Zlín - Třinec | ONLINE | 11.10.2019 17:30 | Tipsport Extraliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Třinec - 11. října 2019   17:30

Ukončeno
Zlín
12:22' Žižka (J. Ondráček) • 31:10' Köhler (Freibergs, Nosek)
2:5
(1:1, 1:2, 0:2)
Třinec
19:26' Polanský  (Gernát, Roth) • 22:03' P. Vrána  (Hrehorčák, M. Stránský) • 37:48' Chmielewski  (M. Kovařčík, M. Doudera) • 44:28' Hrehorčák  (Roth, Krajíček) • 58:22' Dravecký  (Krajíček)
Zlín
Sestavy:
Čiliak (Huf) – Nosek (A), Žižka (C), Ferenc, Freibergs, Gazda, Řezníček, Hamrlík – Dufek, P. Sedláček, Köhler – J. Ondráček, Honejsek, Kubiš (A) – Szturc, Palmberg, Herman – Šlahař, Popelka, Fryšara.
Rozhodčí
Hodek, Zrnič – Klouček, Zgonc
ZS Luďka Čajky, Zlín
4 108 diváků
Třinec
Sestavy:
Bartošák (Kváča) – Gernát, Roth, M. Doudera, Krajíček (C), Zahradníček, D. Musil, Haman – Hrehorčák, P. Vrána, M. Stránský – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Dravecký (A), Polanský, Hrňa – Adamský (A), Hladonik, Kofroň.

SESTŘIH: Zlín - Třinec 2:5. Oceláři vyhráli počtvrté v řadě

Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 4 108 diváků.
Střely na branku: 22 – 33
Je dobojováno. Třinečtí ještě ve třetí třetině vsítili další dva góly. V pětačtyřicáté minutě se v přesilové hře trefil Patrik Hrehorčák a v závěru zápasu pak střelou do prázdné branky výhru pečetil Vladimír Dravecký. Z ledu Zlína tak Oceláři odvážejí všechny tři body. Zlínští před svými diváky nezískali ani bod a je to tak jejich druhá prohra v řadě za sebou.

