Tipsport Extraliga - Základní část - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Třinec : Plzeň - 14. října 2022   17:00

Ukončeno
Třinec
09:31' Voženílek (M. Růžička, J. Jeřábek) • 22:17' Marcinko (M. Růžička) • 36:01' Nestrašil (J. Jeřábek, Daňo)
3:2
(1:1, 2:0, 0:1)
Plzeň
06:14' Budík  (Kaňák, Mertl) • 54:38' Rekonen  (Kodýtek)
Třinec
Sestavy:
Mazanec (Kacetl) – Marinčin, M. Doudera, Čukste, J. Jeřábek, Zahradníček, Jaroměřský – Voženílek, Marcinko (A), M. Růžička (C) – Nestrašil, Hudáček, Daňo – Chmielewski, Lyszczarczyk, Hrehorčák – Svačina, Dravecký (A), Kurovský.
Rozhodčí
Hradil, Cabák – Hlavatý, Axman.
Werk arena, Třinec
3534 diváků
Plzeň
Sestavy:
Pavlát (Mi. Svoboda) – Budík, Zámorský, Kaňák, Houdek, Kvasnička, Vitaloš, Kremláček – Suchý, Kodýtek (A), Rekonen – Schleiss (C), Mertl (A), Blomstrand – Hrabík, Malát, Adamec – A. Dvořák, Bitten, Lang.

Video se připravuje ...

SESTŘIH: Třinec - Plzeň 3:2. Oceláři zdolali houževnatou Škodovku

Přenos se aktualizuje automaticky

Z třinecké WERK Arény je to dnes vše, ale chtěl bych vás pozvat na nedělní duel proti Spartě. Repríza loňského finále startuje v 17 hodin. I z tohoto duelu bude připraven online přenos.

V závěru bych vám chtěl poděkovat za pozornost. Od klávesnice vám přeje příjemný víkend Igor Mainka.
Oceláři ziskem tří bodů poskočili v tabulce na osmé místo, Plzeň zůstává s osmi body na předposlední třinácté pozici, avšak ve hře je ještě Litvínov, který má pouze o bod méně.
Viděli jsme zajímavé utkání, které nakonec dopadlo lépe pro Oceláře. Domácí hokejisté rozhodli o svém vítězství dvěma využitými přesilovkami ve druhé třetině. Ve třetí části se povedlo plzeňským hráčům pouze snížit, když potrestali zbytečné fauly využitím dvojnásobné přesilovky. V závěru už si žádnou šanci při hře bez brankáře nevypracovali, proto Oceláři berou z dnešního duelu tři body.
Nejlepší hráči: Jakub Jeřábek (0+2) – Vojtěch Budík (0+1)
Konec zápasu.
59:58'
Daňovi se podařilo dostat puk do středního pásma. V závěru ještě zkusil vystřelit Mazanec, ale puk zamířil pouze do středního pásma.
59:34'
Vhazování před Mazancem, Západočeši jsou znovu na ledě se šesti hráči do pole.
59:34'
Střelu Rekonena od modré čáry zneškodnil gólman Mazanec. Trenér Kořínek si vzal oddechový čas.
59:23'
Plzeň už je znovu v třinecké třetině.
59:08'
Oceláři dostali puk do útočného pásma.
58:54'
Plzeň vyhrála buly a Pavlát zamířil na střídačku.
58:48'
Rozhodčí přerušili hru, vhazovat se bude ve středním pásmu. Pavlát se vrátil do branky.
58:33'
Schleiss nahodil puk na Mazance, třinecký gólman puk vyrazil vedle sebe a hosté už hrají bez gólmana Pavláta.
57:53'
Voženílek si najel z pravé strany mezi kruhy, kde se otočkou zbavil protihráče, ale bekhendovou střelou poslal puk pouze do Pavlátových betonů.
57:12'
Plzeň je kompletní.
56:46'
Po přihrávce Jeřábka vypálil od modré Růžička, Pavlát puk vyrazil před sebe, ale tam nikdo z třineckých hráčů nebyl.
56:34'
Po Nestrašilově přihrávce z pravé strany střílel z levého kruhu Růžička, ale trefil jen přesouvajícího se Pavláta.
56:03'
Marcinko je na ledě a nyní budou hrát v početní výhodě Oceláři.
55'
Hosté zdramatizovali závěr v přesilovce 5 na 3! Trefil se Rekonen, 3:2
55:03'
Plzeň má po přesilovce. Nestrašil se snažil protáhnout kolem Kodýtka před Pavláta, dokázal bekhendem zakončit puk do betonů plzeňského gólmana, ale byl faulován střelcem poslední branky. Kodýtek sekl Nestrašila a vyrovnal početní stav hráčů na ledě.
54:38'
Plzeň právě vstřelila branku!
Západočeši využili přesilovou hru. ALEKSI REKONEN si na levé straně vyměnil puk s Kodýtkem, natáhl ke střele a napálil puk do branky! Asistence: Petr Kodýtek – 3:2!
54:30'
Zámorský pálil zpoza kruhů, ale minul.
54:02'
Marcinko poslal ve středním pásmu krosčekem k ledu jednoho z plzeňských hráčů a nabídl soupeři dvojnásobnou přesilovku. Ta bude trvat 86 sekund.
53:39'
Ocelářům se po buly podařilo vyhodit. Domácí fanoušci cítí křivdu a začali své miláčky mohutně povzbuzovat.
53:28'
Plzeň si zahraje přesilovou hru. Na dvě minuty byl vyloučen Daniel Kurovský, který ve středním pásmu přidržel hokejku Dvořákovi.
Dnešní utkání sleduje 3534 diváků. Popáté v sezóně návštěva nepřekročila hranici čtyř tisíc, což se nestalo v posledních dvou sezónách před koronavirem.
53:12'
Voženílek si sklepl sraženou Růžičkovu přihrávku a bleskově přihrál k pravé tyči Marcinkovi. Třinecký centr pouze klepl do puku, který zamířil z jeho hole vedle branky.
52:16'
Daňo ve středním pásmu přisunul puk rozjetému Hudáčkovi, ten chtěl vrátit kotouč svému spoluhráči, ale přihrávku zkazil. Domácí zůstali u puku, ale přišli o vynikající šanci.
51:44'
Střelu Kremláčka od modré čáry brankář Mazanec vyrazil do strany. Puk mají na hokejkách domácí.
51:01'
Kurovský zkoušel po levém křídle zamířit před plzeňskou branku, ale byl dobře bráněn soupeřem, který mu povolil jen cestu za branku.
50:39'
Závar před třineckou brankou hasí gólman Mazanec a hvizd rozhodčího. K zakončení se tam Bitten s Langem, ale ani jeden nedokázal dostat puk za záda třineckého gólmana.
50:08'
Malát se vytočil z pravého kruhu ke střele, ale pokus po ledě vyrazil brankář Mazanec betonem k Zahradníčkovi.
49:35'
Nahození Mertla za třineckou branku proběhlo ještě z plzeňské poloviny – zakázané uvolnění. Vhazování po Pavlátově pravici.
48:57'
Po buly se dostal ke střele Kremláček, ale minul branku. O něco přesněji mířil Schleiss z levého kruhu, jenže trefil jen boční síť.
48:50'
Prudkou přihrávku Zámorského z pravého rohu přizvedl v brankovišti gólman Mazanec. K vysokému puku se dostali domácí obránci.
47:50'
Zahradníčkova střela od modré čáry se od plzeňských hráčů odrazila k rozjetému Adamcovi, který se k puku nedostal, neboť včas vyjel z branky gólman Mazanec a holí odpálil kotouč o mantinel ke spoluhráčům.
46:38'
Po Zámorského přihrávce se k puku dostal Rekonen a střelou z otočky zkoušel překvapit brankáře Mazance. Třinecký gólman jeho pokus vykryl.
45:06'
Kaňákovo nahození od modré čáry srazil do rohu Hrehorčák. Na druhé straně se napřáhl z pravého kruhu ke střele Růžička, ale Pavlát puk dobře viděl a střelu vyrazil.
44:20'
Oceláři už se tolik nevrhají do útoku a nechávají vymýšlet soupeře. Ti nyní svou nedokonalostí způsobili zakázané uvolnění.
43:23'
Bittenova střela z levého kruhu zaměstnala Mazance, ten natáhl pravačku nad hlavu a hokejkou vyrazil puk k mantinelu.
42:40'
Po přihrávce z levé strany střílel z vrcholu levého kruhu Houdek, ale jeho nataženou střelu schoval do výstroje gólman Mazanec.
41:54'
Zahradníček pálil od modré čáry, brankář Pavlát vyrazil puk ke spoluhráčům.
41:22'
Čukste vysunul přihrávkou po pravém křídle Chmielewského, ten si najel k Pavlátovi a vypálil puk nad ledem. Pavlát puk vyrazil před sebe, kam dojel Lyszczarczyk, ale nedokázal dorazit puk do branky. V dobré pozici poté pálil Chmielewski, ale Pavlát jeho střelu po křížné přihrávce fantasticky chytil dso lapačky.
40:29'
Daňo s Marcinkem se vydali do přečíslení dva na jednoho, Daňo vsadil na střelu pod horní tyč, ale brankář Pavlát puk ramenem vyrazil k zadnímu mantinelu.
40:01'
Začala třetí třetina.
Vše je připraveno, za malou chvíli startuje třetí díl dnešního utkání.
Hráči Plzně už jsou na ledě, Oceláři ještě v šatně.
Oceláři ve druhé třetiny proměnili dvě přesilovky, ve kterých soupeře nepustili k puku a po gólech Marcinka a Nestrašila vedou zaslouženě 3:1. Plzeňští měli v závěru dlouhou přesilovou hru, ale tak nebezpeční jako soupeř nebyli. Západočeši odstartují třetí část proti čtyřem hráčům soupeře. Trest Chmielewského vyprší až za 57 sekund.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:30'
Dvojice Daňo s Marcinkem drží puk u mantinelu za plzeňskou brankou.
39:09'
Nahození Rekonena z pravého kruhu domácí hráč kolenem zblokoval, vzápětí se Oceláři zmocnili puku.
38:10'
Tečovaná střela Blomstranda z pravého kruhu se odrazila od Mazance na druhou stranu, kde domácí hráči nepustili k dorážce Langa.
37'
Nestrašil v přesilovce prostřelil Pavláta, 3:1
37:22'
Daňovi se s trochou štěstí povedlo vyhodit puk do středního pásma, když jeho vyhození před modrou zkoušel rukavicí zkrotit Kaňák.
36:57'
Přesilovku si zahrají hráči Plzně. Na čtyři minuty zamířil na trestnou lavici Aron Chmielewski. Třinecký hráč se provinil u mantinelu, když zvedl svou hůl do soupeřova obličeje.
36:01'
Třinec právě vstřelil branku!
Přesilovka Ocelářů slaví úspěch i nyní! Plzeňští se nedostali ke kotouči a v závěru přesilovky inkasovali, když zpoza pravého kruhu vypálil do bližšího horního růžku ANDREJ NESTRAŠIL! Asistence: Jakub Jeřábek, Marko Daňo – 3:1!
35:39'
Oceláři nepustili soupeře k puku, tvrdá rána Jeřábka trefila brankáře Pavláta.
35:20'
Po křížném pasu Růžičky střílel Nestrašil, ale ani on nedokázal z první napálit puk do branky.
35:00'
Růžička se opřel do Nestrašilovy přihrávky, ale střela mu nesedla. Puk minul branku.
34:38'
Jeřábkova střela od modré čáry minula plzeňskou branku.
34:10'
Bude se vylučovat. Na trestnou lavici putuje obránce Kvasnička, který nevybíravě srazil k ledu jednoho z třineckých hráčů. Plzeňský hráč dostal dvouminutový trest za zásah do oblasti hlavy a krku.
33:27'
Svačina dlouhým pasem z levého rohu našel u pravé tyče najíždějícího Hrehorčáka, který střelou z první minul plzeňskou branku!
32:25'
Marinčinova střela od modré roztřepala Pavlátovu nastavenou lapačku. Gólman Plzně vůbec nevěděl, kam puk letí, ale štěstí stálo při něm.
31:33'
Blomstrand s Mertlem ukázali teď něco jiného akcí po straně. Střelu prvně jmenovaného se snažil ještě dorazit za Mazance Mertl, ale třinecký gólman puk za svá záda nepustil.
30:56'
Plzeňští si neví rady z třineckou defenzívou, zbytečně chybují.
30:02'
Douderovo nahození od modré čáry Pavlát dobře viděl, baseballově chytil puk do lapačky a hokejkou rozehrál ke spoluhráči.
29:50'
Marinčin zkoušel poslat puk o mantinel za plzeňskou branku, ale Hrabík puk odrazil mimo hrací plochu.
28:41'
Dobrá šance Ocelářů, ale Hrehorčák před brankou nedokázal dorazit přihrávku ze strany za záda brankáře překvapeného Pavláta.
28:15'
Zámorský si najel do levého kruhu, ale ani on nenašel mezeru mezi brankou a brankářem Mazancem.
27:50'
Z nulového úhlu zkoušel střílet Dvořák, ale brankáře Mazance nepřekvapil.
27:24'
Čukste nahodil puk od modré čáry před branku, tam se kotouč od plzeňského hráče odrazil ke Kurovskému, ten však dobře bráněný nedokázal holí poslat puk na Pavlátovu branku.
27:06'
Komerční přestávka po svižném úvodu druhé třetiny padne pro oba celky vhod. Postaral se o ní Malát, který vjel do útočného pásma později než jeho spoluhráči.
26:14'
Oceláři na chvíli povolili, ale Plzeňští toho nedokázali využít a gólmana Mazance střelou neohrozili.
24:46'
Daňo si vybruslil zpoza branky k pravé tyči, odkud zkoušel z velkého úhlu najít mezeru mezi tyčí a brankářem Pavlátem. Pavlát puk vyrazil.
23'
Využitá přesilovka domácích! Po ráně Růžičky úspěšně dorážel Marcinko, 2:1
23:59'
Zatámco zdravotně indisponovaný Marinčin mířil na střídačku, Kurovský objel plzeňskou branku a přihrál Hrehorčákovi, který z první nedokázal dostat puk za Pavlátova záda.
23:02'
Nahození Schleisse téměř od modré čáry prolétlo kolem pravé tyče třinecké branky.
22:17'
Třinec právě vstřelil branku!
Ocelářům stačilo 10 sekund na využití přesilové hry. Růžička dostal přihrávku do levého kruhu, odkud vypálil na brankáře Pavláta. Plzeňský gólman vyrazil prudkou střelu pouze před sebe, kde se nejlépe zorientoval TOMÁŠ MARCINKO a dorážkou do odkryté branky poslal Oceláře do vedení! Asistence: Martin Růžička – 2:1!
22:06'
Oceláři si zahrají přesilovku. Na dvě minuty za podražení Lyszczarczyka si šel usednout na trestnou lavici plzeňský Kryštof Hrabík.
20:48'
Oceláři vstoupili do druhé třetiny aktivně, od modré čáry nahodil puk na brankáře Pavláta Nestrašil, ale gólman Plzně si s jeho pokusem poradil.
20:01'
Začala druhá třetina.
Viděli jsme bojovnou první třetinu s góly na obou stranách. Do vedení šli Plzeňští, kteří se prosadili pár sekund po skončení přesilové hry. Na Budíkovu trefu ještě v první desetiminutovce odpověděl ještě dobrou prací před brankou Voženílek a vyrovnal na 1:1. Další gól už diváci neviděli, přestože šance měli Voženílek, Lang i Chmielewski.

Druhá třetina začne zhruba v 17:52.
20:00'
První třetina skončila.
19:58'
Plzeňští se v závěru snažili zamknout Třinec v obranném pásmu, to se jim povedlo, jenže puk posouvali pouze po mantinelu. Brankář Mazanec žádné hrozbě nečelil.
19:18'
Nahození Mertla zpoza modré čáry skončilo ofsajdem. Brankář Mazanec nemusel zasahovat, ale raději kotouč vyrazil do rohu.
18:30'
Chmielewski byl blízko vstřelení gólu, Lyszczarczyk vykouzlil krásnou přihrávku zpoza branky na volného spoluhráče, který z první netrefil odkrytou levou polovinu Pavlátovy branky.
17:18'
Daňo si zkoušel najet z pravého křídla před brankáře Pavláta, ale po souboji s obráncem Houdkem upadl.
16:30'
Velká šance na straně Plzně, kterou zahodil Lang. Plzeňský útočník dostal přihrávku zpoza branky a z mezikruží vypálil puk do brankáře Mazance!
15:21'
Malát hledal přihrávkou zpoza branky před brankovištěm Hrabíka, ale plzeňský útočník na puk nedosáhl. Puku se zmocnili domácí hráči.
14:17'
Zajímavá akce Třince! Střelu Marinčina od modré čáry si dojel za brankou Voženílek, obtočil se kolem branky a málem zasunul puk mezi bližší tyč a gólmana Pavláta. Kotouč mu sjel jen pod gólmana, který puk zkrotil.
14:11'
Na druhé straně se projel do útočného pásma Čukste, ale i s jeho střelou si poradil gólman. Nyní to byl Pavlát, který schoval puk do výstroje.
13:50'
Po buly si najel do útočného pásma Blomstrand a střelou zpoza levého kruhu těsně minul pravou tyč třinecké branky.
13:42'
Odražený puk skončil v ochranné síti. Vhazování bude ve středním pásmu, ale až po komerční přestávce.
11:52'
Kaňák to vyzkoušel od modré čáry, ale Mazanec byl připraven.
11:35'
Růžička mohl z prostoru v mezikruží zakončit, ale nahrávka od Voženílka mu nesedla.
10'
Jeřábkovu práci před brankou dokončil posunutím puku za čáru Voženílek, 1:1
10:53'
Hrehorčák se snažil proniknout do útočného pásma, ale Houdek mu cestu zkřížil.
10:14'
Zahradníček to zkusil od modré čáry, ale trefil jen prostor za bránou.
09:31'
Třinec právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Jeřábek zavezl po pravé straně puk do útočného pásma, přihrál na modré Růžičkovi, který rychlým pasem vyslal do jízdy Voženílka. Třineckému útočníkovi odskočil puk od hokejky, odrazil se od brusle Kremláčka k Jeřábkovi, který si z pravé strany najel před Pavláta a vystřelil. DANIEL VOŽENÍLEK se jako první dostal k odraženému puku, který doklepl do branky! Asistence: Martin Růžička, Jakub Jeřábek – 1:1!
09:09'
Chmielewski se zjevil před bránou Plzně, ale neměl komu přihrát.
08:22'
Zámorský pálil od modré, ale puk k Mazancovi nedoputoval.
7'
Hosty poslal do vedení rychlou střelou z kruhu Budík, 0:1
07:36'
Daňo se hnal za kotoučem, ale Plzni se podařilo dostat k puku rychleji. Indiáni ale šanci nevyužili.
06:14'
Plzeň právě vstřelila branku!
Škodovka jde do vedení! Rychlý průnik do útočného pásma završil po sražené přihrávce Suchého rychle střílející VOJTĚCH BUDÍK, který poslal puk nechytatelně k pravé tyči! Asistence: Lukáš Kaňák, Tomáš Mertl – 0:1.
05:45'
Rekonen pálil z pravého kruhu po přihrávce Zámorského od modré čáry, ale Mazance nepřekvapil.
04:48'
Po křížné přihrávce Schleisse z pravé strany střílel Kremláček, ale gólman Mazanec se stihl přesunout k tyči a střelu zneškodnil.
04:09'
Rozhodčí dlouho signalizovali výhodu pro Plzeň. Nakonec byl vyloučen za hákování domácí Tomáš Marcinko.
03:16'
Po přihrávce Voženílka střílel zpoza levého kruhu Marcinko, brankář Pavlát puk betonem nebo holí vyrazil před sebe, ale dojíždějící střelec se k dorážce nedostal.
02:40'
Oceláři na dlouho zamkli soupeře v útočném pásmu, ale bez střely nemohli dát gól. Puk koloval pouze po mantinelu.
01:34'
Pavlát má další zákrok, od levého mantinelu vystřelil Hudáček, ale plzeňský gólman si poradil i s tímto pokusem.
01:10'
Nepříjemná střela Čuksteho od modré čáry, brankář Pavlát puk letící těsně nad ledem betonem vyrazil.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba celky už jsou na ledě, Oceláři dnes nastoupí v bílých dresech, hosté v tmavě modré barvě. Trenér Moták udělal v sestavě oproti poslednímu extraligovému zápasu jednu změnu, zraněného Romana nahradil Lyszczarczyk.
Úvodní sestavy:

HC Oceláři Třinec: Mazanec (Kacetl) – Marinčin, M. Doudera, Čukste, J. Jeřábek, Zahradníček, Jaroměřský – Voženílek, Marcinko (A), M. Růžička (C) – Nestrašil, Hudáček, Daňo – Chmielewski, Lyszczarczyk, Hrehorčák – Svačina, Dravecký (A), Kurovský.
Trenér: Moták.

HC Škoda Plzeň: Pavlát (Mi. Svoboda) – Budík, Zámorský, Kaňák, Houdek, Kvasnička, Vitaloš, Kremláček – Suchý, Kodýtek (A), Rekonen – Schleiss (C), Mertl (A), Blomstrand – Hrabík, Malát, Adamec – A. Dvořák, Bitten, Lang.

Rozhodčí: Hradil, Cabák – Hlavatý, Axman.
HC Škoda Plzeň

Tradiční a úspěšný hokejový klub ze západu Čech se na startu nové sezony pere s herní i výsledkovou krizí, Plzeň je aktuálně s devíti body na předposledním místě extraligové tabulky. A po svém nejhorším startu do sezony za posledních sedmnáct let se navíc nemůže chlubit ani nepříliš lichotivou vizitkou týmu, který v probíhajícím ročníku extraligy jako vůbec první odvolal trenéry.

Majitel klubu Martin Straka k nepopulárnímu kroku sáhl už po druhém kole, Václava Baďoučka s Milošem Říhou nahradili Petr Kořínek s Františkem Bombicem a od té doby se Plzeň přece jen trochu zvedla, před svým posledním zápasem v Hradci Králové (prohra 2:5) dokonce táhla sérii čtyř zápasů s minimálně jedním bodem a třemi výhrami.

Není ale divu, že si v Plzni vše stále ještě sedá. Škodovka přes léto zažila velmi razantní obměnu hráčského kádru a musela se vypořádat také se ztrátou několika klíčových hráčů, obranu opustil Peter Čerešňák, z útoku zase zmizela bodová a gólová produkce Michala Bulíře. Dohromady tým opustilo jedenáct hráčů, včetně Jakuba Kindla nebo talentovaného Davida Jiříčka.

Novým lídrem obrany by se tak měl stát Petr Zámorský, zajímavými posilami jsou také zatím nejproduktivnější hráč týmu, finský útočník Aleksi Rekonen, Kryštof Hrabík nebo Zdeněk Sedlák.

Zajímavé také je, že se v letošní sezoně Plzni daří mnohem více na ledech soupeřů. Na ledě Kladna dokázala zvítězit dokonce bez inkasovaného gólu (4:0), body si odvezla z Liberce (3:2pp) a do posledních chvil zatápěla v O2 areně také Spartě. Do Třince navíc Škodovka přijíždí s vědomím, že ve WERK ARENĚ v minulé sezoně neztratila ani bod.

Poslední utkání Škody

9. 10. 2022: HC Škoda Plzeň – Mountfield HK 2:5 (1:0, 0:2, 1:3)
Branky a nahrávky Plzně:
12. Kodýtek (Rekonen, Budík), 55. Malát (Blomstrand).

Sestava Plzně v posledním utkání: Svoboda – Budík, Zámorský, Kaňák, Houdek, Kvasnička, Vitaloš, Kremláček – Schleiss (C), Kodýtek (A), Rekonen – Blomstrand, Suchý, Hrabík – Lang, Mertl (A), Adamec – Malát, Bitten.
HC Oceláři Třinec

O poznání lepší nálada panovala ve WERK ARENĚ poté, co Oceláři v neděli dokázali utnout sérii čtyř domácích porážek v řadě a poprvé v sezoně na vlastním ledě zvítězit. A protože na úspěch s Litvínovem navázali také zaslouženým skalpem Davosu, mají třinečtí hokejisté dost důvodů si věřit také na Plzeň.

Pro trenéra Zdeňka Motáka byl jistě příjemný i výkonnostní vzestup Libora Hudáčka, který se v obou zápasech dokázal prosadit i střelecky a konečně také bodově potvrdil, že by měl být jedním z lídrů ocelářského útoku.

Oceláře čeká skvělý hokejový víkend, do kterého by měli vstoupit odpočatí a dobře připraveni. Trenéři si totiž v průběhu úterý dovolili v rámci Champions Hockey League nenasadit do hry několik opor týmu v čele s Martinem Růžičkou, Andrejem Nestrašilem, Tomášem Marcinkem nebo Milanem Douderou. Nadále nicméně chybí dlouhodobě zraněný Petr Vrána.

Poslední utkání Ocelářů

9. 10. 2022: HC Oceláři Třinec – HC Verva Litvínov 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky Ocelářů:
2. M. Daňo (Jaroměřský), 6. M. Daňo, 8. M. Daňo (A. Nestrašil, J. Jeřábek), 51. L. Hudáček (Voženílek, Chmielewski)

Sestava Ocelářů v posledním utkání: Mazanec – Marinčin, M. Doudera, J. Jeřábek, Čukste, Jaroměřský, Zahradníček – Martin Růžička, Marcinko, Voženílek – M. Daňo, L. Hudáček, A. Nestrašil – Hrehorčák, Miloš Roman, Chmielewski – Kurovský, Dravecký, Svačina.
Hezký pátek z Třince. Hokejová Tipsport extraliga pokračuje 10. kolem, ve WERK ARENĚ budeme sledovat souboj Ocelářů Třinec s plzeňskou Škodou. Utkání startuje v 17 hodin, k jeho sledování jste srdečně zváni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
Tabulka 2023/2024
Z V VP PP P Skóre B
1. Pardubice 52 33 8 6 5 203:115 121
2. Sparta 52 32 6 3 11 172:119 111
3. Třinec 52 25 9 6 12 172:132 99
4. Brno 52 21 9 5 17 160:139 86
5. Litvínov 52 23 5 4 20 163:165 83
6. Č. Budějovice 52 23 2 10 17 147:149 83
7. Liberec 52 24 3 4 21 174:165 82
8. Mountfield 52 16 8 11 17 135:137 75
9. Vítkovice 52 18 5 8 21 132:138 72
10. Olomouc 52 16 7 6 23 123:155 68
11. K. Vary 52 14 8 3 27 128:146 61
12. Plzeň 52 14 6 4 28 130:155 58
13. M. Boleslav 52 12 6 6 28 106:154 54
14. Kladno 52 7 4 10 31 120:196 39
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Baráž
Články odjinud