Jihlava - Kladno | ONLINE | 19.2.2015 17:30 | Play-off 1. ligy 2014/2015 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno. O osudu utkání rozhodla třetí část, v níž se domácí prosadili hned pětkrát. Síť za Lukášem rozvlnili Tomáš Harkabus, Marek Melenovský, Aleš Jergl a dvakrát Richard Diviš. Dukla tak po naprosté destrukci svého soupeře zvítězila přesvědčivě 8:3. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!
60:00
Konec zápasu.
59:33
Domácí dohrávají utkání v útočném pásmu, toto představení patří jednoznačně Dukle.
58:37
Dukla právě vstřelila branku!
Svěřenci Petra Vlka svého soka naprosto rozkládají. Hattrick na straně Dukly kompletuje RICHARD DIVIŠ. Asistence: Tomáš Čachotský, Miha Štebih.
58:03
Bude se trestat, k vidění byly hned dvě regulérní bitky. Martin Kuřítko (JIH) se pustil do Tomáše Kloučka (KLA), současně se střetli Denis Kindl (KLA) a Ondřej Malec (JIH). Všichni aktéři se dočkali potlesku publika, ale také vyloučení. Klasický trest za vražení a 2+2 minuty za hrubost dostávají Tomáš Klouček (KLA) a Denis Kindl (KLA). Ondřej Malec (JIH) a Martin Kuřítko (JIH) dostávají 2+2 minuty za hrubost. Dukla bude hrát přesilovou hru pěti proti třem.
57:19
Stále mají hosté potíže s aktivním přístupem Dukly. Ta ale zatím spíše drží puk u mantinelu, což jí za daného stavu plně vyhovuje.
56:33
Adam Zeman prolétl do útočného pásma, leč tam si příliš předhodil kotouč. Rytíři se tak osvobodili bez větších potíží.
55:46
Kladno se snaží rozbít jihlavskou hru zvýšeným důrazem, ovšem domácí zatím v poklidu odolávají. Konec utkání se kvapem blíží.
54:50
Zadražil dostal vynikající pas do mezikruží, avšak branku jen těsně minul. Utkání zcela opanují červenožluté barvy.
54:20
Po delší době se Rytíři dostali do útočného pásma, kde ale nikterak výrazněji nezahrozili. Rittich následně ale raději ponechal kotouč ve své moci.
53:15
Dukla pokračuje ve výborném výkonu, kladenští hokejisté absolutně nestíhají. Tentokráte však Lukáš tečovanou ránu od modré pokryl a přerušil hru.
52:39
Dukla právě vstřelila branku!
Tak to je debakl. ALEŠ JERGL vybojoval kotouč, s nímž se poté vydal na branku soupeře. Následně si položil Lukáše a přesně mířenou ranou vymetl pavučiny v pravém horním rohu hostující branky. Bez asistence.
52:07
Dukla právě vstřelila branku!
Červenožlutí naprosto ovládají utkání. Tomáš Kaláb poslal od modré střílenou přihrávku přesně na hůl RICHARDA DIVIŠE, který pouze tečoval mezi Lukášovy betony. Asistence: Tomáš Kaláb, Tomáš Čachotský.
51:42
Rytíři znovu faulovali. Michal Dragoun (KLA) obdržel menší trest za podražení. Chváli si Dukla zahraje dvojnásobnou početní výhodu, poté bude pokračovat klasická.
51:33
Kladno má momentálně kotouč na svých holích, Dukla se do žádných větších příležitostí nedostává.
51:14
Richard Diviš na levém kruhu poměrně dlouhou dobu otálel, leč poté se rozhodl vypálit. Lukáš ale vytáhl jeden ze svých brilantních zákroků a lapačkou zasáhl.
50:43
Aleš Jergl se poměrně atypickou přesilovkovu akcí dostal do útočné třetiny, avšak jeho pokus Lukáš zneškodnil pomocí své rukavice.
50:16
Tomáš Čachotský vlétl do útočného pásma, kde nalezl ideálně postaveného Tomáše Kalába. Ten byl zastaven pouze za cenu faulu. Tomáš Klouček (KLA) dostává dvě minuty za sekání.
49:56
Lehké nahození od modré čáry David Rittich eliminuje a následně přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
49:50
Jeden z dvojice hlavních arbitrů byl zasažen kotoučem do tváře, avšak po chvilce je schopen pokračovat v rozhodcování. Zranění není vážnějšího charakteru.
