Tipsport Extraliga - Základní část - 50. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Plzeň - 26. února 2023   15:30

Ukončeno
Litvínov
26:07' Zdráhal (Estephan) • 33:43' Zdráhal (Š. Stránský, Demel)
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
Plzeň
53:38' Rekonen  (Holešinský)
Litvínov
Sestavy:
M. Tomek (Zajíček) – Jaks, Demel (A), D. Zeman, Freibergs, Strejček, Zile, Šalda – Abdul, Sukeľ, Kudrna – Zdráhal (A), Estephan, Š. Stránský – Hlava, Straka, Fronk – Zygmunt, Jurčík, Havelka.
Rozhodčí
Pražák, Sýkora – Brejcha, Zíka
Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov
4478 diváků
Plzeň
Sestavy:
Mi. Svoboda (Pavlát) – Skok, Zámorský, Houdek, Jiříček, Kremláček, Jaroměřský – Schleiss (C), Mertl (A), Rekonen – Hrabík, Suchý, Pour – M. Beránek, Holešinský, Blomstrand – Bitten, Honejsek, Adamec.

Video se připravuje ...

SESTŘIH: Litvínov - Plzeň 2:1. Dvougólový Zdráhal přiblížil Vervu k předkolu

Přenos se aktualizuje automaticky

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 4478 diváků.
Střely na branku: 28 – 32
Je dobojováno. Ve třetím dějství padla jediná branka, hostům se ve čtyřiapadesáté minutě povedlo snížit na rozdíl jediné branky, když se hned po buly trefil Ludwig Blomstrand a dal hostům naději. Ti se nadechli k závěrečnému tlaku před Tomkem, který jejich pokusy vychytal a nakonec byl strůjcem dalšího litvínovského úspěch. Chemici zapisují čtvrtou výhru v řadě za sebou a přibližují se už vyřazovacím bojům.
Konec zápasu.
59:59'
Kotouč nekončí v prázdné hostující kleci, to ale domácí mrzet nemusí. Už je nad slunce jasné, že tento duel vyhrají.
59:44'
Další rána Zámorského, jeho dělovka šla vedle branky Litvínova a domácí musejí vyhodit puk, aby zabránili další šanci svého soupeře.
59:33'
Kristaps Zile z vlastního pásma vyhodil puk na zakázané uvolnění. Vše se tak stěhuje opět před branku Mateje Tomka a hosté stále živí naději na vyrovnání.
59:26'
Hostující lavička si vyžádala oddechový čas.
59:26'
Rána Petra Zámorského končí na Tomkovi, ten si pohlídal místo u bližší tyče a má touš lapačce.
59:01'
Hosté jsou v šesti bez brankáře a pokusí se vyrovnat.
58:33'
Do šance se dostali domácí, ale proti byl Svoboda, který zastavil další nebezpečnou střelu Litvínova.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:10'
Další šance Plzně končí zmarem a domácí se tak ubránili v dalším obléhání Tomkovy svatyně.
55:48'
Hosté se nedostali do útočné třetiny, poté u hrazení došlo na souboj o kotouč, ten vydolovali hosté a míří opět do útočné akce.
53:38'
Plzeň právě vstřelila branku!
Hosté se přeci jen dostávají na kontaktní branku. Podobně jako Zdráhal také ALEKSI REKONEN hned po buly propálil vše, co mu stálo v cestě a vrací tak Plzeň zpět do zápasu – 2:1. Asistence: Adrián Holešinský.
53:20'
Ludwig Blomstrand pálil k bližší tyči a jeho pokus betonem do bezpečí vyrazil Matej Tomek, stále tak dalším zákrokem drží nulu na svém kontě.
52:29'
Tvrdá rána Kremláčka, proti ní zakročil rozklekem Matej Tomek a hra je opět zastavena. Hned následuje v krátkém sledu po sobě další komerční pauza.
52:11'
Další komerční přestávka.
51:56'
