Chomutov - Kladno | ONLINE | 29.3.2019 17:10 | Tipsport Extraliga 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Baráž o ELH -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : Kladno - 29. března 2019   17:10

Ukončeno
Chomutov
Chomutov
47:45' Sklenář (Duda, Vantuch) • 54:14' V. Růžička (Duda)
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
Chomutov
Sestavy:
Peters (Stezka) – Jank, Flemming, L. Kovář, Knot, Štich, Blaha, Buchtela – Koblasa, V. Růžička (A), Duda – Sklenář, Huml (A), Klhůfek – Tomica (C), Vantuch, J. Stránský – Ma. Svoboda, Gut, Šťovíček.
Rozhodčí
Hradil, Kubičík – Hlavatý, Tošenovjan
ROCKNET ARÉNA
5 250 (vyprodáno) diváků
Kladno
Sestavy:
Cikánek (Brízgala) – Nash, Zajíc, J. Říha, Kehar, Lakos, P. Hořava – Jágr (A), Plekanec, Redlich – Melka, Vampola (A), J. Strnad (C) – Jelínek, Machač, Zikmund – Kružík, T. Kaut, Svedlund – Š. Bláha.

SESTŘIH: Chomutov - Kladno 2:0. Peters byl nepřekonatelný, výhru trefil Sklenář

Seznam zápasů
Přenos se aktualizuje automaticky

S konstatováním, že Justin Peters vymazal střelce Rytířů, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek pátečního večera.
Piráti to ubojovali a získávají první tři body do tabulky! Chomutovský celek hrál zodpovědně do obrany, což čtyřiceti zákroky potvrdil Justin Peters, jenž si zapisuje do statistik čistý štít. Veřejností byli Piráti po zdravotních komplikacích pasování na outsidery barážové skupiny. Kladno od druhé části bylo lepším celkem, ale doplatilo na nulovou produktivitu.

