Chomutov - Pardubice: Dávid Skokan vstřelil gól na 1:3

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Děkuji za pozornost a v roce 2017 zase nashledanou!
Utkání je u konce! Piráti v poslední utkání roku na domácím ledě prohrávají s Pardubicemi 1:3, Východočeši si připsali důležitou výhru!

Pardubice hrály v první třetině hodně aktivně a zaslouženě vedly o dvě branky. Na zásah Petra Sýkory v šestnácté minutě dokázal navázat Tomáš Klimenta, jenž se trefil o dvě minuty později.

V prvním polovině druhé třetiny byli jasně lepší hosté, kterým se povedlo dát třetí branku po individuální akci Lukáše Nahodila. Poté byli Piráti aktivní a měli několik tutovek. Martin Růžička ovšem všechny neskutečně pokryl.

Třetí třetina patřila domácím, kteří svého soupeře přestříleli v poměru 14:5. Piráti ovšem vstřelili jedinou branku z hole Dávida Skokana, a tak podruhé v řadě na domácím ledě prohráli.

Střely na branku: 30:29
Nejlepší hráči

DÁVID SKOKAN – LUKÁŠ NAHODIL
59:56
Pardubicím se ještě povedlo vyhodit na jedno zakázané uvolnění. Na stavu střetnutí to nic nezmění, Pardubice v Chomutově vyhrají 3:1.
59:40
Petr Koblasa se dostal k puku před brankou, kde byl ve vyložené šanci. Ve skrumáži těl ovšem nedokázal překonat dnes luxusně chytajícího Růžičku.
59:34
Přihrávka Davida Kämpfa za branku byla ztečována a puk skončil v ochranné síti. Ještě tedy jedno vhazování před brankou Růžičky.
59:05
Až nyní se hosté poprvé v poweplay dokázali osvobodit. Nicholas Schaus poslal kotouč až za branku, kterou v současné době nikdo nehájí.
58:48
Dlouhé snažení bylo zakončeno pokusem Jana Rutty od modré čáry. Do trajektorie puku se ovšem položil obětavý hráč, jenž puk srazil do ochranné sítě.
58:06
Po vyhození kotouče mimo mantinel odchází z branky Tomáš Král. Piráti mají dvě minuty na vstřelení dvou branek.
57:38
Nahazovaný kotouč před branku hledal hůl Petra Koblasy. Domácí útočník se ovšem k teči nedostal, snažení ovšem trvá.
57:14
Martin Růžička podržel další nahozený kotouč na jeho branku v lapačce a přerušil hru. Vhazovat se bude pro změnu po jeho levici.
56:55
Domácí hned zakončovali. Pokus od modré čáry byl ovšem tečován jen do ochranné sítě nad brankou, vhazuje se ve středním pásmu.
56:50
Pardubice nyní nic nevymýšlely a vyhodily puk na zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude před brankou pardubického brankáře.
56:27
Hosté opět ušetřili drahocenný čas, když drželi puk u mantinelu. Domácím hráčům se hodně krátí čas na vyrovnání.
55:53
Jan Rutta nyní mohl poslat do úniku Davida Kämpfa. Hokejku svého spoluhráče ovšem nenašel a puk se odrazil do obranného pásma Pirátů.
55:23
