Přenos se aktualizuje automaticky

Utkání tak končí vítězstvím Ocelářů, kteří si připíší do tabulky tři body. Z mé strany to je pro dnešek vše, u dalších přenosů se s Vámi těším, na počtenou!
60:00
Konec zápasu.
59:45
Utkání se dohrává v pásmu Litvínova. U kotouče je Hrabal...
59:17
Třinec právě vstřelil branku! Máme tady sedmou branku v hostující síti! Z trestné lavice navrátivší se JOSEF HRABAL nejprve obral hosty o puk, poté si jej narazil s Erikem Hrňou, aby jej pak uklidil do prázdné branky! Asistence: Erik Hrňa.
59:00
Domácí jsou kompletní.
58:48
Hosté drží Oceláře pod tlakem, Hamerlík zatím nemusí zasahovat.
58:16
Ke kotouči se dostal Richter, tomu se ale povedlo jen odpálit puk na icing.
57:58
Branka Litvínova je opět prázdná!
57:58
Lukeš se pokusil o individuální akci. Hostující forward se snažil přetlačit Hudce, ten jej ale nepustil do zakončení. Kotouč kryje Hamerlík.
57:30
Třinec právě vstřelil branku! Oceláři střílí šestou branku a potvrzují své vítězství! Litvínovští se pokusili o hru bez brankáře, to se jim ale stalo osudným. K puku se dostal DAVID KVĚTOŇ, který poslal černou gumu do prázdné branky Vervy! Bez asistence.
57:00
Dvě minuty se bude hrát ve čtyřech, poté si domácí zahrají přesilovku.
57:00
Dnešní utkání sleduje 3546 diváků.
57:00
Vylučovat se bude ale i na domácí straně. Na trestnou lavici usedá Josef Hrabal, který šel pomstít svého parťáka. Hrabal dostal dvě minuty za hrubost.
57:00
Martin Hujsa dostává pět minut + trest do konce utkání za vražení na hrazení. Trest za Hujsu odpyká František Gerhát. Zbyněk Hampl mezitím, za doprovodu týmových lékařů, odjel na střídačku.
57:00
U střídaček zůstal ležet Zbyněk Hampl. Toho srazil Martin Hujsa, rozhodčí budou vylučovat.
56:47
Hosté se zmocnili puku, nedokázali si však přesně přihrát. Hra se stěhuje před branku Litvínova.
56:30
Hosté jsou kompletní. Cartelliho nahození tečoval Adamský nad branku.
56:00
Marná snaha domácích o přechod modré čáry. Hra se přesunula do střední třetiny, odkud hostům nehrozí žádné nebezpečí.
55:18
Neskutečné! Josef Hrabal se snažil vystřelit, kotouč trefil jen hůl nejbližšího bránícího hráče! Tečovaný puk doplachtil k Davidu Květoňovi, který měl před sebou zcela prázdnou branku! Květoň ale nezpracoval ideálně a poté napálil puk do brankáře Vervy!
55:00
Hosté se, po nepřesné rozehrávce Třince, dostali ke kotouči a poslali jej až k Hamerlíkovi.
54:39
Hosté jsou ve čtyřech. Oceláři se sami vyhnali do střední třetiny, jejich následný pokus o přechod modré čáry končí ofsajdem.
54:30
Ta sice končí u Martina Ručinského, Oceláři ale budou pokračovat v útočném snažení. Ručinský totiž poslal puk do hlediště, což se z vlastní třetiny nesmí. Po 10 vteřinách domácí dvojnásobné přesilovky bude pokračovat klasická početní výhoda na straně Třince.
54:10
Z první pálil Kohn, brankář Nechvátal opět zakročil. Kotouč se dostal opět ke Kohnovi, který rozehrál další akci Třince.
53:40
Hrabal hledal Květoně. Kotouč, letící vzduchem, se odrazil od zadního hrazení a odkutálel se až do střední třetiny.
53:04
Oceláři nezačali přesilovku dobře, hosté už dvakrát vyhodili do střední třetiny.
52:40
Oceláři si zahrají přesilovku. Do dobré šance se dostával Petr Hořava, který dokázal přebruslit Martina Frolíka. Frolíkovi nezbývalo nic jiného, než podrazit domácího beka. Frolík dostal dvě minuty.
51:57
Třineckým se to přeci jen povedlo. Od modré pálil Cartelli, brankář Vervy byl opět bezchybný.
51:30
Hra se přenesla do střední třetiny, ani jednomu z celků se nedaří přechod modré čáry.
50:37
Po dlouhé době tady máme povedenou akci! Jiří Polanský poslal puk Eriku Hrňovi! Ten nebezpečně vystřelil, brankář Nechvátal ale dokázal zastavit prudký puk!
50:03
Třinecké publikum už už vybízelo Ladislava Kohna k zakončení, vzrušení příznivců třineckého hokeje ale bylo předčasné. Rozhodčí zastavují Kohna pro ofsajd.
49:25
Třinečtí ale pokračovali ve své akci. Ta končí střelou Zíba, který ale netrefil branku.
48:55
Květoň hledal zpoza branky Hampla, dráhu puku ale pozměnil brankář Nechvátal, když do přihrávky vložil svou hůl.
48:25
Do šance tak šli opět Litvínovští, kterým se ale nepovedlo udržet puk mezi mantinely. Buly ve středním pásmu.
48:00
Ta ale neměla dlouhého trvání. Nijak oslnivě si ale nepočínali ani hráči Třince, kteří se sice dostali do pásma soupeře, nedokázali si však přesně přihrát.
47:26
Ostřížek se snažil dostat do zakončení, jeho cestu mu ale přehradil obránce Černošek. Ten poté rozehrál akci svého celku.
46:59
Adamský se snažil natlačit před brankáře Nechvátala, při svém počínání ale najel do míst, kde je zapovězen vstup všem útočníkům soupeře. Buly ve střením pásmu.
46:40
Oceláři se nakonec dostali ke kotouč a vyvezli jej do pásma Vervy. Tam o něj ale přišli. O nic lépe se nevedlo ani hostům, kteří nedokázali přejít ani modrou čáru.
46:10
Do tlaku se dostali hosté z Litvínova. Ti drží Oceláři v jejich třetině, brankář Hamerlík zatím nemusí zasahovat.
45:30
Na druhé straně mohl zahrozit Orsava. Ten dokázal přetlačit bránícího hráče a kolem jeho nohou vystřelit. Nechvátal si pohlídal mezeru mezi svými betony.
45:07
Kotouč létá z jedné strany kluziště na druhou. Do šance se dral litvínovský Martin Jenáček. Ten si nabruslil mezi kruhy odkud vyslal jedovatou střelu. Hamerlík zmenšil střelecký úhel a lapačkou zastavil dobrý pokus litvínovského forwarda.
44:34
O změnu se pokoušeli domácí. Adamský namazal Zíbovi, ten ale trefil jen připraveného brankáře hostů.
44:10
Na obou stranách se objevily nepřesnosti. Oceláři nemohou rozehrát akci, Litvínovu se nedaří finální přihrávka.
43:42
Hosté se dokázali osvobodit a založit další akci. Ta končí nepřesným pasem Ručinského.
43:20
Hra se přesunula do střední třetiny. Tam se kotouče zmocnil Cartelli, který jej poslal do pásma Litvínova.
42:45
Orsava vybojoval puk a nabil Hrabalovi. Ten střílel do horních pater branky, kotouč nakonec letěl příliš vysoko.
42:24
Hamerlíkovu pozornost prozkoušel Martin Frolík. Ten střílel z ostrého úhlu na lapačku, Hamerlík si místo u levé tyče pohlídal.
41:57
Tam se domácím nepovedla kombinace, hosté otáčejí hru na druhou stranu...
41:22
Hosté jsou i nadále aktivnější. Do šance se teď dral Ručinský, kotouč ale letěl mimo tři tyče. Oceláři se následně zmocnili puk a vyvezli jej do pásma Vervy.
40:43
Litvínov právě vstřelil branku! Litvínovský tlak nakonec končí brankou! Puk se od Davida Pojkara dostal k FRANTIŠKU LUKEŠOVI! Ten, ačkoli stál v téměř nulovém úhlu, dokázal prostřelit brankáře Hamerlíka! Asistence: David Pojkar.
40:30
Hosté se vrhli do útoku, na Hamerlíka stříleli Pojkar a Lukeš, další branku jsme zatím neviděli. Hosté pokračují v náporu...
40:01
Začala třetí třetina.
Máme za sebou čtyřicet minut dnešního střetnutí, ke třem bodům jsou stále blíže domácí hráči. Ve druhé třetině jsme byli svědky čtyř branek, které rovnoměrně napadaly do obou branek. Hosté se v prostřední části dokázali dotáhnout na domácí i střelecky, když prohráli jen o jedinou střelu - 13:12. Třetí třetina začne přibližně v 18:53.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:40
Oceláři se vydali do další šance, ta ale skončila hned za modrou, kde se k puku dostala hostující obrana. Ta poslal puk do střední třetiny...
39:06
Krásná přihrávka v podání Zbyňka Hampla! Ten objel branku a naservíroval puk najíždějícímu Lukáši Zíbovi! Třinecký bek pálil bez přípravy, puk zapadl mezi chrániče brankáře Nechvátala!
38:49
Ta skončila ofsajdem. Hra se poté přenesla do pásma Litvínova, odkud hosté poslali puk přes všechny čáry.
38:22
Polanský s Hrňou pořádně zaměstnali hostující defenzívu. Kotouč nakonec získal Polanský, který hledal na modré stojící obránce. Hosté ale zastavili puk a vydali se do protiakce.
37:50
Hosté se pustili do útoku, z něj ale nedokázali nic vytěžit. Třinečtí se poté pokusili o rychlou protiakci, Hrňa ale nedokázal zpracovat prudký pas. Hra se vrací před Hamerlíka.
37:03
Třinec právě vstřelil branku! Oceláři odskakují na rozdíl tří branek a využívají svou třetí přesilovku! Od modré nahazoval Lukáš Zíb, dráha letu puku ale mířila jen do tyče! Puk se poté odrazil na hůl zcela nehlídaného DAVIDA KVĚTONĚ, který uklidil kotouč do odkryté branky! Asistence: Lukáš Zíb, Josef Hrabal.
36:47
Hosté jdou do čtyř. Na trestnou lavici je poslán Marek Černošek, který hákoval Ladislava Kohna. Hostující bek si odsedí dvě minuty.
36:47
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Ze strany hostů se do šance dral Ručinský, na druhé straně pak mohl zahrozit Adamský. Ani jeden ale nedokázal přesně vystřelit.
36:08
Hráči Vervy se pokusili o rychlý přechod střední třetiny, ten se jim ale vůbec nepovedl. Hra se po icingu vrací před Nechvátala.
35:39
K dorážce Květoňovy střely se dostal Hampl, jeho střelu tečovali hosté do ochranné sítě.
35:20
Oceláři se vymanili z litvínovského sevření a vydali se do protiakce. Ta se vyvíjela dobře až do momentu, kdy se puk dostal za branku. Tam se jej zmocnili hosté, kteří jej expedovali do střední třetiny.
34:43
Tam se Litvínovu nepodařila rozehrávka. Hosté ale nemusí smutnit, jelikož se hra, po icingu Ocelářů, vrací před Hamerlíka.
34:22
Rufer svedl souboj s Černoškem, který z něj vyšel vítězně. Hosté vracejí hru do pásma Třince.
33:57
Úspěšnější nakonec byli hosté, ti se poté dostali i ke střele. Hamerlík viděl na puk a bez problému jej schoval do lapačky.
33:40
K vidění je hokej s nepřesnostmi na obou stranách. Kotouč je v pásmu Třince, tam o něj bojují Polanský s Kubinčákem...
33:10
Do šance se dral Tomáš Klimenta! Ten, ačkoli byl tísněn vracejícím se obránce, dokázal vystřelit! Puk letěl mimo tři tyče!
32:45
Hostům se v jejich protiakci nedařilo o nic lépe. Kotouč putuje k Nechvátalovi.
32:20
Na modré napřáhl Adamský, kotouč letěl mimo branku. Za brankou se k puku dostal Peterek, ten ale nedokázal přesně přihrát.
31:39
Hosté jsou kompletní. Oceláři se v přesilovce pokoušeli o vstřelení branky, oba pokusy Zíba ale letěly mimo tři tyče.
9:14
Litvínov právě vstřelil branku! Hosté korigují na rozdíl dvou branek ve vlastním oslabení! Videorozhodčí potvrdil branku pro MARTINA HUJSU, který dotlačil kotouč do branky i s Hamerlíkem! Asistence: Martin Frolík.
30:46
Hostům se z protiútoku nejspíš podařilo vstřelit branku, rozhodčí si ještě zatelefonuje!
30:25
Na druhé straně stál proti Nechvátalovi Rob Davison! Ten se napřáhl kousek za modrou, Nechvátal vyrazil puk do rohu.
30:00
Radim Skuhrovec se nadvakrát snažil překonat brankáře Hamerlíka, ten mu ale nedovolil brankovou radost.
29:39
Poměr sil na ledě se vyrovnává. Za nedovolené bránění si na trestnou lavici sedne Viktor Hübl. V příštích šedesáti vteřinách uvidíme hru čtyř proti čtyřem, Oceláři pak budou pokračovat v početní výhodě.
29:20
Hosté pokračují v klasické přesilovce. Na Hamerlíka střílel Jareš, domácí brankář vyrazil puk do rohu kluziště. Tam jej sebral Peterek a poslal za branku Vervy.
28:53
Litvínov právě vstřelil branku! Hosté rychle využívají přesilovku a snižují na rozdíl tří branek! Akci na jeden dotek mezi Ručinským, Kubátem a FRANTIŠKEM LUKEŠEM, zakončil poslední jmenovaný přesnou střelou mezi Hamerlíkovy betony! Asistence: Martin Ručinský, Karel Kubát.
28:39
Oceláři jdou do tří! Na trestnou lavici je poslán Mario Cartelli, který se provinil sekáním. Litvínov má k dispozici 42 vteřin dlouhou dvojnásobnou početní výhodu.
28:21
Jenáčk vybídl ke střele najíždějícího Hujsu, ten ale trefil jen konstrukci branky. Puk se pak odrazil do ochranné sítě.
28:10
Hosté dostali puk za Hamerlíka, tam jej drží Jenáček....
27:40
Na modré pálil Černošek. Puk letěl těsně nad ledem a trefil jen nohy padajícího Adamského.
27:21
Hostující akci brzdil David Ostřížek. Ten ale zasahoval nedovoleně a oslabuje svůj tým.
26:48
Před Nechvátala se dral Klimenta, hosté mu ale znemožnili zakončit. Litvínovští se pak dostali ke kotouči a vyvezli jej do pásma Třince.
26:22
Kubinčák se snažil zpracovat prudký pas, to se mu ale nepovedlo. Puku se zmocnili Oceláři, kteří se vydali do útoku.
26:07
Od modré střílel Zíb. Nechvátal jen vyrazil puk, který se snažil dorazit Hampl. Hamplovi se ale nepodařilo přehodit ležícího brankáře Vervy. Hosté ještě po přerušení upozornili Hampla na to, aby nedotíral na jejich brankáře, rozhodčí tuto potyčku nechal bez povšimnutí.
25:50
Hosté se moc daleko nedostali, Oceláři jsou opět před Nechvátalem.
25:20
Zíb spolupracoval s Hamplem a podařilo se mu udržet útočnou třetinu. Kotouč je u Květoně, ten ale nepřesně přihrával.
24:40
Peterek našel Cartelliho, ten pálil od modré. Puk letěl mimo branku, hosté jej pak odpálil k Hamerlíkovi.
24:08
Oceláři nemusí smutnit, jdou totiž do přesilovky. Počínání Petra Kousalíka bylo posouzeno jako nedovolené a Kousalík si odsedí dvě minuty.
24:08
Hokejovou parádičku teď předvedl Martin Adamský. Ten, ačkoli byl tísněn Kousalíkem, zadovkou našel Kohna. Bohužel pro Oceláře si Kohn nedokázal zpracovat puk.
23:37
Oceláři se zmocnili puku. Hrabal se snažil najít Květoně, ten ale dokázal jen tečovat puk, který letěl na icing.
23:14
Litvínovští se dostali do další šance, tu ale zastavuje jistý Hamerlík.
22:44
Litvínovští se vrhli do útoku. Od modré pálil Gerhát, kotouč se ale nedostal ani k brankovišti.
22:18
Třinec právě vstřelil branku! Krásná akce Třince znamená čtvrtou branku v síti Vervy! Tomáš Klimenta zavezl puk do pásma soupeře, kde jej předal JIŘÍMU POLANSKÉMU! Ten obkroužil branku a zasunul kotouč za přesunujícího se Nechvátala! Asistence: Tomáš Klimenta, Erik Hrňa.
21:45
Ta končí nepřesnou střelou. Oceláři jsou u puku, ačkoli kombinují u vlastní branky.
21:15
Peterek bojoval o puk s Pojkarem, hostující obránce byl o něco úspěšnější a založil další akci Litvínova...
20:54
Oceláři si nerozuměli v rozehrávce a poslali puk přes všechny čáry.
20:37
Květoň poslal pas Hrabalovi, ten se z první opřel do střely. Puk zřejmě trefil brusli jednoho z litvínovských, který se těžce zvedá z ledu.
20:01
Začala druhá třetina.
Máme za sebou tedy úvodní dvacetiminutovku dnešního utkání, ve které byli mnohem lepší domácí Oceláři. Ti se postupně dokázali dostat do tříbrankového vedení, když síť litvínovské branky postupně rozvlnili Josef Hrabal, Erik Hrňa a Zbyněk Hampl. Oceláři přestříleli svého soka v poměru 15:5. Druhá třetina začne přibližně v 17:55.
20:00
První třetina skončila.
19:55
Hudec se ještě snažil o jeden útok, hostující defenzíva mu to ale nedovolila.
19:20
Kohn zastavil další pokus Vervy a sám se vydal do útoku. Kohn se snažil dostat na střed hřiště, tam ale ztroskotal na hostující obraně.
18:50
Další nepovedená akce Litvínova znamená opětovné osvobození se v podání Třince.
18:20
Černošek se snažil vystřelit z voleje, kotouč trefil jen hůl Radka Bonka. Ten poslal kotouč přes všechny čáry.
18:08
Před modrou se ke střele odhodlal Kubinčák, Hamerlík vyrazil puk do ochranné sítě.
18:00
Oceláři zahajují oslabení vyhraným buly a vyhozením puku k Nechvátalovi.
17:46
Uvidíme další přesilovku, k nelibosti domácích fanoušků jí budou hrát Litvínovští. Na trestnou lavici je poslán Stanislav Hudec, který, dle názoru sudích, podrazil jednoho z protihráčů. Hudec si odsedí dvě minuty.
17:22
Další vyložená šance Třince! Lukáš Zíb stál tváří v tvář brankáři Nechvátalovi! Domácí bek vyzkoušel kličku do bekhendu, hostující brankář jej dokázal vychytat!
17:07
Ručinský dostal pas do jízdy, hostující kapitán ale nedokázal zkrotit divoký puk. Oceláři odvracejí hru...
16:40
Přesilovka Litvínova je u konce. První zákrok po dlouhé době si připisuje Peter Hamerlík, který nemusel v oslabení řešit žádnou akci Vervy.
16:20
Oceláři úspěšně brání své oslabení, kotouč opět putuje k Nechvátalovi.
16:00
Dvě obrovské šance domácích! Nejprve se do úniku dral Erik Hrňa, později ho napodobil Ladislav Kohn! V prvním případě puk netrefil branku, druhou akci pak parádním zákrokem zlikvidoval brankář Nechvátal!
15:20
Ti rychle přešli střední třetinu, stejně rychlým způsobem se ale opět vrací ke své brance.
14:49
Jan Peterek se zmocnil puku a společně s Adamským jej zavezl do pásma Vervy. Tam se kotouče zmocnili hosté...
14:27
Uvidíme první početní výhodu Litvínova. Unikajícího Gerháta fauloval David Květoň. Ten dostal dvě minuty za podražení.
13:57
Lukeš se nakonec dostal až za třineckou branku, tam ho ale o puk obral Lojek. Ten si pak nerozuměl se spoluhráči a poslal kotouč na icing.
13:30
Hosté se dvakrát dostali ke kotouči, jejich akce ale hatí nepřesné pasy.
12:50
Oceláři se pustili do rychlé protiakce. Do šance se postupně dostali Polanský a Hrňa, ani jeden ale netrefil branku.
12:25
Hořava se nerozhlédl a poslal přihrávku na slepo do míst, kde tušil Lojka. Třinecký bek tam ale nebyl, puk se dostal k Bojerovi. Ten netrefil branku.
12:16
Frolík se snažil o rychlý přechod modré čáry, jeho postup ale hatí čárový rozhodčí, který píská ofsajd. Hra bude pokračovat po krátké reklamní pauze.
11:38
Oceláři se na chvíli dostali pod tlak, pak se jim ale povedlo vyhodit do střední třetiny. Za kotoučem se hnal Adamský, ten se ale kvůli Černoškovi ke kotouči nedostal.
11:14
Třinec právě vstřelil branku! Oceláři využívají druhou přesilovku a jdou do dvoubrankového trháku! Kotouč se po ose Květoň - Hrabal dostal k Lukáši Zíbovi! Ten se napřáhl na modré a vyslal na hostující branku tvrdou střelu! Brankář Nechvátal stačil jen vyrazit puk, do branky ho ale dorazil ZBYNĚK HAMPL! Branku musel posvětit videorozhodčí, protože si sudí nebyli jisti, jestli kotouč přešel brankovou čáru celým objemem! Asistence: Lukáš Zíb.
10:49
A Oceláři si zahrají další přesilovku. Na trestnou lavici je poslán Jan Bojer, který nedovoleně zastavil Orsavu. Hostující útočník si odsedí dvě minuty za podražení.
10:25
Lojek poslal do útoku Orsavu, ten stačil puk jen tečovat. Čtvrtá formace Třince se ale vrhá do boje proti hostující obraně...
9:55
Polanský se proti trojnásobné přesile snažil získat puk. To se třineckému útočníkovi nepovedlo, hosté rozjeli protiakci. Na jejím konci stál Gerhát, který, po zásahu jednoho z domácích, pálil do ochranné sítě.
9:37
Dvě šance pro Třinec. Nejprve se do zakončení tlačil Adamský, ten ale nepochodil. Kotouč se pak dostal ke Cartellimu, který, pro změnu, pálil od modré. Ani tento pokus ale nezaskočil brankáře Nechvátala.
9:10
Litvínovští drží střední třetinu, teď mohli zahrozit. Hamerlík byl pozorný.
8:20
Hampl s Bonkem bojovali u hrazení o kotouč, který se nakonec dostal k Zíbovi. Ten zpětným pasem hledal Bonka, hosté tečovali dráhu puku mimo dosah třineckého kapitána. Puk se poté dostal do střední třetiny
7:44
Bonk operoval u hrazení, svým pasem hledal Hampla. Kotouč se dostal jen na hůl Kubinčáka, který jej odpálil k Hamerlíkovi.
7:25
Hosté půjdou opět do čtyř. Faulu v útočném pásmu se dopustil Martin Heinisch. Ten zabránil Davisonovi dostat se ke kotouči, rozhodčí mu proto udělili dvě minuty. Hra bude pokračovat po krátké reklamní pauze.
6:57
Polanský poslal pas Richterovi, ten se ale do střely netrefil. Oceláři se ještě snažili vydolovat kotouč, hosté jej ale odpálil k Hamerlíkovi.
6:37
Přesilovka domácích je u konce. Kotouč je za brankou Vervy, kde jej drží Polanský...
6:16
Peterek poslal puk Kohnovi. Ten se napřáhl na vrcholu kruhu, kotouč mířil jen do míst, kde stál brankář Nechvátal.
6:00
O to se pokoušel Adamský, kotouč lízl boční síť. Polovina stadiónu se už radovala!
5:45
Oceláři kombinují, chybí jim ale přesná střela.
5:20
Třinečtí se rychle vrátili před Nechvátala. Jeho pozornost odzkoušel Zíb, který pálil od modré. Brankář Vervy si připsal úspěšný zásah.
5:00
Hrabal si nerozuměl se Zíbem, kotouč míří do pásma Třince.
4:38
Zbyněk Hampl se dral do zakončení. Když už se třinecký útočník dostal mezi kruhy, zatáhl David Hanzl za záchrannou brzdu. Rozhodčí jeho počin ocenili dvěma minutami za nedovolené bránění.
4:20
Ocelářům se nepodařilo udržet pásmo a kotouč míří k Hamerlíkovi.
3:58
Rufer se snažil přihrát Ostřížkovi, kotouč zastavili obránci hostů. Ti si nerozuměli v rozehrávce a puk putuje za branku Litvínova.
3:38
Třinec právě vstřelil branku! Oceláři ale pokračovali v náporu a vsítili druhou branku! Tomáš Klimenta přihrával zpoza branky, kotouč se dostal k ERIKU HRŇOVI! Ten se napřáhl z první a propálil brankáře Volkeho! Ten neunesl tíhu okamžiku a přepouští své místo Patriku Nechvátalovi! Asistence: Tomáš Klimenta, Jiří Polanský.
3:16
Obrovská šance Třince! Do přečíslení dvou na jednoho se dostali Peterek s Adamským! Akci vedl druhý jmenovaný, který zakončoval individuálně! Volke vyrazil puk před sebe, Peterek jej nedokázal přehodit přes ležícího brankáře Vervy!
2:45
Třinec právě vstřelil branku! Oceláři se bleskurychle vrátili d pásma Litvínova a otevírají skóre zápasu! Radek Bonk opět hledal JOSEFA HRABALA! Hrabal si o dva metry popojel a tvrdou ranou do horního rohu přetavuje přesilovku v úvodní branku! Asistence: Radek Bonk, Zbyněk Hampl.
2:20
Hrabal v tísni rozehrál jen k Ručinskému, který poslal puk do střední třetiny.
2:03
S pukem operoval Radek Bonk. Ten si najel k pravému kruhu pro vhazování, odkud hledal Josefa Hrabala. Ten se dostal k puku a vystřelil od modré. Volke kryje.
1:43
Vyloučeným je Martin Jenáček, který dostal dvě minuty za hákování.
1:43
Do šance se dral Ladislav Kohn. Ten si objel branku a snažil se zasunout puk za brankáře Volkeho. Kohn byl při svém snažení faulován, Volke pak bez problému ukryl puk v lapačce.
1:12
Hamerlík rozehrál jen k Richardu Jarešovi. Ten napřáhl, od modré ale netrefil branku. Oceláři jdou do protiakce...
0:40
Zíb hledal Adamského, ten byl ale tísněn dvěma protihráči. Litvínovští se zmocnili puku.
0:15
Buly pro hosty. Do pásma Třince se snažil dostat Kubinčák, třinečtí beci jej do šance nepustili.
00:01
Utkání právě začalo.
Hráči jsou na ledě, kapitáni se zdraví se sudími. Do třinecké branky se staví Peter Hamerlík, svatyni Litvínova bude hájit Martin Volke.
Úvodní sestavy: HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Zíb, Hrabal, Hudec, Cartelli, Hořava, Richter, Davison, Lojek - Květoň, Bonk, Hampl - Kohn, Peterek, Adamský - Hrňa, Polanský, Klimenta - Orsava, Mičulka, Rufer HC Verva Litvínov: Volke (Nechvátal) - Černošek, Stříteský, Kousalík, Kubát, Skuhrovec, Jareš, Pojkar, Brejčák - Kubinčák, Hübl, Lukeš - Ručinský, Majdan, Hanzl - Frolík, Hujsa, Jenáček - Bojer, Gerhát, Heinisch Rozhodčí: Mikula, Pešina - Bryška, Novák.
Hezký středeční podvečer z Třince! Extraliga se po reprezentační pauze znovu rozjíždí, v rámci 21. kola uvidíme souboj Ocelářů z Třince a Vervy Litvínov! Utkání začíná v 17 hodin! Oceláři Třinec, coby úřadující mistr, se po nepříliš vydařeném úvodu sezóny pomalu dostávají do tempa a okupují šestou pozici tabulky se ziskem 33 bodů. Oceláři v posledním hraném zápase zavítali na led Kladna, kde si dokráčeli k vítězství 6:2. Oceláři stále postrádají útočníky Václava Varaďu s Michalem Chovanem, v obraně pak trenéru Markovi schází Daniel Seman. Pozitivní zprávou pro třinecké je návrat brankáře Hamerlíka. Verva Litvínov přijíždí do Třince s touhou potvrdit domácí vítězství proti Mladé Boleslavi. Svěřenci trenéra Kýhose proto do Třince přijeli s jednodenním předstihem. Litvínovští budou dnes postrádat obránce Jiřího Gulu a útočníka Jakuba Maxu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud