Č. Budějovice - Benátky n. Jizerou | ONLINE | 19.2.2015 17:30 | Play-off 1. ligy 2014/2015 | ŽIVĚ | iSport.cz

Je dobojováno. Budějovičtí si dnes po zásluze připisují první vítězství v sérii, svého soupeře dnes přehráli po všech směrech. Ode mě je to dnes vše, já vám přeji hezký zbytek dne.
60:00
59:34
Utkání se dohrává, diváci tleskají vestoje.
58:45
České Budějovice právě vstřelily branku!
A ještě jedna parádní akce první lajny Motoru. Kuchejda našel před brankou volného Boháče, který chladnokrevně našel úplně volného ROKA PAJIČE, který už měl lehkou úlohu. Asistence: Daniel Boháč, David Kuchejda.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.
Dnešní utkání sleduje 5808 diváků.
56:52
Škopek na ledě.
56:21
Bohunický napodruhé vyhazuje pryč z obranné třetiny Českých Budějovic.
55:21
Říhova střela k Bláhovi nedoputovala, beci Motoru střelu zablokovali.
54:52
Škopek (CEB) je při svém prvním pobytu na ledě ihned vyloučen. Odpyká si trest hákování.
54:12
Celá Budvar aréna povstala a jednotně skáče! Skvělá hokejová atmosféra při druhém duelu čtvrtfinále play – off!
53:20
Už je to o tři branky! DANIEL BOHÁČ v dobré pozici chtěl celou situaci ještě vyšperkovat střílenou přihrávkou na Roka Pajiče, slovinský útočník se k dorážce nedostal, ale jeden z bránících si srazil puk do vlastní branky. Další smolná situace pro Benátky. Asistence: David Kuchejda, Rok Pajič.
52:08
Vít Jonák byl silný na puku a probil se až do útočného pásma, kde ale o puk přišel.
51:39
Icing Motoru.
50:41
Suchánek čistým hitem přišpendlil Jasse k mantinelu, diváci nadšeně tleskají.
49:02
Krásnou přihrávkou našel Bohunický Roba, který tvrdou ranou nastřelil tyč!
48:24
Střelu Roba dobře zblokovali obránci Benátek.
47:08
Diváci hlasitě povzbuzují domácí borce, nyní jsou Benátky ve velkém útlumu.
46:13
Budvar aréna bouří! ROK PAJIČ obkroužil branku, nahodil puk, kde operoval David Kuchejda a jeden z bránících hráčů si smolně srazil kotouč do své branky. Asistence: Daniel Boháč, Dušan Žovinec.
45:02
Koba Jass dnes poněkolikáté přišel o kotouč přílišnými kličkami, nyní toho využil Přibyl. Jeho střela mířila vedle.
44:24
Mucha nahodil bekhendem kotouč na branku, Vaněček raději přerušuje hru.
43:37
Střelec první branky Žovinec znovu natáhl, tentokrát jeho střela mířila těsně vedle.
42:26
Hosté z Benátek nahazují puk za Bláhu, obránci Motoru ale získali kotouč pro svůj tým.
41:28
V další velké šanci Rok Pajič, tentokrát si Vaněček na bekhendový blafák počíhal. Dvě velké šance v úvodu pro budějovické hráče.
40:55
Rob najížděl sám na Vaněčka, kličkou do forhendu si na mladého gólmana nepřišel!
40:37
Jedovku od Miškovského lapil Bláha do lapačky.
40:16
Puk se zašlápl v rohu kluziště, čárový rozhodčí vhodí puk do hry před Ondřejem Bláhou.
40:01
Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil. Domácí stále přehrávají svého soka a odměnou jim byla vstřelená branka. Dušan Žovinec nádhernou střelou dostal domácí do vedení a připsal si premiérovou trefu v motoráckém dresu. Další třetina začne přibližně v 19:13.
40:00
39:37
Pajič na ledě. Do konce třetiny zbývá pár vteřin.
39:22
Jihočeši dobře forčekovali a získali buly v útočném pásmu.
38:17
David Kuchejda odvedl pro domácí dobrou práci a získal drahocenné vteřinky.
37:37
Ve druhé třetině se s vyloučeními roztrhl pytel. Rok Pajič (CEB) vyloučen za podražení.
37:33
Zastavuje je ale zakázané uvolnění. Vaněček bude muset být připraven.
36:54
Heřman při tvrdé střele zlomil hůl. Benátky se vrhají do útoku.
36:12
Přibyl nepříjemnou střelou prověřil Vaněčka.
35:49
Skořepu zastavil v akci ofsajd.
34:24
Fantastickou střelu předvedl DUŠAN ŽOVINEC. Natáhl od modré čáry a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Domácí jsou na koni, uvidíme, zda – li toho dokážou využít. Asistence: Luboš Rob ml.
33:41
Jass šikovně předával svému spoluhráči, tomu rána nesedla a kotouče se zmocnili domácí hráči.
32:55
Další prohřešek, tentokrát na druhé straně. Za záchranou brzdu zatáhl Jiří Říha (BEN) a odpyká si dvě minuty za nedovolené bránění. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
32:26
Žovinec na ledě.
32:23
Benátky budou mít k dispozici tři vteřiny přesilovky 5/3.
32:23
Další vyloučení na domácí straně. Rok Pajič (CEB) vyloučen za nedovolené bránění.
31:24
Až nyní se jihočeští hráči dostali ke kotouči a vyhazují přes všechny čáry.
31:01
Puk je v chumlu hráčů, sudí hru zatím nepřerušuje.
30:26
Přísné vyloučení. Žovinec (CEB) vyloučen za podražení.
29:36
Bohunický vyhodil kotouč na střídačku Benátek, ti se dožadovali vyloučení. Marně.
29:09
Vanišovu střelu ukryl Vaněček v lapačce.
28:40
Nouza šikovně tečoval Strakovu střelu, Vaněček připraven zasáhnout.
27:51
Vylučovat se nebude, vhazovat se bude překvapivě v obranném pásmu Motoru.
27:51
Hra je zastavena, sudí přerušili kvůli potyčce ve středním pásmu. Uvidíme, jestli se bude vylučovat.