Nejlepším hráčem na hostující straně byl vyhlášen Patrik Hrehorčák, na té domácí pak Jiří Ondráček.
Konec zápasu.
59'
Dravecký trefou do prázdné stvrdil výhru hostů, 2:5
59:57'
Tři vteřiny před koncem třetí třetiny se ještě vhazuje před Markem Čiliakem.
59:50'
Vladimír Roth poslal puk před branku, kde ho tečoval Aron Chmielewski. Čiliak si poradil a dostal puk pod kontrolu.
59:11'
Puk mají zlínští Berani a ještě se pokoušejí dostat do útočného pásma. Aby se ještě snažili o nějakou korekci skóre. Místo toho ale přišla ztráta puku. Těsně před Čiliakem však nevyšla souhra bratří Kovařčíků.
58:22'
Třinec právě vstřelil branku!
Lukáš Krajíček poslal puk až k modré čáře, kde si ho převazl VLADIMÍR DRAVECKÝ a poté z vrcholu pravého kruhu poslal kotouč do opuštěné domácí klece – 2:5. Je tedy zřejmě hotovo. Asistence: Lukáš Krajíček.
58:12'
Hosté jsou v plném počtu.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:58'
A po chvilce se Třinečtí osvobozují vyhozením puku až před domácí branku. Domácí tak začínají další akci od zadního mantinelu.
56:39'
Patrik Bartošák chytil pokus z levé strany a poté raději pozastavil hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
56:19'
Domácí nemají co ztratit. Čiliak je na střídačce a Berani to zkusí se šesti bruslaři v poli.
56:12'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Aron Chmielewski – 2 min., podrážení).
55:13'
Poté se Ondráček dostal na kotouč a ten vyhodil až před branku Třince. Šetří tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
54:39'
Hrehorčák si sjel do mezikruží, kde si klepal o přihrávkou od Hrni, nakonec se k němu puk nedostal, nicméně hosté útočné pásmo udrželi.
54:07'
Popelka přesekl hůl soupeři a dostává dvě minuty. Po další komerční pauze si tak hosté z Třince zahrají další přesilovou hru.
54:07'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Michal Popelka – 2 min., sekání).
53:37'
Oceláři se ubránili a nyní jsou už v plném počtu.
52:35'
Od Čiliaka pak zakládali akci znovu zlínští Berani, před Bartošákem ale nedokázali najít cestu, jak ho překonat. Záhy se hosté opět osvobozují.
52:04'
Hosté se hned v úvodu oslabení dokázali dostat ke kotouči a hned ho poslali až před Čiliaka. Šetří tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
51:37'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Jiří Polanský – 2 min., podrážení).
51:01'
Nyní se domácí dostali do zakončení před hostující brankou, ale nakonec se na kontaktní branku nedostali. Na opačné straně si hosté počínali podobně a u puku jsou zase Berani.
49:59'
Zlín je v plném počtu.
49:08'
Musil poslal puk o mantinel, který skončil za brankou Zlína. Tam se o něj postarala obrana Beranů a poslala ho až před branku Patrika Bartošáka.
48:27'
Zlínským hráčům se nevyplatilo zdržování hry před vhazováním a dostali dvě minuty. Oceláři tak mají k dispozici další přesilovou hru.
47:59'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (2 min. – zdržování hry / porušení postupu vhazování). Trest odpyká Jakub Herman.
47:14'
Následuje komerční pauza.
47:03'
Domácí jsou v plném počtu.
46:20'
Berani získali puk a posílají ho opět až před branku Patrika Bartošáka. Hosté tak musejí zakládat další akci od svého brankáře.
45'
Hrehorčák sklepl puk do Čiliakovy brány, 2:4
45:48'
Dále ještě pokračuje početní výhoda Třince a ten je stále usazen v pásmu Zlína. Před Čiliakem tak bylo znovu velmi rušno, ale situaci nakonec zvládl.
44:28'
Třinec právě vstřelil branku!
Třinečtí využívají přesilovou hru a jdou do dvoubrankového náskoku. Vladimír Roth na levém kruhu dlouho otálel se střelou, poté si všiml před brankou volného PATRIKA HREHORČÁKA, jenž před Čiliakem jen natáhl svoji hůl a kotouč do jeho sítě sklepl – 2:4. Asistence: Vladimír Roth a Lukáš Krajíček.
43'
Köhler dohrál! Za střet s Douderou si vysloužil trest do konce utkání
43:51'
Třinečtí se nedostali zpět do útočného pásma, domácí je nepustili ke kotouči. Až nyní se to povedlo a Hladonik už zatahuje kotouč do útočného pásma.
43:16'
Zlínští se dostali ke kotouči ve svém obranném pásmu a hned ho poslali až před svatyni Patrika Bartošáka. Šetří tak další cenné vteřiny ze svého oslabení.
42:18'
Je to tak, Köhler dostal pětiminutový trest a trest do konce utkání, hosté si zahrají dlouhou přesilovou hru. A už jsou usazeni v pásmu Zlína.
42:03'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Bedřich Köhler – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Jakub Herman.