Hra je přerušena poté, co přihrávka Petra Koblasy byla ztečována do ochranné sítě. Vhazovat se bude před brankou Martina Růžičky.
54:19
Následně neuspěl ani jeden z domácích nahozením od modré čáry. Martin Růžička nyní kotouč raději udržel ve své lapačce.
54:03
Dávid Skokan měl na holi druhou branku. Sám před brankou ovšem nepřekonal pozorného Martina Růžičku, to byla velká šance!
53:50
Po dlouhém snažení se o puk u levého mantinelu nakonec rozhodčí přerušil hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
53:08
Tomáš Kaut projel do zajímavé šance. Z levé strany zakončoval bekhendem, ale trefil jen připraveného Krále v brance, tlak hostů ovšem trvá.
52:41
Od pravého mantinelu to opět zkoušel Michal Vondrka. Přes hradbu těl ovšem nedokázal trefit branku, Pardubice postupují dopředu.
52:25
Následuje druhá komerční přestávka této třetiny. Po ní se bude vhazovat před brankou Martina Růžičky, který stále drží naděje Pardubic vysoko.
52:16
51:44
Ivan Huml si nahodil za branku kotouč, který ale následně nedokázal zachytit. Pardubice se v oslabení dobře brání a za chvilku budou kompletní.
51:25
Po vyražené střele Flemminga se k dorážce před brankou dostal Jakub Sklenář. Ten ve výborné pozici ale trefil jen připraveného Růžičku!
50:54
Návrat se domácím nepovedl a kotouč je tak opět za brankou chomutovského brankáře. Piráti musejí od začátku.
50:31
Přihrávka Michala Vondrky zpoza branky byla zablokována a následně hosté vyhodili kotouč až ke Královi.
50:16
Domácí celek si zahraje početní výhodu. Jan Ščotka držel za brankou Marka Tomicu a odsedí si tak dvě minuty na trestné lavici.
49:41
Na ledě se následně objevil pardubický Lukáš Nahodil. Ten po pár sekundách na zemi opustil ledovou plochu a nejspíše bude v pořádku.
49:29
Kombinace domácího celku byla zakončena přihrávkou na pravý kruh, odkud pálil Michal Vondrka. Chomutovský kapitán ale napálil jen tyč!
48:47
David Kämpf dostával ideální přihrávku mezi kruhy. Chomutovský mladík ale následně nedokázal zakončit, puk mu ujel.
48:22
Po nepřesném zakončení Jakuba Sklenáře vyhodili hosté na zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude opět před pardubickou klecí.
48:05
Následně se hra přerušuje. Po komerční přestávce se bude pokračovat vhazováním po pravici Martina Růžičky.
47:49
Hodně slibně postupoval po levé straně Brett Skinner. Ten mířil pod víko, ale branku nakonec jen přestřelil.
47:22
46:59
Dobrá šance i na straně druhé. Nicholas Johnson se prodral před branku, kde ale bekhendem trefil jen tyčku. Následně se Piráti dostali k puku.
46:31
Hned po buly mohlo být sníženo! Michal Vondrka se hnal sám na Růžičku, kterého ovšem střelou k levé tyčce nepřekonal – netrefil totiž branku!
46:23
