Chomutov - Brno | ONLINE | 28.1.2018 15:30 | Tipsport Extraliga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 44. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : Brno - 28. ledna 2018   15:30

Ukončeno
Chomutov
Chomutov
20:40' Smejkal (Sklenář, Dietz) • 25:32' Vondrka 
2:1
(0:0, 2:1, 0:0)
Brno
38:01' Vincour  (Haščák, Mallet)
Chomutov
Sestavy:
Š. Lukeš (Pavlát) – Valach, Grman, Flemming, Dietz, Slovák, Knot, Tomáš Dvořák – Vondrka, Smejkal, Sklenář – Skokan, Chlouba, Koblasa – Lauko, Huml, Poletín – J. Havel, Šťovíček, A. Dlouhý.
Rozhodčí
Hodek, Pražák – Gerát, Hynek
ZS Chomutov
4562 diváků
Brno
Sestavy:
Čiliak (Dostál) – O. Němec, J. Krejčík, Štencel, L. Vágner, Bartejs, Malec, D. Mikyska – M. Erat, Hruška, Zaťovič – Haščák, V. Němec, Vincour – H. Zohorna, Nahodil, Mallet – Vondráček, L. Čermák, Dočekal.

Chomutov - Kometa Brno: Čiliak vytáhl těžký zákrok proti Smejkalovi

Přenos se aktualizuje automaticky

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších utkání Chomutova v Tipsport extralize.
Po infarktovém závěru i počtvrté v sezóně vítězí ve vzájemných zápasech Chomutovští! Hrálo se výborné utkání, které se muselo divákům líbit, ovšem oba brankáři podali výborné výkony.

Tečku za zápasem předvádí hostující fanoušci, kteří zapálili přímo na stadionu pyrotechniku, a tak Brnu i Chomutovu hrozí další tučná pokuta!