42:03'
Další vyloučení na domácí straně. Bedřich Köhler přimáčkl na hrazení Milana Douderu a ten končí na hrací ploše. Uvidíme, zda zlínský hráč nedostane vyšší trest, neboť v obličeji Doudery se objevila krev a ten jde rovnou na šití.
40:37'
Jakub Herman dostal od Palmberga přihrávku na levou stranu a vystřelil. Avšak ve velké šanci na vyrovnání mířil nakonec do boční sítě!
40:18'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jan Dufek – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Matěj Stránský – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jan Dufek – 2 min., hrubost).
40:18'
Za Noskovým nahozením se Bartošák jen ohlédl a jistil puk, který končí u zadního hrazení. Po faulu domácího hráče se poté strhla další mela, do které se zapojilo několik hráčů. I toto se bez trestů neobejde.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 12 – 22
Také druhá třetina je minulostí. V ní se do vedení dostali Třinečtí, když se mezi tři tyče trefil Petr Vrána. Zlínští ale dokázali vyrovnat Bedřichem Köhlerem a začínalo se znovu od začátku. Pak ale přišla další akce Třince, která skončila gólem. Aron Chmielewski doklepl kotouč před Čiliakem do odkryté klece a před třetí částí hry jsou Oceláři ve vedení. Uvidíme, co nám přinese třetí dějství, které začne přibližně v 19:20.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:29'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Ferenc – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Petr Vrána – 2+2 min, hrubost).
39:29'
Poté vznikla další potyčka před jeho brankou a bude se tak vylučovat na obou stranách. Oba kohouti už sedí na trestné lavici.
39:29'
Před zlínskou brankou bylo zase rušno. Hrehorčákovu střelu se snažil tečovat Matěj Stránský, ale Čiliak zakročil a puk za svá záda nepustil.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:48'
Třinec právě vstřelil branku!
V závěru druhé třetiny jde úřadující mistr extraligy znovu do vedení. Z pravé strany vyslal bekhendovou střelu Michal Kovařčík, ta propadla Čiliakovi od betonu před jeho branku, kde poté stačilo ARONU CHMIELEWSKÉMU doklepnout puk do odkryté branky – 2:3. Asistence: Michal Kovařčík a Milan Doudera.
36:32'
Hrehorčákova střela byla sražena mimo ohrožení zlínské klece a opět jdou Berani směrem před Bartošákovu klec. Na něho mířila další střela, která ale končí jen vysoko nad jeho svatyní.
35:52'
V rohu kluziště v útočném pásmu Zlína nakonec dostali puk pod kontrolu hosté a už z vlastního pásma jdou do další útočné akce.
35:02'
Řezníčkův pokus z pravé strany dobře pokryl Patrik Bartošák a hned opět hru přerušil. Vhazování proběhne po jeho levé ruce.
34:11'
Nyní už Bartošák zakročil, střela zlínského hráče však byla pro brankáře Třince lahůdkou a puk bez problémů chytil do lapačky. Před dotírajícími domácími hráči pak raději hru pozastavil.
33:29'
Zlínští hokejisté se drží v pásmu Třince, ale nedaří se jim koncovka. Patrik Bartošák tak nemusel vůbec zasahovat. Hned na to míří hosté do rychlé akce na druhé straně.
32'
Köhler propálil vše, co mu stálo v cestě, 2:2
32:53'
Následuje další komerční přestávka.
32:47'
Matěj Stránský skáče na ledovou plochu a klasické oslabení už Třinečtí zvládli. Jsou tedy v plném počtu.
32:12'
Domácí ještě dohrávají klasickou početní výhodu. Ovšem hosté se okamžitě dokázali osvobodit a puk vyhodili až před Marka Čiliaka.
31:10'
Zlín právě vstřelil branku!
Dvojnásobnou početní výhodu Zlínští využívají a je znovu vyrovnáno. Freibergs napálil kotouč, do jeho dráhy se pak z vrcholu pravého kruhu opřel BEDŘICH KÖHLER a třinecké síti propálil vše, co mu stálo v cestě – 2:2. Asistence: Ralfs Freibergs a David Nosek.
31:00'
Berani získali výhodu dvojnásobné přesilové hry a už staví přesilovkový zámek.
30:47'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Matěj Stránský – 2 min., sekání).
30:16'
Branka Bartošáka je vychýlena ze svého postavení a bude třeba ji usadit zpět. Chvilku se tedy nebude hrát.
29:56'
Berani se už usadili v pásmu Třince a rozjíždějí první přesilovkovou akci. Avšak Adamský dokázal Freibergsovi vypíchnout kotouč, který bez čekání poslal až před svatyni Marka Čiliaka.
29:43'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (David Musil – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Ondřej Kovařčík.
29:27'
Domácí mají ponechanou výhodu a hrají bez brankáře. Pokud nevsítí branku, zahrají si přesilovou hru.
28:44'
Domácí za vlastní brankou nakonec vybojovali puk na svou stranu a Berani tak mohli jít do další útočné akce, ovšem nic z toho nebylo.
27:51'
Sedláček poslal puk Bedřichu Köhlerovi, jenž pálil z prostoru mezi kruhy. Poté se trochu zlobil směrem k sudím, kteří později zapískali jeho postavení mimo hru. Ta se stěhuje do středního pásma, kde se bude za chvíli vhazovat.
27:21'
Na druhé straně byli ve velké šanci hosté, kteří po své střele orazítkovali tyč Čiliakovy branky!
26:48'
Antonín Honejsek se z pravé strany snažil o zakončení, ale byl tísněn hostující obranou, která znovu nepustila Zlín k vyrovnání.
26:33'
Následuje další komerční přestávka.
25:31'
Hamrlík se dostal do úniku před branku hostů, ale stíhali ho obránci soupeře, kteří mu nedovolili jakkoli ohrozit branku Patrika Bartošáka.
24:50'
Matěj Stránský si sjížděl do předbrankového prostoru, kde se pokusil tečovat střelu Petra Vrány, ale nakonec se k této myšlence nedostal.
24:15'
Gernát vyslal na domácí branku další těžkou střelu, po které musel do dalšího zákroku Marek Čiliak. Ten je v posledních chvílích pod menším hostujícím tlakem.
23'
Vrána bekhendem prostřelil Marka Čiliaka, 1:2
23:57'
Hosté ožili a nyní se znovu dostali do zakončení před Markem Čiliakem, který ukryl střelu hostů z levé strany. Hra je přerušena a vhazování proběhne po jeho pravé ruce.
22:03'
Třinec právě vstřelil branku!
Z další akce na druhé straně jdou hosté do vedení a strhávají zápas na svou stranu. Do mezikruží si sjel PETR VRÁNA, udělal pár kroků navíc a poté z bekhendu prostřelil Marka Čiliaka – 1:2. Nyní jsou to zlínští hráči, kdo musí dohánět jednobrankové manko. Asistence: Patrik Hrehorčák a Matěj Stránský.
21:48'
Hra je opět zastavena po dalším zákroku Patrika Bartošáka. Kubiš s mírného úhlu vystřelil a znovu tak donutil brankáře hostů, aby zakročil.
21:25'
Hosté se po nepřesné rozehrávce Zlína dostali ke kotouči, ale ten záhy ztratili. Hned na to střílel na druhé straně na Bartošáka Antonín Honejsek. Třinecký brankář pak nadvakrát ukryl puk a přerušil hru.
20'
Video i trenérská výzva! Polanského gól platí, 1:1
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 5 – 10
První třetina je za námi. V ní se do vedení dostali domácí, když ve třinácté minutě otevřel skóre zápasu Tomáš Žižka. Hosté se snažili o vyrovnání, které nepřicházelo. Nakonec se k němu dostali v poslední minutě této části hry, když před Čiliakem tečoval puk Jiří Polanský. Poté se ještě zkoumalo video kvůli údajnému posunutí branky a také trenérská výzva Antonína Stavjani, jenž se domníval, že jeden z hostů nedovoleně bránil brankáře Zlína. To se nepotvrdilo a po dvojím zkoumání u videa tak nakonec branka platila. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně v 18:25.
20'
Video i trenérská výzva! Polanského gól platí, 1:1
20:00'
První třetina skončila.
19:55'
Puk mají na svých holích ještě hosté a procházejí do útočného pásma, už to ale zřejmě nestihnou.
19:26'
Třinec právě vstřelil branku!
Tak nic takového se nepotvrdilo, gól platí a je vyrovnáno. JIŘÍ POLANSKÝ se natlačil do předbrankového prostoru, kde zblízka tečoval puk, jenž skončil za Markem Čiliakem – 1:1. Začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Martin Gernát a Vladimír Roth.
19:26'
Antonín Stavjaňa není spokojen s tímto verdiktem a reaguje na to ještě trenérskou výzvou. Zkoumat se bude nedovolené bránění gólmana Čiliaka.
19:26'
Nakonec se třineckým hokejistům povedlo vyrovnat v závěru první třetiny. Ale ještě na řadu přichází videorozhodčí, který prozkoumá, zda Jiří Polanský nedosáhl gólu do posunuté branky!
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:46'
Erik Hrňa se zjevil sám před Markem Čiliakem a vystřelil, puk poté jen těsně minul domácí branku. Hosté nebyli daleko od vyrovnání.
18:07'
Oba celky jsou už v plném počtu.
17:07'
Jenže obrana Třince je tam nepustila a sama otočila hru na opačnou stranu. Hosté tak mohou zaútočit a pokusit se o vyrovnání.
16:40'
Zlínští Berani zahrávají další akci z hloubi vlastního obranného pásma a pomalu směřují znovu před branku Patrika Bartošáka.
16:07'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Patrik Hrehorčák – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Antonín Honejsek – 2 min., hrubost).
16:07'
Honejsek s Hrehorčákem se do sebe pustili před třineckou střídačkou a oba kohouti po souboji nakonec míří na trestnou lavici.
15:09'