Střely na branku: 22:40.
Střely na branku ve třetí třetině: 6:18.
Konec zápasu.
59:31'
Ladislav Zikmund našel před branku najetého Jaromíra Jágra, který okamžitě vystřelil. Jenže v brance Chomutova se nachází Justin Peters, který legendu českého hokeje opět vychytal. Chomutovská jednička pak sklidila ovace z tribun.
58:52'
Lukáš Cikánek zůstává na střídačce a Kladno posílá do hry pátého hráče.
58:52'
Hostující celek si vyžádal oddechový čas!
58:52'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jan Stránský – 2 min., držení).
58:12'
Radek Duda přihrával na modrou čáru, kde pásmo neudržel Ronald Knot. Hra se tak přesouvá do středního pásma, což v tomto okamžiku domácím vůbec nevadí.
57:50'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Plekanec – 2 min., nedovolené bránění).
57:20'
Až nyní se Chomutov osvobodil, když posunul černou gumu k brance soupeře. Domácím už moc sil nezbývá, a tak rychle střídají.
56:35'
Po pravé straně projel do útočného pásma Tomáš Kaut, jehož pokus domácímu brankáři vypadl z lapačky. Ovšem tlak Kladna ještě trvá.
56:02'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Petr Vampola – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
54'
Hosté se radují zbytečně, rozhodčí gól neuznal
54:14'
Piráti právě vstřelili branku!
A najednou je vedení Chomutova dvoubrankové! Radek Duda a VLADIMÍR RŮŽIČKA společně uháněli sami na brankáře. Chomutovský asistent kapitána chytrou střelou přehodil lapačku Lukáše Cikánka a puk se štěstím skončil v brance. Asistence: Radek Duda.
53:46'
Od modré čáry vystřelil Ronald Knot, jeohž pokus vyrazil Lukáš Cikánek k mantinelu!
53:32'
Petr Vampola zkusil štěstí z rohu hrací plochy, ale Justin Peters se překvapit nenechal a schoval černou gumu do lapačky.
53:22'
Hlavní rozhodčí se vrací zpátky, aby ukázal, že o gól se opravdu nejednalo!
53:22'
Kladenští už se radovali z gólu, ovšem puk zřejmě brankovou čáru nepřekonal. Poté David Štich poslal k zemi Jaromíra Jágra a za brankou se strhla mela. Celá situace se bude zkoumat ještě videm!
52:47'
Další střelou se prezentoval Ladislav Zikmund, jehož pokus skončil v moci domácího brankáře. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce.
52:23'
Po vyhraném vhazování vystřelil od modré čáry Jiří Říha, jehož bomba se od zadního mantinelu odrazila před branku. Puk pak z hole dorážejícího hráče zamířila do boční strany sítě.
Dnešní utkání sleduje 5 250 (vyprodáno) diváků.
50:58'
Z vrcholu pravého kruhu vystřelil Petr Hořava, jehož pokus vyrazil chomutovský brankář před sebe. Pirátům se pak podařilo vyhodit do středního pásma.
49:40'
Chomutovští zastavili útok soupeře ve středním pásmu a vydali se do útoku. Lukáš Vantuch objel branku a směřoval přihrávku kolem tyče. Ovšem domácí se k zakončení nedostali.
47:45'
Piráti právě vstřelili branku!
Puk mezi kruhy dostal Radek Duda, jenž okamžitě vystřelil. Před brankou se nacházel osamocený JAKUB SKLENÁŘ, který tečí překonal hostujícího brankáře. Asistence: Radek Duda a Lukáš Vantuch.
46:38'
Jaromír Jágr našel na pravém kruhu Petra Vampolu, který ale střelou do protipohybu nepřekonal chomutovského gólmana. Poté vyhodil puk do středního pásma Petr Koblasa.
46:10'
Chomutovští hráči získali černou gumu, která okamžitě letí přes všechny čáry.
45:43'
Přihrávku mezi kruhy dostala legenda českého hokeje. Ovšem Jaromír Jágr si na kanadském brankáři znovu vylámal zuby. Justin Peters se skvěle přesunul a je mužem zápasu.
45:23'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Brett Flemming – 2 min., nebezpečná výstroj).
44:45'
Ivan Huml našel mezi kruhy osamoceného kanadského obránce, jenž měl dost času na zakončení. Ovšem střela Bretta Flemminga šla jen nad horní tyčku.
43:53'
Střelou přes obránce k zadní tyči se prezentoval Antonín Melka, ovšem Justin Peters puk vyrazil před sebe. Jeho spoluhráči pak raději vyhodili na zakázané uvolnění.
43:02'
Do útočného pásma si najel Tomáš Redlich, který z levé strany vystřelil jen do kanadského brankáře ve službách Chomutova.
42:46'
Na modré čáře byl osamocený Brendon Nash, který okamžitě zakončil. Jeho pokus ale Justin Peters dobře viděl, a tak jej vyrazil mimo prostor brány.
41:50'
Ještě ze středního pásma vystřelil Ivan Huml, jehož pokus hostující brankář vyrazil k mantinelu. Chomutovská formace jela na střídačku, aby pustila do hry čerstvé síly.
41:09'
Patrik Machač se ještě nevrátil z útočného pásma a zapojil se do hry. Pro ofsajde je hra vykázaná do středního pásma.
40:30'
Na druhé straně zakončoval Bohumil Jank, jehož pokus po ledě zůstal ležet pod betony kladenského brankáře. Lukáš Cikánek teď moc nevěděl, kde má kotouč a díval se po spoluhráčích.
40:16'
Jaromír Jágr se obtočil kolem svého strážce a vystřelil. Ovšem kanadská jednička v brankovišti Chomutova si pokus po ledě pohlídala.
40:01'
Začala třetí třetina.
Ve druhé periodě už Kladno aktivnější bylo, ovšem také Piráti si připsali velké šance. Jenže Justin Peters a Lukáš Cikánek předvádějí kvalitní výkony a oba drží šanci na čistý štít. Střelci tak zatím mlčí, což asi více vyhovuje domácímu celku. Uvidíme, který z týmů se bude radovat po šedesáti minutách, nebo zda duel doputuje do prodloužení.