Nejlepší hráči zápasu: Michal Vondrka a Marcel Haščák.
Konec zápasu.
59:11'
Přes celé kluziště netrefil opuštěnou bránu Ronald Knot!
58:50'
Mezi kruhy se ocitl zcela sám Tomáš Vincour, jenž v obrovské šanci přestřelil!
57:55'
Marek Čiliak míří na střídačku a hráčů Komety je šest proti čtyřem domácím!
57:45'
Oddechový čas pro hosty.
57:45'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jiří Smejkal – 2 min., vysoká hůl).
57:27'
Na konci přesilové hry se napřáhl od modré čáry Juraj Valach, jenž před brankou trefil soupeře. Ten se nezvedla, a tak hlavní sudí hru přerušil. Ovšem zdá se, že hráč Brna bude v pořádku.
55:50'
Ronald Knot vystřelil z levého kruhu a jeho pokus vyrazil hostující brankář před sebe, kde byl osamocený Ivan Huml. Tomu moc času nezbývalo a poslal černou gumu těsně vedle.
55:31'
Oddechový čas pro domácí.
55:31'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Hynek Zohorna – 2 min., podražení).
55:02'
Martin Erat odvedl černou práci v útočném pásmu a předal puk Janu Hruškovi. Ten z otočky málem překvapil Štěpána Lukeše, jenž očividně se zakončením nepočítal.
54:39'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jiří Smejkal – 2 min., držení).
54:01'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Alexandre Mallet – 2 min., podražení).
53:29'
Kometa nepřesně rozehrála a mezi kruhy se puku zmocnil Martin Šťovíček. Chomutovský mladík bez přípravy zakončil, ale trefil jen lapačku Marka Čiliaka.
53:08'
Po souboji u domácí střídačky se černá guma odrazila mimo hrací plochu.
52:11'
Sražená střela Brna se odrazila mezi kruhy k Leoši Čermákovi. Ten už byl sám před chomutovským brankářem, ale trefil ho někam do oblasti ramen. I díky tomuto zákroku Chomutov ještě stále vede!
52:02'
Zpoza branky se na hranici brankoviště snažil protlačit skvěle hrající Marcel Haščák. Ovšem cestu mu zastavil širokou holí Štěpán Lukeš, jenž hru přerušil.
51:40'
Kometa je v poslední dvacetiminutovce jasně aktivnější a zákroky na straně Štěpána Lukeše narůstají. Chomutovský brankář schoval do lapačky slabou střelu Martina Zaťoviče od mantinelu.
51:05'
Po zisku kotouče ve středním pásmu se do útoku vydal Martin Erat, který modrou čáru sice přešel, ale černou gumu za sebou zapomněl a vystavil se tak sám do ofsajdu.
49:19'
Další nahození od modré čáry tečoval mimo branku Tomáš Vondráček. Hostující útočník skvěle operoval na hranici brankoviště, ale nyní měl i trochu smůlu.
49:04'
Nahození Komety mířilo na Štěpána Lukeše, jenž chtěl rozehrát, ale raději si celou situaci rozmyslel a hru přerušil.
48:47'
Roman Chlouba mohl v klidu posunout hru do středního pásma, ale kotouči dal velkou razanci a je tu zakázané uvolnění Chomutova.
47:54'
Od červené čáry vypálil Tomáš Slovák, ale jeho pokus byl nepřesný. Za brankou se ho zmocnilo Brno, které na nic nečeká a žene se do dalšího útoku.
46:53'
Další dva pokusy Chomutova vyslal Brett Flemming! Kanadský obránce nejprve trefil hostujícího brankáře do ramene a následně druhou ránu srazil vedle brány obránce.
46:42'
Roman Chlouba nahodil černou gumu před branku, kde byl puk sražen. Jako první u něj byl Dávid Skokan, jenž mohl vrátit domácímu celku dvoubrankové vedení, ale minul. Následně puk do lapačky schoval slovenský maskovaný muž v barvách Brna.
46:08'
Až nyní Chomutov poslal hru do bezpečné vzdálenosti a hráči okamžitě míří na střídačku.
45:39'
Kometa se usadila v útočném pásmu, kde kombinuje jakoby hrála v početní výhodě. Ovšem hraje se v plném počtu na obou stranách.
45:00'
Brett Flemming už měl napřaženo, ale Michal Vondrka neudržel brusle na modré čáře, a tak je odpískán ofsajd.
44:13'
Střelu od modré čáry tečoval mezi kruhy Marcel Haščák, který hraje výborné utkání. Ovšem jeho teč zamířila pouze do betonu Štěpána Lukeše. Chomutovský brankář se musel zorientovat na hranici brankoviště, kde bylo hned několik hráčů, kteří mohli dorážet.
43:37'
Opět dvakrát v krátkém sledu vypálil Juraj Valach! První pokus srazil vedle branky hostující obránce a ten druhý zamířil jen těsně vedle Čiliakovy branky.
43:08'
Rozehrávku Komety zachytil mezi kruhy Martin Šťovíček, který bekhendem hledal hole dvou spoluhráčů. Jenže ani jeden z nich kotouč v dobré pozici netrefil.
41:59'
Dělovku od modré čáry vyslal Tomáš Slovák, jehož rána zamířila jen těsně nad horní tyčku. Brněnský gólman se pouze přikrčil a měl obrovskou porci štěstí!
41:15'
Z pravé strany vystřelil po ledě na bližší tyč Petr Koblasa, jeho pokus Marek Čiliak vyrazil k zadnímu mantinelu. Od něho ale zamířil zpátky před branku, kde dorážel Roman Chlouba, ale ani on hostujícího gólmana nepřekonal.
40:25'
Jenže Brno vyhrálo vhazování a okamžitě vyhazuje. Chomutov bude muset začít další útok za vlastní brankou.
40:23'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Ondřej Němec – 2 min., podražení).
40:05'
Úvodní vhazování poslední dvacetiminutovky vyhrál Jiří Smejkal. Chomutov se vydal do útoku, kde mu rozhodčí ponechali výhodu.
40:01'
Začala třetí třetina.
Dnešní utkání sleduje 4562 diváků.
Ve druhé periodě jsme byli svědky tří branek a spokojenější jdou do kabin domácí hráči. Ti se dostali zásluhou Jiřího Smejkala a Michala Vondrky do dvoubrankového vedení. Ovšem dvě minuty před sirénou se ještě prosadil Tomáš Vincour, a tak je stav zápasu 2:1. V této části hry byla mírně aktivnější Kometa, ale Chomutov ji udělil lekci z produktivity. Uvidíme, jak se bude utkání vyvíjet v poslední dvacetiminutovce.

