Play-off 1. ligy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Vsetín - 5. dubna 2023   17:30

Ukončeno
Zlín
Zlín
23:58' P. Sedláček (Sadovikov) • 28:59' Zbořil (Köhler) • 40:58' Z. Sedlák (Kindl) • 58:19' Sadovikov (Husa)
4:1
(0:0, 2:0, 2:1)
Stav série: (2:1)
Vsetín
Vsetín
50:50' Jenáček  (Vávra)
Zlín
Sestavy:
Huf (Kořének) – Husa, Gazda (A), Novotný, Zbořil, Suhrada, Talafa, Riedl – Kratochvíl, Kindl, Z. Sedlák – Lang, Luža, Mrázek – Apolenář, Hejcman, Pospíšil (A) – P. Sedláček, Sadovikov, Köhler (C).
Rozhodčí
Hribik, Květoň – Jindra, Komínek
Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín
7000 (vyprodáno) diváků
Vsetín
Sestavy:
Žukov (Vošvrda) – Kajínek, Říha, Krajčík, O. Němec (A), Česánek, Jenáček, Hryciow – Jonák (C), Vávra, Rob – Holec, Klhůfek, Půček – Hořanský, Š. Bláha, Berger – Jenyš, Lichanec, Číp.
Přenos se aktualizuje automaticky

To už je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek středečního večera.
Nejlepší hráči utkání

PSG Berani Zlín – Daniel Huf
VHK ROBE Vsetín – Šimon Jenáček
Zlín i nadále potvrzuje skvělou bilanci na domácím ledě, protože v play off na zimním stadionu Luďka Čajky ještě neprohrál. A navíc poprvé vyhrál více než o jednu branku, čehož dosáhl zejména díky tomu, že proměňoval své příležitosti. Hned na začátku třetí části to potvrdil Zdeněk Sedlák, který jistě využil toho, že se Maxim Žukov nestačil přesunout. Pak už ale zase diktoval tempo hry Vsetín, který celý zbytek zápasu tlačil, ale zmohl se jen na jedinou branku, o kterou se postaral Šimon Jenáček. Zbytek šancí pochytal bezchybný Daniel Huf, který dnes zapsal 27 zákroků.
Konec zápasu.
59:28'
Brankář hostů ještě raději přeruší hru po nahození protihráče, po jeho pravici se tak ještě jednou bude vhazovat.
58:55'
Vsetín už se nezmůže na odpor a zápas se jenom dohrává. Domácí navíc ještě aktivně útočí a Maxim Žukov musí být v pozoru.
58:19'
Zlín právě vstřelil branku!
Je definitivně rozhodnuto, do vedení ve finálové sérii půjde Zlín! Jakub Husa vybojoval puk ve vlastním pásmu a následně hru přenesl na druhou stranu, kde byl úplně osamocený STANISLAV SADOVIKOV, který trefil odkrytou branku a zapisuje tak svůj první gól v play off. Asistence: Jakub Husa.
57:47'
Domácí se proviňují zakázaným uvolněním, takže Vsetí odvolává brankáře a zkusí to s šesti bruslaři!
57:33'
Pavel Klhůfek se snažil individuálně protlačit před branku, v tom mu ale zamezil důrazný Vojtěch Riedl.
56:58'
Zlín se přece jen uklidnil a začal velmi dobře bránit střední pásmo, kvůli čemuž Valaši ztrácejí moc času.
56:19'
Luboš Rob s přechodem modré čáry příliš váhal, nakonec tak vystavil své spoluhráče do ofsajdu. Hra se však nepřerušila, protože Zlín vyhodil.
55:48'
Nyní ale hostům rozehrávka sedla a díky tomu vypálil Pavel Jenyš, Daniel Huf ale stále ukazuje, proč je tak platným gólmanem.
55:07'
Berani po delší době získali nějaký čas napadáním, moc ho ale nebylo. Více mohou těžit rozhodně z toho, když Valaši pokazí rozehrávku, což se právě teď stalo.
54:51'
Útočné snažení Vsetína přerušil souboj ve středním pásmu, kterého se účastnili Jakub Apolenář a David Kajínek. Opět to ale bude bez vyloučení.
54:08'
Hra se začíná v přicházejícím závěrem přiostřovat, žádné vyloučení ale zatím nepřichází.
53:14'
Tomáš Pospíšil docela riskoval ve vlastním pásmu s kotoučem, protože se mu to vyhození příliš nechtělo. Nakonec ale přece jen přejel modrou čáru a mohl jít vystřídat.