Střely na branku: 16:22.
Střely na branku ve druhé třetině: 5:9.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:01'
Domácí ve vlastním oslabení ujížděli ve dvou na jediného obránce! Marek Tomica viděl před brankou najíždějícího Lukáše Vantucha, jenž nastavil hůl a zamířil mezi tři tyče. Jenže Lukáš Cikánek se skvěle přesunul a zasáhl.
38:09'
Hlavní sudí přerušuje hru, protože Ladislav Zikmund se nacházel v brankovišti. Hra je tak vykázaná do středního pásma.
37:41'
Po vyhraném vhazování se domácímu celku podařilo vyhodit. Lukáš Cikánek musel rychle rozehrát, jelikož proti němu jel aktivní Jakub Sklenář.
37:32'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Matyáš Svoboda – 2 min., hákování).
37:00'
Jaromír Jágr vysunul do samostatného úniku Tomáše Redlicha, jenž postupoval na branku po levé straně. Ovšem Justin Peters byl opět na správném místě a zasáhl.
36:38'
Zpoza branky našel Tomáš Plekanec na hranici brankoviště Linuse Anderse Svedlunda. Ovšem ten byl brankáři až příliš blízko a zakončil jen do jeho hrudi.
35:28'
Jakub Strnad se ocitl v dobré palebné pozici. Ovšem jeho pokus z mezikruží proletěl jen vedle pravé tyče chomutovské branky. Kladno je nyní aktivnější a pokračuje v tlaku.
34:09'
Do pravého kruhu si tentokrát najel Petr Koblasa, jehož pokus na zadní tyč nebyl úspěšný ani přesný.
33:12'
Střelou přes obránce se z pravého kruhu prezentoval Jaromír Jágr. Ale ani legenda českého hokeje si na skvělého brankáře Pirátů nepřišla.
32'
Za Petersem zazvonila tyčka! Kružík nastřelil spojnici
32:36'
Přihrávku před odkrytou branku zachytil Lukáš Vantuch, jenž s pukem vyjel do středního pásma, odkud jej nahodil za branku Středočechů.
31:47'
Po vyhraném vhazování vystřelil od modré čáry z jedné Petr Vampola. Jeho zakončení letěl těsně nad ledem, ale chomutovský gólman jej vyrazil betonem.
31:43'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Brett Flemming – 2 min., hákování).
31:13'
Cink! Michal Gut nevěděl se spoluhráči, kde je kotouč. Přijel k němu v plné rychlosti Daniel Kružík, jenž orazítkoval pravou tyč Petersovy branky!
30:10'
Po neodpískaném icingu se do kruhu pro vhazování dostal Ladislav Zikmund, jehož pokus na první tyč vyrazil s přehledem Justin Peters.
29:41'
Petr Koblasa sice vyhrál souboj u mantinelu, ale přihrávkou naslepo už nenašel Radka Dudu. Hra se znovu pro zakázané uvolnění vrací před branku Pirátů.
29:26'
Chomutovští se nacházeli pod tlakem, a tak David Štich zvolil vyhození přes všechny čáry. Hra se vrátí opět před branku kanadského gólmana.
28:24'
Odražený puk od zadního mantinelu dojel Lukáš Vantuch, jenž minul bližší šibenici. Urostlý útočník pak ještě dorážel střelu od modré, ale Lukáš Cikánek znovu uspěl.
26:48'
Dudův pokus z ostrého úhlu byl sražen do ochranné sítě. Následuje reklamní pauza, po které se bude vhazovat před Lukášem Cikánkem.
26:15'
Kladnu se podařilo zachytit přihrávku Vladimíra Růžičky a mohlo ujet do přečíslení. Ovšem Jakub Strnad celou akci zabrzdil a podržel puk v neutrální zóně.
25:15'
Od modré čáry vystřelil David Štich, jehož pokus tečoval mezi kruhy Bohumil Jank. Ovšem Lukáš Cikánek zakročil betonem a drží dále bezbrankový stav.
24:33'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Petr Hořava – 2 min., hákování).
24:33'
Zakončení Petra Vampoly vypadlo domácímu brankáři. Chomutov se pak vydal do útoku a do samostatného úniku ujel Vladimír Růžička, jenž byl faulován, přesto zakončil do ruky brankáře.
24:09'
Za vyhozením Chomutova jeli Petr Hořava a Radek Duda. Kladenský obránce byl na čárkách dříve, a tak je tu další icing.
23:40'
Zakázané uvolnění Kladna vrací hru před hostující branku.
23:26'
Tomáš Plekanec nahodil puk za branku, kde se už nacházel Justin Peters. Domácí brankář s pomocí spoluhráče vyhodil kotouč do středního pásma.
22:21'
Domácí celek nahodil černou gumu za branku soupeře a okamžitě uháněl na střídačku.
21:37'
Za brankou Rytířů dobře pracoval Pavel Klhůfek, který hledal na hranici brankoviště spoluhráče. Ovšem ten z pozic, kde ho spoluhráč viděl, ujel.
21:15'
Růžičkův pokus byl zpomalen a puk skončil pod lapačkou Lukáše Cikánka. Bude se opět vhazovat po jeho pravici.
20:44'
Jan Stránský přejel modrou čáru a střílel, jeho pokus do ochranné sítě přizvedl Jiří Říha. Bude se vhazovat po pravé ruce hostujícího brankáře.
20:01'
Začala druhá třetina.
Sledovali jsme první třetinu ve velkém tempu, skoro to vypadá, že chce Kladno Chomutov po jeho lapáliích unavit. Nicméně si oba celky připsaly několik slibných šancí, ovšem Justin Peters i Lukáš Cikánek předvádějí kvalitní výkony. Asi všichni čekali taktický boj, ale opak je pravdou. Ani jeden z týmů zatím moc nemyslí na obranu a snaží se soupeři odskočit.

