Chomutov - Vsetín | ONLINE | 22.2.2020 16:00 | Skupina o pořadí play-off 1. ligy 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Skupina o pořadí play-off 1. ligy - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : Vsetín - 22. února 2020   16:00

Ukončeno
Chomutov
Chomutov
19:08' Suchý (Chlouba, Lang) • 52:07' Rudovský (Suchý, Chlouba) • 58:13' Schaus (Stloukal, Hlava)
3:5
(1:1, 0:3, 2:1)
Vsetín
Vsetín
16:01' Gorčík   • 20:29' Rehuš  (Jonák) • 28:10' Slováček  (Hunkes, Březina) • 39:07' Březina  (Kudělka) • 59:46' D. Tůma  
Chomutov
Sestavy:
Pavlát (Běhula) – Schaus, Seemann, R. Havel, Žovinec, Štochl, Lang, Rýgl – Stloukal, Pitule, Hlava – Suchý, Chlouba, Rudovský – Llewellyn, Kverka, Tomica – Chrpa, Šagát, Matyáš Svoboda.
Vsetín
Sestavy:
Bláha (Gába) – Slováček, Kudělka, Smetana, Teper, Jeřábek, Hunkes, Dudáš – Jonák, Rehuš, Gorčík – Březina, R. Vlach, D. Tůma – Procházka, L. Volf, Karafiát – Hořanský, Šilhavý, Hryciow.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše. Díky za pozornost a zase někdy na počtěnou.
Dnešní utkání sledovalo 1 978 diváků.
Po velice chybném výkonu domácího celku se z výhry radují hokejisté Vsetína, kteří skvěle trestali domácí celek. Hosté slaví výhru a pojištění třetího fleku. Na výhře Valachů se podepsalo hned pět různých střelců, domácím nestačil ani závěrečný tlak.

