Play-off 2. liga, skupina Východ (ČR) -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Havlíčkův Brod - 9. března 2020   18:00

Kopřivnice
Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Krzak, Imrich, Bail, Fojtík T., Stříž- Daron, Sluštík, Gebauer, Mach J. (C), Mach M., Suchý (A), Hrubý, Gola, Fojtík F., Marek
Škach – Blažek, Bartoň
Zimní stadion Kopřivnice
Holík (Nedvěd) – Benák, Pospíchal, Dudycha, Kulhánek, Pejchal, Vala (A), Kliment – Třetina (C), Cachnín, Mikeš, Petržilka, Holenda, Přidal, Kuchta, Plachý, Ludvík, Kadlec

Po velmi ostrém zápase se nakonec radují domácí, kteří hlavně zásluhou Jakuba Macha a Patrika Goly vyhráli v prodloužení a srovnávají v sérii na 1.1 na zápasy a je jisté, že v pátek se bude opět hrát zde, na kopřivnickém stadionu, a pokud dnešní zápas vyl hodně vyostřený, tak v pátek se máme na co těšit. Ode mě vše, přeji hezký zbytek večera a nezapomeňte, že ve středu se hraje další zápas, tentokrát opět v kotlině v Havlíčkově Brodě.
68:45'
Kopřivnice právě vstřelila branku!
Po tom, co se ze střely Daniela Hrubého stala přihrávka na Ondřeje Imricha, který následně přihrál přes osu na PATRIKA GOLU, který ukončil tento zápas a srovnal sérii na 1:1. Asistence: Imrich a Hrubý.
67:53'
Hosté se dostali mimo své obranné pásmo a mohou vystřídat.
67:21'
Po zákroku Petra Hromady bylo třeba si ještě něco vyjasnit, a jelikož se toho zúčastnili i brodští obránci, vhazování ve středním pásmu.
66:45'
Bekhendem to zkoušel Jakub Mach, ale marně.
66:07'
Patrik Gola se snažil projet mezi dvěma hráči, ale nepovedlo se mu to a puk pokryl brankář Holík.
65:16'
Domácí jsou s pukem na holi ve vlastním obranném pásmu.
64:41'
Po střele od modré se domácí vyhnali ven z útočného pásma.
63:49'
Hosté se dostali do útočného pásma a snaží se kombinovat.
62:55'
Domácí se dostali do útočného pásma.
62:03'
Domácí se snaží založit útok zpoza vlastní branky.
61:25'
Pohotový zákrok Petra Hromady proti střele hostů.
60:48'
domácí se dostali do útočného pásma.
60:23'
60:01'
Po velmi ostré třetí třetině, kdy se povedlo domácím srovnat bude následovat prodloužení, do kterého si hosté přenesou ještě 23 sekund z přesilovky.
60:00'
59:33'
Hosté stále v útočném pásmu.
58:31'
Domácím se ihned podařilo dostat puk na druhou stranu kluziště.
58:24'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Sluštík – 2 min., napadení).
58:01'
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:21'
Patrik Gola zavezl puk do útočného pásma.
56:13'
Hosté se dostali do útočného pásma.
54:11'
Ve velmi nepřehledné situaci se nejlépe zorientoval JAKUB MACH a dokázal dostat puk přes ležícího brankáře za brankovou čáru.. Asistence: Suchý a T.Fojtík.
53:33'
52:57'
tentokrát střílel od modré Kryštof Kulhánek.
52:31'
Domácí vyhazují přes celé kluziště.
52:03'
Střelu Miroslava Třetiny od modré po několika tečích chytil Petr Hromada do své lapačky.
51:33'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Bail – 2 min., podrážení).
50:52'
Dobrý zákrok brankáře hostů.
50:23'
Robin Gebauer se snažil přejít přes střední pásmo,ale proti němu bylo několik hráčů z Havlíčkova Brodu.