52:24'
Žlutomodří pořád dávají soupeři ve vlastním pásmu strašně moc prostoru a klidně na to mohou ještě doplatit. Tentokrát to ale hosté nepotrestali, kotouč z pásma dostal Petr Mrázek.
51:34'
Domácí si po inkasované brance uvědomili, že výhru ještě nemají v kapse, takže v přesilovce zkusili aktivně zaútočit. Po střele od modré čáry poskakoval puk v brankovišti, ale v síti neskončil.
50:50'
Vsetín právě vstřelil branku!
To se ale domácím nepovede, protože hosté snižují! Berani byli při obraně skoro až lajdáčtí, v pravém kruhu tak zůstal úplně volný ŠIMON JENÁČEK, který po přihrávce od Tomáše Vávry nedal Danielu Hufovi žádný prostor k přesunu. Asistence: Tomáš Vávra.
50:33'
Hraje se sice čtyři na čtyři, ale pořád útočí jen Valaši. Berani už chtějí očividně udržet aktuální stav až do konce.
50:05'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
Roman Půček – 2 min., sekání.
49:43'
Domácí dávají do bránění veškeré své zbývající síly a přináší to ovoce. Vsetín se jen tak tak drží v útoku.
49:14'
Ševci vyhrávají první buly oslabení, takže se okamžitě osvobozují.
49:08'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín:
Jakub Apolenář – 2 min., napadení.
48:38'
Přesilovka Zlína rychle vypršela, Vsetín se tak rovnou hnal dopředu. Zastavil ho ale čárový sudí, který píská ofsajd.
48:17'
Darek Hejcman zůstal úplně volný v mezikruží, ránu ale příliš uspěchal, protože se nevešla mezi tři tyče.
47:24'
Žlutomodří se v útočné třetině nemohou pevně usadit, navíc nakonec Daniel Gazda přišel o kotouč. Následnou protiakci Vsetína ale zastavil obětavým blokem.
46:34'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Roman Půček.
46:20'
Radek Číp vzal zodpovědnost na sebe a hned po přechodu modré čáry střílel, Daniel Huf ale zasahovat nemusel, protože rána byla příliš vysoká.
45:57'
Valaši ustáli klíčové oslabení a ještě mohou pomýšlet na vyrovnání, čas se jim ale povážlivě krátí.
45:20'
Bedřich Köhler dokonale plní pozici clonícího hráče, nyní navíc k levé tyči dostal přihrávku, střelou z otočky ale trefil jen mantinel.
44:33'
Další tvrdé zakončení přišlo z hole Petra Mrázka, jeho pokus se ale odrazil až mimo hrací plochu.
44:12'
Berani začínají přesilovku nebezpečnou střelou, své vedení rozhodně ještě chtějí navýšit. Tentokrát ale řekl rázné ne Maxim Žukov.
43:54'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
Pavel Klhůfek – 2 min., podrážení.
43:09'
Zdeněk Sedlák zůstává při chuti a hnal se k dalšímu zakončení, tentokrát mu ale vystavil stopku tělem bránící hráč.
42:35'
Radek Číp šikovně přešel modrou čáru, poté ale byl sám proti třem soupeřům, takže kotouč už moc dlouho neudržel.
41:38'
Žlutomodří najednou hrají ještě mnohem jistěji, Vsetín je samozřejmě ještě více nervózní. Sotva tedy prošel přes střední pásmo.
40:58'
Zlín právě vstřelil branku!
Berani skórují hned ze své první šance ve třetím dějství a kráčí za vítězstvím! Denis Kindl i nadále potvrzuje svou formu, natáhl na sebe dva protihráče a brankáře, přičemž následně předal kotouč na ZDEŇKA SEDLÁKA, který ukázkově využil odkryté klece a puk poslal pod horní tyč. Asistence: Denis Kindl.
40:15'
Zlín začíná třetinu v krátkém oslabení, na což málem doplatil, protože při návratu Dominika Luži se v dobré pozici ocitl Jiří Říha, ale Daniel Huf proti němu skvěle vyjel a opět zasáhl!
40:01'
Začala třetí třetina.
Ve druhém dějství už jsme se gólů dočkali a mnohem spokojenější mohou být domácí hokejisté. Ti totiž do druhé periody nastoupili o dost aktivněji a první deset minut Vsetín jasně přehrávali. To nejprve potvrdil výborným výjezdem zpoza branky Pavel Sedláček a díky šťastné teči o několik chvil později skóroval také Mikuláš Zbořil. Pak už ale převzali iniciativu Valaši, kterým ale schází vyložené šance, takže na snížení stále nedosáhli. Času ale pořád mají dost.
