Tipsport Extraliga - Play-off Tipsport extraligy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mountfield : Pardubice - 20. března 2024   18:00

Pardubice

Ode mě je to v tuto chvíli definitivně vše. Přeji vám příjemný zbytek týdne a podle výsledku sobotního mače možná na shledanou v pondělí v ČPP Aréně!
Cenu pro nejlepší hráče utkání si dnes odnášejí dva útočníci – pardubický střelec Matej Paulovič a hradecký rychlík Jordann Perret.
Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Hradec Králové – 5 (24)
Pardubice – 10 (23)
Je rozhodnuto nejtěsnějším možným rozdílem! Pardubice dokázaly vsítit jedinou branku utkání ve 26. minutě a vedení si zasloužily, stejně tak by si ovšem Mountfield za následný kolotoč zasloužil vyrovnat. Jenže hokejistům zpod Bílé věže vždy kousek chyběl a nebo proti nim stál připravený Roman Will, který si dnes odnáší čisté konto. Dynamo si tak vybojovalo mečbol a v sobotu mohou rozhodnout o svém postupu do semifinále doma před vlastními fanoušky!
59:55'
Pět vteřin před koncem putují na trestnou lavici Jeremie Blain (krosček) a Oliver Okuliar (nedovolené bránění), z pardubických zase Tomáš Zohorna (nesportovní chování). Tím pádem je nejspíš rozhodnuto, protože Pardubice mají i tak početní výhodu a vhazuje se před Paříkem, který se musel vrátit do brány.
59:45'
Okuliarovu střelu vyrazil Will mimo.
59:29'
Rána Tomáše Pavelky mířila hodně mimo bránu.
59:20'
Teď neúmyslně podržel ve hře Hradec hlavní sudí, který je ovšem součástí hry a toto se občas stane. Pardubice totiž vyhazovaly a vypadalo to, že puk zamíří na prázdnou bránu, rozhodčí ale svou bruslí kotouč neúmyslně odklonil a ještě je z toho hostující icing.
59:06'
Kotouč vylétl přes všechny čáry na icing, vhazovat se znovu bude před Willem.
58:59'
Willova brána byla vychýlena ze své obvyklé pozice, do akce se tak minutu před sirénou dostávají ještě ledaři.
58:59'
Jediný Graeme McCormack zůstal u modré čáry, jinak byli úplně všichni kolem pardubické brány. Skrumáž přerušil hvizd sudího.
58:40'
Lukáš Pařík je na střídačce a Hradec to zkouší v šesti!
57:55'
Na druhé straně se kličkou do bekhendu natahoval za Paříkův beton Robert Kousal, marně.
57:32'
Aleš Jergl nahodil do útoku, jeho spoluhráči nedokázali vybojovat puk.
56:59'
Po boji v rohu pásma vyplaval puk před brankoviště, kde ho sebral Lukáš Sedlák a poslal do připraveného Paříka. Tři minuty do třetí sirény, Dynamo stále drží hubený náskok a pokračovat budeme po komerční přestávce!
56:00'
Dynamo už se nikam příliš nežene, naopak přistoupilo k důkladné obraně. Modrou čáru se hostům zatím daří bránit dobře a Mountfield se přes ni dostává s obtížemi.
55:08'
Tomáš Pavelka míchal na modré s pukem tak dlouho, až se vymíchal do středního pásma a Hradec musel vyklidit to útočné.
54:14'
Po krátkém boji v útočném pásmu získal puk na hůl Radek Pilař, který si vybruslil na modrou a vystřelil. Přímo do bránícího hráče.
53:12'
Pardubice oslabení zvládly a jsou v plném počtu, navíc stále s jednobrankovým náskokem.
53:08'
Graeme McCormack vypálil zprostřed modré lajny, Roman Will uklidnil své spoluhráče dalším zákrokem.
52:47'
Závar před bránou hosté stihli uhasit vyhozením přes celé hřiště.
52:12'
Puk létá pardubickým obranným pásmem, Hradci ale nevychází nahrávky na finální střelu, které jsou často nepřesné.
51:33'
Ránu zprava dokázal Roman Will zneškodnit.
51:12'
Adam Musil zatáhl za záchrannou brzdu, když se Kevin Klíma dostal za jeho záda a zakončoval z bezprostřední blízkosti. Odpyká si dvojku za hákování.