Střely na branku: 15:15.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:34'
Roman Chlouba posunul hru za branku Brna a jde společně se spoluhráči střídat. Zdá se, že ve zbytku třetiny se nic většího již nestane.
38:01'
Kometa právě vstřelila branku!
Místní hlasatel oznámil, že Chomutov hraje v plném počtu a ve stejném momentu se podařilo snížit TOMÁŠI VINCOUROVI. K hostujícímu hráči se odrazila černá guma mezi kruhy a bývalý hráč z KHL zakončil přesně do horního rohu branky. V tuto chvíli byl Štěpán Lukeš bez šance. Asistence: Marcel Haščák a Alexandre Mallet.
37:22'
Od modré čáry vystřelil Jakub Krejčík, jehož pokus byl několikrát tečován, ale puk skončil na Štěpánu Lukešovi! Následně Chomutov vyhodil kotouč k Marku Čiliakovi, jenž rychle rozehrál. Ovšem Martin Erat si nevšiml, že jeho spoluhráči střídají ještě v útočném pásmu.
36:45'
Další zakončení Brna skončilo na bránícím hráči a Chomutov vyhazuje.
36:20'
Jakub Sklenář se snažil posunout kotouč na spoluhráče, ale nepřesně. Ovšem se štěstím poslal černou gumu alespoň do středního pásma.
35:56'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Dávid Skokan – 2 min., hákování).
35:32'
Hostujícímu celku se nedaří přechod přes střední pásmo, ale nyní mu je ponechaná výhoda.
35:12'
Brňané se dostali pod obrovský tlak a raději posílají černou gumu na další icing!
34:43'
Další zakázané uvolnění Komety vrací hru před Marka Čiliaka.
34:23'
Další pokus od modré čáry tentokrát na straně Chomutova! Střílel Juraj Valach, který trefil Adama Dlouhého, od něho zamířila černá guma do rohu hrací plochy.
33:51'
Od modré čáry vypálil tvrdou ránu Tomáš Malec a od Jakuba Lauko mířil do protipohybu brankáře. Jenže Štěpán Lukeš natáhl lapačku a schovala jej do ní. To byl další parádní zákrok!
32:59'
Tomáš Vondráček vyslal nepovedený pokus, který se odrazil k druhé tyčce od zadního mantinelu. Zde se nacházel Leoš Čermák, jehož bekhend ale Štěpána Lukeše nepřekvapil.
32:27'
Icing Komety.
32:21'
Brett Flemming nemohl najet do útočného pásma, jelikož by se úmyslně dostal do ofsajdu, a tak zvolil bekhendové nahození, které skončilo v ochranné síti.
32:00'
Jihomoravané se snažili vyhodit po prknech, ale puk zachytil Tomáš Slovák. Jeho tvrdá rána zamířila do prvního bránícího hráče. Hra se otočila před branku Chomutova, kde hru přerušil po nahození Štěpán Lukeš.
30:22'
Mário Grman nenápadnou střelou zaměstnal hostující gólmana. Ten měl s jeho pokusem více starostí, než by se dalo čekat.
29:41'
Na konci početní výhody se Brno mohlo radovat! Marcel Haščák našel na zadní tyči najetého Jana Hrušku. Ovšem jeho obtěžoval Ronald Knot, a tak hostující hráč zamířil jen vedle brány!
28:59'
Od modré čáry vyslal tvrdou ránu Jakub Krejčík, jehož pokus poslal do ochranné sítě obětavý Michal Poletín. Následuje vhazování před chomutovskou jedničkou.