49:44'
Číslo a jméno hráče hostů se nepodařilo vydedukovat.
49:44'
Na ledě zůstávají po srážce ležet dva hráči, každý z jednoho týmu. Za domácí zůstal ležet Miroslav Marek.
46:21'
Daniel Hrubý dostal přihrávku na útočnou modrou, ale obránce se vrátil včas.
44:48'
Robin Gebauer prokličkoval středním pásmem a nakonec vystřelil těsně vedle brány.
44:11'
Střela Patrika Goly mířená nad rameno brankáře skončila pouze na jeho rameni.
43:16'
Střela od modré z hokejky Tomáše Fojtíka skončila po odrazu od brankáře v ochranné síti.
42:25'
Nahození ze středního pásma chytil Hromada bez problémů.
41:57'
Přihrávka rukou na straně domácích.
41:37'
Domácí se dostali přes útočnou modrou a snaží se ohrozit branku Holíka.
40:46'
Domácí po obkroužení zkoušeli překonat brankáře Holíka, ale trefili pouze jeho rameno.
40:14'
Hosté nahodili do útočného pásma.
40:01'
Oba týmy se vracejí mna ledovou plochu.
Ve druhé třetině se otevřelo skóre utkání. Zásluhu na tom má hráč hostů Patrik Přidal, který šťastně vstřelil první a zatím jedinou branku utkání. Domácí tlačili, ale poslední krok nedokázal udělat zatím nikdo. Uvidíme, co přinese třetí část dnešního utkání, která začíná přibližně v 19 hodin a 34 minut.
40:00'
39:01'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:52'
Domácí se osvobozují vyhozením přes celé hřiště.
38:16'
Od modré nahazoval na branku Ladislav Pospíchal.
37:40'
Hosté v útočném pásmu ostřelují branku domácích.
37:13'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., držení).
36:50'
36:09'
Bekhendem se snažil zakončit Dominik Suchý.
35:40'
Hosté se opět osvobozují.
35:15'
Střelu od modré z hokejky Davida Stříže se snažil tečovat Tomáš Fojtík.
34:53'
Hosté ihned vyhazují přes celé kluziště.
34:50'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Cachnín – 2 min., podrážení).
33:54'
Ofsajd hostů.
32:36'
32:31'
Miroslav Marek střílel od modré, do poloprázdné brány se ale nepovedlo dovézt puk nikomu.
31:58'
Kopřivnice krouží v útočném pásmu, zatím ale bez střelecké aktivity.
31:04'
Domácí vyjíždějí s pukem vstříc brance hostů.
30:36'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., podrážení).
30:02'
Šance na straně domácích, hosté se ale položili do střel, a tak žádná neskončila ani u brankáře.
27:32'
Postavení útočícího hráče v brankovišti a hra je vykázána do středního pásma.
26:32'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Gebauer – 2 min., hákování).
26:18'
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Nešťastný gól pro domácí. Puk zpoza branky přeletěl přes bránu a odrazil se od brankáře Petra Hromady. Za střelce je označen PATRIK PŘIDAL. Asistence: Cachnín.
25:59'
25:09'
50 sekund do konce přesilovky zakládají domácí útok zpoza brány.
24:42'
24:36'
Hosté v útočném pásmu.
24:00'
Ještě 42 sekund hry 4 na 4 a pak následuje minutová přesilovka domácích.
23:59'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Přidal – 2 min., podrážení).
23:12'
Ofsajdové postavení Jakuba Kadlece zastavuje akci hostů
22:42'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., podrážení).
22:27'
Přihrávka rukou, opět na straně hostů.
21:56'
zakončení Robina Geauera neskončilo jinak.
21:25'
rychlý přechod přes střední pásmo, ale střela hostů skončila Hromadovi v lapačce.
21:03'
Domácí v útočném pásmu.
20:27'
Zakázané uvolnění domácích.
20:01'
Oba týmy se pomalu vracejí na ledovou plochu.