49:17
Další akci domácí Dukly maří postavení mimo hru. Hra se tak stěhuje do neutrálního pásma.
48:42
Dukla právě vstřelila branku!
Domácí navyšují své vedení. Nahození od modré čáry se dostalo až k MARKU MELENOVSKÉMU, který se podobně jako ve včerejším klání prosadil do odkryté branky. Asistence: Aleš Jergl, Miha Štebih.
48:37
Nahození ze středního pásma Čachotský obratně dobruslil, čímž donutil Lukáše k přerušení hry. Buly po pravici hostujícího gólmana.
48:23
Další šance Dukly. Filip Seman vyslal od levého mantinelu tvrdou ránu, která Lukášovi vypadla z výstroje. Kladenský muž v masce si ale svou chybu uvědomil a kotouč za svými zády přikryl.
48:05
David Rittich chtěl poslat puk do středního pásma, ovšem příliš to přehnal s razancí, a tak následuje icing a buly v kladenském útočném pásmu.
47:37
Tomáš Harkabus neměl daleko k další brance. Těsně před Lukášem totiž tečoval Štebiho nahození, načež ale hostující brankář excelentně zareagoval a přerušil hru.
46:28
Další postavení mimo hru v podání Rytířů. Buly tak proběhne ve středním pásmu, blíže jihlavské svatyni.
45:58
Richard Diviš měl na pravé straně útočného pásma poměrně dost prostoru, avšak tentokráte byl Lukáš bezchybný a dělovku vytěsnil levým betonem.
45:04
Dukla právě vstřelila branku!
Ihned po vhazování se k puku dostal TOMÁŠ HARKABUS, na jehož projektil Lukáš nestačil reagovat. Dukla se tak poprvé v zápase ujímá vedení. Asistence: Matěj Zadražil, Marek Prokš.
45:02
Zakázané uvolnění hostujícího celku. Na pozoru se tak bude muset mít Jan Lukáš, po jehož levici bude kotouč vhozen do hry.
44:16
Kania se šikovně natlačil až do mezikruží, odkud prověřil Ritticha. Domácí brankář však pokus vytěsnil pomocí pravého betonu. Následně se puku ujali červenožlutí.
43:49
Kladenští bojovali na hranici útočné modré čáry o kotouč, ovšem poté se ocitli v ofsajdu, který neunikl pozornému pomeznímu arbitrovi. Buly ve středním pásmu.
43:11
Červenožlutí poté prakticky minutu pobývali v útočném pásmu, kde ale nic výraznějšího nevymysleli. Oba celky již sázejí na větší opatrnost.
42:12
Jergl sprintoval za volným kotoučem, leč Kaberle si jako zkušený mazák celou situaci pohlídal a žádné nebezpečí nepřipustil.
41:35
Zeman vybízel k úniku Jergla, ovšem přihrávka byla příliš prudká. Akce by přesto neměla smysl, neboť se hbitý forvard ocitl v ofsajdu, který byl posouzen jako úmyslný.
40:58
A znovu Rytíři vyhazují přes všechny čáry, domácím se zatím hra v početní výhodě vůbec nevede. Uvidíme, co přinese zbytek.
40:30
Zeman chtěl objet hostující branku, avšak nakonec byl obrán o kotouč. Kladno se následně osvobodilo.
40:01
Začala třetí třetina.
Strhující druhá třetina je minulostí. K vidění byly čtyři branky, hosté se dvakrát ujali vedení. Oba góly vsítil David Stach, který tak zkompletoval hattrick. Za domácí vyrovnávali Richard Diviš a Robin Staněk. Jaké bude mít toto drama rozuzlení?
40:00
Druhá třetina skončila.
39:38
Znovu se bude vylučovat na kladenské straně. Menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Jan Dalecký (KLA).
38:56
Kladno se chtělo dostat do útočného pásma, ovšem znovu se chytilo do ofsajdové pasti. Buly tak proběhne v neutrální zóně.
38:30
Dukla právě vstřelila branku!
Tako to je strhující utkání, domácí potřetí vyrovnávají. ROBIN STANĚK zachytil na modré čáře ledabylé vyhození, které poté poslal na branku. Lukáš měl zakrytý výhled, a tak touš propustil mezi svými betony. Bez asistence.