Střely na branku: 11:13.
20:00'
První třetina skončila.
19:58'
V samotném závěru chtěl ještě zakončit Jiří Říha, jehož pokus zastavil Vladimír Růžička, kterému se podařilo ještě poslat černou gumu do středního pásma.
19:34'
Tlak do brankoviště předvedli Petr Koblasa a Radek Duda. Kotouč se ocitl vedle kladenského brankáře, ovšem pomohli mu spoluhráči.
19:19'
Nahození od modré čáry zastavil Petr Koblasa, jenž bekhendový pokus cpal k levé tyči, ale neuspěl. Poté se Lukáše Cikánka pokusil překvapit Radek Duda, jenž se nacházel v rohu hrací plochy.
18:57'
Lukáš Vantuch obral soupeře v jeho pásmu o kotouč, ale poté nezvládl přihrávku před branku. Kladno se opět osvobodilo za cenu zakázaného uvolnění.
17:37'
Nahození Radka Dudy skončilo v lapačce hostujícího brankáře, jenž se tentokrát rozhodl hru přerušit. Následuje vhazování po jeho levé ruce.
16:53'
Ve středním pásmu získal kotouč Pavel Klhůfek, který se najednou ocitl sám proti přesile v pásmu. Jeho pokus následně Lukáš Cikánek vyklepal z rukavice.
16:25'
Další střelou od modré čáry se prezentoval Brendon Nash. Ovšem kanadský brankář puk vykopl betonem a zachránil situaci.
15:59'
Od modré čáry zakončoval Petr Hořava, jehož pokus do vzduchu přizvedl Jan Stránský. Celou situaci pohlídal ještě Justin Peters, jenž puk schoval do lapačky.
15:58'
Přihrávka Bohumila Janka byla přibrzděná, a tak se celek Vladimíra Růžičky znovu dostal do ofsajdu. Po reklamní přestávce se hra přesune do středního pásma.
15:58'
Radek Duda vyhrál souboj s Ladislavem Zikmundem. Chomutovský matador pak hledal spoluhráče, ale kotouč skončil na icingu.
14:49'
V předbrankovém prostoru se nacházel Antonín Melka, který opět nenašel recept na chomutovskou jedničku. Následuje další vhazování před domácí svatyní.
14:35'
Přihrávku do pravého kruhu převzal Jakub Strnad, který udělal dva rychlé kroky na osu hrací plochy. Ovšem Justin Peters si do statistik připisuje další zákrok.
14:13'
Znovu se přerušuje! Chomutovští se osvobodili jen za cenu dalšího zakázaného uvolnění. Následuje vhazování po levici kanadského brankáře Pirátů.
13:44'
Do útočného pásma vletěl Jakub Sklenář, který si přehodil hůl soupeře a dostal se na střed. Jeho pokus do protipohybu gólmana se mezi tři tyče nevešel.
12:54'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Radek Duda – 2 min., sekání).
12:49'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (André Lakos – 2 min., podrážení).
12:15'
Za obranu si najel Patrik Machač, jenž mířil na vyrážečku kanadského brankáře. Jenže Justin Peters si pomohl širokou holí a puk vyrazil k mantinelu.
11:50'
Chomutovští jen protečovali hru za branku soupeře a jdou střídat. Také Kladno se ukrylo za brankou a čeká.
11:15'
Vladimír Růžička si chtěl stáhnout puk na střed hrací plochy, ale proti němu stáli hned dva bránící hráči. Následně se Petr Koblasa dostal do ofsajdu.
10:28'
Zkušený Petr Hořava chtěl vyhodit po mantinelu, ale kotouč skončil po odrazu až mezi diváky. Po reklamní přestávce následuje vhazování po levé ruce Lukáše Cikánka.
10:22'
Jaromír Jágr zastavil společně se spoluhráčem pronikajícího Lukáše Vantucha. Kladno znovu vyhazuje jen za cenu icingu.
09:47'