Další třetina začne přibližně v 19:21.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:42'
Ondřej Němec ještě vypálil opravdu nebezpečně, jeho střelu ale dělilo od úspěchu pár centimetrů. Zlín tak do přestávky neinkasuje.
38:56'
Petr Kratochvíl výborně zapracoval při bránění, soupeře nakonec u mantinelu přetlačil a dostal kotouč až z pásma.
38:22'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín:
Dominik Luža – 2 min., vysoká hůl.
38:07'
Tempo hry se po delší době pořádně uklidnilo a útočí prakticky jen hráči Vsetína. Na nějakou větší šanci ale pořád čekají.
37:28'
Domácí opět koupili cenné vteřiny při napadání, Vsetín se ale do útoku nakonec přece jen dostal.
36:56'
Tomáš Vávra sice číhal v nebezpečné pozici, střelu mu ale vůbec nesedla, protože byla pomalá a a navíc se plazila po ledě, což znamenalo pro Daniela Hufa snadnou práci.
36:13'
Valachům prostě nevychází vůbec nic. Ve středním pásmu měli kotouč pod kontrolou, jenže ho vypíchl Petr Kratochvíl, který se následně prokličkoval až před Maxima Žukova. Ten jen tak tak zasáhl.
35:30'
Petr Mrázek mohl přidat poslední hřebíček do vsetínské rakve, přímo před brankářem ho totiž skvěle uvolnil Dominik Luža. Maxim Žukov ale udržel svůj tým nad vodou!
35:13'
Vsetín je sice opět vepředu, ale pořád tam nemůže nic vymyslet. Veškeré své šance se snaží těžit z nahození, ale to si domácí úspěšně hlídají.
34:23'
Hromadný souboj ve středním pásmu dopadl lépe pro domácí, kteří kotouč uklidili do pásma soupeře. Do druhé přestávky tak už budou chtít aktuální stav udržet.
33:58'
Jakub Apolenář se hodně těžko zvedá po souboji u mantinelu. Domácí dokonce museli hrát chvíli ve čtyřech, nakonec je jistým zákrokem zachránil až Daniel Huf.
33:26'
Maxim Žukov si v posledních minutách není svými zákroky vůbec jistý, poměrně jednoduchou střelu vyrazil jen před sebe. Měl štěstí, že to tam pokryli jeho spoluhráči.
32:52'
Vojtěch Riedl to nevychytal s rozehrávkou, protože přihrávku u mantinelu chytili hosté. Následně se ale opět nedostali od hrazení.
32:14'
Adam Hořanský těsně udržel útočné pásmo, ale stejně je to ve výsledku jedno, protože nahodil kotouč za branku, kde byli připraveni hráči ve žlutých dresech.
31:27'
Bedřich Köhler nepatří mezi nejrychlejší, ale nyní skvěle využil volného prostor na pravém křídle. Odtud tvrdě vypálil, ale Maxim Žukov byl připravený.
30:53'
Hraje se opravdu ve vysokém tempu, ani jeden tým neztrácí čas a když může, tak útočí. I souboje o puk jsou čím dá tvrdší.
30:18'
Tadeáš Talafa přišel o kotouč ve středu hřiště a nadělal tak svým spoluhráčům pořádné komplikace, v obraně ale úspěšně vypomohl Darek Hejcman.
29:35'
Valaši se s aktuálním stavem nehodlají smířit a hned se vrhli do ofenzivy. Ta ale opět skončila kvůli neúspěšnému souboji u mantinelu.
28:59'
Zlín právě vstřelil branku!
Berani byli v posledních minutách pod tlakem, ten ale ustáli a následně vedou už o dva góly! Po vyhraném buly se puku chopil MIKULÁŠ ZBOŘIL, který hned dvakrát vypálil. Jeho první pokus byl zablokovaný, což se dá říci i o tom druhém, ale kus gumy stejně doplachtil až do sítě. Asistence: Bedřich Köhler.
28:49'
To se dá říci i o Zlínu, ten mířil do dalšího přečíslení, ale to pohřbil Dominik Luža slabou střelou do lapačky Maxima Žukova.
28:29'
Darek Hejcman ztratil kotouč na modré čáře a Vsetín tak okamžitě zahájil protiakci, ale ty pořád příliš nevycházejí.
