NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Vegas - 29. října 2023   03:30

Kings
Kings
13:11' Laferriere (Dubois) • 24:54' Lewis (M. Anderson, Lizotte) • 58:57' Doughty (Fiala, Kempe)
3:4
(1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)

0:1 (SN)

Vegas
Vegas
27:36' Amadio  (W. Karlsson) • 32:57' W. Carrier   • 46:26' Stone  (Marchessault, Theodore) • ' Eichel

3. Alex Laferriere (VGK) 1+0
Hokejisté Las Vegas v zápase prohrávali 0:2, ve třetí třetině otočili na 3:2, ale domácí v poslední minutě srovnali. Prodloužení branku nepřineslo, a tak šel zápas do nájezdů. V nich o výhře Vegas rozhodl Jack Eichel.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Vegas Golden Knights.
Autorem vítězné branky je JACK EICHEL.
Kevin FIALA neproměňuje. Domácí hráč trefil brankáře, který tak korunuje skvělý výkon.
Shea THEODORE neproměňuje. Blafák nedotáhl.
Pierre-Luc DUBOIS neproměňuje. Hráč nevymyslel vůbec nic, trefil brankáře do rukavice.
Jack EICHEL proměňuje. Rychlá střela do dolní části branky, gólman nedosáhl na puk.
Trevor MOORE neproměňuje. Trefil pouze beton brankáře.
64:11'
Adrian Kempe měl obrovskou šanci, prokličkoval se šance, ale brankáře nepřekonal.
63:43'
Drew Doughty rozehrává od své branky, čekáme na nějakou šanci.
63:23'
Ofsajd, buly ve středním pásmu.
63:07'
Mark Stone se dostal do obrovské šance, ale brankář ho vychytal.
62:16'
Mark Stone minul branku, následně i jeho kolega.
61:50'
Jack Eichel tvrdou ránou od modré minul branku.
61:23'
Matt Roy se zmocnil kotouče a vyhodil přes všechny čáry.
61:08'
Oddechový čas pro tým Vegas Golden Knights.
61:08'
Hosté mají možnost rozhodnout o své výhře, hrají přesilovku.
61:08'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings:
Jordan Spence – 2 min., podrážení.
60:43'
Puk mají hosté a čekají na možnost dostat se do útočného pásma.
60:27'
Anže Kopitar rozehrává od své branky ,domácí celek hraje aktivně v prodloužení.
60:16'
Adrian Kempe pálil z první, trefil jen brankáře soupeře.
60:01'
Prodloužení začalo, úvodní buly pro domácí.
60:01'
60:00'
59:28'
Domácí celek vybojoval buly v útočném pásmu, chce vyhrát v základní hrací době.
58:57'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Vegas několikrát netrefilo prázdnou branku, a tak přichází trest, od modré čáry uspěl tvrdou ránou DREW DOUGHTY. Asistence: Kevin Fiala a Adrian Kempe.
58:31'
Puk vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
58:10'
Pavel Dorofejev minul prázdnou branku, domácí to zkouší v šesti.
57:52'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas.
57:20'
Shea Theodore rozehrává od své branky, puk dostal do útočného pásma. Tam ho získali domácí.
57:02'
Jack Eichel se znovu dostal do brejku, dnes už do druhého, ale brankáře znovu nepřekonal.
56:38'
Komerční přestávka.
55:51'
Anže Kopitar to zkoušel z mezikruží, jeho rána minula branku o malý kousek.
55:24'
Adrian Kempe pálil rychle po přejezdu modré čáry, jeho rána končí nad brankou.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hokejisté Vegas dokázali otočit vývoj zápasu z 0:2 na 3:2.
54:20'
Alex Pietrangelo rozehrává od své branky, přes střední pásmo se dostal do útočného.
53:39'
Golden Kngihts se sice dostali do útočného pásma, ale pokus o zakončení týmu nevyšel podle představ.
53:23'
53:19'
Dlouhé oslabení hostující celek zvládl.
53:00'
Domácí rozehrávají od své branky a mnoho času už z jejich přesilovky nezbývá.
52:15'
Nicolas Hague získal puk za svou brankou, a pak dokázal rychle vyhodit.