Střely na branku: 34:34
Konec zápasu.
59:46'
Vsetín právě vstřelil branku!
Dominik Pavlát podruhé v utkání opustil branku a Petr Stloukal vedl poslední útok. Podruhé v duelu ovšem fatálně chyboval a DAVID TŮMA trefil opuštěnou domácí klec. Bez asistence.
59:01'
Oba celky hrají v plném počtu a Piráti se ženou do poslední minuty s vidinou vyrovnání.
58:23'
Opět to mohlo být o dvě branky! Vojtěch Šilhavý se dostal do protiakce a před brankou zakončoval bekhendově. Dominika Pavláta se mu ovšem nepovedlo překonat.
58:13'
Piráti právě vstřelili branku!
Piráti jsou zpátky ve hře a ještě to bude pořádné drama! Ve výhodně hře pět na tři dostal nabito na vrcholky kruhů NICHOLAS SCHAUS, který z dělovky trefil horní část branky. Asistence: Petr Stloukal a Nicolas Hlava.
57:52'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (David Tůma – 2 min., nesportovní chování).
57:30'
Hned po vhazování poslal svižný puk na branku Nicholas Schaus, ale Bláha si poradil s pokusem betony. Následně ještě dorážel Stloukal, ale hosté se udrželi.
57:27'
Domácí se dostali do kombinační hry v útočné třetině, ale nakonec se jim nepovedlo zakončit nebezpečně. Vhazuje se po levici Bláhy.
57:00'
Dominik Pavlát opustil branku a Piráti to zkoušejí v pěti proto čtyřem!
56:47'
Oddechový čas pro domácí.
56:47'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Martin Šagát – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Sebastián Gorčík – 2 min., hrubost).
56:47'
Martin Šagát se snažil dorážet puk od zadního mantinelu, ale lehce sekl Bláhu, kterému se hned omlouval. Obránci Vsetína pak do něj šli naprosto zbytečně.
55:24'
Nicolas Hlava se na pravém kruhu dostal ke střeelckému pokusu, který šel na zadní tyčku. Jeho střela se ale do branky nakonec nedostala.
54:58'
Piráti se dostávali do dobré kombinace, ale Sebastián Gorčík vystihl přihrávku. Od jeho hole se ovšem puk dostal na střídačku a hra se přerušuje.
54:13'
Domácí svého soupeře zatlačili a Vsetín musel vyhodit až na icing. Pokračovat se tak bude po pravici Ondřeje Bláhy.
53:24'
Teper přihrávkou z levé strany našel před brankou Březinu, který puk lehce tečoval. Ten se ale dostal jen vedle branky.
52:34'
Následně si domácí hokejisté sjeli do ofsajdové pozice a pokračovat se bude ve střední třetině. Všechno až po komerční přestávce.
52:07'
Piráti právě vstřelili branku!
V nabízené výhodě se štěstí přiklonilo i na stranu domácího celku. JAN RUDOVSKÝ nahrál od levé tyčky před branku a puk se do branky dostal od bránícího hráče. Asistence: Filip Suchý a Roman Chlouba.
51:37'
Filip Suchý po přejetí modré čáry zakončoval do brankáře. Nicolas Hlava se dostal k dorážce, ale zblízka se mu nepovedlo nebezpečně zakončit.
49:40'
Pokračuje se v nastoleném tempu třetí třetiny. Vsetín brání výsledek a domácí se moc nesnaží. Dohromady to nedává očím moc dobrou podívanou.
48:03'
Další chyba v domácí obraně mohla mít fatální dopad. Lukáš Volf již dostával přihrávku před branku, ale Hlava jí překazil a rozjel protiakci.
47:17'
Dlouhá pasáž hry bez nějakého vzrušení. Domácí byli nastěhovaní v útočném pásmu, ale tam nevymysleli vůbec nic. Hru nakonec přerušil ofsajd.
45:08'
Jakub Štochl dvakrát nahazoval od modré čáry, ale ani jeden puk se nedostal k Bláhovi. Poté se Vsetín dostal do útočné třetiny.
44:05'
Vít Jonák dostal zpoza branky přihrávku do útoku a tísněn šel do zakončení. Zakončit se mu ideálně ovšem nepovedlo a Pavlát jej nadvakrát vychytal.
43:20'
Domácí se následně hnali do útočné třetiny, ale neudrželi modrou čáru a píská se ofsajd. Vhazovat se bue ve střední třetině.
42:34'
Radek Havel dostal nabito před pravý kruh a zakončoval lehce nad ledem. Ondřej Bláha si ale připsal další dobrý zákrok, nyní betonem.
41:44'
Domácí se dostali do útoku, kde hledal ideální pozici Nicolas Hlava. Tomu se ale nakonec nepovedlo přihrát přesně a Piráti přišli o útočné pásmo.
41:07'
David Březina si sjel po levé straně do zakončení, ale zakončení na první tyčku se do branky nedostalo. Dominik Pavlát kotouč kryje.
40:56'
Domácí hrají v plném počtu.
40:44'
Piráti ještě nějakou dobu hrají ve čtyřech, ale Vsetín se zatím do kombinace nedostal. Zastavil ho jen ofsajd.
40:01'
Začala třetí třetina.
Druhá třetina patřila herně i výsledkově hostujícímu Vsetínu. Ten dal hned tři branky a před třetí třetinou je v hodně luxusní pozici. Postupně se prosadili Branislav Rehuš, Ondřej Slováček a David Březina. Nutno ovšem podotknout, že branky Vsetína jsou dnes hodně šťastné, ale jak říká jedno české rčení – štěstí přeje připraveným.