50:43'
Tomáš Pavelka se vydal dopředu podpořit útok a celá akce vypadala nadějně, dokud nepřišla nepřesná zpětná nahrávka jednoho z domácích, která situaci ukončila.
Stejně jako včera, i dnes přihlíží východočeskému čtvrtfinále vyprodaná ČPP Aréna, tedy 6 890 hokejových příznivců!
49:18'
Jank je zpátky na ledě, Hradec soupeřovu přesilovku ubránil. Vyhodil ovšem rovnou na icing.
48:32'
Chvíli to vypadalo, že půjde v oslabení do samostatného úniku Jordann Perret, nahrávka mu ale šla na brusle a nemohl tak pokračovat v rychlé jízdě.
48:08'
Dynamo ale jen zavezlo puk za bránu a zase ho ztratilo.
47:52'
Nakonec se domácím povedlo dostat puk podél mantinelu pryč, ovšem jen na chvíli.
47:25'
Pardubice vyhrály buly a už operují v útoku.
47:18'
Po předchozí akci skončilo v Paříkově brankovišti několik hráčů a domácí gólman ležel dobu na ledě a nezvedal se, nakonec odjel ke střídačce a vypadalo to, že bude střídat. Lukáš Pařík se ale pouze oklepal a jde zpět do brány!
47:18'
Nájezd Richarda Pánika blokoval Bohumil Jank držením a jde na dvě minuty na trestnou lavici. Pkračovat budeme po komerční přestávce.
46:33'
Skvělý Lukáš Pařík! Nejdříve sklapl betony před najíždějícím Matejem Paulovičem, pak špičkou levého betonu vytáhl i dorážku!
46:18'
Oliver Okuliar střílel švihem z mezikruží a Roman Will poslal lapačkou puk na boční síťku.
45:36'
Kevin Klíma projel s pukem na holi a protihráčem na zádech v těsné blízkosti Paříka, ten si musel dávat pozor.
44:54'
Lukáš Radil vyslal ještě pokus od modré, který Pařík vyrazil, a Mountfield je na ledě v plném počtu.
44:20'
Tomáš Hyka nabízel z úhlu puk do brankoviště, nikomu se nepovedlo jej srazit do brány.
43:47'
Až teď napálil Košťálek prvního bránícího hokejistu a Hradec se následně osvobodil.
43:28'
Pardubice se drží v pásmu, Hradec ale dobře k hráčům přistupuje a další rána zatím nepřišla.
42:56'
Košťálkova střela od modré byla sražena jen do rohu kluziště.
42:49'
Ralfs Freibergs se v obranné třetině provinil držením, Dynamo má tedy k dispozici dvě minuty početní výhody.
42:41'
Jeremie Blain nevymyslel rozehrávku příliš dobře, středem hřiště prolétl kotouč až na zakázané uvolnění.
42:10'
Patrik Miškář vybruslil k modré proti střelci a zblokoval střelu tak, že se vznesla vysokým obloukem do ochranné sítě.
42:05'
A teď pro změnu icing na druhé straně, buly tedy pro změnu proběhne před Lukášem Paříkem.
41:44'
Pardubičtí zahráli v úmyslném ofsajdu, bude se tak vhazovat před Romanem Willem.
40:52'
Pardubice zřejmě nechtějí pustit Hradec znovu do varu, a tak samy útočí. Tomáš Dvořák vyslal dvě přízemní dělovky od modré, obě těsně mimo.
40:18'
Tomáši Hykovi mířila nahrávka za tělo, nemohl tak plynule přejít modrou a zaútočit.
40:01'
Střely na branku ve 2. třetině (celkem):

Hradec Králové – 15 (19)
Pardubice – 7 (13)
Třetí třetina začne přibližně v 19:45.
Čtyřicet minut pryč, Pardubice vedou 1:0. Do vedení se dostaly po zásluze, protože šancí si vypracovaly více než jejich soupeř, co se ale začalo dít potom, to moc neodpovídalo skutečnosti, že Lvi inkasovali. Místo toho se začali okamžitě tlačit dopředu a dostali Dynamo pod neuvěřitelný tlak. Ten s větší či menší intenzitou trval až do konce třetiny a hosté mohou děkovat částečně Romanu Willovi a částečně i kousku štěstí, že do přestávky jdou stále s jednobrankovým náskokem.