51:40'
Jack Eichel pálil na branku, gólman musel zasahovat.
51:20'
Brayden McNabb vyhodil přes všechny čáry. Hosté hrají početní oslabení velmi dobře.
50:51'
Vegas se znovu dostalo s pukem do středního pásma.
50:35'
Vegas se dokázalo osvobodit a získává cenné vteřinky.
50:03'
Dubois pálil z dobré pozice, jeho ránu dokázal zblokovat Alec Martinez.
49:15'
Anže Kopitar tečoval puk před brankou, ale obrana Vegas si poradila.
49:06'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Ivan Barbašev – 2+2, vysoká hůl.
48:18'
Andreas Englund pálil z dobré pozice, ale brankář Vegas si s jeho pokusem dokázal poradit.
47:24'
46:26'
Vegas právě vstřelilo branku!
Las Vegas se dostává do vedení poprvé v tomto zápase, v přesilovce se po rychlé kombinaci prosazuje kapitán MARK STONE. První jeho střela v dnešním zápase. Asistence: Jonathan Marchessault a Shea Theodore.
45:43'
Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry, Shea Theodore rozehrává od své branky.
45:37'
Pierre-Luc Dubois – 2 min., držení hole.
45:32'
Pavel Dorofejev pálil, jeho pokus kryje brankář.
45:00'
Vegas zvládlo oslabení, a tak se nyní může pustit do útočení. William Karlsson hledal před brankou spoluhráče, ale neuspěl.
43:50'
Ivan Barbašev se dostal do zakončení, ale jeho rána končí vedle branky.
42:07'
Drew Doughty rozehrává od své branky, sledujeme dobrou přesilovku domácích.
41:43'
Domácí hrají velmi dobře, až nyní mohou hosté částečně vystřídat.
41:27'
Alex Pietrangelo nedokázal vyhodit, jeho tým se tak dál musí bránit tlaku soupeře.
41:09'
Domácí celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.
40:57'
Paul Cotter – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
40:12'
Utkání pokračuje dál, do třetí třetiny vstupujeme za stavu 2:2.
40:01'
Ve druhé třetině dokázal hostující celek smazat dvoubrankové manko. Utkání je nyní vyrovnané 2:2.
40:00'
39:34'
Pavel Dorofejev trefil jen brankáře, bude se vhazovat před brankou Kings. Více ze hry mají nyní hosté.
39:16'
Brayden McNabb se vrací za svou branku, odkud rozehrává.
39:00'
William Karlsson minul odkrytou část branky, to už začala poslední minuta druhé třetiny.
37:04'
Sledujeme rychlý hokej, která musí fanoušky zde v Los Angeles bavit.
35:48'
Domácí hokejisté se pokouší hrát aktivně, Phillip Danault hledal před brankou spoluhráče.
35:30'
Kings rozehrávají od své branky, následně puk získal Jack Eichel, který uklidnil hru.
34:40'
Alec Martinez rozehrává od své branky, následně se píská icing.
34:17'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, poměr střel na branku se začíná vyrovnávat.
33:27'
32:57'
Hostující celek srovnává stav zápasu, po rychlém přenesení hry do útočného pásma se prosazuje a svou první branku v sezoně dává WILLIAM CARRIER.
32:47'
Alex Laferriere měl dost prostoru v útočném pásmu, ale neuspěl.
32:31'
Domácí hráči se nyní dostali do útočného pásma, po střele od modré čáry musel zasahovat brankář.
31:54'
31:35'
Domácí celek se zatím dobře brání a soupeři toho mnoho nedovolil.
31:08'
Shea Theodore vyslal tvrdou ránu od modré čáry, s jeho pokusem si brankář Los Angeles poradil.
30:52'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje.
30:16'
Jonathan Marchessault pálil z dobré pozice, ale nedokázal překonat brankáře.
30:04'
Jonathan Marchessault se pokoušel dorážet, ale Cam Talbot byl připravený.
29:54'
Přesilovku hrají hosté.
29:54'
Andreas Englund – 5 min., bitka + 2 min., sekání, odpyká Arthur Kaliyev.