Střely na branku: 24:25.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:34'
Z úhlu to zkoušel také domácí Hlava, jenž střílel na první tyčku z levé strany. Trefil ovšem jen boční síť, poté byla hra přerušena v brankovišti Bláhy.
39:07'
Vsetín právě vstřelil branku!
Hodně důležitá branka pro hosty, kteří se dnes prosazují hodně šťastně. DAVID BŘEZINA zakončoval z nulového úhlu, ale i tak se mu povedlo napálit brankáře Pavláta, který dnes nemá svůj den. Asistence: Tomáš Kudělka.
38:57'
Radek Jeřábek hned po vhazování zakončoval, ale jeho rána nebyla moc důrazná a kotouč skončil nakonec na vestě připraveného Pavláta.
38:54'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Nicholas Schaus – 2 min., držení hole).
38:37'
Jan Rudovský dostal velice dobrou nahrávku do volného prostoru, ale domácí útočník naprosto trestuhodně netrefil kotouč. Vsetín tak jde do útoku.
38:05'
Vsetín vyhodil, ale domácí celek se hned vrátil do pásma. Filip Suchý mezi kruhy cílil na svou druhou trefu, ale z mezikruží střílel jen do připraveného Bláhy.
37:36'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Slováček – 2 min., hákování).
37:16'
Michal Hryciow se dostal na pravém kruhu ke kotouči a měl před sebou volný prostor. Nakonec svižně střílel, ale brankáře Pavláta se mu překonat nepovedlo!
36:33'
Chomutovský bek Havel to nyní zkusil individuálně, ale nic nevymyslel. Vsetín se pak dostal po levé straně do útoku a vše zakončil bekhendovým pokusem na první tyčku. Pavlát ale chytá.
35:00'
Domácí předvedli další chybu v rozehrávce a David Březina dostával přihrávku k pravé tyčce. Před odkrytým prostorem se mu ovšem nepovedlo puk trefit.
34:46'
Hosté hrají v plném počtu.
33:58'
Po rychlé kombinaci přihrával Chlouba z levého kruhu před brankou, kde byl osamocen Šagát. Tomu se ale nakonec nepovedlo zakončit.
33:39'
Nicholas Schaus nyní získal ztracené pásmo střelou před modrou čárou. Bláha kotouč srazil do ochranné sítě, domácí tak splnili to, co chtěli.
33:03'
Na začátku přesilovky dostal puk mezi kruhy Nicolas Hlava, ale tomu se povedlo trefit jen houževnaté bránící hráče před sebou.
32:46'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Smetana – 2 min., sekání).
32:28'
David Březina se po vhazování dostal do velké šance. Pavláta z pravého kruhu prostřelil, ale chomutovskému brankáři nakonec puk propadl jen do boční sítě!
32:22'
S návratem vyloučeného Schause se na pravém kruhu otočil David Tůma, který následně zakončoval na první tyčku. Dominik Pavlát ale lapačkou pokus pokryl.
31:17'
Nyní Teper ze stejné pozice přihrával před branku, kde měl spoluhráče. Ten se dostal ke teči, ale ta nebyla přesná a puk skončil vedle branky.
30:37'