Po odpískání konce třetiny se ještě schylovalo k menší výměně názorů, rozhodčí ji rychle utnuli.
40:00'
39:56'
A stejně tak učinil teď rovněž Tomáš Pavelka, rozdíl byl jen v tom, že z druhé půlky modré lajny.
39:43'
Martin Pláněk napálil kotouč jen do prvního bránícího hráče.
39:39'
Do sirény zbývá necelá půl minuta, po icingu se bude vhazovat po Willově levici.
39:29'
Jeden z domácích hokejistů byl v útočné třetině mimo puk podražen, což se nelíbilo domácím fanouškům, rozhodčí ale zůstali v klidu.
38:56'
Aleš Jergl nalétl do útoku jako vítr, a i když mu puk na hůl nesedl dobře , nějakým způsobem ho dokázal navalit až na Willa. Ten scukl svou výstroj a udržel hrací předmět před brankovou lajnou.
37:56'
Jordann Perret dvakrát za sebou střílel z levého kruhu, v obou případech zvedl kotouč moc a trefil prostor nad horní tyčí.
37:26'
Šťastného střela byla sražena vedle, dorážka také nezamířila za rozhozeného Willa.
36:35'
Na Mountfieldu je vidět, že by rád šel do přestávky se srovnaným skóre. Jeho hráči se tlačí dopředu, kdykoliv vycítí příležitost, k tomu aktivně napadají. A Pardubicím nezbývá než se bránit.
36:13'
Zakázané uvolnění Pardubic a hra se stěhuje zpátky před pardubického muže v masce.
35:07'
Evan Jasper mířil téměř z osy hřiště, Roman Will měl výstroj připravenou.
34:17'
Kotouč létá nyní z jedné strany na druhou. Přestávka vnesla do hry trochu uklidnění a ani jeden z týmů nemá teď větší nápor.
33:39'
Komerční přestávka přinese krátkou pauzu ve hře.
33:21'
Drama se ale nekonalo. Lvi se rychle dostali k puku, vyvezli jej a mohli upalovat na střídačku.
33:01'
Zakázané uvolnění Hradce znamená, že si Lvi ještě chvíli musejí nechat zajít chuť na střídání.
32:13'
Radovan Pavlík přirazil tvrdě k mantinelu Petera Čerešňáka a výsledkem získaného puku byla rána od modré, kterou Roman Will vytáhl vymrštěným levým betonem.
31:26'
Hned po buly pálil od modré Ondřej Vála a jeho pokus vyrazil Pařík před sebe. Dorážku vracel k pravé tyči Lukáš Sedlák a hradecký gólman si připsal důležitý zákrok, když se dokázal na poslední chvíli roztáhnout!
30:40'
Nepřesnou rozehrávku domácích zachytili na modré Pardubičtí a pro změnu zase museli bránit Hradečtí. Kotouč se chvíli nebezpečně povaloval před odkrytou částí klece, jako první se k němu však dostal domácí bek.
29:45'
Jan Eberle nahodil kotouč do pásma a sám si jej také dojel. Po chvíli bojů u mantinelu vylétla k Willovi střela z vrcholu kruhu, příliš nebezpečně nevyhlížela.
29:18'
Nahrávka nešla k Radovanu Pavlíkovi vůbec ideálně, dokázal tedy jen natáhnout hůl a puk se vznesl do ochranné sítě.
28:50'
Obrovský tlak Hradce nyní utne komerční přestávka. Martin Pláněk totiž vyslal dělovku od modré a Will ji tentokrát dokázal podržet, hra tedy může být přerušena a kotouč na chvíli přestane létat kolem pardubického území.
28:44'
A Will se bude muset v bráně ohánět i dál, hosté totiž vyhodili jenom na icing!
27:19'
Evan Jasper se jal dorážet střelu z pravého kruhu a atmosféra v ČPP Aréně se rapidně zvedá. Přestože Pardubice před chvílí otevřely skóre, jsou to totiž domácí, kdo ostřeluje bránu jednou ranou za druhou!
26:20'
A voda se nyní vaří před pardubickou bránou! Ránu Jana Eberleho vytáhl Will jen tak tak, mezi třemi tyčemi se pak musel hodně ohánět i proti následným střelám.