Lukáš Nahodil hledal před brankou Matěje Berana, který ještě vylepšoval pozici pro volného spoluhráče u pravé tyčky. Puk ovšem skončil jen u Krále.
45:48
Jejich snažení bylo zakončeno pokusem Tylera Redenbacha. Ten zakončoval z levého kruhu, pozorného Krále svým pokusem ale nepřekonal.
45:35
Piráti vyhodili a Tomica aktivně napadal Růžičku za brankou. O puk jej ale následně obrat nedokázal. Do útoku se tak vydají hosté.
45:22
Ano, přichází přesilová hra. Adam Raška před brankou fauloval, sekl dotírajícího Matěje Berana. Šance pro Pardubice!
45:12
Místo pokračujícího tlaku hráli hosté, kteří aktivně kombinují za brankou Tomáše Krále. Uvidíme, zda se jim povede něco vymyslet.
44:41
Piráti právě vstřelili branku!
A nyní se Piráti konečně dočkali! Dlouhý tlak byl zakončen střelou DÁVIDA SKOKANA. Slovenský útočník udělal kličku padajícímu obránci a následně zamířil přesně do pravého růžku branky. Asistence: Jan Rutta.
44:26
Piráti pokračovali v tlaku. Jan Rutta ovšem dvakrát mířil do připraveného obránce. Tlak Chomutova trvá i nadále.
44:09
Piráti to ve třetí třetině zkoušejí ze všech pozic. Pokus Ondřeje Dlapy byl tečován Davidem Kämpfem. Jen ale nad branku, vhazovat se bude ve středu hřiště.
43:32
Flemmingovo nahození od modré čáry tečoval Jakub Sklenář, ale opět přímo do výstroje Martina Růžičky. Ten opět nemusel předvést světoborný zákrok.
43:19
K puku se dostával Petr Koblasa, který se následně hna do samostatného úniku. Domácí forvard se ovšem nacházel v ofsajdu.
42:43
V další akci to zkoušel z úhlu Marek Tomica. Martin Růžička ovšem toto nemohl pustit, tento pokus vyrazil mimo branku.
42:23
Michal Vondrka se dostal k volnému puku a hned jej poslal na branku. Martin Růžička ale pokus doprostřed branky pohodově zneškodnil.
42:03
Ondřej Dlapa posílal do útoku Petra Koblasu, který jeho přihrávku nedokázal zpracovat. Puk po jeho teči skončil mimo hřiště.
41:36
Následně je pískána domácím vysoká hůl, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
41:05
Petr Sýkora projel po levé straně do zakončení, ale jeho tvrdá střela, která Královi vypadla, skončila jen vedle branky!
40:41
To se nepovedlo a následoval útok Pirátů. Těm se ale nepovedlo udržet se v pásmu, a tak uvidíme opět snažení hostů.
40:06
Nicholas Johnson vybojoval kotouč a hned jej nahodil za branku Pardubic. Jeho spoluhráči se pokouší zatlačit domácí celek.
40:01
Oba celky jsou již na ledové ploše. Pardubice jsou blízko, povede se přeci jen domácím stav utkání ještě zdramatizovat?
Druhá třetina je u konce! V prvním polovině byli jasně lepší hosté, kterým se povedlo dát třetí branku po individuální akci Lukáše Nahodila. Poté byli Piráti aktivní a měli několik tutovek. Martin Růžička ovšem všechny neskutečně pokryl.

