NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Buffalo - 20. prosince 2022   04:00

Vegas
Vegas
43:54' Stephenson (Amadio, Martinez) • 57:39' Re. Smith (Pietrangelo, W. Karlsson)
2:3
(0:0, 0:3, 2:0)
Buffalo
Buffalo
21:54' J. Skinner  (Tuch, Pilut) • 27:16' T. Thompson  (Fitzgerald) • 33:29' Pilut  (Okposo, Krebs)
Vegas
Hill (L. Thompson) – Martinez, Pietrangelo (A), Hutton, Hague, McNabb, Miromanov – Kessel, Stephenson, Ma. Stone (C) – Re. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Röndbjerg, Leschyshyn, Amadio – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
Brenk, Hanson – Mills, Gawryletz
T-Mobile Arena, Las Vegas
Buffalo
Luukkonen (Cra. Anderson) – Dahlin (A), Samuelsson, Clague, Ljubuškin, Pilut, Fitzgerald – J. Skinner, T. Thompson, Tuch – Quinn, Cozens, Peterka – Mittelstadt, Jost, V. Olofsson – Girgensons (A), Krebs, Okposo (C).

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl
Hokejisté Vegas v závěru sice snížili, ale vinou špatné druhé třetiny prohrávají tento zápas 2:3. V domácím prostředí se Vegas vůbec nedaří.
59:13'
Další zakázané uvolnění, předtím Alex Pietrangelo minul.
59:04'
Dobrý tlak útočném pásmu, hosté zahráli na zakázané uvolnění. Vegas v šesti a na ledě má to nejzkušenější, co má k dispozici.
57:56'
Zakázané uvolnění Buffala vrací hru před branku hostů. Domácí celek hraje bez brankáře a zkouší vyrovnat.
57:49'
Michael Amadio měl další velkou šanci, ale nyní se vyznamenal brankář Buffala.
57:39'
Vegas právě vstřelilo branku!
Vegas snižuje, Mark Stone clonil před brankou a kotouč do branky dostal povedenou střelou REILLY SMITH. Asistence: Alex Pietrangelo a William Karlsson.
57:17'
Zakázané uvolnění Buffala, zdá se, že budou domácí hrát bez brankáře.
57:00'
Poslední tři minuty hry ve třetí třetině, Buffalo míří za výhrou v tomto zápase.
56:20'
Hostující celek hraje velmi dobře, drží hru daleko od vlastní branky.
56:16'
Brayden McNabb pálil a jeho tvrdou ránu v pohodě kryje Ukko-Pekka Luukkonen.
55:39'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas, vhazovat se bude před domácím brankářem.
55:10'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Rána Vegas od modré čáry byla zblokovaná.
54:30'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
54:22'
Ukko-Pekka Luukkonen kryje kotouč po nepřehledné situaci před brankou. Komerční přestávka. Buffalo je blízko výhře.
53:40'
Vegas je sice aktivnější, ale nedaří se mu vstřelit kontaktní branku, hostující obrana je pozorná.
53:03'
Jonathan Marchessault nevymyslel vůbec nic, dostal se do špatné pozice, a pak jen trefil brankáře.
53:01'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres:
Kyle Okposo – TS, podrážení.
52:47'
Hra je přerušena pro ofsajd Buffala, vhazovat se bude ve středním pásmu.
52:15'
Mattias Samuelsson pálil od modré čáry, s jeho pokusem neměl domácí brankář problémy.
52:00'
51:52'
Ukko-Pekka Luukkonen předvedl tři velké zákroky proti domácím. Komerční přestávka.
51:12'
Jonathan Marchessault pálil, brankář Buffala byl připravený. Bude se vhazovat před brankou.
51:00'
Oddechový čas pro tým Vegas Golden Knights.
51:00'
Jonathan Marchessault pálil, Ukko-Pekka Luukkonen kryje ránu z kruhu. Necelá minuta z přesilovky Vegas ještě zbývá. Hosté hrají velmi dobře.
50:32'
V pohodě hrající Buffala vyhazuje přes všechny čáry.
50:28'
Chandler Stephenson měl dobrou šanci, ale sám proti brankáři neuspěl. Ukko-Pekka Luukkonen vytáhl velmi dobrý zákrok.
50:14'
Hostující celek v pohodě vyhazuje přes všechny čáry.
49:47'
Mattias Samuelsson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
48:52'
Ukko-Pekka Luukkonen nevěděl, kde má kotouč, ale udržel ho před brankovou čárou. Komerční přestávka.
48:14'
William Carrier dostal hru do útočného pásma, Ilja Ljubuškin se dobře vrátit a nenechal domácí zakončit.
47:20'
William Karlsson se dostal do zakončení, jeho rána nebyla špatná, ale Ukko-Pekka Luukkonen jemně tečoval puk nad branku.
46:53'
Sledujeme rychlý hokej, Vegas se pokouší hrát aktivně, ale zatím čeká na další velkou šanci.
44:15'
Hokejisté Vegas nyní cítí šanci s výsledkem něco udělat a pokouší se hrát co nejrychleji aktivně v útočném pásmu.
43:54'
Tentokrát to už vyšlo a Vegas snižuje. Po rychlém průniku do útočného pásma se prosazuje střelou mezi betony CHANDLER STEPHENSON. Asistence: Michael Amadio a Alec Martinez.
42:47'
Oddechový čas pro tým Buffalo Sabres.
42:02'
Takticky hraje hostující celek velmi dobře, pokouší se hrát daleko od vlastní branky.
41:50'
Mark Stone ani Chandler Stephenson nedokázali proměnit své velké šance. Tato formace měla dobré šance, ale domácí se stále trápí v koncovce.
41:00'
Victor Olofsson dostal hru do útočného pásma, Adin Hill kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
40:25'
Vegas je sice střelecky aktivnější, ale domácí doplácejí na špatné počínají před brankou, respektive špatnou volbu zakončení.
40:24'
Zápas pokračuje třetí třetinou a hráči Buffala mají dobrý tříbrankový náskok.
40:01'
V pohodě hrající Buffalo dalo ve druhé třetině ze sedmi střel tři góly, diktuje tempo hry a míří za výhrou v tomto zápase. Vegas doma pokračuje ve špatných výkonech.
40:00'
39:00'
Victor Olofsson pálil a jeho tvrdou ránu našel ve výstroji brankář Vegas.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:14'
Zakázané uvolnění Buffala vrací hru před jeho branku.
37:44'
Jake Leschyshyn zakončoval z otočky, jeho střela byla hodně nepřesná.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:24'
Alec Martinez rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Hostující celek hraje o poznání lépe.
35:57'
Mark Stone se po šikovné přihrávce dostal do brejku, ale nezakončil dobře. Ukko-Pekka Luukkonen jej snadno vychytal.
35:15'
18:12, tak vypadá statistika střel v tomto zápase. Domácí fanoušci podporují své hráče, ale zatím na nějako velkou šanci Vegas čeká.
35:12'
z šesti střel v této třetině dalo Buffalo tři góly a zdá se, že je po zápase.
35:06'
Komerční přestávka.
34:40'
Reilly Smith se dostal do šance, ale z bezprostřední blízkosti vůbec netrefil branku.
33:29'
Buffalo právě vstřelilo branku!
V pohodě hrající Buffalo přidává další branku, rychle po vhazování se důraznou střelou prosazuje z horní hranice kruhu LAWRENCE PILUT. Špatná hra Vegas pokračuje dál. Asistence: Kyle Okposo a Peyton Krebs.
33:25'
32:32'
Jeff Skinner měl další velkou šanci a jen nešikovnost ho připravila o druhou branku v této třetině.
32:02'
Alec Martinez pálil, Ukko-Pekka Luukkonen byl připravený a dokázal si poradit se zakončením soupeře.
31:36'
Ben Hutton pálil jako obránce od modré čáry, s jeho pokusem si brankář v pohodě poradil.
31:08'
Nicolas Hague ani Reilly Smith nedokázali z bezprostřední blízkosti trefit branku.
30:42'
15:11, Vegas je střelecky aktivnější, ale zaslouženě prohrává o dvě branky. Buffalo hraje systematičtěji a snadněji.
30:17'
Daniil Miromanov ani Jonas Röndbjerg nedokázali proměnit své akce ve výraznější střelecké příležitosti.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, Buffalo vede o dvě branky a má nakročeno k výhře. Vegas se v domácím prostředí nedaří vůbec nic.
29:08'
Nicolas Roy to vzal na sebe, prokličkoval se před branku, ale do výraznější šance se dostat nedokázal.
28:17'
Ačkoliv je Vegas střelecky aktivnější, doplácí na to, že chce zakončovat do prázdné branky. Naopak hosté hrají jednoduše a vychází jim to.
28:09'
27:49'
Ofsajd Buffala, komerční přestávka.
27:16'
Naprosto snadno se hostující celek dostává do dvoubrankového vedení. Obrana Vegas dala soupeři hodně prostoru, vůbec nehrála puk, a tak se do bezprostřední blízkosti dostal osamocený TAGE THOMPSON. Asistence: Casey Fitzgerald.
26:25'
Rasmus Dahlin měl jako obránce dobrou střeleckou pozici, jeho rána končí vedle branky.
26:04'
Vinou špatné přihrávky na útočnou modrou čáru se domácí celek připravil o útočné pásmo.
25:39'
Jake Leschyshyn je autorem další střely Vegas, puk nyní končí vedle branky.
25:12'
Jonas Röndbjerg se přes obránce protlačil do zakončení, ale jeho projektil končí vedle branky.
24:25'
Jonathan Marchessault byl na malý moment volný před brankou, dostal přihrávku, ale jeho rána končí vedle.
24:16'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Buffala, špatná rozehrávka hostujícího celku.
23:01'
Daniil Miromanov dokázal zblokovat další velkou šanci soupeře, hostující celek má převahu, snadněji se dostává do zakončení a je aktivnější.
22:54'
Kyle Okposo měl další velkou šanci, ale tentokrát brankáře Vegas hostující hráč překonat nedokázal.
21:54'
Hokejisté Buffala se zaslouženě dostává do vedení. Po hodně nedůrazné hře obrany Vegas zůstal před brankou zcela volný JEFF SKINNER. Dostal přihrávku a dokázal se snadno prosadit. Asistence: Alex Tuch a Lawrence Pilut.
21:03'
Brankář Buffala musel ze své branky, aby rozehrál a pomohl spoluhráčům. Situaci zvládl.
20:33'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.
20:01'
20:00'
19:22'
Adin Hill dobře viděl na střelu od modré čáry a dokázal si poradit s dobrou ránou soupeře. Bude se vhazovat.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetině.
18:32'
Adin Hill musel být připravený proti střele, kterou vyslal z dobré pozice Jost. Nechybělo moc a hosté šli do vedení.
18:19'
18:07'
Mark Stone pálil z dobré pozice, ale minul branku Buffala.
17:32'
Adin Hill musel za svou branku, odkud rozehrával na spoluhráče, ti se následně dostali do útočného pásma, ale nezakončili.
17:10'
Puk je ve středním pásmu, sledujeme hru plnou nepřesností z obou stran.
16:39'
Brayden McNabb rozehrává od své branky, Michael Amadio pokračoval v akci, ale nedokázal nic vymyslet.
16:13'
15:37'
Daniil Miromanov rozehrává od své branky, rychle dostal hru do útočného pásma, William Karlsson měl velkou část branky volnou, ale minul.
15:01'
Sabres získali puk za svou branku a snadno jej dostali přes všechny čáry až na druhou stranu hrací plochy.
14:27'
Další snadní vyhození Buffala přes všechny čáry.
14:00'
Přesilovku si nyní zahrají domácí, ale musí bojovat o útočné pásmo. Stone pálil a Ukko-Pekka Luukkonen v pohodě kryje puk.
13:58'
13:58'
Ilja Ljubuškin – 2 min., nedovolené bránění.
13:30'
Zbytečně se nepřerušuje, střelecky je aktivnější mírně Vegas, ale na první branku zatím v tomto zápase čekáme.
12:24'
Sledujeme rychlou pasáž hry, Jonathan Marchessault měl dobrou šanci, ale brankář Buffala jej vychytal. Ukko-Pekka Luukkonen natáhl beton a zamezil šanci.
11:30'
Jonas Röndbjerg to zkoušel individuálně, ale přes obránce se do střelecké pozice protlačit nedokázal.
11:00'
Dostali jsme se do druhé poloviny hry ve třetině, na první výraznější šanci zatím čekáme.
10:40'
Vegas se sice pokouší hrát aktivně, ale nemůže se dostat do výraznějších šancí.
10:18'
09:48'
Alex Pietrangelo pálil, trefil jen obránce před sebou, který rychle vyhodil kotouč přes všechny čáry.
09:00'
Alex Pietrangelo netrefil branku podle představ, následně hosté rychle vyhodili přes všechny čáry.
08:39'
Špatná rozehrávka domácích znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude v obranném pásmu Vegas.
08:18'
Přesilovku si také vyzkouší Vegas.
08:18'
Ilja Ljubuškin – 2 min., vražení na hrazení.
08:00'
Jonas Röndbjerg dostal hru do útočného pásma, následně se bude vylučovat.
07:12'
Jonathan Marchessault měl velkou šanci, do bezprostřední blízkosti se dostal domácí hráč, ale Ukko-Pekka Luukkonen jej vychytal.
06:52'
Ofsajd Vegas, komerční přestávka.
05:59'
05:34'
Podobně si počínal také Alex Pietrangelo a z přesilovky Buffala už mnoho nezbývá.
05:13'
Alec Martinez vybojoval kotouč ve svém pásmu a rychle jej poslal přes všechny čáry.
04:50'
Domácí znovu vyhazují přes všechny čáry.
04:22'
Buffalo se nastěhovalo do útočného pásma, následně Alex Pietrangelo vyhodil přes všechny čáry.
03:59'
Úvodní přesilovku si zahraje hostující celek v úvodu zápasu. Domácím se nedaří podle představ a nyní hrají v oslabení.
03:59'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Keegan Kolesar – 2 min., vražení na hrazení.
03:30'
Tage Thompson pálil a s jeho pokusem si dokázal poměrně snadno poradit brankář Vegas. Bude se vhazovat.
02:43'
Nyní zakázané uvolnění na druhé straně, a tak se hra stěhuje před branku Las Vegas. Adin Hill musí být pozorný, soupeři vyhráli buly S následnou střelou si poradil.
02:18'
Hra je v úvodu třetiny hodně rozkouskovaná. Zakázané uvolnění vrací hru před branku Buffala. Ukko-Pekka Luukkonen musí být pozorný.
02:00'
Zatím jsme viděli jednou střelu na branku a vyslal ji domácí tým. Sabres zatím čeká na svou příležitost.
01:11'
Kotouč vypadl z hrací plochy, skončil na střídačce Vegas, bude se vhazovat.
00:57'
Mark Stone se pokoušel dostat do útočného pásma, ale jeho akci chyběla přesnost.
00:30'
Sabres se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:10'
Ukko-Pekka Luukkonen kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Sledujeme dobrý úvod zápasu ze strany Vegas.
00:01'
Zápas brzy začne.

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Martinez, Pietrangelo, Hutton, Hague, McNabb, Miromanov – Kessel, Stephenson, Ma. Stone – Re. Smith, W. Karlsson, Marchessault – Röndbjerg, Leschyshyn, Amadio – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.

Buffalo Sabres: Luukkonen (Cra. Anderson) – Dahlin, Samuelsson, Clague, Ljubuškin, Pilut, Fitzgerald – J. Skinner, T. Thompson, Tuch – Quinn, Cozens, Peterka – Mittelstadt, Jost, V. Olofsson – Girgensons, Krebs, Okposo.
Jedná se o druhý vzájemný zápas sezony. Ten první se odehrál v Buffalu a Vegas vyhrálo 7:4. Jack Eichel se prosadil hned třikrát proti svému bývalému klubu.
Hokejistům Las Vegas se doma vůbec nedaří, nedávají góly, neproměňují své šance a především prohrávají. Vegas doufá, že dnes svým fanouškům udělá radost a vyhraje. Cesta nebude za body snadná.
Buffalo Sabres je v tabulce Atlantické divize na šesté pozici, z posledních pěti zápasů vyhrálo poslední tři. Porazilo Los Angeles 6:0, Colorado 4:2 a Arizonu 5:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Buffalo Sabres.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.