25:01'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Už z buly vylétla na hradeckou bránu nebezpečná rána. Ta ještě neprošla, chvíli nato už se ale hostující střídačka může radovat! MATEJ PAULOVIČ si vybruslil kolem pravého kruhu na osu a vyslal prudký pokus, který se gólmanovi otřel o ruku a zapadl do klece – 0:1. Asistence: Adam Musil.
24:38'
Tomáš Zohorna vystřelil křížem krátce po přejezdu modré čáry, nezamířil do prostoru branky.
23:39'
První formace Hradeckých prověřila Willa postupně ranami zleva i zprava, hostující brankář se přesunul včas.
23:32'
Rozehrávka Dynama byla nepřesná a píská se po ní jenom icing.
23:05'
Až nyní se domácí dostali ke kotouči a oba celky odjely na střídačku.
22:43'
Hradci se nedaří dostat pryč z obrany, Pardubice svého soupeře začínají dostávat pod tlak.
22:10'
A na druhé straně byl pro změnu v pozoru Lukáš Pařík, jenž si pro pokus zleva hrábl přes tělo lapačkou.
21:47'
Obloukem se donesl puk ze střední třetiny až k Romanu Willovi, ten si levou tyč pohlídal betonem a lapačkou.
20:58'
Jan Košťálek zastavil kotouč na modré a obratem ho poslal zpátky k bráně, prostor vymezený třemi tyčemi ale minul.
20:17'
Lukáš Sedlák vypálil z levého kruhu, Pařík střelu dobře viděl a neměl problém ji odklonit pryč.
20:01'
Střely na branku:

Hradec Králové – 4
Pardubice – 6
Druhá třetina začne přibližně v 18:51.
Dvacet minut je minulostí, na branku podobně jako včera stále čekáme. Přitom nemůžeme říct, že šance bychom neviděli, oba brankáři si s nimi ve spolupráci se svou obranou dokázali poradit. Pozorujeme zatím tvrdý hokej a boj o každý kousek ledu, až na jeden menší trest se ale doposud vše odehrálo v mezích pravidel.
20:00'
19:37'
Martin Pláněk v mezikruží dobře vyklekl ránu Davida Musila a touš se poté odrazil mimo domácí obranné pásmo.
18:33'
Pardubice už bruslí na ledě v plném počtu.
17:49'
A na druhé straně se v oslabení ocitl tváří v tvář Paříkovi Richard Pánik, Domácí brankář si prostor mezi betony pohlídal!
17:34'
Jeremie Blain sklepl puk z modré doleva a kotouč okamžitě pokračoval na hůl Tomáše Pavelky. Ten z mezikruží snad trefil horní tyč, neujala se ani následná dorážka!
16:46'
Domácí ovládli buly a rozestavěli přesilovkovou formaci. Uvidíme, jestli vymyslí nějakou střelu.
16:29'
Lukáš Radil si při hradecké rozehrávce pomohl držením a už sedí na trestné lavici. Dnes si tedy první přesilovku zahraje Mountfield.
16:21'
Střela od modré ale nedoputovala k bráně a na puku jsou znovu Hradečtí.
16:05'
Jan Košťálek zastavil na modré hradecké vyhození a hosté tak mohou pokračovat v útoku.
15:28'
A stejně tak nebyl úspěšný ani další, který skončil jenom zakázaným uvolněním.
15:04'
Petr Kalina spolu s Radkem Pilařem vybojovali kotouč v rohu obranné třetiny a vyslali dopředu spoluhráče, z tohoto útoku ale nic nevzešlo.
14:31'
A po dalším zákroku, kdy Pařík zlikvidoval ránu ze střední vzdálenosti, následuje komerční přestávka.
14:25'
Teď se Lukáš Sedlák ocitl ve skvělé palebné pozici, domácí ho totiž nechali úplně samotného před brankovištěm! Naštěstí pro domácí ale nezvládl zamířit lépe kolem brankářovy výstroje.
14:12'
Jeremie Blain krásně zablokoval Hykovo nahození před bránu a nepřipustil střelu z první.
13:26'
Zblokovaná střela Martina Kauta na bránu nezamířila, hradecký gólman ji pouze kontroloval pohledem.
12:47'
Hokejisté si navzájem nedávají vůbec nic zadarmo, k vidění je tvrdá a neúprosná hra nejen kolem mantinelů. Zatím se ale vše nese v mezích pravidel.
11:48'
Aktivní forčekink teď ukázala domácí obrana, která dvakrát za sebou zlikvidovala hostující pokus o nájezd do útoku.
11:11'
Střela od modré byla před Paříkem tečována, rozklek mu ale stačil k úspěšnému zákroku. Dorážející Sedlák trefil jen boční síťku.
10:37'
Po buly se ujala puku dvojice Okuliar – Klíma a druhý jmenovaný zkoušel vymyslet střelu z osy, neúspěšně.
10:23'
Oliver Okuliar věděl, že je v signalizovaném ofsajdu, proto se snažil bránit puk pouze z odstupu. Když si myslel, že už nikdo v pásmu není, tak na něj sáhl, jenže pásmo stále čisté nebylo, a tak je tu úmyslný ofsajd.
09:12'
A vzápětí je tu technický přestupek i na druhé straně, Dynamo se dopustilo ofsajdu.
08:56'
Lvi se provinili vyhozením na icing, hra se tak přesouvá před jejich brankáře.
08:38'
Šťastného ránu z pravého kruhu Will vyrazil do rohu, stejně tak si poradil i s Blainovým pokusem od modré.
08:26'
Aleš Jergl tvrdě vypálil z pravého kruhu, Will schoval puk v náručí. Následuje komerční přestávka.
07:32'
Patrik Miškář skvěle zapracoval na obranné modré a vyšťouchl puk, Radovan Pavlík tak mohl chvíli nato střílet na druhé straně. Akci hlasitě ocenili domácí fanoušci, Roman Will si ji pohlídal a zlikvidoval i s dorážkou.
06:30'
Lukáš Pařík vyjel za bránu, aby zastavil puk, to se mu ale nepovedlo. Černé pryže se chopil pardubický hráč a nabídl jej před prázdnou bránu, tam však nikdo v červeném zrovna nebyl.
05:28'
A teď si pro změnu až k brankovišti najel Adam Musil, zblízka se mu ovšem nepovedlo propasírovat touš skrz výstroj.
04:47'
Lukáš Radil málem nachytal domácího brankáře! Už to vypadalo, že podél mantinelu vybruslí s kotoučem pryč, ale ještě se rozhodl vystřelit z úhlu. Mezírku mezi bližší tyčí a tělem gólmana ale netrefil.
04:12'
Patrik Miškář krásně pracoval kolem mantinelu, setřásl protihráče a předložil puk před bránu, tam však zafungovala hostující obrana.
03:22'
Jeden z hradeckých beků zavrávoral na modré a Tomáš Hyka s Lukášem Sedlákem jeli rázem do přečíslení dvou na jednoho, křižná nahrávka ale byla nepřesná a vůbec netrefila Sedlákovu hůl.
03:07'
A na druhé straně si Roman Will pohlídal pokus zblízka, vhazovat se bude po jeho pravici.
02:44'
Patrik Poulíček přenechal nad pravým kruhem dojíždějícímu Tomáši Vondráčkovi, který prověřil Lukáše Paříka střelou švihem.
01:56'
Adam Musil se neprocpal ve střední třetině přes dva úporně bránící hráče a domácí získali puk, jenže jej pouze nastřelil a vzápětí o něj zase přišli.
01:33'
A následný pardubický útok zastavilo postavení mimo hru.
01:24'
Petr Kalina nastřelil puk přes celé hřiště a trefil prostor mezi třemi tyčemi, tentokrát už tedy Will musel kotouč odklonit do rohu.
00:45'
Christophe Lalancette se snažil z otočky naslepo pálit z úhlu, Roman Will zasahovat nemusel.
00:18'
Pardubice se rozhodly naskočit do utkání svižně. Hned jely do útočné třetiny a Lukáš Sedlák pálil z pravého kruhu, chvíli nato Pařík zlikvidoval i pokus zleva.
00:01'
Následují tradiční pozdravy s brankáři a už za malou chvíli bude vhozeno úvodní buly!
Předzápasový ceremoniál je v pln proudu, hráči už jsou nastoupeni na modrých lajnách. Následovat bude nyní česká státní hymna!
