Tipsport Extraliga - Základní část - 36. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Č. Budějovice : Pardubice - 17. ledna 2021   17:00

Č. Budějovice
29:07' Pýcha (R. Přikryl)
1:2
(0:1, 1:1, 0:0)
Pardubice
14:46' Blümel  (Paulovič, Poulíček) • 30:59' Camara  (Anděl)
Kika, Micka – Rožánek, Axman
Budvar aréna, České Budějovice
Bez diváků diváků
Pardubice

České Budějovice - Pardubice: Domácí toužili po vyrovnání. Video a sudí byli proti

Ani dnes Budějovice neberou tři body. Pardubice byly herně lepší a dokázali vsítit o jednu branku navíc. Z Budvar arény je to vše, hezký večer!
59:42'
Protože gól nepadl, Juraj Mikuš dostává signalizovaný trest za vysokou hůl.
59:42'
Gól se neuznává!
59:42'
Motor při signalizované výhodě dopravil puk za Kloučka! Rozhodčí nejdřív rozpažil, ale teď jede telefonovat!
59:03'
Motor se ale pořádně ani neusadil v pásmu.
58:29'
Jan Strmeň je na střídačce!
55:53'
Šimon Kubíček hraje většinu zápasu dobře, až na tohle střídání. Během něho udělal hned několik školáckých chyb.
55:12'
Beránek ve velké rychlosti trefil jen Kloučkovu náruč.
53:49'
Zámek Motoru přinesl pár dobrých střel, ale nebyly na branku.
53:02'
Jakub Nakládal trefil jen Voženílka.
52:14'
Střelu Machaly vykryl Strmeň vyrážečkou.
50:21'
Karabáček se zkusil proháčkovat obranou, ale zasekl se hned na první hokejce.
49:14'
Vydarený letmo poslal puk na branku. Klouček posílá betonem do rohu.
48:05'
47:08'
Kubíček dělovkou trefil jednoho z hostí do noh.
46:33'
Budějovice se více a více vzdalují od branky a zatím střílejí jen beci.
46:06'
43 vteřin má Motor přesilovku 5 na 3!
46:06'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Matej Paulovič – 2 min., podrážení).
44:48'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Ondřej Roman – 2 min., podrážení).
44:00'
Karabáček zachytil rozehrávku a ujížděl na branku. Nadějnou šanci ale zazdil střelou do clonící hokejky.
43:29'
Rána Kubíčka orazítkovala zadní mantinel.
43:00'
Na ledě zůstal ležet Zdeněk Doležal, po chvíli skučení ale odjíždí sám na střídačku.
42:30'
Miroslav Forman trefil horní tyčku!
42:26'
42:16'
Prudké nahození Pýchy Kloučka nepřekvapilo. Mezitím se Poulíček chystá k návratu.
41:57'
Motor okupuje Dynamo, ale většinou bohužel za brankou.
40:54'
Po krátké kombinaci vystřelil Přikryl, ale před sebou žádnou clonu neměl.
40:26'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Patrik Poulíček – 2 min., nedovolené bránění).
40:01'
Další třetina začne přibližně v 18:36.
Druhá třetina přinesla branky na obou stranách. Jihočeši nejprve vyrovnali, když po pěti přesilovkových vteřinách propálil vše ve třetině Pavel Pýcha. Pardubice ale o necelé dvě minuty později ujel do přečíslení dva na jednoho, na jehož konci stál Anthony Camara a do kabin tak opět jdou radostněji hosté.
40:00'
39:35'
Týmy nějak zapomínají střílet. Nebo aspoň střílet efektivně.
33:29'
Pardubice okupují Strmeně už i zpoza modré čáry.
30'
Forman tečí usměrnil nahození Pýchy, 1:1
30:59'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Dynamo si opět bere vedení! Dlouhý pass dostal do přečíslení Lukáše Anděla a ANTHONYHO CAMARU. První jmenovaný přihrávku zpracoval, okamžitě předal kolegovi a ten se střelou do víka nemýlil.
30:04'
Plášil po vyhraném buly přihrál po modré Doležalovi, který trefil lapačku.
29:07'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Pět vteřin a je po přesilovce! Roman Přikryl vyhrál buly přímo na PAVLA PÝCHU, který z první trefil růžek u zadní tyčky! Asistence: Roman Přikryl.
29:02'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Lukáš Anděl – 2 min., hákování).
26:51'
Jan Strmeň si připisuje další dva zákroky. Nejdříve zachytil bekhendový nájezd, následně střelu z dálky.
25:07'
Plášil byl v krásné střelecké pozici, ale puk trefil hodně špatně.
24:22'
Dělovku Allena zblokoval obránce.
23:37'
Miroslav Holec zkusil prohodit zadovkou puk před Kloučka. Tam však žádný modrý dres nestál.
23:03'
Daniel Voženílek opět zkusil bekhend z ostrého úhlu. I nyní trefil jen lapačku.
21:29'
Šimon Kubíček hledal u levé tyče Kloučka Voženílka. Ten ale byl gólmanovi příliš blízko a nedokázal zpracovat kotouč.
20:26'
Matej Paulovič šermoval na hranici brankoviště, ale neprodral se přes gólmanovo betony.
20:01'
Buly vyhráli domácí, ale puk jim utekl až ke Strmeňovi.
20:01'
Jdeme na prostřední část!
Během prvních dvaceti minut jsme viděli jednu branku Pardubic po chybě Strmeně. Jinak ale ani jeden tým žádné velké šance neměl a nebylo moc na co koukat. Zpět do Budvar arény se vrátíme přibližně v 17:45.
20:00'
19:56'
Přikryl se obětavě vrhl do rány, která ukončuje první třetinu.
19:48'
Strmeň si pohlídal další střelu soupeře, tentokrát ze středu třetiny.
19:44'
19:18'
Oslabení tráví Budějovice překvapivě více v pásmu Pardubic.
18:43'
Slováček nahodil obloučkem jen do rukavice Kloučka.
17:44'
Matej Paulovič si udělal dálnici středem kluziště a dral se už ke střele. Karel Plášil tak musel zatáhnout za ruční brzdu a jde si sednout za podrážení.
16:53'
Forman uzmul ve vlastní třetině puk a jel jeden na jednoho. Nikdo mu ale nenajížděl, tak volil střelu na zadní tyč. Tam však byl beton Kloučka.
14:46'
Máme tu první branku zápasu! Střelu Poulíčka ještě Jan Strmeň vyrazil, ovšem přímo na čepel Mateje Pauloviče, který si ještě po pravici všiml volného MATĚJE BLÜMELA a byť se jihočeský gólman roztahoval sebevíc, horní polovinu branky pokrýt nedokázal. Asistence: Matej Paulovič a Patrik Poulíček.
14:26'
Podruhé mu to už nevyšlo, promáchl.
14:20'
Allen z vrcholku kruhu opět jen do lapačky.
13:59'
Domácí krouží s kotoučem okolo Kloučka, ale nedaří se jim projít přes defenzívu.
12:34'
Toman dokázal vystřelit v sevření dvou beků. Jen těsně minul levou tyč Pardubic.
11:07'
Marek Ďaloga zkusil překvapit Strmeně, jak si ale zamířil jen na zadní mantinel.
10:53'
A na druhé straně si po odrazu od betonu do rukavice bere puk i Jan Strmeň.
10:31'
Plášilovu střelu od modré zblokoval jeden z obránců Dynama.
10:19'
Nahození Allena doputovalo až do lapačky hostujícího gólmana.
09:20'
Hra se opět stěhuje po celém kluzišti. Pardubice stále však přetlačují Budějovice.
07:54'
Podobně jako Kubíček vystřelil Allen, ten však minul o hodně více.
07:50'
Z ostrého úhlu to zkusil přímo do lapačky Ondřej Slováček.
06:30'
Šimon Kubíček se od modré napřáhl k brutální dělovce, kýžený růžek ale přestřelil.
V brankovišti se strhla drobná šarvátka, kdy se Paulovičovi nelíbilo, že domácí najeli do Kloučkovy svatyně. Sudí ale vše klidní.
06:15'
Doležal letmo poslal puk od modré, Klouček vyráží.
05:18'
Ačkoliv ani jeden tým nemá žádné větší šance, Pardubice výrazně přetlačují Motor.
04:12'
Strmeně otestoval Matej Paulovič, ale nepřišel si na něho.
03:35'
Miroslav Holec zachytil rozehrávku Dynama a zkusil bekhendem přehodit Kloučkův beton. Bez úspěchu.
02:12'
Hra je zatím bez větších akcí.
01:19'
Vydareného střela od modré k brance neprošla.
00:40'
Několik útoků Dynamu nevyšlo a naopak musí zasahovat Klouček.
00:01'
První buly vyhráli hosté.
00:01'
Jdeme na první třetinu!

Madeta Motor České Budějovice: Strmeň (Čiliak) – Pýcha, Plášil, Vydarený, Kubíček, Slováček, Allen – Ville, D. Voženílek, Holec – P. Novák, R. Přikryl, Z. Doležal – Karabáček, Toman, Forman – Beránek, Prokeš, Jonák.

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kantor) – Ďaloga, Nakládal, Mikuš, Bučko, J. Kolář, Hrádek, Holland – Paulovič, Poulíček, Blümel – Anděl, O. Roman, Camara – Koffer, R. Kousal, Kusý – Machala, Rohlík, Pochobradský.

Rozhodčí: Kika, Micka – Rožánek, Axman.
MADETA Motor České Budějovice

Jihočeši si poměrně dobré období pokazili v pátek v Olomouci. Dva rychlé góly během prvních pět minut je poměrně srazili a byť manko dokázali srovnat, kohouti za stavu 2:1 dokázali přidat i branku třetí, která se po šedesáti minutách ukázala jako vítězná.
Hezký nedělní večer s hokejem! Do Budvar arény dnes v rámci 36. kola míří Pardubice, se kterými se Motor zatím potkal jedinkrát, kdy vyhrálo Dynamo prodloužení 3:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.