Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Nový Jičín : Opava - 9. srpna 2018   18:00

22:10' Janošík
Nový Jičín
Opava
Lamla (30. Wanecki) – Šindelář, Zouhar, Spratek, Hendrych, Janošík, Fišera, Kažimir, Maxner, Štindl, Rousek, Chalupa, Vilinskij, Stuchlík, Pělucha, Zelenkov, Bitomský, Byurkland, Kadula

Nový Jičín uhájil těsné vedení 2:1 nad Opavou a oplatil jí úterní porážku 4:6. K vidění tentokrát nebylo tolik branek, ale jistě je to pro domácí cenné vítězství. To je ode mě pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
59:00'
Opava mohla srovnat z trestného střílení, to však hosté neproměnili a nejspíše prohrají!
59:00'
Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Adamík – trestné střílení, sekání).
56:18'
Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Már – 2 min., držení).
40:01'
Vyloučení v týmu HK Opava (Fišera – 2 min., hrubost).
40:01'
Ve druhé části už jsme viděli tři góly, do vedení se dostala Opava, ale Nový Jičín dvakrát rychle zareagoval a vede 2:1! Poslední třetina začne přibližně v 19:33.
40:00'
33:25'
Vyloučení v týmu HK Opava (Bitomský – 2 min., podražení).
31:16'
Nový Jičín právě vstřelil branku!
Domácí se hned proti Waneckimu prosazují a otáčí skóre! Autorem branky je TOMÁŠ PÍPA. Asistence: Jakub Lehečka a Michal Chvostek.
29:47'
Střídání v týmu HK Opava: ze hřiště odchází Lamia, přichází Wanecki.
27:00'
Vyloučení v týmu HK Opava (Rousek – 2 min., krosček).
26:32'
Ale velmi brzy domácí srovnávají! Autorem branky je JAKUB LEHEČKA. Asistence: Michal Chvostek a David Michel.
22:10'
Opava právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají v úvodu druhé části do vedení! Autorem branky je FILIP JANOŠÍK. Asistence: Jakub Hendrych, Daniel Spratek.
20:01'
V první třetině jsme viděli mnoho vyloučení, ale ani jedna přesilovka využita nebyla, stále tak čekáme na první branku. Druhá třetina začne přibližně v 18:45.
20:00'
18:25'
Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Bautl – 2 min., vysoká hůl).
Vyloučení v týmu HK Opava (Hendrych – 2 min., hrubost).
17:41'
Vyloučení v týmu HK Opava (Šindelář – 2 min., podražení).
17:07'
Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Zedník – 2 min., vysoká hůl).
12:30'
Vyloučení v týmu HK Opava (Stuchlík – 2 min., podražení).
08:44'
Vyloučení v týmu HK Opava (Zelenkov – 2 min., podražení).
6:50'
Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Már – 2 min., podražení).
00:01'

HK Nový Jičín: Sonnek (Kohn) – Adamík, Már, Hruška, Pípa, Metelka, Bautl, Gebauer, Pecha, Málek, Lehečka, Chvostek, Palička, Vaňo, Zedník, Michel

HK Opava: Lamla (Wanecki) – Šindelář, Zouhar, Spratek, Hendrych, Janošík, Fišera, Kažimir, Maxner, Štindl, Rousek, Chalupa, Vilinskij, Stuchlík, Pělucha, Zelenkov, Bitomský, Byurkland, Kadula.
Tyto dva celky se v rámci přípravy potkaly v úterý, kdy na domácí palubovce zvítězila Opava s omlazeným kádrem 6:4. Kdo ovládne toto derby tentokrát?
Přeji krásný čtvrteční podvečer, vítejte u přípravného utkání druholigových celků HK Nový Jičín a HK Opava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.