Jakub Teper dostsal přihrávku na levý kruh a hned po ledě zakončoval ke vzdálenější tyčce. Branku se mu ale trefit nepovedlo, Vsetín nadále na kotouči.
30:17'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Nicholas Schaus – 2 min., podrážení).
30:03'
Další ztráta domácího celku ve střední třetině vedla k další velké šanci. Sebastián Gorčík si sjel až před Pavláta, ale po ledě jej nepřekonal!
28:40'
Obrovská šance na snížení stavu nevyužita. Martin Rýgl dostal parádní přihrávku k pravé tyčce, ale nadvakrát se z luxusní pozice nedokázal prosadit!
28:10'
Vsetín právě vstřelil branku!
Dnes to tam Vsetínu padá a Dominik Pavlát nechytá v nejlepší formě. Nahození od levého mantinelu vyslal na branku ONDŘEJ SLOVÁČEK a puk smolně propadl domácí jedničce do branky. Asistence: Jiří Hunkes a David Březina.
27:45'
Hosté v plném počtu.
27:00'
Poté Bláha vyrazil puk k levé tyčce, kde dorážel Roman Chlouba. Ten si černou gumu ovšem nějakou dobu rovnal a poté trefil jen bránícího hráče.
26:23'
Nyní si Stloukal sjel více do středu a zkoušel to technicky zápěstím. Bláhovi se ovšem i nyní povedlo předvést povedený zákrok lapačkou.
25:57'
Nicholas Schaus na startu přesilovky nabil Stloukalovi, který střílel z voleje. Bláha měl se střelou problémy, ale nakonec kotouč zkrotil ve své lapačce.
25:45'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jiří Karafiát – 2 min., nedovolené bránění).
25:12'
Hra je nyní opět taková nehezká. Piráti se pokoušeli dostat do útoku, ale přihrávka nevyšla a puk skončil na icingu.
24:43'
Vsetínští hokejisté šli po levé straně do útoku, ale nakonec je zastavil ofsajd. Pokračovat se tak bude vhazováním ve střední třetině.
23:23'
Následně byla hra přerušena v útočné třetině hostů, neboť jeden z hráčů si pomohl rukou. Pokračovat se bude vhazováním ve střední třetině.
22:54'
Vojtěch Šilhavý si teď sjel mezi kruhy a mířil do vzdálenější šibenice, kterou se mu ovšem trefit nakonec nepovedlo. Puk skončil na zadním mantinelu.
21:59'
Domácí celek má velký tlak a chce srovnat. Nicholas Schaus tvrdě zakončoval od modré, ale trefil vyjetého Bláhu. Předtím trefil tyč Svoboda.
21:19'
Marek Tomica po přihrávce od pravého mantinelu tečoval kotouč, ale ten se do branky nakonec nedostal. Pirátská aktivita nicméně trvá i nadále.
20:29'
Vsetín právě vstřelil branku!
Hokej je hra chyb a Piráti dělají druhou velkou. Petr Stloukal napálil kotouč do BRANISLAVA REHUŠE, který šel do útočné třetiny. Následně si vyměnil kotouč s Jonákem a zakončoval do úplně prázdné branky. Asistence: Vít Jonák.
20:01'
Začala druhá třetina.
Je za námi první třetina, která přinesla po jedné brance na každé straně. Nejdříve se po velké chybě Dominika Pavláta prosadil Sebastián Gorčík, ale Piráti našli odpověď v přesilovce, kdy se po pěkné akci prosadil Filip Suchý.