28:50'
Tlak Komety trvá, ale další střelecký pokus nepřichází. Ovšem na domácích je vidět, že toho mají už plné zuby a chtěli by jít střídat.
27:56'
Mozek přesilovky Brna Martin Erat dvakrát zakončoval z pravého kuru. Ovšem nejprve zamířil do Michala Poletína a poté netrefil prostor tří tyčí.
27:34'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Tomáš Slovák – 2 min., držení).
26:55'
Jakub Krejčík se vydal za branku Chomutova, kde došlo k souboji s Jurajem Valacha. V tuto chvíli byl domácí zadák šikovnější a černou gumu získal.
26:14'
Roman Chlouba chtěl přihrát na spoluhráče, ale našel pouze soupeře, jenž vyhazuje na zakázané uvolnění. Hráči Komety se domnívají, že Piráti hráli v šesti, ale sudí o tom nechtějí ani slyšet.
25:32'
Piráti právě vstřelili branku!
Jenže po přesilové hře si na obranné modré čáře obhodil obránce MICHAL VONDRKA, který upaloval sám na Marka Čiliaka. Chomutovský kapitán předvedl dlouhou kličku do forhendu, čímž si položil brankáře a zakončil do horní poloviny branky. Bez asistence.
24:56'
Brno vyhazuje a toto oslabení přežije bez ztráty kytičky.
24:09'
Domácímu týmu se hra v početní výhodě vůbec nedaří a černá guma putuje opět jen za branku Štěpána Lukeše.
23:25'
Piráti vyhráli vhazování a dlouho kombinovali, až z pravého kruhu vypálil jen do obránce Michal Vondrka. Následně se Brnu podařilo vyhodit a vystřídat.
23:04'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Lukáš Vágner – 2 min., držení).
22:45'
Jenže Kometa se před branku Pirátů rychle vrátila, ale kombinovala pouze kolem hrazení a střela na Štěpána Lukeše nepřišla.
21:23'
Domácí celek potřebuje vystřídat, a tak posílá černou gumu do bezpečné vzdálenosti.
20:40'
Piráti právě vstřelili branku!
Po začátku třetiny je tu velice rychlá branka! Kometa šla střídat, čehož využil Jakub Sklenář, která zatáhl podél mantinelu a následně přihrál před branku, kde byl již osamocený JIŘÍ SMEJKAL. Chomutovský útočník měl před sebou snadnou úlohu a to tu, aby trefil prázdnou bránu. Asistence: Jakub Sklenář a Stanislav Dietz.
20:05'
Úvodní vhazování druhé periody vyhrál Jiří Smejkal, ale Chomutov se do útoku nehnal a puk pouze odevzdal.
20:01'
Začala druhá třetina.
Úvodní dvacetiminutovka za pískotu domácích fanoušků končí. Ti viděli několik zákroků na hranici pravidel, ale rozhodčí vylučovat nebudou. V první části jsme sledovali výborný hokej, hlavně ze strany domácího celku. Piráti si vypracovali hned několik příležitostí, ale vylámali si zuby na skvěle chytajícím Marku Čiliakovi. Naopak Kometa do přesilové hry téměř nic neměla, ovšem v ní si vypracovala hned dvě velké šance. Hlavně při střele Marcela Haščáka měl Štěpán Lukeš obrovskou porci štěstí. Uvidíme, co nám hráči nabídnou v následujícím dějství.