38:04
Marek Prokše získal po podivném odrazu kotouč do palebné pozice, odkud ale mezi tři tyče nezamířil. Kladno se poté vydalo do protiofenzivy, která končí ofsajdem.
37:34
Postavení mimo hru, které bylo posouzeno jako úmyslné. Vhazovat se tak bude před Janem Lukášem.
37:10
Po rychlé kombinaci pálil z hranice pravého kruhu Miha Štebih. Lukáš ale jeho pokus vytěsnil pomocí své vyrážečky.
36:25
Kalábova dělovka pouze prosvištěla vedle levé tyče. Zanedlouho se kladenští hokejisté osvobodili.
35:50
Rytíři vyhazují přes všechny čáry, Dukle se zatím nedaří prakticky nic. Další akci zastavuje postavení mimo hru.
35:30
Další trest pro Kladno. Jan Eberle (KLA) obdržel menší trest za vysokou hůl.
34:30
Kladno právě vstřelilo branku!
Potřetí v dnešním duelu jde Kladno do vedení. Tomáš Kaberle objel branku, načež poslal puk před brankoviště. Tam se nejlépe zorientoval DAVID STACH, který tak kompletuje svůj hattrick. Asistence: Tomáš Kaberle.
34:06
Harkabus chtěl překvapit Lukáše ranou nad pravý beton, ovšem hostující brankář byl opět velmi pozorný.
33:30
Kladno poté ještě setrvalo v útočném pásmu, kde ale nic kloudného nevymyslelo. Utkání je tak nadále velmi vyrovnané.
32:50
Adam Zeman posunul kus gumové pryže do středního pásma, načež se hosté dopustili ofsajdu. Vhazovat se tak bude v neutrální zóně.
31:59
A znovu je puk až u Lukáše, tentokráte se o vyhození zasadil Petr Mocek. Na Horáckém zimním stadionu panuje opět vynikající atmosféra, o níž se starají domácí, ale také hostující příznivci.
31:37
Dukla vyhazuje přes všechny čáry, Kladno musí začít takříkajíc od píky.
31:16
Rytíři ale nakonec vybojovali alespoň přesilovou hru. Miha Štebih (JIH) dostává menší trest za držení protihráče.
30:38
Kladno se na dlouhou dobu usadilo v útočném pásmu, kde ale spíše honilo puky po rozích, Dukla zatím přistupuje aktivně.
29:55
David Rittich eliminoval další pokus hostí, následně opět raději přerušil hru. Utkání je stále velmi vypjaté.
29:21
Harkabus zkoušel tečovat Šidlíkovu nabídku, ovšem kotouč skončil zhruba půl metru vedle pravé tyče.
28:44
Rittich si musel poradit s ranou Miloslava Hořavy, následně byla hra přerušena pro vysokou hůl. Vhazovat se bude před jihlavským mágem.
27:34
Dukla právě vstřelila branku!
Jihlavští hokejisté opět srovnávají stav. Tomáš Čachotský v mezikruží předvedl chytrost a posunul puk RICHARDU DIVIŠOVI. Domácí útočník si počkal na ideální moment a střelou do levého horního růžku hostující svatyně nedal Lukášovi šanci. Asistence: Tomáš Čachotský.
27:10
Kalábovo nahození od modré čáry Lukášovi příliš starostí nepřidělalo. Hnedle poté se hosté osvobodili vyhozením do středního pásma.
26:26
Zakázané uvolnění Kladna vrací hru před Lukáše. Buly bude vhozeno po jeho levé ruce.
25:52
Čachotský našel před brankou ideálně najetého Diviše, jehož bekhend ale Lukáš zlikvidoval. Dukla se poté v útočném pásmu příliš dlouho neudržela.
25:01
Kladno právě vstřelilo branku!
Hosté se podruhé v utkání dostávají do vedení. Vteřinu před návratem Robina Staňka dostal DAVID STACH přihrávku do mezikruží. Z této pozice následně přesně trefil pravý horní roh domácí branky. Asistence: Denis Kindl, Tomáš Kaberle.
24:31
Stach zachytil puk u levého mantinelu a vydal se do mezikruží. Odtud prověřil Ritticha, který ale tuto možnost zneškodnil.