V první třetině byl nejblíže gólu Filip Fojtík, který trefil tyč. Jinak se dokázaly do šancí dostat oba týmy, Kopřivnice potrápila hosty v přesilovce, kdy je skoro celé 2 minuty nepustila k puku, ale gólové tečky jsme se v této třetině nedočkali ani na jedné straně. uvidíme, co přinese druhá část, která bude začínat přibližně v 18 hodin a 45 minut.
20:00'
19:45'
Po dlouhé přihrávce se domácí vyskytli v ofsajdu.
19:40'
Domácí stále vymýšlí něco za vlastní bránou
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:06'
Hosté díky dobrému napadání vybojovali puk.
17:26'
Domácí stále kombinují v útočném pásmu.
17:08'
16:07'
Po vhazování zachránil puk na modré David Stříž.
15:45'
Domácí kombinují v útočném pásmu.
15:08'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., podrážení).
15:08'
Závar před brankou Kopřivnice ze kterého pramení první vyloučení.
13:50'
Přihrávka rukou na straně hostů.
13:37'
Zakázané uvolnění domácích vrací hru před jejich brankáře.
12:47'
Ofsajd hostů a vhazování ve středním pásmu.
11:29'
Klimkova golfová střela se odrazila o plexisklo těsně pod vrchem.
11:17'
Pohotový zákrok domácího brankáře proti tečované střele od modré.
10:54'
Mírné zdržení, Petr Hromada si upravoval svou výstroj.
10:24'
Od modré střílel tentokrát Radim Štěpánek, ale brankář hostů měl odkrytý výhled.
09:40'
Ihned po vhazování střílel Matěj Mach, trefil pouze první hokejku soupeře.
08:55'
V předbrankovém prostoru dostal pukem do obličeje Petr Kuchta a odjíždí do kabiny.
07:55'
Daniel Hrubý nečekal přihrávku na útočné modré a tak pouze protečoval.
07:11'
Domácí rozjíždí útok zpoza vlastní brány.
05:31'
Filip Fojtík trefil tyč.
04:59'
Jakub Mach střílel od modré přes hráče, brankář hostů ale photově zareagoval.
04:37'
Zakázané uvolnění domácích a vhazování po pravici Petra Hromady.
03:44'
Posunutá branka domácích přerušuje hru.
03:20'
Zakázané uvolnění hostů.
02:21'
Domácí vyhazují přes celé hřiště přímo na Holíkovu bránu.
01:20'
do útočného pásma se dostal Radim Štěpánek.
00:17'
00:01'
Po nich se na led dostávají i hráči domácího celku.
Hosté přijíždějí na ledovou plochu.
Uvidíme, jak dopadne dnešní utkání a zda se ve středu bude moci radovat Havlíčkův Brod na domácí půdě, nebo se série ještě v pátek vrátí na kopřivnický stadion.
BK Havlíčkův Brod

Po sobotní výhře 5:3 přijíždí, tentokrát v roli hostů, ke druhému utkání předkola play off. V minulém zápase se mohli opřít hlavně o přesilovky, kde ze 3 možností využili 2 a zvládli ubránit 2 oslabení ze 3. Domácím hodně pomohl Petr Kuchta, když svým hattrickem a také Richard Cachnín, Milan Mikeš a Kryštof Kulhánek, každý po 2 asistencích.
HC ISMM Kopřivnice

Kopřivnice celý minulý zápas dotahovala ztrátu, až do stavu 3:3, kdy se zdálo, že je aktivnější a má více šancí. Pak ale přišel smolný okamžik pro gólmana Petra Hromadu a rozhodující branku na 4:3 pro domácí vstřelil a třetí branku v zápase si připsal Petr Kuchta. V závěru inkasovala Kopřivnice v posledních setinách gól do prázdné brány a tím pouze upravil výsledek na konečných 5:3 pro Havlíčkův Brod.