Nicolas Hague – 5 min., bitka.
29:28'
27:36'
Hostující celek po rychlé akci dokázal snížit, po přihrávce Karlssona se střelou do odkryté části branky prosazuje MICHAEL AMADIO. Asistence: William Karlsson.
27:12'
Domácí hokejisté jsou střelecky aktivnější, vedou 19:11 na střely na branku a zaslouženě mají náskok.
25:48'
Vegas mohlo odpovědět, ale situaci tři na jednoho hosté vyřešili nejhůř, jak mohli. Ani nevystřelili.
24:54'
Velmi podobná branka jako ta první. Znovu obrana Vegas nedokázala odehrát puk, a tak jej mohl poměrně snadno do branky poslat TREVOR LEWIS. Asistence: Mikey Anderson a Blake Lizotte.
24:01'
Logan Thompson hodně riskoval s rozehrávkou, ale ve spolupráci s obránci situaci zvládl.
22:56'
Domácí rozehrávají od své branky, Matt Roy přišel o puk, a pak pálil hostující hráč. Trefil jen brankáře.
22:10'
Brayden Pachal se výborně vrátil do svého pásma a zblokoval šanci soupeře.
21:48'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Oba kluby střídají během hry.
20:47'
Vegas se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu. Výsledkem je zakázané uvolnění a buly v jeho útočném pásmu.
20:20'
Alex Pietrangelo se dostal do střelecké pozice, ale s jeho pokusem si dokázal brankář poradit.
20:01'
20:00'
19:50'
Cam Talbot se vyznamenal proti šanci soupeře, Carrier ho nedokázal překonat.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
18:22'
14:8, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, aktivnější jsou domácí hokejisté.
17:50'
Matt Roy se propracoval do střelecké pozice, ale brankáře Vegas překonat nedokázal.
16:42'
Vice ze hry má domácí celek, Vladislav Gavrikov pálil z dobré pozice, ale branku trefit nedokázal.
16:20'
16:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, více ze hry mají domácí. Matt Roy se dostal do šance, ale brankáře nepřekonal.
15:11'
Poslední vteřina zbývá z oslabení Vegas, které zatím přesilovku soupeře pohodlně brání.
15:01'
Eichel se při vlastním oslabení dostal do šance, ale branku trefit nedokázal.
13:57'
Po neúspěšné výzvě hrají hokejisté Kings přesilovou hru, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
13:11'
Paul Cotter – 2 min., zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva.
13:11'
Domácí celek se dostává do vedení a Vegas znovu inkasuje první branku v zápase. Tři hostující hráči byli před vlastní brankou, ale ani jeden z nich nedokázal odehrát puk. Do braky ho tak mohl pohodlně dostat ALEX LAFERRIERE. Asistence: Pierre-Luc Dubois.
12:49'
Vypadalo to, že se bude pískat zakázané uvolnění, ale domácí mohou hrát.
11:47'
Jeden z obránců domácího celku pálil od modré čáry, ale minul branku. Na druhé straně to zkoušel Alec Martinez.
11:00'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma, mnoho šancí k vidění není.
10:34'
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Pachal minul branku.
09:44'
Kevin Fiala to zkoušel individuálně, ale nedokázal překonat v souboji jeden na jednoho obránce soupeře.
09:14'
Hosté se pokouší hrát nátlakový hokej, dostávají se do šancí, ale brankář Kings je pozorný.
08:33'
Špatná rozehrávka hostů znamená zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou Vegas. Drew Doughty pálil od modré čáry, ale jeho rána byla zblokovaná.
07:48'
Po krátké přestávce pokračuje utkání dál, sledujeme rychlý hokej, ve kterém mají více šancí hokejisté Las Vegas.
07:35'
06:24'
Zakázané uvolnění vrací hru do útočného pásma hostujícího celku.
06:00'
Šest minut hry je pryč z úvodní třetiny, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
05:06'
Trevor Moore to zkoušel od modré čáry, a tak musel proti jeho střele zasahovat gólman Logan Thompson.
04:21'
Hokejisté Las Vegas vstoupili aktivně do tohoto zápasu, snadněji se dostávají do šancí, ale zatím čekáme na první branku.
03:26'
Shea Theodore se dostal ke střele od modré čáry. S jeho pokusem si celkem snadno dokázal poradit brankář domácích.
03:16'
William Carrier hledal spoluhráče před brankou, ale i s touto situací si poradil brankáře Los Angeles.
02:13'
Jonathan Marchessault měl další velkou šanci, ale trefil jen brankáře soupeře.
01:54'
Cam Talbot se nyní vyznamenal proti šanci soupeře, Jack Eichel v brejku neuspěl.
01:28'
Oba kluby už mají na svém kontě střelu na branku, sledujeme nepříliš atraktivní hokej v prvních minutách.
01:08'
Drew Doughty se dostal ke střele od modré čáry, ale jeho rána končí vedle branky.
00:20'
Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene.
00:01'

Los Angeles Kings: Talbot (Copley) – Gavrikov, M. Roy, Doughty, M. Anderson, Englund, Spence – Byfield, Kopitar, Kempe – Laferriere, Dubois, Fiala – Kaliyev, Danault, Moore – Lewis, Lizotte, Grundström.

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Hill) – McNabb, Theodore, Martinez, Pietrangelo, Hague, Pachal – Barbašev, Eichel, Marchessault – Cotter, Stephenson, Stone – Dorofejev, W. Karlsson, Amadio – W. Carrier, Howden, Kolesar.
Los Angeles Kings je v tabulce Západní konference na páté pozici, ze sedmi zápasů má devět bodů. Z posledních pěti zápasů vyhráli čtyři.
Vegas Golden Knights v posledním zápase poprvé v sezoně prohráli, nestačili na Chicago v prodloužení, zatím ale klub z Nevady bodoval ve všech zápasech.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.