Střely na branku: 12:9
Druhá třetina začně v 16:53.
20:00'
První třetina skončila.
19:40'
Petr Stloukal nahazoval od levého mantinelu na první tyčku, ale Bláha si připsal zákrok betonem. Nic jiného se v první třetině již nestane.
19:08'
Piráti právě vstřelili branku!
Přesně v momentě, kdy se z trestné lavice vraceli hosté, udeřil FILIP SUCHÝ a byla to panečku luxusní branka. Roman Chlouba našel chomutovskou sedmnáctku na levé kruhu. Suchý se pak v rychlosti dostal až na zadní tyčku a po parádní technice se raduje z branky bekhendovým zakončením. Asistence: Roman Chlouba a Viktor Lang.
18:50'
Velice dobrý tlak domácího celku, která byla zakončena dělovkou Schause od modré čáry. Bláha ovšem všechno pochytal a drží svůj celek v jednobrankovém vedení.
18:08'
Pitule a Stloukal byli před brankou, ale na blízko si nepřihráli ideálně. Aktivita Pirátů nicméně pokračuje.
17:29'
Následně se domácí družina neprokličkovala do útoku, neboť jeden z hráčů byl v pásmu dříve. Píská se tedy ofsajd.
17:17'
Domácím se na modré čáře nepovedlo zakombinovat a Vsetín tak mohl beztarostně vyhodit kotouč mimo obranné pásmo.
17:08'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Martin Procházka – 2 min., podrážení).
16:50'
Na druhé straně rozehrával zpoza branky podél mantinelu Ondřej Bláha a Kverka se pokoušel jeho rozehrávku zachytit rukavicí. Puk po jeho zásahu ovšem skončil v ochranné síti.
16:30'
David Tůma po přihrávce mezi kruhy mohl vedení navyšovat, ale Dominik Pavlát se teď zaskvěl velice dobrým zákrokem u své levé tyčky!
16:01'
Vsetín právě vstřelil branku!
Dominik Pavlát nyní zachyboval a Vsetín jde z ničeho nic do vedení. Chomutovská jednička rozehrála jen na SEBASTIÁNA GORČÍKA, který se trefil do odkryté branky – Pavlát se natahoval marně. Bez asistence.
15:20'
Vít Jonák šel po levé straně do útoku, ale nic se mu vymyslet nepovedlo. Jeho rána byla tečována a do branky se kotouč nedostal.
14:05'
Poslední sekundy se ani jednomu celku vůbec nedaří a sledujeme opravdu slušnou plácanou. Ztráta střídá ztrátu...
12:51'
Zatím se hraje takový bojovný hokej a ani jeden celek nechce udělat chybu. Valaši se nyní nedomluvili a píská se icing, vhazuje se tak před Bláhou.
11:38'
Jaromír Kverka kličkoval v útočné třetině, ale nevěděl, komu předat kotouč. Nakonec jej posunul Schausovi, ale příhra byla nepřesná a Piráti jsou bez pásma.
11:11'
Hned po vhazování šli ale domácí hráči do útoku a do vesty Bláhy střílel opět Suchý. Poté vznikla za brankou malá postrkovaná, ale sudí vše vyrešili s klidnou hlavou.
11:02'
Sudí nyní pískli ofsajd chomutovského Suchého, ale nejspíše šlo o icing, který neměl být. Nicméně se vhazuje po levici Dominika Pavláta.
09:50'
Schaus skvěle podržel modrou čáru a poté nahazoval k levé tyčce, branku se mu ale nakonec trefit nepovedlo a k teči nedošlo.
09:10'
Vsetínští poslalu kotouč na icing a hra se přesouvá před Bláhu. Mezitím vzletěla hokejka hostujícího hráče do vzduchu a málem se dotkla kostky, poté téměř padla na sudího. Kuriózní situace.
08:26'
Roman Chlouba a Jan Rudovský šli do přečíslení. Druhý jmenovaný dostal přihrávku na pravý kruh a pokoušel se jej vrátit Chloubovi. Bránící hráč ale zalehl puk.
07:36'
Domácí hrají v plném počtu.
07:33'
Na konci přesilovky hledal David Březina před brankou Karafiáta, ale ten na jeho přihrávku na první tyčku nakonec nedosáhl.
06:49'
Poté se žlutozeleným nepodařilo projít přes útočnou modrou, a tak se píská ofsajd. Pokračovat se tak bude vhazováním ve středu.
06:33'
Před levým kruhem zakončoval ke vzdálenější tyčce Jakub Teper, ale jeho rána šla vedle branky. Chomutovští se následně poprvé v oslabení osvobodili.
05:41'
Vít Jonák se hned po vhazování dostal u levé tyčky ke kotouči, ale poslat jej do branky se mu ve skrumáži nakonec nepovedlo.
05:35'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Martin Šagát – 2 min., podrážení).
04:35'
Po levé straně se pak do útoku dostal Petr Stloukal, kterému se ale z levého kruhu nepovedlo překonat Bláhu. Ten si připsal další dobrý zákrok na první tyčce.
04:20'
Darby Llewellyn poté přijímal přihrávku ve vlastní třetině, ale puk jen prodloužil za branku Valachů. Po icingu se bude vhazovat před Pavlátem.
04:02'
Ondřej Slováček nyní udělal naprostou chybu a namazal Chloubovi, jenž byl sám před brankou. Bláha jej ale skvěle vychytal lapačkou, skvělý zákrok!
03:33'
Poprvé se aktivněji do útoku dostali Vsetínští, ale těm se nepovedlo zakončit. Jejich hru pak přerušila přihrávka rukou a pokračovat se bude ve střední třetině.
02:03'
O další střelecký pokus se postaral Darby Llewellyn, jenž to zkoušel z úhlu na branku. Bláha ale jeho pokus vyrazil a u kotouče jsou hosté.
01:27'
Jakub Štochl poslal od modré čáry nahození a puk se před brankou pokoušeli dostat do branky Piráti. Ondřej Bláha ale nakonec černou gumu schoval ve výstroji.
01:00'
Jan Rudovský vybojoval puk na levém kruhu a dostal se ke střele na zadní tyčku. Branka Vsetína ale nakonec ohrožena nebyla.
00:19'
Po vhazování šli hosté zpoza své branky do útočné třetiny, ale přihrávka od levého mantinelu před branku nevyšla. Hrají Piráti.
00:01'
Utkání právě začalo.
Krásné sobotní odpoledne z chomutovské ROCKNET ARÉNY, kde jsou již hráči obou celků. Utkání začne za pár sekund.
Úvodní sestavy:

Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula) – Schaus, Seemann, R. Havel, Žovinec, Štochl, Lang, Rýgl – Stloukal, Pitule, Hlava – Suchý, Chlouba, Rudovský – Llewellyn, Kverka, Tomica – Chrpa, Šagát, Matyáš Svoboda.

VHK ROBE Vsetín: Bláha (Gába) – Slováček, Kudělka, Smetana, Teper, Jeřábek, Hunkes, Dudáš – Jonák, Rehuš, Gorčík – Březina, R. Vlach, D. Tůma – Procházka, L. Volf, Karafiát – Hořanský, Šilhavý, Hryciow.
PIRÁTI CHOMUTOV

Svěřenci trenérů Miroslava Buchala s Petrem Martínkem po návratu z venkovní série přerušili šňůru porážek a nyní mají na kontě dvě vítězství v řadě. V obou úspěšných duelech vstřelil vítězný gól Martin Šagát, který se prosadil poprvé po návratu do Chomutova.

Chomutovští se celou sezónu mohou spolehnout na sedmého nejproduktivnějšího hráče a šestého nejlepšího střelce soutěže Petra Stloukala, ve druhá části pak nejvíc boduje Nicolas Hlava s bilancí 11+13.

POHLED DO STATISTIK PIRÁTŮ:

Body: 89.
Skóre: 157:139.
Bilance: 27-2-4-20
Využití přesilovek: 15,42 %.
Oslabení: 86,35 %.
Vhazování: 48,91 %.
Trestné minuty: 734.
Góly v oslabení: 7.
Brankáři: Dominik Pavlát – 48 startů/92,24 %, Richard Běhula – 4 starty/91,26 %.
Nejproduktivnější hráč: Petr Stloukal 49 (23+26).
Nejlepší střelec: Petr Stloukal 23 gólů.
Nejlepší nahrávač: Petr Stloukal 26 asistencí.
Nejproduktivnější bek: Dušan Žovinec 20 (5+15).
Nejvíc zblokovaných střel: Viktor Lang 58 bloků.
Nejvíc vyhraných vhazování: Tomáš Pitule – 619/1096 (56,48 %)
Nejvytěžovanější hráč: Nicholas Schaus 24:30/zápas.
Nejlepší +/-: Nicolas Hlava +16 (+41, -25).
Nejtrestanější hráč: Darby Llewellyn 78 tr. minut.