27:06
Hostující brankář pokryl puk před přijíždějícím Kuchejdou. Buly po jeho levici.
26:39
Josef Mikyska pálil jenom do připravené Bláhovy lapačky.
25:57
Boháče v dobré pozici zastavil ofsajd.
25:24
Střela od Josefa Straka vyskákala až ven z útočného pásma Motoru.
24:48
Hosté jsou v plném počtu.
24:03
Středočeši opět vyhazují.
23:41
Se střelou od Punčocháře neměl Vaněček sebemenší problém.
23:06
Pabiška na ledě, Straka po krásné zadovce od Heřmana nedal!
22:48
V dobré příležitosti byl zahákován domácí kapitán, dvě minuty za hákování si odsedí Jiří Říha. Jihočeši si zahrají čtyři vteřiny pět na tři.
22:24
Mucha nastřelil jenom před sebou bránícího útočníka Benátek.
22:17
Nepříjemnost pro domácí. Útočník Michal Švihálek nepříjemně narazil na mantinel a těžko se sbírá z ledu.
21:26
Kolmann pošetřil cenné vteřinky a navíc dokázal vyhodit.
20:52
Třetí vyloučení na straně Benátek. Marek Pabiška (Ben) vyloučen za hákování.
20:32
Vráblík na ledě, pokračuje se v plném počtu na obou stranách.
20:01
Druhou třetinu začnou hosté krátkou přesilovkou.
20:01
Máme za sebou atraktivní první třetinu, ve které dominovali zejména domácí hráči. Výkon oproti včerejšímu klání byl od domácích o poznání lepší, čemuž odpovídal průběh první třetiny. V největších příležitostech byl Vráblík a Adam Přibyl. Na druhé straně dosáhli hokejisté Benátek branku, která nebyla kvůli úmyslnému kopnutí uznána. Další třetina začne přibližně v 18:20.
20:00
19:50
Domácí se osvobozují, Benátky do konce třetiny již nic nestihnou.
18:36
Z mezikruží pálil Daniel Miškovský do klína Ondřeje Bláhy.
18:32
První vyloučení na straně domácích. Roman Vráblík (CEB) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
16:00
Obrovské štěstí pro Motor! Benátky vstřelily branku, ta nebyla uznána kvůli úmyslnému kopnutí nohou. Gólové dorážce předcházela střela Koba Jasse do tyče.
15:18
Nouza z úhlu prověřil pozornost brankáře soupeře.
15:09
Domácí brankář raději přikryl kotouč před dojíždějícími útočníky Benátek.
14:50
Přibyl uháněl sám na Vaněčka a přestřelil!
14:18
Hned po naskočení z trestné lavici se ke střele dostal Mikyska, Bláha kryl betonem.
14:10
Mikyska na ledě, pokračuje se pět na pět.
13:16
Kolmann vyhazuje až za Bláhu.
13:11
Tlak v přesilovce byl přerušen postavením útočícího hráče v brankovišti. Buly ve středním pásmu.
12:53
Velký tlak Budějovic, Vráblíkova střela ztečována těsně mimo.
12:10
Středočeši se osvobozují.
11:45
Josef Mikyska (Ben) vyloučen na dvě minuty za podražení. Šance pro Jihočechy na změnu stavu utkání.
11:19
Trummer nahodil kotouč na hostujícího brankáře a oba celky míří střídat.
10:39
Vráblík dával puk do prázdně branky, nastřelil jenom tyč! Havlín na ledě.
09:34
Straka v dobré pozici nastřelil jenom Vaněčka. Benátky následně vyhazují.
09:08
Punčochář trefil jenom před sebou stojícího beka Benátek.
08:39
První přesilovka v zápase. Nouza byl držen Tomášem Havlínem (BEN), který si odsedí dvouminutový trest.
07:59
Icing Benátek.
07:48
Na ledě se poprvé objevuje čtvrtá lajna Budějovic a s ní i poprvé v sérii Martin Semrád.
07:26
Hosté se dostali do útoku, Vít Jonák dobře napadal domácí borce. Útočnou akci hostí zhatila vysoká hůl jednoho z hostujících.
07:04
Puk se znovu ocitl mimo hrací plochu, buly po pravici Bláhy.
06:33
Rob cpal před branku kotouč, Vaněček byl pozorný.
05:30
V první větší šanci zápasu byl Tomáš Nouza, jeho střela doputovala do lapačky mladého brankáře.
05:07
Švihálek vybruslil zpoza branky, bekhendovou střelou si na Vaněčka nepřišel.
04:50
Touš mimo kluziště, vhazovat se bude ve středním pásmu.
04:07
Vráblík zavezl kotouč za svou branku a domácí musí začít nový útok až od svého brankáře.
03:26
Úmyslný ofsajd Motoru, buly před Bláhou.
02:20
Jihočeši začali velmi aktivně, svého soka přehrávají ve všech směrech. Publikum je za to odměňuje bouřlivým potleskem.
01:55
Josef Miškovský (Ben) dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.
01:19
Uzdravený Tomáš Nouza hledal před brankou Josefa Straka, kterému vypíchl puk brankář Vaněček.
00:40
První lajna Budějovic zamkla soupeře v jejich obranné třetině, ke střele se nikdo z domácích nedostal.
00:06
Úvodní vhazování vyhrál Rok Pajič, puk na hokejkách mají Budějovičtí.
00:01
Úvodnímu buly bude předcházet předaný šek Romanu Bernatovi.
Oba celky již jsou na ledě, za chvíli začne druhé utkání čtvrtfinálové série mezi Českými Budějovicemi a Benátky nad Jizerou.
Benátky musely kvůli zranění svých hráčů trochu pozměnit sestavu. Do dnešního utkání nenastoupí obránce Jandejsek, z útočníků nenastoupí Kalfiřt a Hrníčko. Naopak do útoku hostů naskočí Jan Ordoš.
Od začátku zápasu nejspíše nastoupí největší domácí hvězda Tomáš Nouza, který včera po jednom ze střetů nevypadal dobře. Nastoupit by měl opět ve druhé lajně s kapitánem Josefem Strakou a Martinem Heřmanem.