Brendon Nash přejel modrou čáru po levé straně a okamžitě vystřelil. Jeho pokus s přehledem vyrazil k zadnímu mantinelu Justin Peters.
09:08'
Štichova přihrávka naslepo skončila na zakázaném uvolnění, bude se vhazovat po pravici kanadského gólmana.
08:03'
Bohumil Jank viděl před brankou osamoceného Radka Dudu, který pokusem trefil beton hostujícího brankáře. Poté ještě přišla dorážka, ale Lukáš Cikánek znovu obstál.
7'
Jágr předvedl sebevědomou kličku, gólem to neskončilo
07:03'
Kladno ujelo do přečíslení! Antonín Melka nahrával na druhou stranu, kde z jedné střílel Tomáš Plekanec. Střela hráče se zkušenostmi z NHL mířila jen na chomutovskou klec.
06:37'
Před kladenskou branku si najel kanadský obránce ve službách Pirátů, ale zakončení po ledě odvrátil hostující brankář. Poté se Rytíři osvobodili za cenu vyhození přes všechny čáry.
05:47'
O pravého mantinelu se napřáhl Brett Flemming, jehož pokus Lukáš Cikánek vyrazil před sebe. Ovšem Jakub Sklenář dorážkou neuspěl, a tak se stav zápasu nemění.
05:06'
Daniel Kružík přihrával k pravé tyči, kde se nacházel Linus Anders Svedlund. Hostující útočník ale kotouč v rozhodujícím momentu netrefil.
04:47'
Útočná akce domácího celku končí při přechodu přes modrou čáru. Pro ofsajd se hra vrátí do středního pásma.
04:05'
Nahození Radka Dudy bylo přizvednuté za branku Kladnu. Ovšem hra se velmi rychle otočila, ale Středočeši nedokázali z předbrankového prostoru zakončit.
03:41'
Hned po vhazování objel branku Ladislav Zikmund, který u tyče našel jen beton kanadské jedničky v brankovišti Chomutova.
03:37'
Přihrávkou přes osu hrací plochy našel Petr Vampola na levém kruhu Tomáše Plekance. Jeho střela ale mířila jen do hrudi připraveného Justina Peterse.
02:38'
Několik desítek vteřin drží domácí kotouč na hokejkách. Ovšem poté se Kladno vydalo do útoku, ale pokus Jaromíra Jágra končí na kanadském brankáři.
02:00'
Z pravého kruhu vystřelil Petr Vampola, jehož pokus zastavil první bránící hráč. Poté hru do útočného pásma přesunul chomutovský Marek Tomica.
01:43'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vladimír Růžička – 2 min., podrážení).
01:00'
U levé tyčky se nacházel Petr Koblasa, jenž bekhendem střílel k bližší tyči. Ovšem Lukáš Cikánek si počíhal na puk vyrážečkou. Mezi kruhy se pak ještě nacházel ještě Vladimír Růžička, ale hostující gólman znovu uspěl.
00:41'
Jaromír Jágr přihrával od pravého mantinelu nepřesně na osu hrací plochy. Ovšem Kladno může jen jen na střídačku a pustit do hry čerstvé síly.
00:10'
Úvodní vhazování vyhrál Tomáš Plekanec, a tak má Kladno prvního útoku. Ovšem nahození za branku si pohlídal Justin Peters, jenž pomohl s rozehrávkou.
00:01'
Utkání právě začalo.
Jako první přišli na ledovou plochu Rytíři, chomutovští na sebe ale nenechali dlouho čekat, a tak jsou všichni aktéři připraveni k duelu. Oba celky se srovnaly na modrých čarách, odkud se pozdraví a následně vše bude směřovat k úvodnímu vhazování.
Ještě jednou dobrý večer, nyní už z chomutovské ROCKNET ARÉNY. Oba celky se odebraly do šaten a v současné době probíhá úprava ledové plochy, po které se už vše bude chystat k zahájení úvodního barážového zápasu.
Úvodní sestavy:

Piráti Chomutov: Peters (Stezka) – Jank, Flemming, L. Kovář, Knot, Štich, Blaha, Buchtela – Koblasa, V. Růžička, Duda – Sklenář, Huml, Klhůfek – Tomica, Vantuch, J. Stránský – Ma. Svoboda, Gut, Šťovíček.

Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – Nash, Zajíc, J. Říha, Kehar, Lakos, P. Hořava – Jágr, Plekanec, Redlich – Melka, Vampola, J. Strnad – Jelínek, Machač, Zikmund – Kružík, T. Kaut, Svedlund – Š. Bláha.

Rozhodčí: Hradil, Kubičík – Hlavatý, Tošenovjan.
Piráti Chomutov

Pirátům se nepovedl start do základní části, kdy prohráli hned několik duelů. Lodivod Vladimír Růžička se nechal slyšet, že nevyšla sázka na mladé brankáře, kteří sice nechytali špatně, ale zápasy nedovedli do vítězného konce. Proto se hlavní trenér a sportovní manažer v jedné osobě rozhodl angažovat zkušeného Justina Peterse. Hra Chomutova šla postupně nahoru a začalo i přibližování se soupeřům. Ovšem Severočeši pod sebe dostali jen Pardubice, a tak putovali do skupiny o umístění.

V té žila naděje na záchranu, ovšem první duel zavedl Piráty na led Karlových Varů, kde Severočeši prohráli. Poté přišla ještě domácí porážka s Litvínovem a bylo jasné, že Chomutov bude hájit extraligovou příslušnost v baráži. Aby toho nebylo málo, objevily se v kabině střední potíže nebo dokonce salmonela. Většina hráčů prvního týmu odpadla a poslední dva duely musel odehrát širší kádr a juniorský výběr. Zda budou Chomutovští připraveni, to ukážou až poslední dny před důležitou částí sezóny.

Nejproduktivnější Piráti základní části:

Vladimír Růžička 39 bodů (16+23)
Radek Duda 23 bodů (9+14)
Jan Stránský 22 bodů (9+13)

Nejproduktivnější Piráti v play-out:

Adam Raška 6 bodů (6+0)
Brett Flemming 4 body (1+3)
Radek Duda 4 body (1+3)
Rytíři Kladno

Středočeši jdou do baráže s povzbuzením, že v semifinále Chance ligy zdolali vítěze základní části, kterým byla Jihlava. Kladenští se v rozhodující části sezóny budou opírat o výkony Petra Vampoly, Tomáše Plekance a v neposlední řadě také legendu českého hokeje Jaromíra Jágra. Pokud se budeme dívat na dlouhodobou část, zjistíme, že Rytíři skončili na čtvrtém místě tabulky, když získali 104 bodů.

Díky postavení po základní části byl Kladnu nalosován Přerov. Středočeši se po dvou prohrách, v posledních zápasech dlouhodobé části Chance ligy, potkali s výbornou formou a zvítězili 4:1 na zápasy. V následující sérii do Kladna přijela velmi silná Jihlava. Všichni čekali vyrovnanou partii, a i když zápasy vyrovnané opravdu byly, tým kolem hvězdného Jágra přejel Duklu stejným poměrem jako Přerov.

Nejproduktivnější Rytíři základní části:

Ladislav Zikmund 48 bodů (29+19)
Petr Vampola 48 bodů (12+36)
Jakub Strnad 37 bodů (17+20)

Nejproduktivnější Rytíři v play-off:

Tomáš Plekanec 15 bodů (4+11)
Petr Vampola 12 bodů (3+9)
Jiří Říha 9 bodů (5+4)
Vítám vás u vstupního zápasu baráže Tipsport extraligy o účast v následující sezóně mezi tuzemskou smetánkou. V našem střetnutí se představí Piráti Chomutov a Rytíři Kladno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 46 27 5 2 12 162:115 93
2. Sparta 48 20 12 1 15 162:137 85
3. M. Boleslav 47 21 7 6 13 140:114 83
4. Plzeň 46 24 2 7 13 145:123 83
5. Třinec 47 24 3 4 16 150:120 82
6. Brno 47 20 5 6 16 135:143 76
7. K. Vary 47 16 8 4 19 158:142 68
8. Olomouc 47 17 5 6 19 109:121 67
9. Mountfield 46 17 5 5 19 115:118 66
10. Zlín 47 18 3 4 22 142:136 64
11. Vítkovice 48 13 8 4 23 122:161 59
12. Pardubice 47 13 3 9 22 111:151 54
13. Litvínov 46 13 3 8 22 131:157 53
14. Kladno 47 13 3 6 25 114:158 51
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud