Litvínov - Č. Budějovice | ONLINE | 5.3.2021 18:00 | Tipsport Extraliga 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 51. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Č. Budějovice - 5. března 2021   18:00

Ukončeno
Litvínov
04:44' V. Hübl (D. Zeman) • 11:41' Ščotka (F. Lukeš, Balinskis) • 15:20' V. Hübl (F. Lukeš, Cibulskis) • 32:14' Ščotka (Zygmunt, V. Hübl) • 33:54' Ščotka (V. Hübl, Balinskis) • 38:42' Helt (D. Zeman, Zygmunt) • 55:43' P. Zdráhal (M. Hanzl, Jarůšek)
7:3
(3:1, 3:0, 1:2)
Č. Budějovice
06:08' D. Voženílek  (Vydarený, Holec) • 41:38' Jonák  (M. Novák, Kubíček) • 48:03' R. Přikryl  
Litvínov
Sestavy:
Godla (Zajíček) – Balinskis, Cibulskis, Demel, D. Zeman, Irving, Ščotka, Kudla – Pospíšil, V. Hübl (C), F. Lukeš – P. Svoboda, Gerhát, Látal – P. Zdráhal, M. Hanzl (A), Jarůšek – M. Havelka, Helt, Zygmunt.
Rozhodčí
Horák, Šindel – Brejcha, Pešek
Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov
Č. Budějovice
Sestavy:
Čiliak (Strmeň) – Vydarený (C), Plášil, Beránek, Kubíček, Slováček, Štencel – Jonák, D. Voženílek, Holec – M. Novák, Toman (A), Z. Doležal – Karabáček, R. Přikryl, Gilbert – Alderson.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou.
Střely na branku: 35 – 41
Je dobojováno. Domácí nakonec zvítězili 7:3 a připisují šestou výhru v řadě za sebou. Před nadcházejícím play-off tak mají hodně slušnou formu. Hosté si tak ze severu Čech na jih neodvezou žádné body.
Konec zápasu.
59:47'
Alderson to ještě zkusil před Godlou, ale obránci Litvínova vyhodili puk do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění a to bude z tohoto duelu už vše.
59:11'
Zblízka to zkusil Richard Jarůšek, ale jeho tečovaná střela končí pouze na betonu Marka Čiliaka. A hned na to pokračuje další akce Vervy.
58:23'
Vydarený napřáhl ke střele, tu chtěl tečovat před Godlou Martin Novák, ale neuspěl. Následně pak raději brankář Litvínova kryje puk a hru zastavuje.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:19'
Domácí z vlastního obranného pásma ještě zakládají další akci, ale už se nikam neženou a jen hru kontrolují.
56'
Vaníček střelou z dálky Mandouse nepřekvapil
56:31'
A znovu byli domácí hráči nebezpeční před brankou Marka Čiliaka, ale tentokráte ho žádnou střelou neohrozili. Následuje tak protiútok hostů.
55:43'
Litvínov právě vstřelil branku!
Při přečíslení dva na jednoho na levé straně poslal přihrávku na pravý kruh pro PATRIKA ZDRÁHALA. Martin Hanzl a prvně jmenovaný pak poslal kotouč do částečně odkryté hostující klece – 7:3. Asistence: Martin Hanzl a Richard Jarůšek.
55:13'
František Lukeš dostal nabito před branku hostů, ale jeho následná střela neměla takovou razanci, aby Marka Čiliaka ohrozila.
54:03'
Gerhát se zkusil propracovat ke střele před brankou soupeře, ale proti byli beci Motoru, kteří pak vytěsnili touš do neutrální zóny.
52:29'
Martin Hanzl pálil na branku hostů, ale tu srazila obrana Motoru do bezpečí. Následně pak se znovu k puku dostal domácí celek a stále útočí.
52:15'
Následuje další komerční přestávka.
52:15'
Štencel nabil do mezikruží pro Šimona Kubíčka, ten ale svou střelou nechal Denise Godlu vyniknout. Po jeho zákroku je hra přerušena.
51:29'
Hosté se opět dostali do útočného pásma, kde je v jejich rozletu zastavila obrana Litvínova a domácí celek pak okamžitě otáčí hru před branku českobudějovického Motoru.
50:20'
Oskars Cibulskis si sjel na pravý kruh do dobré střelecké pozice, následně pak střílel na Marka Čiliaka, který ale byl ve svém brankovišti pozorný.
49'
Přikryl nadvakrát zakončil individuální sólo, 6:3
49:30'
Jan Ščotka se dostal před klecí hostů k další dorážce, kterou si však pohlídal Marek Čiliak.
49:08'
Hosté vycítili šanci a snaží se o další snížení, ale proti byla obrana Litvínova, která nepustila Daniela Voženílka do další nebezpečné střely před Denisem Godlou.
48:03'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Hosté znovu snižují ztrátu a je to už o tři góly. ROMAN PŘIKRYL nejprve vystřelil, jeho pokus vyrazil Denis Godla jen před sebe, ale stejný hráč pak zakončil z dorážky a dostává kotouč za brankáře Litvínova – 6:3. Bez asistence.
47:16'
Beránek měl problémy s rozehrávkou, hned na to se dostali k puku zase domácí hráči, ale před Markem Čiliakem nyní nezahrozili.
46:27'
Následuje další komerční přestávka.
45:57'
Litvínov je v plném počtu.
45:44'
Po střele Romana Přikryla dostal puk pod kontrolu Denis Godla a poté ho přikryl lapačkou. Následuje přerušení hry a poté se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
44:58'
Domácí sebrali puk a hned ho vyhodili až před hostující branku. Šetří tak cenné vteřiny ze své početní nevýhody.
44:30'
Hosté se natlačili před domácí branku, ale Voženílek se nedokázal před domácím brankářem střelecky prosadit.
43:57'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Pawel Zygmunt – 2 min., hrubost).
43:42'
Od modré čáry střílel Denis Zeman, před Čiliakem se ale marně natahoval holí Jan Ščotka. Hostující brankář má puk pod kontrolou a rozehrává.
43:00'
Hosté jsou v plném počtu.
42'
Únik Jonáka v oslabení skončil snížením Motoru, 6:2
42:34'
Patrik Zdráhal dostal nabito do mezikruží, jeho následná střela branku soupeře minula a hned na to se budějovický Motor osvobozuje a šetří cenné vteřiny.
41:38'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Hosté skórují ve vlastním oslabení. Do rychlého protiútoku se dostal VÍT JONÁK, jenž udělal ještě pár kroků navíc a zblízka pak svižnou ranou nedal Denisi Godlovi žádnou šanci – 6:2. Asistence: Martin Novák a Šimon Kubíček.
41:00'
Vyloučení v týmu Madeta Motor České Budějovice (Karel Plášil – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).
41:00'
Karel Plášil nyní dost tvrdě narazil na mantinel Přemysla Svobodu a ten se skácel k ledu. Stále se nemůže pořádně zvednout. Sudí na to reagují vyloučením hostujícího hráče.
40:20'
Viktor Hübl operoval v mezikruží, nakonec puk skončil za brankou hostů, kam si pro něj dojel Marek Čiliak a ten ho rozehrál svým spoluhráčům.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:45.
Střely na branku: 26 – 31
Také druhá třetina je minulostí. V ní Verva nasázela tři branky a vede 6:1. Hattrick završil Jan Ščotka, několikrát k němu neměl daleko i Viktor Hübl. Zdá se, že domácí spějí za posledními třemi body na domácím ledě a potvrzují svou vzrůstající formu.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39'
Helt rychle poslal střelu Zemana za Čiliaka, 6:1
39:30'
Litvínovští nemají dost a ještě se dostali v závěru druhé třetiny do akce, ale v ní nakonec nevystřelili. Na druhé straně se útok nepovedl Motoru.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:42'
Litvínov právě vstřelil branku!
Nakonec to domácí nemuselo mrzet, hned z další akce pak sám FILIP HELT prosadil. Našel si odražený kotouč a ten poté zblízka tvrdou ranou dostal za záda brankáře Motoru – 6:1. Asistence: Denis Zeman a Pawel Zygmunt.
38:28'
Filip Helt hledal zpětnou přihrávkou Pawla Zygmunta, ale ten poté nedokázal vyzrát na brankáře hostů.
37:31'
Těsně před hostující brankou zakončoval Tomáš Pospíšil, ale nedokázal kotouč procedit za záda Marka Čiliaka.
35:14'
Cibulskis na modré čáře zastavil Nováka a nepustil tak soupeře do ohrožení branky Denise Godly. Následně pak oba celky střídají.
34'
Ščotka zkompletoval hattrick po výstavním pasu Hübla, 5:1
34:18'
Jeden hattrick je tedy zkompletován, co na to Viktor Hübl? Ten je dnes znovu hodně aktivní, sám má dva góly a také i dvě asistence.
33'
Ščotka míří za hattrickem díky teči Zygmuntovi střely, 4:1
33:54'
Litvínov právě vstřelil branku!
Čepice na led! Po krásném pasu z rohu útočného pásma vyzval těsně před Markem Čiliakem Viktor Hübl JANA ŠČOTKU a ten poté u bližší tyče sklepl puk za jeho záda – 5:1. Obránce domácích tak zkompletoval svůj hattrick! Asistence: Viktor Hübl a Uvis Janis Balinskis.
33:35'
Vyloučení v týmu Madeta Motor České Budějovice (Václav Karabáček – 2 min., sekání).
32:14'
Litvínov právě vstřelil branku!
Od modré čáry střílel Pawel Zygmunt a znovu se před brankou hostů dobře postavil JAN ŠČOTKA, který další tečí prostřelil Marka Čiliaka a je tedy také dvougólovým střelcem – 4:1. Asistence: Pawel Zygmunt a Viktor Hübl.
32:05'
Viktor Hübl nahodil puk před hostující brankoviště, ale tam jeho spoluhráč nezakončil přesně.
30:31'
Daniel Voženílek přilil puk do ohně, na pravé straně pak střílel Miroslav Holec, ovšem znovu zakročil pozorný Denis Godla v litvínovské brance.
30:01'
Další zakázané uvolnění Litvínova.
28:56'
Matěj Toman vyslal na Godlu štiplavou střelu, se kterou si Denis Godla poradil, ač měl s kotoučem trochu problém. Následoval rychlý protiútok Litvínova, ale tam nikdo Čiliaka neohrozil.
28:25'
Zakázané uvolnění Litvínova stěhuje hru před Denise Godlu, vhazovat se bude po jeho levé ruce. Motor tak zadarmo získal útočnou třetinu.
27:16'
Viktor Hübl se natlačil před hostující branku a znovu bez čekání vystřelil, ale na Marka Čiliaka nevyzrál.
26:36'
Následuje další komerční přestávka.
26:21'
Aaron Irving byl dalším domácím hráčem, který se snažil překonat Čiliaka. Neúspěšně a na druhé straně se zase netrefili hosté. Pak hned z dalšího útoku na pravé straně střílel František Lukeš, ale Čiliak ho vychytal.
25:32'
Patrik Demel dostal puk na svého jmenovce Zdráhala, druhý jmenovaný pak svou střelu poslal jen vedle protější tyče.
24:42'
Martin Hanzl unikal všem, Jan Štencel ho ale včas zastavil a čistě odzbrojil. Následně pak se hned vydali do rychlého protiútoku zse hráči Motoru.
24:14'
Závar před domácí brankou, nadvakrát se snažil dorážet puk za Denise Godlu Jan Štencel, ale neuspěl. Brankář Litvínova přikryl touš pod lapačku a hra je zastavena.
23:28'
Z levé strany vyslal nebezpečný projektil František Lukeš, jeho pokus se jen otřel o pravý beton Marka Čiliaka. Nakonec pak ještě Verva udržela puk a je stále v pásmu soupeře.
22:12'
Sám na Marka Čiliaka se řítil František Gerhát, který poté tváří v tvář v těsné blízkosti hostujícího brankáře nepřekonal!
21:57'
Oba celky jsou v plném počtu.
21:11'
Na druhé straně šel za branku Denis Godla, trochu riskantně puk přihrával, nakonec získala puk obrana Vervy, ale kotouč hned získali hosté a útočí.
20:36'
František Lukeš nabil najíždějícímu Aaronu Irvingovi, po jehož pokusu dorážel kotouč před Čiliakem Jan Ščotka a ten orazítkoval brankovou konstrukci!
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:00.
Střely na branku: 12 – 22
První třetina je minulostí. V ní se ujali vedení domácí hráči, když se trefil Viktor Hübl. Následně pak vyrovnal Daniel Voženílek. Nicméně do vedení dostal znovu domácí celek Jan Ščotka a na 3:1 zvyšoval dalším gólem Viktor Hübl, jenž má dnes zaděláno na hattrick. Hosté se v prostředním dějství budou snažit dostat se zpět do zápasu, uvidíme co na to Verva.
20:00'
První třetina skončila.
19:57'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (František Gerhát – 2 min., držení).
Vyloučení v týmu Madeta Motor České Budějovice (Matěj Toman – 2 min., držení).
19:32'
Matěj Toman dostal zpětnou přihrávku od Doležala, ale následně pak se mu nepovedlo zakončení tak, jak by si přál. Po zisku puku jde dopředu zase Verva.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:47'
Litvínov je v plném počtu.
18:39'
Látal šel ve vlastním oslabení s pukem před hostující branku, na pravé straně pak nebezpečně z otočky střílel Viktor Hübl a ohrozil Čiliaka. Na hattrick zatím nedosáhl, gólmana hostů ale donutil k zákroku a zastavení hry.
17:59'
Na pravé straně vystřelil Brandon Alderson, ale s jeho pokusem si poradil Denis Godla a má puk ve své moci. Hra je zastavena, vhazuje se po levé ruce domácího brankáře.
17:16'
Hosté se v útoku nezdrželi moc dlouho, toho využili beci Litvínova, kteří okamžitě nasměrovali puk až před branku Marka Čiliaka.
16'
Hübl v rychlosti zmrazil Čiliaka. Vzápětí ho překonal, 3:1
16:47'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Filip Helt – 2 min., hákování).
16:33'
Cibulskis dostával na modrou čáru přihrávku od Pawla Zygmunta, ale kotouč mu utekl do středního pásma, takže Litvínov musí pásmo Motoru opustit.
15:20'
Litvínov právě vstřelil branku!
Tak tohle byla neskutečná paráda domácího kapitána, který je v tuto chvíli dnes dvougólový. Po převzetí puku od Františka Lukeše nabral na levé straně rychlost VIKTOR HÜBL, jenž z levého kruhu prostřelil Čiliaka kolem jeho levého betonu k protější tyči, kde vymetl pavučiny – 3:1. Asistence: František Lukeš a Oskars Cibulskis.
14:02'
Ve středním pásmu byla k vidění nepřesnost na obou stranách. Teď už mají po vystřídání puk litvínovští hráči a směřují opět před soupeřovu klec.
13:18'
Hosté se nyní natlačili před Denise Godlu, ale nedokázali ho zblízka ohrozit. Stále ale pokračují v kombinaci před jeho brankou.
12'
Ščotka vložil hůl do stříleného pasu Lukeše. Čiliak bez šance, 2:1
12:39'
Další komerční přestávka.
11:41'
Litvínov právě vstřelil branku!
Přesilovka domácích je využita a ti jdou zase zpět do vedení. František Lukeš střílel v roli coby falešného obránce, v mezikruží pak nastavil hůl JAN ŠČOTKA a puk změnil směr, poté zaplul za záda Marka Čiliaka – 2:1. Asistence: František Lukeš a Uvis Janis Balinskis.
11:04'
Vyloučení v týmu Madeta Motor České Budějovice (Roman Přikryl – 2 min., hákování).
10:44'
Oskars Cibulskis nebezpečně střílel před Markem Čiliakem, ten jeho pokus vyrazil a následně pak dostal puk do bezpečí. Ten je ve středním pásmu a do akce vyráží Motor.
10:02'
Po ztrátě puku Motoru se na chvíli na puk dostali hráči Litvínova, ale hned o něj přišli. Soupeř pak od vlastního brankáře zakládal další akci, ale v ní před Godlou nezahrozil.