Ve středním pásmu napadli rozehrávku Třince domácí hokejisté a hned zamířili do útočného pásma. Honejsek pak našel přihrávkou Dufka, jenž na kotouč nedosáhl. A to před ním chvilku zívala částečně odkrytá branka.
14:09'
Roman Szturc se ocitl před Bartošákem a svou střelu pak poslal mimo tři tyče. Další akce domácích, kteří po vedoucí brance ještě více ožili.
13'
Domácí se ujali vedení ve vlastním oslabení, autorem gólu je Žižka, 1:0
13:53'
Berani krátké oslabení zvládli a nyní jsou už v plném počtu. Navíc se při této herní variantě dostali do vedení, takže mohou být spokojenější než soupeř.
12:22'
Zlín právě vstřelil branku!
Domácí se ujímají vedení, a to ve vlastním oslabení. V době, kdy byl už Gernát na ledě, ujeli Berani dva na jednoho. Z pravého kruhu pak poslal přihrávku Ondráček do jízdy TOMÁŠI ŽIŽKOVI, jenž těsně před Bartošákem sklepl puk za jeho záda – 1:0. Asistence: Jiří Ondráček.
12:19'
Hosté jsou v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilová hra.
11:53'
Síly na ledě se srovnaly a uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.
11:53'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Antonín Honejsek.
11:27'
Ralfs Freibergs napřáhl na pravém kruhu, puk zamířil jen těsně vedle pravé Bartošákovy tyče. Poté se hosté znovu osvobozují.
10:46'
Dravecký se dostal k odraženému puku a hned ho poslal přes celé kluziště před Marka Čiliaka. Pošetřil tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
10:19'
Gernát vyhodil puk do hlediště a dostal dvě minuty za zdržování hry. Zlín si tedy zahraje další přesilovou hru a má znovu možnost otevřít skóre s výhodou jednoho muže v poli navíc.
10:19'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Martin Gernát – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
09:38'
Popelka z levé strany vystrašil Bartošáka, jeho střela nakonec za jeho zády nekončí. Aktivitu Zlína pak utnuli hosté, kteří velmi rychle otočili hru na opačnou stranu.
08:37'
Antonín Honejsek se ocitl v dobré střelecké pozici po přihrávce od Bedřicha Köhlera, ale střela prvně jmenovaného nakonec skončila jen na boční konstrukci třinecké svatyně.
08:30'
Třinec své první oslabení zvládl a nyní je už v plném počtu.
07:53'
Po střele Freibergse zasáhl holí Patrik Bartošák a poslal puk do rohu kluziště. Poté se Třinečtí zase dokázali osvobodit, když poslali puk zase až před Marka Čiliaka.
07:13'
Hosté po zisku puku okamžitě tento odpálili až před domácí branku. Zlínští hokejisté tak musejí další akci zakládat z hloubi vlastního obranného pásma.
06:38'
Domácí si tedy zahrají jako první početní výhodu. Hned po vhazování se dostávali do útočného pásma, stopku jim však vystavila píšťalka jednoho z čárových sudích, kteří odpískali ofsajd.
06:30'
Následuje ještě první komerční přestávka.
06:30'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Ondřej Kovařčík – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Jiří Polanský.
06:30'
Michal Kovařčík se prodral mezi dvěma domácími hráči, poté sice podklouzl. Puk si však převzal jeho bratr Ondřej, jenž ale místo střely fauloval a bude se poprvé v utkání vylučovat.
04:42'
Doudera ze středního pásma jen nahodil puk do zlínského teritoria. Tam nikdo nebyl a znovu se na kotouč dostali Zlínští. Berani pak v následné akci před Patrikem Bartošákem nevystřelili.
04:03'
Pro přihrávku rukou se hra přestěhovala do středního pásma, vhazovalo se blíže třinecké kleci. Hosté však získali touš a hned s ním šli do útoku. Před Čiliakem ale nevymysleli nic.
02:47'
Nepřesná rozehrávka Třince a puk mají na svých hokejkách domácí hráči. Hned poté se vydali před branku Ocelářů a před Bartošákem domácí dvakrát zahrozili, avšak gólman Třince byl ve svém brankovišti pozorný.
02:36'
David Kofroň střílel z levé strany skrze obránce Zlína. Marek Čiliak toho moc neviděl, ale nakonec dostal kotouč pod kontrolu a poté raději hru přerušil. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
02:27'
Řezníček za vlastní brankou čekal s kotoučem na své holi, až mu vystřídají spoluhráči a teprve pak s nimi zakládal další útočnou akci. Jenže poté Gazdu zastavilo postavení mimo hru a ta se stěhuje zpět do středního pásma.
01:18'
Další pobyt Třince v pásmu Zlína neměl dlouhého trvání a znovu se hra stěhuje před branku Patrika Bartošáka.
00:20'
Hosté se nastěhovali hned po vhazování v útočném pásmu. V rohu kluziště však obrana Zlína puk vybojovala a zavezla pryč od Čiliaka.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