ČEZ Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Punčochář, Žovinec, Vráblík, Bohunický, Mucha, Suchánek, Škopek, Semrád – Kuchejda, Pajič, Švihálek – Nouza, Straka, Heřman – Vaniš, Rob, Boháč – Pašek, Trummer, Přibyl.

HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (Fučík) – Říha, Havlín, Beránek, Pabiška, Kolmann, Pálek, Říha – Dlouhý, Skořepa, Špaček – Jass, Miškovský, Víšek – Jonák, Mikyska, Skalický – Vařecha, Bittner, Ordoš.

Rozhodčí: Petružálek, Škrobák – Guth, Kreuzer.

České Budějovice

Jihočeši po prvním utkání ztrácejí. Úvodní duel se jim nevydařil a brankami v závěru přišli o první vítězství v dlouhé sérii. Navíc utkání nedohrál největší ofenzivní hvězda domácího týmu Tomáš Nouza. Ten po jednom ze střetů zůstal ležet na ledové ploše a jenom těžko se sbíral z ledu. Naopak naskočit už by mohl Martin Semrád, který včera jenom přihlížel na lavičce náhradníků.

Benátky nad Jizerou

Devátý celek předvedl ve včerejším zápase dobrý výkon a zaslouženě si připsal první vítězství. Hned v úvodu utkání přišli hokejisté Benátek o dva zraněné hráče. „V úvodu jsme měli dvě zranění a hráči to za ty kluky odehráli srdíčkem. Dobrá práce, " hodnotil spokojený trenér Antonín Nečas.
Dobrý den, vítám vás u druhého utkání čtvrtfinálové série mezi Motorem Českými Budějovicemi a Benátky nad Jizerou. První utkání skončilo včera 1:4. Stav série je nyní 0:1. Dnešní zápas velmi napoví, jak bude čtvrtfinálový souboj pokračovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.