Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Havlíčkův Brod : Tábor - 6. srpna 2020   18:00

Havlíčkův Brod
31:33' Vácha  • 32:09' Padělek  • 33:12' Cachnín  • 37:34' Kliment  • 43:31' Cachnín
Tábor

Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího přenosu, na počtenou.
Je tu konec! Domácí tým ve třetí třetině nedopustil, aby došlo k dramatu. Pátým gólem si už jen pojistil vítězství.

Střely po druhé třetině: 39:40 (18:14, 11:14, 10:12)

Havlíčkův Brod si po prohře s Třebíčí připisuje první vítězství, zatímco pro Tábor to bylo první utkání, které pro ně skončilo prohrou.
59:50'
Bruslaři ještě vytvořili před bránou Tábora závar. Obránci hostů však situaci vyřešili.
59:33'
Z pravé strany střílel Jan Janiurek. Netrefil však bránu.
59:01'
Do poslední minuty už jdou domácí znovu v pěti.
58:52'
Z pravé strany se do brány tlačil Aleš Řezáč. Kotouč se pak odrazil k Milanu Dančišinovi, kterému se ale nepovedlo zakončit.
58:28'
Bruslaři znovu vyhazují.
57:45'
Hosté se několikrát málem dostali do dobré střelecké pozice. Domácí jim ale nakonec nepovolili ani jednou vystřelit.
57:00'
Bruslaři vyhráli vhazování a zbavují se kotouče.
56:54'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Škareda – 2 min., faul kolenem).
56:18'
Bruslaři se však přesto dál drží v útočném pásmu. Kotouč však jen honí po rozích.
55:43'
Daniel Homola drze najel do tří protivníků. Ti mu jeho neomalenost neodpustili a obrali ho o kotouč.
54:46'
Tvrdou ránu od modré vyslal Matěj Vála. Trefil však pouze plexisklo za bránou.
54:08'
Bruslaři se nyní špatně domluvili a pouze odevzdali kotouč soupeři.
53:18'
Bruslaři se snaží trochu uklidnit hru a rozehrávají zpoza své brány.
52:14'
Chybu obrany využil Aleš Řezáč, který se dostal do solidní střelecké pozice. Svou šanci však zahodil.
51:31'
Tomáš Cejpek se pokusil rychle objet branku a zakončit k bližší tyči. Tam však Novák mezírku nenechal.
51:05'
Nepřesná nahrávka vyhání Tábor z útočné třetiny.
50:38'
Z mezikruží vyslal dělovku Martin Havran. Jeho rána však minula cíl.
50:19'
Domácí jsou konečně v plném počtu.
49:43'
Do úniku se navíc dostal David Košťál! Zkusil kličku pod nohou, Novák se však nachytat nenechal.
49:14'
Bruslaři se perou o kotouč před bránou Kohoutů. Těm utíkají drahocenné sekundy z dlouhé přesilové hry.
48:49'
To jim ale domácí překazili, když zachytili jednu z přihrávek. Následně kotouč vyhodili.
48:36'
Hosté nyní zvolili taktiku kombinace a vyčkávání na nějakou větší šanci.
47:20'
Tábor je v přesilové hře aktivní a snaží se hodně střílet. Martin Nedvěd však svůj tým drží výborným výkonem.
46:52'
Nedvěd si připisuje další dva zákroky, když nejdříve vyrazil střelu hokejkou a následně lapačkou vykryl pokud od modré čáry.
46:41'
Z levého kruhu zkoušel štěstí Jan Březina. Nedvědovi kotouč vypadl, ihned ho však zase sebral.
46:21'
Dominik Šedivý našel skvěle rozjetého Jana Matiáška, jenž nedokázal usměrnit kotouč za Nedvědova záda.
45:58'
Havlíčkův Brod vyhrál vhazování a vyhodil kotouč přes celé hřiště.
45:53'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (J. Ludvík – 2+2 min., vysoká hůl).
45:18'
Bruslaři jsou zatím ve třetí třetině o fous lepším týmem.
44:34'
David Košťál našel v mezikruží připraveného Tomáše Ludvíka, jenž však ideální střeleckou příležitost neproměnil ve střelenou branku.
43:31'
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Bruslaři si berou zpět dvougólový náskok! Vojtěch Holenda zpoza brány našel před brankovištěm připraveného RICHARDA CACHNÍNA, který zametl kotouč za Novákova záda. Asistence: Vojtěch Holenda
43:28'
Domácí jsou v plném počtu.
42:48'
Ke kotouči se však dostal Matěj Vála, který nekompromisně vyhazuje až za bránu Tábora.
42:38'
Hosté kombinují v útočném pásmu.
41:57'
Bruslařům se podařilo vyhodit kotouč a ušetřit pár sekund z oslabení.
41:24'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (T. Ludvík – 2 min., hákování).
41:12'
Nedvěd znovu v akci, tentokrát zlikvidoval najetí si Jana Březiny.
40:15'
Poslední část začal tvrdou střelou od modré čáry Martin Havran. Nedvěd jí vyrazil vysoko nad sebe.
40:01'
Druhá třetina měla s tou první společné to, že oba týmy hrály ve vysokém tempu. Lišila se však v počtu vstřelených branek. Zatímco v první části padla jen jedna, ve druhé jich bylo k vidění hned šest! Z toho se hned čtyřikrát radovali Bruslaři, kteří otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Druhá třetina začne přibližně v 19:35.

Střely po druhé třetině: 29:28 (18:14, 11:14)
40:00'
39:37'
Bruslaři už v závěru třetiny nechtějí žádné drama a s klidem dohrávají za půlící čárou.
39:14'
Tábor právě vstřelil branku!
Hosté také využívají přesilovou hru a znovu snižují na nejmenší možný rozdíl! Petr Bouška nahodil kotouč od modré čáry. Ideálně ho pak před brankářem tečoval JAN MATIÁŠEK. Asistence: Petr Bouška, Milan Dančišin
38:57'
Martin Havran nahodil puk od modré čáry a ten se chvíli vozil v brankovišti. Nakonec ho domácí obrana dostala pryč.
38:39'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vácha – 2 min., sekání).
37:45'
Aleš Padělek vystřelil z vrcholku pravého kruhu a Novák měl s jeho ránou hodně problémů! Dorážet se snažil ještě Tomáš Ludvík, ale táborský gólman si kotouč včas stáhl pod sebe.
37:34'
Domácí tým využil další přesilovou hru. Minutu a půl se držel v útočném pásmu. Nakonec si MICHAL KLIMENT sjel velkým obloukem k pravé straně, odkud překonal Michala Nováka. Asistence: Richard Cachnín, Vojtěch Holenda
37:08'
Domácí kombinují v útočném pásmu.
36:09'
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Dančišin – 2 min., podrážení).
35:58'
Hosté snižují na rozdíl jedné branky! JAN MATIÁŠEK se rozjel k trestnému střílení a krátkou stahovačkou si vytvořil místo mezi betony Martina Nedvěda, kam nekompromisně zavěsil.
35:58'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Krejčí – trestné střílení, hákování).
35:58'
Jan Matiášek se dostal do samostatného úniku, ale byl faulován!
34:46'
Rozehrávka se jim ale moc nepovedla a k puku se dostal Milan Dančišin, který tvrdou ránou prověřil Nedvědovi reflexy.
34:31'
Bruslaři sbírají kotouč a zakládají útok až zpoza své brány.
33:31'
Jan Březina dostal exkluzivní nahrávku na druhou stranu hřiště a z první vypálil! Martin Nedvěd předvedl parádní rozštěp a šanci zlikvidoval.
33:12'
Bruslaři navyšují svoje vedení! RICHARD CACHNÍN obral o kotouč neopatrného obránce Tábora a krásným blafákem do bekhendu překonal Michala Nováka. Asistence: Vojtěch Holenda, Josef Vácha
32:09'
Bruslaři otáčejí utkání! David Košťál z rohu hřiště našel před bránou zcela volného ALEŠE PADĚLKA, který přesně mířenou střelou nad pravé rameno Michala Nováka otáčí vývoj utkání.
32:04'
Jan Bárta nahazoval kotouč před bránu, kde na něj však nikdo z táborských hráčů nedosáhl.
31:33'
V Kotlině je vyrovnáno! Domácí tým využívá přesilovou hru. Po obrovské šanci Richarda Cachnína se ke kotouči na modré čáře dostal JOSEF VÁCHA, který dělovkou prostřelil vynikájícího Michala Nováka. Asistence: Richard Cachnín a Daniel Homola
31:27'
Bruslaři v obrovské šanci! Před bránou se s kotoučem ocitl Richard Cachnín, svou příležitost ale trestuhodně zahodil.
31:12'
Domácí jsou v plném počtu a nastěhovali se před bránu hostů.
30:46'
Domácí se dostali ke kotouči a snaží se trochu uklidnit hru.
30:14'
Střídání v týmu BK Havlíčkův Brod: ze hřiště odchází Chaloupek, přichází Nedvěd.
30:14'
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Šedivý – 2 min., hrubost).
29:27'
Jan Březina měl na brankovišti dostatek času, aby si vymíchal havlíčkobrodského gólmana. Ondřej Chaloupek se ale z posledních sil natáhl a zakončení Kohoutů vychytal.
29:16'
Z levé strany vyslal ostrou ránu Ondřej Šulek. Chaloupek jí vyrazil do ochranné sítě.
29:02'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Homola – 2 min., příliš mnoho hráčů).
28:27'
Štěpán Kadilák nabil volnému Hanu Matiáškovi, který z první minul odkrytou bránu!
27:35'
Hosté potřebovali nutně vystřídat, proto Dominik Šedivý nahodil kotouč z poloviny hřiště.
26:43'
Martin Havran se na modré čáře napřáhl a vyslal dělovku směr brána. Ondřej Chaloupek pohotově zareagoval.
26:18'
Hosté jsou v plném počtu, domácí však stále útočí.
25:33'
Nahození Bruslařů šlo mimo bránu. Hosté se tak dostali k puku, který ihned vyhodili.
25:14'
Z pravé strany se pokoušel před bránu prokličkovat Pavel Zvěřina. Jeho zakončení Novák pokryl.
25:01'
Až teď se domácí usadili v útočném pásmu.
24:43'
Bruslařům se nedaří překonat modrou čáru.
24:17'
Hosté dostali kotouč pryč z vlastního pásma.
24:17'
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Vorobjev – 2 min., držení).
23:48'
Do mezikruží se prokličkoval Daniel Homola. Ke střele se však nedostal.
23:11'
Druhá třetina navázala na tu první rychlou hrou s nebezpečnými útoky na obou stranách.
22:24'
Na druhé straně se dostal do úniku Václav Beran! Ani on však nepřekonal soka v brankářské výzbroji.
22:02'
Z ostrého úhlu vyzkoušel Novákovu pozornost Aleš Padělek.
21:39'
Hosté přenesli hru na druhou stranu a vystřelili z pozice levého kruhu. Chaloupek vyrazil.
20:54'
Do samostatného úniku se dostal Vojtěch Holenda! Zkusil zavěsit mezi betony, hostující brankář však sklapl betony včas.
20:14'
Tentokrát vyhráli buly hosté, kotouč ale vzápětí ztratili na půlící čáře.
20:01'
První třetina je za námi. K vidění byl pěkný hokej v tempu, kdy se oba týmy střídaly v útočných akcích. Nakonec padla jediná branka, kterou vsítili hosté. Druhá třetina začne přibližně v 18:43.

Střely po první třetině: 18:14
20:00'
19:50'
Na konci první třetiny mají domácí kotouč na svých hokejkách ve vlastním pásmu.
19:29'
Samotný závěr třetiny se odehrává v obranném pásmu hostů.
18:50'
Domácí zamkli svého soupeře ve vlastní třetině. Obrana kohoutů však zablokovala několik střeleckých pokusů domácích.
18:24'
Domácí se ihned vydali do útoku. Těsně před Nováka se dostal Daniel Homola, hostujícího brankáře však nepřekonal.
17:41'
Hosté se ujímají vedení! Přesilovou hru se jim využít nepodařilo, v tlaku však pokračovali. Na modré čáře dostal nabito VÁCLAV BERAN, který nádhernou dělovkou propálil obranu i Ondřeje Chaloupka. Asistence: Milan Dančišin, Ondřej Šulek
17:16'
Z levé strany vyzkoušel Chaloupkovu ostražitost Milan Dančišin.
16:51'
Tomáš Hajič nahodil kotouč na bránu. Před Chaloupkem tečoval Jan Matiášek. Ani tato šance se však neujala.
16:40'
Domácí vyhazují kotouč.
16:24'
Chaloupka prověřil dělovkou z osy hřiště Petr Bouška. Gólman domácích je zatím bezchybný.
15:34'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Cachnín – 2 min., nedovolené bránění).
15:25'
Josef Vácha měl krásnou střeleckou pozici, ale rozhodl se ještě posunout kotouč na Davida Košťála, který měl naopak těžkou pozici na zakončení.
14:54'
Domácí jsou v plném počtu a v útočném pásmu.
14:14'
Jan Matiášek se šikovně obtáčel okolo brány. Domácí mu na poslední chvílí zablokovali hůl.
13:56'
Ondřej Chaloupek uklidňuje hru, když si podržel táborské nahození.
13:07'
Lukáš Prášek našel najíždějícího si Dominika Šedivého, který však nabídnutou šancí pohrdl, když netrefil zařízení!
12:47'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (T. Ludvík – 2 min., faul kolenem).
11:11'
Obranou hostů se šikovně prosmýkl Aleš Padělek. Zakončil však mimo.
10:42'
Havlíčkobrodská defenziva své zaváhání ihned napravila.
10:28'
Josef Vácha nahazoval kotouč na bránu, kde projektil šikovně tečoval Daniel Homola! Puk jen těsně minul cíl.
10:08'
Hostům se nedaří překonal půli hřiště.
09:30'
Oba týmy jsou v plném počtu. U kotouč mají na svých holích domácí.
08:47'
Novák znovu v akci! Nyní si poradil s dělovkou Matěje Vály.
08:10'
Při hře čtyři na čtyři se zatím daří víc Bruslařům. Novák musel chytat další střelu, tentokrát vystřelenou z pravého kruhu.
07:25'
Bruslaři vyhráli vhazování a ihned z první pálil Pavel Zvěřina. Michal Novák jeho ránu vyrazil.
07:24'
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Beran – 2 min., faul loktem).
07:00'
Od modré čáry nahazoval kotouč Marcel Dvořák! Před Chaloupkem ještě stínil Aleš Macháček. Havlíčkobrodský gólman ale situaci s přehledem vyřešil.
06:42'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (T. Ludvík – 2 min., podrážení).
06:32'
Od modré čáry nahazoval kotouč Pavel Zvěřina – mimo.
06:07'
Dančišin se nakonec obtočil kolem brány a nahodil kotouč do brankoviště. Hrací předmět prosvištěl kolem brány.
05:46'
Milan Dančišin vybojoval v útočném pásmu kotouč. Nedaří se mu však puk rozehrát.
05:16'
Nyní se více do hry dostávalo domácí mužstvo. Zastavilo je ale zakázané uvolnění.
04:51'
Táborský brankář musí řešit další situaci. Tentokrát v náručí udržel nahození Matěje Škaredy.
04:37'
Na útočný výlet se vydal Pavel Zvěřina. Jeho střelu z mezikruží Michal Novák pokryl.
04:15'
Hosté jsou v první pětiminutovce živější.
03:39'
První střelu si připisují také domácí. Od modré čáry to zkusil Robert Věžník. Novák kotouč vyrazil.
03:05'
Hosté vybojovali v obranném pásmu kotouč a rychle přenesli hru do útoku. Z otočky střílel Jan Matiášek.
02:12'
Tábor kombinuje v útočném pásmu. Zatím je neškodný.
01:43'
První výraznou šanci měli hosté! Jan Bárta využil zaváhání domácí obrany a hnal se na Chaloupka, kterého však nedokázal překonat.
00:55'
První střelu utkání má Petr Bouška. Jeho ránu zpoza kruhu vyrazil Chaloupek mimo bránu.
00:38'
Hosté se dostali do útočného pásma, ke střele se však nedostali.
00:08'
Bruslaři vyhráli úvodní buly. Nahozený kotouč však svírají hosté.
00:01'

BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Nedvěd) – Kliment, Krejčí, Věžník, Vácha, Zvěřina, Vála, Škareda – Holenda, Cachnín (C), Čejka – J. Košťál, Padělek, D. Košťál – Janiurek, T. Ludvík, J. Ludvík – Homola, Cejpek, Pokorný

Hockey Club Tábor: Novák (Kolář) – Havran (C), Bouška, Hajič, Zderadička, Dvořák, Beran – Vorobjev, Dančišin, Kadilák, Matiášek, Šulek, Bárta, Březina, Prášek, Šedivý, Macháček, Řezáč

Rozhodčí: Vít Stehlík – Tomáš Krejčí, Petr Křivohlavý.
HC Tábor
Tábor získal silného sponzora a rád by se v dohledné době probojoval o lig výš. Kohouti si většinu kádru udrželi, navíc zkouší několik nových jmen. Hosté, na rozdíl od domácích, tuto sezonu zatím žádný zápas neodehráli. V Kotlině si tedy odbudou letošní premiéru.
BK Havlíčkův Brod
Tým Bruslařů nově vede trenér Michal Konečný. Ten zatím zkouší hráče širšího kádru, kteří bojují o místo v základní sestavě. Havlíčkův Brod se v úterý představil na ledu Třebíče. I přes povedenou první třetinu a velice bojovný výkon však na účastníka Chance ligy nestačil a prohrál 2:6. Při zápase se zranil Marek Tecl, který by se měl do sestavy vrátit zhruba za 10 dnů.
Vítáme vás u on-line přenosu přípravného zápasu mezi týmy BK Havlíčkův Brod a HC Tábor. Utkání začíná v 18:00.