Střely na branku: 16:24
40:00
39:44
Pardubice v závěru druhé třetiny kombinují v útočném pásmu a nejspíše zde třetinu dohrají. Piráti musejí dát tři branky, aby dnes bodovali.
38:59
David Kämpf našel v další stoprocentní pozici Marka Tomicu. Ani on se ovšem střelou k levé tyčce nedokázal prosadit. Důvod? Martin Růžička.
38:39
Michal Vondrka trefil z levé strany jen tyčku. K dorážce se před brankou dostával Michal Poletín, jenž ale bekhendem nepřekonal Růžičku. Ten je opravdu výjimečný dnes.
38:09
37:46
Slovenský obránce následně nepřesně nahrával Flemmingovi. Piráti se sami dostali z pásma.
37:17
Tvrdě to zkoušel od modré čáry Juraj Valach. Jeho pokus ani následná dorážka ovšem neskončila za zády Martina Růžičky.
36:56
Hned po zákroku Martina Růžičky se pokoušel dorážet Brett Skinner. Toho ale krosčekoval Tomáš Čáslava, a tak mu to kanadský bek vrátil ve formě sekání. Oba jdou na trestnou lavici.
36:56
36:56
Následoval výborný pokus z mezikruží a ještě lepší zákrok Martina Růžičky – ten dnes chytá naprosto famózně!
36:32
Zblokovaná střela Jana Rutty se dostala k Michalu Vondrkovi, jenž měl před sebou odkrytou branku. Jeho pokus byl ale zázračně ztečován!
36:09
Domácí budou hrát dvojnásobnou přesilovku. Jakub Sklenář byl faulován po faulu kolenem. Nepěkný zákrok od Jana Ščotky.
35:43
V ještě lepší pozici byl následně Brett Skinner. Ten dostal přihrávku na pravý kruh, odkud napálil jen beton přesouvajícího se Růžičky!
35:16
Michal Vondrka hledal hokejku Michala Poletína. Ten se ale k teči nedostal a puk se tak objevil za brankou Martin Růžičky.
34:55
Ladislav Havlík za brankou přišpendlil na mantinel chomutovského hráče. Inkasuje dvě minuty za krosček.
34:45
Piráti jsou poprvé ve třetině aktivní. Jejich snažení bude odměněno jejich první početní výhodou v utkání.
34:04
Následovala obrovská šance Dávida Skokana. Ten se zjevil sám před brankou, ale beton Růžičky nakonec přehodit nedokázal!
33:40
Hned po vhazování zakončoval Juraj Valach. Jeho dělovka ovšem skončila jen na betonech připraveného Růžičky.
33:21
Zpoza obránce po rychlém útoku zakončoval Brett Flemming. Jeho pokus ovšem skončil na dnes dobře chytajícím Růžičkovi.
32:43
Individuálně projel pásmem Adam Raška, který následně zakončoval. Svým pokusem ovšem trefil jen vyrážečku hostujícího brankáře.
32:35
Nyní se opravuje plexisklo se kterým bouchl Vladimír Růžička. Nějakou dobu se nehraje a hrát se nejspíše nebude.
32:35
Do dobré střelecké pozice se po přihrávce na pravou stranu dostal Nicholas Schaus. Zámořský obránce mířil mezi betony, mezírku zde ale nenašel.
32:02
Petr Sýkora posílal do úniku spoluhráče, ale nevyšla mu přihrávka. Následovat tak bude útok domácího celku.
31:36
Tak bude. Vladimír Růžička dostal osobní trest a když bouchl vrátkami, dostal trest do konce utkání. To jsou věci.
31:36
Na obranné modré čáře domácích byl atakován Vladimír Růžička. Matěj Beran jej zasáhl ramenem do obličeje, rozhodčí ale nejspíše vylučovat nebude.
31:18
Piráti nezažívají dobré utkání a nevychází jim ani přihrávky. Uvidíme, jestli se domácí celek ještě dokáže zvednout.
30:46
Dynamo právě vstřelilo branku!
A po této sporné situaci padá třetí branka Pardubic – která je ovšem vzhledem k tlaku zasloužená! LUKÁŠ NAHODIL konečně uspěl, hostující útočník si položil Krále a u pravé tyčky jej dokázal překonat. Hosté vedou o tři branky. Bez asistence.
30:38
Přihrávka na Michala Vondrku nebyla zachycena, nicméně domácí útočník byl ani ne metr od puku. I tak rozhodčí odpískal icing.
30:13
Po vhazování musel přijít další zákrok domácího brankáře. Ten ale opět vymazal pokus pardubického družstva.