Střely na branku: 9:11.
20:00'
První třetina skončila.
18:40'
Jakub Sklenář využil zaváhání obránců a jel sám mezi kruhy. Ovšem jeho pokus hostující gólman vyrazil. Domácí útočník tak bilanci ze vzájemných zápasů zatím nepotvrdil.
17:53'
Už to vypadalo, že se Adam Dlouhý dostane přes obránce. Ovšem ex-chomutovský Tomáš Bartejs si počínal s přehledem a kotouč získal.
16:51'
Z levého kruhu vypálil až příliš přesně Marcel Haščák, který poslal černou gumu do spojnice tyčí! Domácí brankář se za jeho pokusem pouze stačil ohlédnout.
16:28'
Ivan Huml získal černou gumu a vyhazuje ji přímo na Marka Čiliaka. Domácí mohou poslat do hry novou čtveřici.
15:29'
Nepovedená střela zůstala ležet před Štěpánem Lukešem, jenž neviděl, kde kotouč je. O několik dorážek se postaral Martin Zaťovič, který puk za brankovou čáru ze správné strany nedostal.
15:04'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Juraj Valach – 2 min., nedovolené bránění).
14:54'
Z pravého kruhu zakončoval Marcel Haščák, který mířil k zadní tyči. Chomutovský brankář vyrazil puk hranou betonu.
13:43'
Martin Dočekal vypálil zpoza beka, ale Štěpán Lukeš si do statistik připisuje další zákrok. Na druhé straně proskočil mezi mantinelem a bekem Jakub Lauko, ale jeho přihrávku na Michala Poletína zastavil druhý obránce.
13:12'
Zleva vypálil Ondřej Němec, jehož pokus domácí gólman vyrazil před sebe. K puku se probojoval Leoš Čermák, ale ani on nebude prvním střelcem zápasu.
12:47'
Od modré čáry vypálil nepřesně Tomáš Slovák, následně je domácímu celku odpískané postavení hráče v brankovišti. Hra se vrací do středního pásma.
12:42'
Obrovská příležitost Jiřího Smejkala! Domácí útočník se dostal do samostatného úniku a snažil se zamířil mezi Čiliakovy betony. Ovšem jeho hostující gólman vytáhl další famózní zákrok!
11:08'
Oba celky jsou v plném počtu a puk se nachází za hostující brankou, kde obránce čeká na vystřídání spoluhráčů.
09:54'
Michal Vondrka na sebe stáhl dva hráče a přesnou přihrávkou našel Jiřího Smejkala. Ten se otočil a hned pálil k tyči, ale hostující gólman vytáhl výborný zákrok!
09:21'
Slovenský obr Juraj Valach se napřáhl z vrcholu kruhu a mířil pod horní tyč. Jenže puk cestou trefil rameno Marka Čiliaka. Následně Chomutov přichází o pásmu.
08:54'
Chomutov bude hrát přesilovou hru čtyř proti třem, když v útočném pásmu si držením hole pomohl Martin Zaťovič.
08:49'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Brett Flemming – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Leoš Čermák – 2 min., krosček).
08:35'
V hledišti kralují hostující fanoušci, kteří vytáhli zajímavé choreo. Ovšem opět se hraje a zasahovat musel chomutovský gólman.
08:32'
Další ofsajd Brna přerušuje hru. Leoš Čermák udělal na útočné modré čáře kličku, po které mu do pásma přejel Martin Dočekal. Bude se vhazovat ve střední třetině, ale až po komerční přestávce.
08:13'
Ronald Knot se vydal na útočný výlet, kde puk odevzdal. Jenže Kometa se také daleko nedostala a navíc poslal hru na zakázané uvolnění.
07:12'
Dávid Skokan hledal křižnou přihrávkou přes celé pásmo Romana Chloubu, jenž v dobré pozici černou gumu nezpracoval. Na druhé straně musel po střele z pravé části kluziště zasahovat Štěpán Lukeš.
06:02'
Další ránu od modré čáry vypálil Lukáš Vágner, jehož tvrdou ránu vyrazila chomutovská jednička. Hra se přelévá ze strany na stranu, a tak sledujeme zajímavou podívanou.
05:42'
Adam Dlouhý dlouhý se probojoval podél mantinelu až do útočné třetiny, kde mu kotouč sebral Tomáš Bartejs.
05:02'
Jihomoravané se hnali do protiútoku, ale zastavil je ofsajd. Pojďme se podívat také do ochozů, kde panuje skutečně výborná kulisa.
04:32'
Sedmnáctiletý talent Jakub Lauko měl také dvě velké příležitosti! Nejprve jel s Michalem Poletím na jediného obránce, ale trefil brankářův beton. A napodruhé využil odrazu od zadního mantinelu, ale z hranice brankoviště nepřekonal Marka Čiliaka.
03:54'
Od modré dvakrát střílel Juraj Valach, jehož první pokus mířil těsně vedle a druhý trefil jen obránce na brankovišti.
03:29'
Michal Vondrka našel přesnou přihrávkou najíždějícího Petra Koblasu, který z voleje mířil mezi Čiliakovy betony. Ovšem hostující brankář mezeru rychle zaklapl a nebezpečnou situaci zažehnal.
02:50'
Brett Flemming dvakrát nepřesně rozehrál, ale svou chybu dokázal ve spolupráci se spoluhráčem zažehnat.
02:08'
Tomáš Slovák se vydal podpořit útočníky a cestou čistým hitem poslal k ledu soupeře. Ovšem hra se otáčí před branku Štěpána Lukeše.
01:23'
Kometa se usadila v útočném pásmu a zejména Jakub Sklenář toho má očividně plné zuby, jelikož nestihl vystřídat.
00:38'
Ani útok domácího mužstva úspěch neslavil, a tak Brno poslalo hru do středního pásma. Oba celky jdou ovšem jen střídat.
00:05'
Úvodní vhazování vyhrál hostující centr, a tak se do prvního útoku ženou hosté. Ovšem Martin Zaťovič byl v rohu kluziště později.
00:01'
Utkání právě začalo.
Na sever Čech také zavítala početná výprava fanoušků z Brna, atmosféra by dnes mohla být úžasná.
Do pirátské arény právě přijíždí hostující Kometa a diváci již vyčkávají na to, až místní hlasatel přivítá na ledové ploše domácí bojovníky. Poté se oba celky pozdraví na modrý čarách a už vše bude směřovat k úvodnímu vhazování.
Úvodní sestavy:

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Pavlát) – Valach, Grman, Flemming, Dietz, Slovák, Knot, Dvořák – Vondrka, Smejkal, Sklenář – Skokan, Chlouba, Koblasa – Lauko, Huml, Poletín – J. Havel, Šťovíček, A. Dlouhý.

HC Kometa Brno: Čiliak (Dostál) – O. Němec, J. Krejčík, Štencel, L. Vágner, Bartejs, Malec, D. Mikyska – M. Erat, Hruška, Zaťovič – Haščák, V. Němec, Vincour – H. Zohorna, Nahodil, Mallet – Vondráček, L. Čermák, Dočekal.

Rozhodčí: Hodek, Pražák – Gerát, Hynek.
Ještě jednou vás vítám hokejové nadšence, nyní už z pirátské arény. Do úvodního vhazování zbývá spousta času, ale už nyní jsou známy sestavy, které se představíme.
Vzájemná střetnutí

V letošní sezóně se více daří souboru Vladimíra Růžičky, který proti Brnu v letošní sezóně nepoznal hořkost porážky. Ovšem pouze jednou vyhráli Piráti za tři body. Kometa bude chtít dnes tuto nelichotivou bilanci utnout. Jenže si bude muset dát obrovský pozor na Jakuba Sklenáře, který se prosadil v každém vzájemném letošním duelu.

Brno – Chomutov 2:3
Chomutov - Brno 3:2 prodl.
Brno – Chomutov 2:3 sn.
Na koho si dát pozor ...

Piráti Chomutov:

Michal Vondrka – 37 bodů (17+20)
Ivan Huml – 24 bodů (10+14)
Vladimír Růžička – 23 bodů (14+9)

HC Kometa Brno:

Martin Erat – 43 bodů (11+32)
Jakub Krejčík – 31 bodů (5+26)
Martin Zaťovič – 27 bodů (13+14)
Piráti Chomutov

Severočechům se pomalu vzdaluje vidina předkola jelikož v posledních pěti duelech hned čtyřikrát prohráli a zejména poslední prohra v Jihlavě svěřence Vladimíra Růžičky musí hodně mrzet. Chomutovu aktuálně patří dvanáctá pozice, když získali šestapadesát bodů. Piráti ovšem ztrácejí na desátý Zlín čtyři body, a tak potřebují ve zbývajících duelech zabrat. Domácí celek ale musí zlepšit především hru do obrany, vždyť inkasoval již 128 gólů, což je po posledním Litvínovu druhý nejvyšší počet.

Poslední zápasy:

Jihlava – Chomutov 3:2
Hradec Králové – Chomutov 1:0
Chomutov – Pardubice 4:2
HC Kometa Brno

Jihomoravané v průběhu sezóny nasbírali osmasedmdesát bodů, což zatím stačí na čtvrtou pozici. Ovšem kolem té je hodně těsno. Vždyť má Kometa náskok jediného bodu na Vítkovice, naopak jediný také ztrácí na Třinec. V posledním kole uťalo Brno sérii tří porážek, když zvítězilo proti Zlínu. Hostujícímu celku na kluzištích soupeřů patří skvělá třetí pozice, ovšem v posledních dvou duelech poznal hořkost porážky.

Poslední zápasy:

Brno – Zlín 3:1
Liberec – Brno 6:2
Mladá Boleslav – Brno 5:2
Vítám všechny fanoušky hokeje u čtyřiačtyřicátého kola Tipsport extraligy, v němž se představí Piráti Chomutov a HC Kometa Brno. Souboj je velmi důležitý pro oba celky. Zatímco Severočeši bojují o postup do předkola play-off, Jihočeši se jistě chtějí udržet v první čtveřici.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. Sparta 52 21 14 1 16 174:145 92
4. M. Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield 52 19 5 7 21 130:136 74
9. K. Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. Vítkovice 52 14 8 5 25 134:175 63
13. Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
14. Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud