Chabarovsk - Magnitogorsk | ONLINE | 8.10.2012 10:00 | KHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

To je ode mě vše. Přeji dobrou chuť, pokud právě obědváte a někdy opět napočtenou.
Metallurg vítězí na ledě Chabarovsku. Po bezbrankové první třetině přidali své zásahy Gončar, O'Reilly a dvě minuty před koncem Malkin. Brankář Gelašvili si navíc připisuje čisté konto.
Metallurg právě vstřelil branku!
JEVGENIJ MALKIN prostřelil z bezprostřední blízkosti dva obránce a gólmana k tomu! Je rozhodnuto. Asistence: Sergej Gončar.
57:05
Kotouč je ve středním pásmu.
56:10
Potrestán Lisin (MET) - 2 minuty za vražení a Buturlin (CHA) - 2 minuty za faul loktem. Hraje se čtyři na čtyři.
55:33
Hostujícímu celku se nyní daří držet puk daleko od vlastní klece.
54:15
Domácí by s výsledkem rádi něco udělali. Čím dál více se ženou do útoku. Obrana soupeře je však zatím stoprocentní.
52:45
Pohotová střela Zdunova z pravého kruhu těsně minula domácí branku.
51:28
Amur je v plném počtu.
50:50
Hostům se zatím přesilovka nedaří dle představ. Soupeř se osvobozuje.
49:40
Šitikov se pokusil a blafák, avšak gólman hostů jeho úmysl včas vystihl a puk chytil.
49:40
Šitikov mohl jít do brejku, u puku byl však dříve hostující gólman a kotouč schoval. Domácí útočník následně přepadl přes Gelašviliho až do branky. Je nařízeno trestné střílení!
49:28
Potrestán Litovčenko (CHA) - 2 minuty za vysokou hůl.
49:07
Na druhé straně dva na dva. Petružálek střílel z velké dálky, Gelašvili si s pukem taktéž věděl rady.
47:58
Jeden na jednoho. Zuccarello vystřelil z mezikruží, ale také tentokrát je gólman domácích připravený a kotouč vyrazil vyrážečkou.
47:25
Malkin byl důrazný před brankou, ovšem nedokázal usměrnit puk za brankovou čáru.
46:27
Hosté nadále zůstávají v útočném pásmu. Gólman však zatím další střelu likvidovat nemusel.
45:50
Na druhé straně to zkusil z kruhu Platonov, ovšem také Murygin stál na svém místě a puk schoval. Bude se vhazovat.
45:03
Tvrdou střelu Tarasova z levého kruhu vyrazil Gelašvili vyrážečkou.
43:12
Sergej Mozjakin objel s pukem branku našel volného CALA O´REILLYHO, poslal mu křižnou přihrávku a útočník Metallurgu střílí gól do poloprázdné branky. Asistence: Sergej Mozjakin.
42:37
Hosté následně přebírají otěže do svých rukou. Dostali se před Murygina, avšak zatím kloudně nevystřelili.
41:52
Také Platonov je na ledové ploše. Magnitogorsk se bez problémů ubránil.
41:13
Hosté jsou ve čtyřech.
40:51
Chyba v rozehrávce domácích. Je to zakázané uvolnění.
40:44
Metallurg se osvobozuje vyhozením kotouče přes všechny čáry.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli první branku. Postarali se o ni hosté během přesilové hry. Soupeř však bude mít šanci vyrovnat, neboť další třetinu zahájí přesilovkou pět na tři.
Další třetina začne přibližně v 11:31.
40:00
39:52
Gelašvili (MET) - 2 minuty za sekání. Trest odpyká Platonov.
39:52
Střelu Ožiganova chytá Gelašvili do lapačky.
39:34
Amur rozjíždí přesilovkový kolotoč před gólmanem soupeře.
39:13
Kulemin (MET) - vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
38:40
Kulemin svojí střelou z bezprostřední blízkosti těsně minul branku!
38:01
Probíhají poslední dvě minuty druhé dvacetiminutovky. Kotouč je ve středním pásmu.
37:10
Petružálek v úniku! Trefuje ovšem pouze výstroj brankáře Gelašvila.
36:35
Až nyní se dostal Amur před gólmana hostů. Ten si však se střelou z bezprostřední blízkosti ví rady a puk vyrazil tělem.
34:48
Soupeř by rád odpověděl, ovšem zatím se mu nedaří založit dobrou útočnou akci.
33:11
Hosté využívají přesilovou hru a jdou do vedení! Po pohledné kombinaci se prosadil SERGEJ GONČAR. Asistence: Viktor Antipin, Sergej Mozjakin.
32:19
Přesilovku si nyní zahraje soupeř. Potrestán Ožiganov (CHA) - 2 minuty za nedovolené bránění.
28:18
Metallurg se bez větších problémů ubránil. Zuccarello je zpět na ledové ploše.
26:18
Vyloučen Zuccarello (MET) - 2 minuty za hákování.
24:24
Přesilovka se zatím domácím nedaří dle představ. Soupeř všechny puky včas vyhazuje.
23:05
Gelašvili si jednoduše poradil se střelou Petružálka z levého kruhu.
22:34
Vyloučen Jakubov (MET) - 2 minuty hru vysokou holí.
22:38
Gólman Metallurgu raději schoval nahození soupeře ze středního pásma. Bude se vhazovat.
20:50
Pyörälä v obrovské šanci, když dostal křižnou přihrávku před branku a ihned vystřelil. Gólman Gelašvili se však včas přesunul a do střely skočil!
20:30
Chabarovsk začíná ihned po vhazování náporem před brankou soupeře.
20:01
Další třetina začne přibližně v 10:45.
Máme za sebou první část zápasu mezi Amurem Chabarovsk a Metallurgem Magnitogorsk. Na první branku stále čekáme, duel je zatím vyrovnaný. Oba celky si zahrály přesilové hry, avšak zužitkovat se je nepodařilo.
20:00
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny. Nyní se dostal před gólmana soupeře Metallurg, ale ani on není úspěšnější.
18:10
Amur se stále drží v útočném pásmu, ale Gelašvili dvě méně nebezpečné střely bez problémů zlikvidoval.
17:19
Tvrdá střela Běljajeva od modré čáry těsně minula branku hostujícího celku.
15:20
Petružálek mohl jít do útoku, ale už neměl síly, a tak kotouč na modré nahodil na gólmana.
14:05
Probíhá posledních šest minut první třetiny. Metallurg je u kotouče, ovšem domácí obrana zatím úspěšně vzdoruje.
12:15
Hostující celek je v plném počtu.
11:15
Metallurg pod tlakem. Hytönen protlačil puk před branku a už zvedal ruce nad hlavu, ovšem gólman puk včas zachytil.
10:38
Domácí celek je v plném počtu a začíná mu zkrácená přesilová hra.
10:15
Síly na ledě se vyrovnají. Potrestán Platonov (MET) - 2 minuty za nedovolené bránění.
10:01
Malkin z bezprostřední blízkosti přestřelil branku.
09:13
Metallurg ještě nevystřelil. Soupeř se osvobozuje.
08:38
Potrestán Ožiganov (CHA) - 2 minuty za držení protihráče.
08:18
Hosté se ihned po vhazování v obranném pásmu vrhli do útoku, avšak ke střele se nedostali.
06:02
Zuccarello objel s pukem branku, našel najíždějícího Malkina mezi kruhy, ovšem ruský útočník těsně minul branku!
05:05
Vladimir Loginov zakládá útočnou akci za vlastní brankou.
04:31
Gelašvili raději ukryl nahození Chabarovsku. Bude se vhazovat.
03:18
Zdunov se dostal do samostatného úniku, avšak gólman domácích je znovu připraven a střelu z mezikruží schoval do klína.
02:30
Jakubov objel branku soupeře, ovšem gólman Murygin se včas přesunul a puk vyrazil betonem.
01:08
První minuta zápasu je za námi. Domácí v ní měli mírně navrch, avšak ani oni si žádnou větší šanci nevytvořili.
00:01

Amur Chabarovsk: Murygin (Běrestněv) - Ožiganov, Osipov, Loginov V., Loginov A., Pěreťjagin, Bilalov - Hytönen, Petružálek, Pyörälä - Tarasov, Lugin, Litovčenko - Korotkov, Juňkov, Šitikov - Buturlin, Běljajev, Kosourov.

Metallurg Magnitogorsk: Gelašvili (Ahonen) - Antipin, Birjukov, Chabarov, Gončar, Bondarev, Antonovskij, Bernackij - Kulemin, Zuccarello, Malkin - Mozjakin, O'Reilly, Lisin - Hodgman, Platonov, Zdunov - Kazionov, Kosov, Jakubov, Potěchin.
Nejproduktivnějším hráčem tohoto zápasu je Jakub Petružálek, český útočník působící v barvách Chabarovsku. Na svém kontě má 14 kanadských bodů.
Zatímco Amur ve svém posledním utkání zvítězil nad Čeljabinskem 2:1, a připsal si tak do tabulky čtvrtou výhru v základní hrací době, soupeř z Magnitogorsku podlehl slabšímu Novokuzněcku 1:4.
Celky působí ve Východní konferenci, kterou doposud vede Traktor Čeljabinsk. Papírovými favority tohoto duelu jsou hosté. Těm náleží čtvrtá pozice se ziskem jednadvaceti bodů. Amur je až na desátém místě s šestnácti body.
Pěkné pondělní ráno. Již v deset hodin SEČ si o slovo řekne další zápas Kontinentální hokejové ligy mezi domácím Chabarovskem a hostujícím Magnitogorskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.