Z levého kruhu pálil Jan Schleiss a orazítkoval tyč Tomkovy branky! Ten tak zůstává nadále neprostřelen.
51:25'
Zakázané uvolnění Litvínova a hra se stěhuje před Mateje Tomka. Buly bude vhozeno po jeho pravé ruce.
50:31'
Další zákrok Mateje Tomka, hra je přerušena a vhazovat se bude po jeho pravé ruce. Hosté stále dotírají na jeho klec a mají snahu trefit kontaktní gól.
49:54'
Matej Tomek vychytal Tomáše Mertla, když se přesunul k levé tyči a jeho pokus poté vytěsnil a nedovolil, aby se soupeř dostal na kontaktní branku.
49:30'
A stejně si také počínali hosté na druhé straně a opět se bude vhazovat ve středním pásmu. Tentokráte blíže brance Mateje Tomka.
49:06'
Pawel Zygmunt se procpal do útočného pásma, ale spoluhráč tam vjel o něco dříve a je tedy pískáno postavení mimo hru.
48:49'
K exekuci trestného střílení se postavil Giorgio Estephan, ten si sjel až před Miroslava Svobodu, kterého se snažil překonat na levé straně z bekhendu, ale hostující brankář přilepil pravou nohu k ledu a puk se od betonu odrazil.
48:49'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Vladimír Kremláček – TS, sekání.
48:49'
Nicolas Hlava byl faulován po individuální akci v šanci a je nařízeno trestné střílení!
48:02'
Od modré čáry střílel Denis Zeman, ten poté bojoval se soupeřem o puk u hrazení a z něho jako vítěz vzešli hosté. Ti se nastěhovali před Tomka, ale pokus jednoho z hostů překazila domácí obrana.
47:29'
Následuje další komerční přestávka.
46:57'
Indiáni se sami vykázali z útočného teritoria a u puku je obrana Litvínova. Ten ještě stačil vystřídat a domácí se ženou do akce na druhou stranu kluziště.
46:06'
Pawel Zygmunt sám nahodil puk do útočného pásma a poté si ho i dojel. Následovala střela mezi kruhy, která končí nad lapačkou Miroslava Svobody.
45:21'
Tomu znovu pomohla obrana a nemusel se tak o své brankoviště obávat. V rychlé akci ale Litvínovští před Svobodou vůbec nezakončili.
44:51'
Hosté prostřídali, Adam Jiříček si vyměnil puk s Michalem Houdkem a indiáni míří do útočné akce před klec Mateje Tomka.
44:06'
Petr Zámorský nebezpečně atakoval branku domácích, ale v ní byl opět připraven Matej Tomek, který drží téměř 96 minut svou neprůstřelnost.
43:02'
Janis Jaks sebral puk přímo z hole soupeři a zabránil tak skórování Plzně. Následoval rychlý protiútok chemiků, který zase zastavili hosté.
41:49'
Aleksi Rekonen se pokusil sebrat touš soupeři a uspěl. Následoval útok hostů, ale beci Litvínova jim v tom zabránili a opět pomohli Mateji Tomkovi.
41:29'
Jindřich Abdul se dostal do zakončení mezi kruhy, proti jeho pokusu zakročil Miroslav Svoboda, který sklapl betony a v nich puk ukryl. Hra je následně pak přerušena.
41:09'
Plzeň je v plném počtu.
40:36'
Ve vlastním oslabení střílel na Mateje Tomka Jan Schleiss, ale branku Litvínova přestřelil. Na druhé straně pak střílel Patrik Zdráhal, po jeho pokusu mu hattrick sebral Miroslav Svoboda.
40:18'
Hosté se osvobodili, poslali puk až před Mateje Tomka a poté rychle střídají.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 17:26.
Střely na branku: 23 – 24