POSLEDNÍCH PĚT DUELŮ CHOMUTOV:

Přerov – Chomutov 3:1
Přerov – Chomutov 2:0
Litoměřice – Chomutov 4:3pp
Chomutov – Havířov 3:1
Slavia Praha – Chomutov 3:4
VHK ROBE VSETÍN

Svěřenci trenérů Jiřího Dopity s Lubošem Jenáčkem sice v minulém střetnutí zdolali doma v přestřelce Litoměřice, čímž uťali krátkou sérii dvou porážek, jenže venku čekají na výhru už tři zápasy. Naposledy se na soupeřově kluzišti radovali shodou okolností na severu Čech – 25. ledna v Litoměřicích.

Vsetín má v kádru třetího nejproduktivnějšího obránce celé soutěže Ondřeje Slováčka a hned osm střelců s dvouciferným počtem gólů. Branislav Rehuš pak vyhrál šestý nejvyšší počet vhazování.

POHLED DO STATISTIK VALACHŮ:

Body: 90.
Skóre: 162:136.
Bilance: 25-5-5-17
Využití přesilovek: 17,46 %.
Oslabení: 83,69 %.
Vhazování: 51,68 %.
Trestné minuty: 661.
Góly v oslabení: 6.
Brankáři: David Gába – 32 startů/90,33 %, Ondřej Bláha – 22 startů/90,24 %.
Nejproduktivnější hráč: Antonín Pechanec 37 (11+26).
Nejlepší střelec: David Březina 17 gólů.
Nejlepší nahrávač: Ondřej Slováček 30 asistencí.
Nejproduktivnější bek: Ondřej Slováček 35 (5+30).
Nejvíc zblokovaných střel: Jiří Drtina 62 bloků.
Nejvíc vyhraných vhazování: Branislav Rehuš – 493/860 (57,33 %)
Nejvytěžovanější hráč: Jakub Teper 19:53/zápas.
Nejlepší +/-: Branislav Rehuš +15 (+34, -19).
Nejtrestanější hráč: Martin Dudáš 58 tr. minut.

POSLEDNÍCH PĚT DUELŮ VSETÍNA:

Havířov – Vsetín 4:1
Vsetín – Poruba 5:1
České Budějovice – Vsetín 3:2
Vsetín – Přerov 2:3
Vsetín – Litoměřice 6:4
Piráti vs. VHK ROBE

Chomutovská ROCKNET ARÉNA uvidí přímý souboj o třetí místo v tabulce Chance ligy. To momentálně drží Vsetín, který má však pouze jediný bod náskoku na domácí Chomutov.

Piráti budou chtít potvrdit, že jsou definitivě venku z výsledkové krize, a budou chtít navázat na předchozí dvě vítězství. Valaši naposledy po dvou nezdarech zabrali, jenže ve vzájemných utkáních v aktuální sezóně zatím vždy uspěl domácí tým.

Letošní vzájemné zápasy:

VHK ROBE Vsetín – Piráti Chomutov 5:2 (2:1, 0:0, 3:1)
Branky:
4., 50. a 60. Dostálek, 17. Kucharczyk, 55. Volf, 60. Dostálek – 13. Tejnor, 46. Suchý.

Piráti Chomutov – VHK ROBE Vsetín 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)
Branky:
4. Sklenář, 20. Piché, 31. Stloukal, 34. Pitule, 37. Rudovský, 43. Llewellyn – 1. Teper, 24. Tůma.

VHK ROBE Vsetín – Piráti Chomutov 4:3pp (1:0, 1:2, 1:1 – 1:0)
Branky:
42. a 62. Dostálek, 4. Hunkes, 36. Březina – 21. Rudovský, 29. Koláček, 53. Žovinec.

Piráti Chomutov – VHK ROBE Vsetín 6:4 (2:2, 2:2, 2:0)
Branky:
16. a 20. Piché, 32. a 36. Hlava, 57. Suchý, 59. Stloukal – 2. Pechanec, 7. Rehuš, 29. Březina, 35. Slováček.

VHK ROBE Vsetín – Piráti Chomutov 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Branky:
28. Rehuš, 34. Březina.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.


Články odjinud