáry. A tak se píská pouze icing a hra se stěhuje před svatyni hostů.
33:20'
Tampa rozehrává od branky až do středního pásma. Nyní se jí to dokonce podařilo až k útočné modré.
30:43'
Philadelphia právě vstřelila branku! Hosté snižují! Zamula pálil na Vasilevského z pravé strany. Jeho ránu ruský gólman vychytal. Kotouč se ale rychle odrazil přesně na hokejku SCOTTU LAUGHTONOVI, který operoval na levé straně a jednoduše ho už poslal do odkryté branky dřív, než se Vasilevskij stihl přesunout. Asistence: Jegor Zamula a Morgan Frost.
30:32'
Namestnikov se snažil projít efektní kličkou přes soupeře. Ta ale nakonec nebyla efektivní, jelikož při ní kotouč ztratil.
30:02'
Maroon se s pukem obtočil kolem branky, tam ho lae tečoval jeden z hostů a kotouč proskákal přes brankoviště pryč od branky,
29:26'
Nyní se domácí provinili porušením pravidla o zakázaném uvolnění a vhazuje se tak před jejich brankou.
29:10'
Konecny se natlačil za obránce soupeře a dostal se do úniku. Jeho bekhendové zakončení ale nebylo dobré a Vasilevskij se tak do problémů nedostal.
29:01'
Dobrá kombinace Pointa s Kučerovem skončila jen hvizdem rozhodčího. Ten chvíli váhal, ale odpískal nakonec ofsajd.
28:45'
Tampa se snaží vymýšlet v útoku různé situace, nyní ale spíše kotouče předává.
27:44'
Flyers v útočné kombinaci opět selhali. Jejich přihrávka skončila přímo na holi jednoho z hráčů v modrých dresech.
27:30'
Před svatyní hostujícího celku se strhla postrkovaná, sudí ale rychle přijeli situaci vyřešit, než stihla přerůst do něčeho většího.
26:43'
Tampa dlouho kombinovala v pásmu, nakonec kotouč dostal znovu Stamkos na levou stranu. Jeho rána byla dobrá, nakonec ji ale do lapačky lapil Hart.
26:01'
Philadelphia předvedla rychlý vpád do útočného pásma, ale nedokázala nic většího vymyslet.
24:12'
Tampa právě vstřelila branku! Domácí vedou již 2:0. STEVEN STAMKOS dostal při přesilové hře kotouč na levou stranu do kruhu, odkud okamžitě vymetl branku krásnou pumelicí, tak jak je zvyklý. Asistence: Nikita Kučerov a Victor Hedman.
22:31'
Corey Perry – 2 min., bitka.

Justin Braun – 2 min., bitka.
22:31'
2 min. – hrubost.
21:25'
Tampa právě vstřelila branku! Na levé straně dostal u kruhu opravdu hodně prostoru STEVEN STAMKOS, což nikdy není dobré znamení. Ten svou dělovkou našel skulinku mezi betony brankáře Harta a poslal Tampu do vedení 1:0.. Asistence: Vladislav Naměstnikov a Nikita Kučerov.
21:04'
Carter Hart lapil střelu příklepem od Stevena Stamkose.
21:00'
Travis Konecny – 2 min., vysoká hůl.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál domácí tým.
20:01'
V první třetině gól nepadl. Více ze hry měla Tampa, která hrála jedno oslabení, ve kterém se ale dobře ubránila a soupeř nevsítil. Na gól si tak musíme ještě počkat.