09:55'
Následuje komerční přestávka.
09:01'
Verva zvládla už i klasické oslabení a nyní je už v plném počtu.
08:47'
A další dobrý Godlův zákrok. V krátkém sledu po sobě se opět přerušuje a tentokráte se bude vhazovat po jeho levici.
08:15'
Litvínov je ve čtyřech hráčích.
08:08'
Doležal pálil z levého kruhu, Denis Godla se přesunul k pravé tyči a v rozkleku pak našel kotouč na své hrudi. Hra je přerušena a vhazuje se po jeho pravé ruce.
7'
Důrazný Voženílek zasunul puk za Godlu, 1:1
07:50'
Lavička Motoru si bere oddechový čas.
07:41'
Obránci Litvínova získali puk a hned ho odpálili až před Marka Čiliaka. Šetří tak cenné vteřiny ze své dvojnásobné početní nevýhody.
07:01'
Hosté mají šanci otočit zápas na svou stranu. Zahrají si totiž přesilovku pět na tři, která může trvat minutu a čtrnáct vteřin!
07:01'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Oskars Cibulskis – 2 min., hákování).
06:15'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Martin Havelka – 2 min., hákování).
06:08'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Hosté během chvilky smazali své manko a je vyrovnáno. Ve skrumáži před Denisem Godlou se nejlépe zorientoval DANIEL VOŽENÍLEK, jenž zasunul kotouč do téměř odkryté domácí klece. Ještě si domácí vzali trenérskou výzvu, zda nedošlo k postavení útočícího hráče v brankovišti, ale nic takového se nepotvrdilo a gól byl záhy potvrzen. Asistence: René Vydarený a Miroslav Holec.
04:44'
Litvínov právě vstřelil branku!
Domácí se v páté minutě hry ujímají vedení. Po střele od modré čáry se kotouč odrazil k obránci hostů, poté se k němu dostal VIKTOR HÜBL, jenž svou střelou z mezikruží Marka Čiliaka překonal – 1:0. Kapitán domácího celku tak znovu ukazuje, že je stále ve formě a pálí mu to. Asistence: Denis Zeman.
04:28'
A nyní už Marek Čiliak naznačuje, že je v pořádku a v brankovišti zůstává.
04:28'
Marek Čiliak se nyní skácel k ledu a vypadá to, že utrpěl nějaké zranění v oblasti krku, kde si toto místo drží rukou. Chvíli se tedy nehraje a uvidíme, zda bude moci dále pokračovat.
04:16'
Jan Štencel nebezpečně vystřelil na pravém kruhu a jeho nepříjemnou střelu zlikvidoval Denis Godla, který svůj tým podržel.
03:12'
Hosté zachytili v obranném pásmu kotouč a poté ho na chvíli dostali do teritoria Litvínova. Tam se však moc dlouho neohřáli a domácí celek už je s pukem znovu před brankou Marka Čiliaka.
02:46'
Patrik Demel si najížděl z druhé vlny a dostával přihrávku od Martina Hanzla, ale tohle obrana Motoru dobře viděla a akci Vervy zastavila.
02:15'
Hra byla opět vykázána do neutrální zóny, vhazovalo se blíže hostující brance.
01:39'
Na druhé straně střílel Gilbert na Denise Godlu, ten jeho pokus vytěsnil holí a dostal puk do rohu obranného pásma. Nicméně stále pokračuje kombinace českobudějovického Motoru.
01:10'
Litvínovští po rychlém přechodu z obranného pásma zakládali další akci, ale ta měla pouze a jen jepičí život. Tomáš Pospíšil se totiž vystavil ofsajdové pasti a hra se vrací do středního pásma.
00:15'
Domácí hokejisté od vlastního brankáře založili útočnou akci, ve které ale záhy ztratili kotouč. Ten si převzali hráči Motoru a míří směrem před Denise Godlu.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Balinskis, Cibulskis, Demel, D. Zeman, Irving, Ščotka, Kudla – Pospíšil, V. Hübl (C), F. Lukeš – P. Svoboda, Gerhát, Látal – P. Zdráhal, M. Hanzl (A), Jarůšek – M. Havelka, Helt, Zygmunt.

Madeta Motor České Budějovice: Čiliak (Strmeň) – Vydarený (C), Plášil, Beránek, Kubíček, Slováček, Štencel – Jonák, D. Voženílek, Holec – M. Novák, Toman (A), Z. Doležal – Karabáček, R. Přikryl, Gilbert – Alderson.

Rozhodčí: Horák, Šindel – Brejcha, Pešek.
Vzhledem k opatřením kvůli pandemii nemoci Covid-19 se utkání odehraje bez přítomnosti diváků v hledišti.
Vzájemná utkání

Oba celky se v probíhající sezóně utkaly už třikrát. Dvakrát se z výhry radoval Litvínov, jednou pak hokejisté českobudějovického Motoru. Ten tak na svém soupeři vybojoval tři body, Verva jich nad hosty získala šest. Dnes tedy oba týmy čeká poslední duel v základní části a budou se snažit ho zakončit úspěšně.
Madeta Motor České Budějovice

Hosté z Českých Budějovic, kteří jsou v letošním roce nováčkem extraligy, kam postoupili po hodně dlouhých letech, jsou v tabulce na posledním, tedy čtrnáctém místě. Na své konto zapsali třiatřicet bodů a je jasné, že se jich vyřazovací boje nebudou týkat a po základní části pro ně sezóna skončí. Desetkrát Motor zvítězil, čtyřicetkrát pak padl. Nyní za sebou mají čtyřzápasovou sérii proher, kdy nezískali ani bod. Postupně padli s 2:4 s Libercem, 1:2 s Olomoucí, 1:5 s Pardubicemi. Naposledy v úterý nestačili ve svém teritoriu na pražskou Spartu, se kterou padli 2:7. Na sever Čech jedou s cílem získat zde nějaké body, aby aspoň v závěru sezóny potěšili své příznivce.

Nejproduktivnější hráči

Zdeněk Doležal 18+15
Pavel Pýcha 10+16
Daniel Voženílek 10+13
HC VERVA Litvínov

Litvínovští hokejisté se v tabulce nacházejí na jedenáctém místě se ziskem devětašedesáti bodů. Drží se tak stále v postupovém pásmu do vyřazovacích bojů, konkrétně do osmifinále, a to jim už nikdo nevezme. Svou pozici ale mohou ještě i vylepšit, mají tak ještě šanci posunout se o nějaký ten stupínek výše. Po domácím duelu, ve kterém 2:3 padli s Mountfieldem, měli před sebou tři venkovní utkání a ty dokázali zvládnout. 3:1 vyhráli v Pardubicích, 2:1 v Olomouci a poté získali hodně cenný skalp, když v pražské O2 porazili 4:2 druhou Spartu. Následné utkání se jim také povedlo, když 6:3 doma porazili Mladou Boleslav. Naposledy si na domácím ledě poradili s Třincem, který porazili 3:2 a zapsali tak pátou výhru v řadě za sebou.

Nejproduktivnější hráči

Viktor Hübl 12+21
Patrik Zdráhal 11+22
Richard Jarůšek 18+13
Hezký páteční večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes jsou na programu další zápasy Tipsport extraligy a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a Madeta Motor České Budějovice v rámci jednapadesátého kola.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2020/2021
Z V VP PP P Skóre B
1. Sparta 52 32 3 6 11 194:116 108
2. Třinec 52 31 4 5 12 187:130 106
3. M. Boleslav 52 26 6 7 13 167:126 97
4. Liberec 52 24 8 5 15 152:118 93
5. Plzeň 52 24 6 7 15 170:128 91
6. Mountfield 52 26 4 3 19 144:127 89
7. Pardubice 52 21 7 4 20 141:146 81
8. Vítkovice 52 20 4 6 22 130:142 74
9. Brno 52 19 5 6 22 144:152 73
10. K. Vary 52 17 8 6 21 145:176 73
11. Litvínov 52 17 8 5 22 133:146 72
12. Olomouc 52 14 6 5 27 105:156 59
13. Zlín 52 11 3 4 34 108:178 43
14. Č. Budějovice 52 6 4 7 35 128:207 33
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
Články odjinud