27:49'
Radek Číp na modré čáře nedokázal zpracovat přihrávku, kvůli čemuž mohou po delší době hrát také domácí.
27:19'
Domácí brankář musí být pořád v permanenci. Nyní měl dokonce poměrně štěstí, protože nahození od modré čáry vůbec neviděl, kotouč však letěl mimo bránu.
26:51'
Nyní ale kotouč letí až na zakázané uvolnění, hra se tak stále bude držet poblíž Daniela Hufa.
26:13'
Tlak hostů i nadále trvá, už ale není příliš nebezpečný. Berani totiž dostali hru k mantinelu, kde už to zvládli.
25:30'
Málem bylo vyrovnáno, protože před odkrytou klec dostal přihrávku Pavel Klhůfek, ale Daniel Huf se opět zaskvěl parádním zákrokem!
25:00'
Hra musí být přerušena, protože Boris Česánek po souboji spadl až na kolena. Snad to ale nic vážnějšího nebude.
24:50'
Maxim Žukov raději přeruší hru po nahození ze středního pásma a potom se to začalo zase řezat. Pořád je to ale v únosných mezích.
24:21'
Domácí měli hned další šanci, jenže Zdeněk Sedlák při přečíslení zaváhal, takže Mikuláš Zbořil mohl střílet jen z druhé vlny. To vsetínského brankáře příliš neohrozilo.
23:58'
Zlín právě vstřelil branku!
Skoro celý stadion slaví, protože Zlín se ujímá důležitého vedení! Vsetín nezvládl defenzivu úplně ideálně, za bránou se tedy chopil puku PAVEL SEDLÁČEK, který následně vjel až na hranu brankoviště. Odtud pak dostal puk do sítě mezi nohami Maxima Žukova. Asistence: Stanislav Sadovikov.
23:33'
Bedřich Köhler se před vlastní bránou střetl s protihráčem, což zavinili posunutí branky, kvůli čemuž musí být hra přerušena.
22:56'
Docela dlouho se bojovalo o puk ve vsetínském rohu, nakonec tam byla úspěšnější hosté, kteří hned přenesli hru na druhou stranu hrací plochy.
22:03'
Jan Berger také vypálil od modré čáry a i jeho pokus byl tečovaný, dokonce se zavlnila síť, ale jen ta boční.
21:35'
Boris Česánek zkusil štěstí hned po přechodu modré čáry, Daniel Huf byl ale opět připravený. Tentokrát zasáhl svým betonem.
20:48'
První větší šanci periody mají ale domácí, od modré čáry totiž nebezpečně vypálil Daniel Gazda. Ještě před bránu ránu tečoval Bedřich Köhler, ale puk srazil jen mimo tři tyče.
20:16'
Úvodní útok třetiny podniká Vsetín, který dostal kotouč před bránu. Tam ale nečíhal žádný hráč v zeleném dresu.
20:01'
Začala druhá třetina.
V prvním dějství jsme se nedočkali ani jedné branky, i když jsme klidně mohli. Oba týmy si totiž vytvořily poměrně dost šancí, ale nikdo žádnou nevyužil. Za to mohou především oba brankáři, kteří zatím chytají naprosto bezchybně a vytáhli i několik zázračných zákroků. Navíc se nedá ani říci, že by měl někdo navrch, takže i tento duel rozhodnou ty nejmenší detaily.
Další třetina začne přibližně v 18:25.
20:00'
První třetina skončila.
19:56'
Krátce před koncem první části se před bránou Maxima Žukova strhla menší šarvátka, vylučovat se ale nebude.
19:22'
Jiří Suhrada svou tvrdou střelou zlomil hokejku Peteru Lichancovi, ten ale ještě dostal puk z pásma, takže Vsetín první početní nevýhodu zvládl.
18:45'
Valaši dokonce ve vlastním oslabení zahrozili v přečíslení dva na jednoho, které po přihrávce zakončoval Adam Hořanský, ale branku těsně přestřelil!
18:07'
Zlín celou přesilovku kombinuje v útočném pásmu, ale nemůže vymyslet vůbec nic. Hosté si totiž dobře drží své pozice, nepouští žádné přihrávky a případné střely blokuji.
17:27'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
Pavel Klhůfek – 2 min., držení.
17:07'
Bedřich Köhler se hned po buly hnal do další šance, tentokrát byl ale zastaven hraničním zákrokem, který u rozhodčích také prošel.