30:08
A další zákrok chomutovského brankáře. Nyní proti pokusu od levého mantinelu. Domácí si koledují o branku, hrají opravdu špatně.
29:37
Opět Lukáš Nahodil! Hostující útočník se prokličkoval až před branku, kde ani ve svém třetím nájezdu nedokázal překonat Tomáše Krále.
29:13
Po dlouhé době přišla také střela domácích. Ondřej Dlapa zakončoval od levého mantinelu, svou bombou ale trefil jen připraveného Růžičku.
28:43
Hned po vhazování nebezpečně pálil Petr Čáslava. Ten svou dělovkou ale trefil jen betony připraveného Krále v brance.
Dnešní utkání sleduje 4327 diváků.
28:38
Oddechový čas pro domácí.
28:21
Další obrovská šance a opět domácí zachránila branková konstrukce! Po přihrávce zpoza branky zakončoval Matěj Beran, ten ale trefil jen břevno.
28:05
Lukáš Nahodil se rozjel proti Tomáši Královi a pokoušel se jej překonat u pravé tyčky. Domácí brankář jej ovšem vybruslil a puk vyrazil.
28:02
Lukáš Nahodil se hnal následně do obrovské šance. Sám unikal na Krále, jenž trefil levou tyčku! Byl ovšem faulován, a tak si svůj nájezd zopakuje!
27:19
Obrovská šance Pardubic! Jérôme Leduc dostal kotouč před branku, kde byl naprosto sám! Bekhendem ale Krále nedokázal překonat.
26:42
Delší dobu se bojovalo o kotouč u mantinelu. Ten nakonec vydolovali hosté, ale do útoku se s ním nedostali. Následovat tak bude komerční pauza.
26:09
Další chomutovský útok skončil neúspěchem. Přihrávka směrem dopředu nebyla zachycena a rozhodčí tak odpískali zakázané uvolnění.
25:43
Jan Starý našel před brankou Lukáše Nahodila, který byl osamocen. Hostující útočník ovšem přihrávku nečekal a puk nezpracoval.
25:13
Přihrávkou na pravou stranu byl osloven Petr Koblasa. Vladimír Růžička jej ovšem našel pouze v ofsajdovém postavení, pokračuje se tedy vhazováním.
24:37
Po chvilce hry se opět přerušuje. Puk byl totiž ztečován mimo ledovou plochu, vhazuje se opět ve středovém kruhu.
24:24
Aktivita domácích pokračovala a zakončena byla pokusem z mezikruží. Střela byla ovšem zblokována jen do ochranné sítě nad brankou.
23:59
Ivan Huml v další zajímavé pozici. Z mezikruží zakončoval k pravé tyčce, ale připraveného Růžičku svým pokusem nedokázal překonat!
23:19
Dávid Skokan se nyní prodíral po levé straně do pásma. Tam ale na něj čekalo překvapení v podobě trojice bránících hráčů. Pardubice jsou u puku.
22:41
Vladimír Růžička následně hledal před brankou Davida Kämpfa. K tomu se ale kotouč nakonec nedostal díky obrannému zákroku.
22:06
Zajímavou přihrávku před branku dostával Ivan Huml. Ten ale v blízkosti nedokázal zamířit přesně a kotouč tak skončil jen vysoko nad.
21:45
Ti svou nadějnou akci zakončili střeleckým pokusem Tylera Redenbacha. Tomu se ale z mezikruží Krále překonat nepovedlo!
21:21
Do pásma hned najel domácí Koblasa, jenž přihrával mezi kruhy. Z této pozice se ovšem nikdo neprosadil a k puku se dostali hosté.
21:06
Nahozený puk směrem dopředu skončil za brankou Růžičky a píská se zakázané uvolnění. To se ale nelíbilo domácím a rozhodčí uznali chybu. Vhazuje se ve středovém kruhu.
20:31
Lukáš Nahodil vjel do pásma, ale místo střeleckého pokusu počkal na spoluhráče, kterým následně předal puk.
20:24
20:01
Oba celky jsou zpátky na ledové ploše, druhá třetina s přesilovkou Pardubic začne za pár sekund.
Je za námi první třetina! Pardubice zatím hrají hodně aktivně, jsou lepším celkem a zaslouženě vedou. Na branku Petra Sýkory v šestnácté minutě dokázal navázat Tomáš Klimenta, jenž se trefil o dvě minuty později. Pardubice jsou na tom tedy mnohem lépe a utkání mají snově rozehrané.

Střely na branku: 6:10
20:00
19:41
Dlouhá kombinační hra domácích byla ukončena vyhozením od Marka Tomici. To bylo nejspíše to poslední, co se v první třetině stalo.
18:49
Lukáš Nahodil si najel opět po levé straně před branku. V blízkosti domácí branky ovšem nastřelil jen masku dezorientovaného Krále!
18:24
A hostům je nyní dokonce nabídnuta přesilová hra. Vladimír Růžička se prezentoval zbytečným útočným faulem – vyloučen je za hru vysokou holí.
17:37
A je z toho druhá a nutno říct že zasloužená branka! Lukáš Nahodil projel po levé straně až před branku a skrz brankoviště posunul kotouč před prázdnou klec. TOMÁŠ KLIMENTA byl v pravý čas na dobré pozici. Prázdnou branku následně dokázal trefit i přes ležícího Mrázka! Asistence: Lukáš Nahodil a Tomáš Kaut.
17:21
Další nebezpečný útok Pardubic po pravé straně byl zastaven padajícím chomutovským obráncem. Snažení hostů ovšem pokračuje.
16:49
Nebezpečný pokus musel řešit Tomáš Král. Na toho letěl puk z velkého úhlu. Chomutovský brankář ale tento pokus dokázal vyrazit.
16:16
Další útok chomutovského celku byl ukončen ztečovanou přihrávkou nad mantinel. Pokračovat se tak bude vhazováním ve středu ledové plochy.
15:47
Piráti se hned dostali do pásma, kde chtěli zakombinovat. Přihrávka na Bretta Skinnera šla ovšem do ofsajdové pozice, a tak bylo po akci.
15:23
Následně ale chomutovský brankář kapituluje a Pardubice jdou do vedení! Jeden z domácích obránců rozehrál jen na PETRA SÝKORU, který střelou zápěstím z levého kruhu překonal Tomáše Krále poprvé v utkání! Bez asistence.
14:44
Matěj Beran se před brankou dostával k dorážce. Robustný hráč se ovšem v brankovišti Tomáše Krále neprosadil, a tak se pokračuje kombinací Pirátů.
13:56
Tomáš Rolinek následně hodně obětavě padl do tvrdé rány od modré čáry. Bývalý reprezentační kapitán pomalu opustil ledovou plochu.
13:24
Pokračuje se aktivní hrou domácího celku, který je nyní hladový a chce skórovat. Uvidíme, zda se mu to povede.
12:41
Jaroslav Mrázek byl osloven ideální přihrávkou na levou stranu. Z této pozice zakončoval k bližší tyčce, kterou nakonec svým pokusem orazítkoval!
12:17
Těm se povedlo projít až do útočného pásma. Nahození na branku ukryl v lapačce Tomáš Král, pokračovat se bude po komerční pauze.
12:02
Za brankou Pardubic bojoval Vladimír Růžička. Domácí útočník se ovšem nedokázal vymotat, a tak do útoku míří hokejisté Pardubic.
11:36
Perníkáři se následně pokoušeli hned projít do útoku. Přihrávka směrem dopředu ovšem nevyšla, a tak se píská icing.
11:25
Od pravého mantinelu to následně zkoušel Jan Rutta, jehož nahození bylo ještě tečováno. Martin Růžička ovšem dokázal na neposedný kotouč zareagovat.
10:49
Pokračuje se ve vysokém tempu. Hostům nevyšla akce a následoval protiútok domácích. Ani ten ovšem domácím nevyšel dle představ.
10:01
Zajímavě dostával puk do jízdy chomutovský David Kämpf. Ten ale v poslední chvíli ztratil kotouč, a tak jeho akce nebyla dokončena.
09:47
Hosté jsou ovšem aktivní i po skončení přesilovky. Do žádných střeleckých pozic se ale celek kouče Rohlíka nedostává.
09:06
08:52
V posledních sekundách přesilovky se ještě jednou přerušuje. Následovat bude vhazování po levici mladého chomutovského brankáře.
08:42
Výborně si po vhazování vjel k levému kruhu David Tomášek. Hostující forvard ovšem zamířil jen do výstroje připraveného Krále!
08:27