Také druhé dějství je už minulostí. A rozhodně se lépe povedlo domácím. V sedmadvacáté minutě hned po buly pálil Patrik Zdráhal a rozvlnil síť za Miroslavem Svobodou. Stejný hráč pak ve čtyřiatřicáté minutě zužitkoval pas od Stránského a na pravé straně trefil odkrytou síť. Stal se tak zatím jediným střelcem zápasu a ještě má i šanci dosáhnout dnes na třígólový večer. Hosté byli nebezpeční a snažili se o kontaktní branku, ta ale zatím nepřišla. Rozhodně ale nemají co ztratit a do třetí třetiny tak půjdou s jasným cílem, a sice smazat manko.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:52'
Domácí se ještě drali do útočné akce, hosté ale opět zasáhli a hned puk nasměrovali ven z pásma.
39:18'
Mezi kruhy si na přihrávku najel Petr Straka, ale skákavý kotouč před Svobodou nezkrotil a poté se hosté osvobozují.
39:09'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Adrián Holešinský – 2 min., vysoká hůl.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:45'
Matej Tomek holí zakročil po nahození Beránka a znovu udržel nulu na svém kontě a dvoubrankový náskok litvínovské Vervy.
37:14'
Kudrnovi se nabízel Jindřich Abdul, ale nakonec se tato souhra nesetkala s úspěchem, stejně tak jako ta hostující na druhé straně.
36:57'
Obránci Litvínova pomáhají Mateji Tomkovi a obětavě padají do střel a čistí prostor před jeho svatyní. Domácí se snaží udržet slibný náskok a nechtějí pustit soupeře zpět do zápasu.
35:49'
Z úhlu nahodil puk před branku Andrej Kudrna, tam byl připraven obránce Houdek a dostal ho do bezpečí. Následně pak se mohli indiáni vydat dopředu, ale na Tomka nevyzráli.
34'
Opět Zdráhal! Domácí střelec v přečíslení 2 na 1 se štěstím propálil Svobodu, 2:0
34:52'
Filip Suchý to opět Tomkovi znepříjemnil, nakonec ho ale nepřekonal. Nicméně hosté se stále drží v útočném pásmu.
34:12'
Jan Jaroměřský vyslal nepříjemnou štiplavou ránu směrem na Tomka, jenž po chvilce vyklepal puk z rukavice a notně svůj tým podržel.
33:43'
Litvínov právě vstřelil branku!
Rychlé přečíslení a výpad do útočného pásma ze strany domácích. Velmi šikovně to udělal Šimon Stránský, jenž na levé straně zatáhl puk a poté ho nasměroval na opačnou stranu, kde měl před sebou odkrytou klec PATRIK ZDRÁHAL a okamžitě do ní kotouč poslal. Svoboda sice natáhl svůj beton, ale inkasovanému gólu nedokázal zabránit – 2:0. Zdráhal je tak jediným střelcem zápasu a má zaděláno na hattrick. Asistence: Šimon Stránský a Patrik Demel.
33:07'
Filip Suchý šel na dorážku po střele Jana Jaroměřského, ovšem nakonec kotouč minul.
32:30'
Martin Havelka nyní zablokoval střelu soupeře, ale domácím se nepovedlo vyhodit puk do středního pásma. Hosté tak nadále obléhají to soupeřovo.
32:14'
Martin Beránek se zkusil prosadit před Matejem Tomkem, ten zavřel své brankoviště a puk za záda nepustil. Následuje další komerční přestávka, poté vhazování před jeho klecí.
31:49'
Hned po vhazování v pásmu hostů pálil z vrcholu levého kruhu Andrej Kudrna, jeho pumelice byla zastavena obranou Plzně a hosté rychle otáčejí hru.
31:20'
Jan Schleiss na levé straně napřáhl ke střele a jeho dělovka o kousek minula protější tyč!
30:54'
Radim Šalda pálil a Patrik Zdráhal pak tečoval jeho pokus, ale nakonec si se situací hosté opět poradili a rychle otáčejí hru.
30:33'
Do postavení mimo hru se nyní dostal Patrik Zdráhal a hra je vykázána zpět do středního pásma, kde se za chvíli bude vhazovat.
30:24'
Jsme za polovinou základní hrací doby, teď se na brankovišti dostal k dorážce před Miroslavem Svobodou, který nastavil lapačku a kotouč v ní poté skončil.
29:28'
Zakázané uvolnění Litvínova a hra se stěhuje před Mateje Tomka, buly na levém kruhu.
28:55'
Jiří Fronk si sjížděl k odraženému puku, ten se nakonec dostal do neutrální zóny, za ním pak spěchal jeden z domácích a ti se znovu derou před Miroslava Svobodu.
28:01'
Hosté neuspěli před Matejem Tomkem, následně se pak domácí hráči dostali zpět do pásma Plzně, kde objel branku Svobody Patrik Zdráhal. Ten poté nasměroval touš Zilemu, druhý jmenovaný pak pálil mimo.
27'
Zdráhal se trefil hned po vyhraném buly, 1:0
27:18'
Patrik Demel střílel od modré čáry, ale hosté jeho pokus zastavili. Nicméně nevyhodili kotouč ven a akce domácích pokračovala dále. Před Svobodou ale chemici nezakončili.
26:43'
Verva po vedoucí brance ožila a brzy se dostala do další šance, ale Svoboda si s touto situací porazil a následně pak posílají hosté puk do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
26:07'
Litvínov právě vstřelil branku!
Po krátké pauze se už na zimním stadionu v Litvínově mění skóre. Hned po vyhraném buly Estephanem se k puku dostal PATRIK ZDRÁHAL, jenž pohotovou střelou nedal šanci zareagovat Svobodovi, kterému puk končí za jeho zády – 1:0. Asistence: Giorgio Estephan.
26:05'
Ondřej Jurčík střílel zpoza obránce soupeře, ale Miroslav Svoboda zapsal pohotový zákrok a po něm je hra přerušena. Následuje také další komerční přestávka.
25:37'
Nicolas Hlava utaženou střelou z pravého kruhu jen těsně minul protější tyč!
24:43'
Jindřich Abdul z pravé strany napřáhl ke střele a jeho pokus pak byl pro Miroslava Svobodu nebezpečný, nakonec puk vytěsnil nad břevno své branky!
24:04'
Domácí se opět usadili před brankou Miroslava Svobody, kde střílel Patrik Zdráhal, ale nepřesně. Hosté poté vyvezli puk na druhou stranu a pokusí se zase ohrozit Mateje Tomka.
23:18'
Z prostoru mezi kruhy pálil Nicolas Hlava, ale jeho pokus byl sražen mimo. Neujala se ani dorážka Janise Jakse.
22:53'
Od vlastního brankáře zakládají další akci domácí hráči a obrana Plzně se vrací zase zpátky před branku Miroslava Svobody.
22:02'
Zakázané uvolnění přestěhovalo hru do pásma Litvínova, domácí se ale hned dostali ven a pokračují do postupné útočné akce.
21:30'
Litvínov je v plném počtu.
21:26'
Po další střele Ludwiga Blomstranda zakročil Matej Tomek a připsal další důležitý zákrok. Po něm pak hru nechal raději přerušit a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
20:42'
Ludwig Blomstrand opět v šanci, branku soupeře ale o kousek minul. Nicméně se hosté udrželi v útočném pásmu a před Tomkem tečoval Mertl, ale neúspěšně.
20:16'
Hosté dohrávají přesilovou hru a už se derou do útočného pásma, obran Litvínova se tak vrací před Mateje Tomka.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 16:27.
Střely na branku: 10 – 11
První třetina je u konce, sice jsme v ní neviděli žádnou branku, ale rozhodně bylo na co koukat. Aktivnější byli ze začátku Litvínovští, kteří často hrozili před brankou soupeře. Ovšem indiáni se poté začali více ukazovat a postarali se o první velkou šanci zápasu, kdy se do šance v blízkosti Tomka dostal Filip Suchý, domácí brankář ale zakročil. Oba týmy se pak střídaly v šancích, brankáři na obou stranách byli pozorní a neinkasovali. V samotném závěru pak spálil tutovku Ludwig Blomstrand, jenž v přesilové hře měl před sebou na levé straně odkrytou klec, ale tu přestřelil. Domácí si tak mohli oddychnout a do druhého dějství se půjde za stále nerozhodného stavu.
20:00'
První třetina skončila.
19:50'
Hosté získali přesilovou hru v samotném závěru díky vyhození puku Patrikem Zdráhalem. Následně se dostali do velké skrumáže před litvínovskou svatyní, kde odražený kotouč mohl nasměrovat do odkryté klece Ludwig Blomstrand, trestuhodně ale přestřelil! V závěru obrovská šance hostů zůstala nevyužita.
19:30'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Patrik Zdráhal – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:44'
Matúš Sukeľ přenechal puk Janu Strejčkovi, který z pravého kruhu napřáhl ke střele a do zákroku opět musel Miroslav Svoboda a hra je zastavena, buly po jeho levé ruce.
17:59'
Po Strakově zakončení sáhl do puku Jiří Fronk, ale mezi tři tyče svou dorážku nenasměroval.
17:16'
Zakončit se pak nepovedlo ani Kryštofu Hrabíkovi, který mířil k protější tyči, puk ale skončil jen vedle ní. Hned na to zase otáčejí hru opačným směrem domácí hráči.
16:49'
Filip Suchý se skrze obránce Radima Šaldu prodral před branku Mateje Tomka, ale nakonec se hosté před klecí Litvínova neprosadili.
16:26'
Zakázané uvolnění Plzně a Litvínov tak zadarmo získal útočnou třetinu. Vhazovat se bude po levé ruce brankáře Miroslava Svobody.
15:46'
Ofsajd Litvínova, bude se vhazovat ve středním pásmu blíže brance Plzně.
15:14'
Nicolas Hlava se málem dostal do samostatného úniku, ale v tom mu zabránili beci Litvínova. Následně pak se hosté dopustili zakázaného uvolnění a vše se tak stěhuje opět před Miroslava Svobodu.
15:03'
Na pravém kruhu se do dobré střelecké pozice vytočil kapitán Jan Schleiss, ale u své levé tyče si toto místu pohlídal Matej Tomek, jenž má na svědomí svůj další přesný zákrok.
14:44'
Z otočky nahrával Šimon Stránský, ten ale trefil jen kalhoty Giorgia Estephana a slibně se rodící akce tak skončila velmi brzy.
13:42'
Matúš Sukeľ dostal přihrávku na opačnou stranu, než má čepel a ač se snažil zakončit, nakonec o puk přišel a na druhé straně hned pálil Michal Houdek, do akce tak musel opět Matej Tomek.
13:28'
A nyní musel Matej Tomek do dalšího zákroku, hosté v krátkém sledu po sobě opět ohrozili jeho svatyni.
13:15'
Z pravého kruhu pálil nebezpečně Adam Jiříček, mladší bratr slavnějšího Davida pak nechal vyniknout Mateje Tomka, jenž v pokleku zakročil a udržel kotouč ve své výstroji.
12:47'
Jeden z hostů se nyní srazil s Matejem Tomkem a oba padli na led. Hra je znovu zastavena, po chvilce se bude vhazovat před klecí Litvínova.
12:05'
Denis Zeman spěchal na prudší přihrávku k modré čáře, už to ale nestihl a kotouč byl venku. Postavení mimo hru a hra je opět zastavena. Následuje také další komerční přestávka.
11:15'
Ondřej Jurčík z levé strany ohrozil branku hostů, avšak nakonec zakročila obrana Plzně, která tak výrazně pomohla brankáři Miroslavu Svobodovi.
10:46'
Jiří Fronk se prosmýkl do útočného pásma, ale hosté puk poslali ven. Následně se pak domácí dostávali znovu do teritoria Plzně, vystavili se ale ofsajdu. Vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.
10:03'
Domácí byli opět hodně aktivní, sice jim soupeř utekl do jejich pásma, ale hned se zase Litvínovští dostali směrem před Svobodu, který byl ve své brance opět raději více pozorný.
09:34'
Patrik Zdráhal se chtěl od zadního mantinelu dostat před bránu Plzně, v tom mu ale zabránil pozorný bek Michal Houdek.
08:51'
Denis Zeman byl dalším hráčem Litvínova, který zaměstnal Miroslava Svobodu, který opět své brankoviště uhájil a udržel nulu.
08:02'
Kristaps Zile nahodil puk před branku soupeře, ale nebyl tam nikdo, kdo by jeho nához tečoval u Miroslava Svobody. Nicméně akce Vervy trvá nadále a hosté se tak musí bránit další střele chemiků.
06:48'
Filip Suchý se hnal do samostatného úniku, byl sice tísněn obráncem Litvínova, přesto se dostal až do blízkosti Mateje Tomka, kterého chtěl zaskočit u tyče, ale domácí brankář vytasil přesný zákrok a podržel svůj tým!
06:37'
Jindřich Abdul se dostal do prostoru mezi kruhy a jeho svižné zakončení pak skončilo na pozorném Miroslavu Svobodovi. Ten raději hru zastavuje a bude se vhazovat před jeho brankou. To ale až po první komerční přestávce, která nyní následuje.
05:52'
Janis Jaks střílel od modré čáry, jeho pokus zablokovala obrana hostů. Ovšem domácí se ještě udrželi v útočné třetině a znovu puk mířil na Miroslava Svobodu, jenž opět neinkasoval. Po chvilce se pak dopředu derou Pzeňští.
05:33'
Plzeň je v plném počtu.
05:17'
Pawel Zygmunt se rozjížděl blíže brance hostů, ale záhy uslyšel hvizd rozhodčího. Domácí útočník byl totiž v ofsajdové pasti a hra je vykázána zpět do neutrální zóny.
04:35'
Janis Jaks nezachytil puk u modré čáry a toho indiáni využili k dalšímu vyhození kotouče, který znovu míří až před brankáře Mateje Tomka. Hosté tak šetří cenné vteřiny.
04:04'
Jako první mají k dispozici přesilovou hru domácí hráči a už se usadili před Svobodou. Po střele Demela pak zakročil brankář Plzně a hosté se poté ihned osvobozují.
03:33'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Adam Jiříček – 2 min., držení.
01:51'
Hra je přerušena v pásmu Litvínova a bude se vhazovat po pravé ruce Mateje Tomka.
01:22'
Adam Jiříček si připsal dobrý obranný zákrok a hned vytáhl hru směrem před litvínovskou klec, pokus Ludwiga Blomstranda pak končí jen u zadního mantinelu.
00:41'
Giorgio Estephan dostal přihrávku na pravý kruh a hned vyslal tvrdou ránu směrem na Miroslava Svobodu, který ale zakročil a dostal kotouč do bezpečí.
00:12'
Hosté se hned s pukem dostali do útočného pásma, ale tam jim ho sebral Patrik Demel a Verva pádí poprvé do útočné akce.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC VERVA Litvínov: M. Tomek (Zajíček) – Jaks, Demel (A), D. Zeman, Freibergs, Strejček, Zile, Šalda – Abdul, Sukeľ, Kudrna – Zdráhal (A), Estephan, Š. Stránský – Hlava, Straka, Fronk – Zygmunt, Jurčík, Havelka.
Trenér: Karel Mlejnek

HC Škoda Plzeň: Mi. Svoboda (Pavlát) – Skok, Zámorský, Houdek, Jiříček, Kremláček, Jaroměřský – Schleiss (C), Mertl (A), Rekonen – Hrabík, Suchý, Pour – M. Beránek, Holešinský, Blomstrand – Bitten, Honejsek, Adamec.
Trenér: Petr Kořínek

Rozhodčí: Pražák, Sýkora – Brejcha, Zíka.
Vzájemná utkání

V probíhající sezóně se oba týmy utkaly třikrát a lépe si rozhodně vedla Plzeň. Ta vyhrála všechny tři duely a Litvínov tak proti svému soupeři nezískal ani jeden bod. Změní to dnes?
HC Škoda Plzeň

Západočeši se nacházejí na devátém místě s pětašedesáti body a jak už bylo zmíněno, zahrají si minimálně osmifinále play-off. Ale určitě budou chtít víc a nyní se tak už mohou soustředit na pilování formy pro nejdůležitější část probíhající sezóny. Indiánům se ale poslední dobou vůbec nedaří, když zapsali šest proher v řadě za sebou. Naposledy nestačili na Třinec, který v Plzni zvítězil 5:4 po prodloužení. Dnes by tak hosté rádi tuto nepříznivou sérii zastavili a na ledě severočeského Litvínova pro to udělají maximum. Stále ještě mají šanci dostat se o nějaký ten stupínek v tabulce výše.

Nejproduktivnější hráči

Petr Kodýtek 15+19
Aleksi Rekonen 12+20
Petr Zámorský 7+22
HC VERVA Litvínov

Hokejisté domácího Litvínova jsou v tabulce nejvyšší hokejové soutěže na jedenáctém místě a dosud získali devětapadesát bodů. Drží se tak na pozici postupu do osmifinále play-off, ovšem jistého nic nemají. Klidně se ještě mohou namočit i do barážových bojů. Na poslední místo, kde je nyní Kladno, mají náskok jen pěti bodů, ve hře je jich ještě devět. Pokud tedy pomýšlejí na vyřazovací boje či udržení, musejí ještě v posledních třech kolech posbírat důležité body. Proti nim dnes bude stát Plzeň, která už má osmifinále jisté a může tedy hrát v absolutním klidu. Zatímco Verva se ještě může strachovat. V posledních třech zápasem se Litvínovu dařilo, když zapsal tři výhry. Naposledy Litvínovští vyhráli 2:1 v Mladé Boleslavi a dnes by na tuto výhru chtěli navázat ve svém teritoriu.

Nejproduktivnější hráči

Šimon Stránský 8+28
Giorgio Estephan 12+22
Patrik Zdráhal 14+16
Hezké nedělní odpoledne přeji všem příznivcům hokeje. Na programu je dnes padesáté kolo extraligy a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a HC Škoda Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.


Tabulka 2022/2023
Z V VP PP P Skóre B
1. Pardubice 52 29 8 5 10 159:110 108
2. Vítkovice 52 28 4 10 10 159:122 102
3. Sparta 52 28 6 3 15 155:122 99
4. Mountfield 52 23 7 5 17 141:124 88
5. Liberec 52 19 10 10 13 156:129 87
6. Třinec 52 21 5 7 19 149:121 80
7. Brno 52 19 6 3 24 134:150 72
8. Olomouc 52 19 6 2 25 121:141 71
9. K. Vary 52 19 4 3 26 129:163 68
10. M. Boleslav 52 15 7 8 22 116:128 67
11. Litvínov 52 15 7 8 22 137:144 67
12. Plzeň 52 15 6 8 23 127:146 65
13. Č. Budějovice 52 15 5 6 26 132:158 61
14. Kladno 52 15 3 6 28 122:179 57
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Baráž
Články odjinud