23:43
Miloslav Hořava se na modré čáře napřáhl a ostře vypálil. Rittich ale sklapl své betony včas, touš současně nadzvedl do ochranné sítě.
23:20
Tomáš Čachotský vyvezl puk až před Lukáše, na kterého také vypálil. Pokus to však nebyl nikterak razantní.
23:02
Rytíři budou hrát přesilovou hru. Robin Staněk (JIH) dostává dvouminutový trest za držení. Podaří se celku v bílém tuto možnost zužitkovat?
22:25
Další zblokovaný švh, tentokráte z hole Mihy Štebiha. Oba celky i ve druhé periodě poměrně aktivně bruslí. Zatím se však do větších šancí nedostávají.
22:02
Tomáš Harkabus nechal z pozice pravého kruhu vyniknout Lukáše, následně od modré nahazoval Šidlík. Lehký pokus domácího zadáka ale zblokoval kladenský obránce.
21:23
Zakázané uvolnění Dukly stěhuje hru před Davida Ritticha, konkrétně bude buly vhozeno po pravici jihlavského muže v masce.
21:10
Staně drobně chyboval, načež však svou minelu napravil. Poté se Kladno chytilo do ofsajdové pasti, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
20:50
Kladnu se ale zatím poměrně dobře daří domácí eliminovat. Dukla se zatím do větší šance nedostala.
20:14
Adam Zeman se chtěl individálně protáhnout mezi dvěma beky Kladna, což se mu ale nepodařilo. Poté se Dukla na malou chvíli usadil v útočné třetině.
20:01
Začala druhá třetina.
Je za námi úvodní perioda, která přinesla dvě branky. Nejprve se prosadili hosté, do černého mířil David Stach. Dukla měla velké množství přesilových her, leč ani jednu nedokázala využít. Domácí se dočkali až ve vlastním oslabení, kdy srovnával Adam Zeman. Utkání je tak opět velmi vyrovnané. Jak se bude nadále vyvíjet? Sledujte náš on-line přenos!
20:00
První třetina skončila.
19:45
Kotouč končí mimo hrací plochu. Pro dotek plexiskla se ale bude vhazovat ve středovém kruhu.
19:24
Jan Lukáš vzal ihned po vhazování odpovědnost sám na sebe a velmi obratně vyhodil až ke svému kolegovi. Domácí tak budou útočit z vlastního pásma.
19:17
Další trest pro kladenský celek. Miloslav Hořava (KLA) dostává menší trest za vysokou hůl. Dukla tak má další možnost.
18:35
Dukle vyrovnávací branka vlila čerstvou krev do žil, nyní domácí velmi aktivně napadají. Kýžené ovoce ale tato změna hry zatím nenese.
17:59
Po odrazu od mantinelu se kus gumové pryže dostal před jihlavskou svatyni, kde jej David Rittich raději ponechal ve své rukavici a přerušil hru.
17:36
Domácí jsou v plném počtu, Rytíři prakticky vůbec nezahrozili, navíc v přesilové hře inkasovali. Nyní pro změnu poslali kotouč na zakázané uvolnění.
16:52
Kladnu se nadále nedaří, Dukla vyhazuje jeden kotouč za druhým.
16:15
Dukla právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! ADAM ZEMAN ujel ve vlastním oslabení až do útočného pásma, kde našel volného Tomáše Harkabuse. Ten sice na Lukáše nevyzrál, avšak dorážka prvního jmenovaného domácího útočníka již do branky doputovala. Asistence: Tomáš Harkabus.
15:34
Tresty pokračují, tentokráte ale na jihlavské straně. Ondřej Malec (JIH) dostává dvě minuty za hrubost. Co v přesilové hře předvede Kladno?
14:49
Robin Staněk si sjel do výborné palebné pozice, avšak poté mu kotouč sjel z hole. Kladno vyhodilo, a tak se ani v této přesilové hře nejspíše nic neuděje.
14:29
Kotouč je opět ve středním pásmu. Dukle se nadále nedaří usadit v útočném pásmu.
13:44
Po ostré Kalábově ráně se hosté osvobodili. I tentokráte kladenská ekipa předvádí výbornou defenzivní hru.
13:06
Opět se bude vylučovat na straně Kladna. David Růžička (KLA) dostává měnší trest za podražení. Červenožlutí si tak zahrají další přesilovou hru.
12:46
Jergl vracel před branku najíždějícímu Melenovskému, kterému se ale skákavý touš nepodařilo zkrotit.
12:11
Jan Hlaváč projel po pravé straně do útočného pásma, načež z pozice pravého kruhu vyslal neškodnou ránu. Rittich s její eliminací neměl potíže.
11:50
Totožný prohřešek podruhé, veškeré dění se stěhuje před Lukáše. Buly proběhne po jeho levé ruce.
11:25
Kladno si nyní příliš nerozumělo a poslalo kotouč přes všechny čáry. Bude se tak vhazovat po levici hostujícího brankáře.
10:55
Jergl našel před brankou zcela osamoceného Marka Melenovského, kterého ale výtečným zákrokem opět zneškodnil Jan Lukáš. Domácí si v této početní výhodě vytvořili slibné šance, avšak nedokáží je zužitkovat.
10:22
Lukáš opět působí velice jistým dojmem. Tentokráte si poradil s tvrdou Šidlíkovou ránou. Následně bylas přerušena hra.
10:02
Harkabusův pokus z levého kruhu Lukáš taktéž zneškodnil. Středočeši poté vyhodili přes všechny čáry.
09:36
Po nádherné kombinaci se v mezikruží ocitl zcela sám Tomáš Kaláb. Ofenzivně laděný zadák ale branku netrefil. Po následné ráně od modré Lukáš přerušuje hru.
08:48
Kladno se zatím stále brání bez problémů, nyní znovu vyhodilo až k Rittichovi. Ani dnes nejsou přesilové hry nikterak nebezpečné.
08:25
Dukla je vykázána do středního pásma, neboť se provinila přihrávkou rukou.
08:09
Jiří Dobrovolný šikovně tečoval nabídku z levé strany hrací plochy, avšak Lukáš byl připraven. Stejně tak si kladenský mág počínal při střele od modré čáry.
07:20
Budou se udělovat tresty. Kladenští to nyní přehnali s agresivitou. Za prvotní zákrok je čtyřminutovým trestem "odměněn" Denis Kindl (KLA) – vysoká hůl. Za strčení do pomezního sudího pak dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování Michal Dragoun (KLA).
06:37
Kladno právě vstřelilo branku!
Hosté se hnedle po skončení oslabení ujímají vedení. Tomáš Horna se za úrovní brankové čáry velmi dobře zorientoval a poslal do předbrankového prostoru na volného DAVIDA STACHA. Hostující forvard poté pohotově překonal Ritticha. Asistence: Tomáš Horna, Jan Hlaváč.
06:19
Další akce domácího celku končí již ve středním pásmu. Za tuto přesilovou hru Petr Vlk své svěřence zcela jistě nepochválí.
05:32
A znovu je puk mimo útočné pásmo Dukly. Domácím se zatím v přesilové hře příliš nevede, Kladno se prezentuje dobrým pohybem.
05:00
Tomáš Kaláb vypálil ostře od modré čáry, přičemž tvrdý projektil lehce líznul levou tyč. Středočeši poté opět vyhodili až k Rittichovi.
04:36
Kladno ale ihned vyhodilo přes všechny čáry, Dukla musí další ofenzivní akci zahájit takříkajíc od píky.
04:25
Bude se poprvé vylučovat. Jakub Kania (KLA) na modré zastavil rozjetého Jergla, za což dostává dvě minuty – nedovolené bránění. Jak domácí s touto možností naloží?
03:43
Obě mužstva hrají velmi opatrně. Příliš hokejovosti zatím v dosavadním průběhu zápasu k vidění nebylo. Celou sekvenci nyní přerušil ukrytím kotouče David Rittich.
03:17
Martin Kuřítko velice aktivně napadal, což jeden z dvojice hlavních sudích posoudil jako nedovolený pobyt v brankovišti. Veškeré dění se tak stěhuje opět do neutrální zóny.
02:37
Domácí přechod do útočného pásma zastavuje postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středmím pásmu, blíže hostující svatyni.
02:24
Po tvrdém střetu zůstal na ledové ploše ležet Denis Šimek. Mladý zadák odjíždí za doprodovdu Jiřího Dobrovolného. Následě míří do kabiny, zranění bude zřejmě vážnějšího charakteru.
