Třinec - K. Vary | ONLINE | 24.2.2012 18:10 | Tipsport Extraliga 2011/2012 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

To už je pro dnešek vše. Z Třince se s vámi loučí Daniel Ježek.
Je konec vyrovnaného utkání, ve kterém se nakonec radují domácí. Oceláři ale vzhledem k výsledku ve Zlíně ani navzdory tříbodovému zisku přišli o šanci postoupit do elitní šestice a budou o play-off bojovat v předkole. Varští si zahrají play-out. Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni brankáři obou týmů.
60:00
Konec zápasu.
59:50
Mensator po vyhraném vhazování sprintuje zpět na střídačku. Puk je v rohu hřiště, Oceláři pozorně brání.
59:37
Chyba připravila Vary o poslední naději. Přihrávka rukou znamená buly v útočném pásmu, Mensator se vrací do brány.
59:33
Až teď Květoň protlačil puk do středního pásma. Energie ho ale rychle vyklidila a žene se zpět do útoku.
59:16
Květoň nedokázal vyhodit a Vary bojují o puk v rohu za Hamerlíkem.
59:02
Třinec se brání náporu soupeře zakázaným uvolněním.
58:51
Hosté hrají bez brankáře. Adamský převzal na červené čáře puk a napřáhl, bránu ale netrefil!
58:18
Oceláři jsou kompletní a jdou do šance. Hrabal zachytil rozehrávku a předal kotouč Hořavovi. Ten ve snaze trefit branku zasáhl jen nohy bránícího hráče.
57:45
Energie dostala kotouč za Hamerlíkovu branku, tam ho ale sebral Adamský, který vyexpedoval černou gumu k Mensatorovi.
57:20
Domácí dobře forčekují a nedovolují hostům vyjet z vlastní třetiny...
57:00
Hosté se sice probojovali do pásma Třince, tam ale přišli o puk. Oceláři opět vyhodili.
56:30
Hostům se nedaří přechod modré čáry, Oceláři už dvakrát vyhodili.
56:02
Šance hostů na bodový zisk se mírně zvyšují, zahrají si totiž přesilovku. Na trestnou lavici je poslán Josef Hrabal, který se provinil podražením.
55:54
Před Hamerlíkem stál Kuběna, domácí brankář jeho pokus zlikvidoval. Domácí potom odpálil puk na icing.
55:20
Hosté se opět snažili ohrozit branku, jejich pokusy ale mířily vedle. Oceláři poté poslali kotouč do pásma Energie.
54:46
Energie se poté vydala na druhou stranu. Kotouč se dostal do rohu kluziště, kde se nakonec přerušila hra.
54:30
Kotouč ve střední třetině, to nejlépe vyhovuje domácím. Do akce se snažil dostat Polanský, před ním ale zasáhl obránce, který naskočil ze střídačky.
53:45
Oceláři se vydali do útoku. Kolem Mensatora byli aktivní Peterek a Adamský, ani jeden ale nebyl schopný prostřelit gólmana Energie.
53:10
Další Hamerlíkův zákrok, tentokráte betonem vykopl pokus Kuběny. Oceláři poté vyhodili na icing.
52:41
Dnešní utkání sleduje 3379 diváků.
52:41
Na druhé straně se zase zaskvěl Peter Hamerlík! Zpoza branky si vybruslil Petr Koblasa a vystřelil na lapačku! Hamerlík ale předvedl bleskový reflex, když lapačkou zabránil jisté brance!
51:44
Neskutečné! Tomáš Kůrka dokázal svým aktivním forčekinkem vybojovat puk! Kůrka poté nezpanikařil, položil si zbývajícího beka a naservíroval puk Václavu Varaďovi! Před třineckým forwardem zívala prázdná branka, Varaďa trefil jen tyč!
51:01
Hosté jsou kompletní. Útočí stále domácí, kteří nyní mohli jít do tříbrankového vedení. To by ale musel Hampl trefit letící puk.
50:38
Další třinecká střela, tentokráte jí má na svědomí Martin Richter. V akci byl opět Mensatorův levý beton.
50:04
Cartelli projel modrou čáru, zbavil se jednoho bránícího hráče a nabil najíždějícímu Polanskému. Ten pálil z první, Mensator vytasil svůj beton.
49:32
Poněkud kostrbatá rozehrávka Třince končí opět na holích hostů, kteří opět vyhazují.
49:10
Oceláři si nepřesně přihráli, hosté z toho mohli těžit. Energie poslala puk k Hamerlíkovi.
48:46
Oceláři pokračovali ve výhodě, kromě neúspěšného pokusu Květoně ale nic nevymysleli. Na trestnou lavici usedá hostující Martin Zaťovič, který se provinil sekáním.
48:17
Oceláři šli do akce. Tu vedl Varaďa, který se za modrou rozhodl nahrát. Přehrávka ale na Kůrku neprošla, protože ho hosté nedovoleně zastavili.
47:57
V krátké době druhé přerušení. Nejprve hosté přihráli rukou, Oceláři poté vyhodili na icing. Buly před Hamerlíkem.
47:40
Na druhé straně potom Hamerlíka pořádně vylekal Gründling. Kotouč nakonec skončil v ochranné síti, kam mu dopomohla domácí obrana. Buly před Hamerlíkem.
47:10
Jakub Orsava zajel do rohu, odkud nabil Mariu Cartellimu! Třinecký bek pálil z první, jeho dělovka ale netrefila branku!
46:57
V souboji o puk byli úspěšnější Oceláři, kteří spěchají do protiakce...
46:26
Třinečtí nicméně nedokázali vystřelit, do akce proto šli opět hosté. Ti jsou nyní v rohu třinecké třetiny...
45:45
Hosté ještě chvíli okupovali domácí teritorium, pak je ale o puk i území připravil Kůrka, který zavezl kotouč před Mensatora.
45:06
Oceláři ještě chvíli zaměstnávali hostující defenzívu, vystřelit už ale nedokázali. Do útoku poté šli hosté, ti pro změnu ztroskotali na brankáři Hamerlíkovi.
44:30
Od hrazení nahazoval Adamský, kotouč jen proletěl skrz brankoviště. Puk se poté dostal na modrou, kde ho zastavil Lojek a vrátil za branku Energie.
44:00
Snaha hostů o vstřelení branky nakonec skončila převrácenou brankovou konstrukcí na zádech domácího gólmana. Přerušená hra, buly před Hamerlíkem.
43:49
To teď napravili hosté, kteří dvakrát ohrozili třineckého Hamerlíka. Slovenský brankář ve službách Třince stále drží čisté konto.
43:28
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, k vidění nejsou žádné střelecké pokusy...
42:49
Energie rychle přešla přes střední pásmo a usadila se před Hamerlíkem. Z celého snažení hostů nakonec nevzešla žádná střela.
42:21
Oceláři nahodili na branku, Mensator raději zalehl puk. Buly po levici hostujícího brankáře.
42:05
Hampl si párkrát vyměnil puk s Orsavou, načež ho Orsava ztratil. Energie poslal kotouč do střední třetiny.
41:40
Novotný získal puk pro Orsavu, ten poté podstoupil souboj se Zaťovičem. Úspěšnější byl domácí mladík, který poté poslal puk Hamplovi...
41:04
Po icingu Energie hra pokračovala před Mensatorem. Po buly se ke střele dostal Adamský, jeho pokus ale s přispěním bránícího hráče skončil v ochranné síti.
40:42
Od úvodního buly poslední třetiny jsou aktivnější hosté. Ti se dostali do třetiny Třince, pak si ale přihráli rukou. Buly ve středním pásmu.
40:01
Začala třetí třetina.
Zásahy brankářů ve druhé třetině: 13:10. Střely na branku ve druhé třetině: 11:13 Střely na branku v utkání: 21:26 Také ve druhé třetině jsme byli svědky jedné branky, opět padla do sítě hostů. V té době byli mnohem aktivnější hráči Energie, pak ale přišel trest z hole Jana Peterka. Třetí třetina začne přibližně v 20:06.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:34
Oceláři jsou kompletní, hosté za celou přesilovku ani jednou nevystřelili.
39:04
Adamského teď napodobil Klouček. Hostům se tato přesilovka vůbec nedaří...
38:40
Karlovarský pokus o přechod modré čáry zastaven Martinem Adamským, který poté odpálil kotouč zpět k Mensatorovi.
38:16
Po chybě v hostující rozehrávce se kotouč nakonec dostal až k Mensatorovi, který ho musel zalehnout. Buly v pásmu Energie.
38:06
Oceláři dobře brání svou třetinu, dvakrát už dokázali vyhodit.
37:34
Hosté si zahrají přesilovku. Unikajícího Zaťoviče nedovoleně zastavil Lukáš Zíb, který od rozhodčí inkasoval dvě minuty za držení.
37:20
Ze střední třetiny nejprve pálil Zíb, z útočného pásma ho poté napodobil Květoň. V obou případech úřadovala Mensatorova lapačka.
37:06
Ležící Hrabal chtěl přenechat puk Hořavovi, učinil tak ale rukou. Rozhodčí si toho všimli a přerušili hru. Buly ve střední třetině.
36:30
Nepříjemné chvíle pro Andreje Novotného. Ten ve snaze zastavit střelu dostal kotoučem do obličeje. Novotný už je na střídačce, snad mu nic nebude.
36:11
Obrovská šance třineckých mladíků! Nejprve Jakub Orsava z první netrefil odkrytou část branky, později Adam Rufer nedokázal dotáhnout bekhendový blafák!
35:35
Hosté se po inkasované brance vrhli do útoku, nedokázali ale vystřelit. Kotouče se pak zmocnil Květoň, který ho poslal do střední třetiny.
35:01
Třinec právě vstřelil branku! Oceláři jdou do dvoubrankového vedení! Nedáš, dostaneš. Tak by se daly charakterizovat poslední minuty. Energie bušila do třineckých vrat, z branky se nakonec radují domácí! Zpoza branky se puk dostal na JANA PETERKA, který střelou švihem trefil horní patra Mensatorovy branky! Asistence: Václav Varaďa.
34:10
Při Hamerlíkovi teď stála i trocha štěstí! Od mantinelu si vybruslil Lukáš Pech a z otočky vystřelil. Hamerlík nic neviděl, kotouč ho trefil do masky! Před brankoviště se poté strhla mela, která ale hostům kýženou branku zatím nepřinesla.
33:52
Karlovy Vary zvýšily obrátky a v posledních dvou minutách jsou lepším celkem. Další pokus má na svědomí Gawryletz, také on ale trefil jen připraveného Hamerlíka.
33:28
Energie přitlačila na pilu a vypracovala si další dvě střelecké příležitosti. Nejprve na Hamerlíka střílel Koblasa, poté od modré Gründling. První trefil Hamerlíka, druhý pak, po teči Hořavy, ochrannou síť.
33:09
Šance na obou stranách. Nejprve se v přehuštěném prostoru nepovedlo vystřelit Polanskému, poté Hamerlíka ohrozil Gründling. Třinecký gólman si připsal další úspěšný zákrok.
32:40
Oceláři se pokusili o ještě jednu střelu, ta ale nebyla úspěšná. Hosté poté vyvezli kotouč do střední třetiny.
32:09
Orsava se po buly natlačil až do brankoviště, kde svalil brankáře Mensatora. Bylo to ale s přispěním jednoho z hostujících, vhazovat se proto bude před brankou Energie.
32:01
Hra se po zakázaném uvolnění vrátí před Mensatora. Utkání bude pokračovat po krátké reklamní pauze.
31:49
Klouček vyvezl puk do střední třetiny, kde ho předal rozjetému Polanskému. Třinecký forward se nakonec prokličkoval až k zakončení, jeho střela z ostrého úhlu ale skončila v Mensatorově lapačce.
31:14
A ti se nakonec dostali k zakončení. Zpoza branky vyjel Petr Gřegořek, který střílel z otočky. Brankář Hamerlík sice s menšími problémy, ale přeci jen zastavil Gřegořkův pokus.
30:55
Kotouč za brankou Ocelářů. U hrazení o něj bojuje čtveřice hráčů, úspěšnější jsou zatím hosté...
30:13
S pomocí týmového lékaře a maséra Cartelli odjel na střídačku, uvidíme, co s ním bude dál.
30:13
Po jednom soubojů u hrazení zůstal na ledě ležet domácí Cartelli. Rozhodčí přerušil hru.
29:45
Hampl nabil Martinu Lojkovi, který střílel z první. Střelu ještě tečoval jeden z bránících hráčů mimo tři tyče.
29:24
Květoň hledal před brankou stojícího Hrňu, ten v těžké pozici netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
28:40
Oceláři jsou kompletní a vrhli se do útoku. Od modré napřáhl Richter, Mensator jeho střelu vyrazil.
28:20
Adamský s Peterkem zastavili rozehrávku hostů, pak se jim ale nepovedlo vyhodit. Kotouč ještě na modré zastavil Gřegořek, který už nebyl schopný ubránit další pokus Peterka.
27:40
Nakonec se na brankovišti k zakončení dostal Skuhravý, také on ale ztroskotal na betonech brankáře Hamerlíka. Třinečtí poté vyhodili.
27:27
Energie už je rozestavena po třineckém pásmu, zatím ale nestřílí...
27:00
Nejprve Bonk zastavil domácí rozehrávku, další pokus hostů pak ztroskotal na obránci Hrabalovi. Oceláři opět vyhodili.
26:37
Domácí jdou do čtyř. Peter Hamerlík chtěl svým spoluhráčům pomoci s rozehrávkou, poslal puk ale přímo do ochranné sítě. Rozhodčí si toho všimli a dali Hamerlíkovi dvě minuty. Trest odpyká Erik Hrňa.
26:15
Další zákrok si slovenský brankář zatím nepřipsal. Kotouč v moci Ocelářů...
25:55
Hamerlík jen vyrazil puk před sebe, čehož mohou využít hosté. Puk na holích Energie, která stále drží útočné pásmo...
25:30
Skladaný projel skrz střední třetinu a kousek za modrou vstřelil. Kotouč mířil na levou stranu, tam zasáhla Hamerlíkova lapačka.
25:05
Domácí z tlaku osvobodil lob Adamského, který skončil ve střední třetině. Tam kotouč sebrali hosté, poslali ho ale jen na icing.
24:50
Energie i nadále pokračovala v tlaku, do střelecké pozice se ale neprobojovala.
24:05
Po buly se kotouč dostal na modrou, odkud pálil Koblasa. Tvrdá rána mířila do středu branky, kde byl připraven gólman Hamerlík.
23:54
Kotouč se poté dostal k Peterkovi, který chtěl najít rozjetého Varaďu. Kotouč šel přesně na třineckého forwarda, ten ale stál v ofsajdu. Buly před Hamerlíkem.
23:30
Do útoku se vydali Kumstát s Pechem. K zakončení se nakonec dostal první jmenovaný, který ale neprostřelil beton gólmana Hamerlíka.
23:00
Oceláři se opět dostali do tlaku, ze kterého ale nevzešla žádná střela. Energie posílá puk do střední třetiny...
22:24
Velká šance Miloslava Hořavy! Ten měl hodně času a prostoru před brankovištěm, místo branky ale trefil síť zavěšenou nad tvrzeným sklem.
22:16
Na branku mohl pálil Hampl, třinecký forward ale zvolil kličku a přišel o puk. Hosté vyhodili na icing.
22:00
Hosté byli před Hamerlíkem, pak se ale vlastní chybou připravili o útočné pásmo. Oceláři jdou do protiakce...
21:35
Kotouč skončil mimo hrací plochu, vhazovat se bude v pásmu Energie.
21:13
Oceláři jsou kompletní, budou se ale muset ještě bránit, neboť se dopustili icingu.
21:00
Ve vlastním oslabení se do šance dostal Lukáš Zíb. Ten si najel po pravé straně, pak ale trefil jen rameno připraveného Mensatora.
20:25
Hostům trochu déle trvalo, než se vůbec dostali před Hamerlíka. Pak se od modré napřáhl Gawryletz, kotouč ale mířil mimo tři tyče.
20:01
Začala druhá třetina.
Druhou třetinu začnou hosté v přesilovce, ze které jim ještě zbývá 66 vteřin.
Zásahy brankářů v první třetině: 13:9 Střely na branku: 10:13 Máme za sebou úvodních dvacet minut dnešního střetnutí a branku lepší jsou zatím domácí Oceláři. Ti šli do vedení zásluhou proměněného nájezdu Zbyňka Hampla. Hosté ještě v závěru mohli v přesilovce srovnat, domácí zatím drží pozorný Hamerlík. Druhá třetina začne přibližně v 19:10.
20:00
První třetina skončila.
19:49
Další střela od modré, tentokráte v podání Gawryletze. Ten už mířil přesněji, stále však nedokázal překonat pozorného Hamerlíka.
19:34
Od modré pálil Gřegořek, trefil ale jen nohy bránícího Hrabala. Ten poté mohl jít do úniku, včasným zákrokem ho ale zastavil předtím chybující Gřegořek.
19:06
Začala poslední minuta a domácí jdou do tří. V souboji na brankovišti byli Polanský a Pech. Třinecký Jiří Polanský nakonec nedovoleným způsobem odzbrojil svého soka, za což ho rozhodčí poslali na trestnou lavici.
18:56
Hosté se vydali na zteč. Po souboji u hrazení kotouč končí v hledišti, vhazovat se bude před Hamerlíkem.
18:20
Za brankou Energie s pukem operuje Orsava. Ten zkoumá, kudy by poslal přihrávku. Nakonec se rozhodl pro zadovku kolem brankoviště, naneštěstí pro domácí jeho úmysl nikdo nepochopil.
17:53
Hrálo se ve střední třetině, domácí se poté pokusili o přechod modré čáry. Ten se jim ale nepovedl, rozhodčí pískli ofsajd.
17:30
Peterek z vlastní třetiny adresoval pas na rozjetého Květoně, ten ale nebyl rychlejší, než obránce Gawryletz, který odvrátil hrozící nebezpečí.
16:59
Energie je kompletní, útočí stále Oceláři. U hrazení se vymotal Kůrka, který nakonec z otočky vystřelil. Mensator zasáhl betony.
16:15
Luček vyhazoval puk, ten skončil v ochranné síti. Rozhodčí ale viděli teč kapitána Ocelářů Bonka, vylučovat tedy nebudou. Buly ve středním pásmu.
15:43
Hosté se dokázali vymanit z drtivého tlaku domácích. Kotouč skončil ve střední třetině, kde ho sebral Hořava. Ten se snažil rychle vrátit do pásma hostů, tam ale ještě byl Polanský. Rozhodčí pískají ofsajd.
15:14
Po Hrňově pasu od modré pálil Cratelli. Jeho projektil letěl trochu výš, než by bylo potřeba a kotouč skončil za brankou.
14:53
Oceláři si zahrají první přesilovku. Na trestnou lavici je poslán Petr Gřegořek, který u hrazení krosčekoval Jiřího Polanského. Gřegořek si vysloužil dvě minuty.
14:44
Rufer vybojoval puk ve střední třetině, pak se nijak nerozpakoval a nastřelil ho na branku. Kotouč letěl přesně do míst, kde stál Mensator. Ten raději přerušil hru.
14:23
Hosté se pustili do rychlé protiakce, tu bez problému zastavil pozorný Hamerlík.
13:54
Květoň našel Peterka, ten rychle předal Adamskému. Třinecký expres vjel do třetiny, na vrcholu kruhů pak vystřelil. Bránící hráč zblokoval jeho střelu mimo branku.
13:31
Akce domácích ještě pokračovala, ani Kůrka ale nedokázal překonat hostujícího gólmana. Energie poté vyhodila na icing.
13:14
Do akce šli Varaďa s Peterkem. Druhý jmenovaný přenechal puk Varaďovi, ten trefil jen brankáře Mensatora.
12:28
Neskutečné! Oceláři šli dva proti jednomu! Hrňa nahrál Jiřímu Polanskému, ten kličkou do bekhendu obelstil brankáře Mensatora! Polanský poté mohl zasunout puk do odkryté branky, jenže v tom mu zabránil beton hostujícího brankáře!
12:13
Na jejím konci je střela Martina Zaťoviče. Ten mířil do středu branky, kde stál připravený Hamerlík.
12:05
Rufer vybojoval puk za brankou, poté hledal mezi kruhy stojícího Hořavu. Přihrávka sice mířila přesně, Ruferovu iniciativu ale hosté vystihli a vydali se do protiakce...
11:25
Energie si snažila vypracovat střeleckou pozici, domácí obránci jí to ale nedovolili. Puk se potom dostal k Ocelářům, kteří ho poslali do pásma hostů.
10:46
Kotouč se dostal do střední třetiny, odkud se bleskurychle vrátil k Hamerlíkovi. Kotouč mířil do branky, třinecký brankář ho proto raději schoval do lapačky.
10:20
Po delší době se do útoku dostali také hosté. Hraje se zatím v rohu třinecké třetiny, územní převahu ale mají domácí.
09:45
Hořava se snažil od hrazení dostat do střelecké pozice, nedokázal se však zbavit hostujícího beka, který mu nakonec sebral puk.
09:23
Třinec právě vstřelil branku! Oceláři otevírají skóre zápasu! ZBYNĚK HAMPL se rozjel proti Mensatorovi, kterého si nejprve kličkou do forhendu položil a poté pohodlně zavěsil pod horní tyčku!
09:23
Bylo nařízeno trestné střílení proti brance Energie. Na modré chyboval Travis Gawryletz, když nechal kotouč propadnout za svá záda. Ke kotouči se poté chtěl dostat Zbyněk Hampl, Gawryletz ho ale podrazil.
09:08
Hra se přesune před Hamerlíka, neboť Orsava nedokázal zpracovat prudký pas. Rozhodčí pískají icing.
08:45
Druhá třinecká formace pokračovala v tlaku. U kotouče dlouho byl Květoň, jenž úspěšně odrážel útoky několika protihráčů. Květoň nakonec nahrával Lojkovi, ten střelou k levé tyči neuspěl.
08:13
Adamský nejprve tvrdě dohrál Gřegořka, poté nahrál Květoňovi. Ten se snažil z první propálit Mensatora, to se mu ale nepovedlo.
08:05
Obránce Lučka viděl na modré stojícího Deje, adresoval mu tedy přihrávku. Jenže Dej byl hlídán bránícím Zíbem, který ho ke kotouči nepustil. Icing Energie.
07:41
Oceláři poté pokračovali v tlaku a donutili hosty uchýlit se k icingu. Hra bude pokračovat po krátké reklamní pauze.
07:20
Krásná akce Jiřího Polanského! Třinecký forward převzal puk u červené čáry a sám se proháčkoval až k zakončení. Na Mensatora vyzkoušel bekhendový blafák, hostující gólman se obelstít nenechal! Branku nepřinesla ani následná dorážka Erika Hrni.
06:47
Domácí se sice dostali před Mensatora, střeleckou pozici si ale nevypracovali. Naopak hosté po rychlé protiakci ohrozili Hamerlíka, ten odolal.
06:33
Oceláři jsou kompletní a mohou začít myslet i na útok..
06:00
Od modré pálil Gawryletz, před Hamerlíkem ještě dotíral Koblasa. Třinecký brankář zachoval chladnou hlavu a své hájemství ubránil.
05:30
Buly pro domácí, ti následně vyhodili k brankáři Mensatorovi.
05:12
Energie sice musela začít od vlastní branky, i tak se ale dostala k ohrožení třinecké svatyně. Po nahození od modré před Hamerlíkem dorážel Petr Kumstát. Nejlepší střelec extraligy ale svou sbírku nerozšířil.
04:40
Po buly se puk dostal za branku, kde ho získali domácí. Ti se nerozpakovali a poslali kotouč do střední třetiny. Následný pokus hostů o přechod modré čáry končí ofsajdem.
04:27
Další přesilovka pro Karlovy Vary. Domácí si nedali pozor při střídání a pozorní čároví rozhodčí je přistihli, jak hrají v šesti. Trest za příliš mnoho hráčů odpyká Adam Rufer.
03:45
Třinečtí jsou nyní aktivnější a jdou do další akce. Do útočné třetiny vtrhl Lojek, jeho spoluhráči ho ale nepodpořili, tak jeho snažení končí bez odezvy.
03:15
V rohu vybojoval puk Seman, pak se ho snažil poslat na rozjetého Hrňu. Ten sice dokázal zpracovat, byl ale v situaci, kdy ho tísnila dvojice obránců hostů. Hrňa proto o puk přišel.
02:55
Oceláři jsou kompletní. Vhazovat se bude v pásmu Třince, protože kotouč opustil hrací plochu po zásahu jednoho z domácích.
02:50
Velká šance hostů! Skuhravý hledal volného Jindřicha Kotrlu! Hostující kapitán poslal trošku prudší pas, než by bylo zdrávo a Kotrla nedokázal vystřelit!
02:20
Hostům se jejich přesilovka vůbec nedaří, Třinečtí opět vyhodili.
02:00
Další pokus hostů o přechod modré čáry končí ještě ve středním pásmu. Kotouč u Ocelářů, ti opět vyhodili.
01:30
Hosté se dostali do zakončení, od modré pálil Gřegořek. Kotouč letěl mimo branku. Oceláři poté vyhodili.
01:10
Oceláři vyhráli buly a vyexpedovali kotouč k Mensatorovi. Hostující rozehrávku poté úspěšně znepříjemňoval Hořava, který tak ušetřil cenné vteřiny.
00:52
Neuplynula ani jedna minuta a už uvidíme přesilovku. Na trestnou lavici míří Martin Lojek, který nedovoleně zastavil útočný výpad Energie.
00:31
Nakonec se na modré čáře napřáhl Zíb, který ale netrefil branku. Puk se ale poté odrazil do brankoviště, před kterým stál Kůrka. Všechno vzrušení je ale zbytečné, neboť rozhodčí odpískali Zíbův ofsajd.
00:20
První buly pro domácí. Oceláři se následně pustili do útoku, zatím ale nevystřelili...
00:01
Utkání právě začalo.
Oba celky jsou na ledě, nic nebrání začátku dnešního duelu!
Dnešní zápas začne minutou ticha k uctění památky v úterý zesnulého trenéra třineckého staršího dorostu, Romana Ciencialy.
Hezký páteční podvečer z třinecké Werk arény! Dnešním dnem základní část Tipsport extraligy vstupuje do posledních dvou kol. V rámci toho jednapadesátého se na třineckém ledě představí Energie z Karlových Varů! Utkání začíná v 18:10! Oceláři Třinec si poslední výhrou v Pardubicích zajistili účast v předkole play-off. Oceláři navíc živí teoretickou naději na přímý postup, ten je ale velmi vzdálen. Ke třem bodům by Slezanům mohl dopomoci navrátilec z marodky, Daniel Seman, který je připraven nastoupit. To Energie potřebuje nutně bodovat, chce-li pomýšlet na účast v předkole. Navíc ale musí spoléhat na zaváhání Komety, které stačí jeden bod. Sestava Karlových Varů také hlásí jednoho navrátilce, tím je Tomáš Klíma. Karlovy Vary jsou zatím soupeřem, který v této sezóně Ocelářům dal všech devět bodů. Třinečtí dokázali vyhrát oba zápasy na západě Čech, když triumfovali v poměru 6:2 a 4:1. Domácí zápas, který se hrál na konci listopadu, rozhodl jedinou brankou Klimenta. Oceláři inkasovali tři branky, zatímco dokázali ve třech zápasech vstřelit 11 gólů. Po dvou brankách dokázal dát karlovarským brankářům Lojek, Adamský, Květoň a Klimenta.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.


Články odjinud