Probíhají poslední sekundy početní výhody Pardubic a hosté jsou s pukem za svou brankou. Nejspíše tak rozjíždějí svojí poslední akci.
07:52
Domácí se ovšem během tohoto intervalu dvakrát osvobodili a zatím toto oslabení zvládají na jedničku. Pardubicím se nedaří.
07:14
Pirátům se hned povedlo vyhodit až k brance Martina Růžičky. Odtud tedy musí hostující celek rozjet svou první přesilovkou akci.
07:06
Ondřej Dlapa za brankou Krále držel protihráče tak dlouho, až mu byl odpískán nedovolený zákrok. Uvidíme tak první přesilovku utkání.
06:52
Alexandre Mallet vjel po levé straně do pásma, kde se pokoušel obejít obránce, což se mu ovšem nepovedlo. Povedlo se mu ale vybojovat přesilovku.
06:15
Po pokusu Jana Ščotky od modré čáry si připsal další zákrok Tomáš Král. Ten jeho pokus od modré čáry ukryl ve výstroji, pokračovat se bude po komerční pauze.
05:48
Při následné kombinaci se domácí borci objevili v ofsajdovém postavení. Vhazovat se tak bude opět ve středním pásmu.
05:33
Po chvilkovém snažení hostů se do útoku vydali domácí. Střela jednoho z nich byla tečována a skončila v ochranné síti.
04:57
Nebezpečně nahazoval na branku Chomutova obránce Nicholas Schaus. Jeho pokus skončil na hokejce bránícího hráče Chomutova, jenž stál v brankovišti.
04:40
Na pravé straně Petr Koblasa objel obránce a hnal se do pásma. Chomutovskému útočníkovi byl ovšem hned odpískán ofsajd.
03:51
Matěj Beran aktivní i v dalším střídání. Po pravé straně zavezl do třetiny puk, ale akci se mu dále nepovedlo rozvést. Pardubice jsou i tak aktivní.
03:15
Zpoza branky se dostal kotouč na levý kruh. Michal Vondrka z této pozice zakončoval, ale trefil jen připravenou výstroj Martina Růžičky.
02:57
Následoval pokus Juraje Valacha od modré čáry. Před brankou se k teči nikdo nedostal, a tak skončil jen vedle levé tyčky. Snažení domácích pokračuje.
02:33
Dobrou přihrávku dostal do útoku Dávid Skokan. Chomutovský forvard následně zakončoval z levé strany, beton Martina Růžičky byl ovšem na správném místě.
01:59
Matěj Beran následně dohrál za brankou Jaroslava Mrázka. Zezadu jej poslal na mantinel a chomutovský obránce se zvedal delší dobu. Po minutě nakonec ale odjel na střídačku.
01:49
Dobrá šance čekala také na Matěje Berana. Ten dostal puk mezi kruhy, odkud zakončoval. Jeho rána byla ovšem zblokována nad branku.
01:35
Hosté se pokoušeli dostat do útoku. Tomáš Klimenta dostával přihrávku zpoza branky. Tu ale nezpracoval a píská se tedy zakázané uvolnění.
01:11
Obrovská šance domácích! David Kämpf dostal puk mezi kruhy, odkud zakončoval k levé tyčce. Martin Růžička ale vytasil neskutečný zákrok!
00:39
Hosté to tak zkoušeli podruhé, ale ani nyní jim snažení nevyšlo, a tak se k puku dostali hokejisté Chomutova. Ti se dostávají do útočného pásma.
00:06
Úvodní vhazování sice vyhráli hokejisté Pardubic, ale Petr Sýkora následně poslal puk jen do pásma Chomutova. Puku se ujal Ondřej Dlapa.
00:01
Ještě před startem utkání bude udělen dres Michalu Vondrkovi. Třetí nejproduktivnější hráč extraligy a kapitán domácích odehrál na Spartě sedmisté utkání. Právě dres s tímto číslem mu bude nyní udělen.
Na ledě již krouží rozhodčí a hokejisté Pardubic. Během chvilky na ledovou plochu vjedou také hokejisté domácího celku a utkání třiatřicátého kola začne.
Krásný den z chomutovské SD ARÉNY! Na ledě se prohání hokejisté obou celků. Rozbruslení za malou chvilku skončí, v brankách dnes Tomáš Král a Martin Růžička.