Pro čtvrté východočeské čtvrtfinále se trenéři rozhodli příliš nezasahovat do sestav. Ti pardubičtí nechali soupisku úplně totožnou jako včera, ti hradečtí pouze vyměnili na centru třetího útoku Giorgioho Estephana nově za Radka Pilaře.

Mountfield HK: Pařík (Lukáš) – Blain (A), Freibergs, Pláněk, Pavelka, McCormack, Kalina, Jank – Jasper, Tamáši, Perret – Jergl (A), Kev. Klíma, Okuliar – Šťastný, Pilař, Eberle (C) – Miškář, Lalancette, R. Pavlík.
Trenér: Tomáš Martinec

HC Dynamo Pardubice: Will (Pavlát) – Čerešňák, D. Musil, Košťálek, T. Dvořák, Hájek, Vála, Kolář – Hyka, Sedlák (C), Pánik – Radil, Zohorna (A), R. Kousal – Kaut, A. Musil, Paulovič – Vondráček, Poulíček (A), Mandát.
Trenér: Marek Zadina

Rozhodčí: Kika, Stano – Hynek, Šimánek.
3. ČF – PCE vs. MHK 1:2sn
Branky a nahrávky:
41:31 Pavlík (Lalancette, Miškář), rozh. náj. Pavelka – 47:31 Kousal (Radil, Košťálek).

Samostatné nájezdy v sérii ještě chyběly, a tak si je východočeští hokejisté střihli v úterý. Hradec šel do vedení jako první, to ale netrvalo dlouho. A tři minuty před koncem už slavili Pardubičtí vedení, jenže Lvi si vzali trenérskou výzvu, na jejímž základě gól nakonec nebyl uznán pro bránění brankáři. Klání nakonec dospělo až do 8. série nájezdů, kterou ve prospěch Hradce rozhodl Pavelka. Mountfield se tedy z venkovního dvojzápasu dokázal oklepat a snížil stav série na 1:2.
2. ČF – PCE vs. MHK 3:2
28:34 Vondráček (Vála, Poulíček), 49:50 Pánik (Paulovič, Čerešňák), 59:54 Kousal (Radil, Will) – 33:15 Jergl (Klíma, McCormack), 48:02 Freibergs (Pláněk, Tamáši).

Den nato to v pardubické enteria areně už už vypadalo, že se bude znovu prodlužovat, když těsný náskok Lvů dotáhl na 2:2 v dvojnásobné přesilovce Pánik. Jenže zápas nakonec přeci jen skončil ještě v základní hrací době. Dynamo totiž o své druhé výhře v sérii rozhodlo pouze 5,2 vteřiny před třetí sirénou a uštědřilo tak soupeři tvrdou ránu.
1. ČF – PCE vs. MHK 5:4p
21:03 Zohorna (Pánik, Sedlák), 22:12 Vondráček (Poulíček, Mandát), 34:41 Zohorna (Hájek, Kousal), 41:00 Sedlák (Hyka, Košťálek), 61:25 Kaut (Košťálek, Zohorna) – 05:32 Perret (Blain), 12:01 McCormack (Klíma, Perret), 29:14 Pavlík (Miškář, Jank), 49:55 Tamáši (Pavlík, Miškář).

Hned první duel přinesl slušnou přestřelku. Mountfield se sice rychle dostal do dvoubrankového vedení, jenže Dynamo ve druhé třetině srovnalo a pak se oba soupeři o výsledek přetahovali až do prodloužení. To rozsekli už po 85 vteřinách Pardubičtí.
Zatímco Pardubice si v základní části s předstihem zajistily Prezidentský pohár a před čtvrtfinále měly několikadenní oddech, Hradec se do něj musel propracovat přes předkolo. V něm se v repríze loňského semifinále utkal s Vítkovicemi, kterým nedal příliš šancí a zvítězil 3:0 na zápasy. Poprvé v historii české nejvyšší soutěže se tak nyní odehrává série play off mezi východočeskými rivaly!
Všem hokejovým příznivcům přeji krásný den ze soutoku Labe a Orlice! Čtvrtfinálová série v duchu derby mezi Mountfieldem HK a HC Dynamo Pardubice zde dnes napíše svou čtvrtou kapitolu a všichni jsme zvědaví na její rozuzlení. Možnosti jsou dvě – buď budou slavit domácí fanoušci srovnání série, nebo si Pardubice vybojují před návratem na vlastní led mečbol.