Hvězdy zápasu:

1 - Mathieu Garon (32 zásahů)

2 - Steven Stamkos (1+1)

3 - Chad Larose (1+1).
Branky si oba soupeři schovávali až do třetí třetiny, kde se s nimi roztrhl pytel. Lépe si ale vedli hosté, kteří vstřelili čtyři a svého soupeře porazili 2:5.
60:00
57:38
Tampa právě vstřelila branku!
Jenže ne na dlouho. Plný bodový zisk Tampy záhy pojišťuje STEVEN STAMKOS. Asistence: Conacher, Salo.
56:11
Carolina právě vstřelila branku!
Naději pro domácí ještě vykřesal CHAD LAROSE. Asistence: Sanguinetti, Jokinen.
55:38
Za podražení je vyloučen na 2 minuty Semin.
54:41
Hedman je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.
54:35
52:35
Conacher je vyloučen na 2 minuty za podražení.
47:55
Nyní už to vypadá s domácími hodně špatně, jelikož Tampa udeřila počtvrté. Prosadil se TOM PYATT. Asistence: Killorn, Brewer.
47:37
A je to opět o dva góly. Autorem toho posledního je RICHARD PÁNIK. Asistence: Hall, Stamkos.
43:04
Jenže Carolina okamžitě snižuje. Do střelecké listiny se zapsal DRAYSON BOWMAN. Asistence: Nash, Larose.
42:11
Hosté jdou do dvoubrankového náskoku. Trefil se BENOIT POULIOT. Asistence: Lecavalier, St. Louis.
40:01
40:00
39:27
37:27
Corvo je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.
27:43
25:43
Brewer je vyloučen na 2 minuty za hákování.
20:01
20:00
13:42
11:42
Semin je vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.
10:54
Hosté se dostávají do vedení, když střelou přes obránce uspěl MARC-ANDRE BERGERON. Bez asistence.
00:01

Carolina Hurricanes: Ellis (Ward) - Corvo, Faulk, Murphy, Harrison, Sanguinetti, Jordán - Semin, Staal, Tlustý - Dwyer, Staal, Bowman - Wallace, Welsh, Jokinen - Westgarth, Nash, Larose

Tampa Bay Lightning: Garon (Lindback) - Carle, Brewer, Hedman, Salo, Bergeron, Aulie - Purcell, Stamkos, Conacher - St. Louis, Lecavalier, Pouliot - Thompson, Pyatt, Killorn - Pánik, Lee, Crombeen

Rozhodčí: Paul Devorski, Wes McCauley - John Grandt, Bryan Pancich.
Tampa Bay Lightning

Tampa se nachází na třetím místě Východní konference, když na svém kontě má sedmnáct bodů. Z posledních pěti zápasů Tampa vyhrála dva zápasy z toho jeden v prodloužení. K tomu připsala jednu porážku po nájezdech a dvě prohry v normální hrací době.

V posledním zápase Tampa prohrála na svém ledě proti Bostonu 2:4.
Carolina Hurricanes

Carolina se nachází na desátém místě Východní konference se ziskem sedmnácti bodů. Z posledních pěti zápasů má Carolina na svém kontě tři vítězství a dvě porážky.

V posledním zápase Carolina prohrála na svém ledě s Winnipegem 3:4.
NHL dnes v noci pokračuje dalšími velmi zajímavými zápasy. Jeden takový zápas se odehraje ve Východní konferenci, kde bude Carolina Hurricanes hostit Tampu Bay Lightning. Já Vám z tohoto zápasu budu přinášet změny stavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.