Piráti Chomutov: Král (J. Laco) – Flemming, Dlapa, Valach, Skinner, Rutta, Mrázek, R. Havel, L. Chalupa – Vondrka, Huml, Tomica – Kämpf, V. Růžička, Sklenář – Koblasa, Raška, Poletín – Skokan, Šťovíček, Slavíček.

HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (Klouček) – Schaus, Havlík, Leduc, Čáslava, Ščotka, Ovčačík, Bokroš, Rohlík – P. Sýkora, Tomášek, Johnson – Klimenta, Nahodil, Rolinek – Mallet, Redenbach, Beran – Panna, T. Kaut, Starý.

Rozhodčí: Hodek, Bulanov – Gerát, Hynek.
Vzájemné utkání v letošní sezoně

I přesto, že se celku z Pardubic bodově nedaří, Piráti jsou opravdu oblíbeným soupeřem. Dynamo vyhrálo první utkání v Chomutově po velké přestřelce v poměru 6:5 po prodloužení.

Druhé utkání se hrálo v polovině listopadu na Východu Čech, Pardubicím se povedlo po dobrém a zodpovědném výkonu zvítězit 4:1.

1: Piráti Chomutov 5:6pp. Dynamo Pardubice
8. Kämpf (Koblasa, Poletín), 11. Poletín (Skinner, Hřebejk), 18. Vondrka (Huml, Poletín), 36. Kaše (Vondrka), 40. V. Růžička (Kaše, Valach) – 17. Schaus (Mallet, Rapáč), 26. P. Sýkora (Rolinek, Redenbach), 33. Hubáček (Nahodil), 35. Hubáček, 39. Redenbach (P. Sýkora, Rolinek), 61. P. Sýkora (Redenbach, Schaus)

2: Dynamo Pardubice 4:1 Piráti Chomutov
6. Schaus (P. Sýkora), 11. Tomášek (Klimenta, Leduc), 36. P. Sýkora (Schaus, Tomášek), 48. Bárta (Leduc, Rolinek) – 13. Kämpf (Koblasa)
HC DYNAMO PARDUBICE (13.)
32 zápasů, 31 bodů (V – P – P – V – P)

Východočeský celek zažívá hodně nepovedenou sezonu a aktuálně se plácá na předposledním místě ligové tabulky s náskokem dvou bodů na poslední Karlovy Vary. Na místa zaručující předkolo play-off chybí svěřencům kouče Rohlíka osm bodů. Pardubicím se naposledy povedlo otočit utkání se Zlínem, doma prohrávali 0:2, ale nakonec zvítězili za dva body.

Nejproduktivnější hráči
Tomáš Rolinek – 29 zápasů, 24 bodů (14+10)
Tyler Redenbach – 23 zápasů, 21 bodů (8+13)
Nicholas Charles Schaus – 28 zápasů, 20 bodů (3+17)
PIRÁTI CHOMUTOV (7.)
32 zápasů, 49 bodů (V – P – P – V – P)

Severočeský celek je aktuálně na sedmé pozici s náskokem tří bodů na osmé Vítkovice. Celek Vladimíra Růžičky zároveň ztrácí na účastníka Sprengler Cupu a aktuálně šestý celek čtyři body, Piráti i Mountfield mají na svém kontě totožný počet utkání. Chomutovští naposledy zvítězili v Praze, Spartu přetlačili 3:2.

Michal Vondrka – 32 zápasů, 32 bodů (14+18)
Ivan Huml – 32 zápasů, 26 bodů (14+12)
David Kämpf – 32 zápasů, 24 bodů (14+10)
Krásný den z chomutovské SD ARÉNY! Dvacet minut po šesté hodině večerní startuje utkání třiatřicátého kola mezi domácím Chomutovem a hosty z Pardubic. Předposlední utkání obou celků v tomto roce budeme sledovat v tomto onlajnu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.