NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Minnesota - 2. dubna 2023   04:00

Vegas
Vegas
09:55' Hutton (Eichel, Pietrangelo) • 16:13' Whitecloud (Stephenson) • 22:21' Howden (Barbašev, Eichel) • 58:46' Stephenson (N. Roy)
4:1
(2:1, 1:0, 1:0)
Minnesota
Minnesota
05:00' Boldy  (Klingberg, J. Eriksson Ek)
Vegas
Brossoit (Quick) – Martinez (A), Pietrangelo (A), Hutton, Hague, McNabb, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – Cotter, W. Karlsson (A), N. Roy – Amadio, Stephenson, Kessel – Howden, Blueger, Kolesar.
Hanson, Kozari – Mills, Gibbons
T-Mobile Arena, Las Vegas
18 398 diváků
Minnesota
M. Fleury (Gustavsson) – Middleton, Spurgeon (C), Brodin, Dumba (A), Goligoski, Klingberg – M. Foligno (A), Hartman, Zuccarello – M. Johansson, J. Eriksson Ek, Boldy – Duhaime, F. Gaudreau, Sundqvist – Shaw, Dewar, Reaves.

Hokejisté Las Vegas vyhrávají tento zápas 4:1 a podruhé v klubové historii se dostali přes 100 bodů v základní části. Aktuálně jich mají 101.

59:20'
Domácí celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.
58:46'
Vegas právě vstřelilo branku!
Domácí celek vede o tři góly, kotouč do prázdné branky dostal po dobré defenzivní hře spoluhráčů CHANDLER STEPHENSON. Asistence: Nicolas Roy.
58:13'
Matthew Boldy to zkoušel individuálně, následně domácí dostali hru do středního pásma.
58:00'
Puk je ve středním pásmu, obléhání branky Vegas pokračuje dál.
57:22'
Kotouč vypadl z hrací plochy, buly před brankou Vegas.
57:07'
Nicolas Roy vyhodil do středního pásma, Matthew Boldy rychle vrací hru před branku Vegas.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetině, hosté se nastěhovali do útočného pásma.
56:43'
Marcus Johansson pálil, jeho rána končí nad brankou.
56:24'
Hosté hrají v šesti, zkouší hru bez brankáře.
56:24'
Komerční přestávka.
55:50'
Marc-Andre Fleury si poradil s dobrou domácí šancí. Následně puk získala obrana Wild.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetiny, v útočném pásmu se usadili hosté, ale Keegan Kolesar dostal hru do středního pásma.
54:00'
Alex Pietrangelo protečoval puk do útočného pásma a šel se svými spoluhráči střídat.
53:36'
Michael Amadio odvedl dobrou práci, ušetřil několik vteřin ze třetiny hrou v útočném pásmu.
53:24'
Matthew Boldy vrací hru před svou brankou, jeho spoluhráči následně střídají.
53:01'
31:30, tak vypadá statistika střel na branku. V tomto ohledu je zápas prakticky vyrovnaný.
52:36'
Domácí celek se sice chvíli udržel v útočném pásmu, ale k zakončení se nedostal.
51:42'
Chandler Stephenson byl volný před brankou, ale gólman jej vychytal.
51:20'
Máme zde informaci pro novináře, dnešnímu utkání přiblíží 18 398 fanoušků.
51:17'
Matt Dumba se dostal do útočného pásma, ale jeho akci překazil ofsajd. Buly ve středním pásmu.
50:32'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, více ze hry mají hosté, ale blíže k výhře mají domácí. Ti vedou o dvě branky.
50:13'
50:00'
Phil Kessel se dostal do brejku, ale neuspěl. O něco později zakončoval po situaci dva na jednoho znovu, ale ani teď neskóroval.
49:41'
Hosté jsou jednoznačně lepší, mají převahu, snadněji se dostávají do šancí.
49:21'
Laurent Brossoit kryje další zákrok, následně jeden z hostujících hráčů, Jonas Brodin, bekhendovou stranou hokejky poslal kotouč nad.
48:52'
Matt Dumba a Ryan Hartman zkoušeli něco vymyslet před brankou soupeře, ale obrana Vegas hraje zodpovědně.
48:17'
Více ze hry mají nyní hosté, snadněji se dostávají do zakončení, navíc získali buly v útočném pásmu po icingu Vegas.
47:18'
Brayden McNabb měl šanci, ale Marc-Andre Fleury ho vychytal. Komerční přestávka.
46:57'
Nicolas Roy osvobodil svůj tým, dostal hru do středního pásma, následně domácí mohli vystřídat.
46:18'
John Klingberg hledal spoluhráče před brankou, našel ho, ale rána byla zblokovaná.
46:00'
Šest minut hry ze třetí třetiny je pryč, více ze hry mají hosté. Snadněji se dostávají do zakončení. Jonas Brodin však neuspěl.
44:21'
Jack Eichel ani nadvakrát nedokázal proměnit velkou šanci, domácí hráč neuspěl z bezprostřední blízkosti.
43:43'
Laurent Brossoit nyní své spoluhráče pořádně podržel. Domácí hráči sice vedou, ale nesmí zapomínat na obranu.
42:51'
Marc-Andre Fleury si celkem snadno poradil se střelou soupeře. Na druhé straně Ryan Reaves využil chyby obrany a protáhl brankáře. Následně Jonas Brodin ani jeho spoluhráč neprostřelil brankáře.
41:40'
Michael Amadio se po akci středem hrací plochy dostal do zakončení, ale minul branku. Následně na druhé straně Matthew Boldy minul.
40:50'
Jonathan Marchessault měl zajímavou pozici, ale přes dobrou hru obrany zakončit nedokázal.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou, hosté jsou střelecky aktivnější 26:22.
40:01'
40:00'
39:58'
Už se nic nestane.
39:07'
Vegas se po návratu z trestné lavice dostalo do šance, ale brankář Marc-Andre Fleury si připsal spolehlivý zákrok.
38:50'
Marcus Johansson pálil, Laurent Brossoit vůbec nevěděl, kde má puk, ale udržel ho před brankovou čárou.
38:33'
Hosté hrají velmi dobře početní výhodu. Joel Eriksson Ek měl dvě dobré šance, ale brankáře neprostřelil.
38:15'
Matthew Boldy pálil, Alec Martinez před brankou dokázal zblokovat jeho nebezpečnou střelu.
37:00'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Nicolas Roy – 2 min., držení.
36:51'
Domácí celek sice hraje přesilovku, ale vůbec se nemůže dostat stabilněji před branku soupeře.
36:17'
Jonathan Marchessault autorem další střely, se kterou si brankář dokázal poradit.
35:55'
Jonathan Marchessault pálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho rána končí vysoko nad brankou.
35:29'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
Jacob Middleton – 2 min., podrážení.
35:01'
Nicolas Roy se vrací do hry, zdá se, že jeho zranění nebude příliš vážné.
34:56'
Alec Martinez pálil, jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě. Komerční přestávka.
34:27'
Teddy Blueger to zkoušel individuálně, dostal se do zakončení, ale jeho pokus končí vedle branky.
34:12'
Střelecky vedou hosté 19:17.
33:54'
Keegan Kolesar dostal kotouč do útočného pásma, ale domácí hráč nedokázal zakončit.
33:37'
Laurent Brossoit kryje kotouč, vhazovat se bude před brankou domácích.
32:57'
Domácí celek svou přesilovku proměnit nedokázal.
32:40'
Marcus Foligno byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale trefil jen beton brankáře Vegas.
32:02'
Jack Eichel pálí, Marc-Andre Fleury vyrazil jeho střelu, a pak obrana dostala puk přes všechny čáry.
31:20'
Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, jen těžko se domácí dostávají před branku.
31:01'
Nicolas Roy míří do kabiny, zápas pro něj předčasně končí.
31:01'
Nicolas Roy schytal tvrdý úder kotoučem po střele od modré čáry. Vypadá to na obličej.
30:23'
Ryan Hartman – 2 min., hákování.
30:23'
Přesilovka pro Vegas.
29:44'
Jonathan Marchessault se dostal do zakončení od modré čáry, jeho rána končí těsně vedle branky.
29:20'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají hosté.
28:06'
Alec Martinez vybojoval kotouč, dostal se před branku soupeře, ale nedokázal zakončit přesně.
26:53'
Phil Kessel se dostal do útočného pásma, jeho pokus končí vedle branky.
26:24'
Laurent Brossoit kryje kotouč, komerční přestávka. Nyní sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
25:18'
Zach Whitecloud rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.
22:21'
Domácí celek navyšuje své vedení, domácí celek se rychle dostal do útočného pásma, následně Ivan Barbašev poslal puk před branku, kde byl BRETT HOWDEN. Jeho rychlé zakončení míří do horní části branky. Asistence: Ivan Barbašev a Jack Eichel.
21:43'
Alex Goligoski se dostal do střelecké pozice, jeho rána končí vedle branky.
20:01'
20:00'
19:17'
Vinou špatné přihrávky se sami domácí připravili o útočné pásmo.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
18:40'
Oskar Sundqvist se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný do ochranné sítě nad brankou. Následně se bude vhazovat.
17:48'
Laurent Brossoit kryje kotouč, následně se bude vhazovat.
17:31'
Jared Spurgeon získal puk od spoluhráče, následně se rychle dostal do útočného pásma.
17:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, více ze hry mají nyní domácí.
16:13'
Z ničeho nic se Vegas dostává do vedení. Chandler Stephenson vyhrál buly v útočném pásmu, a pak rychlou střelou ke vzdálenější tyči uspěl ZACH WHITECLOUD. Od brankové konstrukce se jeho rána odrazila do brány. Asistence: Chandler Stephenson.
16:10'
Hra je přerušena pro vysokou hokejku.
15:39'
Matt Dumba pálil, ale jeho rána končí vedle branky. Nepodařilo se mu přesněji zakončit.
15:14'
Marc-Andre Fleury rozehrává od své branky, Chandler Stephenson se pokoušel získat útočné pásmo, ale nepodařilo se mu to.
14:47'
13:59'
Laurent Brossoit kryje kotouč poté, co zakončoval dobře hrající Brandon Duhaime. Bude se vhazovat.
13:14'
Laurent Brossoit vyjel za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče. Následně se rychle domácí dostali do útočného pásma.
12:50'
Jonathan Marchessault měl zajímavou šanci, z mezikruží ovšem pálil vysoko nad.
12:01'
Více ze hry mají hosté, jsou jednoznačně aktivnější, na střely vedou 10:4.
11:33'
Chandler Stephenson dostal kotouč do útočného pásma, ale Jonas Brodin jej nenechal vypálit.
10:48'
09:55'
Vegas má druhou střelu na branku a srovnává stav zápasu. Eichel dostal kotouč do útočného pásma, následně se k němu znovu dostal, a pak našel před brankou volného spoluhráče. Rychlou střelou se prosazuje BEN HUTTON. Asistence: Jack Eichel a Alex Pietrangelo.
09:12'
Frédérick Gaudreau se dostal do zakončení, domácí brankář vyrazil puk, ale vůbec si nebyl jistý.
09:00'
První střela na branku, kterou si vypracoval domácí celek. Marc-Andre Fleury v pohodě zasáhl.
08:36'
Po komerční přestávce se vhazuje ve středním pásmu, sledujeme hru čtyři na čtyři.
08:36'
William Karlsson – 2 min., hrubost.

Joel Eriksson Ek – 2 min., hrubost.
06:34'
První zajímavá šance domácích, ale Jonathan Marchessault vůbec netrefil branku.
05:00'
Minnesota právě vstřelila branku!
Po neschopné hře Vegas se do zakončení dostali hosté a zaslouženě se dostávají do vedení. John Klingberg vypálil od modré čáry a jeho střelu před brankou šikovně tečoval MATTHEW BOLDY. Asistence: John Klingberg a Joel Eriksson Ek.
04:48'
0:6, tak vypadá statistika střel na branku, jasnou převahu mají hosté.
04:19'
Mason Shaw má nějaké zdravotní problémy u své branky. Míří k němu lékaři. Špatně narazil při souboji o puk do mantinelu.
03:34'
Nicolas Hague pálil od modré čáry, jeho rána nebyla povedená. Puk končí vedle branky.
03:09'
02:34'
Vegas znovu dokázalo vyhodit přes všechny čáry.
02:18'
Ivan Barbašev dokázal dostat kotouč do středního pásma, zatím oslabení vychází domácím.
01:57'
Laurent Brossoit kryje kotouč poté, co zakončoval z dobré pozice Mats Zuccarello.
01:24'
John Klingberg kombinuje se spoluhráči před brankou, Mats Zuccarello měl před sebou následně odkrytou branku, ale minul ji.
01:09'
Jako první si v zápase zahrají přesilovku hostující hokejisté.
01:09'
Jonathan Marchessault – 2 min., hákování.
00:30'
Jack Eichel hledal spoluhráče před brankou, ale Mats Zuccarello si počínal velmi dobře.
00:11'
Utkání začalo, jako první se do útočného pásma dostali domácí, rána byla zblokovaná.
00:01'

Vegas Golden Knights: Brossoit (Quick) – Martinez, Pietrangelo, Hutton, Hague, McNabb, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – Cotter, W. Karlsson, N. Roy – Amadio, Stephenson, Kessel – Howden, Blueger, Kolesar.

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Middleton, Spurgeon, Brodin, Dumba, Goligoski, Klingberg – M. Foligno, Hartman, Zuccarello – M. Johansson, J. Eriksson Ek, Boldy – Duhaime, F. Gaudreau, Sundqvist – Shaw, Dewar, Reaves.
Zápas se hraje Stripu poblíž hotelu NewYork NewYork na okraji slavného bulváru v Las Vegas.
Jedná o souboj dvou nejlepších týmů na Západě. Aktuálně je první Vegas, které ovšem poslední dva zápasy po špatných výkonech prohrálo. Naopak Wild mají sérii tří výher v řadě. Naposledy přehráli silní Colorado 4:2. Budeme sledovat jeden z klíčových zápasů v boji o čelo Západní konference.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Minnesota Wild.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.