02:09
Filip Seman zkusil střelu z poměrně velkého úhlu, avšak touš pouze prolétl před hostující svatyní.
01:34
Dukla si příliš nerozuměla a poslal kotouč přes všechny čáry. Vhazovat se tak bude po Rittichově pravé ruce. Hnedle po buly musel jihlavský brankář řešit lehký střelecký pokus, s nímž ale neměl problémy.
01:14
K vidění je také celá řada nepřesností, která pramení z velké namotivovanosti obou družin.
00:21
Oba celky vlétly do utkání velice aktivně. V útočném pásmu se nakonec usadilo Kladno, které ale spíše honilo kotouč po rozích. Domácí se tak osvobodili.
00:01
Utkání právě začalo.
Oba celky jsou nastoupeny na hrací ploše, utkání bude za malou chvíli zahájeno.
Úvodní sestavy:

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Mocek, Dobrovolný "A", Staněk, Kaláb, Šimek, Štebih, Šidlík – Čachotský "C", Zeman, Diviš, Seman, Melenovský "A", Jergl, Prokš, Zadražil, Harkabus, Malec, Kuřítko

Rytíři Kladno: Lukáš (Chábera) – Kaberle, Gutwald, Zeman, Růžička, Kania, Klouček – Hlaváč, Stach, Horna, Hořava "A", Pitule, Strnad, Kindl, Dragoun, Tenkrát "C", Dalecký, Eberle, Redlich

Rozhodčí: Mikula, Přikryl – Barteček, Vengřín.
Úvodní duel

Do prvního čtvrtfinálového střetnutí vstoupila lépe Dukla, která se díky trefám Richarda Diviše a Marka Melenovského ujala vedení. Prostřední třetina však přinesla kladenské vyrovnání, prosadili se Tomáš Pitule a Jakub Strnad. Závěrečnou část zahájila opět lépe domácí ekipa, od modré skóroval Tomáš Kaláb. Protože Rytíři zásluhou Davida Stacha znovu srovnali, následovalo prodloužení.

Nastavený čas byl odehrán v poměrně velkém tempu, ovšem příliš gólových možností k vidění nebylo. Prakticky jedinou větší šanci měl domácí Adam Zeman. Rozhodnout však musely až nájezdy. V nich přisoudil Dukle vítězství 4:3 ve čtvrté sérii kapitán Tomáš Čachotský. Kdo se bude radovat po druhém souboji?
Pohled do týmových statistik

Suverénně nejproduktivnějším hráčem jihlavského celku je Tomáš Čachotský. Hbitý kapitán nasbíral 45 bodů za 20 branek a 25 asistencí. Poté těsně za sebou následuje dvojice Marek Melenovský, Michal Důras. Nejvíce utkání, konkrétně pak 26, odchytal Lukáš Sáblík, který bude ve vyřazovacích bojích krýt záda Davidu Rittichovi.

Rytíře svou produktivitou táhne Michal Dragoun (14+32). Pouze o dva bodíky méně má Miloslav Hořava. Na třetí pozici se umístil Jan Rudovský. Prostor mezi třemi tyčemi zaujímá dvojice Jan Chábera – Jan Lukáš.
Vzájemné zápasy

Po skončení základní části mají oba celky nevyřízené účty, neboť zaznamenaly po dvou vítězstvích. Úvodní klání se odehrálo na jihlavské půdě, kde domácí zvítězili 3:1. Druhý zápas byl vinou rekonstrukce kladenského stánku odstartován taktéž v krajském městě Vysočiny. Tentokráte byli úspěšnější Rytíři, tři body si odvezli za vítězství 2:1.

Odvety ve středočeském Kladně na sebe nenechaly dlouho čekat. Třetí vzájemná konfrontace proběhla v retrodresech, přičemž pomyslné vavříny získalo v poměru 4:0 Kladno. Následně však zazářila znovu Dukla, která v "rytířské tvrzi" vydolovala výhru 4:2.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Play-off druhé nejvyšší tuzemské hokejové pokračuje druhými zápasy. V jedné ze čtyř souběžně hraných čtvrtfinálových dvojic na sebe narazí celky ze čtvrtého, respektive pátého místa po základní části, tedy HC Dukla Jihlava a Rytíři Kladno. Úvodní buly bude na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě vhozeno v 17:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Články odjinud