16:56'
Bedřich Köhler číhal v bezprostřední blízkosti před bránou. Tam také dostal přihrávku a okamžitě pálil, ale mířil přímo doprostřed, kde byl připravený Maxim Žukov.
16:29'
Chybná vsetínská rozehrávka tentokrát přinesla šanci pro Petra Mrázka. Ten mířil ke vzdálenější tyči, ale těsně ji minul.
15:53'
Tadeáš Talafa nezvládl svou práci na levé straně útočného pásma. Nejdříve nastřelil protihráče a pak mu dokonce namazal, protiútok hostů ale zastavil ofsajd.
15:07'
Denis Kindl dostal přihrávku na levé křídlo a odtud to i sám zkusil, ale moc šancí na úspěch neměl. Kotouč nakonec skončil jen na zadním hrazení.
14:33'
Nebezpečnou přihrávku před zlínskou bránu uklidil Martin Novotný, vzápětí ale přišla střela od hostů, která ale pro změnu byla zablokovaná.
14:03'
Na hrací plochu vypadl z ochranné sítě druhý kotouč, hra tak musí být přerušena a vhazovat se bude ve vsetínském pásmu.
13:17'
Vít Jonák odvážně zkusil štěstí od pravého mantinelu, do jeho pokus se navíc málem vložil spoluhráč. Daniel Huf měl ale dobrý přehled a jistě zasáhl lapačkou.
13:01'
Radek Číp tečoval puk jen před středovou čárou, píská se tedy zakázané uvolnění a hra se vrátí před Maxima Žukova.
12:27'
Darek Hejcman rovnou dvakrát jen tak tak udržel útočné pásmo, následovala tedy další střela, ale ta byla zablokovaná.
12:02'
Zdeněk Sedlák zkusil potrestat problematické vsetínské střídání, svou střelu mířil mezi betony, ale Maxim Žukov je včas zaklapl a přerušil hru.
11:22'
Pavel Sedláček ukazuje aktivní forčekink a díky tomu mohl střílet bekhendem. Maxim Žukov se jen ohlížel, ale nakonec zasahovat nemusel, protože puk letěl mimo.
10:55'
Zlín se pořád dostává dopředu zejména za pomoci nahození, ale tentokrát se v útoku neudržel. Začínat tak musí zase ze své třetiny.
10:12'
Před brankou Vsetína nastal pořádný zmatek, protože dlouho nikdo nevěděl, kde se puk nachází. Nakonec se objevil v rohu a rovnou následoval protiútok hostů, při kterém se Luboš Rob dostal až před brankáře, ale pod ním kus gumy do sítě nedostal!
09:37'
Ondřej Němec dobruslil vlastní nahození a získal tak pásmo pro svůj tým, nakonec ale hosty vyhání ofsajd.
08:45'
Zdeněk Sedlák poměrně šťastně udržel kotouč proti Janu Bergerovi, takže vypálil, ale neuspěl. Vzápětí na něj navázal Jakub Husa, ale Maxim Žukov opět zasáhl.
08:08'
Bedřich Köhler šikovně protečoval nahození do pásma, tam se ale kotouč musí zase bojovat, přičemž úspěšnější byl Vsetín.
07:19'
Aktuálně kontrolují hru hosté, kteří posílají na bránu soupeře jeden pokus za druhým. Poslední rána byla sice nepřesná, stejně ale Daniela Hufa pořádně vystrašila.
06:25'
Šimon Jenáček si udělal výlet až k brankové čáře, tam se k němu dostal kotouč a i z nemalého úhlu zkusil štěstí, což se vyplatilo. Daniel Huf měl se zákrokem problém, ale nakonec to zvládl.
06:06'
Ondřej Němec výborně přenesl hru na volného Romana Půčka, který také pálil z první, ale i tentokrát domácí gólman ukázal bleskový přesun. Nakonec ale zasahovat nemusel, protože pokus zablokoval jeden z jeho obránců.
05:28'
Mikuláš Zbořil výborně vystoupil proti vsetínské riskantní rozehrávce a hned vypálil příklepem, branku ale těsně minul.
04:55'
ROBE se přece jen pomalu osměluje a už také kombinuje v útočném pásmu. Kvůli tomu před bránou nebezpečně tečoval Tomáš Vávra, Daniel Huf je ale opět připraven.
03:59'
Daniel Huf tasí první zázračný zákrok! Domácí si totiž vůbec nerozuměli ve středním pásmu, kvůli čemuž šel Vsetín tři na jednoho. Po přihrávce nakonec zakončoval Jan Berger, ale našel jen lapačku zlínského brankáře!
03:22'
Zlín zatím drží aktivitu na své straně a prakticky pořád se hraje poblíž Maxima Žukova. Ten to sice nemá moc složité, ale musí být v pozoru.
02:25'
Nejproduktivnější hráč Beranů Denis Kindl se odhodlal k další individuální akci, jednoho protihráče sice obešel, ale ten druhý ho zahnal až do rohu, takže odtud nemohl nebezpečně vystřelit.
02:09'
Z velké vzdálenosti zkusil štěstí Pave Sedláček, ale jeho pokus zatavil jeden z bránících hráčů.
01:46'
Daniel Gazda si připsal první tvrdší střelu utkání, a to když ho na levé straně uvolnil Jakub Husa, ale z nadějné pozice branku minul.
01:21'
Martin Novotný zastavil Jana Bergera čistým hitem a Zlín tak okamžitě zahajuje protiakci, kterou musí zastavit až Maxim Žukov.
00:41'
Miroslav Holec byl první u nahozeného puku, ale protihráči ho drží u mantinelu, takže toho nemůže moc vymyslet.
00:10'
Zdeněk Sedlák hned při prvním souboji o kotouč končí na zádech, rozhodčí ale zůstávají v klidu, takže hra pokračuje.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

PSG Berani Zlín: Huf (Kořének) – Husa, Gazda (A), Novotný, Zbořil, Suhrada, Talafa, Riedl – Kratochvíl, Kindl, Z. Sedlák – Lang, Luža, Mrázek – Apolenář, Hejcman, Pospíšil (A) – P. Sedláček, Sadovikov, Köhler (C).
Trenér: Miloš Říha ml.

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Vošvrda) – Kajínek, Říha, Krajčík, O. Němec (A), Česánek, Jenáček, Hryciow – Jonák (C), Vávra, Rob – Holec, Klhůfek, Půček – Hořanský, Š. Bláha, Berger – Jenyš, Lichanec, Číp.
Trenér: Jiří Weintritt.

Rozhodčí: Hribik, Květoň – Jindra, Komínek.
Nejproduktivnější hráči v play off

PSG Berani Zlín:
Denis Kindl – 12 bodů (4+8)
Petr Kratochvíl – 11 bodů (4+7)
Petr Mrázek – 7 bodů (3+4)

VHK ROBE Vsetín:
Miroslav Holec – 12 bodů (4+8)
Pavel Klhůfek – 9 bodů (5+4)
Roman Půček – 7 bodů (4+3)
Průběh série – 1:1 na zápasy:
Finálové série mezi Zlínem a Vsetínem zatím naplňuje úplně vše, co od ní fanoušci a experti očekávali. Hraje se neuvěřitelně vyrovnaný hokej, který přináší velmi silné emoce. Těch jsme byli svědky již v prvním střetnutí, kde jsme viděli už několik tvrdých zákroků, ale také nádherným gólů. Po velkém dramatu si nakonec pro první bod došli Valaši, kteří ve třetím dějství předvedli comeback a nakonec rozhodli o své výhře v prodloužení. I v druhém zápase drželi vedení na své straně Berani, kterým tentokrát zafungovala obrana v čele s Danielem Hufem na jedničku, takže vyrovnali stav série. Podobnou taktiku nejspíš zvolí i na svém stadionu, kde snad bude ještě lepší atmosféra než na Vsetína, jelikož Zimní stadion Luďka Čajky pojme až 7000 diváků. A už teď je jasné, že bude vyprodáno!

1. zápas: Vsetín – Zlín 4:3pp (1:0, 0:2, 2:1 – 1:0)
Branky a nahrávky:
5. Holec (Smetana), 46. Klhůfek (Holec), 52. Půček (Holec, O. Němec), 66. Klhůfek (O. Němec) – 26. Kratochvíl (Talafa), 28. Kindl (P. Sedláček, Mrázek), 43. Kindl (Z. Sedlák).

2. zápas: Vsetín – Zlín 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky:
26. Vávra (Berger) – 18. P. Sedláček (Kratochvíl), 28. Hejcman (Pospíšil).
Zdravím všechny hokejové fanoušky fanynky! Finálové série Chance Ligy se přesouvá do Zlína za vyrovnaného stavu, což pro Vsetín není ideální a my se tak můžeme těšit na další skvělé zápasy. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Články odjinud