To je ode mě vše, přeji hezký zbytek dne.
Utkání je za námi. Jedním z nejdůležitějších faktorů tohoto zápasu byly přesilové hry, kterých dokázali zéjména domácí využít. Dnešní střetnutí měla v režii hlavně první formace domácích včele s Igorem a Alexandrem Radulovem, kteří se postarali o 3 branky Moskvy.
60:00
59:24
CSKA právě vstřelilo branku!
Do prázdné brány pečetí výhru domácího mužstva ALEXANDR RADULOV. Asistence: Jakov Rylov, Igor Radulov.
58:32
56:32
Ivan Lekomcev dostává menší trest za nedovolené bránění a hostům se snižují šance na vyrovnání.
54:20
53:22
Probíhá minutá přesilovka domácích.
53:20
52:20
Je po přesilovce. Ivan Chlyncev dostává 2 minuty za sekání.
51:20
Menší trest za sekání dostává Denis Paršin z Moskvy.
48:06
Tým Jugra právě vstřelil branku!
Hosté snižují. Kontaktní gól vstřelil IVAN CHLYNCEV. Asistence: Ivan Lekomcev, Jevgenij Lapenkov.
40:46
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 16:41.
Druhá část je za námi a domácí v ní odskočili hostům na rozdíl dvou branek. Nutno podotknout, že zaslouženě. Mohou za to hlavně zbytečná vyloučení Jugry.
40:00
38:46
Přesně při návratu z trestné lavice jde ven další hráč Jugry a to Denis Osipov za hákování.
38:46
36:47
36:46
Anton But z Jugry dostává 2 minuty za sekání + 10 minut osobní trest.
34:47
Alexandr Radulov dostává menší trest za hákování.
34:19
Třetí branku domácích dává JANIS SPRUKTS. Asistence: Jevgenij Rjasenskij.
32:21
30:21
Niklas Persson z celku CSKA dostává 2 minuty za podražení.
27:20
Barbašev pálil, ale těsně nad.
21:42
Alexej Medvěděv z Jugry dostává 2 minuty za hákování.
20:33
Tak to je velmi rychlý gól, který na začátku druhé třetiny dává IGOR RADULOV. Bez asistence.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 15:55.
První třetina je za námi a byla to tvrdá bitva, plná osobních soubojů a šarvátek. Po dvou brankách v početních výhodách máme stav skóre po první třetině 1:1.
20:00
16:42
A také domácí využívají přesilovku, postaral se o to ALEXANDR RADULOV a je vyrovnáno. Asistence: Jakov Rylov.
15:31
Jevgenij Lapenkov dostává 2 minuty za sekání.
14:30
12:30
Další šarvátka která končí třemi tresty, tentokráte jsou více potrestáni hosté. Kirill Ďjakov a Anton But z hostujícího celku dostávají po dvou minutách za hrubost a na druhé straně je to znovu Alexandr Radulov.
10:26
10:26
Jugra využívá přesilovku. Vedoucí branku vstřelil IGOR SKOROCHODOV. Asistence: Vitalij Sitnikov, Marek Trončinský.
08:40
Další dva menší tresty pro domácí pro oba Radulovy za hrubost.
08:40
Na ledě se to teď semlelo. 5 minutové tresty dostávají hráči Jevgenij Lapenkov a za domácí Jakov Rylov.
04:12
02:12
Alexandr Guskov dostává 2 minuty za hákování. Početní výhoda pro hosty.
01:20
Igor Radulov střílel od modré čáry a dorážet se pokoušel Alexandr Radulov, ale Masalskis řeší situaci.
00:02
V brankách začínají Rastislav Staňa a Edgars Masalskis.
00:01
Začátek zápasu má menší zpoždění.

CSKA Moskva: Staňa (Proskurjakov) - Maenpaa, Rjasenskij, Denisov, Rylov, Sergejev, Guskov, Gimajev, Buravčikov - I. Radulov, Persson, A. Radulov - Kvaša, Kugryšev, Paršin - Sprukts, Davis, Barbašev - Archipov, Ljubimov, Gusev.

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Masalskis) – Ibragimov, Lekomcev, Trončinský, Ďjakov, Osipov, Pepeljajev, Chvostov – Fjodorov, But, Videll - Skorochodov, Sitnikov, Magogin - Chlyncev, Buljanskij, Medvěděv - Jacenko, Bočarov, Lapenkov.

Rozhodčí: Gusev, Nalivajko - Goljak, Dedjulja.
Dobré odpoledne,

vítejte u dalšího dnešního utkání Kontinentální hokejové ligy, ve kterém se střetne domácí CSKA Moskva a Jugra Chanty-Mansijsk.

Dle dosavadního postavení v tabulce má toto utkání jasného favorita, kterým je domácí CSKA. Moskva drží po sedmi odehraných zápasech pátou příčku západní konference s 10 body.

Zatímco Jugra je v tabulce východní konference až na úplně posledním místě s jedinou výhrou.

Ve svém posledním klání padla Jugra na ledě Jekatěrinburgu těsným poměrem 3:4 a ani Moskva nebyla úspěšná. Na svém ledě podlehla Barysu Astana 1:3.

Jugra nehraje v soutěži dlouho a tak tyto kluby nemají na vzájemná klání bohatou historii. Z odehraných celkem 5 zápasů vyhrála Moskva třikrát, z toho jednou po samostatných nájezdech a dvakrát, z toho také jednou po samostatných nájezdech zvítězili hosté z Jugry.

Uvidíme tedy, jak dopadne ten 6. vzájemný střet a jestli CSKA potvrdí svou roli favorita a připíše si v tabulce další body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.