PSG Berani Zlín: Čiliak (Huf) – Nosek (A), Žižka (C), Ferenc, Freibergs, Gazda, Řezníček, Hamrlík – Dufek, P. Sedláček, Köhler – J. Ondráček, Honejsek, Kubiš (A) – Szturc, Palmberg, Herman – Šlahař, Popelka, Fryšara.

HC Oceláři Třinec: Bartošák (Kváča) – Gernát, Roth, M. Doudera, Krajíček (C), Zahradníček, D. Musil, Haman – Hrehorčák, P. Vrána, M. Stránský – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Dravecký (A), Polanský, Hrňa – Adamský (A), Hladonik, Kofroň.

Rozhodčí: Hodek, Zrnič – Klouček, Zgonc.
Vzájemná utkání

V uplynulém ročníku na sebe oba celky narazily čtyřikrát. Dvakrát se z výhry radoval Zlín, dvakrát pak Třinec, ať už v základní hrací době či v prodloužení nebo nájezdech. Jak to dopadne dnes?

Zlín – Třinec 4:2
Třinec – Zlín 1:2sn
Zlín -Třinec 2:3pp
Třinec – Zlín 2:1
HC Oceláři Třinec

Na zlínský led totiž přijede úřadující majitel Masarykova poháru, kterému se stejně, jako v loňské sezóně, daří i v té letošní. Třinečtí Oceláři mají na svém kontě osmnáct bodů a na druhém místě dýchají na paty prvnímu Liberci, jenž má o bod více. Šestkrát zvítězili a čtyřikrát pak odešli z ledu jako poražený tým. Dnes si brousí zuby na zlínské hráče a rádi by brali všechny tři body. V utkání budou favoritem a uvidíme, zda tuto roli naplní. Ocelářům se daří i na poli hokejové Ligy mistrů, kde se po středeční výhře 2:1 v prodloužení nad Lausanne posunuli na druhé místo a o postupu do vyřazovacích bojů se rozhodne v příštím týdnu na ledě Lausanne. Třinec tak má nabitý program a bude chtít uspět. Čeká nás další zajímavý extraligový zápas, tak si ho nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči

Tomáš Marcinko – 11 bodů (7+4)
Petr Vrána – 9 bodů (4+5)
Martin Gernát – 9 bodů (1+8)
PSG Berani Zlín

Zlínští hokejisté nevstoupili do sezóny vůbec dobře, když si po šesti kolech nepřipsali ani jeden bod. To se ale změnilo o minulém víkendu, kdy Zlínští nejprve doma porazili Pardubice 4:3 a poté doslova deklasovali Kometu Brno na jejím ledě po divokém výsledku 7:0. V úterý nestačili na Spartu Praha, která ve Zlíně brala tři body po výhře 6:1. Na svém kontě tak mají dvě výhry a sedm porážek a šest bodů. Patří jim třináctá příčka v tabulce, horší jsou už jen Pardubice, které mají shodný počet bodů, ale horší skóre. Dnes před svými diváky by Berani rádi brali další důležité body, avšak čeká je pořádně těžký oříšek k rozlousknutí.

Nejproduktivnější hráči

Bedřich Köhler – 6 body (3+3)
Antonín Honejsek – 5 bodů (3+2)
Jan Dufek – 5 bodů (2+3)
Hezký páteční večer u Tipsport extraligy ledního hokeje. Dnes je na programu deváté kolo této nejvyšší soutěže a my se prostřednictvím tohoto textového online přenosu zaměříme na duel mezi týmy PSG Berani Zlín a HC Oceláři Třinec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. Sparta 52 21 14 1 16 174:145 92
4. M. Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield 52 19 5 7 21 130:136 74
9. K. Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. Vítkovice 52 14 8 5 25 134:175 63
13. Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
14. Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud